Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41001) bghistvan válasza customer114 (#41000) üzenetére


bghistvan
senior tag

Szerk: igaz :)

[ Szerkesztve ]

(#41002) customer114 válasza bghistvan (#41001) üzenetére


customer114
senior tag

De ebayről ennyiért gombokkal adják. :D

Mi a p!csa?! Ezek ennyibe kerülnek?

[ Szerkesztve ]

(#41003) Vikooo válasza customer114 (#41002) üzenetére


Vikooo
addikt

En ebayrol vettem szurke hatlapot kb 1500 Ft -ert. Ha erdekel elkuldom a linket. Ennyiert rablas egy muanyag darabert.

(#41004) customer114 válasza Vikooo (#41003) üzenetére


customer114
senior tag

Köszi, van hátlapom. Tartalékot is kaptam a telefonhoz, azért lepődtem meg az árán, mert épp ilyenem van. :)

(#41005) bghistvan válasza Vikooo (#41003) üzenetére


bghistvan
senior tag

Nekem töltőkábelre lenne szükségem,arra a vastagra,ami a gyorstöltőhöz jár,ha lehet itthonról és mielőbb,erre esetleg ötlet?

(#41006) Vikooo válasza Mikemend (#40989) üzenetére


Vikooo
addikt

Amugy tenyleg ne tantoritson el csak a laser AF hianya ahogy az rgb szenzor hianya se. PDAF teszi szepen a dolgat, a G4 -ben azert kellett valoszinuleg a laser mert itt meg csak kontraszt alapu AF volt ami este, rossz latasi viszonyok kozott nehezen mukodik.

Az rgb szenzor mintha semmit se csinalna ha letakarom nem is valtozik a wb ertek.

[ Szerkesztve ]

(#41007) Vikooo válasza bghistvan (#41005) üzenetére


Vikooo
addikt

Fentebb voltak jo javaslatok, nezz vissza par oldalt esetleg. En nemtudok sajna javasolni. Esetleg LG szervizben gyari kabel. Ha az akksi ott a legolcsobb akkor gondolom a kabelt sem adjak olyan dragan.

(#41008) bghistvan válasza Vikooo (#41007) üzenetére


bghistvan
senior tag

Az lesz akkor bemegyek szervízbe...1800pénzért adják a kábelt .

(#41009) Tusky77


Tusky77
csendes tag

Remélem senki nem haragszik meg ha a délelőtti kérdésemet újból felteszem:

Másnál is van gond a rádióval kapcsolatosan vagy csak az enyém hibásodott meg? A készülékhez adott fülest bedugom és az adók csak zavarosan, sisteregve jönnek be... Ez szervízt jelent?
Ugyanez a füles antennaként a céges Samsung J5-be dugva hibátlanul működik és nincs ilyen jelenség... :(

[ Szerkesztve ]

(#41010) Vikooo válasza Tusky77 (#41009) üzenetére


Vikooo
addikt

Eleg gyenge a G4 radioja, halkabb es gyengebb a vetel mint pl a Z1C -n. Nekem a Radio 1 alig jon be de nekik eleg gyenge a frekvenciajuk. Autoban is sistereg.

(#41011) gixxergabi válasza Tusky77 (#41009) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Igen elég sistergős, kipróbáltam Xiaomi Pistonnal de ugyanaz, vagy még rosszabb...

(#41012) sz.v.endre válasza Tusky77 (#41009) üzenetére


sz.v.endre
csendes tag

Pontosabban 1588 Ft.-ba kerül. Épp ma vettem én is a váci út-i szervizbe.(S)

[ Szerkesztve ]

(#41013) sz.v.endre válasza bghistvan (#41008) üzenetére


sz.v.endre
csendes tag

Pontosabban 1588 Ft.-ba kerül. Épp ma vettem én is a váci út-i szervizbe.

(#41014) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Csöndben megjegyzem vodafone-nál raktáron a G6! 165e az ára.......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#41015) bghistvan válasza sz.v.endre (#41013) üzenetére


bghistvan
senior tag

Köszönöm a pontos infót :) ,nálad is lassan töltött azért cserélted?

(#41016) bghistvan válasza Quqesz (#41014) üzenetére


bghistvan
senior tag

Azt kettessel fog kezdődni.......

(#41017) Vikooo válasza Quqesz (#41014) üzenetére


Vikooo
addikt

Az egyáltalán nem vészes!

Érdekes, hogy a G5 ugyan ebben a konstrukcióban (kártyás) 194 490 Ft :F

[link]

[ Szerkesztve ]

(#41018) bghistvan válasza bghistvan (#41016) üzenetére


bghistvan
senior tag

Tehát: azt hittem hogy .........(így szerettem volna fogalmazni)

(#41019) bghistvan


bghistvan
senior tag

Gondoltam készítek egy Antutut,most hogy bootlop után kapott egy főpanelt,ami S/N: 702 számozású,és 6.0 Marshmallow fut rajta,ahogy asszony G5-jén is.

Tehát G4 vs. G5 ugyanazon android verzióval:

[G4 6.0]

[G5 6.0]

(asszony aranyos volt,azt mondta hogyha akarom cserélhetünk :) )

[ Szerkesztve ]

(#41020) laleeee válasza bghistvan (#41019) üzenetére


laleeee
őstag

Sziasztok ! Lehet a G4-et teljesen kikapcsolt állapotban tölteni ?

(#41021) bghistvan válasza laleeee (#41020) üzenetére


bghistvan
senior tag

Lehet, ha mondjuk kikapcsolt állapotában dugod töltőre,akkor bekapcsol.....majd ezután kell kikapcsolni.

(#41022) Hipnotic válasza Vikooo (#41003) üzenetére


Hipnotic
tag

Üdv. Engem érdekelne az a ebay link a hátlapról. Bőr hátlapról is tudnál, ha lehet originál?

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#41023) croli


croli
aktív tag

Valaki valamit tud erről a .tot fájlról amit lgup-on keresztül ráfrissítek és kilövi a külön 2 magot ami okozza a bootloopot csak annyira hogy az adataim lementsem utána mehet szervizbe?

(#41024) Mikemend válasza Vikooo (#41017) üzenetére


Mikemend
senior tag

Néztem én is, ahhoz képest nagyon jó ára van :Y

(#41025) acura


acura
tag

Srácok újabb nagy pacsi az LG központi márka-szervizének!
4 db LG G4 esünk van. Az egyik már egy hónapja elhasalt (bootloop), azt nem én intéztem, de múlt héten egy másik is beadta a kulcsot. Pénteken bevittem a Váci útra és konkrétan még haza sem értem(50perc) már jött az sms, hogy készen van. Gyorsan vissza is iszkoltam, hogy átvegyem. Majd rákérdeztem, hogy mennyire esélyes, hogy a maradék kettő(509,511) is tönkremegy hamarosan?
Azt a választ kaptam, hogy nyugodtan bevihetem őket már most cserére. Meg is tettem szerdán zárás előtt, és másnap napközben már jött is az újabb sms, hogy ezek is készen vannak. Így most mind a 4 telóba 702es lap került.
Oké, hogy nyilván ki van adva egy szerviz utasítás miszerint ezekkel a modellekkel megtehetik, hogy kérésre is cserélnek alaplapot, de azért ez mégis nagyon pozitív élmény volt néhány egyéb itthoni márkaszervizes tapasztalataimhoz képest.

(#41026) croli válasza acura (#41025) üzenetére


croli
aktív tag

Igen dicséretes. Vajon akkor is ilyen gyorsak ha vidékről postázom fel nekik?
Mellékesen postázással kapcsolatban van valakinek valami tapasztalata?
Hogyan működik bármi jó tanács?

(#41027) customer114 válasza croli (#41026) üzenetére


customer114
senior tag

Illetve vajon 607es lappal is működik? :D Nagyobb biztonságban érezném magam +2 év garival. :D

(#41028) bghistvan válasza customer114 (#41027) üzenetére


bghistvan
senior tag

Nem 2 évvel,hanem+1 évvel hosszabbodik a garancia idő,tegnapelőtt cserélték,nekem is 702-es az alaplap ,direkt rákérdeztem,de nálam egyébként sem mérvadó,mert alapból 2018 júniusig szól a 2 év,tehát beleesik.
Ha viszont ismét bootlopos lenne, akkor 2018 június előtt legyen az,és akkor onnan megint +1 év indul.

(#41029) hard74 válasza bghistvan (#41028) üzenetére


hard74
senior tag

Nekem a Telekomon keresztül a Telemax cserélte az alaplapot, és ők is 1év garit mindtak az új alaplapra, kijelzőre.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#41030) sajby válasza customer114 (#41027) üzenetére


sajby
senior tag

Szerintem 2015ösökre vonatkozik ez a "megelőzés" :)

(#41031) Reinkz válasza croli (#41023) üzenetére


Reinkz
senior tag

leírásban benne van egy link ha ezt keresed

az az érdekes nekem hogy ez a video szerint nem sokat dob az plusz 2 nagy mag az antutu szerint, iváncsi lennék hétköznapi használatban érződik-e.

[ Szerkesztve ]

(#41032) bghistvan válasza hard74 (#41029) üzenetére


bghistvan
senior tag

Persze,a +2 év kicsit rózsaszín szappanbuborék lenne :)

(#41033) customer114 válasza hard74 (#41029) üzenetére


customer114
senior tag

LG: 2 év lg gari az alaplapra, ha nem független volt a bootloopos. Tessék felhívni az lg ügyfélszolgálatot, ha nekem nem hisztek. :)

Bocsi, a szappan buborékosra akartam írni.

[ Szerkesztve ]

(#41034) nünüke1975 válasza croli (#41026) üzenetére


nünüke1975
aktív tag

Postán föladod csomagként a Váci uti szervizbe esélyes hogy 3-4 napon belül visszakapod.Vissza postát ők állják.

(#41035) Ferrari fan válasza Technoman (#40914) üzenetére


Ferrari fan
tag

:C :C :C :C :DDD :DDD

(#41036) ebegab92 válasza acura (#41025) üzenetére


ebegab92
senior tag

Nekem 601 van, akkor elvileg azt is kicserélik, ha beviszem még működő állapotban? Másik: kijelzőn találtam 4-5 halott (szub)pixelt. A kékek még nem is annyira látványosak, de a 2 zöld elég élénken látszik fekete háttér mellett. Ezt is cserélik, ha jelzem nekik? JDI paneles.

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#41037) customer114 válasza ebegab92 (#41036) üzenetére


customer114
senior tag

Kijelző megér egy próbát, de szerintem cserélik, csak vidd be személyesen.

(#41038) bghistvan válasza customer114 (#41033) üzenetére


bghistvan
senior tag

Lehet hogy az ügyfélszolgálaton ezt mondják,de mégegyszer mondom, nekem tegnapelőtt cserélték,és direkt rákérdeztem , de tudod mit? Akkor legyen Neked igazad :)

A "szappanbuborékos" :)

(#41039) customer114 válasza bghistvan (#41038) üzenetére


customer114
senior tag

Szappambuborékosra, nem -nak. Na mindegy, szeretem ha igazam van. :D

De fel hívom őket, hogy mást mondtak a szervízben, jól beforgatom őket. :D

[ Szerkesztve ]

(#41040) bghistvan válasza customer114 (#41039) üzenetére


bghistvan
senior tag

😂😂😂

Attyaúristen........hujjajjj 😂😂😂

(#41041) Mikemend válasza acura (#41025) üzenetére


Mikemend
senior tag

No ez azért érdekes, mert nekem 511-esem van (páromnak 605-öse, bár neki meg zörög valami a telefonban és érdekesen "húz" a kamerája, de ez mellékes). Még kopp-kopp, nincs baja, de az egy év ugye letelt, a másodikat taposom. Viszont lehet, hogy év végéig kellene várnom, hogy a +1 év azután kezdődjön? :) Szeretem ezt a telefont és szeretném még nagyobb biztonságban tudni, a lehető legtovább használni :)
Szóval még gondolkodom, hogy ha gyártási év alapján is cserélnek loop hiba nélkül. :C

[ Szerkesztve ]

(#41042) Vikooo válasza acura (#41025) üzenetére


Vikooo
addikt

Nekem neha lefagy az erintopanel, nem reagal semmire csak ugy ter magahoz ha lezarom a kijelzot majd ujra feloldom.

B@sztak megjavitani...

Keresem a megoldast amivel elerem naluk, hogy javitsak!

Szakaszos a hiba van, hogy csak 1-2 het utan jelentkezik.

Oktoberig garis, addig van idom harcolni veluk.

(#41043) gixxergabi válasza Vikooo (#41042) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Ilyesmi már nálam is előfordult párszor, amikor kilépek vmi appból, nem reagál semmire csak lezáró gombra. (aztán mintha mise történt volna) Illetve ez a zsebből elővesz és nem működik elsőre-másodikra kopogtatás is bosszant. ez elvileg azért mert felmelegszik zsebben (itt olvastam)

(#41044) Vikooo válasza gixxergabi (#41043) üzenetére


Vikooo
addikt

Nálam apptól függetlenül néha megáll a digitizer.

A zsebből előveszem és nem működik a dupla kopp, az nem a melegedés miatt van, ez baromság.
Azért, hogy a véletlen képernyő bekapcsolást megelőzze, igénybe veszi a közelség érzékelőt, ha ezt letakarod dupla koppal nem fogod tudni felebreszteni a telefont. Ennek a mintavételezése nemtudom milyen gyakori de amikor előveszed zsebből, lehet még nem mintavételezett és az előző adatot nézi a közelség érzékelőtől ami még a "takarásban" állapotot mutatta.

Próbáld meg úgy, hogy előveszed és vársz 2 mp -et.

[ Szerkesztve ]

(#41045) gixxergabi válasza Vikooo (#41044) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Az is lehet... de bosszantó mert G3-on nem voltak ilyenek... :((

(#41046) croli válasza Reinkz (#41031) üzenetére


croli
aktív tag

Köszi!
Ezt már én is néztem, de nem működik ez alapján ha a megfelelő 6.0 tot fájlt választom ki. 0x2000 hibát dob ki. Secure device but unsecure image.
Azért még éjszaka próbálkozom. Ha jutok valamire megosztom. 1000+ képet azért nem szeretnék elveszíteni, plusz egyéb fájlokat.

(#41047) Hipnotic


Hipnotic
tag

Azt hol tudom le ellenőrizni, milyen gyártású az alaplapom? Ha be viszem a szervizbe a képernyő beégés végett, akkor kérhetem az alaplap cserét is attól függetlenül, hogy még nem bootloop - os?

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#41048) sajby válasza Hipnotic (#41047) üzenetére


sajby
senior tag

Serial Number,első számai: xxx (év-hónap)

(#41049) Dluinet válasza Hipnotic (#41047) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Serial Number az akku alatt találod

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#41050) bghistvan


bghistvan
senior tag

Visszanézve a fórumon az utóbbi hozzászólásokat,szerintem egy pár ember nagyon el van tévedve a bootloop-ból eredő garanciális alaplap cserével kapcsolatban.........
Már-már az lesz beállítva ,hogy elegendő lesz a user-nek befáradnia egy működőképes G4-el a szervízbe,és bemondani hogy régi" S/N szám",valószínű hogy tönkre fog menni az alaplap......és erre a szervíz válaszul azt feleli,hogy: semmi baj,pár óra és kicseréljük :)

Mi történt itt? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.