Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7901) laca500


laca500
aktív tag

Sziasztok!

A két gép közül melyik lenne a jobb választás?

Whirlpool FSCR 70415

LG F2J5QN3W

Ha jól láttam valahol, akkor az LG-ben szétszedhető az üst, és aránylag egyszerű benne csapágyat cserélni!
A Whirlpool-nál mi a helyzet? Ennél csak az üsttel együtt lehet csapágyat cserélni?

[ Szerkesztve ]

Alaplap: MSI X470 GAMING PRO CARBON + VGA: EVGA RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X FTW3 Ultra + CPU: Ryzen 7 5800X + RAM: G Skill Aegis F4-3000C16-8GISB 16GB kit + SSD: Samsung NVMe 970 EVO + Táp: Cooler Master V750 Gold V2 + CPU hűtő: Be Quiet DARK ROCK PRO C1 + Ház: Be Quiet Silent Base 802

(#7902) #32577792 válasza laca500 (#7901) üzenetére


#32577792
törölt tag

LG-t mondanám inkább, mint WP-t.

------------------------

(#7900) atirag
Számomra nem kérdés, hogy Bosch az ajánlottabb.

[ Szerkesztve ]

(#7903) kuksa90 válasza laca500 (#7901) üzenetére


kuksa90
őstag

A whirl hegesztett...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#7904) atirag válasza #32577792 (#7902) üzenetére


atirag
őstag

Igen a márka miatt nekem is. De azonkívül van e valami fontos?
Mert az electroluxról sem hallottam rosszakat.
A Bosch gépnél nem láttam vasalas könnyítő funkciót. Az electroluxnal az az egyik dolog ami miatt drágább .

(#7905) #32577792 válasza atirag (#7904) üzenetére


#32577792
törölt tag

Vasalás könnyítés: kisebb centrifuga fordulat, több víz, nem gyűrődik annyira. Ezt szerintem bármelyik géppel el lehet érni.
Viszont nem mindegyiknél van extra adagolható víz öblítésnél, és ha jól tudom, a Bosch tudja.
Vasalást könnyítő funkció: szárítógép :C

(#7906) qajakos válasza #32577792 (#7855) üzenetére


qajakos
csendes tag

Ez aztán a tény megállapítás. Elég jól illeszkedik egy másik kedves fórumtárs megnyilvánulásával.
Szóval azt mondaná erre egy klasszikus ember: bizonyítsd be ezt amit állítasz :)
Szóval várjuk a tényeket erről :)
Erre válaszolnék. (csak hogy ne kelljen keresgélni.)

A ténymegállapítás egy szó.
Ha illeszkedik, akkor "megnyilvánulásához" lenne a helyes ragozás. Vagy korrelál a - és itt már helyes lenne a- megnyilvánulásával.
Azon is töprengek vajon milyen lehet egy klasszikus ember. Mert bármilyen tudományra, zenére, eljárásra, stb. ráhúzható a klasszikus jelző. De emberre? Az ember lehet régi vágású, maradi, hagyománytisztelő, begyepesedett, szűk látókörű, maradi, konzervatív, merev, rugalmatlan, vaskalapos, földhözragadt, korlátolt, de klasszikus?
A harmadik mondat szórendhibás.
Nem szoktam nyelvészkedni, de ez a három mondat velőtrázó volt számomra. Bocsánat a kritikáért!

A mosógép: ez a direkt drive eljárás több előnnyel jár. Nincs külön kefés motor, áttétel, ékszíj, de a legfőbb előnye, hogy hihetetlenül halk. Nincs hibalehetőség, (nem véletlen a 10 év garancia) a neodym mágnesek nagy nyomatékot generálnak. A 8kg ruha vizesen 10-12kg is lehet mégis játszi könnyedséggel, lágy-indítással forgatja nagyon, nagyon halkan. Semmi motorhangja nincs. A vezérlése műgyantában teljesen vízmentes. Mechanikája gondosan tervezett, soha nem rezonál. Hatféle mozgással egész furcsa táncot járat a ruhával. Nem csavarodnak össze.
Szebben mos (asszonyom szerint) mint Miele elődje. Igaz 23 éves volt. Egy szeretetszolgálat örült neki. (Nem volt szívem leadni, inkább vettem egy roncsot 3 ezerért.)
Tapasztalat: a családban az első m.gépcsere pr. óta 7 db. üzemel kb. 3 éve. Egyiknek sincs semmi baja.
Nem tartozik előnyei közé, hogy (az olcsók között) elég drága. Én 125-öt fizettem érte. (egy Miele-ért 400 ezret is elkérnek.)
Csak azért írtam, hogy aki tanácstalan annak legyen iránymutató. A többiek pedig vegyenek amit akarnak.
Véleményem nem csak tapasztalaton, hanem végzettségemen is alapul.

Üdv qajakos

(#7907) #32577792 válasza qajakos (#7906) üzenetére


#32577792
törölt tag

Kedves!

Ha valami szórendhibás, javítsd ki MESTER! Jó pap is holtig él! Persze kérlek magyarázd el, mi az, hogy szórendhibás. Szeretnék tanulni tőled :K
Klasszikus: kiváló, elsőrangú

A többi pedig a LG mosógépről: igazán szép promóter marketing írás volt. Lehet eladományozom a mosógépem egy civil szervezetnek és veszek kettőt LG-ből:)
:R

"Sziasztok Szakik!
Van egy LG Direct Drive F1056LD mosógép nálam,aminél az a hibajelenség,hogy időnként nem centrifugál.Üresben,centrifuga üzemben megy rendesen,de ahogy nézem,terheléskor,mosás programban nem mindig. Rendezgeti a ruhát,de akkor is mintha akadozva indulna meg. Ilyenkor nem is centrizik. Mikor "elkapja az ütemet" akkor centrizik. A szivattyú rendesen kiszivattyúzza a vizet. Számomra egyenlőre teljesen ismeretlen az inverteres vezérlés,ezért kérem a segítségeteket! Lehet,hogy az IGTB haldoklik?
Üdv: xxxx"

[ Szerkesztve ]

(#7908) hw_8812 válasza qajakos (#7906) üzenetére


hw_8812
csendes tag

Gratulálok. Ugyan a fórumon újonc vagyok, de kérlek tiszteld mások véleményét. Trollkodni menj a politikai fórumokra. Köszi. Itt tényleg megosztják véleményeiket, tapasztalaikat.

(#7909) kuksa90 válasza qajakos (#7906) üzenetére


kuksa90
őstag

Mérj le egyszer 8 kg ruhát, próbáld belegyömöszölni, és várd a tiszta végeredményt. Nekem sajna csak hat kg fért bele, és mintha kutya csócsálta volna meg a ruhákat...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#7910) #32577792


#32577792
törölt tag

Szerintem lépjünk túl a kedves fórumtárs beírásán. Miután index fórumon vagyok, nem kell bemutatni.

(#7911) #40553216 válasza #32577792 (#7905) üzenetére


#40553216
törölt tag

A több víznek semmi értelme, ha úgyis a centri okozza a gyűrődést. Ellenben a vasalás könnyítés/gyűrődésmentesítés egy egyszerű program: az utolsó centri után még időnként forgat egyet-egyet a dobon, így fellazítja a ruhákat.

(#7906) qajakos
Egy Mieléért akár 800000-et is elkérnek, ellenben az alap 260000.

[ Szerkesztve ]

(#7912) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Voltam MMben mosógépcsere miatt.

Az eladók azt bizonygatták nekem, hogy hiába ad Beko, LG, Electrolux, Whirpool, AEG... 2-5év garanciát az a csapágyra egyiknél se érvényes. Sött csapágyra garancia nincs. Kössek biztosítást. Különben ha 1-20 akárhány hónap múlva meghal akkor annyi.

Ez így igaz vagy hülyeség?

Több electrolux, whirpoolt cserélnénk 10-18év között vannak, beváltak az se tiszta, hogy mivel jobb egy legolcsobb [link]nál egy 2-3* drágább. A régiek is tisztára mostak, megér az "ecobuble"... 2-3* árat? Mégtisztább lesz?...

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#7913) #32577792 válasza #40553216 (#7911) üzenetére


#32577792
törölt tag

Igen és?

"A készülék gyengéd mosást és
centrifugálást végez, hogy
megakadályozza a ruhák gyűrődését.
A készülék csökkenti a centrifugálási
sebességet, több vizet használ, és a
program időtartamát a ruhanemű
típusához igazítja."

Tehát mit csinál? Kisebb a centrifuga fordulata (lehet ennél a típusnál van az egyedül, hogy minél kisebb a fordulat, annál szárazabb lesz?) több vizet használ hozzá. Az ortodox elmélet szerint, ha nem forog magasabb fordulaton, és több vizet használ, akkor nedvesebb lesz a ruha.
Tehát ha nincs speciális gomb, és nem 1400-on forgatom, hanem 800-on, elképzelhető, hogy nem lesz olyan gyűrött, mint 1400-on? Extra gomb nélkül is? Csak kérdezem!

Extra víz: ha jól emlékszem, valaki kérdezte a Bosch-t, ami adott modellben extra víz adagolási lehetőség volt öblítésnél. Labor tesztekben mérték a mosó- és öblítőszer maradványokat. Egyértelmű, hogy bőven van bennük, kivéve ott, ahol alap program is több vízzel mosott, ezeknél nem volt kiemelve az A++++++++++++++++ minősítés víztakarékosságra. Ha pedig van plusz adagolási lehetőség, van esélyed arra, hogy vegyszermentesebb ruhát kapj.
De ha rosszul gondolom, nyugodtan javíts ki, utánanézek ennek is szívesen. Ahogy a másik esetben is megtettem :)

Várom megtisztelő észrevételed, tegyük jobbá a topicot!

(#7914) asdf_ válasza Dare2Live (#7912) üzenetére


asdf_
veterán

Az eladók azt bizonygatták nekem, hogy hiába ad Beko, LG, Electrolux, Whirpool, AEG... 2-5év garanciát az a csapágyra egyiknél se érvényes

Jogszabaly szerint egy ev kotelezo jotallas jar a termekre. Az elso evben minden olyan hiba, mely alol a kotelezett nem tudja kimenteni magat, hogy nem gyartasi hiba, hanem a juzer okozta, jotallas kereten belul javitando. Igy a csapagyhiba is. Az egy ev kotelezo jotallason tul onkent adott jotallasnak lehet sajat feltetele, ezt minden egyes gyartonal egyesevel ell kell olvasni a jotallasi jegyen (netrol jellemzoen letoltheto). Ugyanakkor, ha ez a csapagyra nem vonatkozna, akkor nem lehetne a termeket x ev jotallas szoveggel reklamozni kiscsillag nelkul, ugyanis az fogyaszto megtevesztese lenne, tehat nagyon nagy szazalekot adnek ra, hogy a csapagyra is vonatkozik.

Sött csapágyra garancia nincs.

Ez netto faszsag, az elso evben legalabbis mindenkepp.

Kössek biztosítást. Különben ha 1-20 akárhány hónap múlva meghal akkor annyi.

MM-ben a biztositast a vasarlastol szamitott 60 napon belul lehet megkotni. Ez a biztositas nem szall at a gyarto altal gariban kicserelt keszulekre. 3 napon belul jelentkezo hibanal -mely a rendeltetesszeru hasznalatot akadalyozza- a szerviz nem javithat, csak cserelhet, ebbol adodoan biztositasi szerzodest kizarolag a 3 nap lejarta utan celszeru kotni imho.

Nem mellesleg, a standard biztositasi szerzodes -tehat nem a baleseti meghibasodasra vonatkozo- kizarolag a gyartoi jotallas lejarta UTAN lep eletbe, ergo pl. a 2 ev garis LG-re a biztositasi szerzodes ervenyesithetosegenek elso napja az 3. ev, nulladik nap, nuladik ora, nulladik perc, amikor a gyartoi gari mar nem ervenyes.

Erdemes lenne a hatosagnak hangrogzitovel probavasarlasokat vegezni, mert itt kb. a holdat lehazudtak neked az egrol.

[ Szerkesztve ]

(#7915) #40553216 válasza #32577792 (#7913) üzenetére


#40553216
törölt tag

Láthatóan félreértetted, amit írtam.
A több víz arra van, hogy a kényesebb textilek kevésbé kopjanak a mosás-öblítés során, és esetleg arra, hogy a gép valóban tudjon is mosni, semmi köze a gyűrődéshez, még ha a marketingesek mást is sóderolnak erről. A gyűrődésre kizárólag a centrizés van hatással.

(#7916) #32577792 válasza #40553216 (#7915) üzenetére


#32577792
törölt tag

Lehet, de akkor Te is amit én írtam :) Amiből következhet, hogy én meg Téged.
Azt írtam, hogy a vasalást könnyítő funkció: kisebb centrifuga fordulat több víz (marad a ruhában), kisebb gyűrődés. Ha jól gondolom, a több víznél voltam félreérthető?
Én ezt a funkciót egy marketing rizsának gondolom. Hiszen ehhez nem kell plusz gomb.

(#7917) #40553216 válasza #32577792 (#7916) üzenetére


#40553216
törölt tag

Így igen.

(#7918) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Otthon melege programban be lett írva egy tipus ami nem illetve már csak 2 helyen kapható és jóval magasabb áron mint amint anno oktoberben kinéztem.

Lehet helyette más tipust venni? Persze másik is A+++os lenne.

@asdf_: Én is dobtam egy hátast amikor el akarta magyarázni, hogy bár sztem törvényi előírás az 1év, de szerinte az csapágyra nincs mert sokan nem 7kg ruhátraknak a 7kgs mosógépbe hanem 9kgt és amiatt megy tönkre a csapágy és akkor 1év sincs.
De nem lehetett érdemben vitázni, meg úgy éreztem, hogy lehet erősen motivált a +biztosítás eladásában.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#7919) #32577792 válasza Dare2Live (#7918) üzenetére


#32577792
törölt tag

Lehet más típus, ha marad az A+++ akkor a támogatás összege is marad, ha kevesebb +, akkor kisebb a támogatás.

(#7920) asdf_ válasza Dare2Live (#7918) üzenetére


asdf_
veterán

Vehetsz mást, a vásárlás helyén kettő klikkel átírjàk simán.

A csapágyasra: amint bíróság előtt is megálló, független szakvéleménnyel igazolja, hogy túlterhelés miatt lett csapágyas (sok szerencsèt), máris mentesült a jótállási kötelezettsége alól. Addig viszont garis minden.

(#7921) kuksa90 válasza Dare2Live (#7912) üzenetére


kuksa90
őstag

Nettó hülyeség, de az kiderül belőle, hogy a biztosításkötés után jutalékot kapnak... :D

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#7922) Chaser válasza Dare2Live (#7918) üzenetére


Chaser
titán

de kár h nem nekem mondta, kértem volna írásban, az üzletvezető pecsétjével együtt:) ;]

szerk: anno én is kérdezgettem őket, mondatk murisakat' ( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7923) Szállító76


Szállító76
tag

Sziasztok!
Kinek mi a véleménye az LG F2J7HY1W gépről.
Eddig a Samsung WW80K5210VW/LE volt a befutó míg rá nem találtam az Lg-re
Kb. 15000.- ft-al olcsóbb is ami nem utolsó szempont.
Akinek Lg vagy Samsung gépe van írhatna egy pár sort pozitív és negatív tapasztalatokat.
Köszönöm. :)

(#7924) lucifer15


lucifer15
tag

Üdvözlet.
Megjöttek az utolsó körös "Otthon melege" támogatói papírok.
LG F0j5w3w mosógép esetleg van a csoportba valakinek?

(#7925) blattida válasza Szállító76 (#7923) üzenetére


blattida
nagyúr

Szia!

A kettő közül inkább az lg legyen, mivel megbízhatóbb, javíthatóbb és olcsóbb, de azért csodát ne várj tőle.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#7926) Szállító76 válasza blattida (#7925) üzenetére


Szállító76
tag

Köszönöm!
Az mit jelent, hogy csodát ne várjak tőle?
Most egy Samsung van egyébként ami már 7 éves és szépen teszi a dolgát.

(#7927) Jim74 válasza lucifer15 (#7924) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szerintem a 02.19-i közzétételi lista még nem az utolsó kör. Nálunk még mindig feldolgozás alatt a státusza a pályázatnak.

(#7928) asdf_ válasza Jim74 (#7927) üzenetére


asdf_
veterán

20+20+30+30=100e jott ki eddig, 120e palyazat volt, meg jon egy utolso kor 20 ezer palyazattal.

(#7929) Jim74 válasza asdf_ (#7928) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R Remélem 1-2 héten belül az is kijön.

(#7930) bazsimano válasza asdf_ (#7928) üzenetére


bazsimano
őstag

az gondolom marc 20an lesz...vagy meg a hosszuhetvege elott :D

(#7931) Jim74 válasza bazsimano (#7930) üzenetére


Jim74
nagyúr

Mire megjön a papírom, elfogy a mosógép :DDD

(#7932) blattida válasza Szállító76 (#7926) üzenetére


blattida
nagyúr

Azt, hogy a megbízhatósága csak relatív, azaz nem fog 8-10 évig elleni, pláne hibák nélkül. Érdemes lenne plusz biztosítást kötni rá.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#7933) bazsimano válasza Jim74 (#7931) üzenetére


bazsimano
őstag

sogornomek ma is kaptak biralatot...

(#7934) FragMaster


FragMaster
addikt

Végre itt is megjött a bírálat.
Anno a fórumot bújva egy LG F2J5WN4W-re tettem le a voksomat, de ez már majdnem fél éve volt, esetleg érkezett azóta ebbe az árkategóriába valami, ami jobban megérné?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#7935) Dare2Live válasza #94529552 (#6481) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

[link]

Mivel anno sanszos totálkárt, nem éri meg javítanit írtál(írtatok) nem hívtunk hozzá anno szerelőt.
A mai napig húzta... most úgy megadta magát, hogy még csapágy is megszorult és büdös is volt. Sejtésem szerint élt 8évet. Bezzeg az otthoni indesit, whirpoll ~15-18évesek.

Valakinek vmi javaslata 100K körül ha lehet minnél több garival?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#7936) Nagya21 válasza Dare2Live (#7935) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Látom fehérvári vagy... :D
Nekem elux EWS1276ci van eddig jó.
az utódjai:
1

2

3

4

Az enyém utódja a 4-es számu.

Most gyártói 1+3 év garival adják, sztem így megéri.
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7937) bazsimano


bazsimano
őstag

Felultoltos csendes gepet tudtok ajanlani? Ami mondjuk 100 korul van? Vagy ilyen nincsen es maranaz elux?
Bar annak kicsit visito hangja van nem?
Meg azt olvastam h tul hosszuak anprogramok, az mitol lehet?
Udv
B

(#7938) Nagya21 válasza bazsimano (#7937) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
A visító hang nem amiatt van, hogy elux, hanem a kefés motor miatt.
Vegyél inverterest, és halk lesz.
Eluxon van time manager, lehet bizonyos határok között rövidíteni a programot.( bár szeret felülbírálni, de jó irányba.)
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7939) bazsimano válasza Nagya21 (#7938) üzenetére


bazsimano
őstag

Electrolux EWT1266EVW ez inverteres? jo lehet?

(#7940) FragMaster válasza FragMaster (#7934) üzenetére


FragMaster
addikt

Egy Electrolux EW6S427BI megérheti a felárat az LG F2J5WN4W helyett? Most az 1+3 év garancia miatt elgondolkodtató.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#7941) lucifer15 válasza asdf_ (#7914) üzenetére


lucifer15
tag

Ma beváltottam az utalványt az MM be.A paciens az LG F0J5WN3W. Nálam is eljátszották a csapágyra vonatkozó biztosítás népmesét. A válaszom egy határozott NEM volt.
Hatalmas volt a sor mögöttem a pultnál déli 12 órakkor. Mindenki kezében a támogatói okirat. Mi lesz délután 17 órakkor munka után?

(#7942) cserix válasza #32577792 (#7899) üzenetére


cserix
tag

Ma itt volt a szerelő. Kapott a Bosch 28391 egy szoftverfrissítést.
Kérdeztem, mi lesz ha ez sem segít. Kijönnek havonta, mosunk egyet közösen és kitölt egy munkalapot (természetesen szerelő jelenlétében semmi goindja a gépnek) ? Válasz: majd sokadszorra valamikor elviszik a gépet a műhelybe és ott tesztelik. Aztán ha produkálja javítják ha nem, visszakapom ahogy van. Cserélni nem szokták. Szerelő egyébként szimpatikus tag.

A próbamosáskor bebizonyosodott, hogy még midig sok mosószert használok, mert a már 1x átmosott öblített ruha 2. rövid mosásra is habzott egy kicsit. Persil folyékony mosószert használok, amiből egy kupakkal (75ml) teszek egy teljes töltethez 19,8nK keménységű vizhez. A flakonon 150ml az ajánlott. Szóval mostantól fél kupakkal fogok mosni.

Azért mennyire gáz már, hogy fele mosószer használata mellett sem képes a mosógép rendesen kiöblíteni a ruhákat. Nálam leszerepelt a Bosch mint mosógép márka.
A többi háztartási gépünkkel egyelőre maximálisan elégedett vagyok (főzőlap, hűtő, szárítógép, mosogatógép)

Most teszt üzem következik kb. 1 hónapig. Ha továbbra is marad a centri nem centri probléma, akkor vagy eladom a jófogáson, vagy megy a másik lakásunkba váltani a 14 éves egyelőre hibátlanul működő felültöltős Whirpoolt. (Ezt még szerelő nem látta).
A következő valszeg egy BEKO vagy Elux lesz.

HP ProBook 650 G1, BlackBerry Q10 - Bold 9900 - Passport - KeyOne - realme GT 5G

(#7943) asdf_ válasza lucifer15 (#7941) üzenetére


asdf_
veterán

150 nap, azaz FÉL ÉV van megvásárolni az új gépet. Ha valakit ennyire hajt a tatár, hogy még meg sem száradt a tinta a papiron, de ő esetleg órákat akar sorba állni, hát hajrá...

(#7944) Nagya21 válasza bazsimano (#7939) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!
Az
Az
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7945) Chaser válasza cserix (#7942) üzenetére


Chaser
titán

azért ilyenkor mosolygok egyet - nem rajtad -, a candy gépünk 10-11 éves, lowend volt újan is, fél órás program gyakorlatilag 95%-ban tisztára mos mindent, soha nem néztem mennyi mosószert ki ajánlj/nem ajánl, zutty bele, öblítő is, aztán kész:)
mostanában néha kihagyja a centrizést, de szerelő még nem látta, teszi a dolgát
bekot szemeltem ki utódnak, ahogy olvasgatom bosch biztos nem lesz

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7946) cserix válasza Chaser (#7945) üzenetére


cserix
tag

....előző gépeimnek is mindegy volt mit és mennyit öntök bele....csak ez a mostani ilyen "Királykisasszony" :)
....de ha így folytatja a sarkon végzi az tuti !

HP ProBook 650 G1, BlackBerry Q10 - Bold 9900 - Passport - KeyOne - realme GT 5G

(#7947) Chaser válasza cserix (#7946) üzenetére


Chaser
titán

kupakot én nem is használtam
mivel mosol egyébként? mosogatógépnél pl nagyon számít az "anyag", mosásnál nálunk ariel van, öblítőnek silan, ezekkel a bőrömnek sincs baja - de öblítőből is csak 1 silan tetszik -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7948) cserix válasza Chaser (#7947) üzenetére


cserix
tag

mosogatógépnél: az Aldi tablettájával, vagy ha nem jutok el Aldiba, akkor Jar-al.
Valahol olvastam egy tesztet a mosogatótablettákról és az Aldié lett a legjobb. Ráadásul nem is drága.
mosógép: Persil folyékony (fekete/fehér/szines/szenzitív) öblítőt egyáltalán nem használok (vakarózok már mindegyiktől) Régebben mi is silant használtunk abból is a senzitivet.

HP ProBook 650 G1, BlackBerry Q10 - Bold 9900 - Passport - KeyOne - realme GT 5G

(#7949) atirag válasza cserix (#7942) üzenetére


atirag
őstag

Ez nem annyira jó hír. Egy hasonló gép [link] miatt dobtam a kiválasztott electrolux ([link]mosógépet. Bár még le tudom mondani mert nem mentem el érte.

Nem csak a hosszú garancia érdekel hanem ,hogy ne keljen állandóan szervízt hívni. Főleg ha ilyen gondok vannak amik nem jelentkeznek és szenvedés van miattuk:(

[ Szerkesztve ]

(#7950) cserix válasza atirag (#7949) üzenetére


cserix
tag

...lehet csak én fogtam ki egy "hisztis" gépet... Többeknek van itt Bosch gépe és megelégedéssel használják.

HP ProBook 650 G1, BlackBerry Q10 - Bold 9900 - Passport - KeyOne - realme GT 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.