Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) kornel1000 válasza SybenX (#39998) üzenetére


kornel1000
tag

Nagyon köszönöm!

(#40002) David3 válasza SybenX (#40000) üzenetére


David3
őstag

Feldobtam én is, eddig jónak tűnik. Mindjárt nekiállok alaposabban megnézni...

[ Szerkesztve ]

(#40003) ToomyC válasza David3 (#40002) üzenetére


ToomyC
aktív tag

Szoftver verziónál mit ír ?V20p - EUR - xx?

(#40004) SybenX válasza ToomyC (#40003) üzenetére


SybenX
őstag

V20p-OPT5-SI
Eddig nálam minden rendben van.Akksi idő nem változott.

[ Szerkesztve ]

(#40005) cal84


cal84
tag

Sziasztok. Találkozott már valaki olyan hibával, hogy a dupla koppintás nem oldja fel a képernyőt és a glance se nem működik? De ha végighúzom az újjamat a képernyőn akkor simán feloldódik. Viszont a lezárás működik a dupla koppintással. :F

(#40006) Bass válasza cal84 (#40005) üzenetére


Bass
addikt

Nekem is volt ilyenem,volt aki azt írta hogy le kell szedni a gyari foliat,en rajta hagytam így nemtudom hogy megoldja e a problémát azóta meg szervizbe van de ha visszakapom kiderul hogy a bootlop elojele volt vagy valami mas

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#40007) cal84 válasza Bass (#40006) üzenetére


cal84
tag

Nincs rajta fólia, csináltam gyári visszaállítást is. Elindítottam a mobilt csökkentett üzemmódban, hátha vmi applikáció csinálja, de nem.

(#40008) Bass válasza cal84 (#40007) üzenetére


Bass
addikt

Akkor lehet hogy a bootlop elojele lesz de ha visszakapom es ugy jo akkor tuti mert en raktam fel tobb fele szoftot mindel ugyan ezt csinalta sot a kijelzo magatol spontan felvillant

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#40009) vigyori78


vigyori78
őstag

Sziasztok.
Ez vajon valós vagy elírt dátumok ? vagy valóban android 5 csak frissítve ? 2017-02-03 ? ?

(#40010) gixxergabi válasza vigyori78 (#40009) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Azok régi V10-es romok, csak akkor kerültek fel az oldalra.
A kdz file nevében szokott benne lenni a valós dátum...

(#40011) vigyori78


vigyori78
őstag

Kérdeztem az LG-t mikor várható legalább biztonsági szint frissítés, ezt kaptam ( a 7 .-ig semmi ) de gondolom ebben a Nougat-ban nem lesz köszönet, összecsapják azt ne reklamálj :

Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat megkereste.

G4 készülékre az LG várhatóan az év második felében fogja kiadni a legújabb android verziót, ami a 7.0 lenne.

Addig is türelmét kérjük hamarosan érkezik a legújabb rendszer a készülékre.

Remélem tudtam segíteni.

Kérem segítse szolgáltatásunk fejlesztését azzal, hogy a lenti rövid kérdésre válaszolva értékeli a kapott választ.

Amennyiben úgy érzi a tájékoztatás nem volt teljes körű, kérjük küldje el érdeklődését újra, illetve bármilyen további kérdés esetén készülékeinkről, szolgáltatásainkról forduljon bizalommal telefonos ügyfélszolgálatunkhoz a 06-1--54-54-054-es számon (H-P: 8-18, SZ: 9-17).

Tisztelettel:

Kiss Ferenc
LG Electronics Magyar Kft. - Ügyfélszolgálat

[ Szerkesztve ]

(#40012) kozma1986


kozma1986
tag

Na ez szép...

Mikor megvettem a G4-et, akkor örültem annak, hogy milyen gyakran jöttek a frissítések...
De jó ideje annak, hogy nem jön semmi.
Ne értsen senki félre, szeretem a telót, de amikor jövőre lecserélem, akkor nagy valószínűséggel samsung lesz az utód.

(#40013) SybenX válasza kozma1986 (#40012) üzenetére


SybenX
őstag

Pont tegnapelőtt​ jött ki frissítés márciusi biztonsági szinttel.Eddig a Samsung művelte azt a frissítésekkel amit most az LG ,ki tudja mikor fordul megint a kocka.

[ Szerkesztve ]

(#40014) DaDa válasza SybenX (#40013) üzenetére


DaDa
senior tag

Nekem még mindig 2016.07-es a biztonsági update. Hivatalosan sem LG update sem OTA-n nem jelez újabbat. kdz-zni meg lusta vagyok. :) (BAL régió) Azért ez akkor is nonszensz.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#40015) Vikooo válasza SybenX (#40013) üzenetére


Vikooo
addikt

En mindig akkor valtok gyartot amikor osszeszedik magukat es olyanra valtok akik jo hirnev utan csesznek a frissitesekre...

Olyan szempontbol jo az LG, hogy a biztonsagi frissiteseket azert nem hanyagoljak el, a KDZ -t meg nem lassabb vagy korulmenyesebb felrakni, meg download modba se kell rakni a telefont :)

[ Szerkesztve ]

(#40016) Nikaré


Nikaré
őstag

Sziasztok!
Elért a bootloop engem is a hétvégén, illetve a telefonomat.
Ma reggel leadtam a Váci úti szervizben, most már a kezemben a teló! :C
Nemsokára haza érek és épp most olvastam, hogy van új sw, feldobom megnézem mit tud majd azzal.
Köszönöm én is a letölthető kdz-t és a dll-t :R

(#40017) vigyori78 válasza SybenX (#40013) üzenetére


vigyori78
őstag

Pont tegnapelőtt​ jött ki frissítés : Amit nem nekünk adtak ki ! Gondolom az O2 van a háttérben meg UK ott mindennek biztonságosnak kell lennie :DDD
Hivatalos LG frissítés független EU verziókra tavaly nyáron volt utoljára :(((

[ Szerkesztve ]

(#40018) David3 válasza David3 (#40002) üzenetére


David3
őstag

Na, fel is raktam ezt az új V20P szoftvert. Amit észrevettem: nagyon lassan tölti fel a telefont. Konkrétan már 4 órája van fent, és még csak 90%-on van. Megnéztem, valamiért azt írja a töltésnél, hogy: Töltés... (AC). Ezt lehet netán állítani valahogy?

(#40019) amoledus válasza kozma1986 (#40012) üzenetére


amoledus
aktív tag

Ugyan most egy Samsung Note 4-em van a G4 mellett de a samusoknak sem jön mint egy nexus-ra, minimális a különbség :)

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#40020) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Most az it-sok átültek a samuhoz, jövőre visszajönnek, aztán megint költöznek.......mikor ki licitál rá a másikra fizuban :D

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#40021) Nikaré válasza David3 (#40018) üzenetére


Nikaré
őstag

Na neee, az nem sw hiba lesz szerintem. Eddig senki sem jelezte ezt a hibát.
Próbáltad másik kábellel?

(#40022) David3 válasza Nikaré (#40021) üzenetére


David3
őstag

Még nem, de este még rápróbálok.

(#40023) Vikooo válasza David3 (#40018) üzenetére


Vikooo
addikt

Ez fuggetlen a fw -tol. AC=Alternate Current vagyis azt mutatja, hogy valtoaramrol van toltve es nem USB rol.

(#40024) Vikooo válasza Quqesz (#40020) üzenetére


Vikooo
addikt

Szerintem inkabb a negyedeves penzugyi eredmenyek alapjan szedik majd ossze magukat :)

(#40025) Nikaré válasza David3 (#40022) üzenetére


Nikaré
őstag

Kábel vagy töltő probléma lesz. Nálam ilyen probléma a gyári kábel cserével megoldódott.
-
Fent van a V20p-OPT5-SI, biztonsági szint 2017-03-01, most indul újra teló. Kíváncsi vagyok, hogy fog teljesíteni.

[ Szerkesztve ]

(#40026) Potyka03 válasza Nikaré (#40025) üzenetére


Potyka03
senior tag

ez a biztonsági frissités ugyan az mint amit a vodások kaptak csak most megkapja a független,telenor és a trémobil is?
Csak mert vodás vagyok és nekem az l-es van fent,de a bridge nem jelzi hogy lenne frissités...(nem rootolt,nem mókolt telóm van)

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#40027) jolti05


jolti05
őstag

Sziasztok.

Ilyen (vagy hasonló) aksival kapcsolatban mik a tapasztalatok.
Láttam a fórumban, hogy már merült fel, mint téma, de semmilyen érdemi reakciót sem találtam.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#40028) amoledus válasza jolti05 (#40027) üzenetére


amoledus
aktív tag

Közepes minőségű kicsivel a gyári kapacitás alatt van,ráírt értékek természetesen nem valósak :)

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#40029) Vikooo válasza jolti05 (#40027) üzenetére


Vikooo
addikt

Ha az LG gyartana akkor bevallalnam, de igy tuti nem. Veszelyes lehet. A kapacitasa pedig kerdojeles.

(#40030) jolti05


jolti05
őstag

Meggyőztetek :) Köszi!

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#40031) bajnokpityu válasza jolti05 (#40027) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Rerfect felirattal?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#40032) zetecR válasza bajnokpityu (#40031) üzenetére


zetecR
addikt

Ha csak ennyi baja lenne... :D

(#40033) kutga válasza jolti05 (#40027) üzenetére


kutga
nagyúr

Utángyártott, kínai. Döntsd el. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#40034) Torge válasza cal84 (#40005) üzenetére


Torge
csendes tag

Ezzel szenvedek mar napok óta én is ,mar atraktam minden létező szoftot romot kdz vel ,lg up , de csak nem az igazi jo volna tudni mi okozza ne kuldjem szervizbe potyára ,mert az ujra szoftolast en is meg tudom csinalni .
Majd ird meg ha sikerult megoldani a problémát.

(#40035) Busterftw


Busterftw
veterán

Hali, havernak van egy h811-es G4-e, behalt neki, én bootloopra gyanakodtam, mondom hajszárítós reflow-t megprobálom rajta, legalább az adatokat mentsem meg. Bekapcsoltam, elment a t-mobil logoig aztán kikapcsolt. Utána már be sem. Akkuban van nafta. Töltőre sem reagál.

Mielőtt szétkapom, szerintetek mi lehet?

Majd még az enyémből az akkut átrakom, megnézem azzal is.

(#40036) hard74 válasza Busterftw (#40035) üzenetére


hard74
senior tag

Próbáld meg fagyasztóba tenni egy 30percre,hátha magáhoztér. Természetesen nylonzacsiba csomagolva, és ha kivetted készíts elő egy papírtörlőt.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#40037) DaDa válasza Busterftw (#40035) üzenetére


DaDa
senior tag

Valóban valakinek segítette a fagyasztás bár ha logikusan gondolkodunk és valóban a forrasztások elengedése, a kötések szétválása miatt van bootlop akkor a melegítés tűnik egyedüli megoldásnak. Érdekes, hogy néha tényleg a fagyasztás is segít.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#40038) cal84 válasza Bass (#40006) üzenetére


cal84
tag

Rossz hírem van. Az enyém este már bootloopos lett.

(#40039) Torge válasza cal84 (#40038) üzenetére


Torge
csendes tag

Meg hamar ,en nem vartam meg az elobb adttam be a szervizbe ,ha vissza kuldik ,hogy jo es BL s lesz akkor vissza kuldom es kerek csere utalvanyt :D

(#40040) amoledus


amoledus
aktív tag

Gyerekek ne tanácsoljatok már fagyasztós hülyeségeket egymásnak , pár kommentel feljebb írtam le ,hogy hőlégfúvó/fagyasztó stb kókányolással az esetek többségében meghal az alaplap ,a fórum eleji összefoglalóban is benne van,hogy irány szerviz nem otthon kókányolunk mert deformálódik az alaplap és aztán javítani sem lehet!!!!

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#40041) amoledus válasza amoledus (#40040) üzenetére


amoledus
aktív tag

*G3 fórum összefoglalóban " Nagyon sok helyen olvashattok olyat, hogy az alaplap hőlégfúvóval vagy rövid sütőzéssel orvosolható, ez valójában NEM igaz, ezzel többet árthatunk, mint használunk általában a dolognak teljes alaplap halál a vége, ha hasonló tüneteket tapasztaltok ne házi tákolással kezdjétek, ha szükségetek van még a készülékre, hanem forduljatok szervizhez mindenképpen a segítségért."

hard74-légyszíves ne tanácsolj hülyeségeket az embereknek,mert már a tanácsod hatására volt aki tönkretette az alaplapját,harag nélkül...lehet,hogy neked szerencséd volt de általában zárlat(zacsival is) vagy a hűtés miatti deformálódás kinyírja a telefont és még adatot se lehet menteni !
G3 fórumban is szólva lett néhány ilyen tanácsot osztogató embernek !

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#40042) hard74 válasza amoledus (#40041) üzenetére


hard74
senior tag

Nem vagyok érzékeny lelkű, úgyhogy nem haragszom.
DE!
Még mindig azt mondom, hogy ha valaki garanciális javításra akarja leadni a telóját, és vannak olyan adatai amit le szeretne menteni, annak a fagyasztós módszer esetleg segíthet.Ha meg nem jön be bukja az adatokat legfeljebb.
Bootloopos alaplapot elrontok csere előtt? Ki nem sz.. ja le?

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#40043) hard74 válasza Torge (#40039) üzenetére


hard74
senior tag

A csereutalvány nem csak akkor jár ha 3-szor kell szervízbe küldened ugyanazon hibával?

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#40044) amoledus válasza hard74 (#40042) üzenetére


amoledus
aktív tag

Ha szétszedi a telefont ,hogy fagyassza bukja a garit , ha egészben rakja be a kijelzőn meg fog látszani ,és a szervizben úgyis észreveszik 90%ban ha átnézik...egyébként az adatokat is lementik a G4 esetében(szerviz nyilván több sikerrel jár mint az otthoni barkácsolás) ,ismerősöm is a Váci útban dolgozik , bármikor betelefonálhatsz megkérdezheted amiket leírtam azt mondják ők is !

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#40045) Aryon87 válasza hard74 (#40043) üzenetére


Aryon87
félisten

De igen. 3 fodarab csere utan. (3x-ra mar meg se csinaljak, egybol adjak az utalvanyt. Legalabbis nalam igy volt a 4el es majd az 5el is :) )

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#40046) hard74 válasza amoledus (#40044) üzenetére


hard74
senior tag

Nem tudom mi látszik meg a kijelzőn, de az tuti, hogy én "egészben" tettem be, aksival együtt többször is.Sőt az adatkábel is bele volt dugva, és így sikerült zárni a bootloadert,de a Telemax nem panaszkodott, hanem szó nélkül cserélték az alaplapot, kijelzőt, aksit, kamerát.
Télen volt - 15-20fok is, akkor is használják az emberek a tefont.Az is meglátszik rajta?

Félre ne érts, én nem vitatom amiket leírsz. Én csak a saját tapasztalataimat írom le.

[ Szerkesztve ]

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#40047) Torge válasza hard74 (#40046) üzenetére


Torge
csendes tag

Telefonon belül is kívül is aksin is van egy kis fehér poty ami ha be ázik vagy nedvességet kap akkor be pirosodik ,na a párától is be pirosodhat és akkor ugrik a gari .

(#40048) amoledus válasza hard74 (#40046) üzenetére


amoledus
aktív tag

Magyarországon nem jellemző a -15-20fok leszámítva azt a 2hetes telet évente :D
Az általad említett hőmérsékleten bizony meglátszik , pl az iphone fórumban is írt egy srác ,hogy szakács de elutasították a garis telóját mert "beázott" az indikátor csíkok elszíneződnek ,ennyire érzékenyek...

LG G4 Használati utasításban is benne van 0-40fok között használható a készülék !

" Lehetőleg 0 és 40 ºC közötti hőmérsékleten használja a telefont. Ha a telefont
szélsőségesen hideg vagy meleg hőmérsékleti körülményeknek teszi ki, akkor a
készülék megrongálódhat, meghibásodhat, vagy akár fel is robbanhat."

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#40049) Torge válasza amoledus (#40044) üzenetére


Torge
csendes tag

Azt mondtam ,ha most nem cserélnek alaplapot és miután vissza kapom ,jón nála az agyhalál ,akkor mar nem is kérem vissza ,hanem egyenesen cserét kerek ,emag tol vettem ,és itt romaniaban ,kicsit másképpen működik a garancia ,itt elég a fogyasztó védelemmel fenyegetőzni és mar másképpen beszelnek veled ,igaz valamilyen szinten igazad kell legyen ,a másik hogy itt starbol 2 ev a garancia es a készülék meg nincs egy éves sem ,de mar küldtem vissza az lg g3 mat is képernyő el vállassal ,es kicseréltek benne mindent a hátlap maradtt régi :D A gond hogy 15 nap is lehet a szervizelés ,mert hat Bukarestbe kell küldeni az meg nem itt van a sarkon :D

(#40050) kovaszoskeny válasza hard74 (#40043) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

NEM!Simán lehetséges egyéni elbírálás és szempontok alapján akár 1 szerviz után is!

Nem ismeri a hazai jog a 3 fődarab utáni csereutlvány fogalmát ez csak egy általánosan elterjedt opcio
Ettől lehet pozitív negatív irányba is eltérni .Általában a pozitiv irényba szoktak a cégek presztizs miatt.

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.