Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) Aryon87 válasza Peter.70 (#13999) üzenetére


Aryon87
félisten

Koszi :) csak olyan bumszli lesz tole a telefon :D
Vekony szilikontokba van most, hat ettol is nagyobbnak erzem.

Koszi Nagytoll, kinabol gondoltam en is a rendelest, csak tartok a gagyi minosegtol. Igaz Telenor 1x tores garanciat ad, de meg tul fiatal a telefon hogy megtortenjen :D tudom, az ordog sosem alszik ;]

Tudtatok hogy a gyari headseten a hivasgombot 2x gyorsan megnyomjatok a zene valt a kovetkezo szamra?
(G3 topikbol tudtam meg, pont tema volt)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#14002) Peter.70 válasza Aryon87 (#14001) üzenetére


Peter.70
őstag

Kicsit tényleg bumszli lesz, annyira azért nem vészes, de érzésem szerint elég nagy biztonságot ad neki

(#14003) petya2012 válasza aladab (#14000) üzenetére


petya2012
őstag

ennek ahogy látom legalább ki van alakítva a töltőnél a hátlap :D

én vettem egy Nillkin hátlapot és hát nem tudtam beledugni a töltő usb kábelt,ezért reszelnem kellett :D

(#14004) Aryon87 válasza Aryon87 (#14001) üzenetére


Aryon87
félisten

Bocs nem Nagytoll, hanem Dkovizoli :C
Avatart neztem

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#14005) Sanya válasza MaxxDamage (#13990) üzenetére


Sanya
nagyúr

A vodafone 3g lefedettsége nagyon jó. A többi meg a mobilnet mellett a 4g miatt is fizetni kell, ami nettó szemétség. Nekem trémobil a céges előfizetésem, 8Gb havi adatforgalommal, de a 4G nincs bekapcsolva, csak a 3G. Városokban több helyen csak 2g van...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#14006) Technoman válasza Aryon87 (#13996) üzenetére


Technoman
őstag

Mi van veled ember, miért dobálgatod a telefonod :N
Nekem szintén Spigen -Peter.70-el megegyező- tokom van., hozzá Nillkin üveggel [link]
Ha nem akarsz mellényúlni, akkor felmész a nillkin.com-ra, alul pedig ott a belinkkelt hivatalos ali-s oldal, én is onnan rendeltem a kínai fekete pénteken, 2.600 Ft-ot fizettem érte (hasonlót Pesten 6.500-ért nyomnak) 2 hét múlva meg is jött.
Tény, hogy a toktól kicsit bumper-es lett a telóm (de nem annyira , mint egy Otterbox esetén). De inkább legyen ilyen, mint hogy a vékony, trendi telefonom darabjait söprögessem össze az egyik hegyoldalnál (sokat járok kirándulni) Az elődöt csak egy vékony szilikontokban hordtam, de az ennél jóval kisebb, 4,3"-os képátmérővel rendelkezett. Annak nem ártott, ha nagy ritkán eldobtam.
Az üvegfóliát én szerencsétlenkedtem fel. Ahhoz képest, hogy ez volt az első felrakásom, pöpecül sikeredett.
Kicsit más érzés, mint az eredeti, gyári fólia :)

[ Szerkesztve ]

(#14007) zack


zack
nagyúr

Fent van a V10E rootolva. Így már azért nyugodtabb vagyok. Belakom, és egy darabig maradni is fog. V20D-ig szerintem kivárok. Aztán ha a root továbbra sem lesz megoldott, akkor a Snap 820-as újdonságok közül választok egy utódot.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14008) MartOOn


MartOOn
addikt

5.1 V10E elso napja meloban

Valoban nem nyomkodtam halalra de minden delelottom ilyen 6.0-val megis neha 60% korul ertem haza... Ma ez kb 80% lesz.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#14009) adakiller


adakiller
senior tag

Ha LG Bridge-el frissítek (nem 6.0-ra), akkor a korábbi app-ok, beállítások megmaradnak, és csak a Root fog elveszni?

(#14010) Peter.70 válasza Technoman (#14006) üzenetére


Peter.70
őstag

Az üvegfólia milyen az eredetileg rajta lévő fóliához képest?

(#14011) Aryon87 válasza Peter.70 (#14010) üzenetére


Aryon87
félisten

Fényévekkel jobb :)
Hétfőn már rendelek is be egy üveget a Nillkinből.

Erről mi a véleményetek? Olcsó okosóra
Tudom, nem illik a G4-hez, de próbaszinten csak tudhat valamit nem?
Amúgy a Moto 360 tetszik nagyon, meg a Samsung mittom milyen okosórája.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#14012) Peter.70 válasza Aryon87 (#14011) üzenetére


Peter.70
őstag

Gondolom az ujj lenyomatokat sem gyűjti úgy:)

(#14006) Technoman: az üvegfólia simán befért a spigen tok alá?

[ Szerkesztve ]

(#14013) MartOOn válasza Aryon87 (#14011) üzenetére


MartOOn
addikt

Moto 360 1gen-t mar egesz jo aron kapni. Sztem ne add alabb. Ugy jarsz mint az egyszeri ember aki ugy dontott kiprobalja már ezt az androidot es vett egy samsung young lite minit hasznaltan 10ezerert es rajott hogy xar az android me laggol...
2hete hasznalok 1gen 360-at es imádom! Szep elegans millio szíj van hozza, eddig 72.000 oralapot talaltam hozza de nem tudtam meg vegignezni a kinalatot... :D en kb olyan 35-40.000 között vettem. Egy szép bőrszíjjal igencsak mutat a G4 mellett. :D 100%ban egyutt működnek, orakig nem kell elovennem a telot mert mindent latok az oran amit akarok. Es igy 2 nap a keszenleti ideje a vekkernek. Persze ezt is le lehet huzni 3 ora alatt is folyamatos szinkronnal jatekkel cserelgetessel... De pl most 60%-on vagyok es most olyan oralap van fent ami pulzust mer egesz nap, lepest szamol, iranytu forog rajta meg mindenistennyila...
Huhh hosszi off lett bocsi.

G4-em jobban birja 5.1 alatt... Nem kicsit...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#14014) Meggyi001 válasza Aryon87 (#14011) üzenetére

Kinézetre, stb, 98 % hogy ez U8 okosóra: [link]

https://gamergep.hu/

(#14015) Aryon87 válasza MartOOn (#14013) üzenetére


Aryon87
félisten

Miket szinkronizál? FB+M, Viber, Skype? Valamint zenét lehet vezérelni, hogy ne kelljen előszednem a telefont váltásnál pl?

Nekem is az U8 villant be

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#14016) MartOOn válasza Aryon87 (#14015) üzenetére


MartOOn
addikt

Azt szinkronizal amit szeretnel. Nalam fb, messenger, sms, hivas, gmail, naptar, ebreszto, flightradar, navigacio, ebay, keep, zene, kamera kereső es foto, shazam, spotify, gugli translate, idojaras... Csak ennyi. Ezeket tudom olvasni az orarol ha ertesites jon valamelyikre akkor egy Google now kartyat dob az óra. Lehet olvasni vagy gyors valaszt dobni ra irasban vagy rajzolva vagy hangutasitassal.

Tökéletes kiegészítő a gyengélkedő akkuval "megaldott G4-hez. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#14017) Aryon87 válasza MartOOn (#14016) üzenetére


Aryon87
félisten

Vagyis valóban azt tudja amit szeretnék :) Köszönöm az infót :R
Az olcsó óra is tudja az összes értesítéseket, legalábbis kommentek alapján. Na még eldöntöm melyiket, mert más dolgok vannak tervben most :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#14018) Vikooo


Vikooo
addikt

FR utan az android rendszer a legmagasabb fogyaszto es 35 ora toltes ota tobb mint 2 es fel orat hasznalta a GPS-t, semmi nincs meg rajta.
Helyelozmenyek, Google asszisztens ki van kapcsolva.

Furcsa.

(#14019) Aryon87 válasza Vikooo (#14018) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez nálam is jelen volt napokig a V20A esetében, a V20B esetében csak eleinte, utána észhez tért, és háttérbe vonult.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#14020) MartOOn válasza Vikooo (#14018) üzenetére


MartOOn
addikt

5.1-en 10 ora akksihasznalat ebbol 1 ora kijelzo, folyamatos 3/4G szinkron, semmi energiatakarekos cucc és 75%-on vagyok.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#14021) petfoto válasza Aryon87 (#14017) üzenetére


petfoto
tag

Lg G Watch R! Azt nézd meg. Már egy éve használom, még a szíj sem kopott meg , 3 napot bír aksival. Nemrég valahol 40k körül láttam...

(#14022) Technoman válasza Peter.70 (#14010) üzenetére


Technoman
őstag

Ahogy "dobálozós" kolléga :) is írja, egész más.
A Nillkin-en az ujjaim szinte korcsolyáznak, nem akad, nem döcög az ujjbegy.
Nem látok/érzékelek fényvesztést sem, köszönhető az üvegnek, meg a szupervékonyságának is (0,2 mm)
Az oleofobikus bevonatot azért ne úgy képzeld el, hogy a vasárnapi zabánál (pld.Csülök Pékné módra) nem maradnánakk ujjlenyomatok ha nem akarsz lemaradni a "szocial klubról", hanem hogy nehezebben zsírosodik a képernyő.
Méret: igen simán befér a tokba, mert "lecsapott" szélei vannak, marketinges szavakkal 2,5D szélekkel bír.
Nem hiába vettem márkás tokot és nem valami gagyi 300 Ft-os tokot.

(#14023) Aryon87 válasza petfoto (#14021) üzenetére


Aryon87
félisten

80000-ért látok csak :(

Technoman: :C ez gonosz volt

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#14024) Technoman válasza Aryon87 (#14023) üzenetére


Technoman
őstag

(#14023) Aryon87 ;]

(#14016) MartOOn Most ezt úgy képzeljem el, hogy pld a navinál, egy külső alkalmazásnál (Osmand, Navitel Igo) kivetíti az órára az épp használt navi app térképét a jelenlegi helyzetemmel, vagy hogy?

[ Szerkesztve ]

(#14025) MartOOn válasza Aryon87 (#14023) üzenetére


MartOOn
addikt

Kis kedvcsinalo nagyon OFFFFFFFFF-ban:

A kepek LG G4-el keszultek. 'on' :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#14026) MartOOn válasza petfoto (#14021) üzenetére


MartOOn
addikt

igen ez volt a masodik jatekos nalam is. dontott a (szerintem) elegansabb megjelenes, lehet femszinut kapni (nekem az van) QI toltes illetve az allando lunetta nem tetszik az LG-n nekem.

ne kerdezzetek ez hogy ment 2db hsz-ben... sorry. :R

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#14027) Aryon87


Aryon87
félisten

Most "okosítottam" fel egy G4 tulajt, hogy vigye el a szervízbe a telóját, és cseréltesse ki a bőr hátlapját, mert igencsak meg van kopva. Valamint nem működött neki a jack csatlakozója, így BT fülest használt. Tmobilos, gondolom a Tone Infinity vagy mi volt a nyakában.

Örült az infónak :) Én meg hogy segíthettem

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#14028) Aryon87 válasza MartOOn (#14025) üzenetére


Aryon87
félisten

Hát ez tényleg baromi jól néz ki, nemcsak a gugli képeken :R

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#14029) w333 válasza MartOOn (#14025) üzenetére


w333
félisten

Mi ez ? moto 360 ? :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#14030) siofok válasza Aryon87 (#14028) üzenetére


siofok
őstag

szia!te aa light managernél betudod úgy állítani,hogyha tölt a teló,akkor ne villogjon,hanem folyamat világítson a led?mert hiába állítom a nincs villogásra,akkor is villog

OnePlus nord 2t

(#14031) Aryon87 válasza siofok (#14030) üzenetére


Aryon87
félisten

Sajna nem jöttem erre rá én sem. G3-nál nem villog :F

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#14032) siofok válasza Aryon87 (#14031) üzenetére


siofok
őstag

akkor ok.mert gondoltam kipróbálom,mert mostanában kb 2 naponta elfelejt világítani a teló töltésnél.ujraindítom,akkor pár napig megint jó.

OnePlus nord 2t

(#14033) zombinyul


zombinyul
addikt

No, a mai naptol drasztikus mertekben javult a telefon uzemideje. Ugyanugy 6.0 V20b, semmi valtozas.
Mindjart 2 ora kijelzoido, 14 ora keszenlet, par perc hivas, sok Chrome (tobb fogyasztasa volt mint a kijelzonek), sok Messenger. 51%-on van a telefon, 1-2 napja ilyenkor mar tolton hevert 20% alatt. Ha igy folytatja nagyon joba leszunk. :)
Megse jon vissza az 5.1, uzemido tekintetben most kb. ugyanott tartok, igy felesleges volna. Raadasul betobstabil a cucc is, meg az alkalmazasok is.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#14034) stickrs


stickrs
senior tag

hogy tudok belépni a stock recoverybe? wipe cache kellene nekem, de a bekapcs+ hangerő le nem akarja a jót, youtuben ugy lépnek be pedig.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#14035) SUPREME7 válasza zombinyul (#14033) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nekem is a chrome jobban zabál mint a kijelző, kb 30% fényerővel.

Ma adtam a telefonnak.


Kezdi azért összeszedni magát az akksi, eddig még ezt a 3 órás kijelzőidőt se hozta.

[ Szerkesztve ]

(#14036) Vikooo válasza Aryon87 (#14019) üzenetére


Vikooo
addikt

Amikor frissítettem nem volt FR, nem csinálta, FR után igen :)

A Google alkalmazástól is elvettem a helyhasználati engedélyt, egyedül a Google szolgáltatások használhatja -hogy működjön a pontos helymeghatározás.

(#14033) zombinyul: lemaradtam, neked nem Bridge-el firrített v20A -d volt? :)

[ Szerkesztve ]

(#14037) Aryon87 válasza Vikooo (#14036) üzenetére


Aryon87
félisten

Nálam energiatakarékos módban van.

V20A van neki, csak sztem elírta :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#14038) Gyugyu1987


Gyugyu1987
tag

Sziasztok!
Megtáltosodott a v20b fr nélkül!!!!! 😛
Egyik napról a másikra nekem is sokkal stabilabb lett, nem merül mint a Titanic, a készenléti idő is majd a duplája az eddiginek, ugyanolyan használat mellett,ugyanazokkal a progikkal!!!
Így már kurv@ jól viselkedik minden! Csak így tovább!!!!

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#14039) Vikooo válasza Gyugyu1987 (#14038) üzenetére


Vikooo
addikt

Vajon mitől? Mi változott? Csak úgy, magától nem javul :U

(#14040) Gyugyu1987 válasza Vikooo (#14039) üzenetére


Gyugyu1987
tag

Pedig hidd el semmihez nem lett nyúlva, mivel dolgoztam végig! Holnap szerettem volna visszarakni az 5.1-et, de így elmarad!! Lehet, hogy "megijedt" 😁😁

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#14041) Vikooo válasza Aryon87 (#14037) üzenetére


Vikooo
addikt

Eddig is a legpontosabb opciót választottam de nem használta órákig a GPS -t. És az Android rendszer használja vagy valamelyik komponense mert mindennél tiltottam a helymeghatározást :D

(#14040) Gyugyu1987: Ilyen ez a technika, megfenyegeted és működik normálisan ;)

Reméljük így is marad!

[ Szerkesztve ]

(#14042) Quqesz válasza MartOOn (#14025) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ilyet lehet nyomni esztergapadon,bele egy csiszolt sörösüveg és kinézetre megvan :K :D

Aladab
Amikor kiirja, hogy 3G nézd meg itt mi van:beáll/általános/a telefonról/hálózati adatok és itt ki fogja írni mire csatlakozott. Ha független,akkor jónak kellene lennie. Speedtest mit ír mobilnetre(playből töltheted). Fr volt frissítés után?

Más
Ma voltunk cirkuszban és kíváncsiságból fotóztam. Nos tényleg jó a kamera és manuális móddal szépen lehetett állítani, hogy ne világítsa túl, vmint játszani az iso/záridővel a képzaj csökkentése végett.

[ Szerkesztve ]

(#14043) Gyugyu1987 válasza Vikooo (#14041) üzenetére


Gyugyu1987
tag

Bízom benne!!!!!!

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#14044) Aryon87


Aryon87
félisten

Gondoltam megnezem mibe fajna egy marciusi keszulekcsere esetleg egy G5re... Khm, nem keveset kell kicsengetni a kotberre ha jol ertelmezem..

Ugyanez karcos opcioval, 4 honappal kesobbre szamitva:

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#14045) MartOOn válasza Quqesz (#14042) üzenetére


MartOOn
addikt

nincsenek olyan jelek amiket most ideszurnek... :DD ;]

ezert alljon itt egy jo tanacs... :DD

erdekes h ma mindenkinek megtaltosodott az akksija... 13 ora akksirol 1,5ora SOT es 70%-on vagyok... :Y

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#14046) dptrsk válasza Aryon87 (#14044) üzenetére


dptrsk
addikt

Az időpont 2015ös, múltbeli csere?

(#14047) Aryon87 válasza dptrsk (#14046) üzenetére


Aryon87
félisten

Jaaa ezt beneztem :C
Latszik lefaraszt a mai munka... Sorry
Javitva, de akkorse jobb a helyzet :D

kep1
kep2

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#14048) migabi24 válasza MartOOn (#14045) üzenetére


migabi24
nagyúr

Szerintem inkább ez lehet a magyarázat

"a Marshmallow két új algoritmussal igyekszik javítani a helyzeten, a tapasztalatok alapján kimondottan nagy sikerrel. A telefon a szenzorok adatait figyelve Doze módba kapcsol, ha nincs töltőre dugva és hosszabb ideig mozdulatlan marad. Ekkor a rendszer korlátozza az appok hálózati hozzáférését és a számításigényes feladatokat, ezáltal javítva az üzemidőn. Az App standby pedig a szoftverekkel kapcsolatos használati szokásokat monitorozza: annál erősebben korlátozza a programok háttérben futó műveleteit, minél ritkábban nyúl hozzájuk a telefon tulajdonosa"

 

(#14049) zombinyul válasza SUPREME7 (#14035) üzenetére


zombinyul
addikt

Na, akkor tenyleg valtanom kell a Chromeot. Sajnalom, mert iszonyat jo cucc, de tenyleg brutalis etvagya van...
Tenyleg adtal neki. :D

Vikooo: Aryon87 kollega jol mondja, elirtam a temat. Nem eloszor, sokadjara. Nem tudom miert. :D

Egyebkent a fenyegetes bevalik. Tegnap vettem egy BlackBerry Z10-et masodtelefonnak a Lumia 800 helyett (szegenykemnek kemeny elete volt, mar az utolsokat rugja), es annyira bejott, hogy majdnem ment miatta kicsit pihenni a G4. :D Szerintem ettol ijedhetett meg a kicsike, mert tenyleg sokat javult. Jelenlegi allas: 16 ora keszenlet, par perc hivas, tobb mint masfel ora Chrome, egy csomo Messenger, mindjart 3 ora kijelzoido. Jah, es ugy fel-haromnegyed ora video nezes. 22%-on van, ami teljesen kielegito, szinte dupla annyit bir mint eddig... 6.0 ota ez az elso nap hogy napkozben nem kerult toltore.

Szerk.: megint melegszik mint allat, nem durvan, de erezhetoen. Plusz elkezdett laggolni, elkiabaltam ezt a smoothsag dolgot...
Szerk.2: persze hogy forrosodott meg laggolt, 12 alkalmazas frissites ment a hatterbe. Nem szoltam. :D

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#14050) Vikooo válasza migabi24 (#14048) üzenetére


Vikooo
addikt

Sokat vártam a Doze módtól de jobban örülnék neki, ha lehetne konfigurálni. Figyeli az eszköz mozgását, egész nap a zsebemben van, nem nyúlok hozzá, a Doze mód mégsem aktiválódik. Na ezt állítanám át arra, hogy ne vegye figyelembe a mozgást. Így nincs sok értelme max éjszakára :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.