Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20301) fornettisuti válasza Aryon87 (#20299) üzenetére


fornettisuti
veterán

nincs bajom a gyalulással.
de ha annál bonyolultabb a muvelet, hogy a romot berakom a teló háttértár gyökerébe es onnan telepíti akkor inkább nem piszkalom

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#20302) Aryon87


Aryon87
félisten

Lenne egy apro kerdes, ugyanis ezen a teren meg zoldfulu vagyok.
Ha sikerul, akkor vasarnap sikerul beujitani egy Tone infinimre Toto kollega altal, igy ez lenn az elso BT-s eszkozom.
A BT kapcsolat mennyire huzza az akksit, valamint ha nincs hasznalva fules, akkor erdemes lekapcsolni a BT kapcsolatot, vagy maradhat nyugodtan?

Fornettisuli, PC kell hozza, es kb 20 perc turelem.
Gepre le kell szedni a driverekt es a kdz-t, majd elvegezni a muveletet, ami 2-3 kattintas, es hagyni, hogy a tobbit a program elvegezze :)
Azert mondom olvasd at az osszefoglaloban az erre vonatkozo leirast. Baromi egyszeru

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20303) bajaki válasza zombinyul (#20300) üzenetére


bajaki
őstag

Alapvetően nem akartam váltani, jól megvoltunk az i6-tal - igaz nem volt nálam régóta (ahogy mostanában semmi sincs :(((, de talán majd most). Unokatesóm akart mindenképpen i6-ot, de nem találtunk normális áron, így megkapta az enyémet. Gondolkoztam a 64-es, vagy 128-cas 6-on, de G4 lett végül.
király telefon az i6, de azért funkcionalitásban elmarad a egy ilyen kaliberű androidos telefontól az iOS, lássuk be. No meg drágább, nem kicsit. Nekem 16GB-os volt, nagyjából elfértem rajta. Volt még 6-7 giga szabad helyem még úgy is, hogy fent volt minden program amit rendszeresen használok. Mondjuk azt a 6-7 gigát gyorsan el lehet tüntetni ha az ember elkezd videózni/fotózni. itt nem lesz ilyen gondom, ment is egy 64GB-os kártya a telefonba. :)

"Üdv. itt köztünk, használd a motyót egészséggel!"
Köszi, reméljük minden rendben lesz! :R

[ Szerkesztve ]

(#20304) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Valaki esetleg nem akar éppen most venni egy igazi bugyikék Quick Circle tokot? Ok, gondolom nem... De ha mégis akarnál egyet asszonynak, lányodnak, magadnak... Gondolj rám.

Ez a QI töltős fajta, és hát őő izé... bontatlan. Merthogy mint utóbb kiderült nem csak a szürkének van ötven árnyalata, hanem a kének is. És már értem miért nem volt kép róla az Ebayen...

Amúgy tök eredeti, meg használatlan, meg minden. Csak hát a szine...

Nekem fekete kéne. Vagy szürke Szóval ha pont ilyen kéket keresenél, akkor egy feketéért vagy szürkéért elcserélném.

Azonnal.

[ Szerkesztve ]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#20305) bajaki válasza WinstonWolf (#20304) üzenetére


bajaki
őstag

Mennyiért mennek ebay-en ezek a tokok egyébként? Miből lehet megmondani, hogy eredeti-e az adott tok? Tudsz adni esetleg linket feketéhez?

(#20306) WinstonWolf válasza bajaki (#20305) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Hát most épp pont csak szürkét találtam, de a legegyszerűbb, hogy a csomagoláson van egy hologrammos matrica, ami az eredetiségét igazolja...

De az a baj, hogy fényképezni bármit le lehet, csomagba meg bármi jöhet, olyan igazi zsákbamacsek... Nekem szerencsém volt. Eredeti tuti... De a szine...

[ Szerkesztve ]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#20307) geryboro válasza Aryon87 (#20302) üzenetére


geryboro
senior tag

én is tulaja vagyok egy tone infimnek.
a madzagot leszámítva tökéletesen megvagyok vele elégedve.
nem zabálja annyira az akksit, de ha zenehallgatáson van a hangsúly, kb 1 óra alatt veszít a telefon durván 5%-ot csak ezzel.

ki szoktam kapcsolni a bluetooth-ot ha nem megy, ha a kezemben van a telefon.

ha zenélésre használnád, olvass vissza a hozzászólásaim között.

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#20308) bostone válasza Stauffenberg (#20244) üzenetére


bostone
addikt

A szoftverfrissítések kihagyásához mellékelt sablonbaromságok egyikét hangoztatják jelen esetben. Alighanem szelfi készítés közben is ez duruzsol a homlokuk mögött. Ettől dudorodik a kép.

(#20309) Aryon87 válasza geryboro (#20307) üzenetére


Aryon87
félisten

Koszonom sz infokat. A bigyusz kabelevel nem hiszem hogy bajom lesz, ellenben konnyebb lesz vezetek nelkul. Idegesit a hagyomanyos, hogy allandoan tekeredik, bogozodik, es barmikor beakadhat barmibe. Igaz multkor az mentette meg a csunya esestol a telot.
Mi a gondod a kabel reszevel?
Siman csak zenehallgatasra hasznalnam, nincs zenei igenyem.
Valamilyen modon jelzi a fules hogy toltore kene tenni?

Inkabb offba tettem, mert nem a telorol szol :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20310) SharpSA válasza Aryon87 (#20299) üzenetére


SharpSA
veterán

Ha lenne ebből a készülékből FHD változat, gondolkozás nélkül azt választanám. Semmi értelme ennek a felbontásnak ekkora képernyőn, nem lehet észrevenni látványban a különbséget. Viszont az akku jobban bírná.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#20311) Scooter74 válasza bajaki (#20298) üzenetére


Scooter74
őstag

Üdv a klubban.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#20312) Scooter74 válasza #18001664 (#20294) üzenetére


Scooter74
őstag

Nekem az első töltéssel eddig bírta:

De azt hozzá teszem, hogy 48 óra 46 percet volt töltés nélkül. :D

[ Szerkesztve ]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#20313) killzone1987


killzone1987
senior tag

Mugen Power 6200mAh
Csak több mint 30.000-ért :D
Szép ronda telót csinál belőle...
Hát valami praktikusabb hátlapot is kitalálhattak volna hozzá... :F :F

(#20314) fornettisuti válasza killzone1987 (#20313) üzenetére


fornettisuti
veterán

vannak olcsóbbért is ilyenek

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#20315) killzone1987 válasza fornettisuti (#20314) üzenetére


killzone1987
senior tag

Hol? :)

(#20316) FerNandor válasza Scooter74 (#20312) üzenetére


FerNandor
őstag

Nem már :DDD hogyan? :O

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#20317) Quqesz


Quqesz
nagyúr

ezt érdemes megnézni és elgondolkozni a G4 kamera képességein

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#20318) zack válasza bajaki (#20298) üzenetére


zack
nagyúr

"Erre vonatkozóan egyébként mi a hivatalos összeállítás? Mik a kombinációk? Más is kapott fekete bőrhöz arany gombos telefont?"

Arany gombos? :Y Nekem az ázsiai is szürke fém színű volt, és a mostani EU-s is.

(#20317) Quqesz

Megkockáztatom, hogy az S6 jobb képeket csinál. :U
G5 és az S7 sajnos bukásra van ítélve. G5 árazását tekintve S7 szint közelében lesz. :W

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20319) fornettisuti válasza killzone1987 (#20315) üzenetére


fornettisuti
veterán

ebay. régebben linkelte is vki

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#20320) Quqesz válasza zack (#20318) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Árazás terén már a G4 esetén is ez volt. Majdnem egy áron volt megjelenéskor a G4-S6(220e-245e)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#20321) -B-


-B-
senior tag

Sziasztok!

Felvetettem már itt egyszer a problémámat, de akkor nem sokan reagáltak rá, így megpróbálom ismét, hátha tud valaki segíteni.
Egy olyan gondom lenne, hogy mióta frissítettem 6.0-ra (V20d), azóta lezárt képernyőnél nem hajlandó automatikusan csatlakozni a wifi-hez.
5.1-nél ahogy bekapcsoltam a wifi-t, 1-2 másodperc és már csatlakozott is. Most ha bekapcsolom eltelik 1-2 másodperc, majd egy felugró ablakban megjelennek az elérhető wifi hálózatok, eltelik 2-3 másodperc (olyan, mintha valami ellenőrzést végezne) és csak ezután csatlakozik. Ha a wifi bekapcsolása után rögtön lezárom a képernyőt, akkor nem csatlakozik fel, csak akkor, amikor ismét feloldom a képernyőt.
A wifi beállításoknál a "maradjon a wifi bekapcsolva alvó módban" igen-re van állítva és az optimalizálások mellőzésénél is bepipáltam a wifi-t, de egyik sem oldotta meg a problémámat.
Áttúrtam már az egész beállítások menüt, hátha valami speciális beállítás miatt van ez, de nem tudok rájönni az okára.
A wifi router-en nem állítottam semmit, nem hiszem, hogy azzal lenne probléma, hisz 5.1-en még semmi ilyen gondom nem volt. Más wifi-vel még nem volt lehetőségem kipróbálni.
Egyébként LG Bridge-vel frissítettem, volt utána factory reset is és mindent tiszta telepítéssel tettem fel. Nincs is egyéb problémám vele, minden villámgyors, működik, ahogy kell. Sőt, nekem még az aksiidővel sincs gondom, simán hozza a 4-5 óra körüli SOT-ot.

Találkozott már valaki ilyen problémával?

[ Szerkesztve ]

(#20322) bajaki válasza zack (#20318) üzenetére


bajaki
őstag

Aha, arany. :) Nem problémázok rajta nagyon, nem ronda ez sem, de szürkével jobb lett volna.
Furcsa egyébként, néztem sok cikket, unboxing videót, és kb. fele-fele arányban voltak a fekete illetve arany gombos telefonok a fekete bőr hátlaphoz.

(#20323) Technoman


Technoman
őstag

Tegnap sikerült meggyőződnöm a Spigen márka hasznosságáról (Slim Armor)
Rohanás a közelgő hétvége miatt a "gyárból" ,ami ezerrel kapkodással jár:)
Kabátom zsebéből, a gyémántkeménységű járólapra vagy 1 méterről kiesett a kis édes :W
Olyan szépen elkezdett pattogni, hogy a szívem is belassult a látványba.
De hál' istennek........ a Spigen minőség :K

(#20324) -B- válasza bajaki (#20322) üzenetére


-B-
senior tag

Az arany színű műanyag hátlaposnak arany színűek a gombjai, a szürke műanyag hátlaposnak pedig szürke, tehát nem a bőr hátlap színéhez van köze.

(#20325) bajaki válasza -B- (#20324) üzenetére


bajaki
őstag

Igen-igen, arany hátlap járt hozzá a bőr mellett. Gondolom a csomagolásnál berakják random valamelyik színhez a bőr hátlapot és onnantól az adott bőr színével hirdetik.

(#20326) geryboro válasza Aryon87 (#20309) üzenetére


geryboro
senior tag

vékony a vezeték, óvatosan kell vele bánni.
a hecceten van led indikátor, ami színesen értesít minden felől, bár amikor a nyakadban van, éppen nem látod. :DDD érdekes kivitelezés.
ez mellett van benne rezgő motor is.
és a telóval komunikál akku téren, a kis bluetooth ikon mellett az állapotsávban mutatja az akku élettartamát.
valamint minden bekapcsoláskor bemongya ingliss léngidzs ribike. :DD

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#20327) #18001664 válasza Aryon87 (#20296) üzenetére


#18001664
törölt tag

Én azt vettem észre, hogy minden HR után kb. 4-4 napig tud ilyen értékeket- utána lecsökken 4h SOT körüli értékre. Kíváncsi leszek most...
Egyébként egy 4h SOT már vállalható tényleg. Van mindenhol töltési lehetőség ha más nem power bank biztos.

(#20328) zack válasza -B- (#20324) üzenetére


zack
nagyúr

Ez így ebben a formában nem igaz. Az enyém EU-s fém színű gombjai vannak, és gyárilag arany műanyag hátlapos.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20329) Scooter74 válasza FerNandor (#20316) üzenetére


Scooter74
őstag

Semmi extra, normál napi használat.
Telefon Viber üzenetek e-mailek.
80% wifi 20% 4G.
Most izzasztom a kicsikét, jelen pillanatban 1 óra 15 perc sot és 80%-n van az akku.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#20330) kagzer válasza Aryon87 (#20302) üzenetére


kagzer
aktív tag

Szia

Én nem kapcsolom le a a BT kapcsolatot, annyira keveset fogyaszt, hogy elhanyagolható. Nem emiatt kell tölteni...
Ráadásul azonnal kapcsolódik ha bekapcsolom.
A vezetékkel tényleg vigyázni kell mert rohadt gyenge ráadásul egyszer nekem beakadt a csévélő mechanika alá...
Szólni nagyon jól szól, de nem az LG-vel... Annak a DAC-ja nem hozza ki azt, amiért a Harman/Kardon adta a nevét.

(#20331) -B- válasza zack (#20328) üzenetére


-B-
senior tag

Akkor a tied lehet valami különleges kiadás. :)
Viccet félretéve, sok unboxing videó és a fórum alapján jutottam erre a megállapításra, de akkor lehet mégsem így van.
Egyébként az arany színű hátlap szürke gombokkal még okés, de fordítva már elég hülyén mutatna.

(#20332) FerNandor


FerNandor
őstag

SWS, SRS régió micsoda? Ugyanaz?

Nekem fekete bőr hátlap, arany-bronz műanyaggal és arany-bronz gombokkal

fornettisuti régió vagy szín?

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#20333) bajaki


bajaki
őstag

Qi/NFC matricához van valakinek bevált eladója Ebay-en, vagy Ali-n?

(#20334) fornettisuti válasza FerNandor (#20332) üzenetére


fornettisuti
veterán

nekem is ilyen van

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#20335) Quqesz válasza FerNandor (#20332) üzenetére


Quqesz
nagyúr

SWS= svájc

-B-
Nekam is így csinája. Bekapcsolom a kijelzőt, wifi bekapcs, pár másodperc után előjön egy kis ablak a wifi lehetőségekkel, majd a szokásoshoz csatlakozik(a caatlakozás gyorsan lepörög), de nem szakad meg ha lazárom a kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#20336) FerNandor válasza Quqesz (#20335) üzenetére


FerNandor
őstag

De alatta van egy ugyanolyan matrica, ugyanazokkal a számokkal csak nem SWS, hanem SRS :Y

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#20337) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Akkus témához: szerintem tuti valami a 6.0-val nem okés, vagy ahogy Topikgazda Úr írta összeakadhatnak az alkalmazások az engedélyekkel és/vagy a Doze funkcióval. G3-am esetében a következőt tapasztaltam: felraktam a 6.0-t, csodás üzemidőket kaptam pár napig, majd egyszer csak elkezdett eszméletlen módon merülni a telefon, éjszaka -20%, stb. Majd egyszer csak helyreállt :F
G4: Egy hete kb, hogy felraktam a 6.0-t. Idáig nagyon szép üzemidőket kaptam, pöpec volt minden. Ma éjjel 18%-ot merült, gyanítom, ugyanaz kezdődött el, mint a G3-nál. (Mind a kettő telefon 100%-on volt este, minden futó alkalmazás kinyomva). Szóval én kizárnám, hogy a G4-gyel van valami, itt valami android fronton gáz, szvsz. Egyébként azt hozzáteszem, hogy a G4-re most leszedtem 3 alkalmazást, egy News360-t, egy Box-ot és egy Steam-et, lehet, hogy ezek közül valamelyik kavart be, nem tudom, de a hasonlóság a korábbi esetemmel eléggé észrevehető.

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#20338) #73499136 válasza bulikavagyok (#49) üzenetére


#73499136
törölt tag

A műanyag hátlappal kissé szappantartó, de szerintem bőrrel nem rossz, elegáns, bár ezek is egyéni megítélés kérdései. Nekem jobban tetszene és karcok szempontjából praktikusabb is lenne mondjuk ha nem is fém de fém hatású matt, "szál-csiszolt" keret. Ezek a zongora fényű műanyagok mindenre kényesek, még a levegőben szálló porra is. :)

(#20339) Quqesz válasza -B- (#20321) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hátlap és gomb színe teljesen random, és a dobozon sincs rá utalás, milyen van benne.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#20340) -B- válasza Quqesz (#20335) üzenetére


-B-
senior tag

Hát akkor nem tudom mi lehet nálam a probléma.
Na mindegy, lehet rászánom holnap magam még egy factory reset-re, hátha megoldja.

(#20341) Aryon87 válasza geryboro (#20326) üzenetére


Aryon87
félisten

Hm, okos kis eszkoz :) tehet a vezetek a gyengepontja. Bar altalaban minden fulesnek az a nyugje. :D
Koszi :R

Kagzer, ha mar jol szol nekem az is boven eleg, nem kell nekem full extra hangzasminoseg, ugyse erzekelnem arra tekintve hogy a hallasom nem tokeletes.

Yamato mostanaban kezdek elerni 3h SOT ertekeket. Azt megfigyeltem hogy ha mondjuk ejjel leveszem toltorol, es ugy hagyom aludni, a doze modnak koszonhetoen 100%-on marad akar 7 orat is, de valahogy utana jobban huzza, es a SOT is jobb, mintha hagynam vegig tolton, es utana egybol mennek meloba. Erdekes jelenseg.
De en is valami szoftveres gondra gondolok, hogy valami optimalizalatlan app huzza az akksit.
De nem is ertem magam mit izgatom magam ezen, regebb nem izgatott. SP ennel rosszabbul teljesitett a maga akksijaval, ott nagyon kellett figyeljek, volt mar nem 1x hogy siman lemerult ido elott.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20342) sz.v.endre válasza bajaki (#20333) üzenetére


sz.v.endre
csendes tag

http://www.aliexpress.com/item/For-LG-G4-F500-Quick-Smart-Circle-Case-Flip-Leather-Housing-Cover-with-NFC-Wireless-Charging/32356942088.html

Én innen vettem és flottul működik minden.

(#20343) #18001664


#18001664
törölt tag

Ha valakinek kellene DT900 + unbranded fekete Quick Circle, az talál a hirdetéseimnél.

(#20344) Morris válasza #18001664 (#20343) üzenetére


Morris
veterán

De mivel fórumban nem hirdetünk, így javaslom, szólj egy modinak, hogy törölje a hsz-edet!

[ Szerkesztve ]

(#20345) jimmedly válasza DokiBaxxi (#20337) üzenetére


jimmedly
senior tag

Tuti hogy az androiddal van gond. Mióta legyalultam a v20-at és visszaálltam a tízesre mintha kicserélték volna a telefont. Ja és mint ahogy korábban írtam is nekem nemcsak a merüléssel voltak problémák, hanem a hangoutssal, az Áruházzal és a youtubbal is. Lazán, könnyedén megfőttek pillanatok alatt. Pedig volt FR frissítés után. Tiszta béta verzió érzésem volt az egésztől. :(((

(#20346) kisdeme85 válasza jimmedly (#20345) üzenetére


kisdeme85
tag

Megnéztem a telómon van e frissítés,nem talál ( v20b van jelenleg) aztán vettem észre hogy jól rászedtek ezzel,mert ez nem eur verzió (SEA) Nekem hol kellene keresgélnem frissítéseket? Gondolom amiket ti raktok fel,meg ki van linkelve összefoglalóba független verzió az az eu-s telókra való.

(#20347) neo_xperia válasza kisdeme85 (#20346) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Bármilyen régiósra jók. Csak H815 legyen.

(#20348) kisdeme85 válasza neo_xperia (#20347) üzenetére


kisdeme85
tag

Az,sima H815 nem P T stb. akkor pc-ről elvileg tudom frissíteni? ( win7 x64 van fent)

(#20349) Scooter74


Scooter74
őstag

Skacok a gyári launcher helyett mit javasoltok?
Esetleg Nova?

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#20350) neo_xperia válasza kisdeme85 (#20348) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Akkor természetesen.Az összefoglalóban leírtak szerint.

Scooter74: :K Azt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.