Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19551) Trolee


Trolee
aktív tag

Mi lehet a gond, ha proximity sensort akarok kalibrálni fólia miatt, beírom a kódot (*#546368#*815#)
minden okés, újraindul, bejön a Mini-OS rész, a lehetőségekkel, majd semmit nem tudok csinálni.
Kijelzi hogy hol értem a kijelzőhöz egy színes körrel, de sehova nem tudok onnan lépni.
Ez mitől lehet?
Köszi. :R

(#19552) Reinkz


Reinkz
senior tag

sziasztok

amikor használom az air driveot akkor feldob egy ablakot hogy válasszak készüléket amiben 2db G4-t mutat ez azóta van amióta kipróbáltam a 6.0-t, azóta vissza mentem 5.1-re, de még mindig látszik a "6.0 G4" mert nem mindegy melyikre kattintok.

a progiba nem találok semmit ahol managelni lehetne az air drivos készülékeket, az air drive/bridget-t már le is töröltem és újra is raktam de nem segített, viszont felettébb idegesítő hogy állandóan ki kell választanom a készüléket is le okézni eddig csak a fájlkezelőben a G4-re kattintottam és vártam még csatlakozik magától automatikusan.

valakinek van tipp-e hogyan oldhatnám ezt meg?

(#19553) hacki87 válasza Taci (#19550) üzenetére


hacki87
senior tag

ezzel én is így vagyok. De most vettem egy szilikon tokot és ráteszem a műanyag hátlapot "ünnepnapkor" meg előveszem a bőrt. :)

(#19544) Quqesz : Kár érte. Amikor S3, S4-em volt akkor nagyon pattentül működött. Kijött munkahelyre vagy házhoz és ott helyben cserélt amit kellett.
De gondolom most főleg azért bukta az ilyen szerviz mert nem tudják szétszedni őket.

[ Szerkesztve ]

(#19554) szaszaboy0


szaszaboy0
tag

Én úgy gondolom azt is nézik a szervizben, hogy milyen értékű a telefon.

Üdv Szabi

(#19555) Meggyi001 válasza Reinkz (#19552) üzenetére

Pushbullet mint alternatíva esetleg?

https://gamergep.hu/

(#19556) zombinyul válasza TeeJay (#19549) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem a fekete is elég kopott, úgy 3 hónapja használom 90%-ban tok nélkül. De csak a sarkoknál, és csak erős, mesterséges fénnyel megvilágítva látszik. Még közvetlen napfényben se lehet észrevenni. Én nagyon szeretwm a feketét, elég strapás cucc (attól függetlenül holnap megpróbálom kicseréltetni ha nem leszek túl fáradt, bár utólag vettem, és a blokkom sajnos nincs meg róla).

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#19557) nyesix


nyesix
senior tag

Hol tudom beállítani-higy az appokat az sd re telepítse a rendszer? Thx

(#19558) jimmedly válasza jimmedly (#19548) üzenetére


jimmedly
senior tag

Egyszerűen bugos vagy a hangouts, vagy a rom, legalábbis együtt nem működnek. Újraindítás után egy-két üzenet nagy sokára megjön, aztán vége a dalnak. Komolyan röhejes az egész!

(#19559) Quqesz válasza TeeJay (#19549) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ne félj a vöröstől,nem csajos picit sem. Inkább olyan bordó bőrpénztárca kinézetű. Sztem teljesen vállalható színe van férfiak számára is.

Jelzem ez nem az enyém,de a szín elég jól vissza lett adva a képen.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19560) TeeJay válasza Quqesz (#19559) üzenetére


TeeJay
félisten

és ehhez milyen színű műanyag hátlapot mellékelnek párban?
illetve a feketéhez is milyen színűt adnak?

megmondom a frankót LG F6 telefonom van és mindig ilyen mágneses tokban hordtam

egyelőre még nem tudom elképzelni hogy sima bőr hátlappal hogy tudnám hordani
vagy milyen tokba tenném bele mert én a kijelzőt nem szeretem szabadon hagyni soha

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#19561) Quqesz válasza TeeJay (#19560) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nagyjából a fekete kap szürke a többi(barna,vörös) meg arany hátlapot. Nekem a barna (ez volt az eredeti) mellé arany hátlap járt.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19562) Robip válasza Quqesz (#19561) üzenetére


Robip
csendes tag

Nekem a feketéhez is arany járt.

(#19563) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Na látom, most úgyis a hátlapok meg a tokok a téma. Én is próbálnék valami védelmet nézni a telefonra, van valakinek valami tuti tippje? Valami olyasmi kéne ami vékony, tehát nem sok plusz vastagságot ad a telefonhoz, de azért valamennyit mégis véd (nem kell sokat, csak ne legyen teljesen haszontalan). Néztem pl. Spigen tokokat meg nevesebb márkákat, de nem nagyon jöttek be (vagy műanyagból voltak ami kb semmit se ér, vagy túl vastag lett tőle a telefon, vagy pl. alul-felül nem volt védve). A G3-ra volt egy gyári Slim Guard Case-m (hátlap helyére felhelyezhető, gumival vette körbe a telefont), az nagyon bejövős volt. Erre valami hasonló ötlet? Most egy olcsó tokot néztem ki, ezt, kérdés, hogy ez mekkora lehet a telefonon meg mennyire hajlik könnyen :F

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#19564) Tutu7030 válasza Quqesz (#19561) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nekem meg a barnához szürkét adtak. :)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#19565) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A quick circle tok kivételével nincs gyári LG hátlap, ami QI kompatibilis?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#19566) Quqesz válasza Tutu7030 (#19564) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igen, ezt anno már kitárgyaltuk, hogy van minden variáció és nem tudni mi van a dobozban.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19567) htc07 válasza TeeJay (#19560) üzenetére


htc07
addikt

veszel rá üvegfóliát, és karcolódni nem fog az életben az fix. :D

(#19568) #73499136 válasza monroe8609 (#32) üzenetére


#73499136
törölt tag

Hát igen, abszolút 1-et értek. :K Én most akarok váltani Huawey P6 ról, a tesztek alapján a G4 lenne a befutó, ma láttam élőben de a méret elbizonytalanított, sütőlapát, pedig a fotókon a fekete bőr hátlappal elegánsnak tűnik. Nálam is nyerő a jó fényképezőgép és hogy cserélhető az aksi de a méret :F ezt még zsebre tenni sem lehet könnyű. :)

(#19569) SharpSA válasza ToMmY_hun (#19517) üzenetére


SharpSA
veterán

Jó az írás, régen én is használtam a CM-et. Ha beleraknak sok jó állítható dolgot, akkor jó lesz. Nem tudom most hol tart.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#19570) DonMaster válasza snorbi82 (#19546) üzenetére


DonMaster
addikt

végre , most már az Lg Bluetooth füles is feltudja magyarul olvasni az sms/mms-t is :) tök jo, nem kell angolra álitani a telot .

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#19571) zombinyul válasza #73499136 (#19568) üzenetére


zombinyul
addikt

735-ről váltottam, szintén 4,7", 2 perc alatt megszoktam, hála a vékony káváknak. Ráadásul zsebre tenni se kényelmetlenebb, mert kissé hajlított a cucc.
A méret miatt ne mondj le róla, jelenleg ez a telefon kategóriájának egyik best buy vétele.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#19572) mivan80 válasza #73499136 (#19568) üzenetére


mivan80
aktív tag

Én S2-ről váltottam rá, hidd el egy két nap és meg fogod szokni.
A zsebemben amúgy jobban elfér, mint az S2, szerintem amiatt, hogy vékonyabb. Most már ha előveszem az S2-t, nem értem, hogy bírtam eddig azon az egér mozin... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19573) #73499136 válasza mivan80 (#19572) üzenetére


#73499136
törölt tag

Köszönöm hogy ezt leírtátok (zombinyul-nak is) mert tényleg nagyon jókat olvastam róla, Ti meg már használjátok is tehát van infótok közvetlenül. :R
Azt hiszem meggyőztetek, már csak a meglevőt kell eladnom. :K

[ Szerkesztve ]

(#19574) zack válasza TeeJay (#19549) üzenetére


zack
nagyúr

Bordót vettem a szürke műanyag mellé. A fekete durva bőrözés, szerintem semmilyen prémium hatása sincs 10005.- forintért. Ami szép és mutat is, az a barna, és a bordó. A bordó nagyon hasonló a barnához, nagyon kíváncsi leszek meddig fog tartani. Én úgy gondolom, nem tovább, mint egy barna. Egy biztos, hogy a barnánál jobban tetszik.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19575) Aryon87 válasza #73499136 (#19568) üzenetére


Aryon87
félisten

Én Sony Sp-ről váltottam. 4.6" a mérete. 1 napomba telt megszokni a jelentős méretkülönbséget.

A fekete bőr hátlap a legstrapabíróbb, mert ugye azon nem látszik meg semmi. Tok nélkül hordom, de még kopást se látok rajta ha fénnyel világítom meg, vak csak nem vagyok :D

Mellesleg a P6-ot macera lesz eladni, nálam sem tolonganak a 25K-s ár ellenére :(

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19576) zack válasza DonMaster (#19570) üzenetére


zack
nagyúr

Hogy tudom beállítani ezt a felolvasást, és hol használható?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19577) ToMmY_hun válasza SharpSA (#19569) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Szerintem régen is nagy mértékben testreszabható volt. Anno Galaxy S3-on próbáltam először, és rengeteg dolgot tudott már akkor is. Amennyiben van konkrét kérdésed, akkor ne kímélj! :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#19578) Quqesz válasza zack (#19574) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na ugye hogy jól néz ki a red hátlap! ;)
Nekem 3 hónap alatt nem lett semmi baja,pedig tokot nem látott egy percet sem! Gatya és kabátzseb a helye. Kíváncsi leszek a te használatoddal hogyan fogja bírni.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19579) snorbi82 válasza zack (#19576) üzenetére


snorbi82
senior tag

Hang és értesítés. Legalul további, ott üzenet/hívás hangertesitesei... IGO szülinapi appban szebben olvas fel mint a Mariska vagyok :D

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#19580) zack válasza Quqesz (#19578) üzenetére


zack
nagyúr

Bitang. Így, hogy a telefon is új, sokat dob rajta.
Nálam még annyit sem fog kapni mint nálad. Gatyába sosem rakom. Csak belső zseb, kabát. Nyáron nyilván nem, de az még messze van. :DDD

(#19579) snorbi82

Ott be van kapcsolva, de nem olvas fel semmit az üzenetek mappában. Csak az újonnan beérkezőket fogja?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19581) zack válasza snorbi82 (#19579) üzenetére


zack
nagyúr

Kipróbáltam. Csak az újakat olvassa fel. Hívásnál a csengőhang mellett nem igazán értem mit kvartyog.
Sms az perfekt, de nem tudom, hogy akarom e, hogy az sms-t felolvassa hangosan a közösbe dobva. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19582) killzone1987


killzone1987
senior tag

Sziasztok!
Egy olyan problémám van,hogy sikeresen rootoltam a G4-em.
H815 10D (5.1 LOLLY van fent,mostmár rootolva)
A leírás alapján megpróbáltam feltenni az XPOSED KERETRENDSZERT.
Mivel már a leírásban szereplő v75-sdk22-arm64.zip már nincs az xda-n a letöltések között,hanem v80-sdk22-arm64.zip,van,így azzal próbáltam meg felrakni a FLASH FIRE-al...
Amikor elsötétedik a kijelző,kb 2-3 perc,és újraindul a teló,na de ezután nem kezdi el inicalizálni az alkalmazásokat,hanem csak simán bebootol a teló,kéri a pint,és ennyi...
Felrakom a 3.0-ás xposed telepítő apk-t,és ugye szép pirossal írja hogy nincs telepítve a legújabb keretrendszer.
Tehát nem flasheli fel valamiért.
Már azóta próbáltam a 21,22,23 arm 64.zipeket is,és egyik sem megy fel.
Így csinálom lépésről lépésre:
Tehát-->
1. Megnyitom a FLASHFIRE alkalmazást,
2. jobb alsó sarokban rányomok a + jelre,
3. utolsó előtti a FLASH ZIP OR OTA-ra nyomok,
4. betallózom a teló gyökér mappájából pl: XPOSED-V80-SDK22-ARM64.ZIP-et,
5. aztán bejön az OPTIONS ablak,
6. alapból MOUNT/SYSTEM READ/WRITE van csak kipipálva,
7. Felül a jobb felső sarokban rányomok a pipára,
8. legörgetek,és rányomok a FLASH-ra.

Valaki tudja mi a megoldás?
Előre is köszönöm!

(#19583) FerNandor


FerNandor
őstag

Sziasztok,
Az miért lehet, hogy egyszer csak lemerül az akksi, de úgy hogy nem ír ki semmit? Persze azt látom, hogy 3%-on van, de utána egyszer csak fogja magát a telefon és lemerül, kikapcsol. Ok. Azonnal rárakom töltőre és bekapcsol magától. Eltelik kb 1 perc a kikapcsolás és újra bekapcsolas között és 6%-on van. Szarakodik az akksi?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#19584) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Sziasztok! Nekem a v20d eleinte piszok jó akkuidőt produkált, 4,5-5óra kijelző idővel 50%-os fényerőn átlagban. De mostanában random merüléseket produkál, 2,5 óra kijelző idő, és 0-án van az akksi. Majd megint jó. Természetesen reset megvolt a telepítés után. 6.0-án a wifit is eldobja néha. WiFi ki-bekapcs, és ismét jó. De ezt ritkán csinálja de az biztos, hogy gyengébben veszi a wifi jelet 6.0 óta. Telekom v20d van rajta.

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#19585) zack válasza FerNandor (#19583) üzenetére


zack
nagyúr

Elektronikai védelem kapcsolja le, hogy ne károsodjon az aksi a teljes lemerüléstől.
Illene 10-15% környékén töltőre rakni. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19586) neo_xperia válasza zack (#19585) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Miért is?

(#19587) Tigerclaw válasza FerNandor (#19583) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A Li-on és hasonló akkuknak az egyik jellemzője az, hogy nem szabad teljesen lemeríteni, ezért elektronika védi. Ezért is fontos, hogy ha pl. van egy laptopod, telefonod, mp3 lejátszód, bármid, ami ilyen akkuval van szerelve és hosszú ideig nem használod, akkor pár hetente azért töltsd fel, mert az önkisülés bármilyen alacsony is, egy idő után olyan szintre meríti az akkut, hogy utána talán nem éled fel.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#19588) #18001664


#18001664
törölt tag

Nálam is jelentkezett az a hiba, hogy ha Chromeból letöltök egy képet az nem jelenik meg a galériában,csak a fájlkezelő látja.

(#19589) DonMaster válasza zack (#19576) üzenetére


DonMaster
addikt

Beállitások és ott ahol a billy beálitás van szövegfelolvasás kiválaszta google, ott a magyart.
és neked is van hbs-900-asod,
össze kapcsolod, és a hbs-900-ason a vissza csévélést megnyomod hoszan akkor a legutoso sms/mms-t felolvassa magyarul, ha a másik irányba akkor be mondja a pontos idöt.
stb.
röviden igy. hasznos mivel igy nem kell elövenni bejövö sms-kor sem a mobilt .

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#19590) killzone1987


killzone1987
senior tag

Enyémre valaki,aki föltette az XPOSED-et...

(#19591) BloodRay


BloodRay
veterán

Sziasztok!
Ha valaki a hang miatt gondolkozik V10-ben, az gondolkozhat nyugodtan a G5-ben is, abban is komoly dac és erősítő lesz, valamint az LG megvett egy patinás audio gyártót így komoly hangsúly lesz ezen a téren. Kiegészítők terén is. ;)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#19592) MartOOn válasza BloodRay (#19591) üzenetére


MartOOn
addikt

Elso blikkre nekem ugy tűnik, hogy "külső" DAC lesz hozza kaphato es a magic slot-ra kell csatlakoztatni. Igy annyira mem pálya.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19593) BloodRay válasza MartOOn (#19592) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem így tudom, a slot elsősorban más funkciót érinthet.
Talán két hét múlva megtapizhatom végre. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#19594) Tatyla


Tatyla
őstag

Sziasztok tegnaptól én is G4 tulaj lettem így a G2 a lányomé lett, 6.0 van rajta v20d verzió így frissen hard resetelve mégis szerintem nagyon gyorsan merül az aksija a G2-höz képest, mit tanácsoltok menjen rá vissza egy 5.1 ha lehet egyáltalán?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#19595) Taci válasza BloodRay (#19591) üzenetére


Taci
addikt

(#19596) w333


w333
félisten

Ha ez tényleg ilyen lesz, akkor a bukás már szinte borítékolható :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19597) zack válasza DonMaster (#19589) üzenetére


zack
nagyúr

SBH52-öm van. Annál is működnie kellene?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19598) k0c2k4 válasza Tatyla (#19594) üzenetére


k0c2k4
tag

En is G2-rol valtottam, az uzemido tenylegesen gyengebb (sajat tapasztalat szerint kb 10-15% a kulombseg). Marshmallow masfel napig volt fent, szerintem sokkal jobban merult mint Lollipop alatt, igy downgradeltem. Kollegam akinek ugyancsak G4-e van viszont nem tapasztalt hasonlot (o maradt Marshmallow-on) ugyhogy lehetseges hogy valami nagyon beakadt es amiatt merult jobban. Leirasban megtalalod a downgrade menetet, nem egy bonyolult folyamat.

[ Szerkesztve ]

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#19599) Tigerclaw válasza Taci (#19595) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ezek a Bang and Olufsen, Altec Lansing, Dolby XYZ az esetek 90%-ban csak marketingfogások és semmi hatásuk sincs a hangminőségre. Megveszik a jogot, hogy rátehessék a címkét, hagy örüljön a vásárló a nagy semminek. Gyakran nem hogy jobb, de szánalmasan rossz az ilyen notiknak, tableteknek, telefonoknak a hangminősége.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#19600) MartOOn válasza Tigerclaw (#19599) üzenetére


MartOOn
addikt

Sajnos van benne igazság... :( de hetvegen kiderul. Az biztos hogy valami újat fogunk látni. Epp ideje. A tobbiek is hozhatnanak ujdonsagokat, nem csak az elvarhato frissiteseket.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.