Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20251) Mikemend


Mikemend
senior tag

Nézegettem a CM verziókat és ami szemet szúrt, hogy egyik kiadásban sem működik az FM rádió. Ez most a CM bénasága vagy mi? Ugyanis előtte Xperia Pro volt, és ott is azért nem használtam főzött romot, mert a rádiót használtam és minek frissítenék, ha kevesebbet tud majd a telefonom? Erre most itt is... :((
Nem tudják a gyári rádiót applikálni rendesen, vagy ez alapból a CM keresztje lesz?

(#20252) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Sziasztok!

Jelenleg mi a legújabb rom Telenoros G4-re?

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#20253) Aryon87 válasza Gabi 8906 (#20252) üzenetére


Aryon87
félisten

6.0 - v20d

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20254) Mikemend válasza majdnemkocka (#20249) üzenetére


Mikemend
senior tag

Köszi, pár funkció nekem is új volt. :)

(#20255) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

Az miért lehet, hogy mióta átállítottam, hogy uhd-ben csinálja a fényképeket nem tölti fel őket a google fiókba, hiába van wifi.
Mutatja a fotóknál, és a biztonsági mentésnél is hogy töltődik de nem jut egyről a kettőre, akár egy egész éjszaka alatt sem. (konkrétan egy képet sem tölt fel.)

(#20256) Roland861010


Roland861010
addikt

Nektek a kamera melletti szenzor mennyire karcosodik ,vagyis a borítása? Úgy vigyázok a telfonra mint a szemem fényére mégis tiszta karc... Kicsit idegesít!

[ Szerkesztve ]

(#20257) zombinyul válasza Roland861010 (#20256) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem már szinte újkoráva is karcos volt. Összekarcolódik az már attól is ha ránézel. A működést viszont nem befolyásolja, kár idegeskedni rajta.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#20258) Roland861010 válasza zombinyul (#20257) üzenetére


Roland861010
addikt

Akkor jó a lényeg hogy működjön

(#20259) Aryon87 válasza Roland861010 (#20256) üzenetére


Aryon87
félisten

Nálam is karcos. Pedig vigyázok rá. + a lencse is, és úgy hogy az egész modul cserélve volt. és pár napra már karc volt rajta

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20260) Tomtotom válasza Roland861010 (#20256) üzenetére


Tomtotom
senior tag

A legfinomabb ruhával töröltem le, mégis tiszta karc nekem is.
Más. Beletettem a fekete bőr hátlapba a qi matricát, tökéletesen tölt még tokon keresztül is, de aggaszt, hogy tűz forró a hátlap töltés közben, + a qi matrica vastagabb mint a gyári, és elnyomja a hátlapot a hangerő le gombnál :). Már bánom, de saját hibájából tanul az ember. Keresnem kell egy vékonyabb matricát. Viszont így kipróbáltam az arany hátlapot szürke nillkin nature tokkal, és nekem nagyon bejön. Nem is gondoltam volna. Így ezzel a tokkal piszok jó színe lett.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#20261) Tomtotom válasza Aryon87 (#20259) üzenetére


Tomtotom
senior tag

A lencsére én tettem fóliát, de az meg gyüjti a maszatot :) + mióta cserélték nekem is a belső keretet, azóta minden gomb lötyögőssebb lett, nem csak a hangerő le gomb.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#20262) Scooter74 válasza Aryon87 (#20259) üzenetére


Scooter74
őstag

Enyém még nem karcos.
Igaz még csak két és fél napja van meg a telefon.
Ennek köszönhetően az akkum is nagyon jól bírja mert eddig még csak 1x lett töltve ezen idő alatt.
3 óra kijelzőidőnél tartok és még mindig 20%-n van az akku.
Eszméletlen jó kis telefon.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#20263) Meggyi001 válasza Mikemend (#20251) üzenetére

G3s CM13-on próbáltam vagy 6 fm appot, egyik sem műkszik, sőt a távirányító sem. Nekem is hiányzik.

https://gamergep.hu/

(#20264) everest140


everest140
tag

Sziasztok! Amikor a fülemhez teszem a telefont (hívok valakit) nagyon halk kattogást hallok . Nálatok is így van?

(#20265) Meggyi001 válasza everest140 (#20264) üzenetére

Nálam már volt így! Aztán arrébb léptem a faliórától ;] ... bocsi :)

https://gamergep.hu/

(#20266) Balazska15 válasza everest140 (#20264) üzenetére


Balazska15
senior tag

Vagy lehet lehallgatnak ;] :DD

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#20267) Scooter74 válasza Meggyi001 (#20265) üzenetére


Scooter74
őstag

:C :D

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#20268) killzone1987


killzone1987
senior tag

Sziasztok!
Lehet-e a kijelző színét valami úton-módon színesebbé tenni,azaz a színhűséget mélyebbé tenni?
Az én szemem elbírna viselni 2-3% módosítást...
Szervízkód,vagy valami?
Előre is köszönöm

(#20269) Meggyi001 válasza everest140 (#20264) üzenetére

Viccet félre téve, lehet akár rom bug is, vagy a hangszóró hibája is. Volt egy ilyen fülesem, ami így 2 ms-enként "pattant" egyet, amikor kapta gondolom a jelet vagy a feszkót, fene tudja. Állandón vagy szabályos időközönként csinálja?

(#20268) killzone1987: CM13-ban benne van, de asszondják ez is jó: Twilight

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#20270) Wucky


Wucky
senior tag

Ma én is voltam telenorba. Megtapiztam az s6 edge+ meg a bőrös G4-et. Van különbség nem mondom. Könnyebb a G4. A bőr hátlapot nem igazán éreztem bőrnek,de valszeg azért mert ki volt száradva a kezem. Mindenesetre 5.5-höz képest kompakt. Megtetszett nagyon. Az s6-nál viszont azt éreztem hogy nem merném elővenni sehol nehogy baja legyen. Marad az LG vonal. Tetszett barnabőrrel.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#20271) everest140 válasza Meggyi001 (#20269) üzenetére


everest140
tag

állandóan és nagyon gyorsan kattog, de annyira halk hogy hozzányomom a fülemhez és éppen hogy hallani

(#20272) htc07 válasza Tomtotom (#20260) üzenetére


htc07
addikt

detto ugyanez, bár nálam nem forró, csak olyan kellemesen meleg.

a hangerő gombra meg majd rááll a kezed pár nap után, nekem is fura volt hogy lett ott egy kráter. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20273) Tomtotom válasza htc07 (#20272) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Akkor ez normális. Megnyugtattál. Azért nézelődök, hátha valami vékonyabb matricát találok:)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#20274) killzone1987 válasza Meggyi001 (#20269) üzenetére


killzone1987
senior tag

Köszi!
5.1-et használok.
Esetleg apk nélkül megoldható valahogy?

(#20275) fornettisuti válasza Roland861010 (#20256) üzenetére


fornettisuti
veterán

nekem sem a lencse sem a szenzor nem karcos pedig farmerhez dörgölöm

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#20276) Sanya válasza Meggyi001 (#20269) üzenetére


Sanya
nagyúr

Az a 2ms elég gyors. Hogy mérted ki?
Másodpercenként 500 pattanás?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#20277) Meggyi001 válasza Sanya (#20276) üzenetére

Másodpercet akartam írni jáj te :)

https://gamergep.hu/

(#20278) Quqesz válasza majdnemkocka (#20249) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A kétujjas nagyítás működik sok helyen:
-Sms esetében minden ablakban(felsorolás, üzenetek felsorolása névjegyen belül)
-Névjegyzékben
-email appban
-galériában

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#20279) FerNandor


FerNandor
őstag

Levettem töltőről, bekapcsoltam az akku kímélő módot. Kíváncsi leszek így milyen lesz. A fényerőt elég durván levette, mást nem tudom, mit csinál.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#20280) Stauffenberg válasza FerNandor (#20279) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A fényerő mellett korlátozza a háttérfolyamatokat és a szinkronizációt is (push üzenetek lassabban érkezhetnek).

(#20281) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Üdv!
1 hete vagyok elégedett tulaja egy barna gyíkbőrös G4-nek (Telekom). 5.1 droid, v10d van rajta.
Most letöltött egy 960Mb-os frissítést. Gyanítom ez a 6.0-ás android?
A kérdésem az, hogy megéri-e frissíteni? Nekem semmi bajom a jelenlegi állapotával. Jól bírja az aksi, meg repeszt ahogy kell.
Mik a tapasztalatok?

Előre is köszi!

(#20282) FerNandor válasza Stauffenberg (#20280) üzenetére


FerNandor
őstag

Processzor? Remélem növeli kicsit a SOT-ot, mondjuk úgy 2 órával :DDD és visszaveszi a böngésző étvágyát :)

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#20283) Mikemend


Mikemend
senior tag

Összefoglalóba itt egy hasznos manual a kamerához és a fotózáshoz. :)

(#20284) Aryon87 válasza majdnemkocka (#20249) üzenetére


Aryon87
félisten

Akksiido novelesere is vannak benne trukkok? :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20285) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A 818P-s telefonomon ma jelent meg egy OTA frissítés. V20c-FEB-03-2016
Ez lenne a 6-os rendszer? Érdemes feltenni?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#20286) ftb01


ftb01
tag

Sziasztok,

két hete vagyok tulaja egy Telenor-os G4-nek, előző telomhoz képest ég és föld a G4 javára :)
Kamerával kapcsolatban még van hova fejlődnöm, sokszor életlenek és nem színhelyesek a képek, nem tudom miért. Szürkésnek tűnnek.

Más téma, aki használ qi töltést, tudna linkelni csak sima matricát? töltőm van hozzá :)

Köszi előre is :)

I’ve got the chance I have to try

(#20287) zombinyul válasza fornettisuti (#20275) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem is karcos a kamera is, meg a kis fekete "fedél" is. Plusz a keretem borzasztóan (bár csak hajszálkarcok). :D Pedig én nem farmerral törölgetem. Nem baj, 7 havi használat természetes hogy meglátszik (pláne, hogy rengeteget van tok nélkül).

Viszont az utólag a Váci úton vásárolt fekete hátlapom egyre csúnyábban kopik. A blokkom sajnos költözésnél elveszett... Novemberbe vettem. Szerintetek érdemes bevinni az LG-hez, kicserélik gariba, vagy totál esélytelen?

Tigerclaw: igen, az a 6-os Droid, hogy megéri-e frissíteni, én azt mondom meg, viszont van aki visszament 5.1-re.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#20288) Morris


Morris
veterán

Leírom én is a tapasztalataimat:
2 napja frissítettem 6.0-ra.
Csak frissítés után toltam neki egy gyári visszát.
Eredmény: a teló veszett gyors lett. Sokkal jobb mint az 5.1. Az akku maradt ugyanolyan jó (talán egy picivel jobb)
(Telekomos készülék)

(#20289) bardo


bardo
tag

Kijött a 20e. Felrakta már valaki?

Ja olvasom ez ugyan az mint a 20D cssak Romania és orange. Jól olvasom?

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#20290) Aryon87 válasza bardo (#20289) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez a roman Orange halozatra szant verzio. Amugy nekm volt fent semmi extra. Egy plusz van benne, bal oldalt ki lehet rakni a halozat nevet.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20291) Sebibalu válasza bardo (#20289) üzenetére


Sebibalu
őstag

Fenn volt, de rosszabb lett az akku időm. Ment vissza a 20d

(#20292) bardo válasza Sebibalu (#20291) üzenetére


bardo
tag

Köszi Aryon87 és Sebibalu! Akkor marad nálam is a 20D

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#20293) Aryon87 válasza bardo (#20292) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem is xar volt az akkuidom, nem mintha a mostani verzioval is remekelne.
Amugy esedekes a napokban az aktualis frissites sztem.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20294) #18001664 válasza Aryon87 (#20293) üzenetére


#18001664
törölt tag

Nekem 2 napja volt HR azóta ilyen adatokat látok! Remélem 3 hét múlva sem lesz rosszabb :)
V20D

(#20295) zombinyul válasza #18001664 (#20294) üzenetére


zombinyul
addikt

Lehet nekem se ártana egy HR? 20A-ra lépésnél csináltam utoljára, aztán jött a d, ott nem. a-nál se tiszta telepítést csináltam, hanem biztonsági mentésest. Most meg az akkum borzasztóan hektikus, van hogy 8 óra készenlétre bír 4 óra kijelzőt, ma meg bírt 2-t. Lehet nem ártana egy tiszta telepítéses HR.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#20296) Aryon87 válasza #18001664 (#20294) üzenetére


Aryon87
félisten

:Y
Utoljara ilyen ertekem v20c-n volt. :O
Volt hogy visszamentem ra, de ott is xar volt mar az akkuido.

Minden alkalommal tiszta telepitest csinltam

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20297) fornettisuti válasza #18001664 (#20294) üzenetére


fornettisuti
veterán

v10-n általános volt ez nekem 6-n közelében sincs jó másfél órával kevesebb a sot.
lollira meg nemtudom hogy kell visszarakni 😢

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#20298) bajaki


bajaki
őstag

No, megérkezett ma hozzám is a telefon, a B-Tel-től. 114.990 Ft volt szállítással együtt, szerintem egész korrekt. Valóban 1 év teljes körű, valamint 1 év szoftvergarancia van rá. Mintha olvastam volna itt, hogy valaki kapott LG-s garanciajegyet is, nekem az nem volt a csomagban, csak a számla és egy B-Tel-es jótállási jegy.
Reméljük később sem fog az LG problémázni és lehet menni a hivatalos szervizbe a számlával is, ha véletlen gond lenne (ne legyen! :) ).

Fekete bőr verziót rendeltem, illetve külön kértem a boltot, hogy európai piacra szánt telefont küldjenek, mert említették, hogy ők nem feltétlenül olyat kapnak/küldenek automatikusan. Korrektek voltak, mondták, hogy megpróbálnak olyat küldeni, és küldtek is. DEU, tehát németet kaptam.
Reménykedtem benne, hogy a szürke gombos változatot kapom, a szürke műanyag, valamint a fekete bőr hátlappal, de végül arany színűt kaptam (természetesen fekete bőr hátlappal mellékelve). A szürke gombok jobban mennének a fekete bőrhöz, de hát ez van, így sem csúnya. Ennyi bajom legyen vele.
Erre vonatkozóan egyébként mi a hivatalos összeállítás? Mik a kombinációk? Más is kapott fekete bőrhöz arany gombos telefont?

Először nagyon könnyűnek tűnt a telefon a méretéhez képest, de így, egy egész délutános használat után azt kell, hogy mondjam, hogy pont ideális - se nem túl nehéz, se nem túl könnyű.
Tényleg nagyon pörgős a rendszer, elvétve lehet azért 1-2 kisebb mikrolaggot látni, de ettől függetlenül öröm használni, tetszik a flat stílus. V20d-vel érkezett a telefon, frissíteni sem kellett. Kicsit féltem, a UI, ikonok méretétől előzetesen, de nem vészes. Kisebb dpi-vel talán jobban bejönne nekem, de bőven szép így is. Talán kibírom root nélkül (muszáj lesz :D ).

És hát a kamera, na az valami brutális. Sok tesztet, képet megnéztem mielőtt megrendeltem a telefont és már akkor is le voltam nyűgözve, de így, hogy olyan helyen tudtam vele képeket lőni, ahol az előző telefonjaimmal is, nagyon látványos a különbség a G4 javára.
Azt hiszem kicsit bele is ásom majd magam a fotózás világába, mert nem vagyok nagyon profi, de azt látom, hogy ebből a telefonból sok jó képet ki lehet hozni.

Az akkumulátor az tényleg nem egy bivaly. 2h 25m körüli kijelzőidőnél vagyok, 38%-on van a telefon. Voltak már ennél sokkal jobbak is nálam. Folyamatosan használattal gyorsan le lehet meríteni. Mondjuk van is ami húzza. :)

A kijelzővel is nagyon meg vagyok elégedve, nagyon szép színei vannak. Talán a fehér kicsit meleg nekem, de ez csak megszokás kérdése lesz.

Ha a szoftver nem fog makacskodni akkor nagyon jó társam lesz ez a telefon, úgy érzem. :)

[ Szerkesztve ]

(#20299) Aryon87 válasza fornettisuti (#20297) üzenetére


Aryon87
félisten

Osszefoglaloban reszletesen le van irva, a lenyeg hogy csak teljes gyalulassal tudsz visszamenni.

Bajaki, nem fekete hatlapos mar, de barna borrel vettem, igy arany a gomb is.
Sztem mindenkinek arany gombos van.
Egyedul az akksiba lehet belekotni, de azt sajnos a QHD miatt. Minden teren hibatlan, hisz mar most tapasztalhatod :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20300) zombinyul válasza bajaki (#20298) üzenetére


zombinyul
addikt

Örülök hogy ennyien veszik manapság a G4-et, és szinte mindenki elégedett is vele (HA NEM mindenki).
Hogy éled meg a váltást egyébként i6-ról? Gondolkodtam anno, hogy nem G4-et, hanem i6-ot veszek, de nagyon nem bántam meg a döntést. :) Aztán akartam G4 mellé is venni egyszer, de aztán az is kimaradt. :D
De azt se igazán bánom.

A gomb / hátlap párosításra próbáltunk már többször rájönni, de teljesen random az összeállítás. Ahogy a mellékelt műanyag hátlap színe is. :)

Üdv. itt köztünk, használd a motyót egészséggel!

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.