Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#92801) FollowTheORI válasza bepken (#92799) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez már kb tőzsdei jóslatokba menő dolog lenne... :)

Szvsz amikor feloldódik akkor lesz egy tömeges kínálati plusz... akkor eleinte alacsony árak várhatóak... aztán valszeg nővekedhet, mivel egyre kisebb lesz a kínálat.

De majd meglátjuk... én nem jósolgatnék.

Persze igen a kezdőár is magasabb lehet. Ezek a fake játékok eléggé letörték az árakat... régen 0,05-0,07 körül volt elég sok játék még ilyen magas kínálat mellett is... ma meg jó ha 0,04-0,03 körül elviszik a tömeges cuccokat. Talán visszamegy a régire... talán. :)

Meg most így belegondolva nem tiszta még talán, hogy amikor a játék eléri az adott kritériumot akkor mindenkinek dobálni fogja úgy mint most, azoknak is akik később szerzik be az adott játékot, tehát ők már azonnal kapják majd... vagy pedig minden egyes usernek el kell érni a szintet és akkor kapja meg?
Most így nem emlékszem ez ki lett e fejtve, vagy hogy volt írva.
Tehát hogy a limit az játékra vonatkozik vagy userre is.
Nyilván utóbbi esetén a kínálat szűkítése lesz, ami igen, nővelheti az árakat.

Mondjuk azis jó kérdés mennyire unják már a vásárlók, tehát a keresleti oldal és az ott fizetni szánt összeg hogy áll most.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92802) Skilly


Skilly
aktív tag

Sziasztok!

Akcios a Cities: Skylines c. jatek, kerdesem a kovetkezo. Van-e valakinek tapasztalata hd 4600-al (i5 igp)? Fut-e rajta rendesen a jatek? Szeretnek ra beruhazni, tetszik a jatek,de csak ez miatt nem fogok vga-t vasarolni.

Valaszokat elore is koszonom!!!

Off: Ha esetleg nem jo topicba irtam, bocsi! :R

HyperX

(#92803) Samus válasza Skilly (#92802) üzenetére


Samus
addikt

Igazából nem jó topikba írtál, de ilyen esetben ajánlom figyelmedbe a Youtube-ot. Egy perc alatt meg is találtam a választ, igaz, HD 4440, de sebaj, maximum jobban fut. A leírásban benne van a konfig is, így ránézésre játszható. Bár valószínű egy komplex városnál már más lenne a helyzet. Viszonyításként jó.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#92804) #54715584


#54715584
törölt tag

Nálatok is lehalt a Steam app és az oldal is? Nem tudok bejelentkezni. Netes felületen még tudok böngészni, de mást nem enged.

(#92805) Defy94


Defy94
csendes tag

Steam másnál is lehalt?

"Hiba történt a hálózattal való kommunikáció közben. Próbáld újra később."

Szerk: Oké megnyugodtam, akkor nem nálam van a hiba. :N

[ Szerkesztve ]

(#92806) ollie válasza Defy94 (#92805) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gabe megunta, és végleg lekapcsolta.

***

(#92807) Benir8


Benir8
senior tag

Nálam is gond van. :(

(#92808) Defy94 válasza ollie (#92806) üzenetére


Defy94
csendes tag

Brr.. még viccnek is rossz! ;]

(#92809) Brucehun válasza #54715584 (#92804) üzenetére


Brucehun
aktív tag

Nálam is meghalt a Steam!

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#92810) xrace77


xrace77
tag

Mindig akkor fossa össze magát ez a szutyok, amikor az ember játszana. ;] :DD

(#92811) Sziszifeca válasza xrace77 (#92810) üzenetére


Sziszifeca
őstag

Én is így vagyok ezzel :O :W :D

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#92812) Out válasza xrace77 (#92810) üzenetére


Out
addikt

Az ember ilyenkor részegre issza magát vagy csajozik. Csak a gyerekek játszanak ;]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#92813) Benir8


Benir8
senior tag

Visszatért a Steam. ;]

(#92814) MrTwister válasza #54715584 (#92804) üzenetére


MrTwister
őstag

Sajna igen. :O

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#92815) bepken válasza Out (#92812) üzenetére


bepken
veterán

és aki dolgozott? xD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#92816) Samus


Samus
addikt

Mit szúrtam el a mobilhitelesítővel? A telefonom szervizbe került (fel sem állt a rendszer, SoC hiba), a cserekészülékre felpakoltam az alkalmazást, belépésnél viszont megakadtam, mert ugye kódot nem tudtam megadni. Megvolt a helyreállító kód, de ez pedig kikapcsolta a mobil hitelesítést. Visszakapcsoltam, most pedig két hét büntetés. Hogy lehet ezt megúszni?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#92817) bepken válasza Samus (#92816) üzenetére


bepken
veterán

tapasztalataim szerint sehogy....

de valaki hátha rácáfol :) (viszont akkor a menetét is írja le)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#92818) Adebayor


Adebayor
aktív tag

Hali

jól gondolom, hogy csak akkor lehet visszatérítést kérni, ha én veszem meg a játékot? Ha ajándékba adják, akkor nem? Csak logikusan ezt gondolom.

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#92819) Spet válasza Adebayor (#92818) üzenetére


Spet
addikt

Igen, de csak, akkor ha teljesíted a feltételeket.

Gondolom én az új rendszerben, ha elutasítod a játék felajánlást a vásárló fél kapja vissza az árát.

(igazából, első körben Bluegiftet sajnáltam, amikor ezt a rendszert bejelentették.)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#92820) krisz4b70


krisz4b70
aktív tag

Sziasztok, ha vettem egy játékot uplayre tudok steames baráttal játszani ha neki steamen van?

(#92821) morfondőr válasza krisz4b70 (#92820) üzenetére


morfondőr
őstag

Tudsz, persze, csak uplay-en is vegyétek fel egymást barátnak!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#92822) krisz4b70 válasza morfondőr (#92821) üzenetére


krisz4b70
aktív tag

Köszi. :)

(#92823) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Összegyűlt jó pár kártyám, amiket eladnék a piacon, jó régen foglalkoztam már ezzel.
Belefutottam a piaci várakoztatás történetbe, ami nekem új. Feltettem a mobilomra a steam guard-ot aktiváltam, beírtam, minden ok, de a piaci tételeim továbbra is várakoztatás alatt vannak (júli 1-ig), pedig kapom az értesítőt mobilra. Ez azt jelenti, hogy mivel most hitelesítettem a fiókom, legkorábban egy hét múlva tudok innentől zavartalanul piacozni, vagy minden feltett tétellel egy hetet kell várnom? :F

(#92824) eami válasza _stick_ (#92823) üzenetére


eami
Topikgazda

Igen, sajnos várni kell amíg le nem jár az várakozási idő a steam guardal kapcsolatban.

(#92825) _stick_ válasza eami (#92824) üzenetére


_stick_
őstag

OK, és onnantól várakozás nélkül tudok kereskedni a kártyákkal?

(#92826) szami777 válasza _stick_ (#92825) üzenetére


szami777
addikt

Igen, csak a mobil appon megerősités kell hozzá, és egyből megy fel piacra.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#92827) Kissssss válasza _stick_ (#92825) üzenetére


Kissssss
csendes tag

elvileg igen.

(#92828) _stick_


_stick_
őstag

Köszönöm! :R

(#92829) alcsa


alcsa
senior tag

Ezt olvastátok? Ha valakinek achivementekre volna szüksége, most olcsón szerezhet egy párat. :)

Ahogy bekeményít a Steam, úgy fognak megjelenni ezek a hülye játékok, amiket nem lehet majd kiszűrni, hogy nem játszottál vele, mert mindenért kapod az achikat.

[ Szerkesztve ]

(#92830) Spet válasza alcsa (#92829) üzenetére


Spet
addikt

És már a vásárlók több mint 10%-nak már megvan az összes achi :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#92831) Kissssss válasza alcsa (#92829) üzenetére


Kissssss
csendes tag

várható volt hogy még az új rendszer életbelépése előtt alkalmazkodni fognak(próbálnak) az ilyen hulladékokat gyártó steam paraziták...

(#92832) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Újrahúztam a Win10-et a C meghajtóra és hogy tudom leggyorsabban megoldani, hogy a korábban is használt és most is meglévő d:\Games\steamapps\ legyen a játékmappa?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#92833) kemotox válasza macilaci78 (#92832) üzenetére


kemotox
addikt

(#92834) macilaci78 válasza kemotox (#92833) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az új Steam könyvtármappának üresnek kell lennie.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#92835) kemotox válasza macilaci78 (#92834) üzenetére


kemotox
addikt

Nekem működött eddig.

(#92836) gyugyo79 válasza macilaci78 (#92834) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ha nem engedi mert nem üres akkor addig nevezd át azt a mappát amibe vannak steam_ment -nek pld hozd létre az üreset és miután beállítottad helyezd át bele a ment tartalmát.

(#92837) macilaci78 válasza kemotox (#92835) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem meg csak üres mappánál.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#92838) macilaci78 válasza gyugyo79 (#92836) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Úgy nézem, ez működik. Első indítás előkészítése... :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#92839) macilaci78 válasza macilaci78 (#92838) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Játszottam is 4 órát. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#92840) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok!

A Humble oldalán "megvettem" ezt az ingyenes Rising Storm GOTY kiadást, de nem tudom beaktiválni a kulcsot, mert a Steam szerint nekem már meg van ez a játék. Amit én a library-mben látok: Rising Storm/Red Orchestra 2 Multiplayer. Ennek része a GOTY, vagy valami buta bugba futottam bele?

Köszi előre is! :R

(#92841) szami777 válasza erahurka (#92840) üzenetére


szami777
addikt

Érdekes, az, amit te a könyvtáradban látsz, nekem is megvolt már, és nekem így aktiválta be: rising storm:retail
Viszont nem lett +sor.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#92842) ollie válasza erahurka (#92840) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

DLC-ként adja hozzá a Rising Storm/Red Orchestra 2 Multiplayer-hez. Valszeg elsőre sikerült is ez neki.

***

(#92843) erahurka válasza ollie (#92842) üzenetére


erahurka
félisten

De akkor miért nem ezt írja ki? Azt az üzenetet dobta, hogy a játék már benne van a könyvtáramban.

(#92844) kemotox válasza erahurka (#92843) üzenetére


kemotox
addikt

Itt mit ír, mikor lett hozzáadva?

[ Szerkesztve ]

(#92845) szami777 válasza erahurka (#92843) üzenetére


szami777
addikt

Nézd meg a fiók részleteibe a hozzáadott kulcsok listájában, kiírja-e.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#92846) erahurka válasza kemotox (#92844) üzenetére


erahurka
félisten

A Rising Stormot írja, mint a te képeden az első sor. Ezek szerint minden ok?

(#92847) kemotox válasza erahurka (#92846) üzenetére


kemotox
addikt

Csak azt?

[ Szerkesztve ]

(#92848) erahurka válasza kemotox (#92847) üzenetére


erahurka
félisten

Igen. :K

(#92849) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali!

A steam fiókhoz be van állítva a mobilhitelesítés, viszont telefont cseréltem. Az új telefonta letöltöttem az alkalmazást, de nem kapok ott kódot, csak a régi telóra. Kérdésem, hogy tudom megoldani, hogy az új telefonra kapjam a kódot?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#92850) s7evcsenko válasza Winnie The P (#92849) üzenetére


s7evcsenko
addikt

hi
Leveszed az accról a mobil hitelesítést, és újra rárakod az új telóval.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.