Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#91951) NyMRooD válasza s7evcsenko (#91950) üzenetére


NyMRooD
őstag

Csinálj egy biztonsági mentést azért, mert attól, hogy egy játék steam cloud-ot használ, nem biztos, hogy ott tartja a mentéseit.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#91952) DoItYourself válasza NyMRooD (#91951) üzenetére


DoItYourself
addikt

Sziasztok,

22€ most a Steam Link akcióban. Jön az utód, vagy mi az oka a brutális leárazásnak? 55€ a normál ár.
Még egy kérdés: honnan szállítják ezt, kell áfát fizetni?
Szerk: épp áfa határon van, tehát inkább a száll. költség a kérdéses. De berakom a kosárba, hátha kiírja.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#91953) ooloo válasza DoItYourself (#91952) üzenetére


ooloo
őstag

Most néztem .. plussz 15.80 euro szállítási és kezelési költség fizetendő a készülék árán felül .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#91954) DoItYourself válasza ooloo (#91953) üzenetére


DoItYourself
addikt

Aha, úgy már nem is annyira csábító, Steam Link+Controller csomagban = 54,43+19,1€ (száll. költség) = 73,53€
Működik ez a controller más OS alatt is? Pl. Win10-es géppel, vagy Android-al?

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#91955) DoItYourself válasza DoItYourself (#91954) üzenetére


DoItYourself
addikt

Megrendeltem, azt írják Hollandiából szállítják. A Win10 kérdésre találtam választ, az androiddal foglalkozok, majd ha megjön.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#91956) ooloo válasza DoItYourself (#91954) üzenetére


ooloo
őstag

Windows alatt biztosan ...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#91957) ooloo válasza ooloo (#91956) üzenetére


ooloo
őstag

Én csak a Steam LInk - et rendeltem .... kíváncsi leszek , hogy mit produkál .
Többnyire pozitív dolgokat írnak róla a fórumokon .
A net 100Mbit/s ... az asztali is a jobbak közé tartozik . Remélem hozza majd az elvárt szintet.

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#91958) DoItYourself válasza ooloo (#91957) üzenetére


DoItYourself
addikt

Nincs ennek külön topikja? Itt elvesznek az infók, nem is nagyon tartozik ide.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#91959) ooloo válasza DoItYourself (#91958) üzenetére


ooloo
őstag

upsz... :Y

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#91960) DoItYourself válasza ooloo (#91959) üzenetére


DoItYourself
addikt

91 ezer hsz-ből 48db találat van "steam link"-re. Ha idézőjelek nélkül írod, akkor jóval több, de azzal semmire se mész. A topik összefoglalóban sincs róla szó, csak ezért gondoltam rá.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#91961) ooloo válasza DoItYourself (#91960) üzenetére


ooloo
őstag

Egyszerű halandóként azt gondolom , hogy a Steam Link - nek nem érdemes külön topikot létrehozni .

A szubjektív véleményem , hogy bőven belefér ebbe a topikba .... :K

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#91962) KubanitoS válasza DoItYourself (#91960) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem egy bonyolult szerkentyű, nem igazán lehet róla olyan nagyon sokat beszélni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#91963) Redneck


Redneck
veterán

A drágakövek zsákba pakolása hogy oldható meg máik fiókra küldés nélkül. Korábban olvastam, hogy böngészőből is lehet, de lehet csak rosszul emlékszem. Operával nem ment.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#91964) KubanitoS válasza Redneck (#91963) üzenetére


KubanitoS
veterán

Raktáradból, böngészőn keresztül is akár.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#91965) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

De ugyis kiírja majd hogy ezresével lehet csak. :)

Ha meg arra gondol hogy több helyet ("kockát") foglalnak el a raktárában, akkor én nem tudok rá más megoldást, csak hogy oda-vissza kell küldeni két acc között sajnos. És akkor redukálódik 1 kockára.
Szóval nem oldható meg máshogy, ez a válasz.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#91966) PöCöKuk@c


PöCöKuk@c
tag

Sziasztok! Mikor rakja külön a kavicsokat? Ha pl. olyan kártyát zúzok, ami még nem értékesíthető? Nem vonja össze, ha lejár?

(#91967) SH4D0W2011 válasza PöCöKuk@c (#91966) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hali!

Így van, ha nem cserélhető/értékesíthető dologból csinálsz kavicsot, azt külön teszi, és csak egy másik accra átküldve teszi majd egybe. Ha lejár az idő, akkor sem fogja összevonni, és zsákba sem engedi tenni őket, ha pl. összesen lenne meg az 1000.

[ Szerkesztve ]

(#91968) PöCöKuk@c válasza SH4D0W2011 (#91967) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Köszi, milyen hülyeség! :F Jó tudni ezt.

(#91969) jUUh


jUUh
addikt

Sziasztok!

Most írok ide először, remélem jó helyre. :B Az lenne a kérdésem, hogy ha a Steam Mobile alkalmazás most be van állítva, tehát az Autenthicator is (kapom a kódokat, nemsokára lejár a 15 napos trade korlátozás), akkor ezt az alkalmazást hogyan tudnám lementeni úgy, hogy a 15 napot ne kezdje el újból számolni, ha felteszem megint? Nem tudom, mennyire érthető.. :DDD A telefonon ROM-ot cserélnék, ami azzal jár, hogy törlődnek az alkalmazások. Viszont ha az újból felteszem a Steames appot, újból aktiválnom kell, és megint 15 napos trade korlátozás... Van erre valami megoldás? :C :R

Samsung Galaxy S23+

(#91970) SP4C3 válasza jUUh (#91969) üzenetére


SP4C3
veterán

Megoldás: Kikapcsolod és nem kapcsolod vissza.

Root uninstaller mintha tudott volna appdata-t lementeni, persze kérdés, hogy mûködne-e restore után...

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#91971) jUUh válasza SP4C3 (#91970) üzenetére


jUUh
addikt

Persze, csak akkor a trade-t nem engedi... legalábbis ha jól emlékszem, akkor nem tudok tradelni.

Samsung Galaxy S23+

(#91972) Tybor66 válasza jUUh (#91969) üzenetére


Tybor66
tag

Igen, van megoldás. Ezt olvasd át.

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#91973) Redneck válasza KubanitoS (#91964) üzenetére


Redneck
veterán

Na ez nem ment, de leírtam. Feljebb megvilágosítottak, csak a trade módszer játszik. Köszönöm a tippeket!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#91974) alcsa


alcsa
senior tag

Sziasztok!

Sok hozzaszolas, steam forum, reddit atolvasasa utan megkerdem: Mi a legsulyosabb buntetes amit kaphatok, ha hasznalom a Idle Mastert?

Nem reg fedeztem fel ezt a nagyon csabito appot, de nem merem hasznalni.
Azt tudom, hogy senki nem tudja biztosan, hogy mennyire biztonsagos. Az erdekelne, hogy peldaul bannolhatnak-e a teljes fiokombol, hogy ne ferjek hozza, vagy ezt sem lehet tudni? A VAC ban annyira nem erdekel, nem szoktam multizni, inkabb attol felek, hogy teljesen kizarnak a Steam fiokombol.

Koszi elore is a valaszt :R.

(#91975) Out válasza alcsa (#91974) üzenetére


Out
addikt

1 éve már használom szinte nap rendszerességgel, még nem kaptam érte büntetést.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#91976) szami777 válasza alcsa (#91974) üzenetére


szami777
addikt

Nem nagyon büntetnek ezért, idle előtt hosszú ideig az steam achi manager-t használtam a kártyák kiszedésére, azért sem járt semmi. Nem is lehet olvasni sehol ban-ról, pedig az idejárók nagy része is évek óta használ ilyeneket. Nyugodtan használd.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#91977) SH4D0W2011 válasza alcsa (#91974) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Szia!

Hogy mit kaphatsz, arról sajnos (?) halvány lila ötletem sincs, viszont mielőtt én használni kezdtem, szintén utána néztem-olvasgattam, és nekem az jött le, hogy senki nem látott még olyat, hogy bárki bármi büntit kapott volna miatta. Hivatalos Valve álláspont pedig nincs ezzel kapcsolatban. Szerintem durva lenne, ha valaki kikapna miatta, nem csalás, nem jutsz vele semmilyen előnyhöz, csak olyan játékok futtatását szimuálod, amik egyébként is megvannak, csak így egyszerűbb az egész.

(#91978) elithun válasza alcsa (#91974) üzenetére


elithun
őstag

Annyit találtam, hogy ne használd ezt a programot úgy, hogy közben egy olyan játékkal játszol, ami VAC-os szerverre kapcsolódik. Elvileg ez az egyetlen mód, hogy lehessen bajod belőle.

Idézet:
"I don't recommend running Idle Master while you're also playing another game that's connected to a VAC-enabled server. Doing so is the only possible way that Idle Master could potentially trigger a VAC ban, and it also reduces the drop rate of trading cards pretty significantly. To be 100% safe, please close Idle Master before connecting to a VAC-enabled server. The program itself will never communicate with any of these servers, thus it is safe to use Idle Master to idle cards from VAC protected games."
forrás

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#91979) alcsa válasza Out (#91975) üzenetére


alcsa
senior tag

Koszonom. Ezeket olvastam en is, hogy regota hasznaljak, es nem kaptak erte buntetest.

(#91976) szami777: En sem olvastam olyat, hogy bannoltak volna miatta. De a felsz bennem van.

(#91977) SH4D0W2011: Ja, en is ezt vettem ki a hozzaszolasokbol, de mint mondtam a felsz bennem van. Ha nem tekintsuk elonynek, hogy "konnyebben" hozzajutsz a kartyaidhoz amit aztan eladsz, akkor nem csalas.

Koszonom a valaszokat, lehet elkezdem hasznalni, eleg sok kartyam van meg benn, es olyan jatekoknal amiket nem is akarok jatszni, szoval...

(#91978) elithun: Igen, ezzel az infoval talalkoztam en is mindenhol, de ez engem nem erint, mert nem szoktam multizni, es ha hasznalnam is, nem jatszodnek kozben semmivel.

Egyebkent ti hogy alitottatok be? Maradt default minden, vagy valamit modositottatok, hogy hogy szimulalja az idle-t?

[ Szerkesztve ]

(#91980) SH4D0W2011 válasza alcsa (#91979) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Állítsd be úgy, hogy az első két órában minden játékot futtasson, aztán folytassa egyenként. Ezzel rengeteg időt lehet spórolni, én meg csak nemrég jöttem rá. :DDD

(#91981) Out válasza SH4D0W2011 (#91980) üzenetére


Out
addikt

Sőt, ha lépteted a játékokat, majd kilépsz a programból, majd újraindítod és megint lépteted a játékokat, majd ezt ismételgeted, akkor még gyorsabb :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#91982) alcsa válasza SH4D0W2011 (#91980) üzenetére


alcsa
senior tag

Es ez nem is feltuno, hogy az osszes jatekod futtatod idleben :). Mondjuk nincs megkotes, hogy hany jatekodat futtathatod, szoval, nincs miert buntetni.

(#91981) Out: Te igy szoktad csinalni?

[ Szerkesztve ]

(#91983) Assimilator válasza alcsa (#91982) üzenetére


Assimilator
őstag

Nincs benne semmi erdekes. Haverjaidnak lehet furcsa, hogy percenkent mas jatekkal jatszol, de az kit erdekel. :) Nagyon sok ember eletet konnyiti a IM, ASF...

(#91984) Out válasza alcsa (#91982) üzenetére


Out
addikt

Ha valamiért szükségem van egy játék kártyáira, akkor így a leggyorsabb, de általában csak hagyom futni a programot.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#91985) alcsa válasza Assimilator (#91983) üzenetére


alcsa
senior tag

+ (#91984) Out: Koszonom, ma neki esek en is. Remeljuk a legjobbakat :).

(#91986) kemotox


kemotox
addikt

Még itt láttam egyszer, hogy Steamen mostmár más controllereket is lehet úgy konfigolni, mint a Steam controllert. Kipróbáltam, bár ne tettem volna. Azóta rendszeresen nem működik a DPAD meg a jobb joy. Hogy lehet ezt a rendkívül hasznos és bugmentes funkciót kikapcsolni?:D

Egy játéknál már valahogy megoldottam, már nemtom pontosan hogyan, de valamit a konfigolós résznél kellett defaultra állítgatni, vagy külön beállítgatni, hogy DPAD DPAD legyen vagy valami ilyesmi. De azért jó lenne ha nem kéne minden játéknál külön ezzel szenvedni

Szerk.: Jah, megnéztem, valami default templatet berakva jó lett. Valahogy meg lehet csinálni, hogy az egész mindenségre vonatkozzon valami generic beállítás, és ne játékonként kelljen külön megcsinálni?

[ Szerkesztve ]

(#91987) Assimilator válasza Out (#91984) üzenetére


Assimilator
őstag

Az az igazsag, hogy ma mar annyi hulladek van Steamen, (a sok csodajatek amit csak a kartyapenzert csinaltak) hogy egyeb haszna is van ezeknek a progiknak.
Nem kell ezt a tomenytelen hulladekot feltelepiteni, jatszani vele. :)

(#91988) Out válasza Assimilator (#91987) üzenetére


Out
addikt

Egyetértek, viszont a töménytelen szemétből lesz a kártyapénz, amiből vehetsz normális játékokat :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#91989) Bluerainbow válasza elithun (#91978) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Akkor megvan miért kaptam tac-bant a COD BO III-ban. Csodálkoztam is , hiszen én mindig csak single playerben játszom , erre jött az üzi , hogy örökre ki lettem tiltva az online részből. Annyira nem izgat , sosem fogom használni. Inkább csak a profilomon a piros felirat hogy csaló vagyok ,az zavar.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#91990) alcsa válasza Bluerainbow (#91989) üzenetére


alcsa
senior tag

Ha szabad kerdeznem, te is hasznalod rendszeresen az Idle Master-t? Es ettol az incidenstol eltekintve mas problemad nem volt?

(#91991) Assimilator válasza Bluerainbow (#91989) üzenetére


Assimilator
őstag

Te melyik progit hasznalod? Mivel jott ez ossze? Csak azert kerdezem, mert te vagy elso akitol ilyet hallok.

(#91992) Bluerainbow válasza alcsa (#91990) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Én nagyon régen használom ezt a programot. Jelenleg az 1.4.1-es verziója van fent. Soha nem volt gondolm vele.

Assimilator - Idle master 1.4.1. A dolog érdekes. Játszottam single Playerben offline módban a cod bo III-at. Egyszercsak volt egy durva fps drop szinte diavetités volt a játék , aztán a gép magától ujraindult (mintha megnyomtad volna a resetet). Ujra elkezdtem játszani , mentést elvesztettem , elértem ugyanoda , ugyanugy pfs drop , gép restart. Ezt 3x játszotta el velem. Elegem lett belőle , aznap már nem játszottam vel. Másnap gép elindit , steam elindit , jön az üzenet , hogy csalás miatt kitiltottak a játék online részéből. Nem vagyok biztos benne hogy az idle master csinálta , de az tuti hogy futott közben. És mivel a kolléga fentebb irta,hogy van egy ilyen lehetőség , esetleg megtörténhet.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#91993) alcsa válasza Bluerainbow (#91992) üzenetére


alcsa
senior tag

:R

(#91994) Assimilator válasza Bluerainbow (#91992) üzenetére


Assimilator
őstag

Szerintem itt az lehetett a gond, hogy IdleMaster mellett te VAC jatekkal jatszottal.
S szerintem a VAC a jatek mellett futo IdleMastert valamilyen csaloproginak erzekelte.

En pl. soha nem jatszok ASF (korabban IM) mellett, mert feltem az ilyesmitol.
Na mindegy, mar megtortent sajnos. Supportot esetleg nem probaltad?
Single-l jatszottal, meg ugy egyebkent is, miert kaptad? Ok biztos tudnanak segiteni.
Illetve szerintem azert sok kellemetlenseg erheti az embert VAC bannal. Marmint ugy ertem, hogy pl. Steamgifts-en sok emberke mar akkor is feketelistara tesz vagy rerollt ker ha van VAC.
S akkor meg ott vannak a tradek stb.

Egyebkent koszi a kifejtest. :R Soha nem talalkoztam meg ilyesmivel, minden info uj nekem amit irtal. Durva, hogy meg a gep is ujraindult.

(#91995) alcsa válasza Assimilator (#91994) üzenetére


alcsa
senior tag

Errol az ASF-rol is most olvasok eloszor. A sajat site-jan azt irjak jobb es biztonsagosabb mint az IM. Most akkor melyiket hasznaljam :F ?

(#91996) Bluerainbow válasza Assimilator (#91994) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Nem próbáltam supportot. Nem vagyok jó angolos , csak kinlódnék. Tradenli nem tradelek , steamgiften nem jelentkezek multizni sosem multizok. Nem VAC-bant kaptam , csak TAC bant (Treyarch Anti Cheat). Ez azt jelenti,hogy pl steamrep szempontjából tiszta vagyok. Az összes VAC-os szerverre felmehetnék és játszhatnék. A VALVE részéről is tiszta vagyok. Csak a COD BO III szerint vagyok csaló.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#91997) szami777 válasza Bluerainbow (#91992) üzenetére


szami777
addikt

Köszi, hogy ezt megosztottad, mostantól én is odafigyelek erre, nagyon hasznos infó, szerintem mehetne az összefoglalóba. :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#91998) PöCöKuk@c


PöCöKuk@c
tag

Ha már IM téma leírom, mind halogattam :)
Lötyi Mester dolgozik, két óra múlva nézem semmi, nem tetszik mit futtat, Skip +1 kártya, megint nem tetszik mit futtat...Skip +1 kártya...?, Skip +1 kártya... :D ...Skip..stb. Pár perc alatt tizenvalahány kártya. A második kártyától viszont 10 percenként ki kell lépni és újraindítani. Ha egyikből nincs kedve szórni, Skip.

[ Szerkesztve ]

(#91999) Assimilator válasza alcsa (#91995) üzenetére


Assimilator
őstag

En azt gondolom, hogy talan az ASF jobb, mert az IdleMastert mar nem fejlesztik. Multkor is volt egy Steam frissites es az Idlemaster mukodese leallt. Aztan egy kulsos srac csinalta meg a javitast. Aztan addig ment a sztori, hogy az eredeti fejleszto felrakta az eredeti oldalra is.
Szoval ha az IM barmikor leall, akkor barmikor vege lehet a sztorinak.

Bluerainbow: Igy akkor mar minden vilagos. Annyira nem veszes, csak nagyon zavaro. :)

(#92000) kriszpontaz válasza Bluerainbow (#91996) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A játékfejlesztő support megkeresését azért megérné a dolog.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.