Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19351) hacki87 válasza Taci (#19350) üzenetére


hacki87
senior tag

Szerintem a héten elviszem.

#19348: decemberben még járt hozzá én akkor vettem, de nem hiszem, hogy ezen változtattak volna.

(#19352) mijos válasza #18001664 (#19339) üzenetére


mijos
senior tag

Koszi meg is volna! :R

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#19353) Stauffenberg válasza ESP23 (#19348) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mivel ez az alapfelszereltség része, így sanszos, hogy igen.

(#19354) Quqesz válasza leslien (#19349) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az a baj,hogy nagyon hasonlít a tervekhez, csak azon szögletesebb élekkel rendelkezett. De ha ilyen rondán oldották meg,akkor ez lesz a leggyengébb g sorozat. Inkább alsó-közép kategória kinézet.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19355) lela


lela
aktív tag

Olyan problémám van hogy kb 4 hónapig használtam samsung vezeték nélküli töltőpadot a készülékhez newisdom QI matricával. A töltő az elfüstölt, gondoltam annyi baj legyen valószínű nem eredeti volt. Rendeltem egy 3000ft os másik töltőt ami szintén nem töltött, de az picit másabb már ami a belsejét illeti (nyák). Jelzem ismerősöm Nexus 4-esét tölti. Gondoltam nem kínlódok tovább rendelek egy eredetit 8eft ért egy samsung fast chargert, sajnos az sem tölt. Valószínű a telefonban lévő nagyfrekvenciás átalakító is meghalt, mivel a newisdom QI matrica az nem szakadt. A kérdésem az lenne hogyha vennék egy eredeti LG gyári QI chippes Covert azzal vinném be a szervízbe, akkor el tudom e sütni gariban, vagy kérni fogják a gyári LG qi chargerpadot is? Hol és mennyiért tudnék venni legolcsóbban ilyen covert, esetleg nincs e valakinek amit már nem használ?
Nem szándékoznék sokat beruházni, de abban a tudatban sem szeretnék lenni hogy megsült benne valami az alaplapon, és hagyom hogy lejárjon a gar. Nem értem hogy ez miért nem szabványos, az SGS III hoz is olcsó QI chargerpadot és matricát vettem, és 2 évig szuperül működött. Hogy mehetett ez így tönkre? :W

(#19356) kozma1986


kozma1986
tag

Na ma végre visszakaptam a telefont a szervizből, de olyan szerencsétlenek dolgoznak pesten a szervizben, hogy nem próbálták ki, mert ismét nem szól a füles jobb fele. Hát ezt el sem hiszem... Járt velük így valaki?

(#19357) vigyori78 válasza lela (#19355) üzenetére


vigyori78
őstag

Én első körben a newisdom QI matricával ellátott hátlapot tenném át egy másik G4-re ( persze ha megoldható valahogyan ) és próbálnám ki a töltést ,hogy megy e.
Ha szerzel egy eredeti LG CFR-100 -ast és azzal adod le gariba akkor nincs gond a padot nem kell vinni.

(#19358) ChrisDzsi95


ChrisDzsi95
aktív tag

Sziasztok!

Visszatértem 5.1-re, rootoltam, és most fel akarom rakni a 2.2 Genisys Romot Flashfire-val, de az installálásnál írja magát a romot, illetve a bootloader+modem zipet. Az a kérdésem, hogy zárt bootloadernél is kell mindkettőt telepítenem?

(#19359) kocsij válasza hacki87 (#19347) üzenetére


kocsij
tag

Szerintem nem fogják cserélni. Ez olyan mintha a zsebedben kopott volna meg a cérna, vagy nem vigyáztál rá rendesen. A kamerádon is látszik hogy elég foltos/maszatos, ebből nekem az jön le hogy koptatod rendesen a telót a zsebedben.

Galaxy S23 Ultra

(#19360) Gilberto


Gilberto
aktív tag

Az elképzelhetö, hogy az új update (6.0) megette a telefont? Egyik pillanatról a másikra nem akar tölteni, söt az akksi majdhogynem forr. Eddig nem csinált ilyet. Egyébként gariban megy vissza, azért érdekes.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#19361) hacki87 válasza kocsij (#19359) üzenetére


hacki87
senior tag

Maszatos mivel nem talalom a gombot a hatan es a kamerahoz erek elsore. A kameran egyebkent folia van. Bebujtatos tokba hordom igy a zsebben kopast kizarnam. A bebujtatos hozza se er ehhez a reszhez.

[ Szerkesztve ]

(#19362) vigyori78 válasza lela (#19355) üzenetére


vigyori78
őstag

Én első körben a newisdom QI matricával ellátott hátlapot tenném át egy másik G4-re ( persze ha megoldható valahogyan ) és próbálnám ki a töltést ,hogy megy e. ( ,hogy nem szakadt még nem azt jelenti hogy jó )
Ha szerzel egy eredeti LG CFR-100 -ast és azzal adod le gariba akkor nincs gond a padot nem kell vinni.

newisdom QI matrica helyes működéséhez 5V/1,5-2A van szükség és a dokkoló pc usb-re kötését nem szereti.

[ Szerkesztve ]

(#19363) lela válasza vigyori78 (#19362) üzenetére


lela
aktív tag

Nem gondolnám hogy a matricában a tekercsen kívül van más is, úgyhogy én ezt az opciót elvetném, egyébként gyári tokot honnan tudnék rá olcsón eredetit venni, esetleg volt itt olyan aki levette mert hogy az flippes és karcolta a kijeltőt, attól megvenném. Azt hiszem ez a kör van a kijelző közepén típusú....

(#19364) vigyori78 válasza lela (#19363) üzenetére


vigyori78
őstag

Tekercsen kívül nincs más de az lehet zárlatos ez ugye a felső 2 pin-el közvetlen az aksi csatihoz van kötve :


CFR-100 használtat nem találtam ,nálunk kb 12K a legolcsóbb, de még ebay-en is 1-2 eladónál van csak 7 k körül de csak arany vagy fehér van neki a többinél már drága.

(#19365) zack


zack
nagyúr

Na megvan az új EU-s G4. V20c-vel kaptam, szürke műanyag hátlapos. Alapvetően nincs ezzel a hátlappal semmi gond, de persze csak ideiglenes lesz, amíg veszek egy bordót vagy feketét. Bordó felé jobban hajlok.
Még nem nyitom a bootloadert, hátha belefutok valami hibába.
Azt kell hogy mondjam, teljesen más érzetre mint a júliusi. Hiába volt szép a július végén vett példány, de azért ezt a fél év használatot megérzik. Teljesen jól működött, de az új az más.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19366) Quqesz válasza zack (#19365) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Vörös! Nézd meg élőben, de sztem különleges,nem minden nap jön veled szembe az utcán. :) én nem bántam meg és jól bírja a strapát,pedig nuku tok.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19367) lela válasza vigyori78 (#19364) üzenetére


lela
aktív tag

Javítsatok ki ha tévedek, de az a két pin nem lehet közvetlenül az akku pólusa, mert ott a tekercsről egy nagyfrekvenciás villany jön le, amit egyenirányítani, simítani kell és utána lehet töltésre használni.

(#19368) Pőze válasza zack (#19365) üzenetére


Pőze
aktív tag

Hogy értve más?

(#19369) Vikooo válasza lela (#19367) üzenetére


Vikooo
addikt

Az egyeniranyitast elvegzi a toltofej amibe bedugod a Qi toltot. Annak a tekercsen mar DC aram folyik.

[ Szerkesztve ]

(#19370) Mikemend


Mikemend
senior tag

Sziasztok!

Két kérdésem lenne:
- van olyan widget, ami zseblámpaként használja a hátsó lámpát?
- létezik-e olyan videorögzítő, aminél rögzítés közben tudom a hátsó lámpát ki és bekapcsolni?
Az elsőre próbáltam egy widgetet (Xperia widget), de nem kapcsolta a lámpát. A videónál viszont szükségem lenne a fényviszonyoktól függően rögzítés közben ki-be kapcsolgatni a lámpát.

Előre is kösz a válaszokat!

(#19371) Quqesz válasza Mikemend (#19370) üzenetére


Quqesz
nagyúr

1. Tesla led,ingyenes a playen.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19372) zack válasza Quqesz (#19366) üzenetére


zack
nagyúr

Külön vetted? Mennyi garit kaptál rá?

(#19368) Pőze

Leginkább az érintés milyensége. A 7 hónapos telefon nem keveset volt használva, és ezt a kijelző/digitizer is megérzi. Nem volt már ennyire érzékeny a kijelző, mint most az újnál. Megmondom őszintén nem gondoltam, hogy ez ennyit fog számítani.
A másik variáció, hogy mivel ázsiai (Singapore) telefon volt, új korában sem volt sokkal érzékenyebb, mint amilyen az EU-s példány, de erre már 7 hónap távlatából nem emlékszem.
Lehet csak annyi van benne, ami nem hivatalos, de tény, hogy az ázsiai telók minősége eltér az EU-ba szánt példányoktól.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19373) Mikemend válasza Quqesz (#19371) üzenetére


Mikemend
senior tag

Köszi, már nézem is! :)

Update: amikor indítanám: sajnos az alkalmazás leállt. :( Úgyhogy ez sajnos nem nyert. :( 6.0, V20D rom.

[ Szerkesztve ]

(#19374) Quqesz válasza zack (#19372) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igen,külön vettem a váci úton. Nem kérdeztem, de tudtommal 6 hó gari van rá. Van 3 szín általában nekik, meg tudod nézni. Én nekem a kék tetszett volna még(veletechen láttam)

Mikemend
Ja most nézem régi app,lehet 5.0-tól már nem kompatibilis,de flashlight led appok vannak,nézz szét a play-en.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19375) mivan80 válasza lela (#19355) üzenetére


mivan80
aktív tag

Ha Amazon.com on rákeresel a matricára, többen is írják, hogy pár hónap után megszűnt működni.
Én a helyedben a gariztatás előtt rendelnék egy noname matricát Kínából, és letesztelném azzal is, simán lehet, hogy mégis a matrica ment csak tönkre.

Vagy tehetnél egy próbát azzal, amit szintén a linkelt hozzászólásban javasolnak, a Qi pin csatlakozók alá helyzel valamit, ami kicsit jobban odaszorítja őket, hátha csak kontakthiba az egész oka.

[ Szerkesztve ]

(#19376) Miksa64 válasza ChrisDzsi95 (#19358) üzenetére


Miksa64
tag

Én mindkettőt telepítettem a zárt bootloder mellett és működik rendesen.

ASUS TUF-AX6000, RT-AC86U; Xiaomi 12T Pro; DS118.

(#19377) ChrisDzsi95 válasza Miksa64 (#19376) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Köszi, már nekem is megy, egy problémám viszont akadt már.

Telepítettem a Busyboxot, hogy telepítsem a Viper4androidot, de mikor kéri a driver installt, azt írja hogy nem jó vagy törött verziót raktam fel, pedig a Playes appal raktam fel :F

Ez mitől lehet?

(#19378) Aryon87 válasza Mikemend (#19370) üzenetére


Aryon87
félisten

Tiny flashlight, szintén play áruházból. Záróképernyőről is lehet vezérelni.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19379) Mikemend válasza Aryon87 (#19378) üzenetére


Mikemend
senior tag

Köszi, ennél maradtam végül :)
Videós programra valakinek ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#19380) Aryon87 válasza Mikemend (#19379) üzenetére


Aryon87
félisten

:R

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19381) Vikooo válasza Mikemend (#19379) üzenetére


Vikooo
addikt

Android 6 ban mar alapbol van zseblampa funkcio az ertesitesi savban. Azzal mi a baj?

(#19382) Mikemend válasza Vikooo (#19381) üzenetére


Mikemend
senior tag

Mekkora igazság! Ki is ment a fejemből :) Bár a záróképernyős kényelmes, de vésztartaléknak igyekszem nem elfelejteni a tipped! :R

(#19383) szaszaboy0


szaszaboy0
tag

Sziasztok, követem a fórumot de nem tudom kérdezett e már valaki ilyet.
A naptárról van szó.
Szink be van kapcsolva viszont a naptáron belül sötét és csak a telefont jelöli. Ez most hiba vagy valamit nem vettem észre? 5.1-en működött rendesen.

Üdv Szabi

(#19384) Tutu7030 válasza szaszaboy0 (#19383) üzenetére


Tutu7030
veterán

Valamit nem jól állítottál be.

Ez a kivágás meg elég érdekesen működik az MM-en. :Y :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#19385) Pőze válasza zack (#19372) üzenetére


Pőze
aktív tag

Érdekes nem is hallottam még ilyenről, hogy őszinte legyek. :)

[ Szerkesztve ]

(#19386) zack válasza Quqesz (#19374) üzenetére


zack
nagyúr

Jaj. Az a kék nem baj, hogy nincs. :DDD
De a vörös az tetszik, nagyon egyedi! :K

(#19385) Pőze

Attól mert nem hallottál róla, még nem jelenti azt, hogy ez nincs is. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19387) save válasza lela (#19367) üzenetére


save
tag

Én eddig olyan - fedlap belsejére ragasztható - matricát láttam csak, amin elektronika is volt, pontosan olyan feladatú, mint amiről írsz.

Amit Vikooo mond, az nagyon téves, mert a DC soha nem dzsal át tekercsek között!
Egy natív vevőtekercs közvetlenül rákötve az akksira, igencsak gyors halált okozna; de aki nem hiszi, próbálja ki!

(#19388) ChrisDzsi95 válasza save (#19387) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Valaki!
Sikerült feltelepítenem a Viper4androidot, de nem működik megfelelően, SElinux beállítva, Compatible mód, és csak Spotyban hallok változást, de azt is a számok kezdete után 1 másodperccel, és ez zavaró... Valaki tudna megoldást erre? :)

(#19389) hard74 válasza ChrisDzsi95 (#19388) üzenetére


hard74
senior tag

Gyári lejátszóhoz normal módba kell rakni, így működik.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#19390) ChrisDzsi95 válasza hard74 (#19389) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Igen, úgy Tidalban is megy, de Onepluson volt, hogy be tudtam állítani a Hang->Zenei hatásoknál, és így mindenhol, YouTubeon, Spotyban is működött. Vagy ez itt nem lehetséges? :F

(#19391) Stauffenberg válasza Mikemend (#19382) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A zárképernyőről is el lehet indítani a zseblámpát a gyári megoldással.

(#19381) Vikooo: Nem csak az Android 6.0-ban van ilyen, hanem már jóval régebb óta.

(#19392) Mike81 válasza Mikemend (#19370) üzenetére


Mike81
senior tag

Az állapotsávon is el tudod érni ezt a funkciót.

(#19393) MartOOn válasza leslien (#19349) üzenetére


MartOOn
addikt

Hát ha tényleg igy fog kinezni, akkor rossz érzés nélkül fogok V10-et venni. :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19394) TeeJay válasza MartOOn (#19393) üzenetére


TeeJay
félisten

Fogadni mernék lesz G4 külsejű de Snapi 820-as telefon is idén még...

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#19395) w333 válasza MartOOn (#19393) üzenetére


w333
félisten

De legalább lesz dedikált kameragomb ... különben nagyon csúnya :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19396) Aryon87 válasza w333 (#19395) üzenetére


Aryon87
félisten

Szerintem az nem a kameragomb lesz. Inkább egy pöcök, amivel az alsó részt lehet kioldani, hogy az akkut ki lehessen venni. Legalábbis én erre tippelek.

Viszont tényleg jó lenne egy másik alternatívát csinálni, mert kétlem hogy a megszokott design után sikeres lesz a G5.. (gondolok a stílusjeggyé vált hátlapi gombokra)
Remélem a G6-nál visszahozzák ezt, ha nem, akkor én is váltok a V szériára (feltéve ha annak van hosszútávú jövője, és azt sem cseszik el hasonlóan). Igaz 2017 ősz-tél még messze van a váltásig :C

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19397) leslien válasza MartOOn (#19393) üzenetére


leslien
nagyúr

már azt sem tudom h néz ki a G4 mert tokban van... akkor nem mindegy néz ki a G5 mert az is tokban lesz, de csak az S7 után.... :DDD azért te hszt mentem későbbre... ;)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19398) nyesix válasza Tutu7030 (#19267) üzenetére


nyesix
senior tag

A light manager az e mail ertesiteseket (exch fiok) nem jelzi ugy ahogy leállítottam. A többi megy. Van valakinek ötlete?
Köszi

(#19399) Tutu7030 válasza nyesix (#19398) üzenetére


Tutu7030
veterán

Hozzáadod az alkalmazást és mégsem jelzi?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#19400) JociCivic


JociCivic
újonc

Sziasztok! Találkozott már valaki azzal a problémával, hogy 10 perc töltés után tűzforró lesz a telefon, és kiírja, veszélyesen túlmelegedett, kapcsoljam ki? 2 napja csinálja ezt. Mivel lehet a probléma? Előre is köszi a segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.