Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16451) Ace owner


Ace owner
addikt

Mikor lesz Blacklist felirat azt tudjuk?

Galaxy Fold 4

(#16452) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Hola
Manhattant nézi valaki? Nagy reményekkel kezdtem neki, most lepörgettem az első három részt, és ugyan nagyon tetszik a megvalósítás és a 40-es évek világ, mégis egyre vontatottabbnak érzem, mintha nem akarna egyről a kettőre haladni. Aki már előrébb jár, plíz nyugtasson meg, hogy be fog ez indulni. :)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#16453) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Habár ez is sorozat, erről azért nincs szó. Az RTL levette a műsorról a Szulejmánt, erre a Facebookon lincshangulat tört ki :DDD
Több tucat felbőszült nő hordaként támadott rá a csatorna FB oldalára, teljesen kikelve magukból. Érdemes felnézni, és percek óta sírok a röhögéstől :DDD

All→M8

(#16454) aizen92 válasza callmeakos (#16453) üzenetére


aizen92
addikt

ilyen nincs!!! :DDD Ezt le kéne menteni az utókornak!
Mindjárt egy mérges anyuka rendel egy 5000 gépből álló zombihálót és bruteforceolják az RTL-t. :DDD sírok

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#16455) cattus válasza callmeakos (#16453) üzenetére


cattus
őstag

Azért az eléggé elszomorító, hogy egy Szulejmán váltott ki ilyen reakciókat.

Do the thing!

(#16456) Bad Pritt válasza callmeakos (#16453) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaja, gondoltam majd kaja közben olvasgatom egy kicsit, de nem tudok közben enni. :DDD Igazi rape, ami ott megy, kiraknak egy Fókuszos hírt, egyből jön a Szulejmán, kiraknak egy Barátok köztös hírt, Szulejmán ott terem. Hihetetlen komolyan, nem a 90-es években vagyunk, basszus, az internet világában ennyi felbőszült népharagot egy sorozat miatt, elképesztő. :DD

Amúgy ez a Szulejmán egy ilyen standard szappanopera, nem?

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#16457) callmeakos válasza Bad Pritt (#16456) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Csak random kommentek, és tényleg nem is a dologhoz kapcsolódó hírhez. Ez például egy Fókusz hírhez jöttek :DDD

All→M8

(#16458) Pearce válasza callmeakos (#16453) üzenetére


Pearce
aktív tag

Minden nyamvadt hír alá oda kell kommentelni, hogy "miéééééért?????". :DDD

Bár nem gyenge a nézettsége, ez tény:

"RTL Szulejmán: 789e (26,6% SHR), 18-49: 315e (23,7% SHR)"

(#16459) aizen92


aizen92
addikt

VEEP. OMG Zseniális sorozat! :C Köszi az ajánlókat! kár, hogy ilyen rövidke. Hamar ledarálom :(

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#16460) kexksz válasza callmeakos (#16457) üzenetére


kexksz
addikt

Ritkán van, hogy a választásokon kívül rájövök, hogy az emberek akikkel napi kapcsolatban állok mennyivel intelligensebbek az átlagnál. Ez egy ilyen pillanat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16461) spammer válasza callmeakos (#16457) üzenetére


spammer
veterán

Oké, ez lehet vicces, csak az a baj, hogy a szomorú valóságot tükrözi. Mármint ami az RTL-t és hasonlókat illeti. Nem azért, mert a Szulejmán olyan nagy valami (bár lehet, hogy nézhető szappan, én nem ismerem), de egyre inkább az a tendencia, hogy már szinte csak saját gyártású celebes fosokat adnak meg gagyi híradókat.

Jelenleg éppen (délutántól estig):

RETEK: Fókusz, Híradó, Konyhafőnök, Éjjelnappalbukarest, BK, Celebvagyok...
TV2: Tények, Jóban Rosszban, Zsaruk, Édes Élet, Frizbi
SuperTV2: Aktív, Tények, Hal a tortán, Édes Élet, Családi titkok, Hal a tortán

Persze, nem kell nézni, mi nem is nézzük, de az idősebb nézők nem torrenteznek, azt nézik, ami van. És kurva szomorú, ha már egyébként egy jó nézettségű (és ezáltal kedvelt) török szappant is levesznek műsorról, mert a megélhetési celebek megint fontosabbak. És amikor van is sorozat, az is kimerül a tucatnyomozósokban (mondjuk legalább annyi van).

Szóval lehet, hogy vicces, de jogos reakciók. Elkezdenek adni valamit, a nézők nézik, megkedvelik, aztán puff, leveszik műsorról, ígyjárás... És itt még az sincs, hogy a gyerek/unoka letorrentezi nekik, mert nem hogy szinkron, de még felirat sincs.

Van ez így amcsi csatornáknál is, elég akár a kaszákra gondolni (első évad közben vagy után). Ott is van ám felháborodás. :) (Jó, persze az durvább, mert itt még visszakerülhet műsorra, de akkor is, na...).

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16462) tDr1v3r válasza spammer (#16461) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az a gáz hogy egész jó nézettséggel ment... de lehet hogy a médiaadó miatt inkább ezen (is) spórolnak.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#16463) VIPowER válasza tDr1v3r (#16462) üzenetére


VIPowER
senior tag

Van olyan ember aki még néz TV műsort?

(#16464) tDr1v3r válasza VIPowER (#16463) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Milliók. :)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#16465) Pearce válasza VIPowER (#16463) üzenetére


Pearce
aktív tag

Ilyen kérdést általában az tesz fel, aki azt hiszi, hogy egyéniség.
Írtam a nézettségét is, elég sokan nézik

[ Szerkesztve ]

(#16466) #51177472


#51177472
törölt tag

Jol latom, Wentworth Miller szerepel majd a The Flash-ben? :)

(#16467) gyuromoj válasza #51177472 (#16466) üzenetére


gyuromoj
veterán

:K
Sőt Dominic Purcell is benne lesz.
Egyikük jeges másikuk tüzes ellenség lesz.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#16468) Ragnar95 válasza spammer (#16461) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az a vicc,h a Szulejmán egy ZS kategóriás sorozat, a CGI olyan, h egy ötéves jobbat csinál és még a magyarországi forgatási díjra se futja, inkább ultragagyi CGI-al megcsinálnak egy "középkori várat", tehát nem hiszem,h túl drága lett volna a licensze...
Persze valószínűleg ígyis olcsóbb egy celeb showt leforgatni, bár nem hiszem,h annyival jobban járna ezzel pénzügyileg a csatorna, főleg, ha a nézettségcsökkenés miatti bevételkiesést is belevesszük az egyenletbe...
Amúgy amit nem tudok megérteni, hogy miért éri meg a csatornáknak évad közben felfüggeszteni 1-1 sorit (ld. NCIS, NCIS LA, Mentalista) úgy, hogy közben már x évaddal le vannak maradva és nem nyáron teszik nyári szünet címszó alatt és nem is ősszel nyári sorozat címszó alatt, hanem egyszerűen egy 24 részes évadot a 7. résznél felfüggesztenek, mert csak... :U Főleg, hogy feltételezem nem lehet részekre szóló licenszet venni, csak teljes évadosat, tehát még csak nem is spórolnak ezzel.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#16469) kexksz válasza Ragnar95 (#16468) üzenetére


kexksz
addikt

Ezek epizodikus sorozatok, kevés az olyan ember, aki hétről-hétre mindig nézné őket a magyar médiában.

(#16470) Ragnar95 válasza kexksz (#16469) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mondjuk a Mentalistára ez csak részben igaz, mert ott viszonylag komoly a háttérsztori, főleg az 5. évadtól, legalábbis a többi krimihez képest.
De ettől még tényleg nem értem, hogy ez miért éri meg a csatornáknak, amikor már egyszer kifizették a teljes évadot...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#16471) tDr1v3r válasza Ragnar95 (#16470) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Mert a két nagynak van több csatornája is akinek lepasszolhatja.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#16472) |AP|


|AP|
veterán

jól emlékszem, hogy a Breaking Bad is az RTL - en kezdett, aztán azt is csak úgy simán levették?

(#16473) Ragnar95 válasza tDr1v3r (#16471) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

De pont ez az,h az általam említett sorozatokat nem passzolták le, hanem a nagyok folytatták pár hónap kihagyás után az évad közepétől, ez az, amit nem értek...
Az még oké,h évad közepén rájönnek,h nem nézik és mást raknak a helyére, de itt nem ez történt, csak simán pár hónap kihagyással folytatták és nem egyszer történt ez meg nem egy sorozattal.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#16474) callmeakos válasza spammer (#16461) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

De ami az igazi gáz a dologban, hogy az RTL előre megmondta hogy nem végleg veszik le a műsorról, mindösszesen csak 6 hétre, még fut a Celeb vagyok. Innentől fogva nem értem mi a felháborodás oka? Az a 6 hét gondolom, de ez meg a vicc kategória. Amúgy én bevallom töredelmesen, fáradtabb óráimban én vagyok ezzel a Celeb Vagyokkal. Legalábbis azokkal a részekkel, amikor Balázsék a vérbe szivatják a sok félkegyelműt. :U

All→M8

(#16475) cattus válasza |AP| (#16472) üzenetére


cattus
őstag

Bizony. Valamikor este 11 (?) körül adták a részeket, nem csodálom, hogy nem nézték elegen, hogy ne kaszálják.

Do the thing!

(#16476) .LnB válasza spammer (#16430) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Sajnos baromi erőltetett lett így. Miért nem ért rá nekik ez az évad(ok) során fokozatosan felépíteni, őket?"

Ebben egyetértünk. És felesleges volt mindenkit beletuszkolni az első részbe. Csak pár enemy maradt ki szinte.
Riddler volt a leggázabb, vagyis legerőltetettebb.

Amúgy tetszett, nézni fogom. :) Még is csak Dící! :D

TBBT

Első két rész megnézése alatt végig azon gondolkodtam, hogy elkaszálom ezt a sorozatot a francba már. (Másodjára, mert egyszer már megtettem) Nyoma sincs az eredeti hangulatnak, semmi geek cucc. Ez is ilyen párkapcsolatos sitcom lesz. Amy nevetségen gyenge. Wolowitz anyja nem érdekel. Raj háttérbe van szorítva.
Még kap egy pár részt mert a Wolowitz - Sheldon tanár diák dolgon nagyon röhögtem. De nem hiszem, hogy ezt az évadot végignézem már.

Kíváncsi vagyok Wolowitz-éknak mikor lesz gyerekük...

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16477) viharhozo válasza Ragnar95 (#16473) üzenetére


viharhozo
addikt

A tévéknél mindig sok hulye dontes szuletik az egesz vilagon, vmiert ott szeretnek koncentralodni a kontraszelektaltak.

Viszont bizonyos dolgokba mi nem latunk bele, tehat elkepzelheto, h egy ertelmetlen dontes mogott egy altalunk nem ismert szerzodes van. A nagy kihagyas oka lehet pl., hogy gyenge volt a nezettseg, de az adott csatornanak kotelezo leadnia a sorozatot (mert ezt vallalta a szerzodesben), es ennek megfeleloen le is adja.

A "ha megvette, miert nem adja le" szinten nem mindig igaz, a sorozatokat jellemzoen az anyaceg veszi meg, o meg kvazi ingyen adja tovabb a csatornainak. De itt is lehet olyan kikotes, h mondjuk minden orszagban le kell adni vmelyik csatornan az adott sorozatot.

A magyar piac egyebkent se tul angolszasz-kompatibilis, eleg belegondolni, h gyakorlatilag egyetlen szitkom se megy az orszagos csatornakon.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#16478) spammer válasza callmeakos (#16474) üzenetére


spammer
veterán

Jó, 6 hét nem egy katasztrófa, valóban, de attól még a tendencia látható: a sorozatokat teljesen elnyomják a celebek, áldokuk és egyéb celebfuttatók (mint pl. a fókusz, vetélkedők). Délutántól késő estig, éjjelig ezeket nyomják. Amikor nagy ritkán behoznak egy normális sorozatot, azt meg beteszik éjjelre, amikor a kutya nem nézi meg.

Az is megérne egy misét, hogy ezek a csatornák miként generálják futószalagon a megélhetési celebeket, akikkel aztán feltöltik az olcsó, gagyi műsoraikat, akiket aztán a Blikkel és hasonló bulvársajtóval karöltve felfuttatnak aztán kifuttatnak és stb... De mindegy, ez már off...

___

(#16476) .LnB: nekem tetszett a TBBT. Igaz, nem kockáztattak sajnos, így jobb nem, de rosszabb sem volt, mint mondjuk a legutóbbi évad. Ez is olyan, mint a Két pasi meg egy kicsi. Kilométerekről látszik a poén, sokat nem újít, tudja az ember, mire számíthat. Persze sajnálom azért, mert most lett volna lehetőség újítani, de ez nálam még nem kasza szint.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16479) .LnB válasza spammer (#16478) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem lesz újítás, változtatás. Mert mikor a geek dolgokat elhagyták és elmentek a párkapcsolatok irányába onnantól nőtt meg a nézettség. 18M volt a szezonnyitó. Semmi esély a változtatásra.
Ezt a társasági, párkapcsolatos szitkom témát már kimerítette számorma a Friends és a How i met your mother. Elég belőle. Nem ezért szerettem meg ezt a sorozatot. Hol vannak azok a poénok mikor Sheldon beöltözött Flash-nek, mikor gamerkedtek? Nyoma sincs. Amy-től pedig kiráz a hideg. Nem a színésznőtől, mert rá nem lehet panasz hozza amit megírtak neki. De ha megfigyeled a szövegét, szájbarágós hülyeség amit mond. Főleg mikor csajokkal beszélget. Az a baj, ha elkaszálom akkor az Archer-en kívül nem marad vígjáték amit aktívan néznék. Talán a Mission Control helyettesíti majd a TBBT-t. Vagy a The Last Man on Earth.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16480) callmeakos válasza .LnB (#16479) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Tény hogy az új évadok már nem ugyanolyanok mint az elsők. Az is tény hogy a sorozat átment szerelmi sitcomba. Ki kivel jön össze, ki mikor házasodik, kinek mikor lesz gyereke stb. És valahol nekem is hiányoznak a geek momentumok. Halo est, kockulás az Age of Conannal stb. Viszont azt nem állítanám hogy gyengébb lett a sorozat, mert nálam még mindig működik. És én még azt se állítanám hogy Amy gyenge lenne. Például én kifejezetten örülök annak hogy nem maradt meg olyan karakternek, mint amikor bevezették. Példának okáért a 8/2es részben én szakadtam a röhögéstől amikor a hallgatózás után elkezd lefelé rohanni a lépcsőn. Olyan volt, mint egy rajzfilmben, szinte láttam a lelki szemeimmel a csíkot, amit maga után hagyott :D

All→M8

(#16481) dokee78


dokee78
félisten

Jön a Tini Ninja teknőcök sorozat.
Pilot:2015 június

(#16482) .LnB válasza callmeakos (#16480) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amy szövege gáz szerintem. Szájbarágós mint ha egy 2éves gyereknek beszélne. Lehet, hogy ez illik a karakteréhez. De nekem nem jön be. És a sorozat se rossz, csak nekem elég belőle lassan. Sok sorozat van ami jó, de még sem nézem. :) Mondtam, a szerelmi szitkom nem kell nekem. Ettől még nem rossz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16483) Ragnar95 válasza .LnB (#16476) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én csak pár részt láttam TBBT-ből, azokat is az utóbbi pár évadból, de nekem nagyon nem jött át, egyik részben sem volt gyakorlatilag egy poén se, amin jóízűen röhöghettem volna...Erőltetett és gagyi poénok voltak benne, sztori nulla, engem nem tudott megfogni.
Nem tudom, láttad-e már, de ha geek vígjátékot keresel, a Silicon Valley zseniális. Első pár részt túl kell élni, de a 3-4. résztől kb végig lehet rajta szakadni, nagyon jó poénok vannak benne, ráadásul nagyon aktuális is a témája, szerintem mindenképp megéri végignézni.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#16484) .LnB válasza Ragnar95 (#16483) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Silicon Valley első részét sem bírtam végignézni :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16485) whiskeys válasza .LnB (#16484) üzenetére


whiskeys
őstag

Miért?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#16486) .LnB válasza whiskeys (#16485) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igazán nem tudom megmagyarázni, nem fogott meg. Lassú volt, és érdektelen számomra.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16487) whiskeys válasza .LnB (#16486) üzenetére


whiskeys
őstag

Nekem eddig jól folytatódik

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#16488) Ragnar95 válasza .LnB (#16484) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerintem kicsit "erőltesd meg magad" és bírj ki pár részt, mert tényleg nagyon beindul a 3-4. részre. Az eleje valóban kicsit lassú és annyira nem is vicces még, de az évad második fele miatt mindenképp megéri túlélni az első pár részt.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#16489) Bad Pritt válasza Ragnar95 (#16488) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor te is erőltesd meg magad és kezdd el az elejétől nézni Sheldonékat. :P

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#16490) Ragnar95 válasza Bad Pritt (#16489) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ki mondta, hogy a TBBT megéri a megerőltetést? ;]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#16491) spammer


spammer
veterán

A TBBT esetében valóban átbillent egy kicsit a mérleg, de nem maradhatott örökké nerd cucc, teljesen normális, hogy a karakterek is érnek, felnőnek és jönnek egyéb dolgok is, mint pl. a barátnő, feleség, család, gyerek stb. Kellettek bele a csajok, nélkülük már halott lenne az egész, ha végig csak arról szólt volna, hogy Star Treket néznek, kockulnak és Penny (vagy mások csajok) után vágyódnak. Ez nem működött volna éveken keresztül. Én is szerettem volna, ha most csinálnak egy kis vérfrissítést, de úgy látszik, hogy nem elég bátrak az írók. Biztos így is féltek, hogy Penny új haja sokkolja majd a nézőket és "addig nem vesznek majd levegőt, amíg meg nem nő újra a haja". ;]

(#16483) Ragnar95: Amíg én is elvétve csíptem el pár részt anno, addig nekem sem tetszett. Aztán elkezdtem nézni TV-ben, mert késő este adták, bealvás előtt gondoltam, hogy belenézek. Megtetszett és elkezdtem nézni az elejéről. Azóta szeretem. Mindjárt más, ha az elejétől látod, megismered a karaktereket, és nem csak úgy random módon, össze-vissza nézegetsz bele. :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16492) Ragnar95 válasza spammer (#16491) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az a baj, hogy túl sok jó sorozat van ahhoz, amire időt kéne szakítanom, hogy 2-3. esélyeket adjak jónak mondott, de nekem elsőre/másodikra nem tetszőknek :(
Alapból a sitcom műfaj általában nem fog meg engem, az egyetlen kivétel gyakorlatilag a HIMYM volt.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#16493) whiskeys válasza Ragnar95 (#16488) üzenetére


whiskeys
őstag

Pontosan

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#16494) Viszlát válasza .LnB (#16484) üzenetére


Viszlát
addikt

Ne hidd el, hogy beindul. Csak többet szerencsétlenkedik a csapat, amiben személy szerint semmi poénosat nem sikerült találni, plusz az ügyeletes idióta is egyre idiótább, nagyjából ennyit lép "előre" a sorozat. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#16495) whiskeys válasza Viszlát (#16494) üzenetére


whiskeys
őstag

Mindegyik sorozatnál van egy kis hullámzó idő

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#16496) oriic válasza whiskeys (#16495) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

BSG? :DDD

Live-Die-Respawn

(#16497) whiskeys válasza oriic (#16496) üzenetére


whiskeys
őstag

Ez mi?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#16498) .LnB válasza whiskeys (#16497) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor oké :U

(#16499) whiskeys: De ez alapmű :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16499) whiskeys válasza .LnB (#16498) üzenetére


whiskeys
őstag

De tudod, ízlések és pofonok. ☺

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#16500) oriic válasza whiskeys (#16497) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Battlestar Galactica

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.