Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#92701) wanted5


wanted5
őstag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem. Teljes rendszer újratelepítés volt és most nem tudom rávenni a steamet, hogy lássa a játékokat megint.
Úgy gondoltam, hogy csak feltelepítem a steamet, bemásolom a játékot a steamapps / common mappába és kész, max futtat egy ellenőrzést. De minden áron le akarja tölteni, már próbáltam több helyre is másolni, letöltéshez is, de nem jó. Vidéki kaliberű nettel nem sok kedvem van letölteni több 10 GB adatot, napokig tartana...

szerk:
DS3-ról lenne szó, és 6 GB-t ismer fel belőle, pedig a teljes játékot lementettem

[ Szerkesztve ]

(#92702) EmptyParadox válasza Spet (#92700) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Mi volt 2012-ben? Mér nem rémlik, hogy bármi kiemelkedő lett volna.

(#92703) FollowTheORI válasza wanted5 (#92701) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

És próbáltad hogy kicsit megvárod mit csinál, lehet csak az elején tölt vagy úgy tesz mintha töltene, de valójában nem?

Illetve biztos hogy jól másoltad vissza?
Elvileg oda kell ahol mondod...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92704) wanted5 válasza FollowTheORI (#92703) üzenetére


wanted5
őstag

Ugyanúgy másoltam vissza, mint ahogyan volt.
Ugye a játék szürke maradt a listában, elindítom a telepítést, elkezdi ellenőrizni a fájlokat, végigmegy, közben áthelyezi a fájlokat a common mappából a downloading-ba, majd lemezterületet foglal és kezdi a letöltést ~6 GB-tól.
Már próbáltam úgy is, hogy felülírom azokat a fájlokat amiket töltene lefele, de semmi.

Most hagyom futni a letöltést, mert már kifogytam az ötletekből. Nem látszik semmi rajta, amit másképp csinálna, pl letöltésnek álcázva csak ellenőrizné a fájlokat. A netem max sebességével tölt..

(#92705) SenorGrande válasza wanted5 (#92701) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Régen nem elég már csak a játékfájlok, kell hozzájuk az adott .acf is. Megoldás.

Röviden:
Letöltés elindít.
Adott appmanifest_<játék ID>.acf kimásol.
Letöltés megállítás, törlés. (az acf-et is törli, ezért kell kimásolni!)
Az .acf és meglévő játékfájlok megfelelő helyre bemásolása.
Letöltés újból indít. Ha mindent jól csináltál, csak ellenőrizni fogja a játékfájlokat.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#92706) wanted5 válasza SenorGrande (#92705) üzenetére


wanted5
őstag

nem jó

- 1 - ugye már futott a letöltés > kimentettem az .acf-t > eltávolítottam a játékot a steam-mel > visszamásoltam az .acf-t a steamapps mappába és a játékot a common mappába > semmi eredmény ugyanazt csinálta amit előtte

- 2 - ugyanezzel a módszerrel, viszont kézzel töröltem a download és a temp mappából a dolgokat, a játékot pedig ugyanúgy a common mappába másoltam újra > eredmény semmi, végül most megpróbáltam a download mappába másolni, de így is semmi

[ Szerkesztve ]

(#92707) wanted5 válasza wanted5 (#92706) üzenetére


wanted5
őstag

Szerintem mostanra gyakorlatilag minden kombinációt kipróbáltam, de sehogy sem sikerül. Nem tudok rájönni, hogy mi alapján ismer fel a játékból néha 3 GB-t, néha 4 GB, és legelső próbálkozásra pedig 6 GB-t.

Nem hiszem el, hogy lehet a steam egy ekkora rakás ...
A blizzard appjában csak annyit csináltam, hogy visszamásoltam valahova a játékot, megadtam neki, hogy hol van és kész, elindul és működik ugyanúgy mint eddig

(#92708) morfondőr válasza wanted5 (#92707) üzenetére


morfondőr
őstag

Steam-en is így kellene működnie, nálam egyből megtalált mindent! Valami történhetett azokkal a file-okkal, vagy esetleg a meghajtó rosszalkodik...

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#92709) Spet válasza EmptyParadox (#92702) üzenetére


Spet
addikt

Nyari-teli achivadaszat, amikkel jatekokat vagy egyeb targyakat lehetett nyerni.

Sajnos miutan vannak achi farmolo progik, igy ez kiesik.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#92710) wanted5 válasza morfondőr (#92708) üzenetére


wanted5
őstag

HDS szerint mindegyik meghajtó hibátlanul működik, 1 napja még játszottam is vele, a másolás is hibátlanul zajlott, gőzöm sincs mi baja lehet.
DS3 közösségtől megpróbálok még egy .acf fájlt kunyerálni, hátha azzal felismeri.

(#92711) EmptyParadox válasza Spet (#92709) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Tényleg, emlékszem is talán, hogy milyen játékokat szedtem össze akkor. Kösz az emlékeztetőt.

(#92712) morfondőr válasza wanted5 (#92710) üzenetére


morfondőr
őstag

Nálam is fordult már elő, hogy HDS nem jelzett hibát, mégis minden nagyobb állomány írás/olvasás közben random megállt a folyamat, és eltűnt az adott meghajtó a winből, csak újraindítás után látta újra. Kiderült, hogy a sata kábel volt hibás, csere után minden probléma megszűnt. Persze ez csak tipp, lehet nálad nem ez lesz a hiba, de a steam-nek mindenképpen fel kellene ismernie a megfelelő helyre bemásolt játékkönyvtárakat!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#92713) wanted5 válasza morfondőr (#92712) üzenetére


wanted5
őstag

Ahogy fentebb írta SenorGrande kéne az .acf fájl, ami nekem nincs, a neten is mindenhol ugyanezt az infót találtam.
Ha elindítom a letöltést igaz, hogy generál egyet, de abban nem egyeznek meg a beállítások a már telepített játékéval, így hiába csinálnám úgy a másolást, ahogy kéne, nem működik.

(#92714) SenorGrande válasza wanted5 (#92713) üzenetére


SenorGrande
senior tag

DS3 máj 10 és máj. 12-én is kapott frissítést. Az a tippem, hogy a különbözetet szedné csak le.

Eddig is használtam, de most is kipróbáltam, működik az általam leírt módszer.
Valamiért nálad különböznek fájlok, vagy az update, vagy sérült az adat.

Milyen beállítások nem egyeznek meg? Az acf sima szöveges fájl egyébként, notepad-del (is) berhelhető.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#92715) wanted5 válasza SenorGrande (#92714) üzenetére


wanted5
őstag

Hogy mi nem egyezik azt nem tudom, találtam a neten egy régebbi verziót, abban több érték is más
Próbáltam átírni pár dolgot és úgy próbálgatni, de nem jártam sikerrel, mindig visszaállította.

ez van benne most:
"AppState"
{
"appid" "374320"
"Universe" "1"
"name" "DARK SOULS™ III"
"StateFlags" "1042"
"installdir" "DARK SOULS III"
"LastUpdated" "0"
"UpdateResult" "0"
"SizeOnDisk" "0"
"buildid" "0"
"LastOwner" "76561198347907606"
"BytesToDownload" "25582838096"
"BytesDownloaded" "10140263776"
"AutoUpdateBehavior" "0"
"AllowOtherDownloadsWhileRunning" "0"
"UserConfig"
{
"language" "english"
}
"InstalledDepots"
{
}
"MountedDepots"
{
}
"DlcDownloads"
{
"506970"
{
"BytesDownloaded" "1627146864"
"BytesToDownload" "1627146864"
}
"506971"
{
"BytesDownloaded" "12161008"
"BytesToDownload" "3074862160"
}
}
}

(#92716) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Sziasztok !

Azt szeretném megkérdezni,hogy nem tudja valaki véletlenül,hogy nem e adnak hozzá Maestro kártya fizetést? Ahogy van a Visa is. Azért kérdem,mert a Paypallal problémáim vannak,. és mindent elküldtem nekik,hogy visszaállítsák a fiókot,és hozzátudjam adni a kártyát, de ez idáig nemtörtént meg. És ennek már 2 hónapja,és elegem lett a Paypalból, sőt még zárolni,törölni sem tudom,mert hibát ír ki. Ezért az lenne jó, ha a steam megcsinálna,hozzáadna csak magát a Maestro kártyát,ahogy a Visa is van,hogy lehessen vásárolni. Valaki tud ez ügyben nagyot helpelni? Előre is köszi mindenkinek.

(#92717) Csapoati válasza Ga3rieL (#92716) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem nem nagyon lesz Maestro, az amúgy sem egy netes vásárláshoz való kártya, elég kevés helyen fogadják el. Visa, vagy még inkább MasterCard.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92718) Ga3rieL válasza Csapoati (#92717) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Értem,és e 2 közül melyik a legjobb?

(#92719) Csapoati válasza Ga3rieL (#92718) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A MasterCard gyakorlatilag mindenhol elfogadott, a Visa azért nem. Szerintem megéri az esetleges felárat a MC.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92720) Ga3rieL válasza Csapoati (#92719) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

És ez mennyire biztos?

(#92721) MasterCard?

[ Szerkesztve ]

(#92721) edgR válasza Ga3rieL (#92720) üzenetére


edgR
őstag

"Van, amit pénzért nem lehet megvenni. Minden másra ott a ..."

(#92722) maross válasza Ga3rieL (#92720) üzenetére


maross
veterán

maestroval nekem csak a gondok vannak, mastercard mindenhol jo

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#92723) Ga3rieL válasza maross (#92722) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Most maestroval nekem is gond van. az előzővel nemvolt gond, de a mostani folytatása, hát had ne mondjam.Remélem a bankba, jóval idő előtt is tudok kártyát váltani és büntetés nélkül.

(#92724) Baxo89


Baxo89
tag

Sziasztok!

Egy kis segítség kellene nekem. Vettem havernak játékot Kinguinon. Küldtek egy linket e-mailen. Steam oldalra dobott a link, csak a gépemen automatikusan az én fiókomba lépett be. Haverom fiókjára akartam rakni. Ebben az esetben mi a helyzet? A raktáramban csak az van, hogy ajándék elfogadása. Nincs olyan, hogy tovább küldése barátnak vagy valami ilyesmi funkció. Vagy ha elfogadom az ajándékot utána tudom havernak továbbítani valahogy?

(#92725) [Prolixus] válasza Baxo89 (#92724) üzenetére


[Prolixus]
addikt

A gift-et először el kell fogadnod, utána tudod aktiválni és hozzáadni a könyvtáradhoz. Utóbbi HELYETT tovább is tudod küldeni, vagyis az van amire tippeltél az utolsó kérdésedben: elfogadod, továbbküldöd.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#92726) Baxo89 válasza [Prolixus] (#92725) üzenetére


Baxo89
tag

Köszönöm :)

(#92727) maross válasza Baxo89 (#92726) üzenetére


maross
veterán

még egyszerubb ha havernak adod a linket es o kattint ra :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#92728) Baxo89


Baxo89
tag

Sajnos azt már nem tudom mert az én fiokommal be voltam jelentkezve mikor a linkre kattintottam így csak az én raktáramba tudom megnyitni. Van egy kis probléma. Ez a lehetőség van csak kép1 kép[kép]2

Akkor, ha rákkattolok a könyvtáramba fogja rakni és nem lesz lehetőségem tovább küldeni havernak?

(#92729) morfondőr válasza Baxo89 (#92728) üzenetére


morfondőr
őstag

Szerintem pont a legutóbbi frissítés miatt lett az, hogy nem tudod a raktáradba tenni, mivel megszűntették a giftek tárolását. Ha elfogadod, akkor a saját könyvtáradba kerül a játék! Azt nem tudom, hogy ha elutasítod, akkor azt más be tudja-e majd aktiválni :F Még esetleg azt meg lehet próbálni, hogy a gift linket elküldöd a barátodnak, hátha ő el tudja fogadni.

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#92730) [Prolixus] válasza morfondőr (#92729) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Basszus tényleg, már megszűntek a gift-ek. :( Ha már egyszer megvolt nyitva a link, szerintem más már nem tudja megnyitni, max ha a megnyitó elutasítja. De így még nem jártam, szóval ez csak tipp. :F

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#92731) Baxo89 válasza morfondőr (#92729) üzenetére


Baxo89
tag

Ezt írja, ha az ő fiókjával vagyok bejelentkezve a böngészőben és rákattintok a linkre:

Hoppá, sajnáljuk!
Hiba történt a kérésed feldolgozása közben:

Probléma adódott az ajándék beváltása közben. Próbáld újra később, vagy lépj kapcsolatba segítségért a Steam Támogatással.

Azt lenne jó tudni, ha elutasítom a fiókomban az ajándékot, hogy akkor is ezt fogja-e írni a steam, ha újra rákattintok a linkre. Most lehet azt érzékeli, hogy "váró listán van" a játék. Csak nem merek rányomni, hogy elutasít.. Szerintetek?

(#92732) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#92733) Edorn válasza Baxo89 (#92731) üzenetére


Edorn
aktív tag

Hát, most a steam support kapja majd egy darabig az ehhez hasonló problémákkal kapcsolatos megkereséseket...
;]

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#92734) morfondőr válasza Baxo89 (#92731) üzenetére


morfondőr
őstag

Hát két lehetőség van szerintem, ha elutasítod:
1 - ahogy írtad, várólistára került a gift és elutasítás után újra felhasználható
2 - elutasítás után a link nem fog működni, és a gift vissza kerül az eladó raktárába.
Esetleg a hardveraprón keress valakit, aki árul pár száz forintos gifteket és beszéld le vele az ügyet, hogy ki akarod próbálni a dolgot. Persze gondolom az árát el fogja kérni, de így biztosra lehet menni! A Kinguinos eladóval nem hiszem hogy meg fogod tudni dumálni, ha nem sikerül beaktiválni.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#92735) maross válasza Baxo89 (#92731) üzenetére


maross
veterán

elutasitra kattintasz, az mar reg rossz, visszakerul a feladohoz.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#92736) Franklin válasza oriic (#92732) üzenetére


Franklin
addikt

Köszönjük de vótmá ;]

(#92737) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Hali.

Steamen lehet valahogy fizetni telóval?

(#92738) eami válasza Ga3rieL (#92737) üzenetére


eami
Topikgazda

persze, weben vagy a kliensben, ugyanúgy mint gépről.

(#92739) Ga3rieL válasza eami (#92738) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

most akkor ez nemet jelent?

(#92740) szami777 válasza Ga3rieL (#92739) üzenetére


szami777
addikt

Igent jelent.
Kell hozzá steam mobil app, vagy böngésző, de intézheted a telefonodon a vásárlásaidat.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#92741) morfondőr válasza Ga3rieL (#92739) üzenetére


morfondőr
őstag

Telefonon letöltöd a steam app-ot és ott kedvedre vásárolhatsz és használhatod a különböző fizetési formákat. Másik lehetőség, hogy telefonon megnyitod a böngészőt és belépsz a steam fiókodba weben keresztül, ahol szintén tudsz vásárolni.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#92742) kemotox válasza Ga3rieL (#92739) üzenetére


kemotox
addikt

Igen, a persze az nemet jelent :DD Fejtsd ki bővebben, hogy mire gondolsz. Telefonnal nem lehet fizetni, csak pénzzel. Azt meg lehet bankkártyával, paypallal.. Azokat meg lehet intézni telefonon is.

(#92743) tomsolo válasza maross (#92735) üzenetére


tomsolo
őstag

pedig nincs más opció

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92744) Ga3rieL válasza morfondőr (#92741) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

de a sim kártyán lévő kredittel lehet fizetni? így értem

[ Szerkesztve ]

(#92745) [Prolixus] válasza Ga3rieL (#92744) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Lol, hát persze hogy lehet! Csak előtte sajnos be kell menni a szolgáltatóhoz, ki kell tölteni egy kérvényt, amiben kérvényezed, hogy a szolgáltatónak fizetett pénzt a szolgáltató legyen olyan kedves és ruházza át a Valve-ra. Általában engedélyezni szokták, mert GabeN-t mindenki szereti, a szolgáltatók meg különben is jófejek. :K

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#92746) Ga3rieL válasza [Prolixus] (#92745) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Hát, végülis :D :C

(#92747) maross válasza tomsolo (#92743) üzenetére


maross
veterán

bezarja, panikalt+f4, ilyesmi :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#92748) Corleone33 válasza Spet (#92709) üzenetére


Corleone33
aktív tag

nemcsak amiatt, hanem mert minden évben ment a cirkusz akárhányszor Valve próbált újítani h jaj ez se jó meg az se jó

ugyanannyi példányt mozgatnak különféle fanfáros eventek nélkül is, szóval jó eséllyel ez marad.

Én is sajnálom, hogy a karácsonyi coal/nyáru summer event/monster clicker summer game és társai aligha lesznek megismételve, de sajnos a steames közösség magának harcolta ki ezt.

Részemről most főleg a g2a meg a többi grey market oldal marad, meg talán humble stor ha valamilyen játékra pimaszan jó áruk van. Steamen max akkor veszek már, ha valami kivételesen jó kedvezményük van valamin.

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#92749) lkristóf


lkristóf
senior tag

(#92750) Csapoati válasza lkristóf (#92749) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem teljesen korrekt és érthető lépés.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.