Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20601) madarasz92 válasza Brain75 (#20599) üzenetére


madarasz92
őstag

Hello!
Milyen garanciát adnak?
itt nézem ők 2év gyári garanciát irnak.
:R

(#20602) Quqesz válasza #73499136 (#20595) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Már bocsi miről beszélsz? Ha jól emlékszem nincs is ilyen telód és a hiba eddig 2 embernél jött elő! Mi az hogy silány szar anyagból készült? Ezt ugye viccnek szántad! Ilyen alapon az i6plus is silány xar volt mert elhajlott. Nemá...nekem a kereten se karc, se repedés és tokot nem látott. A G2 2éves műanyag az is és semmi ilyen baja nincs. Persze hogy lehet itt is hibás darab, de 2 esetből ne álltalánosíts......menj be az s6 topikba,meg a sony z széria topikba és ott is lesz baj, hiába fém......amúgy megnézheted a jutyubon hogyan bírja a hajlítást.

madarasz
Kérdezz rá, mert az lg 1 évet ad minden független telóra. Az lehet, hogy a második évben ők gariztatják, de ennek kérdezz utána...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#20603) #73499136 válasza Quqesz (#20602) üzenetére


#73499136
törölt tag

Nem fogok veled ezen vitatkozni csak megjegyzem, ez nem csak erre a telefonra értendő, de most erről beszéltek az érintettek , Azért azt hidd el hogy (nem csak a G4) az árukhoz képest nagyon elmarad a minőségi anyaghasználat sok esetben, akik lefotózták és írtak róla nyilván nem örülnek ennek, de ezért Te most ne szomorkodj ha neked hibátlan örülj neki , gratula hozzá.

(#20604) DokiBaxxi válasza Brain75 (#20600) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Értem, és mennyire tudja megvédeni a telefont? Nem dobálom naponta, igazából folyamatosan asztalon/zsebben van, de azért egy minimális koppanástól, esetleg leejtésből eredő töréstől megvédené?

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#20605) neo_xperia válasza Stauffenberg (#20598) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

"De rühellem az ilyen sufni GSM boltokat... élősködő férgek.'

Azért ne általánosíts. Persze, vannak köztük ilyenek is, de korrektek is.
Én a G4 előtt négy telefont vásároltam ilyen "sufni gsm-től", de szerencsére csak pozitív tapasztalataim vannak.
Az érem másik oldala meg az, hogy senkit nem lasszóval fognak. Meg lehet venni normális helyen,esetleg szolgáltatónál normális garival. Az ár az persze sokaknál sokat nyom a latba.

(#20606) Quqesz válasza #73499136 (#20603) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nézd a műanyag az műanyag, de minden anyagnak vannak előnyei és hátrányai. Ez a repedés amúgy a G3 esetében volt erősebben jellemző hiba, meg asszem hamarabb is. De a fém/üveg esetében is vannak egyedi specifikus hibák, itt ez. Csak remélni lehet, hogy javítják és nagy számban nem lesz jellemző. Ami viszont nagy előny az unibody házakkal szemben, hogy könnyen cserélhető.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#20607) LaliPapi


LaliPapi
tag

Sziasztok. Nálatok sem menti a hely adatokat a gyári kamera app?

(#20608) madarasz92 válasza Quqesz (#20602) üzenetére


madarasz92
őstag

Érdekes , a szolgáltatós G2-ömre 2év garancia volt.

(#20609) Morris válasza madarasz92 (#20608) üzenetére


Morris
veterán

A szolgáltatós készülékekre továbbra is 2 év gar van.

(#20610) Quqesz válasza madarasz92 (#20608) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igen, ez most is így van, de a függetlenre csak 1 év van. Ha szolgáltatóná veszed jár a 2 év. De amit linkeltél az nem szolgáltatós.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#20611) zombinyul válasza Quqesz (#20606) üzenetére


zombinyul
addikt

A keret pont nem cserélhető könnyen. Anno mikor voltam a szervíznél recsegő hangszóróval, rákérdeztem tudnak-e keretet cserélni, ha kell, pénzért, mert ugye nekem a gyári QC tok rongyá karcolta. Azt mondták nem nagyon, mert ahhoz már tényleg baromira szét kell kapni a telefont. És ha a Váci úti LG szervíz nem vállal valamit még pénzért se, hát...

Most körbe full hajszálkarcos a telefon kerete, a tok nagyon odavágott neki. Meg volt egy időszak (úgy 1 hónap), mikor marhára nem vigyáztam a telefonra. Ez meg is látszik a kereten (meg a kamera is kapott 1-2 hajszálkarcot, de azzal felesleges tördni, a képeken nem látszik, és hamar cserélhető), de nagy baja nincs.

Esett is már a telefon, bár nem nagyot, ütésnyom pl. nincs is. Júliusi a kicsiknincs.át elmúlt fél éves, és első szériás, de repedésnek nyoma sincs.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#20612) Stauffenberg válasza neo_xperia (#20605) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem általánosítottam, mivel "az ilyen" boltokról volt szó, azokról, akik ezt művelik a saját vásárlóikkal. A vásárló szemében korrektnek tűnő boltokkal is vannak fenntartásaim, de nem megyek bele újra.

[ Szerkesztve ]

(#20613) madarasz92 válasza Quqesz (#20610) üzenetére


madarasz92
őstag

Érdekes logika , megkérdezem a fent emlitett boltot hogy náluk hogy alakul a 2év garancia.
Vagy lejárt a telenor előfizetésemhez a hűség ha jó árban megkapom veszek inkább függőt. A másik simemnek meg veszek valami filléres telefont. :)
Köszönöm a segítséget!

(#20614) DonMaster válasza LaliPapi (#20607) üzenetére


DonMaster
addikt

bekel kapcsolni a helyet a kamerában és a gps bekel kapcsolva legyen akkro menti.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#20615) okezsoke


okezsoke
tag

Sziasztok!

Kinéztem ezt a telefont a céges Lumia 930 helyett.
Bár némileg pazarlásnak tűnik, de most érzem, hogy elég volt a WP próbakörből....

Amire kíváncsi lennék:
- A Very Important Person-okról elnevezett telefonárus 24 hónapja az rendes 24 hónap vagy olyan mint a többi 1+1?

- Mit gondoltok árban is, szolgáltatásban is konkurenciának a piacon? 5x?
Néhányan írtátok, hogy majd S7-re meg 6P-re cserélitek, hát azért azok korántsem ebbe a kategóriába tartoznak.

-Tényleg annyira csúszik az a bőr?

Előre is köszi. :)

[ Szerkesztve ]

(#20616) leslien válasza okezsoke (#20615) üzenetére


leslien
nagyúr

csak szolgáltatónál van 2 éves gyári garancia.. bármelyik gsm boltban csak egy év garancia van!!!

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#20617) fornettisuti válasza leslien (#20616) üzenetére


fornettisuti
veterán

nincs ket eves garancia
olyan van hogy:
szolgaltatonal az elso ev a gyari+szolgaltatoi
gsm bolt uj fuggetlen keszulekre az elso ev a gyari garancia ha van masodik ev tehat a +1 ev a bolti de csak szoftver, aki nem hiszi jarjon utana vagy tapasztalja meg sajat boren es ne allitson netto baromsagokat be tenykent

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#20618) Quqesz válasza zombinyul (#20611) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jogos, közben nekem is eszembe jutott mit láttam anno az ilyen szétszedős videókban és tényleg ki kell belezni tendesen egy telefont a keret cseréhez.

. Más
S7 fotó(fotós topikból):
[S7 kép]


Érdemes nagyban megnézni

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#20619) leslien válasza fornettisuti (#20617) üzenetére


leslien
nagyúr

nincs ket eves garancia
olyan van hogy:
szolgaltatonal az elso ev a gyari+szolgaltatoi

az viszont 2 éves ahogy mondom mert az első és a második évben is ide kell menni ha netán vmi gond van ... ;)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#20620) leslien válasza fornettisuti (#20617) üzenetére


leslien
nagyúr

bocs dupla..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#20621) killzone1987 válasza okezsoke (#20615) üzenetére


killzone1987
senior tag

Üdv!

Szép,elegáns,gyors teló a G4...
Külön megjegyezném,h a csengőhangszóró hangos,szép tisztán,és mélyen szól,ami manapság ritka,és a rezgése is kitűnő...
Egyetlen ``hátránya´´ A hátlap teljes mértékig csúszós.
Minden más a G4 mellett szól.
Persze kinek mi...
Én G2-ről váltottam,és nem bántam meg!
WP = SOHA NEM KÉNE :W
Egyébkén úgytudom van dualsimesben is G4.
Ha nem így van,akkor a többiek majd kijavítanak.
1+1 gari a megszokott...a lényeg,h 2évig ingyen javítják,persze ha nem nyitsz bootloadert,és nem töröd be a kijelzőt :D

[ Szerkesztve ]

(#20622) Aryon87 válasza killzone1987 (#20621) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen, jol tzdod, van dual simes valtozatban is.
Muanyag, vagy bor valtozat? Mert a muanyag hatlap csuszik, a barna bor az nem de kenyesebb, mig a fekete bor az elejen csuszos, aztan beerik a hsznalattol, es kevesbe kenyes.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20623) Sanya válasza #73499136 (#20595) üzenetére


Sanya
nagyúr

A mobilgyártás jelenleg a samsungnak és a applenak nyereséges, az lg nullszaladós, és a sufni-dzsunka kínai szarokon kívül a többi veszteséges.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#20624) LaliPapi válasza DonMaster (#20614) üzenetére


LaliPapi
tag

A kamerában nem találtam ilyen beállítási lehetőséget.

(#20625) SharpSA válasza Quqesz (#20618) üzenetére


SharpSA
veterán

Mit kellene látni ezen a fotón? Nem vagyok tőle elájulva...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#20626) TODI1111 válasza LaliPapi (#20624) üzenetére


TODI1111
addikt

Az első kamera indításnál kérdezi meg, hogy akarod-e menteni a helyadatokat, ha akkor elveted utána a Beállítások>Általános>Hely menüben tudod bekapcsolni.

(#20627) Vikooo válasza neo_xperia (#20605) üzenetére


Vikooo
addikt

Csak az a normalis (gondolom gyartoi garira gondolsz) se feltetlen normalis. Nem egyszer fordult elo, hogy gyari garipapirt adtak de a magyarorszagi disztributornak fogalma se volt az adott IMEI szamu telefon magyarorszagi forgalomba hozatalarol. Garilevelet szerez 2 Ft ert 2000 db -ot, majd boszen pecseteli plusz X ezerert.

(#20628) szaszaboy0


szaszaboy0
tag

Úgy tudom az S7 max felbontáson csak 4:3 képarányt tud.
Már ezért sem vennék

Üdv Szabi

(#20629) Bornie127 válasza szaszaboy0 (#20628) üzenetére


Bornie127
senior tag

16:9-et csak 9.7Mpx-en tudja ha jól emlékszem.

(#20630) shagy


shagy
tag

Szemezek a G4-el.
Vezetéknélküli töltéssel mi a helyzet? Utólagos, azt tudom. De létezik olyan összeállítás h megmarad az NFC, feketebőr+QI töltés?

- shagy

(#20631) Sanya válasza shagy (#20630) üzenetére


Sanya
nagyúr

Persze, csak venni kell bele egy nfc matricát. ( de lehet van az eredeti bőrben is töltőtekercs, azt nem tudom. Nekem dualsim van, abban nincs vezetéknélküli töltés. Pont ott van a második SIM, ahol ez az áramkör csatlakozna a készülékhez.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#20632) LaliPapi válasza TODI1111 (#20626) üzenetére


LaliPapi
tag

Köszönöm, de ez be van pipálva nálam is, mégsem latom a képeken a geo tag-et. GPS is be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#20633) toto0569 válasza LaliPapi (#20632) üzenetére


toto0569
addikt

Beállítások-alkalmazások-kamera-alakmazásinformáció-engedélyek.

(#20634) DonMaster válasza okezsoke (#20615) üzenetére


DonMaster
addikt

Cégesnél nem kell annyira sporolni, szolgáltatonál megveszed részletre és kész, ugy is 7 év-ig kell könyvelni ,
tehát sporolni nem sporolsz vele, ha egy ilyen sufniboltban veszed meg.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#20635) okezsoke válasza DonMaster (#20634) üzenetére


okezsoke
tag

Ez igaz lehet, de a cégeset úgy kapom a cégtől, semmilyen számlát vagy ilyesmit nem látok.
Tehát a G4 saját pénzből lesz és a céges teló megy a fiókba azt majd valamikor ha lejár az ideje kapok másikat automatikusan. Akkor eldönthetem, hogy a cég által adott telefon a jobb, vagy a G4...

[ Szerkesztve ]

(#20636) DonMaster válasza okezsoke (#20635) üzenetére


DonMaster
addikt

akkor félre értettem, ugy érteettem hgoy cégesen veszed, bár ettöl függetlenül, szolgáltatotol venném a jobb garancia miatt. nah meg nem egy nem eu régiosat kapsz és minden benne van, persze árban mesze nem az mint a sufni gsm nél , vagy egy webshopnál ,(ami kb ugyan az).

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#20637) Scooter74


Scooter74
őstag

Sziasztok,

Valaki már rendelt ettől az eladótól ilyen tokot?
Érdemes beszerezni?
Verus LG G4

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#20638) zombinyul válasza Scooter74 (#20637) üzenetére


zombinyul
addikt

Ejj de jól néz ki!

Ha valaki rendelne ilyet, vevő lennék egyre én is. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#20639) Tomtotom válasza zombinyul (#20638) üzenetére


Tomtotom
senior tag

+1, én is vevő lennék egy acélszürkére.

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#20640) Kartomas válasza Scooter74 (#20637) üzenetére


Kartomas
csendes tag

Nem ettöl az eladótol de erről az oldalról rendeltem jól néz ki de kicsit nagy lessz tőlle a telefon.

(#20641) bajaki válasza Scooter74 (#20637) üzenetére


bajaki
őstag

Én tegnap rendeltem ilyen tokot, de nem ettől az eladótól.

http://s.aliexpress.com/mUzeEFf2
Itt kicsit drágább, de elvileg vsn TN.

(#20642) Technoman


Technoman
őstag

LG BackUp Nem tudom, hogy ez csak egyedi eset (v mit nem/rosszul állítottam be)
Gondoltam egyet és tegnap este nyomtam egy zsíros backup-ot.
A dolog érdekessége az, hogy a progi valahogy mindent leállított (Kaspersky, Malwarebites, Android Slepp) Így el is aludtam, a melóhelyem kárára (zokogtam egy sort is emiatt:) De még a PowerAmp-omat is lenullázta (!)
Szóval, aki ment, az figyeljen ezekre oda, mert különben, reggel nem tud a "gyárba" blokkolni :)
Nem tudom, hogy ez csak egyedi eset (v mit nem/rosszul állítottam be)

(#20643) LaliPapi válasza toto0569 (#20633) üzenetére


LaliPapi
tag

Ez volt az, köszönöm.

(#20644) MartOOn válasza Technoman (#20642) üzenetére


MartOOn
addikt

Sztem a gyari lg backup az alkalmazasok beallitasait nem hozza vissza csak magukat az appokat. Meg nyilvan ami fontos azt egy reset/backup kombo utan illik atnezni. For example ébresztőt...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#20645) Technoman válasza MartOOn (#20644) üzenetére


Technoman
őstag

" Meg nyilvan ami fontos azt egy reset/backup kombo utan illik atnezni "

Ja, erre rájöttem, csak nem tudtam:)

(#20646) zombinyul


zombinyul
addikt

Innen Ti mit választanátok?

Szeretném lecserélni a bőr hátlapot mert egyre jobban kopik, de az ezüst hátlap nem tetszik annyira, így szeretnék venni valami mutatós tokot. Ami lényeges, ne vastagítson túl sokat a telefonon, legyen jó fogása, és nézzen ki jól. Az ára mindegy, nem ezen akarok spórolni, Ebay meg nem játszik. A Speedshoppal viszont van kellemes tapasztalatom.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#20647) Quqesz válasza SharpSA (#20625) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Pontosan, én sem.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#20648) Mikemend válasza Scooter74 (#20637) üzenetére


Mikemend
senior tag

Elsőre azt hittem fém, legalábbis a hatás miatt :D Tényleg, hasonlót fémben nem készít másik gyártó?

(#20649) Morris


Morris
veterán

Ha már hátlap, ezüst hátlapot hol lehet venni?
Nekem szürke van, de az ezüst jobban tetszik.

(#20650) Morris válasza zombinyul (#20646) üzenetére


Morris
veterán

Én onnan az elsőt fogom rendelni. Öcsémnek az van (rugged armor). Megvizsgáltam közelebbről is. Nagyon faja cucc!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.