Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#91151) zseko válasza #67688960 (#91147) üzenetére


zseko
veterán

Még szállítással együtt is olcsóbbra jövök ki itt, mint otthon a kedvezményes ár :) :( Azért ez szomorú.

HR24.hu

(#91152) eami válasza #67688960 (#91147) üzenetére


eami
Topikgazda

csak egyet tudsz rendelni egyszerre, szóval nincs mit szétdobni. ennek ellenére simán javaslom a vételt :K

(#91153) asuskiddd válasza zseko (#91151) üzenetére


asuskiddd
tag

Neked hogyan ennyi? :) Nálam 38,49 euró -30%-kal.
Emag-on volt 12k 2x is novemberben.

[ Szerkesztve ]

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#91154) zseko válasza asuskiddd (#91153) üzenetére


zseko
veterán

Amint láthatod Fontért (£) veszem ;) Kint vagyok angliában. :)
Már ezért megérte :D (Na jó, nem, de jól jött :) Csak épp gépem nincs, mert azt nem hoztam ki :DDD)

másfél hónapja vagyok itt, bár nem érzem meg annyira, mintha otthon vettem volna, a büdzsé most nem bír el csoportos vásárlást :) Angoltanulás a fő cél, így hosszabb időre tervezem :) viszont eléggé bonyolult lesz a január.[ /OFF]

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#91155) asuskiddd válasza zseko (#91154) üzenetére


asuskiddd
tag

Csoportos vásárlást nem tervezel? Vagy kint maradsz sokáig? :D

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#91156) Źşë' válasza [Prolixus] (#91134) üzenetére


Źşë'
addikt

én úgy vettem észre hogy év végén dobja ki a kitűzőt valamikor, én is átléptem az 1000-et még nyár elején, és most adta oda 1008nál kb

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#91157) underdark


underdark
aktív tag

MEGNÉZVE
6,649
várólistán megnézett játék

KÍVÁNSÁGLISTA
65
játék a kívánságlistádon

NEM ÉRDEKEL
6,176
„Nem érdekel”-lel jelölt játék
:W :))

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#91158) Źşë' válasza Źşë' (#91156) üzenetére


Źşë'
addikt

1108 akar lenni :DDD

más: nem tudom észrevettétek e, de a szavazás oldalon ez áll:

"Szavazz a kedvencedre a Steam Őszi Vásár alatt
közösségi beküldések által javasolt négy kategóriában:"

mennyire képben vannak, lehet ennyire nem akarják a telet :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#91159) [Prolixus] válasza Źşë' (#91158) üzenetére


[Prolixus]
addikt

De hol a hiba szted? Őszi vásáron javasolni kellett kategóriákat. Most a téli vásáron ezekre az őszi vásár során javasolt kategóriákra lehet szavazni. És ők pontosan ezt írták.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#91160) Źşë' válasza [Prolixus] (#91159) üzenetére


Źşë'
addikt

igaz, most már leesett :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#91161) tomsolo válasza [Prolixus] (#91159) üzenetére


tomsolo
őstag

de majd csak a nyári vásáron fogjuk megvenni :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91162) olly


olly
aktív tag

Tegnap megvettem a h1z1 just survive részét de nem akar indulni g29-es hiba (utána olvastam de semmi sem segített) másnak nincs meg a játék vagy lépett elo hasonló hiba? Bele ment mar igy több mint 30p ugy hogy nem is játszottam.. a refundon gondolkodom de egy utolsó eselyt akarok neki adni hátha van ész szeru megoldás
B.U.É.K.

(#91163) -Nemtom- válasza olly (#91162) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

Hello, tuzfalon kiengedted?

(#91164) olly válasza -Nemtom- (#91163) üzenetére


olly
aktív tag

Mindent ki próbáltam. Közben lett fix steamen a játéknal írtak egy olyan megoldást, hogy a srác megosztotta az useroptions.txt fájl adatait es azt be másolva elindult. Erdekes egy sztori de legalább megy

(#91165) -Nemtom- válasza olly (#91164) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

Az a lenyeg :) kb 1 eve jatszottam vele utoljara, akkoriban a tuzfal miatt szokott g29-ezni.

(#91166) Amantius


Amantius
senior tag

Crysisnál mi is az a SecuROM? Már elfelejtettem, hogy melyik DRM, milyen hitvány dolgokat művel.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#91167) Spet válasza Amantius (#91166) üzenetére


Spet
addikt

50-szer telepítheted a játékot összesen.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#91168) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Ismerős megvette Steam-en a Watch dogs 2 nevű játékot, ami azt írta ki neki, hogy zárja be a pchunter64-et, ami fent sem volt a gépén. Valami malware irtóval át lett futtatva a gép, de azóta azt írja ki, hogy alkalmazáshiba, xy memóriacímen written hiba. Persze a memóriákkal semmi gond nincs, minden más tökéletesen működik. GTA 5, Mad Max meg a tö.m tudja mi, az szépen elindul. memtest for windows is fut szépen.
A steam-nél lenyomtam nekik valami fájl validáció akármit, a szerint a telepített cucc 100%-os, de azért most töröltük, és tölti le újra.

A steam szerint már játszott vagy 40 percet a játékkal, mert annyiszor próbáltuk már elindítani.

Szerintem valami windows hiba lehet, vagy a franc tudja, lehet, hogy egy teljes újratelepítés vagy windows 10-re váltás segítene, de azt nem akarják, mert vagy 80 másik játék fent van a gépen.

A kérdésem egyfelől, hogy mit lehetne kezdeni ezzel a történettel? A célirányos pedig, hogy vissza lehet-e kérni a pénzt ilyen esetben, ha nem működik a játék a gépén? (paypal-lal lett kifizetve)

(#91169) Amantius válasza Spet (#91167) üzenetére


Amantius
senior tag

Ennyi? Azt kibírom, illetve aki kapja.
Köszönöm!

Nagy gáz, kis szerencse!

(#91170) kemotox válasza [CS]Blade2 (#91168) üzenetére


kemotox
addikt

Gugliba bevéstem, hogy pchunter64 és vagy ezer videót feldobott, gondolom azokat megnéztétek.

(#91171) [CS]Blade2 válasza kemotox (#91170) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Persze, ott ajánlottak rá egy malware progit, az leszedhette, azóta memóriahibára panaszkodik.

0xakármennyi memóriacímen kérte 0xanyármennyi (ugyanaz). hiba: written. Mindig pontosan ugyanarra a memóriacímre panaszkodik.
Ez egy notebook, amibe van 8GB ram, és egy intel i7 az igp-vel, és HID kapcsolat egy Nvidia kártyával, ami megint csak vagy 3-4GB dedikált memória.

Az eszközkezelőben 68-70MB memóriát foglal a Watch dogs 2 amikor kihozza a hibát.

Biztos, hogy összeszedtek valami retket, mert a böngésző kezdőlap sem az, ami be van állítva, meg volt egy japán valami a tálcán, amit csökkentett módban tudtam letörölni, és LenovoDSG.exe volt a neve Lenovo aláírással, meg úgy az egész rendszer belakott, viszont minden más játék megy, és nem akarják, hogy nulláról tiszta telepítéssel kezdjenek újra.

A legjobb megoldás szerintem az lenne, ha visszakérnék a pénzt, és a gyerek venne más játékot a steamen, ami elindul.
Most valami óriási akcióban csekély 13.000Ft-jukba van ez a játék.

(#91172) kemotox válasza [CS]Blade2 (#91171) üzenetére


kemotox
addikt

Ja hát ha szét van kúrva a gép az más tészta. Win reinstall, az a leggyorsabb, legtisztább módszer. Lehet mindenféle registry fekete mágiával foltozgatni a dolgot, de nagyon macera és nem biztos, hogy 100%-os lesz. Undorítóak ezek a dolgok, muterom gépe is folyton tele van ilyenekkel. :W

(#91173) [CS]Blade2 válasza kemotox (#91172) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Annyira letakarítottam, hogy bár nem 100%-os a rendszer, de mondhatjuk, hogy tiszta, szóval mennie kellene.

Közben keresgélek, és találtam ezt a topicot: [link]

Pontosan ezt a hibát írja ki, csak más memóriaszámra hivatkozva. Attól tartok, hogy sosem fog ez neki elindulni.

Ez a gép notebook: Úgy van bekötve, hogy a kijelzője az intel igp-re van kötve, és az Nvidia kártya van összekötve az intellel. Az Nvidia kártya kiszámolja a képet, és a kész eredményt küldi az intelnek, ami csak továbbítja a kész képet a kijelzőre.
Itt nincs olyan lehetőség, mint az asztaliaknál, hogy letiltja az igp-t.

99%, hogy ezért nem megy neki.

(#91174) FollowTheORI válasza [CS]Blade2 (#91173) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Legfrissebb drivereket rakd újra... illetve a NV kontrol panelben, az NV gpu erőltetése lehet hogy segíthet.

(Egyébként nincs windows restore a hiba előtti időszakról, a malware előttiről persze?)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#91175) eami válasza [CS]Blade2 (#91173) üzenetére


eami
Topikgazda

tisztogatás óta újratöltöttétek már a játékot? lehet sérült valahol menet közben.

(#91176) Airedhyal válasza [CS]Blade2 (#91173) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Azt próbáld ki még hogy a játék inditó ikonjára jobb egérgombal katints, és akkor a menüben kellene lennie egy olyannak hogy futtatás grafikus proceszorral és itt nagy teljesítményű NVIDIA proceszor

[ Szerkesztve ]

(#91177) [CS]Blade2 válasza Airedhyal (#91176) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Nincs már nálam a gép, de én már előtte is gondoltam erre, mert azt hiszem a GTA 5-nél is valamit barkácsolni kellett, hozzá kellett írni a parancsikonnál pár dolgot, hogy hogy induljon.

A lényeg, hogy bekapcsoltam ezt az Nvidia kártyát használja, meg a watchdogs2.exe-t is megpróbáltam bevinni a Nvidia vezérlőpultba, és ott kiválasztani, hogy előnyben részesítse.

Magát a fájlt ugye csak a steam mappában találom meg, és arra tudok nyomni ilyet. A steam-ből meg az uplayből vagy mi a nevük, ott nyilván nem, valamint az asztal icon nem az .exe-re mutat, hanem valami \\steam, szóval inkább url, és ott nem hozza fel a jobb gombra, de
a lényeg, hogy a .exe-n sem működött.

Ahogy elnézem másnak ugyanez a hiba asztali gépen jön fel GTX1060-al, és a BIOS-ban kellett letiltani a hybrid kártyát vagy az igp-t.
Ez itt nem fog működni, mert fizikailag az igp-n van a kijelző, de még a hdmi kimenet is. (notebookon egyébként is szegényes a bios, van boot sorrend, azt kb ennyi.)

Talán az nvidia megoldja driver-frissítésben vagy az ubi egy javítással, de lehet, hogy sosem fog működni. Régebbi is a cucc, lehet, hogy ha foglalkoznak is az "Alienware és társai" gépek miatt a kérdéssel, lehet, hogy csak új kártyákra hozza ki.

Esetleg még egy megoldás lehetne, hogy, ha valaki itt nagyon vágja, hogy mit kéne hozzáírni a parancsikonhoz, hogy az nvidia kártyára koncentráljon a játék.

pl.: GTA5-nél vannak ilyenek:
-GPUCount 1
-adapter 1
-fullscreen
-width 1920
-height 1080

Ott is megvolt, hogy miket kell hozzáírni, hogy menjen. 4-5db-ot be kellett írni.

(#91178) Źşë' válasza [CS]Blade2 (#91177) üzenetére


Źşë'
addikt

esetleg még azzal próbálkozhat hogy megkeresi steamen belül a játékot, és ott lesz valami "install drivers" vagy hasonló nevű mappa, ott tegyen újra amit tud

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#91179) kemotox válasza Źşë' (#91178) üzenetére


kemotox
addikt

Asszem legtöbbször Redist néven fut a dolog.

(#91180) Źşë' válasza kemotox (#91179) üzenetére


Źşë'
addikt

pontosan, napokban battlrfield1 és origin szarakodott nálam, és az megoldotta

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#91181) kippedli


kippedli
tag

Ezt lehet nem ide kellene írnom de hátha. Ha van itt valaki aki néha-néha futtatna nekem 3-4 slotos játékszervert az írjon. Nem modolunk és nem nagy gépigényű játékról van szó de nincs magyar hosting ami kínálná. Természetesen nem ingyen kérem. Többit privátban. Köszönöm :R

(#91182) kemotox válasza kippedli (#91181) üzenetére


kemotox
addikt

Hát ez tényleg nem ide való. Ráadásul a lényeget hagytad ki, hogy milyen játékról van szó...

(#91183) kippedli válasza kemotox (#91182) üzenetére


kippedli
tag

Igaziból tudom ,hogy az itt aktív emberek közül több embernek is van szervere. Jelenleg space engineers kellene. :R

[ Szerkesztve ]

(#91184) wjbhbdux válasza Amantius (#91169) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Originen a kulcsal lehet kérni Securom mentes változatot.

/s

(#91185) Amantius válasza wjbhbdux (#91184) üzenetére


Amantius
senior tag

Köszi!

Nagy gáz, kis szerencse!

(#91186) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

BUÉK! :))

(Csak hogy enyém legyen itt 2017 első hsz-e :) )

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#91187) csaba951


csaba951
veterán

Boldog születésnapot minden Steam felhasználónak! :DDD

(#91188) maross


maross
veterán

Buek, iden ismet nagy celokat tuztem ki, 25% avg game completion raterol fel kell lepni 26%-ra! :). Nektek is hasonlo sikerekben gazdag uj evet!

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#91189) eami


eami
Topikgazda

BUÉK mindenkinek!

(#91188) maross: bátor :))

(#91186) Agyzuzo: kár hogy csak törlés gomb van és beszúrás nincs :DDD

(#91190) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Buék mindenkinek!

Akkor hogy on is legyek: ma már csak két kártya szerezhető? Ugyebár értelemszerűen a szavazásos már kiesik...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#91191) Agyzuzo válasza Vertigo18 (#91190) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Igen, akárcsak tegnap. Emiatt volt 1 nappal korábban a szavazás úgy megoldva, hogy 3 kártyát lehetett szerezni - előre 2 napnyit.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#91192) chatran válasza Agyzuzo (#91191) üzenetére


chatran
őstag

És holnap lehet még két kártyát szerezni?

(#91193) Syíf


Syíf
csendes tag

Sziasztok és BÚÉK mindenkinek. Lehet, hogy kicsit off leszek, de nem találtam más topicot ami ezzel foglalkozna. Valamennyire még kapcsolódik is a steam -hez mert steames játékokról van szó.

Nem tudja valaki, hogy miért nem megy a magyaritasok.hu portál? Reggel óta nem elérhető, csak egy webhosting oldal nyílik meg. Remélem csak karbantartás, és nem áll elő az évekkel ezelőtti helyzet, amikor megsemmisült a teljes weboldaluk. A facebook oldalukon sem találtam semmit erről.

(#91194) Spet válasza chatran (#91192) üzenetére


Spet
addikt

Ma még talán, de holnap már nem hiszem, kivéve ha kitűzőt craftolsz. Feb. 2.-ig meg idő mint a tenger, hogy kirakd.

BUEK mindenkinek.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#91195) alratar válasza Syíf (#91193) üzenetére


alratar
addikt

Most néztem, nálam megy.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#91196) Syíf válasza alratar (#91195) üzenetére


Syíf
csendes tag

Köszi a választ. Most már tényleg megy.

(#91197) sagem


sagem
addikt

Hm, 2016 legkelendőbb Steam játékai közt az elsők közt a No Man's Sky..vajon a visszatérítéseket levonták? Ha igen, és így is "platina" eladásokat produkált akkor komoly baj van :D

Ami érdekes még, hogy a Mafia III csak bronz kategóriába került, ami szerintem annak fényében is rossz, hogy év vége felé jött ki (pl a sokkal inkább rétegjátéknak számító Planet Coaster csak november második felében jelent meg és megelőzte)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#91198) KubanitoS válasza sagem (#91197) üzenetére


KubanitoS
veterán

Te még hiszel ezeknek a listáknak? Mióta a Counter-Strike éppen aktuális része folyamatosan benne van a top 3-ban, azóta számomra komolytalanná vált az egész. Csak egy marketingkampány.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#91199) Csapoati válasza KubanitoS (#91198) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A CS:GO 1000000%, hogy valóban ott szerepel az eladási listák tetején.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91200) sagem válasza KubanitoS (#91198) üzenetére


sagem
addikt

Miért olyan hihetetlen a CS?:) Baromi régi játék, de én is nem egy olyan embert ismerek akinek 3-4 accon is megvan, ehhez hozzájönnek még a csalók, akik egyszer lebuknak és újra veszik + az új belépők. Ha felmész mondjuk a twitchre akkor mindig a top3-5 legtöbbet nézett játék között találod majd és akkor még ott van az a tömérdek verseny, esemény, youtube közvetítés stb..elég ha csak arra gondolsz, hogy valakik dollár 100 ezreket vagy milliókat kerestek nemrégiben a kamu csgo skines oldalakkal..:)

Azt mondjuk nem írtam, hogy nem csak az eladásokat tartalmazza a lista, hanem az össz bevételt, szóval a játékon belüli vásárlásokat is (ahol van ilyen), ebben pedig nagyon jól teljesít a csgo: skinek, ládák, kulcsok..

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.