Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19151) zombinyul válasza Vrpepty66 (#19150) üzenetére


zombinyul
addikt

Akkoriba még nekem is rajta voltak, de a tok gyönyörűen felgyűrte, majd leszedte mindet. :) Egy ket felrakás levétel és meglátod. Arról nem is beszélve, hogy nincs 100%-ban fedve foliával, ahol gyárilag nincs, ott is karcol.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#19152) pajibá


pajibá
tag

Sziasztok!
December óta vagyok a G2 után egy G4 tulaja. ( A G2 maradt a nejemnél, mert szuper, több, mint 2 éve!) Minden ok volt eddig vele, de mióta feltettem a 6.0-át, a hivatalosan teló által felkínálva, azóta, a hívásokat nem fogadja. SMS-t küld, hogy "Az SMS feladójától nem fogadott hívásod volt". Megvolt az FR is, igaz csak a telómenüből. A frissítés után backupból lett visszaállítva, de semmi más állítgatás nem volt. Telenoros, ha ez számít valamit.Köszi, ha tudtok segíteni.

(#19153) Quqesz válasza pajibá (#19152) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az fr-t jó helyről csináltad. Csinálj megint egy fr-t és ne állíts vissza backupból semmit, úgy nézd meg. Ha nem javul próbáld ki egy másik simmel is,lehet az gajdult meg.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19154) debcamp válasza racerx (#19144) üzenetére


debcamp
aktív tag

+1
Osztom. Nekem is gold van, a gold műa hátlaphoz illően. Több mint fél éve van meg, semmi baja.
Én is a speedben vettem, akkoriban még nem volt annyiféle tok hozzá és minőségit is akartam, védjen ha kell.

Szerk:
Ha jól emlékszem, itt zack-nek volt gondja a tokkal és a speed hozzáállásával (más termékek esetén is!), amit teljes mértékben megértek. Amit tudok, az alapján abszolút nem így kellene a vevőkhöz állniuk..

[ Szerkesztve ]

(#19155) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Sziasztok.

Bocs hogy ide, de ez a legpörgősebb LG topik. Egy off LG telefonnal kapcsolatban kérdezném hogy a váci utcai szervizbe ha beviszem gariztatni a készülékemet (valószínű akku vagy alaplapcserés) az kb mennyi nap/hét általában mire megvan?

Azért mert holnap be tudnám vinni, viszont a következő héten már lehet több hétre külföldre kell utaznom.

Szóval vannak itt tapasztalatok hogy általában mennyi idő elteltével javítják meg vagy adnak másik készüléket?

Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#19156) leslien válasza DeathAdder (#19155) üzenetére


leslien
nagyúr

attól függ.. pl nekem kb fél óra volt és cserélt helyben a srác alaplapot tavaly a G3 nál... viszont topik gazdának meg röpke 2 hét volt aszem... btw hová hová? :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19157) BigBlackDog válasza DeathAdder (#19155) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Szerintem erősen függ attól is, hogy mi a baja. Volt akinek néhány óra alatt javították, ha jól emlékszem, de kb. egy hét környéken lehet az átlag véleményem szerint.

(#19158) TeeJay válasza DeathAdder (#19155) üzenetére


TeeJay
félisten

Párom előlapját 2 óra alatt megcsinálták, szóval ha van alkatrész akkor gyorsak!

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#19159) Quqesz válasza DeathAdder (#19155) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Csörgesd meg őket és jelezd nekik, hogy mikorra kellene, de sztem előbb meglesz.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19160) TeeJay válasza Aryon87 (#19137) üzenetére


TeeJay
félisten

Próbálom lebeszélni a fehér-arany színről, hogy inkább vörös bőrt vegyen rendes kiadásban. GSM Home sem tudom milyen verzióban adja meg milyen garanciával :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#19161) diegho válasza TeeJay (#19160) üzenetére


diegho
nagyúr

Én Red Leather-t vettem magamnak, inkább sötétbordó, kolléganőim ott csöpögtek, hogy milyen jól néz ki.

(#19162) pajibá válasza Quqesz (#19153) üzenetére


pajibá
tag

Köszi szépen. A teló "menüből" csináltam az fr-t.

[ Szerkesztve ]

(#19163) hacki87 válasza bencematesz (#19146) üzenetére


hacki87
senior tag

(#19164) FerBal


FerBal
csendes tag

Sziasztok! Én is a Váci úti szervizről érdeklődnek! Kijelzohibas a kicsike... Nem nagy band csak ha már garanciát miért ne csináltatnám meg! Nekem az eljuttatása a probléma! Felhívtam őket és küldhetik postán is. Valakinek esetleg ilyennel kapcsolatba van tapasztalata? Előre is köszi

(#19165) FerBal válasza FerBal (#19164) üzenetére


FerBal
csendes tag

Band egyenlő baj
Küldhetik helyett küldhetem... Francos javítás😀😀

(#19166) kisdeme85 válasza diegho (#19161) üzenetére


kisdeme85
tag

Én is red leathert rendeltem,kíváncsi leszek milyen lesz. Néztem unboxing videókat direkt. Legtöbben szép bordó volt ahogy írtad,de olyan is akadt amin ,,ordibálós,, piros volt :D

(#19167) #18001664


#18001664
törölt tag

Valami használja rengetegszer a GPS-t de a statisztikában nincs benne, akkor szűnik csak meg a GPS használat ha kikapcsolom a GPS-t aztán vissza. Ez naponta legalább kétszer eljátsza. Szerintetek? V20D tisztán felrakva.

(#19168) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Köszi mindenki :R

Holnap akkor odacsörgök a szervizbe. A probléma sem egyértelmű, és ez tovább bonyolíthatja a dolgot, legalábbis szerintem. Ugyanis a telefon egyszer csak elkezdett nagyon gyorsan merülni 50% alatt. De 100% meg 50% között normálisan merül. Aztán ha rátöltök egy fél órát és leveszem, akkor utána egész nap ugyanazon a töltöttségi szinten marad (pl. most tegnap óta már 62% on van :D ). Tuti nem szoftveres, mert mindent próbáltam már. Egyébként N5X :)

(#19169) #18001664 válasza #18001664 (#19167) üzenetére


#18001664
törölt tag

(#19170) pucz


pucz
senior tag

Üdv mindenkinek!

Érdekelne, hogy a szeretett "kis" telefonunkhoz létezik-e valami féle vízálló tok?
Az ára nem lényeg. Valamiféle GoPro féle tokra gondolok itt.

Gondolkoztam már házi praktikákban (Öntés, ragasztásos módszer). De nem igazán van rá időm. Amúgy simán kivitelezhető lenne.

(#19171) zombinyul válasza pucz (#19170) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem egy nagyon masszív, hivatalosan cseppálló tokom van. Még a kijelző felől is védi a telefont, plusz nagyon vaskos, ütésektől, ejtésektől is megfelelő védelmet nyújt. Az összes csatlakozót masszív dugasz védi. Sose használom, túl dundi lesz a telefon. :D
Jó is hogy említetted, estefele felteszem apróra.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#19172) pucz válasza zombinyul (#19171) üzenetére


pucz
senior tag

Ez a baj, hogy cseppálló. Én a vízalatti fotózást szeretném kipróbálni. Esetleg heves esőben alkotni valamit. Mindenesetre ha fent lesz, privátban eldobhatod, ránézek. Tavaly szeptemberben elég esős volt az idő Ostravába, ha idén megint olyan lenne, jó lesz a'

(#19173) toto0569 válasza pucz (#19172) üzenetére


toto0569
addikt

Ez?

(#19174) Aryon87 válasza #18001664 (#19169) üzenetére


Aryon87
félisten

A módot állítsd át akku kímélőre. Amiatt pörög a GPS állandóan. Nálam is volt valamelyik sw verziónál hogy fogyasztott.
Mostanában meg más eszi az akksit nagyon, mert az akkuhasználati listában minden a megszokott alacsony fogyasztáson van, de pl messenger videó alatt mégis merül mint atom.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19175) Quqesz válasza #18001664 (#19167) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez most sokminden lehet,pl: időjárás app,chrome, maga a térkép app,g+,kamera,stb...ha rányomsz gp szolgra nem dob fel semmit? Sokszor csak átlépi az ember, hogy helyadatokat kér a rendszer,azt ilyenkor már nem emlékszik rá.....
Na ha bemész a beáll/ált/alkalmazások/három pött/rendszer alk megjelenítése/google play szolg kikeres/engedélyek/helyadatok mellet kikapcsolod a funkciót

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19176) hacki87 válasza toto0569 (#19173) üzenetére


hacki87
senior tag

Ezt neztem en is de a kamera elott nincs semmi szerintem es ott ala tud menni a viz. Ezen kivul csak ilyen "tasakot" lattam.

(#19177) pucz válasza toto0569 (#19173) üzenetére


pucz
senior tag

Ezt én is néztem, de vannak kételyeim, amit hacki87 kolléga is írt. Úgy látszik akkor marad a házi barkács mód. :(

(#19178) toto0569 válasza pucz (#19177) üzenetére


toto0569
addikt

Pedig 1.8 métert ír...

(#19179) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Ha viberen belül csinálok egy képet, két helyre is elmenti. Nem lehet kikapcsolni?

.

(#19180) pucz válasza toto0569 (#19178) üzenetére


pucz
senior tag

Írni lehet bármit. Néztem videót is róla. Nem tűnt meggyőzőnek a cucc. :(

Más:

Szeretném kihozni hangzásilag belőle a maximumot, root, mindenféle flashable pack nélkül. Lehetséges ez valahogy?

Gondolok itt valami speckó lejátszó, a telefonra hangolva, bármi ilyen jellegű megoldás.
Vagy ezzel hülyeséget mondtam?! :U

(#19181) vdavid4


vdavid4
tag

Hello! A kérdésem az lenne hogy tölthetem e a g4et az ipadem toltőfejével. Termeszetesen a g4 kábelével. A töltő 10w. Előre is köszi

(#19182) Quqesz válasza vdavid4 (#19181) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A lényeg, hogy 5V-os legyen a töltő kimenete. A gyári 1,8A.

Pucz
Pl a powerampal jobb hangot lehet állítólag kicsalni belőle.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19183) zack válasza pucz (#19180) üzenetére


zack
nagyúr

Neutron Music Player, Poweramp. De ha nincs jó fülesed hozzá, akkor tök mindegy milyen lejátszót használsz.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19184) vdavid4 válasza Quqesz (#19182) üzenetére


vdavid4
tag

5.1v 2.1a . a töltöfej szerint. Az még nem nyirja ki? 😄 előre is bocs ha hülyeséget kérdeztem és köszönöm a választ

(#19185) pucz válasza zack (#19183) üzenetére


pucz
senior tag

Egy belépőszintű fülessel tolom. Xiaomi Piston 2. Gondolkozok egy komolyabb fajtán, kérdés: megéri-e vásárolni a telefonhoz? :U

Köszönöm mindenkinek a tippet!

...és megint más (ha már itt vagyok, csak megkérdem... :DDD):

Létezik-e valami egyszerű megoldás arra, hogy rootoljam a szoftvert? Ami jelen pillanatban 6.0.
De úgy, hogy eltüntethető is legyen, és ne kelljen nyitni.

Csak a 60FPS modot akartam bepipálni rajta. Semmi több. Maga a gyári szoftverrel elégedett vagyok.

(#19186) Quqesz válasza pucz (#19185) üzenetére


Quqesz
nagyúr

1. Sztem igen, a többi a zsén múlik
2. Nem, csak bl nyitással lehet és csakis eu modellt,vissza nem zárható,gari ugrik

Hamár füles
Tegnap voltam mm-ben és hát pár fejhallgatót rádugtam. Volt egy sony mdr1(65e) ami vmi baromi jól szólt vele(amit az lg hifi zenét felrakott azzal teszteltem)! Dugtam be aztán persze ami ki volt még rakva akg,senni,stb, de olcsóbbak voltak és hát a hangképük sehol sem voltak a sonyhoz képest. A lényeg, egy jó fülessel/fejessel remek minőségben lehet vele zenét hallgatni!(persze ne vmi gagyi mp3 legyen a forrás)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19187) pucz válasza Quqesz (#19186) üzenetére


pucz
senior tag

Jó, hát ezt a pénz inkább belefektetném egy használt, de minőségi hangkártyába, meg vennék egy Prelu B32 párt, később esetleg pedig lecserélném a Sanyo erősítőm egy prémium Stereo erősítőre, esetleg csövesre. Csak hogy zenénél maradjunk... :DDD

Árban Tizen-ezerig' mennék el, max 15, amit utcai zenehallgatásra szánok. Persze ha egy király kategóriát kapok 20-ért, nem lenne téma... :U

Hogy most fejes, vagy füles, nem téma. Persze, inkább maradnék a fülesnél, de ha fejes, az se gond. Bár nem hiszem, hogy hagynának maradandó élményt utcai fejesek ebben az árszegmensben.

Forrás ha lehet Flac. Amit csak .mp3-ba bírok megszerezni, azt meg csak a létező legjobb minőségben teszem. YT konverteres dolgokat reflexből elítélem.

[ Szerkesztve ]

(#19188) gerlaip


gerlaip
addikt

Sziasztok!

Vettem az EliteGSM-től egy LG G4 telefont, sajnos a fényképezőjén van egy folt. Panoráma módban jól észrevehető - felül, minden expón megjelenik:

Az objektív védőüveg borításán erős fénnyel megvilágítva sem látok szennyeződést vagy karcot. Fókusz keresés közben mozog a folt, tehát a lencsén lehet valami szennyeződés, vagy hiba.

A telefon vásárlása után közvetlenül készült képeken (igaz azok éjszakai képek) még nincs rajta a folt, tehát azóta történt valami. Azokon is feltűnő lenne...

A vásárlás után készült kép:

Tud segíteni valaki, hogy lehetne a szennyeződést eltávolítani? Szeretem a panoráma módot, és nincs kedvem utólag photoshoppolgatni minden képet. Illetve a világosban készült képeken is kiabál az a folt, szeretnék megszabadulni tőle.

Cserélni azért nem szeretném, de szakszerű segítség jó lenne.

[ Szerkesztve ]

lámavakond

(#19189) Quqesz válasza gerlaip (#19188) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Három lehetőséged van:
1.A vedőburkolat alatt van a kosz,ez 2 csavar és a gombokkal együt leveszed, megtisztítod,visszarakod.
2. A modul tetején van a kosz, a védőburkolat levesz, majd megtisztítod a lencse tetejét,buri vissza
3. A modulban van bent a kosz,na ez csere,mert magát a modult nem lehet bontani.
Ha pesti vagy és áfás,imei számos a számlád, akkor bemész a váci útra és gariban szó nélkül cserélni fogják. Ha nem,akkor már bonyolultabb a helyzet, a bolton múlik a hozzáállás.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19190) gerlaip válasza Quqesz (#19189) üzenetére


gerlaip
addikt

Köszönöm a választ.
A számlám rendben van, bemegyek a központi márkaszervizbe, nem szeretném megbontani.

lámavakond

(#19191) #18001664 válasza Aryon87 (#19174) üzenetére


#18001664
törölt tag

Az a gond, hogy akkor sokkal több idő mire jelet talál, ráadásul úgy nem kapok forgalmi adatokat navigáció közben szerintem.

Qugesz :
Szinte minden alkalmazásnak tiltottam a GPS hozzáférést kivéve a Térképet és a Google szolgáltatásokat is. Utóbbi úgyis mérsékelten használja csak a GPS-t a statisztika szerint.

(#19192) Quqesz válasza #18001664 (#19191) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Erről írt egyszer egy eszmefuttatást Stauffenberg, hogy a látszat csal. A stati nem mutatja nagy fogyasztónak, de közben a fő okozója.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19193) #18001664 válasza Quqesz (#19192) üzenetére


#18001664
törölt tag

Ha nem engedélyezem neki akkor nem fog valami gubancot okozni?

(#19194) #18001664 válasza #18001664 (#19193) üzenetére


#18001664
törölt tag

Sőt, nem is engedi tiltani a helyszolgáltatást a Google-szolgáltatásokon belül...

(#19195) geryboro válasza pucz (#19185) üzenetére


geryboro
senior tag

ezt ajánlom.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#19196) petfoto válasza Peter.70 (#19125) üzenetére


petfoto
tag

Nekem nov. eleje óta megvan ez a tok, csak ebben tartom, de semmi kopás, a fogása jobb, mint enélkül. Viszont elég nagy lesz tőle a készülék. Cserébe atomtámadás ellen is véééd.

(#19197) sid87


sid87
senior tag

Valamiért most a Facebook és a Messenger is durván szívja az akksit, a képernyő után ők ketten fogyasztják a legtöbbet... Nem értem. Viszont már nagyon unom... Elején még 4 óra 40 perces képernyő idők voltak, most örülök ha megvan a 3...

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#19198) WinstonWolf válasza sid87 (#19197) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Valaki előttem bölcsen megmondta: Csak "user error" lehet az, ha rövid az akkuidő...

Minden bizonnyal így van, ha user errornak számít 6.0-ra frissíteni. Mert érdekes 5.1 alatt visszaállt a régen megszokott teljesítménye az akkunak.

[ Szerkesztve ]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#19199) Peter.70 válasza petfoto (#19196) üzenetére


Peter.70
őstag

Én csak azt mondtam, hogy valaki már panaszkodott arra a tolta. Nekem spigen slim2 armor van. Kicsit abban is bumszli lesz a telefon.

(#19200) Quqesz válasza #18001664 (#19194) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igen, ha gps bekapcsol, akkor aktiválódik.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.