Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#92201) regener válasza AxBattler (#92200) üzenetére


regener
veterán

Azokhoz kell a Steam is, mert külön olyan licenszt aktivált, így futnia kell a Steamnek és az Uplaynek egyaránt.

(#92202) AxBattler válasza regener (#92201) üzenetére


AxBattler
félisten

Hát ez nagyon faja. :W
És ha megveszem még 1* UPlay-en aktiválva, akkor ahhoz már elég lesz az UPlay kliens?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#92203) eami válasza AxBattler (#92202) üzenetére


eami
Topikgazda

igen. van 1-2 játékom ami emiatt duplán van uplayen, igaz nekem a fordítottja miatt. megvolt uplayen és végül steamen is sikerült behúzni :DDD

(#92204) Kissssss válasza eami (#92203) üzenetére


Kissssss
csendes tag

ezért utálok én kismillió noname játék bolt klienst leszedni mert már lassacskán kis füzetbe kell leírnom a felhasználóneveket jelszavakat hogy el ne felejtsem mit hol szereztem be...

már így is van a steam mellet uplay,gog galaxy,my.com,origin,epicgames launcher, meg még újabb fél tucat nyavalya.

(#92205) szami777 válasza AxBattler (#92200) üzenetére


szami777
addikt

Semmit nem tudsz csinálni. Ha steamen vetted meg, kell neki a steam.

Valamiért nem frissítette az oldalt, a tiedet hozta be friss hsz-nek.

Általában a fordítottját szokták kérdezni egyébként, uplaytől akarnak az emberek szabadulni. :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#92206) AxBattler


AxBattler
félisten

Nagyon jó. Köszi mindenkinek a felhomályosítást! :(

És ha játszom, akkor mind a két rendszerben jönnek az acsik?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#92207) regener válasza AxBattler (#92206) üzenetére


regener
veterán

Igen. ha mind a két rendszerben van hozzá :D

(#92208) AxBattler válasza regener (#92207) üzenetére


AxBattler
félisten

Na jó, Splinter Cell-eknél majd kibírom valahogy, a jövőben meg csak UPlay-en veszek Ubi játékot.
Köszi! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#92209) tomsolo válasza AxBattler (#92200) üzenetére


tomsolo
őstag

Meg kell venni uplayre

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92210) #32256704 válasza AxBattler (#92200) üzenetére


#32256704
törölt tag

vedd meg uplayre oket :)
wut, elkuldes elott meg a tied volt a legfrisebb hsz

[ Szerkesztve ]

(#92211) AxBattler


AxBattler
félisten

Igen, ez a triviális megoldás, de valahogy nem igazán lelkesít... :P

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#92212) szami777 válasza AxBattler (#92208) üzenetére


szami777
addikt

Nem tudom megállni, hogy ne kérdezzem meg, olyan embert még nem láttam itt a fórumon(se máshol), aki kifejezetten uplayen akar vásárolni steam helyett. Ha szabad tudni, mi a problémád a steammel? :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#92213) kemotox válasza szami777 (#92212) üzenetére


kemotox
addikt

Mivel így-is úgy-is kell uplay is az ubis játékokhoz, ezért kényelmesebb ott megvenni, és akkor nem steam + uplay fog kelleni hozzá, hanem csak uplay.

(#92214) #32256704 válasza szami777 (#92212) üzenetére


#32256704
törölt tag

En kifejezetten oda veszem a jatekot, ahol olcsobb. Uborka jatekoknal ez a uplay 99%-ban.
Mit erdekel engem, hogy most a steamet vagy a uplayt inditom...ugyis ugyanaz a jatek fog elindulni rajta.
Nem gerjedek olyanra, hogy "jajj legyenek egy helyen a digitalis jatekaim".

(#92215) breakout123


breakout123
aktív tag

Előfordulhat,hogy a legújabb steam app nem települ android 4.3-ra? Valamiért nem tudom megerősíteni marketen az ajánlataimat. :(

Origin: malysztor

(#92216) AxBattler válasza szami777 (#92212) üzenetére


AxBattler
félisten

Semmi gondom STEAM-mel, csak fölösleges macerának érzem a mindkét fiókba történő belépést. Igazából ez csak a Conviction-nél, és a Blacklist-nél lesz téma, szóval annyira nem gáz, de a későbbiekben Ubis címet csak UPlay-en fogok venni.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#92217) szami777 válasza AxBattler (#92216) üzenetére


szami777
addikt

:R

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#92218) ollie válasza breakout123 (#92215) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hányas verzió van feltelepítve?

***

(#92219) cyberkind


cyberkind
félisten

Szép estét mindenkinek!

Az mitől lehet, hogy a Steam átfedés sok játékban amiben gond nélkül ment egyszer csak nem (kb január végén kezdődött), azóta újraraktam a gépet is hátha ez a baja de nem, ki mire tippel, még egy dolog, benne vagyok ebbe a beta cliens update-ban.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#92220) morfondőr válasza cyberkind (#92219) üzenetére


morfondőr
őstag

Olvass vissza egy fél oldalt, ugyanez a problémám, de nem sikerült rá megoldást találni! Nálam is van olyan játék, amiben tökéletesen működik az átfedés, de a legtöbben pedig egyáltalán nem! Ha sikerül kitalálni, hogy ezt mi okozza kérlek jelezd itt is! :R

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#92221) cyberkind válasza morfondőr (#92220) üzenetére


cyberkind
félisten

De nekem ezekben a játékokban januárig ment, több száz Dying Light képet toltam fel, a Dark Souls 3 ugyanez most meg semmi. :F
Fogalmam sincs mi ez, mielőtt nem raktam gépet arra gondoltam, hogy mivel nagy volt már a szoftveres káosz így ezért, de nem, és ebben az a legrosszabb, hogy egy Dying Light-ban a játékra hívás nehézkes.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#92222) morfondőr válasza cyberkind (#92221) üzenetére


morfondőr
őstag

Nekem meg múlt hétig ment minden játékban billentyűzettel és kontrollerrel az overlay és screenshot is! Most meg egyik sem működik a telepített tizenpár játékomban, egyedül a Batman AC-ben jó!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#92223) cyberkind válasza morfondőr (#92222) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam meglett a probléma oka, az új és drága Rivaturner csinálta ami már kijelzi a dolgokat DX12 alatt. :U

Paranormal Cocktivity

(#92224) breakout123 válasza ollie (#92218) üzenetére


breakout123
aktív tag

2.2.1

Origin: malysztor

(#92225) morfondőr válasza cyberkind (#92223) üzenetére


morfondőr
őstag

Te mit csináltál, hogy újra működik? Én letöröltem a RivaTuner ss-t és az afterburnert is és ugyanúgy nem akar jó lenni! :W

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#92226) eami válasza morfondőr (#92225) üzenetére


eami
Topikgazda

az jutott még eszembe, hogy ha fut valami más screencapture app, pl raptr az is volt hogy bezavart nekem régebben.

(#92227) morfondőr válasza eami (#92226) üzenetére


morfondőr
őstag

Most már semmi nem fut, csak az nvidia driver dolgai, experience-ben pedig ki van kapcsolva a felvétel!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#92228) hoffman_


hoffman_
nagyúr

sziasztok,

bocsi a féloff kérdésért, de a játék topicja halott sajnos (azt is most realizáltam, hogy 6 éves a cucc). cimborákkal ráfüggtünk a Terrariára, pár nap alatt belepakoltunk 50 órát, pazar kis játék. két gépen futtatom, steamcloud sync van. mindkét hardver az adatlapomon. asztali gép alatt tökéletes a játék, laptopon viszont valami elszállt.

történt ugyanis, hogy egyszer szerverként játszva elkezdett belassulni a játékom, mintha mézben sétálna az ember. a csatlakozó játékos ebből semmit nem érzett. néha megjavult, néha visszalassult. azóta konstans ilyen. a másik gép hibátlan. a sync megvan, a mentések átmennek. verify game integrity megvolt, változó grafikai beállításokkal is próbáltam, semmi.

valami ötlet, hogy ezt mi okozza? nem egy extrém hw igényes játék, az Intel HD 520 vígan ki kell, hogy szolgálja, egyszerűen nincs ötletem.

köszi előre is, ha valaki tud segíteni :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#92229) eami válasza hoffman_ (#92228) üzenetére


eami
Topikgazda

sajnos nincs ötletem, de próbáld meg az Eredeti játékok OFF topikban is. Elég sokan megfordulnak ott.

(#92230) cyberkind válasza morfondőr (#92225) üzenetére


cyberkind
félisten

Első körben csak ki-bekapcsoltam, hogy valóban ez lehet a probléma, aztán mikor kiderült, hogy igen letöröltem és kész, már csak az Afterburner fut a tuning miatt.

Paranormal Cocktivity

(#92231) hoffman_ válasza eami (#92229) üzenetére


hoffman_
nagyúr

köszi azért (:

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#92232) bepken


bepken
veterán

sziasztok,

az 5 dolláros wallet kóddal fel lehet oldani egy korlátozott fiókot? vagy el is kell költeni ezt az összeget az adott fiókon? esetleg vásárolható gift is belőle?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#92233) FollowTheORI válasza bepken (#92232) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mindegyiket meg tudod csinálni.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92234) bepken válasza FollowTheORI (#92233) üzenetére


bepken
veterán

szuper :) köszi! :R

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#92235) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Aki Steam Desktop Authenticator-t használ - nálatok működik? Nekem cseszik küldeni a trade visszaigazolásokat... Néztem van-e új verzió, de semmi, csak az 1.0.7.6-os moddolt, de azzal se megy.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#92236) regener válasza Agyzuzo (#92235) üzenetére


regener
veterán

Selected Account menü: Force Session Refresh
Ezután jó lesz :D

Nekem ment tegnap még: 1.0.7.2

[ Szerkesztve ]

(#92237) Agyzuzo válasza regener (#92236) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Refresheltem, semmi. Próbáltam többször újraindítani, semmi. Jó, cancel-eztem a trade offert, mondom megcsinálom megint, épp nagyban rakom újra be a kártyákat mikor feldobta a confirmation-t a törölt offerre, elfogadtam és áthúzta a kártyákat... WTF?

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#92238) #92415744


#92415744
törölt tag

Tudna valaki segíteni?
Én hülye vettem egy másik idiótától egy HALF LIFE 2 episode packot (DVD-n, tokjában, kóddal) írt hozzá egy mail címet, meg egy jelszót is, de a játék kódja nem ahhoz a STEAM fiókhoz van társítva. Közben csináltam egy saját STEAM fiókot, erre valahogy nem tudja az illető átküldeni nekem a játékot, ha már kifizettem neki?
(vettem volna meg inkább 10euro-ért én marha) de én még az ilyen kézzel fogható DVD-k korában rekedtem meg.)
Köszi

(#92239) NyMRooD válasza #92415744 (#92238) üzenetére


NyMRooD
őstag

Egy kód csak egy fiókhoz rendelhető, átadásra nincs lehetőség. A steam fiókokkal való kereskedést mind a steam mind fórum tiltja, szóval ebben nem nagyon tudunk segíteni. Szerintem ha értelmes eladó kérd vissza a pénzt, ha nem akkor ha az aprón vetted jelentsd (ott is tilos az account árusítás, sőt minden értelmes helyen tilos).

Ha hardveraprón vásárolsz akkor vagy steam/origin/uplay kulcsot vagy steam giftet kérj/vegyél, vagy olyan dvd-t/cd-t aminek nincs felhasználva a kódja.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#92240) #92415744 válasza NyMRooD (#92239) üzenetére


#92415744
törölt tag

Aha, értem, köszi a gyors választ, akkor már értem, mi az az account árusítás, nekem ez a steam kissé magas, ezért vettem a DVD-t.
Jófogásról szereztem, már csak azt nem tudom, ennyire hülye az illető, vagy csak simán bepalizott.
Anno egy gyerkőcnek segítettem valami gift-et venni szülinapjára, na akkor most is azt kellett volna. :)
(csak egy sötét sofőr vagyok. :D )

Szóval akkor semmiképp se tudja elküldeni másik fiókra a lehetőséget, hogy használjam a programot?
Vicc, hogy itt van a kezemben a DVD, meg a papírjai, és kb a vitrinbe tudom kirakni.

[ Szerkesztve ]

(#92241) olly válasza #92415744 (#92240) üzenetére


olly
aktív tag

Szia!

Írtam privatot ez ügyben :)

(#92242) #92415744 válasza olly (#92241) üzenetére


#92415744
törölt tag

Nagyon köszönöm, vannak még igazán rendes emberek :R :R :R :R

(#92243) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Sziasztok!
Factory resetet kell majd csinálnom a telefonomon de nem szeretnék trade bant kapni. Korábban mikor FRt csináltam és ujratelepítettem az authenticatort, pár hétig nem engedett tradelni. Ezt szeretném elkerülni.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#92244) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Sziasztok !

Szerintetek az mitől lehet hogy fel rakok egy játékot pl a doom-t el indítom egy kis gondolkdás és nem történik semmi ??

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#92245) bepken


bepken
veterán

sziasztok,

csak félig offtopic a kérdésem :)

ASF egyik okossága a chaten küldhető parancsok a botok felé. én a !redeem és !loot parancsoknak örülök a legjobban. előbbi tökéletesen működik (több kulccsal is egyszerre!) utóbbi viszont nem biztos, hogy úgy működik nálam, ahogy kéne neki. tehát !loot parancsra küld egy csere ajánlatot, ez eddig ok....de aztán a botnak ezt mindenképp el kell fogadnia a hitelesítőben, amivel sokkal nem lettem előrébb. más próbálkozott már ezzel? :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#92246) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Sziasztok!
Egy szöveges listát szeretnék készíteni a Steam fiókomon található játékokról, ám mennyiségük miatt ez kissé necces lenne manuálisan (több, mint 300 db), milyen megoldás van a dologra?

(#92247) FoxiestFox válasza FoxiestFox (#92246) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez, és az Excel megoldotta. :D

(#92248) Franklin válasza FoxiestFox (#92246) üzenetére


Franklin
addikt

Mihez kell, csak nem el akarod adni a fiókót? ;]

(#92249) FoxiestFox válasza Franklin (#92248) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ugyan dehogy. :D

(#92250) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok,

egy ideje korlátozottá vált a Steam fiókom, pedig biztos vagyok benne, hogy költöttem már 5 dollárt. Mit lehet ezzel kezdeni? Egyáltalán miért lettem korlátozott annyi év normális használat után? :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.