Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) SharpSA válasza ToniSoprano (#30950) üzenetére


SharpSA
veterán

Na a Chrome-ot nem használom sehol, mert eszik rendesen. Opera jött be nekem, főleg a szövegtördelés miatt.
Lehet, hogy frissült a Chrome, amikor áttértél a 6.0-ra és valamit jobban használ?

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#31002) Zolee11


Zolee11
senior tag

3 hónapja én is G4 tulajdonos vagyok de oly sok a problémám a telefonnal, hogy állandóan írnom kell ide a fórumba... na jó ez nem igaz. :N Mármint a problémás része, szerencsére hibátlanul működik a készülék, viszont ha már lesz 6.0.1-es frissítés, már ha lesz, akkor olyat lehet, hogy a Telekomos készülékre az LG szoftverrel egy CE-s romot tegyek fel? Kitúrtam már a sok fölösleges T-s alkalmazást, de ha lehet inkább elkerülném a jövőben őket. :)

no brain, no problem

(#31003) racerx válasza Aryon87 (#30988) üzenetére


racerx
őstag

Hát, kb. Hagyjuk már ezeket 6-7 óra SOT-okat.. Esetleg, talán wifi folymatosan, manuális fényerő, semmi akkuzabáló cucc. De hogy facebook, meg játék, esetleg a legendásan akkuevő Chrome... áá.... Sajnálom de én ezt nem hiszem el. Ettől függetlenül mindenki nyugodtan leirhatja, nem hazugozom le, de számomra hihetetlen.

(#31004) racerx válasza hard74 (#30998) üzenetére


racerx
őstag

Na erre írtam, hogy ez hihető. De nem ez a - hogyismondják jogászul :) életszerű felhasználási mód.

(#31005) neo_xperia válasza TeeJay (#30984) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

"nem szeretem ha hazugnak néznek"..

Mi meg azt ha hülyének néznek. Gondolod itt a topikban csak te használsz G4-et? Nyáron autó fényerő, face, viber, messenger 7 óra SOT. Aha.

[ Szerkesztve ]

(#31006) tirszin


tirszin
senior tag

Snapseed használók!
Tud valaki zajszűrési lehetőséget benne?
Elég jó kis app utómunkára, megszerettem.
De általában nagyon zajos a végeredmény és a "Details" menüpontban csak élesítés van. :(

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#31007) Gzolo válasza Plazmacucci (#30994) üzenetére


Gzolo
senior tag

Ugyanezt tapasztalom JBL Synchros E30-cal, nagyon erőtlen a hangzás, pc-vel és P8 lite-tal használva beleremeg az egész fejem, G4 esetén pedig tompa teljesen.

(#31008) Tybike81 válasza Gzolo (#31007) üzenetére


Tybike81
őstag

Tudtok olyan galéria alkalmazást ami egyszerre kezeli a drive,face, dropbox illetve a telefon levő képeket? Jó lenne ha egy alkalmazáson belül láthatnék mindent.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#31009) Aryon87 válasza racerx (#31003) üzenetére


Aryon87
félisten

1x ertem el majdnem 6 ora SOT idot, soha nem tudtam megismetelni..
G5-el viszont mar az 5.5 ora nem lehetetlen. En is meglepodtem rajta, hogy 2800as akksival kivitelezheto.
De hagyom az akkutemat, allergiat okoz par usernek :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#31010) TeeJay válasza neo_xperia (#31005) üzenetére


TeeJay
félisten

csak a te kedvedért fogom a komplett akkugrafikont is lefotózni ;)
és igen auto fényerő 4%-on face,viber,messenger és chrome
lehet hogy én értek hozzá és semmi felesleges nem zabálja a telefont?
párom aki semmire se figyel neki simán 6óra megvan szintén auto fényerőn és ő nem kíméli facebook-al :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#31011) mouzrr válasza Tybike81 (#31008) üzenetére


mouzrr
őstag

Talán a Quickpic.

(#31012) Tybike81 válasza mouzrr (#31011) üzenetére


Tybike81
őstag

Azt már néztem, de nem tetszik :(

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#31013) Plazmacucci válasza Gzolo (#31007) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen olyan mintha 4k felett levágták volna a frekit, semmi teteje, és halk. Akkor nem az én készülékem a nyomi szerencsére, hanem mindenkié :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31014) mouzrr válasza Tybike81 (#31012) üzenetére


mouzrr
őstag

A gyári tudja kezelni a drive-ot meg a dropboxot is amúgy

(#31015) bghistvan válasza Plazmacucci (#30990) üzenetére


bghistvan
senior tag

Szia!

igen ezt én is tapasztaltam, ezen segít a poweramp :)

MDRZX-310 és MDRfr-811RK-n tesztelve :K

(#31016) Joltee


Joltee
aktív tag

Verus Verge tokot G4-re honnan érdemes megbízható helyről (a legolcsóbban) rendelni, ahol tuti eredetit adnak?

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#31017) Plazmacucci válasza bghistvan (#31015) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen közvetlen hangerő vezérléssel lehet nyerni egy kis plusz hangerőt, meg játszani az EQ-val, de a végeredmény messze nem ugyan az :(

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31018) TeeJay válasza TeeJay (#31010) üzenetére


TeeJay
félisten

páran rám írtak mivel csinálom

gyári launcher 6.0droid semmi mókolás
play áruház lenyomva majd én hetente megnézem van-e frissítés és akkor frissítek ha töltőn van a telefon
nem használok widget-et, és minden LG izé le van tiltva ami nem kell nekem, meg a google marhaságok is kinyomva illetve szoftvert sem kereshet újat a telefon majd én nézem manuálisan
GPS off csak akkor nyomom be ha iGO-t használom
Bluetooth kinyomva, nincs amire használnám
Wifi N-es itthon, ha mobilnet akkor Telenor 4G van
szinkronizálás le van tiltva, manuálisan szoktam ha szükség van rá de azt elintézem akkor mikor töltőn van a telefon.
drive-ot használok meg gmail-t de ott sem engedem a jelzést meg frissítést, majd én nézem ha akarom

facebook/messenger/viber amit sokat használok illetve chrome-ba böngészek PH meg időkép meg ilyen oldalakat. minden alkalmazásban lenyomtam a jelzést nekem ne pittyegjen meg rezegjen örökké
majd én nézem ha nézni akarom
fényerő auto mód ami nálunk 4%-on van, nem szeretek szikrázó napsütésben élni szóval kevés fényben használom és hajnalban fekszem le akkor rakom fel tölteni és délben ébredek akkor meg leveszem tehát csurig tölti tutira
képernyőidő 1perc utána kapcsol ki, lezárás meg 5perc után hogy ne kelljen örökké kódot írni (PIN kódot használok)

nálam ezekkel szép SOT jön össze mindig de reggel felrakom tölteni és holnap csak viber meg face-t nyomatok majd aztán kikapcsolásig merítem és előtte lementem az akku statisztikát aztán láthatjátok

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#31019) Geekster válasza TeeJay (#31018) üzenetére


Geekster
újonc

" lehet hogy én értek hozzá és semmi felesleges nem zabálja a telefont? "

Azért ez elég bunkó kijelentés volt.
Inkább alig használod a készüléket, kikapcsolod a szinkronizálást, az értesítéseket. Szinte megölöd az egész lelkét. Édesanyám agresszívabb user mint te így nem nehéz ilyen SoT-okat elérni. Ha használnád is nem ez lenne.

When life gives you questions, Google has answers!

(#31020) TeeJay válasza Geekster (#31019) üzenetére


TeeJay
félisten

de minek szinkronizáljon? napi 3 email miatt amit amúgy is nézek laptopon?
face messenger és viber úgyis ad jelzést ha történik valami
ezen felül mit kell szinkronizáljak, én nem vagyok üzletember hogy a fülemre ragad a telefon meg folyamatosan nyomni kelljen, minek nézze a telefont óránként hogy jött-e valami újság ha én magam 4-6óránként akarom csak megnézni majd magamnak megoldom
ha meg lefekszem aludni amíg nem ébredek fel akár ki is kapcsolhatnám de nem szoktam mert 1-2%-ot merülne egész éjszaka de nekem nem merül mert akkor van mindig töltésen
ennyi

aki hc user az meg ne csodálkozzon ha 3óra alatt pittyeg hogy nafta kell

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#31021) neo_xperia válasza TeeJay (#31010) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Köszi, de az én kedvemért ne tedd. Én már kinőttem a mesékből :) Te értesz hozzá, és semmi akku zabálót nem használsz - írod. Aztán meg hogy chrome, fb, messenger, viber megy - amik köztudottan eszik az aksit rendesen. Automatán használod a fényerőt - de az 4%-on van.. Nem tudom te hol élsz, de nálam így júliusban automatán többet van 100%-on mint nem. 4% csak tök sötétben, éjszaka -más kérdés hogy akkor meg szinte semmit nem látok. Amiket írtál nálam is ugyanúgy ki vannak kapcsolva és így van max 4 óra SOT. Úgyhogy szerintem ejtsük ezt a témát.
Bírom amúgy, anno a G2 topiknak is megvolt a maga Münchausenje, aztán ő volt megsértődve mikor senki nem volt vevő a meséire :)

[ Szerkesztve ]

(#31022) racerx


racerx
őstag

Jó, asszem itt a 4% fényerő a ludas mindenben. Ami nálam meg sötétben is kevés. Nem életszerű nagyon. Ezek nálam is le vannak tiltva, en se szinkronizálok annyit, de a chrome meg face eszi rendesen fényerő ide vagy oda. Ha egyszer nagyon mazochista leszek kiprobalon csak fix 4% fényerőn, hátha, de így is kétlem.

[ Szerkesztve ]

(#31023) oba


oba
addikt

Szerintem is a 4-4,5 óra SoT a reális. Nekem vadi új akkuval tud ennyit, 3 emailt syncelek, facebook, messenger, böngészés, fotózás amire leginkább használom. Egy ilyen hardvertől és kijelzőtől szerintem ez teljesen jó eredménynek számít. Nem kiemelkedő, de egyáltalán nem rossz.

(#31024) neo_xperia válasza racerx (#31022) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Főleg nyáron, tűző napsütésben. Biztos hihető...

(#31025) SharpSA válasza racerx (#31022) üzenetére


SharpSA
veterán

Egyáltalán nem kevés a 4%. Illetve ha az neked kevés, akkor rossz a szemed. Olvasom itt a sok "nem hiszem el" hozzászólást. Nem tudom miért vagytok ilyenek. Miért ne lehetne összehozni annyi képernyő időt okos használattal?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#31026) neo_xperia válasza SharpSA (#31025) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Nem arról van szó hogy kevés vagy sem, van akinek elég, nekem pl. a 20 is kevés, itt az a hihetetlen hogy automata fényerőt használ és így van nála 4%. Vagy nálad is így működik napsütésben? Akkor lehet az én telefonom szar, mert nekem csak sötétben veszi le addig. Az életszerű hogy valaki egész telefonhasználatát elsotétitett szobában végzi? Az lenne az okos használat hogy állandóan kiguvvad a szeme csak hogy lásson valamit is? Örülök hogy a tiéd ilyen jó, majd elromlik ilyen "okos használat" mellett.

[ Szerkesztve ]

(#31027) SharpSA válasza neo_xperia (#31026) üzenetére


SharpSA
veterán

Olvastad amit ír? Szó sincs napsütésről. Vagy bent nálad a szobában süt a nap? Nincs tető, plafon? Ez már tényleg fárasztó... Nem kell hozzá tök sötét, de viszonylag kevés fény az igaz.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#31028) neo_xperia válasza SharpSA (#31027) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Nálam sincs verőfény a szobában, de nappal akkor sem nagyon megy 30% alá. De ha szerinted az reális hogy valaki naponta csak szobában használja a telefonját több mint 7 órán keresztül akkor nincs miről vitázni. Hagyjuk is mert tényleg fárasztó..
Te elhiszed, én nem. Pont.

[ Szerkesztve ]

(#31029) racerx válasza SharpSA (#31025) üzenetére


racerx
őstag

Hát igy ennyi idősen nem annyira jó mint korábban közelre nem tökéletes :), ezért kevés a 4 %. De ahogy olvasgaton nem csak nekem, sokan vagyunk igy ezzel..De mint irtam, nálam is nagyjaból ugyailyen szokások vannak, es egyszer kipróbálom fix 4 en (hisz itt arról l volt szó félhomályos szoba stb.) De ez kurvára nem életszerű (7 órán keresztül sötét szobában, mindketten, hisz a párjáé is ilyen - mert csak akkor húzza le 4 re) . Vagy legalábbis ne allítsuk be annak.

[ Szerkesztve ]

(#31030) SharpSA válasza neo_xperia (#31028) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem mindenkinek az, én sem tenném, de hidd el, hogy vannak akik ennél még többet is vannak így.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#31031) neo_xperia válasza racerx (#31029) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

:K
+1. Én is visszasírom a tíz évvel ezelőtti látásomat. :)

(#31032) TeeJay


TeeJay
félisten

bocsánat elnézést kérek hogy én bent használom a telefont és be van sötétítve és nappal alszom délután mászkálok este meg hajnalban használom a telefont(meg nappal besötétítve 4%-ot hoz az auto mód)
továbbra sem tűröm hogy valaki hazugnak tartson úgyhogy 7óra feletti SOT-ról fogok képet adni neked és hiába hiszed hogy a chrome meg face zabálja a telefont mert nem fogja zabálni ha ésszel használod
már raktam be 7óra 9perc SOT-ról fotót 2% akkuval rá 3percre merült le a telefon teljesen csak mivel nem mentettem le az akku grafikont megkaptam hogy tuti párszor rátöltöttem...

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#31033) neo_xperia válasza TeeJay (#31032) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Na, kicsit kerekitsünk az már 8 óra :) Lesz az még 9 is ha még okosabban használod. Esti mese pipa, jó éjszakát!

(#31034) mouzrr


mouzrr
őstag

Én ma végig használtam a telefont, 3 oran keresztül volt tolton es 100rol indultam. Majdnem meglett az 5 ora SOT 50 es 0% kozotti fenyerovel (számoljuk átlagban 30nak inkább). Néztem kb fel oranyi 1080p youtube videot 50megas wifi kapcsolat mellett, böngésztem sokat chromeban, reddit is fun applokaciot is rengeteget használtam, idokepet nézegettem vihar miatt, parszor frissitettem emaileket, neha belottem gps t 1-2 egyeb app miatt. Tényleg az a titka nálam hogy minen kevesebbszer legyen ki es bekapcsolva a kijelzo, folyamatos hasznalattal tenyleg hosszabb idot produkál..plusz ha valaki sok cikket olvas, akkor van hogy jo par masodpercig meg se mozdul a kepernyo,azaz egy fix kep van kb, semmi animacio meg appvaltas, ez nem annyira terhelo a gepezetet gondolom. Ebook olvasassal tuti ki lehet hozni a 6 7 ora SOT ot szerintem. Amig valaki nem bizonyitja hogy neki az 5nel is tobb van aktív hasznalattal addig tenyleg elegge alaptalan a tortenet mert eddig nem igen talalkoztunk itt ilyennel. Nekem akkor se bir annyit ha csak messengerezek 0 fenyeron, ugy hogy minden mas ki van kapcsolva es wifin vagyok. Bocsi hogy hamar meguntam az ekezeteket, ugy 3x ennyi ido lett volna megirni ezt a hozzaszolast. :DD

(#31035) DonMaster válasza neo_xperia (#31033) üzenetére


DonMaster
addikt

ha nem a sot-ot nézem, akkor nekem 4-5nap a rekordom eddig,(1töltéssel)
Bár én spec kinöttem már a folyamatosan nyomkodjam a telot, email stb gépen elérhetö az meg elötem van, kielöt nem, persze zenét bkv-n hallgatok én is. de már nem az a telefonba merülök, pokemon go facebook-ba valahogy kinöttem. de még igy is amikor szükségem van az igo-ra akkro használom, mondjuk nekem gps on mindnig, wifi és mobil net nem , és még a smart lock is bevan nyomva meg a lg health is.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#31036) brd válasza Nagytoll (#30931) üzenetére


brd
nagyúr

Annyira nem mágia, én mostanában vizsgálgatom, mi is sikerült igazából gyökér módon a telefonban. Eddig ott tartok, hogy nem a kijelző (legalábbis a felbontásától eltekintve), ugyanis 2 óra SOT után, 46%-os töltöttségnél beállítottam, hogy ne kapcsoljon ki a kijelző, beállítottam 50%-os fényerőre, majd letettem és nem nyúltam hozzá (kivéve, hogy néha benéztem a battery status-ba), 8 óra ~20 perc SOT-nál kapcsolt ki (azaz 6+ órát ment a kijelző 46%-nyi battery-vel). Tehát csak a kijelző miatt akár 14 órát is elketyegne. Most éppen azt tesztelem, hogy a GPU van visszafogva (powersave governor, ill. max. 180 MHz). Eddig úgy néz ki a helyzet, hogy 40 perc csevej, 1 óra SOT (ebből 26 perc Hearthstone) után 69%-on áll. A Hearthstone durván meríti és melegíti is, 100%-ról 1 óra SOT fölé már ajándék vele menni alapbeállításon (értve ezt úgy, hogy közben mást nem is igen csinálok a telefonnal, max. 1-2 hívás, és éjjel-nappal a mobilhálózatra van kapcsolódva). Persze így visszafogva a GPU-t, itt-ott akadozik (a Hearthstone jobban). A következő teszt az lesz, hogy kikapcsolok magokat a CPU-ban, aztán ehelyett visszafogom az órajelét, majd governort állítok.

The only real valuable thing is intuition.

(#31037) racerx válasza brd (#31036) üzenetére


racerx
őstag

Na ez már érdekes lesz. Viszont én inkább azt vettem észre hogy a fényerő az ami nagyon befolyasolja. Normal napi használatban mondjuk legyen 3, 5 óra az atlag. Viszont amikor sötétben ll(igaz en nem tudom egesz nap ott nyomatni) akkor szemre joval gyengebben merül. Mondom, egyszer fix 4% on kellene megneznem, de ki tudja ezt kivitelezni. :)

(#31038) jimmedly válasza racerx (#31022) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nálam most itt reggel a konyhában 6:18-kor az automata fényerő 28%. 4% tök sötétben szokott lenni.
Kipróbáltam a 4%-ot itt a reggeli fénynél. Vakláljon a fene, inkább bírjon csak 4 óra SOTot!

[ Szerkesztve ]

(#31039) ToniSoprano válasza TeeJay (#31032) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Jó folyamatosan 4% fenyerőn játék fotó nélkül kijöhet a 7 óra sot, de ez nem átlagos használat.

(#31040) ToniSoprano válasza TeeJay (#31032) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Gyakorlatilag minimál fényerőn haszálva otthon ülve, minden telefon kb 50-70%-kal többet bír egy átlagos használatnál, szóval szinte minden telefonnal el lehet érni röhögve 6-7 óra kijelzőidőt, de ez elég extrém használat és sokakat megtéveszthet. Egyébként a képernyőidő több mindentől is függ tapasztalatim szerint:
1. WIFI-vel egy helyben használva a telefont kb. 20-30%pluszt ad üzemidőben a 4G használathoz képest.
2. A 4G-nél sem mindegy az hogy csak városban használja valaki, mert ha pl. 100-200 km utazik valaki a folyamatos mobil cellaváltogatás miatt tapasztalataim szerint akár kb 30-40%-kal jobban szívja le az az akkut, mintha csak a városban használja az ember. Főleg hogy útközben pl. kocsival, vonattal utazva sokszor kell váltogatni a telefonnak a 3G, 2G 4G között és sokszor gyenge a térerő városon kívül. (Szóval ha sokat utazik valaki ezt tervezze be, vigyen külső akkut magával)
3. A mobilnet esetén üzemidő szempontjából nagyon fontos a térerő erőssége, pl. 1-2 vonásnál jobban szívja az akkut mintha max körül van a térerő, vidéken ez sokszor előfordul főleg falvakban, vagy városokban kevésbé lakott vagy külső területeken.
4. 2G esetén extrém hosszú üzemidőket lehet elérni, készenlétben még folyamatos szinkronizáció mellett is alig fogyaszt a telefon, csak akkor kapcsolgatni kell állandóan és erre lusta vagyok, pedig az üzenetekhez a 2G is elég lenne készenlétben kár hogy nem írnak ilyen programot, hogy ha készenlétben van automatikusan átmegy 2G-be, és a nyomkodom átmegy 4G-be baromi sokat javítana a készenéléti időn, szerintem sokkal többet mint egy jól működő Doze-val lehet.
5. A játék a magas fényerő, mellett pl. a fotózás is érezhetően meríti az akkut, főleg HDR-ben mert ott össze kell tenni a képet, ilyenkor nekem melegszik is a telefon, meg itt már ugyan 6-7 mp-es képekről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#31041) neo_xperia válasza ToniSoprano (#31040) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Erről van szó. Csak a vitainditó hozzászólása azzal kezdődött hogy "nem tudom mit csinál itt mindenki.." Mintha az lenne egy normális, életszerű, mindenki által követendő használati mód, mert "lehet hogy én értek hozzá hogy kell a telefont használni". Hát ha így, akkor én bevállalom hogy nem értek hozzá.

(#31042) Plazmacucci válasza neo_xperia (#31041) üzenetére


Plazmacucci
félisten

És rosszul is tartod!

;]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31043) zetecR válasza TeeJay (#31032) üzenetére


zetecR
addikt

Abban tökéletesen igazad van, hogy ne hazugozzon senki, de azt is be kell látnod, hogy a te mobil használatod nem átlagos és tipikus. Maximum érdekességnek jó, bár mindenképpen hasznos és elgondolkodtató, hogy mivel lehet sokat spórolni az akkuidőn, ha éppen úgy hozza sors és a szükség.

(#31044) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Most szóltak a szervizből, hogy a hétfőn leadott telefonom elkészült (alaplap csere). :C :R

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#31045) bghistvan válasza Tutu7030 (#31044) üzenetére


bghistvan
senior tag

Mennyi idős volt a készülék leadáskor?

(#31046) bigrock


bigrock
addikt

Szerintem a fórumtársnak már az újfajta akkuval szerelték a telefonját:

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#31047) Stauffenberg válasza TeeJay (#31032) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Te kezdted úgy az egészet, hogy "nem tudom mit csinál itt mindenki", így pedig ne csodálkozz, hogy ha beszólsz a nagy átlagnak, akkor ők is elmondják a véleményüket meg tapasztalataikat, amik a merőben eltérő felhasználási módok miatt élesen elüthetnek a tiédtől.

Ez nem a Te hazugnak beállításod, hanem kritika, ez nagyon nem ugyanaz!

Az általad felvázolt használati szokások nem átlagosak. Inkább arra emlékeztet, mikor nagyapám a Wartburgot lejtmenetben üresbe tette, még a motort is leállította és hagyta szabadon gurulni, hogy spóroljon az üzemanyaggal. Néha egészen a szőlőből hazáig tudtunk gurulni ha volt elég hátszél. Gondolom a te zsebedben is kinyílna a bicska, ha nagyapám elkezdene beszólogatni a többi autósnak, hogy milyen hülyék már, hogy nem így vezetnek...

Az átlagos használattal elérhető SoT közelebb áll a 4 órához, ezt nem kitaláljuk meg hülyék vagyunk hozzá, hanem ezek a hosszútávú tapasztalatok a Tiédtől eltérő használat mellett.

(#31048) DaDa válasza Stauffenberg (#31047) üzenetére


DaDa
senior tag

Egyetértek, sőt...én játék, viber, hangouts nélkül némi FB és messenger meg szinkronizálással, állandó Wifi vagy 4g mellett talán ha kétszer értem el a 4 órás SOT-ot de inkáb 3-3,5 óra. Ami itt a nagy átlag.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#31049) Laca0


Laca0
addikt

Szerintem rövidre lehetne itt zárni a témát.
Aki éjszaka, sötétben, olvasgatásra használja a telefonját, biztosan ki tud hozni 6-7 óra SOT-ot, én nem kétlem. Viszont ezt semmiképpen sem lehet átlagos felhasználásnak tekinteni.
Ha valaki aktívan, változatos körülmények között használja, annak ez hihetetlenül hangzik, ezt is el kell fogadni.
De Uraim! Ki vette azért a telefonját, hogy a SOT időket nézegesse?
Én pl már töltőre teszem este, ha 50% környékére esik a töltöttség, nehogy másnap napközben lemerüljön. A frac se fogja állandóan tesztelni, hogy mit bír... használom, mert azért van.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#31050) ToniSoprano válasza bigrock (#31046) üzenetére


ToniSoprano
addikt

:R :C Ezt meg hol találtad, milyen szörnybe való ez? Az a 185 Ah 3-4-szer annyi mint egy átlagos autóakkumulátor!!! Kiszámoltam ezzel kb. 62-szer totál nulláról maxig fel lehetne tölteni az LG G4 3000 mAh-s az jobban mondva 3 Ah-s akkuját!!!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.