Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19401) Vikooo válasza save (#19387) üzenetére


Vikooo
addikt

Akkor a kovetkezokeppen nez ki?
AC a konnektorbol a toltofejbe, onnan DC a toltolapba ami visszaalakitja AC -re?

(#19402) w333 válasza leslien (#19397) üzenetére


w333
félisten

Vasárnap minden kiderül ... de én nagyon félek hogy ez tényleg ilyen csúnya lesz, ettől már még az S7 is valamivel "szebb" lesz (kíváncsi vagyok nagyon) :(

Viszont az M10 elég guszta lesz, ha ilyen lesz :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19403) snorbi82 válasza w333 (#19402) üzenetére


snorbi82
senior tag

Ha ilyen lesz, akkor végre vissza térhetek HTC-re :)

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#19404) zack


zack
nagyúr

V20d-re frissült tegnap este. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19405) Vikooo válasza w333 (#19402) üzenetére


Vikooo
addikt

Kinek mi a szep :)
En a fugazott iPhone -tol rokazok. :)

(#19406) Bornie127 válasza w333 (#19402) üzenetére


Bornie127
senior tag

Az ára is guszta lesz. :( Az M9 is húzósan tartja az árát.
Kíváncsi leszek mit hoznak ki majd a kamerájából is.

(#19407) Arween


Arween
senior tag

Ha valaki használ okos órát a telefonnal arra van esetleg ötlete a Bluetooth kapcsolat miért nem működik? Párosítás megvan meg is kapom az üzeneteket , értesítéseket,de az óra nem hajlandó összekapcsolódni bluetooth-on a telefonnal :( Már 3X reseteltem az órát ,töröltem mindent a telefonról de mégsem működik,az órán a beállításoknál látom a G4-et de disconnected státusz van.

(#19408) Pőze válasza Arween (#19407) üzenetére


Pőze
aktív tag

Nekem jól működik az alcatel one touch watch. Néha eldobja a kapcsolatot de amúgy minden simán megy.

Ehhez kell egy külön app, ami fut a háttérben. Lehet a te órádhoz is kell.

[ Szerkesztve ]

(#19409) Peter.70


Peter.70
őstag

Be lehet állítani valahogy, hogy a csengőhang " emelkedő " legyen?

(#19410) zack válasza w333 (#19395) üzenetére


zack
nagyúr

Sajnos nem jó irányban mennek a fejlesztések. A gyártók önmaguknak rúgják az öngólokat. Ahogy egy Note4-et sem éri meg lecserélni Note5-re, valószínűleg a G5-re sem lesz értelme cserélni G4-ről.
Manapság egyre többen akarnak jó kamerát a telefonokba, de önmagában már ez a funkció szűkíti a csúcsszegmens kínálatát. Samsung lehet alternatíva, de ott meg más a gond. A többi az erős kompromisszum.
Vagy itt, vagy ott "véreznek el".
Tehát azt valószínűsítem, hogy a tavasszal érkező új modellek maximum nyers erőben fogják überelni a G4-et, összességében nem. V10/G4 páros 2016-ban is ott lesz a sor elején.
Biztos lesz első benyomásra kicsit szebb és kicsit jobb, de a tendencia folytatódni fog, hogy hatalmas felárat kell ezért majd fizetni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19411) jimmedly válasza zack (#19404) üzenetére


jimmedly
senior tag

Türelmet hozzá. :)
Nekem per pill a play áruház állt le. Szép fehér képernyőnél nem jut tovább. Egyenlőre ezért lusta voltam újraindítani a jószágot. Néhány napja a youtube csinálta rendszeresen ezt. Csodálatos új Droid. :(((
Egyre jobban hajlok arra h visszarakom a V10D-t. Igaz, azt nem használtam, mert első bekapcsolásnál nár frissített erre a csodára.

(#19412) Arween válasza Pőze (#19408) üzenetére


Arween
senior tag

meg tudod mondani melyik app? Kipróbálnám :)

(#19413) Sn00k


Sn00k
veterán

Sracok a playen fent van egy , ilyen ergon,-2 icon pack. Ezt fel tudom tenni nem rootolt g4re? Azert kerdem,mertfizetos es feleslegesen nem vennem meg.

3njoy the Lif3

(#19414) mbazsi


mbazsi
tag

Sziasztok!

Ma reggel miután töltőre dugtam a G4-et folyamatosan lefagyott -> újraindult, kb 2 perces ciklusokban. Miután lehúztam a töltőről, folytatta tovább, egész addig amíg nem nyomtam egy gyári visszaállítást. Most jónak tűnik. Valaki tudja esetleg, hogy mi válthatta ki ezt a rohamot belőle? Telekomos, a legújabb frissítéssel, buhera nélkül.

Köszi

(#19415) JociCivic válasza mbazsi (#19414) üzenetére


JociCivic
újonc

Szerintem ez lehet a gond:
http://pcworld.hu/mobil/komoly-baj-van-az-lg-g4-gyel-de-ingyen-javitjak.html

(#19416) #18001664


#18001664
törölt tag

Napok óta van ilyen "üres" folyamat ami 2-3%-ot használ és nem tudom mi az. Ugyanazokat az appokat használom mint 2 hete...

(#19417) Pőze válasza Arween (#19412) üzenetére


Pőze
aktív tag

One touch move. Szerintem csak alcatelhez jó. Ezen keresztül kellett párosítani. Lehet neked is kell valami app ha nem Android waer fut rajta.

(#19418) migabi24 válasza Sn00k (#19413) üzenetére


migabi24
nagyúr

Stock launcher nem támogatja, ehhez nova vagy egyéb külső indító kell

(#19419) geryboro


geryboro
senior tag

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#19420) snorbi82 válasza JociCivic (#19415) üzenetére


snorbi82
senior tag

Szerintem meg nem az volt a baj... Mert ha az lett volna, most nem tudná használni...

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#19421) nyesix válasza Tutu7030 (#19399) üzenetére


nyesix
senior tag

kivettem, hozzáadtam újra, és így már műxik! köszi :R

Más: Ha a gmailes postafiókomból a telefonon törlök egy levelet, akkor az miért marad benne, ha PC-n megnyitom a gmailt? Át tudom ezt valahogy állítani?

Köszi
Józsi

(#19422) Gilberto válasza JociCivic (#19400) üzenetére


Gilberto
aktív tag

Igen, én. Nálam is ezt csinálta. Gariban ment vissza.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#19423) Sanya válasza nyesix (#19421) üzenetére


Sanya
nagyúr

ha be van kapcsolva a szinkronizáció, akkor törli a gmailból. Ha nincs, akkor csak a telefonról törli a megjelenítést.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#19424) debcamp


debcamp
aktív tag

Még nem léptem meg az nfc matrica cserét qi+nfc-re, de most eszembe jutott előtte vmi..
Van-e azzal tapasztalat vagy vélemény/elmélet, hogy ha cserélem az nfc matricát a hátlapon(bőr) és később esetleg a jótállás keretein belül cseréltetni szeretném , akkor ez a "matricacsere"művelet befolyásolná-e a sikeres ügymenetet? Kizáró ok lehet-e a matrica csere, ha alapvetően a bőrrel van/lenne gond..?
A hátlap a telefonhoz kapott (barna bőr), nem külön vásárolt darab.

(#19425) Quqesz válasza zack (#19410) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Teljesen egyetértek. Persze várjuk meg az MWC-t, de ha igazak a fotók, akkor én is max egy V10-ben tudnék még gondolkozni. Nem nagyon van mostanság wow érzésem, pedig nyitott vagyok. Megnyomkodtam hétvégén a lumia 950/xl variánsokat is,tetszik de nem érzem csúcskategóriás készüléknek(főleg 239e forintért )

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19426) #18001664


#18001664
törölt tag

Kipróbáltam asszony Samsung A3-án a Chrome-ot, neki bezzeg hasít! Én meg nem győzöm kivárni hogy megnyisson egy oldalt.

(#19427) Robip válasza debcamp (#19424) üzenetére


Robip
csendes tag

Gondolom neked is járt a bőr hátlaphoz egy műanyag is. Maximum a műanyaggal küldöd vissza nem a buherálttal :)

Update: Bocs, én vagyok a hülye... a bőr hátlap garanciális cseréről beszéltél. Nem szóltam :((

[ Szerkesztve ]

(#19428) debcamp válasza Robip (#19427) üzenetére


debcamp
aktív tag

Nem a telefon hiba miatt gondoltam, mert az oké. Hanem ha a bőrbe cserélném a matricát (mert ezzel használom a telefont), de a barna bőr kopása miatt szeretném kicseréltetni a hátlapot majd idővel, akkor ennek van e vmilyen következménye, vagy nem foglalkoznak vele, hisz nem a hibát befolyásoló tényező.. mondván nincs köze a matricának a bőr kopásához.. !? :)

szerk: igen, semmi baj :N

[ Szerkesztve ]

(#19429) lela válasza mivan80 (#19375) üzenetére


lela
aktív tag

Ezt az alápóckolást majd kipróbizom. Köszi a tippet!

#19369) Vikooo: Nem nagyon vágod az elektronikát úgy látom. Indukcióról, transzformátorról fluxusról hallottál már?

#19387) save :Nem tudom hogy ebbe a kis vékony matricába hogy férne bele az elektronika is, de lehet hogy így van. Ezt a newisdom matricát egyébként itt javasolták, hogy az mennyire jó, mert van gyári háromtekercses töltője is.
Esetleg aki használ ilyen QI matricát és töltőt ki mit használ és mióta?

(#19430) Quqesz válasza #18001664 (#19426) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Megnéztem neked és edge hálózaton kb fél perc az index oldala, míg wifin(2mbit-es csomag) kb 3-4 sec a betöltés(direkt előtte kilőttem a chrome-t és a gogli oldalról indítottam)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19431) MartOOn válasza lela (#19429) üzenetére


MartOOn
addikt

100x leirtuk már. Nem irom le megegyszer. Keress ra.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19432) #29810560 válasza lela (#19429) üzenetére


#29810560
törölt tag

Én pl. a NeWisdom-ot használom ...kb. fél éve. Szinte csak wireless/QI töltöm a G4-et. Tökéletes. :K

(#19433) fodin válasza lela (#19429) üzenetére


fodin
tag

Nagyjából 2 hónapja megy nálam is gond nélkül a qi töltés (Newisdom matrica, gyári Lg qi töltő kombó).

[ Szerkesztve ]

(#19434) szaszaboy0


szaszaboy0
tag

Nézegettem a v10-et olvasgattam róla szép meg minden nagy is dupla kijelzős videó is manuál de szerintem nem ér annyit. Boldog G4 tulaj vagyok.

Üdv Szabi

(#19435) Stauffenberg válasza szaszaboy0 (#19434) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

G4-ről nem éri meg váltani V10-re, hiszen a két telefon alapjaiban ugyanaz, csak eltérő felfogással. A G4 az elegáns, míg a V10 a strapálható. Csak ízlés kérdése, hogy kinek melyik jön be jobban. Csak azért drágább most a V10, mert jóval később jött ki, de egyébként a G4 is ennyiről indult. Ha egyszerre rajtolnak, akkor végig azonos áron futhatnak és tényleg csak választás kérdése, hogy ki melyikre teszi a voksot.

(#19436) Mikemend válasza Stauffenberg (#19435) üzenetére


Mikemend
senior tag

Apropó V10: annak a kamera szoftja nem applikálható át G4-re? :) Mert a videózás miatt mindenképp megérné :)

(#19437) Stauffenberg válasza Mikemend (#19436) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Praktikus kérdés, de eszerint az XDA thread szerint eddig még nem sikerült átültetni.

(#19438) Taci válasza leslien (#19349) üzenetére


Taci
addikt

Hát sajnos úgy tűnik, valóban így fog kinézni...
kép

Ez a nagy "valami" csak egy csatlakoztatott külső modul a Magic Slot-ba. A hátlap formájára, anyagára, és a kamerára értettem, hogy az előző képeket alapul véve sanszos, hogy tényleg így fog kinézni.

Forrás

[ Szerkesztve ]

(#19439) zack válasza szaszaboy0 (#19434) üzenetére


zack
nagyúr

A második kijelző szerintem nem nagy szám, inkább újdonság. Használati értéke nem sok, ugyanis nem esik kézre. Viszont fogyaszt, és ezzel az aksit is feleslegesen meríti.
A zenei képességei ütősek a leírtak alapján, minden bizonnyal a legjobb zenés mobil, de ez számomra még mindig kevés ahhoz, hogy egy G4-re rátoljak 80-90k-t.

(#19411) jimmedly

Eddig kopp-kopp, minden okés. Alap progik vannak fent, Next Launcher, Fb, ExDialer. Még nem volt hiba, de fokozatosan haladok.
Meglátom mi lesz, mert lehet a BL-t se fogom nyitni, ha gázos lesz a 6.0. Akkor inkább visszamegyek V10E-re.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19440) szaszaboy0 válasza zack (#19439) üzenetére


szaszaboy0
tag

Most úgy érzem a legjobb döntés volt a G4 mióta mobilt használok.

Üdv Szabi

(#19441) Mikemend válasza Stauffenberg (#19437) üzenetére


Mikemend
senior tag

Köszönöm! :)
Szomorú, hogy még nem sikerült, de egyszer, hátha :)
Évek óta keresek olyan appot, ami arra az "egyszerű" dologra képes, hogy videorögzítés közben fényt tud ki és bekapcsolni. Tényleg nem készült még ilyen? :(
Tehát nem a zseblámpát külön ki-be kapcsoló a videóappon kívül, hanem magában a videóappban van egy ilyen kapcsoló. Mert zavaró azért megállítani a felvételt, hogy bekapcsolom a lámpát és kikapcsolom... Főleg mozgás közben.

(#19442) #18001664 válasza Stauffenberg (#19435) üzenetére


#18001664
törölt tag

Ez szerintem részben igaz csak...V10-ben ott a full manuális videó mód és a high tech Sabre ESSAY DAC HiFi.

[ Szerkesztve ]

(#19443) Stauffenberg válasza #18001664 (#19442) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nyilván nem lehetett tökéletesen ugyanazt kiadni más csomagolásban, vannak ilyen előnyök a V10 javára, de ezek nem olyan jelentősek, hogy tömegeket csábítson át G4-ről.

(#19444) mivan80 válasza lela (#19429) üzenetére


mivan80
aktív tag

Szívesen.

Save: Szerintem ez a matrica tulajdonképp csak két antennát tartalmaz, egyet az Nfc-nek, egyet a Qi-nak. Semmi elektronika nincs benne. A Newisdom is ezt támasztja alá egyik kommentjében. A gyári matrica meg csak az Nfc antennát tartalmazza.

(#19445) #18001664 válasza Stauffenberg (#19443) üzenetére


#18001664
törölt tag

Ez igaz, szerintem sok V10 tulaj nincs is tisztában az említett extrák jelenlétével!

(#19446) toto0569 válasza Mikemend (#19441) üzenetére


toto0569
addikt

(#19447) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Srácok, segítsetek nekem légy szíves!

Jelenleg egy Sony Xperia Z2 tulaja vagyok nagyon nagy megelégedéssel. Ebben az évben viszont telefon cserét fogok csinálni, mert szeretem az újdonságokat. :)

Az alábbi jelöltek játszanak majd:

Sony Xperia Z6
LG G5

Soha nem volt LG-m... Ismerősömnek sem... Viszont nagyon jókat hallottam róla... És van egy LG Watch Urbane okosórám, ami nagyon tetszik... :)

Olyanok írjanak nekem legyenek kedvesek, akik mondjuk egy újabb Sony Z szériás telefonról váltottak mondjuk LG G4-re...

Mik voltak a fő tapasztalatok?

Nekem elsődlegesen fontosa a stabilitás. Pl. a Sony Z2-m 20-30 napot is ment kikapcsolás nélkül, minden hiba nélkül, annyira atom stabil a stock ROM.

Nem akarok rootolni.

Írjatok legyetek kedvesek, mert valamiért vonz engem az LG világ, lehet csak valami kis újdonságra vágyom már... :)

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#19448) Stauffenberg válasza 19_OsY_81 (#19447) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Egyik említett telefont sem mutatták még be. De ha te így akarsz telefont venni, akkor kérdezni is felesleges, szerintem dobd egy kalapba mindkettőt és amelyiket kihúzod, az lesz az új telefonod. Semmivel sem lesz kevesebb esélyed melléfogni.

[ Szerkesztve ]

(#19449) tipuka válasza Stauffenberg (#19448) üzenetére


tipuka
addikt

irigylem a higgadtságod. :D

(#19450) Pipaszutyok


Pipaszutyok
csendes tag

Sziasztok!
Sikerült beszereznem egy T-mobos telcsit,az volna a kérdés hogyha
ráflashelek egy gyári romot akkor bukom a garanciát?
Bocs hogyha már volt róla szó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.