Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20024) Stauffenberg válasza #73499136 (#20022) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Te találtál összefüggést a felpúposodó akku és az unibody házak hátránya között. Amit én nem vitattam, de az jó kérdés, hogy egyetlen típus, egy vagy több gyártási sorozatát érintő probléma igazolja-e az ezzel kapcsolatos félelemeket.

De inkább lépjünk, parttalan vita, mert egy ilyen hibától való félelem teljesen szubjektív tényező.

Szeretjük a G4-et és már rég nem kell ahhoz unibody telefont venni, hogy merev legyen és ne nyöszörögjön az illesztéseknél és megmarad a könnyű bővíthetőség is. Részemről megállapodhatunk nagyjából ebben. :)

(#20023) Sanya: A kérdések nem az értelmezésemet tükrözik, hanem pontosan az Ő érvelésének egyes elemeire világítottam volna rá. Azért ne vegyek unibody telefont, mert félek a felpúposodó akkumulátoroktól? Vagy azért vegyek nem unibody telefont, mert félek a felpúposodó akkutól? Vagy azért vehetek unibodyt, mert nem félek tőle? Egyáltalán van arról bármilyen statisztika, hogy hány unibody telefont feszített szét a meghibásodó akkumulátor és kell-e ettől félnem?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.