Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Serpiko #3931 üzenetére

    egyébként jó duma,mert én is elcsábulok néha :D
    De tényleg ottvan,hogy az ember,ha valamennyire megengedheti magának,képes minden vackot megvenni,ami tetszik,mert csak 5 euró vagy 10,és jól mutat a -66%,stb...
    És még olyan gémeknél is kijön,mint a half life 2,ami hatalmas kedvencem volt xboxon,meg is vettem az Orange Box-ot 1800-ért,amikor még 7990 volt itthon a boltokban +a HL2 is 3590 ha jól emlékszem...és azótais porosodik,mert mindig jön valami nagy és sikeres játék,mire az előzőt megunnám :D
    Szóval könnyű az embernek ilyet összehozni.
    De mondhatnám szintén ilyen példának az eredeti dvd-gyűjteményemet,aminek darabjait ronggyá néztem ótvar videokazettán,sokszor még hangalámondással,stb..
    Eredmény:ezeket se vettem elő legalább 50%-ban...de persze minden régi klasszikusra lecsaptam,örültem,hogy legalább nem válik nyomtalan enyészetté a videózás hőskorának terméke :D De valahogy mégsem akarózott a legtöbbet azóta se megnézni.
    DE remek dolog ránézni a múlt nagy filmjeire a polcon,főleg ha nézem az utóbbi 2-3 év terméséből talán ha 2-3 filmet vettem meg,de többet "amúgy" se voltam hajlandó megszerezni se...sajnos filmnél mostanság nem működik ez a "kivárom a nagy dobásokat",sőt zenénél se,nagynevű zenekarok is ótvar albumokat adnak ki...
    Mondjuk sajna kezd efelé menni a játékipar is,ami jó,az is tiszta bug,laggol a szerver...meghát vannak az év eddigi citromdíjasai,a Bulletstorm(ezt menti a szép graf és a tűrhető 1 játékos,de ennyi pénzért...),Homefront,Brink....
    Nem is tudom,mit reméljek a Duke-tól és a Deus ex-től(Duke jó,mert a Borderlands GOTY mellé kaptam zártkörű beta kódot...nem kell árnyékra vetődni),a BF3 ha minden igaz jó lesz és olcsóbb kategória eleve(bár megsúgom,én lényegében úgy érzem,hogy simát átb...ák a népet egyBF:BC2mod+új pályákkal...kicsit átszínezgetik+kapjuk azt,amit pályapakknak kellene adni a BC2 mellé...de örököli,amiért azt utáltuk,reméljük csak annyit,és egyúttal a szerethető dolgokat is),a kövi Cod-ot kizárt,hogy láttatlanba megvenném,pedig eddig előrendeltem MIND,a Rage meg a Borderlandra hasonlítása miatt talán számomra az idei év jokere,de az még soká van,és ID játék...eddigis csúszott,ki tudja.És nagyjából ezzel itt is van az év számomra érdekes része.Hacsak nem fut be valami nem annyira várt gyöngyszem...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés