Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19251) zezoka válasza Rav3n02 (#19250) üzenetére


zezoka
őstag

A gyári fényképezőben van full manuális üzemmód! És asszem a videóra is állít, nem csak fényképezőre (bár a videón még sosem használtam, csak automata módot).

Szerk.: Állítja videóra is, csak előre be kell mindent állítanod, mielőtt elindítod. Felvétel közben nem tudod állítani.

[ Szerkesztve ]

(#19252) legiaap válasza gilfoyle (#19248) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez tök jó, hogy valaki ezt mondja valaki meg azt. Azt döntsem el melyik az igaz.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19253) Rav3n02 válasza zezoka (#19251) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Köszi!

Leginkább a videó közben elérhető manuál fókusz lenne a legfontosabb, mer a lézer nagyon ügyes, csak sokszor akkor is "pontos" amikor pont nem szeretném, hogy az legyen :D

(#19254) zezoka válasza legiaap (#19252) üzenetére


zezoka
őstag

Elvileg 6-ban jobbnak kell lennie az akkuidőnek a Doze miatt.

Mondom, én nem panaszkodok: munkaidőben párosítva van egy Pebble Steel-el (ilyenkor wlan off, mobilnet fele időben off), otthon meg szinte egész du és hétvégén Wlan On, mobilnet, és Blue Off. GPS végig ON. Kijelző fényerő Auto. És így van a 4 óra feletti kijelzőidő, és a minden másnap este töltés.

Rav3n02: Azt asszem lehet böködni menet közben is, nem? És akkor oda fókuszál.

[ Szerkesztve ]

(#19255) Rav3n02 válasza zezoka (#19254) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Egy ideig, de aztán azonnal korrigálni próbálja magát :) De majd még küzdök vele. Az a baj, hogy amiket a playben találtam eddig appokat gyakorlatilag használhatatlanok.

(#19256) bekebazsi


bekebazsi
csendes tag

Köszi tényleg hasznosak az infók :-)
Még azt szeretném kérdezni, ha bármelyiket választom használtan mik a jó tippek mire kell odafigyelni?
Ja és még az is szempont lenne, hogy melyik tartja jobban az árát? Gondolok itt arra ha fél év mulva pl váltani akarok ne már csak 20ezret érjen...
Tehát G4 vagy P8? :-)

(#19257) diegho válasza legiaap (#19252) üzenetére


diegho
nagyúr

V20D tegnap a 3. töltési ciklus után 5óra 30perc sot után 17% töltéssel raktam töltőre. Végig twitch-et, youtube-ot néztem.

(#19258) Bornie127 válasza bekebazsi (#19256) üzenetére


Bornie127
senior tag

Ehhez szerintem jósnak kell lenni, de talán a G4 jobban tarthatja az árát. Talán azért is mert drágább, de ez csak egy elmélet. A P8 árát nemsokára lentebb tolja a P9, a G4-ét meg a G5.

(#19259) bekebazsi válasza Bornie127 (#19258) üzenetére


bekebazsi
csendes tag

Köszi :-)

(#19260) Taci válasza Quqesz (#19211) üzenetére


Taci
addikt

És amúgy mit jelent az, hogy a barna bőr rosszabb minőségű? Mert oké, tok nélkül nadrágba gyűrve azért a bőr biztosan megadja magát. Na de már egy katicabogár-szárnysuhintásra is karcolódik/kopik?
Néztem pár videót, és ahol baj volt a barnákkal, ott konkrétan darabok hiányoztak már belőle.

Van itt valakinek barna bőr? Hogy bírja, és mit bír, milyen használati szokások mellett?

(#19261) haarmaan válasza Rav3n02 (#19250) üzenetére


haarmaan
tag

Szia, azt hiszem ez az app tudja a manuális fókuszt, ráadásul 4k-s videót akár 200mbps-el is rögzíthetsz.
[link]
[link]

(#19262) #18001664


#18001664
törölt tag

Valaki elárulhatná, hogy tudom megvonni a GPS használati engedélyt a Google Play-szolgáltatástól?! Ugyabár ha az engedélyeknél megpróbálom kivenni a pipát, feldob egy üzenetet és lényegében nem engedi.
Ilyen erőszakos rendszert...utálom a gethes Google-t, hogy ilyen erőszakosan próbál rámerőszakolni olyan dolgot ami nem akarok!

(#19263) Stauffenberg válasza ToMmY_hun (#19240) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Amennyiben igény van rá, akkor összedobok egy leírást a telepítésről/beállításokról, mert telepítés után kellett piszkálni hogy jól működjön."

Szerintem dobd össze (Logout az ideális, később is tudod módosítani) és berakom az összefoglalóba. Lehet többen váltanak CyanogenMod-ra, ha már kész leírás van hozzá. :)

"mert elegem volt a lassú, RAM zabáló gyári rom-ból."

Ugyanarról a készülékről beszélünk? :D

(#19262) YamatoVTEC: Miért akarod megvonni a GPS hozzáférést tőle? Kapcsold ki a GPS-t és nem fogja használni. A Google Play-szolgáltatások kezeli a helyadatokat, így bármilyen applikáció használja a GPS-t, az ezen keresztül megy.

[ Szerkesztve ]

(#19264) #18001664 válasza Stauffenberg (#19263) üzenetére


#18001664
törölt tag

Azért mert indokolatlanul is használja, látom a statisztikában, holott semmilyen olyan appot nem futtattam ami használná a GPS-t!

(#19265) nyesix


nyesix
senior tag

Sziasztok!
két kérdésem lenne:
1. a névjegyzéknél láttam, hogy akár minden kontakthoz be tudom állítani, hogy az értesítési LED milyen színben jelezzen (elég sok variációt tud). Azt be lehet e állítani valahol, hogy pl a viber lila, a whatsapp zöld, a gmail narancs, FB sárga, egy exch e-mail fiók pedig kék színnel jelezzen a LED ha üzenet érkezik.

2 ha lezárt kijelző mellett kapok egy üzenetet, és feloldom a kijelzőt, az üzenet a képernyő felső harmadában jelenik meg egy kis téglalapban, és van alatta, a kijelző kb felét elfoglaló halványszürke négyzet. Mi ezeknek a jelentősége? Próbáltam a kis négyzetben lévőt drag &drop al ráhúzni a nagyra, de nem ment, ha a kicsin sokáig nyomva tartom az ujjam, akkor az értesítési beállításokat hozza fel.

sorry, ha láma a kérdése, de windows phone ról jöttem, és ott messze nem volt ilyen testre szabhatóság. :R

(#19266) Quqesz válasza Taci (#19260) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sztem nincsen minőségileg semmi baj a bőrrel, de a fémet is meg lehet karcolni. Nekem nov közepe óta van meg a vörös hátlap és semmilyen hiba nincs rajta,pedig tok nélkül használom az első perctől és v nadrágzseb v kabátzsebben lapul. Persze mondjuk farmer esetében sem mind1 hova rakod. A hátsó zsebek anyaga keményebb,tehát jobban dörzsöl,az első zseb puhább anyaga kimélőbb,persze ha nincsen tele minden kosszal.

nyesic
1. Lehet állítani,de csak külső appal(play). A gyári rendszer nem tartalmaz ilyen funkciót.
2.ööö ez mist nem tiszta. Ha sms-t kapsz,akkor a négyzetben az üzenet szövege van és alatta a szürke mező meg a válaszra. Ha rányomsz tudsz bele írni,nem kell az üzenetek appba belépni. Ezen kívül ugye kisebbre is tudod venni az alkalmazás képernyőjét(tudod mint winen a teljes kijező,kicsinyített kijelző).

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19267) Tutu7030 válasza nyesix (#19265) üzenetére


Tutu7030
veterán

A Light Manager tud ilyent.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#19268) S. Laci válasza nyesix (#19265) üzenetére


S. Laci
tag

Első kérdésedre a válasz: Light Flow a Play Áruházból. Sok ilyen alkalmazás van, de nekem ez jól működik már régóta.

(#19269) Quqesz válasza legiaap (#19252) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem az üzemidő jobb lett az MM alatt. Kb 1-1,5óra plussz kijelzőidő változást hozott. Ez kb így néz ki:5.1 alatt 56-60h üzemidő és 2:20h kijelző 5% aksi, míg 6.0 alatt 57h,2:53h kijelző,24%aksi(ezt pont most néztem meg).

bekebazsi
Nekem is nagyon bejön a P8 kinézete, meghogy fém, de a T628 GPU már akkor elvult volt,mikor kiadták a telót. Ráadásul a Mate 7-ben is az volt,ami 1 évvel idősebb nála(sőt a mate s-be is azt rakták).

Fernandor
Csak remény....Zack kolléga vmit rebesgetett, higy talán lassan várható, de ami van jelenleg az bootloader nyitást igényel és csak az eu-s készülékeken müxik(persze gari ugrik)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19270) geryboro


geryboro
senior tag

emberek.

LG G2-es telefonomon volt MagicFocus funkció, ez elérhető valahogy a telefonon?

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#19271) FerNandor


FerNandor
őstag

Sziasztok, van hír arról, hogy lesz-e a közeljövőben root az MM-re?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#19272) Stauffenberg válasza #18001664 (#19264) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem csak GPS használatot bonyolítja az alkalmazások felé, hanem ez több szolgáltatást is csoportosít (fiókok kezelése, szinkronizációk, hangfelismerés, keresési előzmények és javaslatok, levelezések, backup, stb). Szóval ez a legösszetettebb szolgáltatás-kezelő az egész Androidban.

Nagyjából, mint Windows esetén az svchost. Csak ugye a Windows eljutott már arra a szintre, hogy ki tudod listázni az egyes svchost folyamatok milyen írás-olvasás feladatokat hajtanak végre (pl: írnak a lapozófájlba, Windows Update könyvtárba, stb).

Itt egy angol nyelvű leírás, hogy nagyjából miket lehet lecsekkolni, hogy tudd minek a fogyasztása csapódik le a Google Play-szolgáltatásoknál.

(#19274) Quqesz válasza Quqesz (#19273) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na megnéztem ezt az appot(cinema 4k) és egész jó,ha vkinek hiányzik a fhd/60mbps felvétel itt simán be lehet állítani és az összes manuál funkció él. Viszont csak 1 perc videó ingyenes, a rendes használat 1600,-(ha vkinek ilyen igényei vannak, sztem megéri)

Rav3no2
Nos a gyári nálam úgy müxik, hogy felvétel közben rábökök a kijelzőre és oda teszi a fókuszpontot, és bár a kis négyzet eltünik, az af nem lép életben addig, míg a bal alsó sarokban az AF ikonra nem nyomok. Tehát van af rögzítés, de igazi manuál fókuszállítás az nincs.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19275) Sanya


Sanya
nagyúr

Az akkumulátor témához:

nekem 818N dual LTE( parasztvakítás, csak dual-sim átnevezve) van, amelyre megérkezett a V20D firssítés Ezzel annyira rossz volt az akkumulátor időm, hogy egy hard resetet végeztem rajta. A hard reset ideig-óráig segített, majd ismételten elkezdett merülni. Chat programok közül a skype és a hangouts van feltelepítve, de a google szinkronizálás, app store automatikus frissítései is ki van kapcsolva. A telefon most szombaton reggel 8-kor lett levéve a töltőről és 2 percet telefonáltam vele délután. Éjfélkor már csak 30%-on volt a töltöttség. CPU spy jelentette, hogy van deep-sleep, de a telefon forró volt, kikapcsolt kijelzővel is többet pörgött a processzor maximális sebességen, mint alapjáraton, vagy deep-sleep-ben.
Nem volt mese, visszaraktam v20C-t, de refurbish opcióval. Érdekes volt, mert a hibaüzenet, amit többet észleltek, nekem nem jelentkezett, pedig van LG bridge-em is.
A telepítést követően mentésből a legtöbb dolgot vissza tudtam pakolni, de a telefonban tárolt telefonszámok nem mentődnek el, addig a hívásnapló, és a kb 1000 SMS-ből álló üzeneteimet csont nélkül visszarakta. Azóta kiváló üzemidőket produkál.

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#19276) 70hook válasza nyesix (#19265) üzenetére


70hook
csendes tag

A 2. kérdésednél a szürke négyzet micsoda; én azt vettem észre, hogy akkor kerül oda a szürke négyzet, ha előtte rányomok az értesítésre, és ha utána oldom fel a képernyőt a négyzeten húzva, akkor bedob az alkalmazásba, pl sms. Amikor az értesítésre nem nyomok rá, nincs ott a szürke négyzet és úgy oldom fel a kijelzőt, akkor pedig csak simán a kezdőlapra dob be.

(#19277) Aryon87 válasza Sanya (#19275) üzenetére


Aryon87
félisten

Nocsak, te is visszamentel 20c-re?
En most adtam egy ujabb eselyt a 20d-nek, telepitese elott dupla fr, majd telepites utan megint dupla fr csinaltam. Kivancsi vagyok ennek hatasara mi lesz, ja es ezuttal Bridge-val nyomtam fel.
Mire beall az akksi, kijon a 20e is :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19278) Sanya válasza Aryon87 (#19277) üzenetére


Sanya
nagyúr

jelenleg az akkuidő jobb, mint előtte, de azért pár widgetet elvesztettem ( simkártya sms, adat és hívásidő widgetek) de kaptam is egy új programot voice mate néven, ami csak angol szavakra hallgat.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#19279) Aryon87 válasza Sanya (#19278) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalam legutobb a C sem hozta azt a teljesitmenyt amit korabban. Banom is hogy ratettem a D-t. Sebaj, betudom az idojaras miatti bosszus hangulatnak :D
Azokat a widgetteket vissza tudod rakni nem?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19280) fornettisuti


fornettisuti
veterán

nálam jó pár feltöltésen túl van a mm, sajnos ugyan azzal a használattal mint 5.1 esetében bő 1.5 órával kevesebb a sot. a rendszer frissítés előtt is fluid volt es kijelzőiekben bővelkedő (5-6 óra) frissítés óta csokkent (max 4.5óra), de fluid maradt a rendszer.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#19281) jimmedly


jimmedly
senior tag

Az akkuidőhöz:
Reggel a töltőről levételkor az evernote fogadott. Panaszkodott h nincs internet a gépen. Tényleg nem volt, mert este kikapcsoltam. De az a szép a dologban h a rendszerrel kapott evernotot eddig még el sem indítottam, csak fennhagytam későbbi kipróbálásra. Így nem értem minek akar a neten kolbászolni?? Le is kaptam gyorsan. Aztán ha már az alkalmazások között voltam a Drive-t is letiltottam mert mást használok. Ezek után délelőtt állandó adatkapcsolattal már nem merült mint állat és nem melegedett a jószág. Remélem marad ez a tendencia! :) Egyébként wifin eddig sem merült ész nélkül -nem melegedett-, csak hálózati adat kapcsolaton.

(#19282) geri99


geri99
csendes tag

LG G4 ROOT HELP!

Lehet, hogy volt már, de elakadtam.
Reklámmentességet szeretnék és egy pár progim (TB) is pl. kér Root-ot. Felfrissítettem a készüléket Usb-n keresztül a legújabb 6.0-ra, de a Rootot nem tudom visszarakni.
Ha valaki leírná nekem, hogy mi a pontos menete, ...... annak nagyon hálás lennék.

:F :F :R :R

(#19283) Stauffenberg válasza geri99 (#19282) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Olvasni is kéne, legalább az összefoglalót.

(#19284) geri99 válasza Stauffenberg (#19283) üzenetére


geri99
csendes tag

Köszönöm szépen, olvastam...ott erről nem volt infó, hogy lenne, de az azt is jelenti, hogy nincs azóta sem?
Csak azért is vetettem fel a kérdést, mert gondoltam, hogy ez sokunkat érint, mert nem gondolom, hogy mindenki szívesen nézeget reklámokat akaratán kívül. Továbbá sok progi megköveteli.

(#19285) Tigerclaw válasza Sanya (#19275) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nekem 818P van. Még nem jelezte, hogy akar frissíteni bármilyen 6.x-re. 5.x-es frissítéseket kaptam már párat OTA, de eddig semmi bajom a meglévő rendszerrel. Reggel 7-kor levettem a töltőről, még mindig 100%-on van, pedig használtam is egy keveset és wifin lóg egész nap.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#19286) ToMmY_hun válasza Stauffenberg (#19263) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Rendben, este megcsinálom a leírást. Sajnos ugyanarról beszélünk. :D Nekem 3-400 MB RAM volt szabad a gyári romon, CM-en 1GB felett vagyok mindig, indítás után 1,5GB volt szabad. Gyárin sokszor újratöltött a Chrome, ezen nem tapasztaltam még ilyet. :U :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#19287) Stauffenberg válasza geri99 (#19284) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Csak egy egészen konkrét idézet az összefoglalóból:

"Rootolható a készülék?

Röviden: Igen. Bővebben: Jelenleg csak 5.1 Lollipop esetén lehetséges bootloader kinyitása nélkül rootolni. A 6.0 Marshmallow esetén bootloader nyitás szükséges hozzá, ami a garancia elvesztésével jár, mivel a BL nem zárható vissza. Ez a helyzet idővel változhat, frissítjük az összefoglalót majd. Az 5.1 rootolásához leírást a “Buherációs Szakkör” fejezetben találsz."

Szóval van root 6.0-án, de csak bootloader nyitással, ami nem zárható vissza ha egyszer kinyitották, így a topikban nem igazán hemzsegnek azok,akik ezt meglépték. Leírásunk sincs a menethez.

Ha meg az angol:

1.) Bootloader nyitása
2.) TWRP telepítése
3.) Autoroot kernel flashelése V20A/V20B ROM-hoz

Ezzel végérvényesen lemondasz a garanciáról, csak akkor vágj bele, ha ezzel tisztában vagy!

[ Szerkesztve ]

(#19288) Mike81 válasza Quqesz (#19186) üzenetére


Mike81
senior tag

Én egy Piston Hybridel tolom a telón nekem megfelel a hangképe. Azért a Sony MDRV 700-al nem sétálnék az utcán. Meg egy idő után kényelmetlen is lenne 😁

(#19289) Quqesz válasza nyesix (#19265) üzenetére


Quqesz
nagyúr

2. Most esett le: ha feloldod a kijelzőt ott vannak az üzenetek. Ha csak egyből rányomsz nem oldódik fel a képernyőzár,hanem felülre rakja az üzeneteket és alul a szürke négyzetet hagyja meg a feloldási lehetőségnek. A közvetlen üzenetbe lépést meg úgy tudod, hogy a megjelent üzit elkezded lefele húzni,majd kirakja teljes képernyőre a listát(ilyenkor nincs szürke négyzet) és ekkor ha rányonsz az üzenetbe egyenest belép olvasásra.

Mike
A Pistonról jókat hallottam, az jó választás. Én nem szoktam utcán zenét hallgatni,így tapasztalatom sincs.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19290) Mike81 válasza Quqesz (#19289) üzenetére


Mike81
senior tag

Én is csak munkába menet halgatok zenét. Amúgy tényleg jó választás. Szerintem simán megéri az árát.

(#19291) #18001664


#18001664
törölt tag

Másnak nem tölt be nagyon lassan a Chrome? Mindegy milyen oldalt nyitok meg, nagyon lassú! Itt is mire behozta a kommentelési lehetőséget beletelt 7-8 másodpercbe!

(#19292) Aryon87 válasza #18001664 (#19291) üzenetére


Aryon87
félisten

Nálam azonnal betölt mindent. 1mp-nél tovább nem tart.
Nem lehet hogy lassítva van a neted? (vagy elfogyott?)
Ja én teljes nézetben használok mindent, kivéve az Origó és egy webjátékom

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19293) kisdeme85


kisdeme85
tag

Reggel megjött a teló,kezdem belakni. NA de..nagyon szégyenlem magam őszintén...de ezen melyik gomb a home gomb ,mármint amit ha nyomva tartok mutatja a háttérben futó alkalmazásokat? Nagyon gáz,droidosok szégyene vagyok tudom de sehogyse bukkanok rá -.-" új teló semmi letöltéssel és alig van szabad memóriám ez aggaszt, pár száz megám van csak ( 6.0-val kaptam) ja és érdekelne ezen van e automata telo és ki és bekapcsolás? az fontos lenne nekem

[ Szerkesztve ]

(#19294) Aryon87 válasza kisdeme85 (#19293) üzenetére


Aryon87
félisten

Kör a főgomb, a négyzet az alkalmazásváltó, a háromszög a vissza :)
Ennél nincs szükség automata ki-be kapcsolásra, vagy mire gondolsz pontosabban?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19295) FerNandor válasza kisdeme85 (#19293) üzenetére


FerNandor
őstag

Egyszer kell nyomni a négyzetet.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#19296) diegho válasza kisdeme85 (#19293) üzenetére


diegho
nagyúr

Négyzet egyszer ráböksz.

(#19297) kisdeme85 válasza Aryon87 (#19294) üzenetére


kisdeme85
tag

A négyzetre amit írtatok... köszi :) tudom h gáz de csak rákérdeztem..

(#19298) zack válasza Taci (#19260) üzenetére


zack
nagyúr

Megmondom. Finomabb cserzés. Kevésbé ellenálló a nedvességgel szemben.A barna bőrt én sem tudtam megóvni. Az új hátlapon van egy réteg, amitől kicsit fényes, de ez hamar lekopik. Nem kell neki extra behatás, a kezed izzadásától is lejön. Után pedig már drasztikusan amortizálódik. Széleken fekete lesz, hátlapja meg mintha koszos lenne. Nem lehet vele semmit csinálni, és borzalmasan igénytelen hatást kelt.

Holnap kapok egy új, műanyag hátlapos EU-s G4-et (ez a döntés született), de ehhez fekete bőrt fogok venni.
Ez jóval durvább, keményebb cserzés, és ellenállóbb is. Ha pedig kopik a szélein, lehet javítani, mert ott szürkés lesz. Kétségtelen, hogy a barna a legdekoratívabb. Lehet bevállalom, és bekalkulálom, hogy nyáron-ősszel csere. Kíváncsi leszek, ha bemegyek az LG-be mennyi garanciát adnak a hátlapra, és ha ismét gondom lesz vele, bevállalják e a cseréjét ha előre lebeszélem.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19299) leslien válasza kisdeme85 (#19293) üzenetére


leslien
nagyúr

alig van szabad memóriám ez aggaszt,

ezzel ne foglalkozz addig amíg el nem kezd dadogni(bár ettől nem kell tartanod)... és inkább olvass összefoglalót + youtube videókat h és mint kell használni a droidot...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19300) Aryon87 válasza zack (#19298) üzenetére


Aryon87
félisten

Elvileg még cserélik garisan a hátlapot. Nekem nov-dec környékén még cserélték.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.