Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#92401) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Azt hittem a játékhalmozók régebben kezdték. :D Nekem februárban volt 10 éves az accountom, Day of Defeat Source miatt regeltem (aztán alig játszottam vele...).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92402) sixpak válasza Csapoati (#92401) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ebben én vagyok a legjobban lemaradva szerintem, 10 év-265 játék. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#92403) Spet válasza sixpak (#92391) üzenetére


Spet
addikt

Pff beginners ;]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#92404) Urguru válasza sixpak (#92402) üzenetére


Urguru
tag

Én ekkor kezdtem a steamet 2004. augusztus 18 :)

(#92405) Urguru válasza Urguru (#92404) üzenetére


Urguru
tag

Van korábbi is 2003. november 11. óta tag.

(#92406) Urguru válasza Csapoati (#92401) üzenetére


Urguru
tag

Dod 1.3 volt a tuti

(#92407) etejedu


etejedu
őstag

Sziasztok!
Hogyan lehet megszüntetni a piaci eladás várakoztatást? Van hitelesítőm, de egyre távolabbi időpontokat ad meg hogy eladhassam a tárgyaimat!

(#92408) joe-ker válasza etejedu (#92407) üzenetére


joe-ker
senior tag

5€ vagy 5$ feltöltés majd vásárlás a store-ban (nem kell elkölteni mind). Ha jól rémlik akkor 15 nap múlva tudod használni a piacot.

[ Szerkesztve ]

(#92409) etejedu válasza joe-ker (#92408) üzenetére


etejedu
őstag

De nem a hitelesítő aktiválása után 15 nap? Kiraktam a piacra 4 napja a kártyát - ok várnom kell - erre ma is kiteszek egyet és erre is rászámolja a 15 napot! Nem értem! Ha 1 hónap múlva teszem ki akkor is rászámol 15 napot?

(#92410) joe-ker válasza etejedu (#92409) üzenetére


joe-ker
senior tag

Ja érte.
Ha letelik a 15 nap akkor már nem kell várni.Azért számolja a 15 napot mert még nem telt le.Ha a 14. nap rakod lel a kártyát akkor is 15 napot ír. Várd meg hogy leteljen és akkor tedd fel eladásra amit szeretnél.

(#92411) etejedu válasza joe-ker (#92410) üzenetére


etejedu
őstag

:R

(#92412) VGYke válasza edgR (#92370) üzenetére


VGYke
addikt

Edge alatt nincs hangerőszabályzó, vagy nem értem mire gondolsz!

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#92413) Franklin válasza Urguru (#92405) üzenetére


Franklin
addikt

Igen, pl. én :)

A legkorábbi account 2003. szeptember 10-i lehet csak, mert előtte a Steam nem logolta a regisztráció dátumát (marhák :D), csak a SteamID lehet árulkodó, minél alacsonyabb, annál korábbi az account.

Az én Steam ID-m pl. 7 számjegyű, tehát mikor én regeltem, már több mint 1 millió user volt.

A nagyon korai, 1 és 2 számjegyű accountok tulajdonosai Valve alkalmazottak voltak, csak néhányan már kiléptek és eladták ezeket az accokat, mert sokat érnek (akár 1-2 ezer dollárt is, de még a 3, 4, 5 számjegyű fiókokért is megadnak/megadtak pár száz dolcsit).

Itt van pl. egy Valve admin, Zoe, az ő Steam ID-ja 1-es (steamid.io oldalon csekkolható), simán el tudnám képzelni, hogy ha ő eladná ezt az accountot, akkor lenne olyan őrült, aki kicsengetne érte akár 10 ezer dollárt is :)

(#92414) Bocy18


Bocy18
csendes tag

Sziasztok..Remélem tudtok segiteni..Megvettem magamnak es a tesomnak a Batman Arkham Knight-ot.. Az lenne a kerdesem hogy hogyan tudnank eggyutt jatszani..(multi/dualplay vagy akarmi) .. Valaszokat várom és nagyon szépen köszönöm.. kellemes ünnepeket mindenkinek.. :)

[ Szerkesztve ]

(#92415) edgR válasza VGYke (#92412) üzenetére


edgR
őstag

(#92416) maross válasza Franklin (#92413) üzenetére


maross
veterán

biztos hogy tobbet is kicsengetnének erte :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#92417) [Prolixus] válasza Bocy18 (#92414) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Sehogy. Soha nem volt co-op vagy multi feature a játékban. Ha ezért vetted meg 2 példányban, akkor ezt sajnos benézted.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#92418) Urguru válasza Franklin (#92413) üzenetére


Urguru
tag

Köszi az infót , ezt nem is halottam még. :R

(#92419) Lackki válasza Franklin (#92413) üzenetére


Lackki
senior tag

STEAM_1:1:466341

:DD

Privátot hamarabb észreveszem

(#92420) Robokutya


Robokutya
senior tag

srácok egy kérdés
hogyan tudnék egy doku listát készíteni a kívánságlistámról?
amibe csak a játékok nevei vannak benne

(#92421) edgR válasza Robokutya (#92420) üzenetére


edgR
őstag

Böngészőből ctrl+c -> ctrl+v után excelben szűrsz.

(#92422) Robokutya válasza edgR (#92421) üzenetére


Robokutya
senior tag

kösz közbe megtaláltam ezt a jó kis oldalt hátha kell valakinek rajtam kívül is.
https://barter.vg
a megoldásod 1500 darabos lista esetén kicsit szélmalomharcnak minősülne:)

[ Szerkesztve ]

(#92423) AxBattler válasza Robokutya (#92420) üzenetére


AxBattler
félisten

Nyitsz egy Excel táblát, és vezeted szépen. ;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#92424) Robokutya válasza AxBattler (#92423) üzenetére


Robokutya
senior tag

;] :(((

(#92425) joe-ker


joe-ker
senior tag

Valami készülődik!?
Ma megívót kaptam már vagy 10 0-s szintű egyéntől. Valami új scamm?
Pár hónapja nyugalom volt.

(#92426) Robokutya válasza joe-ker (#92425) üzenetére


Robokutya
senior tag

nem vagy egyedül napi szinten trolkodnak és ha megnézed valami furán csinálják a kiírt szint nem egyezik meg azzal ha ráhúzod az egeret a nevére. heti 3 4 nekem is becsúszik

(#92427) joe-ker válasza Robokutya (#92426) üzenetére


joe-ker
senior tag

Igen az nekem is feltűnt,meg az is hogy 0-s szinttel hogy vesz fel ismerősnek. :Y

(#92428) Robokutya válasza joe-ker (#92427) üzenetére


Robokutya
senior tag

ilyekor kérdés hogy melyik az igazi szintje:)

(#92429) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Erre az a magyarázat hogy a botnak a profile viewable for friends-only private szint van beállítva, így ha ő jelöl, akkor a jelölés ideje alatt - azaz amíg el nem utasítod vagy el nem fogadod - az igazi szintjét látod, de ha onmouseover rajta tartod az egeret akkor a 0 látszik.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#92430) morfondőr


morfondőr
őstag

Ha egy ismerősömnek megosztok egy játékot family share-el, és én közben egy másik játékkal szeretnék játszani, akkor őt ki fogja dobni a játékból, vagy csak akkor ha a megosztott játékok valamelyikét indítom? Gondolom az előbbi, de hátha valaki jártasabb ebben a témában! :R

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#92431) Sirpi válasza morfondőr (#92430) üzenetére


Sirpi
senior tag

Ha bármit indítasz, kidobja.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#92432) ayo válasza morfondőr (#92430) üzenetére


ayo
addikt

Egy könyvtárat egyszere csak egy felhasználó használhat. Tehát max. addig az ő vagy más könyvtárát tudod használni és akkor nem dobja ki.

http://jateknaplo.blog.hu

(#92433) morfondőr


morfondőr
őstag

Köszi a válaszokat, gondoltam, hogy túl szép lenne, ha egyszerre többen játszhatnánk egy fiókkal! A társaságból csak én vagyok gyűjtő, de így akkor maradnak nekem a játékok! :)

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#92434) vaakuum válasza Sirpi (#92431) üzenetére


vaakuum
addikt

Ez a családi megosztásra is igaz? Vagy ez most pont arról szólt?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#92435) alcsa válasza vaakuum (#92434) üzenetére


alcsa
senior tag

Pont arrol szolt.

(#92436) morfondőr válasza vaakuum (#92434) üzenetére


morfondőr
őstag

Igen, arról kérdeztem!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#92437) Robokutya


Robokutya
senior tag

Meg kell mondjam nagy értelmét nem igen látom ennek a játékmegosztásnak semmiféle oldaláról megközelítve kicsit átgondolatlannak tűnik ez a része a steamnek.olyan zsákutca van de minek?

(#92438) [Prolixus] válasza Robokutya (#92437) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Szóval ha nem akarod megosztani a fiókod adatit XY emberrel de a játékodat elérhetővé akarod tenni a számára akkor mit csinálsz?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#92439) Sirpi válasza [Prolixus] (#92438) üzenetére


Sirpi
senior tag

Vagy pl. a gyereknek saját acca van, de apuci amíg dolgozik, engedi a gyereket játszani a játékaival úgy, hogy az achievementeket se szerzi meg előtte a gyerek.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#92440) Robokutya válasza Sirpi (#92439) üzenetére


Robokutya
senior tag

ez mind okés.
De mért kell nekem mint megosztónak hátrányt szenvednem hogy amíg akivel megosztom a dolgot... addig én meg csak malmozzak amikor ott figyeg másik száz játék amivel esetleg közben én játszani szeretnék? Ez kb nekem felér egy olyan add ide a teljes fiokodat egy megosztott játék miatt szindroma.
Persze ha ez így igaz nem votl szerencsém még így megosztani senkivel semmit.
A gyerköcnek meg megveszem azt a játékot még egyszer amit együtt is tolhatok vele.

(#92441) eami válasza Robokutya (#92440) üzenetére


eami
Topikgazda

rossz irányból fogtad meg. te bármikor játszhatsz, aki meg nem veszi meg magának a játékot az addig vár amíg te játszol :)

offline módban amúgy gond nélkül játszhatsz amíg a másik is ;)

(#92442) [Prolixus] válasza Robokutya (#92440) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Gratulálok. Úgy szidsz valamit hogy azt sem tudod hogy működik. :U Leírták előtted pár kommenttel, hogy ha bármit indítasz saját fiókodról, azt akivel megosztottad a játékokat, kidobja. Ergo te semmilyen hátrányt nem szenvedsz. Szóval akkor mi is a problémád?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#92443) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Én megosztottam egy haverral, de nem rémlik, hogy panaszkodott volna kidobásról.
Mondjuk mindketten másik játékkal játszottunk.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#92444) bepken válasza Robokutya (#92440) üzenetére


bepken
veterán

Haverom nem egy játékot tolt már végig a fiókomról, többet meg csak kipróbált. akkor játszik, ha én nem...ennyi :) ha én elkezdek játszani, akkor kap egy szép visszaszámlálót, hogy mennyi ideje van még elmenteni az állást és kilépni :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#92445) Robokutya válasza [Prolixus] (#92442) üzenetére


Robokutya
senior tag

Köszi a balegyenest
de én tudok olvasni el is olvastam én azt írtam hogy én még nem használtam.

(#92446) Robokutya válasza eami (#92441) üzenetére


Robokutya
senior tag

nekem ez eddig ugy jött le hogy ha aktív vagyok a fiokomon akkor ő nem tud játszani.
vagy ebbe az esetbe ez nem így van?

(#92447) morfondőr válasza Robokutya (#92446) üzenetére


morfondőr
őstag

Ha a saját fiókodon elindítasz egy játékot, akkor tiéd a prioritás, mások nem játszhatnak semmivel, vagy ha épp játszanak, akkor 5 perc után kidobja őket a játékból.
Egyébként, ha bele gondolsz a valve sem ellensége önmagának, ha engedné, hogy egy időben többen játszanak egy fiókkal, akkor összebeszélnek 20-an vagy 100-an és egy játékot vesznek mindenből és mindenki játszhat a fiókkal kedvére. A family share arra való, hogy a családon belül (pl. 1 pc-t feltételezve) ha a gyerek, vagy tesó, vagy apuka oda ül a gép elé, akkor a saját fiókján játszhat adott játékkal, saját mentése, haladása acsijai lesznek. Amikor rákérdeztem én is sejtettem, hogy nem fogja engedni, hogy egyszerre többen játszunk, csak megerősítést akartam.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#92448) bepken válasza Robokutya (#92446) üzenetére


bepken
veterán

ha offline vagy, akkor nem vagy aktív :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#92449) morfondőr válasza bepken (#92448) üzenetére


morfondőr
őstag

Ha ezzel trükköznek, hogy többen használnak egy fiókot offline módban, akkor nincs kilátásban valami retorzió, ha kiderül (ban pl.)? Volt már ilyenre példa? Tavaly nagy divat volt ez az antidenuvo, ami hasonlóan működöt, egy emberke 1-2 dolcsiért megosztotta a fiókját, játékát és offline tolhatta több ezer játékos, aki fizetett. Én nem próbáltam, de ebből nem lett balhé? Valahol azt olvastam, hogy egy javítással ezt kilőtte a steam!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#92450) szami777 válasza morfondőr (#92449) üzenetére


szami777
addikt

Én több emberrel nyomok family share-t a kezdetektől fogva. Már nincs időm játszani, de korábban úgy volt, hogy ha én is játszottam, akkor hagytam, hogy az illető lépjen be előbb a játékba, utána kikapcsolta a netét és szépen játszott a játékkal, miközbe én is toltam, amit épp akartam. Így egy fiókról ment 2 játék, csak a másik offline volt. Ezért semmilyen retorzió nem jár.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.