Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#91451) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

palmdesert kiszallt a versenybol? mar 2-en is komolyan beeloztek, St4ck inventoryjaban meg van vagy 200 ezer kartya a biztonsag kedveert :DDD

/s

(#91452) Franklin válasza wjbhbdux (#91451) üzenetére


Franklin
addikt

Level 1 Steam Award badge-e van Desertnek, St4cknek viszont Level 12.624, ami 1.2M XP, ez lehet az oka a nagy különbségnek :)

(#91453) lkristóf válasza wjbhbdux (#91451) üzenetére


lkristóf
senior tag

Lehet rájött, hogy felesleges ennyi pénzt beleölni, mert csak epénisz. :DDD

(#91454) bepken válasza Franklin (#91452) üzenetére


bepken
veterán

szintenként 9 db kártya, mondjuk átlag 9 centes áron.... az több, mint 10k euro :Y most komolyan.... normális az ilyen?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#91455) [Prolixus] válasza bepken (#91454) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Dehogy...palmdesert is rájött, hogy a barátnője (palm) helyett jobb lett volna ha valami luxusjárgányt vesz, arra jobban buknak a ribik mint a top1-es steam level-re. ;]

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#91456) DrTechnoid válasza bepken (#91454) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Màr Striker is beérte az első helyet, de úgy tűnik hogy a 1337-ről nem mozdulnak :D Karácsony körül csinált egy beszélgetős streeamet twitchen, ahol folyamatosan kapta a donateket, amellett megállás nélkül vásárolt. Akkor mondta, hogy írt egy scriptet ami folyamatosan készíti a badge-ket, tehát nem manuálisan halad csinálja :D

Szerk , nem teszem OFF-ba, mert ez kőkemény steam kategória :)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#91457) wjbhbdux válasza bepken (#91454) üzenetére


wjbhbdux
veterán

azon a szinten már több mint 125* kell kirakni a kitűzőt a következőhöz..

/s

(#91458) Assimilator


Assimilator
őstag

Humble-n ingyenes a Dirt: Showdown

(#91459) wjbhbdux válasza Assimilator (#91458) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Január 28-ig aktiválni kell a kulcsot!

/s

(#91460) Spet válasza wjbhbdux (#91459) üzenetére


Spet
addikt

Ninja-k majd kapják.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#91461) tomsolo


tomsolo
őstag

Idén is lesz Lunar sale a steamen?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91462) maross válasza tomsolo (#91461) üzenetére


maross
veterán

Jaj...el is felejtettem..feb5-12 volt tavaly. Mar nagyon varom.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#91463) Spet válasza maross (#91462) üzenetére


Spet
addikt

Chinese sale? :P

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#91464) DoItYourself


DoItYourself
addikt

Sziasztok,

végigpörgettem a Steam Link hsz-eket, úgy látom nem egy populáris téma. Nem találtam minimális PC hw igényt a Steam oldalán se, csak egy-két bejegyzést, miszerint a régebbi AMD videókártyákon nem valami fényes a stream hw-es előállítása. Szoftveres kódolással nem terhelném az amúgy se túl acélos Pentium G3420 procimat, tehát a kérdésem: próbálta valaki ilyesmi konfigon használni a Linket? A proci tudja az Intel Quick Sync-et, ami elméletileg támogatott a stream hw-es enkódolásához. A vga-m HD5750, a fentiek alapján nem sok esélyt látok rá, hogy működne rajta a hw enkódolás, ATI Stream technológia ide vagy oda.

Köszönöm a válaszokat.
DIY

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#91465) Vertigo18 válasza wjbhbdux (#91459) üzenetére


Vertigo18
addikt

Miért, mi lesz akkor?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#91466) [Prolixus] válasza Vertigo18 (#91465) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Na vajon? Nem lehet már aktiválni a kulcsokat azután.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#91467) Vertigo18 válasza [Prolixus] (#91466) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszönöm szépen a roppant kultúrált válaszodat...

Arra gondoltam, hogy igazak-e a hírek, hogy esetleg még a steamről is leveszik...? Vagy csak a kulcs jár le (volt már ilyen, hogy nem lehetett "lekérni" a kulcsokat egy bizonyos idő után, viszont az addig lekért kulcsokat bármeddig lehetett aktiválni.).

Vagy esetleg más történik, amire ne is gondoltam...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#91468) bepken válasza [Prolixus] (#91466) üzenetére


bepken
veterán

sokszor felmerült már ez a téma. a kulcsok aktiválását nem tudják határidőhöz kötni (max ha mindet visszavonnák, de annak nem sok értelmét látom) - ilyenkor a "claim", azaz a kulcs bezsákolása van korlátozva. tehát ha nem gyűjtöd be addig a kulcsot, akkor egyszerűen elvész. erről van szó, nem másról.

aki nem hiszi, nézzen be a ninja topikba. karácsonykor jópár Dirt 3 kulcsot aktiváltak a Srácok, amit még régebben dobáltak ko humblin

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#91469) Vertigo18 válasza bepken (#91468) üzenetére


Vertigo18
addikt

Viszont, ha magát a játékot veszik le a steamről, akkor meg lehet-e oldani, hogy az előtte kiosztott kulcsok "érvényességüket vesztik"?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#91470) [Prolixus] válasza bepken (#91468) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Akkor ez még a jobbik eset. Megyek le is kérem a kulcsot. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#91471) asuskiddd


asuskiddd
tag

Ezeket a Steam Awards kártyákat mikor érdemes eladni?

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#91472) Assimilator válasza asuskiddd (#91471) üzenetére


Assimilator
őstag

Mar nem lehet oket eladni. (ha egyaltalan van meg valahol) Januar 2-an lejartak.

(#91473) [Prolixus] válasza Assimilator (#91472) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Akkor nézz csak fel marketre. Ahhoz képest hogy lejártak, még szépen számban adják-veszik őket. :) Még nem jártak le...februárig lehet velük kereskedni.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#91474) eami válasza Assimilator (#91472) üzenetére


eami
Topikgazda

február másodikán jár le, tele van még vele a market.

(#91475) maross válasza eami (#91474) üzenetére


maross
veterán

rosszul tippeltem :(. megtartottam vagy tizet hogy majd vagyonokat fogok keresni vele :(

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#91476) Assimilator válasza eami (#91474) üzenetére


Assimilator
őstag

Pont azt a 3 kartyat neztem meg ellenorzes celjabol ami mar elfogyott. :DDD
Akkor nem szoltam. :)

Oke, duplahulyeseg. Nem is azt neztem meg, hanem meg a mysterioust.
Epic Fail. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#91477) [Prolixus] válasza maross (#91475) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Láthatóan nem nagyon megy felfelé az áruk (mondjuk le sem, szóval nem bukik vele az aki megtartotta őket, max nem is nyer). Szerintem ha menni is fog fel, már az utolsó napokban...akkor meg ott lesz a kockázat, hogy megveszik-e addig, míg lejár a határidő.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#91478) maross válasza [Prolixus] (#91477) üzenetére


maross
veterán

Csak akkor menne fel, ha a mostani kartyaknak a 90%-at eltuntetnék a piacrol, de a kereslet mar elenyeszo :(

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#91479) tomsolo válasza maross (#91478) üzenetére


tomsolo
őstag

nem meglepő módon

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91480) eami válasza maross (#91475) üzenetére


eami
Topikgazda

kb egy napra az egyiknek felment az ára €0.19-re de aztán annak is vissza esett.

(#91481) bepken válasza eami (#91480) üzenetére


bepken
veterán

volt az 0.32€ is :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#91482) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali!
Ma vettem meg a Sniper Ghost Warrior 2-t digitálisan és a lenti gépen ezt a képet látom:

Mi lehet a baj. Konfig lent. A játékot steam-en keresztül játszom. Vga driver a legfrissebb.
Köszi. Ha nem ide akkor bocs.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#91483) eami válasza Winnie The P (#91482) üzenetére


eami
Topikgazda

állított módban van a képernyőd?

(#91484) Winnie The P válasza eami (#91483) üzenetére


Winnie The P
őstag

1440*900-as felbontásban használom.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#91485) Gyula84 válasza Winnie The P (#91482) üzenetére


Gyula84
veterán

olyan mintha wh lenne még pluszba :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#91486) SH4D0W2011 válasza Winnie The P (#91482) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hello!

Ha még nem oldódott meg a problémád, állítsd át a DirectX-et 11-re a játékban. Ebbe a bugba én is belefutottam régebben. :D

(#91487) Lecsoo11


Lecsoo11
csendes tag

Sziasztok!

HDD-ről fogok költözni SSD-re. A steam cloud mentés biztonságos abból a szempontból, hogy esetleg baj lenne, és a helyi mentések elszállnak? A cloudról leszed mindent újra? Plusz ami még érdekes, az a Rainbow Six Siege, mert az nekem steamen van meg, de ubisofton megy a multi, azt is menti a steam? (Ugyanez a kérdésem lenne Originre és Uplayre is vonatkozóan, ha valaki megírja itt esetleg, nagyon megköszönném, habár off topic.)

(#91488) SH4D0W2011 válasza Lecsoo11 (#91487) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Szia!

Nem minden játék használ felhőt a mentések tárolásához Steamen. A Könyvtárban le tudod ellenőrizni, ha nyomsz egy jobb klikket a játék nevén, a Tulajdonságokban a Frissítések fülön, legalul kell lennie. Ha be van pipálva, feltölti a mentéseidet és meglesznek újratelepítés után is, ha nincs felhő, akkor neked kell róluk biztonsági mentést csinálnod. Origin/Uplay is használ tudtommal, de ott nem tudom, mi a helyzet, ezt a két klienst ritkán használom.

(#91489) Winnie The P válasza SH4D0W2011 (#91486) üzenetére


Winnie The P
őstag

Szia!

Igen, ezzel a módszerrel sikerült. Köszi.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#91490) eami válasza Lecsoo11 (#91487) üzenetére


eami
Topikgazda

ha rendszert mozgatsz, és van legalább ugyanannyi hely az SSD-n mint a mostani rendszerpartición, akkor érdemesebb átghostolni az egészet. kb 20 perc alatt megvan és minden ugyanolyan marad csak gyorsabb lesz :D Itt egy remek leírás (korábbi verzióhoz készült de használható a mostanival is)

(#91491) genndy válasza Lecsoo11 (#91487) üzenetére


genndy
addikt

Ne bízz a Steam felhőben, mert a format után aztán csak szívni meg káromkodni fogsz. Mentsd ki valahová az egész C:-det szépen, az a tuti.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#91492) Laraxior


Laraxior
titán

Hello!
Sok év után feltettem megint a Call of Duty Modern Warfare 2 játékot. 800+ órám van benne, gondoltam egy kicsit nosztalgiázom.
Viszont belépve a játékba, azzal szembesültem, hogy mindenem nullázva van, mintha most vettem volna a játékot (csak éppen a Steamen oda van írva, hogy 818 óra játék)
Mi teendő ilyenkor?
Tudok valakinek írni? Vagy egy ilyen régi játéknál, ahol ugye már a fejlesztő csapat is szélnek eredt teljesen menthetetlen a reklamáció?
Látom, van olyan opció, hogy visszatérítés. Gondolom, ha erre rányomok, akkor elvesződik a játék is. :O
:R

szerk.: Multiplayer részről van szó.
(Régebben már telepítettem újra a játékot, akkor még megvolt a rankom, csak valami felbontás-probléma volt, ezért nem játszottam vele.)

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#91493) wjbhbdux válasza Laraxior (#91492) üzenetére


wjbhbdux
veterán

felraktam az előbb, nekem megvoltak a statok. Nem kerültél valami stat resetelős tört lobbyba mielőtt letörölted legutoljára?

/s

(#91494) Laraxior válasza wjbhbdux (#91493) üzenetére


Laraxior
titán

Hát, nem tudom, de hogy nulla percet ír a játékban mindenhol... :(
Érthetetlen. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#91495) Hunbeast87 válasza Laraxior (#91492) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Visszatérítés csak akkor van, ha két óránál kevesebbet játszottál az adott játékkal. A számokat nézve nálad ez eléggé esélytelen lenne! :))

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#91496) BomiBoogie válasza DoItYourself (#91464) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szia, én csak a saját adatlapi konfiggal tudok nyilatkozni. Nem tudsz kölcsönkérni egy Steam linket?

(#91497) DoItYourself válasza BomiBoogie (#91496) üzenetére


DoItYourself
addikt

Ha tudnék, nem kérdezősködnék itt hülyeségeket. :) Kivárom, amíg akciós lesz, aztán fej, vagy írás alapon eldöntöm.
Szép konfig, két ilyen monitorom van a melóban. :K

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#91498) gyugyo79 válasza DoItYourself (#91464) üzenetére


gyugyo79
addikt

Az otthoni továbbítás ha jól tudom megy másik gépre is nem kell steam link, hogy teszteld a géped, hogy bírja.

Nekem van Steam Linkem de nincs olyan gépem mint neked csak jelentősen erősebb. A laptopomba egy 960m van de azzal is 0 proci terheléssel futott amikor néztem.
Amit biztosra írhatok hogy, csak kábelen 100% os wifis használatra csak fenntartásokkal vegye bárki akinél a család többi tagja is használja a wifi hálózatot :)

Ha egész véletlenül Szegedi vagy keres meg privátba meg tudunk oldani egy tesztet ha gondolod.

[ Szerkesztve ]

(#91499) ollie válasza SH4D0W2011 (#91488) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért mert ott van a steam cloud, még nem biztos, hogy a mentéseket is feltölti a felhőbe.

***

(#91500) Samus válasza Lecsoo11 (#91487) üzenetére


Samus
addikt

Mentésekhez Gamesave Manager nevű programot ajánlják a topikban, mindenhonnan összegereblyézi a mentéseket, és vissza is tudja pakolni. A multis rankot és cuccokat meg a szerverek tárolják tudtommal, ott maximum a config fájlt lehet menteni.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.