Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8151) Brodus


Brodus
csendes tag

Sziasztok :)
A napokban terveznék mosogépet venni a
WHIRLPOOL FSCR 90423 mit gondoltok érdemes lenne? A 6 év garancia nem hangzik rosszúl
Vagy ha nem ez hasonló árkategóriában milyen márkát érdemes nézegetni?
Köszi

(#8152) zorzy4 válasza Brodus (#8151) üzenetére


zorzy4
őstag

Electrolux! Ha egy kicsit visszaolvasol, láthatod, hogy a Whirpool nem ajánlott márka.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#8153) jociolaszi válasza Brodus (#8151) üzenetére


jociolaszi
tag

Pont a szomszédomnak vettünk ilyet nagyon szuper és full csendes. A mosogépszerelő is mondta hogy már mindegy milyet veszel 5év és csere! És a 6év gari sem rossz!

[ Szerkesztve ]

(#8154) Chaser válasza zorzy4 (#8152) üzenetére


Chaser
titán

A wp is az elux csoport tagja, ha nem tevedek:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8155) Csorbi válasza Chaser (#8154) üzenetére


Csorbi
addikt

Sajnos tévedsz, nincs közük egymáshoz, még mindig versenytársak.

(#8156) Chaser válasza Csorbi (#8155) üzenetére


Chaser
titán

En kerek elnezest, kihez tartizik? Tartozik valakihez v keverem?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8157) blattida válasza Chaser (#8156) üzenetére


blattida
nagyúr

A whirlpool konkrétan a legnagyobb háztartási gép multi, gyakorlatilag mindenhol piacvezetők. Divat szidni őket, ám nem rosszabbak az átlagnál, csak ők értékesítik a legtöbb gépet, ezért persze, hogy vannak nem annyira elégedett vevőik.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#8158) Csorbi válasza Chaser (#8156) üzenetére


Csorbi
addikt

Nem tartozik senkihez. Ellenben alá elég sokan tartoznak, pl. Ignis, HotPoint, KitchenAid, Indesit, Ariston, csak hogy néhányat említsek.

Az Electrolux alá tartozik az AEG, a Zanussi, stb. Lehet hogy kevered a kettőt...?

(#8159) tajati


tajati
aktív tag

Sziasztok!

Bosch WAN28290BY gépet néztem ki. A kérdésem, hogy láttam a kiterjesztett 2+3 év garanciát a gyártó honalpján ezekre a gépekre, ha beregisztrálom.
Az extreme digitalról szeretném megvenni, és ott a gyári garancián túl lehet még kérni hozzá 3 év extra garanciát felárért cserébe. Azonban az oldalon 2 év garancia van feltüntetve. Ha jelen esetemben kérem az extra garanciát az extrémnél felárért cserébe és beregisztrálom a gyártó honlapján, akkor a plusz 3 év amiért fizetek felárat 2+3 év után indul? (az extreme honlapján annyit írnak hogy a gyári garancia lejárta után indul, azonban számomra nem egyértelmű hogy ebben az opcióban is érvényes-e, azaz 8 év garancia lesz-e a gépen, vagy fölöslegesen fizetek plusz felárat az extrémnek.

Köszönöm a segítséget

(#8160) Chaser válasza blattida (#8157) üzenetére


Chaser
titán

& Csorbi
:R
kicsit bekevertem, édsanyámnál' vettem wp mosógépet, főzőlapot, elektromos sütőt, kopp-kopp, működnek, anno 4 év garral vettem mindet - talán már leketyegett de passz -, ma már viszont nem vennék wp-t, inkább 5 év garos bekot
klímából tudom elég pocsékok, a szervizük is
van egy régi indesit hűtő, az már 15 éves kb, meg egy lg micro, az is annyi idős, szervizet egyik sem látott, azokat kifogtuk, ha annyit tudnak a wp cuccok majd, szavam se lesz ( : - de már indesit hűtőt sem vennék :d -

szerk:
tajati
az valami biztosítós hülyeség lehet, ne fizess érte:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8161) Csorbi válasza tajati (#8159) üzenetére


Csorbi
addikt

Ezt az Edigitallal beszéld meg, hogy köthető-e rá a plusz biztosítás úgy, hogy az csak 5 év gyári gari leteltével induljon. Ha nem, akkor nincs értelme.

(#8162) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

Sziasztok, magamnak és muteromnak akarok mosógépet illetve szárítógép szettet venni.

Édesanyámnak kb a gyors programon kívül más nem érdekes illetve nem kell, hogy nagy legyen 6 7 kg ruhával elvan.
Én ingeket szeretnék mosni biztonságosan. Az sem baj, ha gőzfunkciós.
Szárítógép hőszivattyús legyen illetve, ne legyen a ruháknak fémes szaguk, a bekot ezért is vetettük el az 5 év gari ellenére mivel vélemények olvasása közben többen írták, hogy fémes szaguk lett a ruháknak.
150- 180 ezer ft között gondolkodunk darabonként.
Samsung tetszik, de bármit meghallgatok. LG t vennék szívem szerint, de a szárítógépe iszonyat árban van...

Köszi az ajánlásokat!

Life is Short... Ride Hard!!!

(#8163) gabor9991 válasza Chaser (#8160) üzenetére


gabor9991
őstag

Samsung mosógépemet ilyen biztosítós hülyeség keretében sikerült 4 év és 10 hónap után kicserélni.
Szóval nem biztos, hogy hülyeség fizetni érte.

(#8164) Peterhappy válasza Jodanovich (#8162) üzenetére


Peterhappy
őstag

AEG gépek eléggé rendben vannak, nekünk a szárítónk (4 éve) és a mosógépünk (9 éve) is az, utóbbit ha tudjuk, a Glamour napok alatt fogjuk cserélni, az Electrolux család marad, jó eséllyel azon belül, az AEG is.
Állítólag a gőzfunkciós gépekben nagyon erősek az AEG masinák.

Electrolux ugyebár a család középső tagja (AEG a prémium), állítólag abban nem teljes értékű a gőzfunkció, nem tudták nekem pontosan elmagyarázni (és/vagy én nem voltam hajlandó megérteni), miért "kevesebb", mint a nagy testvérben lévő funkció, viszont A) olcsóbb B) 1+3 év garis promóció van most még pár hétig.

Mosógépben tudok "segíteni", abban vagyok most up-to-date, nálam ezek játszanak:

- AEG L7FBE68S
- Electrolux EW7F248S

Szettben is kaphatók, nem tudom, úgy jobban megéri-e, nem fogadnék rá, érdemes utánanézni.

(#8165) Jodanovich válasza Peterhappy (#8164) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

Köszi az infokat. Az érintőkijelző nem tudom mennyire lehet fos pontja a gépnek? Az a baj mamám indukciós főzőlapjának kezelése katasztrofális ebből kiindulva, hogy mennyit szórakozok vele mire beindítom, nem biztos, hogy jó lesz nekem... Samsung, sharp, gorenje? A gorenje mosógép nagyon tetszik, főleg a funkciók.

Life is Short... Ride Hard!!!

(#8166) blattida válasza Jodanovich (#8165) üzenetére


blattida
nagyúr

Nincs olyan funkciója egyik gorenje mosógépnek sem, amelyik ne,lenne meg más márkák gépeiben, csak más néven...

vighpeter
Az aeg feliratú electrolux gépek semmivel nem jobbak, csak drágábbak a hangzatos név miatt. Nagyrészt pontosan ugyanazt veszed meg, csak többért, prémium gép meg nagyjából 300000 forinttól indul, éppen ezért egy 150000 forintos aeg feliratú electrolux mosógép nem az.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#8167) Peterhappy válasza blattida (#8166) üzenetére


Peterhappy
őstag

Marmint a csaladon belul az AEG a premium.
A premium valahol a Miele-nel kezdodik.

(#8168) Gömbike válasza Peterhappy (#8167) üzenetére


Gömbike
senior tag

Sokan azt sem tudják, mi az a Miele. Sok Felhasználó csak a wiccpúlt ismeri. Mert a szomszéd olyasmit használ. Fogalmuk sincs a minőségről, de nem is érdekli őket, csak óccó legyen.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#8169) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Aeg (tudom elux.....), de ez a típus rendben van vehető?

(#8170) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Keret:
Aeg vs univerzális?

(#8171) #40553216 válasza ANDROID??? (#8170) üzenetére


#40553216
törölt tag

Minek a keret? Pakolni akartok rá? A szárító nem ugrik le. De ha már az egyik, ráadásul olcsóbb AEG, miért ne vennéd azt?

(#8172) BlackJack21 válasza ANDROID??? (#8170) üzenetére


BlackJack21
tag

Itt leírtam, hogy mi melyiket választottuk. Az általad említettek közül inkább az AEG-et választanám, a második elég gagyinak tűnik.

(#8173) BlackJack21 válasza ANDROID??? (#8170) üzenetére


BlackJack21
tag

Esetleg ez?

(#8174) ANDROID??? válasza BlackJack21 (#8173) üzenetére


ANDROID???
addikt

Konkrét tapasztalat kellene, mert az Eluxot ott rápróbáltam Aeg gépre (meg nem mondom melyik típusra), de ez az Elux alatt a fiók nem kihúzható, beleakad.
Ez az általam linkelt "gagyi" aminek a fiókja bútorlap, nem műanyag és maga a keret fém sem akad meg, ezt is megpróbáltam. AEG viszont nem volt, azt nem tudtam megpróbálni. Asszony örülne neki, ha kényelmes lenne a kipakolás.

A korábban linkelt mosógépről senkinek érdemi tapasztalata nincsen? Tudom nem 8-as széria, de rossznak nem tűnik.

(#8175) atika88


atika88
senior tag

Sziasztok!

Van tudomása esetleg valakinek arról, hogy a BOSCH mosógépek 2+3 éves garancia kiterjesztés programja májusban (is) folytatódik-e?

[ Szerkesztve ]

(#8176) Csorbi válasza atika88 (#8175) üzenetére


Csorbi
addikt

Erre a legnagyobb biztonsággal ITT fognak megbízható választ adni...

(#8177) Peterhappy válasza ANDROID??? (#8169) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én ennek az 1600-as testvérével szemeztem nagyon sokáig, mindkét modellről nagyon sok jót írtak ÁK-n.
AEG, gőzfunkciós, szerintem ár/érték arányban jó választás.

Én végül 8-as széria mellett tettem le a voksom, de egyáltalán nem vagyok arról meggyőződve, hogy megérte a felárat ezekhez képest.
Szóval szerintem igen jó választás.

Annyit hallottam még pénteken, hogy az Eluxnak szoktak gondok lenni a kezelőpaneljével. Emiatt maradtam végül az AEG-nél, noha az Elux most +garanciával megy.

Nekünk van AEG összeszerelő keretünk, kihúzható a fiókja, elvileg elbír kb. 15 kg-t, gyakorlatilag nem szoktuk a fiókot használni. Ha pesti vagy, meg tudom mutatni személyesen is, ha gondolod.

(#8178) Peterhappy válasza atika88 (#8175) üzenetére


Peterhappy
őstag

Tudomásom nincs, csak tipp; szerintem nem. Pár havi váltásban szoktak menni a készülékek, jellemzően szárítógép, mosogatógép, mosógép (hűtő?). Szerintem most más gépek lesznek és a négyhavi intervallumot elnézve szerintem idén már nem is lesz.

(#8179) Csorbi válasza Peterhappy (#8178) üzenetére


Csorbi
addikt

Ebben az a logikai bukfenc, hogy én novemberben vettem az enyémet, és akkor is volt mosógépre :D

(#8180) asdf_ válasza Csorbi (#8179) üzenetére


asdf_
veterán

A masodik meg, hogy marcius kozepe utani az utolso csereprogramos dontes, amitol szamitva fel even belul lehet vasarolni, eleg labonloves lenne ezalol kihuzni az akciot szerintem.

(#8181) Peterhappy válasza Csorbi (#8179) üzenetére


Peterhappy
őstag

:) Legyen igazatok :)

(#8182) S.V.


S.V.
újonc

Sziasztok! Indítottam egy műszaki cikk választással, termék bemutatásokkal foglalkozó oldalt. A mosógép választás témába vágó cikkemet bátorkodom megosztani veletek. Remélem, hogy lesz, akinek segít a termékválasztásban. Ha valakinek építő észrevétele lenne az oldallal, vagy a cikkel kapcsolatban, azt is szívesen fogadom!

Köszönöm!

Ez pedig a cikk: http://s-vektor.hu/hogyan-valasszak-mosogepet-5-tipp-az-okos-vasarlashoz-2/

(#8183) blattida válasza S.V. (#8182) üzenetére


blattida
nagyúr

Szia!

Értékelem a szándékod, de ebben az írásban hemzsegnek a hibák és tévedések (tárgyi és nyelvi), olyan, mintha olyan valaki írta volna, aki már látott mosógépet képen, olyanoknak, akik még nem, ráadásul, úgy beszél a témáról, hogy láthatóan mosni sem szokott.
A helyedben levenném a szöveget és alaposan rendbe raknám, de komolyan. :R

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#8184) flash-


flash-
veterán

2-3 főnek milyen mosógépet ajánlanátok?

nem árt ha megbíztható és csendes.

akkor gonodlom inverteres?
konkrét terméket ajánlanátok?

az mindegy hogy felül vagy elöltöltős?
műszakilag megbízhattóságilag melyik az ajánlottabb?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#8185) S.V. válasza blattida (#8183) üzenetére


S.V.
újonc

Szia!

Köszönöm, hogy elolvastad a cikket.

Esetleg valami konkrétummal ki tudod egészíteni a hozzászólásodat?

Milyen nyelvi és tartalmi hibákra gondolsz?

(#8186) zorzy4 válasza flash- (#8184) üzenetére


zorzy4
őstag

[link]

Mi ilyet vettünk csak inverter nélkül, 1200as centrifugával. Létezik ez is csak drágább.
A felültöltős megbízhatóbb műszakilag, csak nem tudsz a tetejére pakolni.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#8187) atika88 válasza atika88 (#8175) üzenetére


atika88
senior tag

Egy kis közérdekű és hasznos információ, akit esetleg érint a téma:

"A 2+3 év garancia mosógépekre című promóciónk június 30-ig meg lesz hosszabbítva.

Tisztelettel
BOSCH Vevőszolgálat"

[ Szerkesztve ]

(#8188) blattida válasza S.V. (#8185) üzenetére


blattida
nagyúr

Nagyjából sorrendben: nagyon sok helyen vannak felültöltős gépek, Észak Amerikában és Ausztráliában is zömmel ilyeneket használnak, alapvetően kényelmi és praktikus okokból, igaz, náluk függőleges dobú felültöltős mosógépek vannak. Európában lakberendezési és dizájn okokból használnak elöltöltős gépeket, nem az építészeti különbségek miatt.

Az elöltöltős gépek külső és dob mérete nincs egyenes arányban a kapacitásukkal, sajnos. Kétszeres kapacitás növekedés csak 1,5x-es dobméret növekedéssel jár, amivel csak minimális külső méret növekedés tartozik.

Az energia címke semmit sem ér, mivel az az eco módra vonatkozik, amit egyébként senki sem használ, nagyrészt a program hossza miatt.

Az, hogy ki mit, hányszor mos egy héten, az objektív dolog, az, hogy kinek mi tetszik, az pedig szubjektív.

A minimális centrifuga fordulatszám 400/perc, a megadott 800-as érték a legkisebb maximum, amivel új mosógép vehető.

A súlyautomatikával rendelkező gépek a mosási időt is szabályozzák, ami azt jelenti a gyakorlatban, hogy 3-4 lépcsőben veszik vissza a program hosszát a töltet függvényében, éppen ezért a fogyasztásuk is csökkenni fog.

Nem az a fontos, hogy hány program van egy gépen, hanem az, hogy azok milyenek, mennyire módosíthatóak, van e plusz víz, plusz öblítés funkció, mert ha ezek vannak, akkor nem kell a marketinges baby és allergia program (sem). Illetve, ami sokaknak fontos, az a mosás idejének szabályozhatósága.

Az említett függöny pont, hogy kímélő mosást igényel (leszámítva a vastag pamut függönyöket, amik már nem igazán vannak).

Nagyon kevés mosógép tud víz tisztaságot mérni, gyakorlatilag olyan nem is kapható itthon, de nem is lenne sok értelme, lévén nagyon különbözőek a foltok és szennyeződések, és az azok eltávolításához szükséges idők és hőmérsékletek, ráadásul a ruhák anyaga sem mindegy ebből a szempontból (sem), plusz, az erre képes gép kimondottan drága lenne, nem a belépő színt fölött egy kicsivel.

Abban az árkategóriában, amiből az emberek igen nagy része vásárol, abban nincs jelentősége a fogyasztásnak, mivel fogyasztói társadalom van, a gépek életciklusa rövid (jellemzően 4-5 év), éppen ezért az elérhető megtakarítás minimális. Ezeknél a gépeknél nincs tényleges különbség a mosás hatékonysága között, a mosószer a lényeg, a hatékony öblítéshez/mosószer eltávolításhoz is víz kell, viszonylag sok, éppen ezért az se legyen szempont, hogy minél kevesebb vizet használjon a mosógép.

Nagyjából ennyi, így másodszor olvasva...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#8189) Fred23


Fred23
nagyúr

Meghalt a mosógépünk, további szerelést nem szeretnék (10 év alatt 2x kellett szerelni, de ez a két szerelés az utóbbi 3 évben volt), szóval gyorsan néztem egy újat olcsón: Star-Light WMS-610A++. 62k + szállítás, korrektnek tűnik, és remélem, nem választottam nagyon rosszat. Mindenképpen 70 alatt kellett szállítással együtt.

(#8190) asdf_ válasza Fred23 (#8189) üzenetére


asdf_
veterán

Milyen elgondolasbol esett a valasztasod egy full noname, sosem hallott brand, isten tudja ki altal gyartott es star-light-nak matricazott termek emagrol valo rendelesere? (Vadasz, vadasz erzesu nekem ez a tortenet, ertem en, hogy olcson kell, de ezekbol szokott az olcsobb a dragabb tortenet lenni...)

[ Szerkesztve ]

(#8191) Nagya21 válasza Fred23 (#8189) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Sztem ennyi pízért kaptá vón Beko-t is.
Beko
De van az emagnál is, hogy a szívásnál maradjunk:
Beko 2

Ja a vadász filing az van, de hát szereti azt valaki.....
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#8192) Fred23 válasza Nagya21 (#8191) üzenetére


Fred23
nagyúr

& asdf_:
Pici mélység, pici szélesség voltak a fő szempontok, illetve igény volt még az 1000 rpm-re és a 6 kg töltőkapacitásra.

Majd kiderül, milyen lesz, ahogy néztem, sokan vették már, és egész jó értékeléseket adtak!

Az a kis Beko is jó lett volna nekem akár, az 5 kg és a 800 rpm nekem még oké lett volna; de most már mindegy, a nőcim meg örülhet a 6 kg-nak és 1000 rpm-nek. :) Remélem, nem lesz vele baj sokáig!

[ Szerkesztve ]

(#8193) Nagya21 válasza Fred23 (#8192) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Úgy legyen....
Majd irj, hogy millen, most, meg úgy évente......
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#8194) dzsavitcu


dzsavitcu
csendes tag

Sziasztok!
Van egy 5 éves whirpool mosógép amit most kaptunk, folyamatosan nyikorog mosás közben, akkor mikor a dobot forgatja. Valaki járt már így javított ilyet/ kell vele valamit csinálni?

5 kg ruhát lehet vele mosni, ezt a határt nem léptük túl.

(#8195) zorzy4 válasza dzsavitcu (#8194) üzenetére


zorzy4
őstag

Valószínüleg csapágy Használlni kell amíg szét nem esik. költeni nem érdemes rá. Aztán venni egy tisztességeset.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#8196) Chaser válasza Fred23 (#8192) üzenetére


Chaser
titán

70e-ért vettem ezt mm-ből, ha jól rémlik házhoz szállítással, a régi gépet is elvitték, ha nem sos akkor érdemes nézgelődni meg várni kicsit, mint valami nonamebe beleugrani rossz boltból

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8197) blattida válasza dzsavitcu (#8194) üzenetére


blattida
nagyúr

Szia!
Ékszíj és/vagy lengés csillapító probléma.
A dobcsapágy hangja mély és nem nyikorgós. Forgasd meg kézzel a dobot, ha könnyen jár, morgás nélkül, akkor nem csapágyas.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#8198) zorzy4 válasza blattida (#8197) üzenetére


zorzy4
őstag

Ezt jó tudni. Nálunk is szépen ment a 14 éves zanussi, csak nyikorgott.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#8199) Gaillard válasza blattida (#8197) üzenetére


Gaillard
csendes tag

Szia!

A Beko WTV-6633 és az LG F2J5WN4W között vacilálok.
Állami támogatást kaptunk 45 ezer Ft erejéig +++-os termékre.
A panel és a fürdőszoba egyéb szerelékei miatt igen szűkek a méretbeli határok.

Jelenleg egy közel 20 éves Bosch gépünk van (még nászajándékba kaptuk:), de már egész komoly hanggal működik (és eléggé rozsdásodik is az egyik sarka), ezért nagyon minimál módon használjuk, viszont ezen idő alatt (két évtized) nem volt még javítva!!! Egyszer azt hittem, hogy nagy baj van, de csak egy nagyobb gomb dugította el a csövet és emiatt tiltottal le magát a gép. A calgonról és egyéb úrihuncutságokról elég hamar leálltunk, illetve öblítőt sem sokat látott. Végig folyékony mosószert használtunk, márkásabb termékeket.
Na ilyen gépet nem hinném, hogy még egyszer az életben kifogunk. Annak idején (2000-ben), ha jól emlékszem, közel 100.000,-Ft volt az ára, de megszolgálta.
Úgy gondolom, ha ma 200-300 ezerért venne is az ember egy gépet, az sem biztos, hogy ilyen időtáv mellett használható vagy gazdaságosan javítható és a méret miatt, nem is nagyon lenne rá opció a mi esetünkben.

Visszatérve az elejéhez, a Beko esetében az 5 év garancia (motor 10 év) nagyon hízelgő az LG 2 évesével szemben. Olcsóbb is a Beko (15 ezerrel), de a garancia miatt vagyok fogékonyabb annak beszerzésére.
Minőségben van nagyobb különbség az LG javára?

Köszönettel

Szabadság-Testvériség-Egyenlőség

(#8200) blattida válasza Gaillard (#8199) üzenetére


blattida
nagyúr

Szia!

Igen, nagy valószínűséggel a mai drága gépek sem mennek majd el ennyi ideig, pláne szerviz nélkül.
Az lg minőségérzete valóban jobb, mint a bekoé, de a minősége nem, ennyi pénzért senki sem ad valóban minőségi új mosógépet.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.