Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20451) sassza007 válasza htc07 (#20450) üzenetére


sassza007
csendes tag

Elnézést, és köszönöm!

(#20452) gerenda110 válasza Deedays (#20396) üzenetére


gerenda110
aktív tag

Teljesen megbízható a szuper elszó. Adnak csere készüléket is addig. én is holnap viszem a g4em ház repedés,recsegő beszédhangszóró karcos kamera gyenge akku teljesítmény foszló hátlap meg fagyás miatt:) Illetve az 1 éven belüli kiegészítő csere(akku és füles) mert ha már garis, akkor legyen is az:)

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#20453) Roxbury válasza gerenda110 (#20452) üzenetére


Roxbury
őstag

Ezek ilyen rosszak?
Csak azert kerdezem, mert majusban erre valtanek Z1C-rol. Hazrepedes G3-nal volt csak nem?
Koszi. :-)

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#20454) neo_xperia válasza leslien (#20444) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Én néhány napja rendeltem, várd meg míg megjön és tesztelem :)
Amúgy meg ha feka, akkor refund és kész. Addig nincs értékelés míg nem tesztelem a full kapacitását.

(#20455) Quqesz válasza Roxbury (#20453) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez egyedi eset lehet, házrepedés még nem volt itt....

Zlcsi
ott vmi baj lesz, ennyit nem kell várni. Ahogy Sanya írt kb 5 perc. Viszont a gmail fióknál be lett jelölve a visszaállítás gogliból?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#20456) leslien válasza neo_xperia (#20454) üzenetére


leslien
nagyúr

ok várom :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#20457) Scooter74 válasza leslien (#20456) üzenetére


Scooter74
őstag

Én is rendeltem tőle egy 32-t nekem is úton van.
Remélem mihamarabb megkapom én is.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#20458) kisdeme85


kisdeme85
tag

Mit tudok tenni ha az lg up ezt jelzi? ( drivernél kiirta h lehet nem fog működi,újra raktam akkor már lement rendesen a telepítő de a gépen az lg up nem látja,a gép igen) lg bridge is látja. flashelni akartam 20 d-re, HR megvolt már. ..Na a képet nem sikerült ide feltöltenem -.-" azt írja hogy : There is no handset connected. Please connect a handset(s).

[ Szerkesztve ]

(#20459) andreas49 válasza leslien (#20444) üzenetére


andreas49
senior tag

Ettől rendeltem korábban többször, legutóbb 64GB EVO+-ost.
Teljesen megbízható eladó.

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#20460) andreas49 válasza Bornie127 (#20440) üzenetére


andreas49
senior tag

Ez jóval értékhatár alatt van, így nincs sem ÁFA sem vám.

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#20461) kisdeme85 válasza kisdeme85 (#20458) üzenetére


kisdeme85
tag

Megoldódott..sikerült :)

[ Szerkesztve ]

(#20462) Aryon87


Aryon87
félisten

Megvan az Infinim. Hat gyerekek, sokkal jobb mint a QB3. Sokkal tisztabban szol a zene, a basszus is jobban ervenyesul. Mondom mindezt ugy hogy sulyos hallaskarosult vagyok, es meg igy is hallom a kulonbseget. Le vagyok nyugozve.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20463) Wucky válasza Aryon87 (#20462) üzenetére


Wucky
senior tag

Mennyiért vetted? 22-ért láttam legolcsóbban. A Telenornál meg 50K az ára. Nekem olyan agyba dugós bluetooth headset kellene ami fm rádiós is. Régen volt ilyen most meg csak fejhallgatók vannak.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#20464) Aryon87 válasza Wucky (#20463) üzenetére


Aryon87
félisten

Radiot mindenkepp csak vezetekessel tudsz hallgatni, mert a jack vege antennakent van. Kiprobaltam, radio keri a fulest. Szal radiozashoz nem erdemes venned. Jibb aron vettem meg mint te lattal. :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20465) zack válasza Wucky (#20463) üzenetére


zack
nagyúr

Sony SBH52.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20466) Wucky válasza zack (#20465) üzenetére


Wucky
senior tag

Az az. Basszus már mióta keresgéltem :-)

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#20467) zack válasza Wucky (#20466) üzenetére


zack
nagyúr

Jó cucc. Régóta használom. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20468) sszemtelen


sszemtelen
őstag

Sziasztok!

Volt már olyan valakinek, hogy a teljesen gyári telefon (root, meg minden droidos finomság nélkül) kifogyott a RAM-ból, esetleg lassult, fagyott?

Tervezem ilyen telefon vásárlását, nem használnék sok programot, inkább a stabilitás/gyorsaság/egy napos stabil üzemidő a fontos. :)

Van aki használja tok nélkül a készüléket? Mennyire csúszós ez a bőr hátlap? Vagy mennyire sérülékeny? Nem szoktam dobálni a telefonjaimat, a zsebemben is csak egyedül utazik :)

Köszi! :)

(#20469) Viktor0610 válasza sszemtelen (#20468) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát ha nem használnál sok programot, akkor nyilván nem fog elfogyni, de ha sok sok programot futtatsz egyszerre, akkor lehet gond.
Én a jó pár hónap alatt nem találkoztam ilyennel.

Tok témában már sokszor írtam. Én inkább feltenném a nem bőr hátlapot, ha tok nélkül használnám. :)

Samsung Galaxy A54

(#20470) sszemtelen válasza Viktor0610 (#20469) üzenetére


sszemtelen
őstag

Egyrészt köszönöm, másrészt miért nem használnád a bőrt tok nélkül? Csúszós? Kényes? Esetleg mindkettő? :)

Igazából így saccra nem lenne 10 telepített program a gyáriakon kívül..:D

(#20471) Viktor0610 válasza sszemtelen (#20470) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mert mikor még nem volt rajta tok, és a zsebemben hordtam, egy-két hét után a sarkokon már látszott a kopás. :(

Olvastam róla, hogy az első szériás bőrhátlapok rosszabb minőségűek voltak, de én nem feltétlen bíznék az újabb bőrhátlapokban sem.

Inkább a tok vagy a bőr hátlapot mellőzném. :)

zack:
Lehet, te kőgazdag vagy ( ;] ), hogy a kopott hátlapot simán lecseréled 10k-ért, de én inkább egy jó kis átlátszó szilikonnal védem. :D

(A szerviz cseréli, de nem hiszem, hogy többször/sokszor is eljátszhatnám ezt a cserét. :U )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#20472) zack válasza sszemtelen (#20470) üzenetére


zack
nagyúr

A bőr nem csúszik, a műanyag nagyon.
Bőr tokot bebugyizni? Minek? Azért bőr, azért esztétikus, hogy látható legyen, és ne egy szilikonon keresztül. Ha kopott, cserélni kell. 6 hónapot azért kibír.
A műanyagot érdemes bugyizni, hogy ne csússzon.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20473) Wucky


Wucky
senior tag

Hát már alig várom hogy meglegyen a telefon. A hétvégén megtapizta a nejem is. El volt ájulva tőle. S6 edgre annyit mondott hogy nagyon csúnya és rideg :-)
Ellenben a bőr nagyon tetszett neki. Ő örökli a 2 éves G2-őt. Most rendelek rá spigen tokot.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#20474) majdnemkocka válasza Bornie127 (#20415) üzenetére


majdnemkocka
tag

De, 100 GB. :) (nem voltam a helyzet magaslatán, az eggyel feljebbi hszben is elb*sztam a linket. :D)

A tiny flurry of human activity against the impeccable backdrop of stars and void.

(#20475) David696969


David696969
csendes tag

Milyen gyorsan merül átlagos használat mellett?

(#20476) sszemtelen válasza Viktor0610 (#20471) üzenetére


sszemtelen
őstag

&(#20472) zack: Köszönöm!

Igazából én is maximum egy ilyen hipermegagigaultravékony TPU tokon gondolkodtam, ha kellene rá tok. De még a jövő zenéje, először a telefonra szánjam rá magam :D

(#20477) Quqesz válasza zack (#20472) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+1
Soha nem volt tokban és 3,5 hónap alatt egy gombostűfejnyi kopás van a red hátlapon.

sszemtelen
Soha nem fogytam ki ramból, de ez attól is függ mit töltesz le. Nem emlékszem, hogy itt valaha is vki azon problémázott volna, hogy elfogyottt a ram. Nekem kb 1gb szabadon marad....nekem majd negyven app van fent, de mondjuk face,viber,skype,stb nincsenek. Red eu csomagban felesleges....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#20478) sszemtelen válasza Quqesz (#20477) üzenetére


sszemtelen
őstag

Köszönöm!

Ezek közül maximum az fb app menne fel. Na meg a messenger, mert ugye egy programban már nem lehet megoldani.. kmhk.. :)

(#20479) #18001664 válasza sszemtelen (#20476) üzenetére


#18001664
törölt tag

Az a sszemtelen vagy akire gondolok? :D Instán és FB-on is ismerjük egymást, még a Nokiás időszakomból!

(#20480) Balazska15 válasza sszemtelen (#20478) üzenetére


Balazska15
senior tag

Meg lehet böngészőből, pl. Chrome, ahol még értesítéseket is kapsz. De én úgy vagyok vele, hogy azért veszek drága telefont, hogy ne kelljen kompromisszumot kötnöm, semmilyen téren. Egyáltalán nem érzem, hogy ezek visszafognák ezt a telefont :)

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#20481) neo_xperia válasza Viktor0610 (#20471) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

A barna bőr a az egyik sarkán nekem is kopott kissé vagy inkább koszolódott a használatától. Szóval kicsit sötétebb. Most a fekete van rajta, ez strapabíróbbnak tűnik.

(#20482) Reinkz válasza sszemtelen (#20468) üzenetére


Reinkz
senior tag

Nekem RAM-al még semmiféle problémám nem volt, pedig snapchat betud nyelni 760mb-t, és én soha semmit nem zárok be csak főképernyőre ugrok.

Én spec nem használom tokba a telefonom, egy üvegfólia van az elején ha eldobnám, de amúgy azért vettem hogy használjam, mondjuk az én barna bőr hátlapom 1,5 hó után bizony megfeketedett mind a 4 sarka egyenlőre még nem zavar de majd vissza viszem gariba, mert h elvileg cserélik.

[ Szerkesztve ]

(#20487) geryboro


geryboro
senior tag

Mai nap betellt a pohár.
Facebookozás közben majdnem agyvérzést kaptam mikor 10 perc után görgetnék lefelé és érintés után 5-6 másodpercekkel reagál a gesztusra a telefon. Irritáló egy dolog. úgygondolom egy ilyen telefonnak ilyen dolgot kisujjból kellene pörgetnie, de nem.
A programok megbízhatatlan futtatása szaggatása stb, korábban írtam hogy fc és barátai nagyon szeretik a G4 és 6.0 kombót.

Korábbi LG G2-ről a tárhelyet és a melegedési problémákat leszámítva, sírva váltam meg, de ettől nem fogok.
Amint tudom le passzolom a telefont, hozzászólni sem fogok többet a topicban.
Bánom hogy megvettem, több LG telefonom nem valószínű hogy lesz a közeljövőben.
A fórum fényezése amugy az,egekben van, de ki-ki a maga ura ugyebár.
Végszónak: Ha az ember egy hajlított kompakt fényképező gép helyett telefont szeretne venni, itt a G4. Máskülömben NEM AJÁNLOM.
(ez egyéni vélemény, kérlek ne reagáljatok rá, csak megosztottam a tapasztalatomat.)
üdv.

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#20488) Aryon87 válasza bekebazsi (#20483) üzenetére


Aryon87
félisten

G3s tudása nagyon kevés, de nem rossz. Anyáméknak van 2 is, egyelőre nincs gond vele.
De inkább ráfizetéssel egy G4s-t vegyél. 60K körül van a mobilkereskedésnél például.
G4c-t nem ajánlom, az is butított változat, az G4s a jobb.

Geryboro, vidd szervízbe a telefonod, senki másnak nincs ilyen gondja mint amiket leírsz. Azt hiszem én vagyok a legnagyobb hard user a csapatban, de még nekem sem sikerült megakasztani a telefont.
És ezt minden fényezés, meg kamuzás nélkül írom.

Gerenda, a házrepedésen is meg vagyok lepve, kb 5x ejtettem le már a telefont, repedésnek nyoma sincs sehol, és még az ütés nyoma is alig látszik meg az oldalán. (vagy nagyon atommasszív műanyag a keret, vagy valami fémes...)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20489) gerenda110 válasza Roxbury (#20453) üzenetére


gerenda110
aktív tag

hát nemtudom, nekem ezekkel kell vissza vinnem. Nekem sajnos megrepedt... ezért is vagyok felháborodva, hisz prémium kategóriáról beszélünk

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#20490) neo_xperia válasza geryboro (#20487) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Reagálást, szót tényleg nem érdemel. A te telefonod, biztos nem véletlenül írtad le ezeket a nálad előforduló hibákat. Az meg hogy másnak nincsenek ilyen jellegű gondjai, sőt a többség maximálisan elégedett a telefonjával úgy gondolom szintén nem véletlen, de messze nem a fórum fényezése lenne a cél. Ha te kifogtál egy sz@r darabot joggal akarsz megválni tőle, de az nonszensz hogy a saját tapasztalataid alapján minden G4-re általánosítassz. Tényleg jobb ha mielőbb megválsz tőle. Remélem az utóddal több szerencséd lesz.

(#20491) Deedays válasza geryboro (#20487) üzenetére


Deedays
tag

Én fel sem engedem a telefonra a facebook alkalmazást amellett hogy zabálja a netet az aksit is. Chrome böngészőn keresztül tettem kiba főképernyőre érdekesség képp ma este 52%-on vam az aksi és lassan hó vége és még 190mb netem maradt ;) a szaggatás lehet program hiba is. De szoftveres hard reset hiánya vagy egy hibásan letöltött szoftver is okozhat ilyet.

Huawei Mate 20 Lite

(#20492) bekebazsi válasza Aryon87 (#20488) üzenetére


bekebazsi
csendes tag

Köszönöm :-)

(#20493) Quqesz válasza geryboro (#20487) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem akarlak elkeseríteni, de faszbúk úgy szar ahogy van. Én böngészőn keresztül használom ritkán és a G4-en még egész barátságosan elmegy, de a tabon(op3n dot) néha a földhöz vágnám olyan xar. Persze véletlenül rá lehet nyomni, de bazz amit akarok azt nem csinálja. Visszalépéskor meg hosszú másodpercek mire visszarak ahol voltam. Ez tabon, telón jobb a helyzet(gyári böngésző), de sztem a face akad le ilyenkor.....nem is szeretek belelapozni, mert pár perc után habzó szájjal megyek ki holdat vonyítani, és szimpatikus lesz a kutyám kajája.......

Zack
:DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#20494) zack válasza geryboro (#20487) üzenetére


zack
nagyúr

Viszlát! ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20495) Reinkz válasza Quqesz (#20493) üzenetére


Reinkz
senior tag

+1

csak mondanám hogy windows phone-ról jöttem, facebook ott napi szinten azt csinálta amit leírtál, én G4-n is találkoztam ezzel 1x vagy 2x, de ezt a jelenséged az alkalmazásnak köszönheted nem a telefonnak.

(#20496) Quqesz válasza bekebazsi (#20483) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Asszonynak van egy G3s, de inkább a volt G2-et használja. Jobb a G2-ben a kamera,rendszersebesség,nagyobb ram és tárhely, stabilabb,jobb kijelző,támogatás. Ha felraksz több mailcímet a szinkronizálásba belefagyhat. Inkább vegyél neki G2-t!

Reinkz
Én alapból le sem töltöm a faszbúk appot, az egy fostalicska! Böngészőben szoktam ránézni(tel és tabon is), de sokszor a szarságai miatt inkább kilépek(már ha hagyja!), mert nincs itthon annyi desztilláltvíz, hogy az agyhűtő kapacitásomat vissza tudnám lőni normál szintre! :W. Asszony is múltkor mutatja, hogy rányom a menügombra, ahol a kilépés van és nem adja fel a listát! Ki kellet lépni a chrome-ból, taskból törölni,majd chromban már engedte. WTF?!?!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#20497) Aryon87


Aryon87
félisten

én az app-ot használom. se az akksit, se a netet nem zabálja, és mellesleg hibátlanul fut a progi

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20498) neo_xperia válasza Aryon87 (#20497) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

+1

(#20499) Mike81 válasza sszemtelen (#20468) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia! Én fekete borrel használom. Az a helyzet hogy ha szárazabb a kezem akkor bizony sokszor érzem úgy, hogy mindjárt kicsúszik a kezemből a telefonn.

(#20500) zombinyul válasza neo_xperia (#20481) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem novemberi a fekete hátlap, elég kopottak a sarkai. Mondjuk farmerba van sokat, 90%-ban tok nélkül. Mennék kicseréltetni, utólag vettem a Váci úton, csak nem tudom blokk nélkül nem küldenek-e el anyukámba. :D

A Facebook témához: tényleg egy hulladék, én se használom.

geryboro: van egy telefonod, ami olyan hibákat produkál, mint senki másé. Te meg elkezded az összeset szapulni, mikor mindenki elégedett vele, mert mindenki másnak megfelelően működik. És jössz itt "fórum fényezésével". Engedf meg hogy gratuláljak, sok sikert a következő projekthez.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.