Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#91501) DoItYourself válasza gyugyo79 (#91498) üzenetére


DoItYourself
addikt

Kösz, ezt nem tudtam, ki fogom majd próbálni. Vezetékes gbit-es háló van otthon, az nem lehet akadály.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#91502) lafaty80 válasza DoItYourself (#91501) üzenetére


lafaty80
őstag

link-nek 10/100-as hálókártyája van, viszont ac-s wifi-je. Eddig kábelen volt nekem otthon, most ac-s routeremre wi-fi-n megy, edddig kopp...kopp...kopp nem vettem észre a különbséget (ha van is )

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#91503) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Magyar idő szerint január 18-án éjféltől:

[link]

Vajon hány Half Life 3 kérdés lesz? :DDD

Live-Die-Respawn

(#91504) Spet válasza oriic (#91503) üzenetére


Spet
addikt

Mi az a Half-Life 3? :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#91505) [Prolixus] válasza oriic (#91503) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ezt nem gondolta át szerintem... :DDD

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#91506) oriic válasza [Prolixus] (#91505) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagy valójában nem is ő lesz aki válaszol. Bár Redditen elvileg a modik rákérdeztek nála:

[link]

Live-Die-Respawn

(#91507) [Prolixus] válasza oriic (#91506) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Kíváncsi lennék honnan jött ez neki...miért csinálja? Van/lehet ennek most valami apropója?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#91508) oriic válasza [Prolixus] (#91507) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ötletem sincs, de tudtommal az elmúlt években volt több ilyen AMA is vele, szóval én nem számítanék semmi bejelentésre tőle. Úgyis tele lesz a fórum a Half Life-os kérdésekkel, trollkodásokkal...

Live-Die-Respawn

(#91509) [Prolixus] válasza oriic (#91508) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Á én sem. Csak nem tudtam hogy csinált már ilyet, azt hittem ez az első.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#91510) FollowTheORI válasza Laraxior (#91494) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Neved esetleg változott azóta?

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#91511) wjbhbdux válasza Samus (#91500) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Én azt ajánlom hogy ha bármikor Win újratelepítés vagy hasonló van az egész C:\Users (főleg dokumentumok, saved games, és a rejtett appdata) és C:\Programdata rejtett mappát le kell menteni, emellett ha a Steam érintetlenül marad, szinte kivétel nélkül mindenhez meg lehet ezen a 2 helyen találni a mentéseket és visszamásolni. + ebben vannak böngésző és egyéb programok beállításai is úgyhogy hasznos.

oriic: ez az ő hivatalos reddit felhasználója, ha ezen válaszol akkor rendben van.

[ Szerkesztve ]

/s

(#91512) BomiBoogie válasza gyugyo79 (#91498) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Amit biztosra írhatok hogy, csak kábelen 100% os wifis használatra csak fenntartásokkal vegye bárki akinél a család többi tagja is használja a wifi hálózatot

Nálam a link vezetékes hálózatról megy, de a PC wifiről csatlakozik, így minden élvezhetően játszható, persze, nem játszom kompetitív FPS-eket.

(#91513) Robokutya


Robokutya
senior tag

Srácok egy kis beállítási problémám lenne illetve kérdésem.
Felül lehet e valahogy programozni a steamet hogy egérgombok használatára fotózzon a játékokban pl oldalsó gonbok vagy középső görgőgomb lenyomása esetén fotózzon? Nem is értem miért nem lehet ezeket a gombokat választani.

(#91514) csokinick válasza Robokutya (#91513) üzenetére


csokinick
csendes tag

hehe, múltkor pont én is ezen agyaltam, hova tehetném jobb helyre a beállítását, hogy ha valami jó pillanatot elkapok egyből rányomok :D nem lenne rossz ez az egérgombos

(#91515) Robokutya válasza csokinick (#91514) üzenetére


Robokutya
senior tag

elvben megoldható lenne csak tudni kéne hol tárolja melyik fileban az ilyen beállításokat illetve hogy az egérgombot milyen megnevezéssel lehetne neki beetetni.
Most nálam a pausebreak gomb van becsekolva de ez se az igazi.
Ha külön képlopó szofvert használnék az meg megint macera ha a steamre akarom feltölteni.

[ Szerkesztve ]

(#91516) kemotox válasza Robokutya (#91515) üzenetére


kemotox
addikt

Egérgomb bind f12?

(#91517) Robokutya válasza kemotox (#91516) üzenetére


Robokutya
senior tag

?

(#91518) kemotox válasza Robokutya (#91517) üzenetére


kemotox
addikt

Csináld meg vagy az egér szoftverével, vagy külső alkalmazással (XMBC vagy mi a progi neve), hogy az adott egér klikk F12-t "hajtson végre", szóval mintha lenyomnád az F12-t.

(#91519) [Prolixus] válasza Robokutya (#91517) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Azt mondja, hogy fordítva közelítsd meg a problémát. A kinézett egérgombra bindeld az f12-t vagy amit akarsz keyboard-ról. Így az egérgomb f12 key-ként fog funkcionálni, vagyis menni fog a screenshot egérről.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#91520) Robokutya válasza kemotox (#91518) üzenetére


Robokutya
senior tag

erre gondoltál?
https://www.highrez.co.uk/downloads/xmousebuttoncontrol.htm
de akkor itt azt is be kell csekkolni hogy az f12 parancsot melyik progiban keresse meg és azon keresztül futtassa le a parancsot nem?Kicsit bonyolultabb:)

[ Szerkesztve ]

(#91521) csaba951 válasza Robokutya (#91520) üzenetére


csaba951
veterán

Nem! Alap, hogy gamer-ként gamer egered/billentyűzeted van. Ezekhez van külön kezelőprogram, amivel testreszabhatóak a funkcióik. Ebben állítod be, hogy az egered egyik gombja F12-ként funkcionáljon.

(#91522) kemotox válasza Robokutya (#91520) üzenetére


kemotox
addikt

Egesz egyszeruen f12t csinal az egergombbol.

(#91523) Robokutya válasza kemotox (#91522) üzenetére


Robokutya
senior tag

ahm giga ghost egerem van majd rálesek jelenleg nem is használom a driverét.
Kérdés esetleg valakinek van ilyen egere? Kicsit furcsának tartom hogy a lézere nem világít. Pedig úgy rémlik mintha világítania kellene.

(#91524) [Prolixus] válasza csaba951 (#91521) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Mondjuk megnézném, hogy pl egy Zowie saját (nem létező) kezelőprogramjával ezt hogy csinálnád meg. :) Nem minden gamer egérhez van ilyen, sőt, van egy-két gyártó, ami kifejezetten a sallangmentességre gyúr.

Third-party programokkal persze gond nélkül megoldható.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#91525) csaba951 válasza [Prolixus] (#91524) üzenetére


csaba951
veterán

Zowie FK2 tulaj vagyok! :B

(#91526) leviske


leviske
veterán

Ha Steam-en veszek egy olyan játékot, aminek a futtatásához a Uplay is kell, akkor a Steam szinkronizálja a mentéseket, vagy a Uplay?

(#91527) SP4C3 válasza leviske (#91526) üzenetére


SP4C3
veterán

sztem a Uplay

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#91528) BomiBoogie válasza leviske (#91526) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A uPlay fogja, gyakorlatilag azon keresztül fog futni a játék. :K
Illetve van, aminek van steames és uPlayes verziója is, miről van szó konkrétan?

(#91529) leviske válasza SP4C3 (#91527) üzenetére


leviske
veterán

+ (#91528) BomiBoogie: Köszi srácok! :R Igazából a Far Cry3-ról, mert már több steam sale alkalmával nézegettem. Viszont Uplay-en átlagban olcsóbb olyankor egy teljes euróval. :DDD

(#91530) BomiBoogie válasza leviske (#91529) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nézem a steames oldalát, nem ír Steam Cloudot, úgyhogy, ha azt is veszed, nem a uPlayest, akkor is a uPlay felhő fogja menteni, ha jól értelmezem.

(#91531) szami777 válasza BomiBoogie (#91530) üzenetére


szami777
addikt

Pontosan, uplay -> savegames mappába teszi a uplay mentéseket, ha steames, ha nem.
Uplay felhőmentéssel meg érdemes vigyázni, van olyan játék, ahol pl kivették az ilyen funkciót, érdemes azért manuálisan lementeni.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#91532) vorosmarti


vorosmarti
senior tag

50% OFF Steam kupon, Please Don't Touch Anything 3D
Ha vkit érdekel, privátban vihető.

(#91533) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Nem tudtam, mi hiányozhat az életemből... És még Workshop-támogatása is van, huncutságokkal... Nem csoda, hogy már kb. 800 000-en vették meg (és jó eséllyel használják)

(#91534) KubanitoS válasza SityiSXT (#91533) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szerintem nincs ezzel probléma. 3D-s mozgó háttérképek workshop támogatással. Teljesen korrekt cucc, pláne, ha figyelembe vesszük egy-két modder mire is képes. Én a magam részéről nem terhelném vele a gépem erőforrásait, de ez csak én vagyok.

Vannak ennél bőven nagyobb baromságok sokkal drágábban és azokat is veszik valamiért...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#91535) Assimilator válasza SityiSXT (#91533) üzenetére


Assimilator
őstag

Szerintem sincs ezzel gond. Sokan ra vannak kattanva az ilyesmire. Nekem is tetszik, bar en sem raknam fel a gepemre. :)

(#91536) DrTechnoid válasza Assimilator (#91535) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én megvettem, és mondhatom hogy feldobja a stock desktopot.Hiánypótló annak aki megőrül az ilyesmiért, én inkább érdekességnek vettem meg.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#91537) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

A korábbi PS4 controller bevezetés után most már lehet a Steam Controller féle részletes beállításokat alkalmazni az Xbox 360/One controllerekre is, Workshopban megoszthatóak configok hozzá olyan játékokhoz is amihez eddig külső program kellett. [link]

Egyszer be kell lépni a big picture mód beállításaiba és bekapcsolni az Xbox config támogatást, aztán már a rendes asztali nézetben jobbgombra előhozhatók a controller beállítások játékonként.

/s

(#91538) KubanitoS válasza DrTechnoid (#91536) üzenetére


KubanitoS
veterán

Géped mennyire zabálja?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#91539) Pocok256 válasza KubanitoS (#91538) üzenetére


Pocok256
veterán

Én is megvettem. Memória használat elhanyagolható kb 20-30Mb amit eszik. De itt minden attól függ milyen hátteret teszel be és azt, hogy készítették el. Nálam van olyan ami 5-6% os cpu használatot eszik, és van olyan is ami 0,1% körül. 3 monitorra van kitéve 3 különböző mozgó bigyó így 1 magra 10% körüli terhelést jelent, nem vészes igazából. Játék alatt pedig egyáltalán nem érezhető, hoyg be van kapcsolva :)

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#91540) DrTechnoid válasza KubanitoS (#91538) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Jelentéktelen mértékben , vagy legalábbis az i7 nem terhelődik általa semennyire, memóriát 30-40 megát zabál.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#91541) BomiBoogie válasza DrTechnoid (#91536) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Engem is érdekel amúgy látványnak, csak azért vagyok szkeptikus, mert ugye alapvetően senki nem a desktopon tölti az idő nagy részét, hanem böngészőben vagy programban...

(#91542) DrTechnoid válasza BomiBoogie (#91541) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Sajnos ez az asztalok sorsa, nem sok olyan gyakorlati helyzet vagy esemény kívánja meg hogy nézegessük, főképp nem 1200 Ft-os felárért :D Ha vissza tudod tradelni az árát vagy elcsíped egy sale alkalmával, akkor be lehet húzni.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#91543) bul07 válasza SityiSXT (#91533) üzenetére


bul07
nagyúr

Nagyobb baromság a CS GO sz@rok mégis veszik őket

Bár hagy vegyék legalább mások hülyeségén keres az okosabbja

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#91544) Robokutya


Robokutya
senior tag

Srácok egy ujabb kérdésem lenne.
Ha valaki pl készít a műhelyébe egy tárgyat modot pl space engineerhez akkor valahol el tudja érni hogy az adott műhelyelemhez ne lehessen hozzászólnia senkinek?
Vagy csak az a megoldásom van hogy rejtetté vagy privátba teszem?
Viszont ebben az esetben az a 8400 elégedett felhasználó akik letöltötték a művem és használják azok nem fognak hozzáférni.

(#91545) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
Mondja már el nekem valaki, hogy is van ez.
Elvileg a steam már támogatja a DS4-et. Rádugom pc-re (sajnos nincs Bluetooth adapterem).
Big picture módban működik is f@szán. Viszont ahogy belépek egy játékba (full ccontroller support - mert hülye azért nem vagyok :P ), de ott meg semmi.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#91546) wjbhbdux válasza alratar (#91545) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ps4 cfg support elé kell pipa a big picture optionsben

/s

(#91547) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

hali. új telót vettem ilyenkor elkerülhetetlen hogy 7 napot keljen várnom cseréknél?

(#91548) Robokutya válasza -=Vacsek=- (#91547) üzenetére


Robokutya
senior tag

nem 7 nap lesz az én most frissítettem a telomon(4 nappal ezelőtt) a szoftvert és még 29 eéig várnom kell hogy teljesen feloldódjak jelenleg még eddig az időpontig nem piacolhatok illetve cserélhetek

(#91549) alratar válasza wjbhbdux (#91546) üzenetére


alratar
addikt

Sajnos ua. A játék b@azik rá. :(

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#91550) SityiSXT válasza alratar (#91549) üzenetére


SityiSXT
őstag

InputMapper nekem bevált

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.