Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) idegen lény válasza Shamli86 (#2998) üzenetére


idegen lény
őstag

Ne nézd! A gőzfunkciós magasan veri ezeket. Csapj le rá, amíg tart a 10%-os akció, ha ragaszkodsz az LG-khez!

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3002) Petie


Petie
veterán

Sziasztok

Ezek közül melyiket ajánljátok? vagy mindegy igazából?
Felültöltőseket nézegetek, mert a csap mellett ahova menne ott kb 60 cm van, és azt hiszem nem lenne jó ha kiékelve kerülne be egy elöltöltős gép :D
Előre is köszönöm a véleményeket :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#3003) idegen lény válasza Petie (#3002) üzenetére


idegen lény
őstag

Vannak ám 45 cm-es elöltöltősök is. Csak öt centivel kisebbek a felültöltősök.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3004) AthlonXP válasza Petyuska111 (#3000) üzenetére


AthlonXP
őstag

Igen, jó lesz hozzá.

(#3005) cyber86


cyber86
őstag

Sziasztok. Kicsit módosítanám shámli86 kérdését. 120-140ezer Ft között milyen elöltöltős mosógépet ajánlanátok és miért? A válaszokat előre is köszönöm! Szóval nem ragaszkodunk az lg-hez ha van jobb is. A lényeg, hogy jól bírja.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#3006) Petie válasza idegen lény (#3003) üzenetére


Petie
veterán

Köszönöm de olyat nem találtam itt. árban ez a kategória lenne 90 ezer alatt.
whirpool vagy indesit? vagy mind1 igazából?

[ Szerkesztve ]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#3007) VIPowER válasza cyber86 (#3005) üzenetére


VIPowER
senior tag

"120-140ezer Ft között milyen elöltöltős mosógépet ajánlanátok és miért?"

Azt válaszd amelyiknek tetszenek Neked a programjai, kinézetre is bejön, és amire hosszú garancia van.

A lényeg, hogy jól bírja.

Mindegyik jól bírja ha nem kapcsolod be. Kikapcsolva van amelyik még 6 év után is működőképes lehet.
Onnantól hogy bekapcsoltad, senki sem fogja Neked megmondani meddig megy egy gép.
Nincs olyan hogy megbízható! Megveszed, és lesz ami lesz. Még a Miele gépeknél sem lehet azt mondani hogy eddig meg addig biztosan megy majd.

(#3008) blattida válasza Petie (#3006) üzenetére


blattida
nagyúr

Ahol van euronics, ott van más forgalmazó is.
90000 alatt kapsz lg, gorenje vagy beko keskeny elöltöltős gépeket is, amikkel jobban járnál.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3009) idegen lény válasza blattida (#3008) üzenetére


idegen lény
őstag

Ezt csak a hosszabb garanciák miatt írod, vagy ezeknél minőségben is sokkal gyengébb a Whirpool? Az Indesitet értem, az tényleg gyenge, de a Whirpool is?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3010) Nagya21 válasza idegen lény (#3009) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Indesitet(meg a Hotpoint-Aristont) megvette a Wiccpool.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#3011) blattida válasza idegen lény (#3009) üzenetére


blattida
nagyúr

Kevésbé is megbízható a whirlpool.
Ahogy Nagya írta is, az ariston meg az indesit is régóta a whirlpoolhoz tartozik.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3012) idegen lény válasza blattida (#3011) üzenetére


idegen lény
őstag

:R Az Electrolux megbízhatóbb?

Azért gondolkodom most a Whirpoolban, mert négy év garanciát adnak rá. Így már azért jobban hangzik, nem? Ennél csak a Beko ad többet, de nekik nincs keskeny hétkilós öt év garanciával, és a Whirpoolok még keskenyebbek is pár centivel, és kicsi a fürdőszoba, úgyhogy minden hely számít.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3013) AthlonXP válasza idegen lény (#3012) üzenetére


AthlonXP
őstag

A miénk 60 cm széles, az már sok lenne, keskenyebb kéne?

(#3014) idegen lény válasza AthlonXP (#3013) üzenetére


idegen lény
őstag

Csak maximum 51 cm hely van a mélységének, de az már elég szűkös lenne. :) A 45 cm alattiak talán már tűrhetőek lennének, a Whirpoolok 42,5 cm-esek, a többi márka 45 cm körüli, kivéve a Candyt, azt meg nem merek venni.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3015) Lauda válasza idegen lény (#3012) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem anno az electroluxnál egy műszakis azt tanácsolta, hogy ha elöltöltőst veszek, akkor az ne vékony legyen.

(#3016) blattida válasza idegen lény (#3014) üzenetére


blattida
nagyúr

Az electrolux gyakorlatilag ugyanaz a minőség, mint whirlpool.
Ha 51 centin kell elférnie, akkor az 50 centis keskenyebb bekok is elférnek, azok között meg van 7 kg-os.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3017) idegen lény válasza blattida (#3016) üzenetére


idegen lény
őstag

Pedig nekem az Electroluxról valaki azt mondta, hogy másban ne is gondolkodjak, messze a legmegbízhatóbbak. Szerintem olyan Beko nincs 5 év garanciával, de az már amúgy is túl nagy lenne, még a 45 cm is necces, és a kifolyócsőnek is kell hely.

Lauda Az biztos, hogy drágábbak. :) Nincs más választásom.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3018) blattida válasza idegen lény (#3017) üzenetére


blattida
nagyúr

Szerinted lehet, hogy nincs, amúgy meg van, de ha nem akarsz, ne vegyél bekot.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3019) idegen lény válasza blattida (#3018) üzenetére


idegen lény
őstag

Bocs, nem néztem meg mindet, nem emlékeztem csak a 60-asokra, de lényegtelen is. Nem arról van szó, hogy nem akarok, de egy 50 centis egyszerűen még túl nagy lenne oda. 45 centisnél nagyobb túl sok helyet foglalna el, előtte mosdó van, és még a mosógép ajtaját is ki kell nyitni. Még így is félek, hogy kényelmetlen lesz a helyszűke miatt a fürdőszoba. A Whirpool csak 42,5 cm-es és négy év garanciás. Tudom, hogy a Whirpool zsákbamacska, de hátha szerencsém lesz vele. Ha négy évig kibírja, akkor már szerintem van esély rá, hogy tovább is. Az alkatrész-ellátottsága meg csak jobb a Candynél.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3020) Lauda válasza idegen lény (#3019) üzenetére


Lauda
félisten

377 mm mély elöltöltős 6kg electrolux: Electrolux EWS31264SU

450 mm mély elöltöltős 7kg electrolux: Electrolux EWS31074SA

450 mm mély elöltöltős 6k aeg 4 év garanciával: AEG L62260SL

450 mm mély elöltöltős 7k aeg 4 év garanciával: AEG Lavamat L 76270 SL

[ Szerkesztve ]

(#3021) blattida válasza idegen lény (#3019) üzenetére


blattida
nagyúr

Akkor vegyél felültöltőst, ha nincs fölötte valami. Amiről nem nyitható (rendesen).

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3022) idegen lény válasza blattida (#3021) üzenetére


idegen lény
őstag

Most olyan van, egy 6 kg-os Fagor 800-as centrivel, de anyám utálja, és egy legalább 6,5 kg-os elöltöltőset akar. Meg az a 2,5 centi különbség még szerintem bele fog férni. Felültöltősök: 40 cm, Whirpool: 42,5 cm.

Lauda

Köszi, eredetileg én is Electroluxot akartam a magyar menü miatt, bár én a 7 kg-os CI invertereset néztem ki 1200-as centrivel (panellakás). De mivel azt ajánljátok, hogy hosszú garanciást érdemes csak venni, ezért átgondoltam, mert az egy év garancia nagyon kevés, főleg a négyhez képest. Tudom, hogy lehet hosszabbítani, de úgy már túl drága lenne, és az AEG is túl van már a 110 ezres határon. De miért akartok ennyire lebeszélni a Whirpoolról? :) Ennyire pocsék? Azt írtátok, hogy egy szinten van az Electroluxszal.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3023) Lauda válasza idegen lény (#3022) üzenetére


Lauda
félisten

De miért akartok ennyire lebeszélni a Whirpoolról? :) Ennyire pocsék? Azt írtátok, hogy egy szinten van az Electroluxszal.

Én egyiket sem tettem, kérlek ne keverj ide.

Nekem volt whirlpool felültöltősöm. Amíg működött semmi gond nem volt. Aztán 7-8 évesen (alig volt használva), bedöglött a programkapcsolója. A javítás kb 35 ezer ft lett volna, az egész nem ért annyit. Ugyan ez a hiba mondjuk egy zanussinál 10 ezer ft. Whirlpool alkatrész ellátottságát nem ismerem, electrolux csoporté biztosan rendben van. Ha neked a whirlpool a szimpatikus, vedd meg azt. Mindegyik márkánál hallani jót és rosszat, hibátlan gép nem létezik. Amelyik tetszik és kész. Egyik szomszédomnak bosch elöltöltőse van. Mosnak annyit mint az állat, semmi baja a gépnek. Az asszonynak az tetszett, kész eldöntve.

[ Szerkesztve ]

(#3024) idegen lény válasza Lauda (#3023) üzenetére


idegen lény
őstag

Bocs, azt hittem, hogy egyetértetek ebben.

Én is azt olvastam, hogy az Electrolux alkatrész-ellátottsága a legjobb, és nem csak a mosógépeknél. Nekem az Electrolux a szimpatikusabb, magyar menüs, és eddig szinte csak jókat hallottam/olvastam róla, ellentétben a Whirpoollal. Csak ugye 1 év gari - 4 év gari, 44,8 cm - 42,5 cm. Főleg az két és fél centi hely dönt a Whirpool javára. A Boschnak sajnos nincs a paramétereiben számomra megfelelő gépe.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3025) barcabandi72


barcabandi72
csendes tag

Sziasztok! Erről kérhetek véleményt, jó vétel lehet? Sajna van egy "csere"-érett készülék.

https://euronics.hu/hu/termekek/lg-fh2c3td/p/212305

Köszönöm! Andris

(#3026) idegen lény válasza barcabandi72 (#3025) üzenetére


idegen lény
őstag

Nagyon jó akciónak tűnik; azért kérdezd meg, hogy miért adják ilyen olcsón. A garancia két év, a mosási időt nem mutatja, ha ezek nem zavarnak, akkor jó lehet, ha 8 kg-os kell.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3027) Nagya21 válasza idegen lény (#3024) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Nekem CI-s Elux van 7 kg töltettel 45cm "vastag", panelfürdő, előtte 40cm-es Hotpoint -Ariston volt,.
A 45cm határeset, így is belóg az ajtóba egy kicsit, de ez még megszokható.
Piktogrammok vannak, univerzális mindennyelven, sztem ez nem lesz akadály édesanyádnak sem.
Piktogramm+angol nyelv: 100k volt a neten, magyar+ piktogrammokkal ugyanez 120k.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#3028) Nagya21


Nagya21
addikt

HAli!!
Ezt láttátok már???

Bosch

Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#3029) idegen lény válasza Nagya21 (#3027) üzenetére


idegen lény
őstag

:R Ettől féltem, hogy a magyar nyelvűek drágábbak, de azt nem hittem volna, hogy ennyivel. :Y Köszi! Még egy érv a Whirpool javára. Az a baj, hogy kicsit gyengén lát.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3030) Nagya21 válasza idegen lény (#3029) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Átmatricázod, vagy kiirod, hogyasszongya:12 órától jobbra a 4.kattintás(mellete led világít) kézimosás /gyapjú.
Csinálsz táblázatot.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#3031) idegen lény válasza Nagya21 (#3030) üzenetére


idegen lény
őstag

Persze, majd valahogy megoldom, ezért biztosan nem fogok húszezerrel többet fizetni. Csak ennél nagyobb gondom ne legyen vele! :)

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3032) barcabandi72 válasza idegen lény (#3026) üzenetére


barcabandi72
csendes tag

Köszönöm!

(#3033) farkas-j válasza idegen lény (#3024) üzenetére


farkas-j
őstag

Az Electrolux alkatrész ellátásával azért nem dobnék hátast. Egyszer mikor elromlott a hűtőnk 2 hetet vártunk a kiolvasztó PTK ellenálláskockájára, pedig a Bp-i központi szervizből lett megrendelve. Ráadásul a 10500Ft-os árat messze nem nevezném barátságosnak! Sajnos rá nem sokkal ugyanennél a hűtőnél a párom kivette az alsó fagyasztófiókot. Kicsúszott a kezéből, odaverődött és eltört. 3 hét alatt jött meg az új 13000Ft-ért. Nem tudom, hogy a mosógépeknél jobb e az alkatrés ellátottság.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#3034) Nagya21 válasza farkas-j (#3033) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Wiccpool hűtő A+-os a belső fagyasztó ajónyitóban eltört egy müanyag bizbasz (cca2-300huf), na aztat nem lehet kapni, csak ajtóval együtt 25k, kapják be, leukóplaszt megoldotta......
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#3035) AthlonXP válasza Nagya21 (#3034) üzenetére


AthlonXP
őstag

Ejnye...

Whirlpool, a minőséget kelti életre! :)

(#3036) Petie válasza blattida (#3008) üzenetére


Petie
veterán

Tatabányán csak euronics van. meg talán kisebb cégek, majd körbenézek.
akkor keskeny elöltöltősben van ami 58 cm-nél nem szélesebb? annyi hely van.
árukeresőn csak a Candy-t hozza.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#3037) Shamli86


Shamli86
tag

[link] Erről vélemény? Úgy tűnik ez lesz a kiszemelt mosógép.

(#3038) Nagya21


Nagya21
addikt

HAli!!
Még mindég láttam az Aldiba elöltöltős mosógépet 1400-es centrivel 80k-ért, 3 év garival......
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#3039) farkas-j válasza Shamli86 (#3037) üzenetére


farkas-j
őstag

Kicsit karcsú a garanciaideje

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#3040) kapaca76


kapaca76
tag

Sziasztok!

Mit szóltok ehhez a mosógéphez?
Tudtok esetleg hasonló árkategóriában jobbat / megbízhatóbbat?

https://euronics.hu/hu/termekek/samsung-ww70k44305w-le-eloltoltos-mosogep/p/211480

(#3041) blattida válasza Petie (#3036) üzenetére


blattida
nagyúr

A candy-n kívül nem igazán.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3042) Lauda válasza kapaca76 (#3040) üzenetére


Lauda
félisten

Mintha korábban azt írták volna itt a topikban, hogy a samsungok hullanak mint a legyek.

(#3043) Petie válasza blattida (#3041) üzenetére


Petie
veterán

hát igen. Candy-t meg nem vennék... akkor lehet nem szórakozom és nézek egy normál méretű elöltöltőst és úgy lesz elhelyezve ahogy a mostani. köszönöm azért a segítségeteket :)

[ Szerkesztve ]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#3044) idegen lény válasza Nagya21 (#3038) üzenetére


idegen lény
őstag

Én a szórólapban csak az 1200-as Beko-t látom öt évvel 77 ezerért. Az 1400-as milyen márka, keskeny, hol?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3045) Nagya21 válasza idegen lény (#3044) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Mosógép
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#3046) asdf_ válasza Nagya21 (#3045) üzenetére


asdf_
veterán

Megneztem most mar ket user manualt, ezt az Aldis Elint, meg egy Bekot, fejemet ra, hogy ez az Aldis gep egy atmatricazott Beko vagy valami ahhoz rendkivul kozelallo. Legalabbis az elekltronikaja tuti egyforma, de az is beszedes, hogy mindkettonel van hungarocell a motor aljan, es az ennek eltavolitasat illusztralo abra (es nem csak ez) hajszalpontosan megegyezik a ket felhasznaloi utmutatoban.
Viszont az Aldis brutal mennyisegu vizet hasznal, 90 literekkel nyomja a nem eco programokat a szokasos 70-75 helyett, szoval vizben lehet mosni hivoknek valo :) Mar majdnem egy energomat :D

szerk:
A gyártó neve, címe:
Arcelik Camasir Makinasi Isletmesi
E5 Karayolu
34950 Tuzla Istanbul
TURKEY

Mondomen...

[ Szerkesztve ]

(#3047) orbano


orbano
félisten

Sziasztok!

Mosógépet szeretnék. 100k körül szeretném megúszni (max 150k indokolt esetben), egymagamnak lesz, esetleg majd 2 fore egy gyerekkel. Minimum 1200-as centrifuga kellene, eloltoltos, és halk működés. Most egy picike (4-5 kilos talan) Indesit van, aminek a normal és kímélő pamut programjain felül a 20 percesét, a sportruha- és a gyapjú programokat használtam és egész jól elvoltam vele. De most már elfér egy normálisabb méretű, komolyabb gép is. Mit ajánlanátok? Próbáltam beleolvasni a topikba, de nem érzem úgy, hogy egyértelmű infókat találtam volna :)

Köszi

egyébként ez az LG pl szimpatikus

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#3048) orbano válasza orbano (#3047) üzenetére


orbano
félisten

illetve így leírások alapján ez még inkább, de a valóságról fogalmam sincs, a marketing szövegeknek meg nem hiszek :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#3049) farkas-j válasza orbano (#3047) üzenetére


farkas-j
őstag

Nekünk egy Beko WMY 81483 LMB2 van. 8kg-os kapacitású, inverteres motoros, digitális kijelzős ami mutatja a hátralévő mosási időt, nagyon jó a programkiosztása, a programokba bele lehet nyúlni módosítani, csaknem 180 fokban nyílik a hatalmas ajtaja, és 5 év teljes körű gyári garanciája van. A párom imádja, és én is mert nincs mosáskor hangja. Ráadásul az ára is elfogadható.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#3050) Lauda


Lauda
félisten

Aki bekot szeretne, ma láttam az aldis újságban a WTV-6633 BO mosógép 76990-ért lesz akcióban. [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.