Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) xabolcsy válasza Mike81 (#999) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

#961 Az tényleg reklám :W
Szerintem te nemérted a fórum lényegét!!!
Itt kezdjük téma lezár!

(#1002) Danny365


Danny365
őstag

Valaki megmondaná, hogy a G4 topikját hol találom? :U

(#1003) Benex válasza Danny365 (#1002) üzenetére


Benex
senior tag

+1 én is keresem... :F

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#1004) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Olvastam valamelyik topicban,hogy ha hosszabb üzemidőt szeretnétek elérni,érdemes a teljes feltöltés után még 20-30 percig töltőn hagyni a készüléket,mert igy plusz 20 perc kijelzőidöt,vagy 4-5 óra plusz készenléti idővel növelhetitek az üzemidőt. Ezt én is tapasztaltam G3S-en.

(#1005) zazenke


zazenke
őstag

a video hangjára reagálnék annyit mint G2 tulajdonos. botrányosan használhatatlan volt a G2 hangja is állandóan megszakadt. az lg 1 év után sem javította semmilyen szoftver frissítéssel .A vége rootolás lett és egy android guru maszek szoftvere került rá . na az kijavította a hibát. Szóval ha megint van valamilyen baj a video hangjával akkor garantáltan nem fogom megvenni mert 1 évig csak az ideget szivtam. és semmi kedvem nem volt rootolni meg mókolni kockáztatva a garit is. Akkor nem volt más út. Teli volt vele az internet a hibával. persze a márkaszervíz azt mondta ők még nem is halottak a dologról :)

(#1006) tutaj01


tutaj01
tag

Nos, a G4 albuma tettem egy éjszakai tesztfotót. Éjfél után fél órával, úgyhogy éjszakább már nem is lehetne :D
[Lg G4 fotók]

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#1007) Mp3Pintyo válasza zazenke (#1005) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Szuper, akkor várok hátha jön belátható időn belül valami frissítés ami rávilágít, hogy csak sw probléma volt a videófelvételnél ez a borzasztó rossz hangminőség. Az S6 topic is dübörög a folyamatos factory reset hozzászólásoktól. Mi a fenét vegyek amit lehet a T-nél kapni? :)

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#1008) zazenke válasza Mp3Pintyo (#1007) üzenetére


zazenke
őstag

hát várni kell még. pl a hauwei p8 is érdekes versenyző a kamerája hasonloan jó ejszaka. de az ára is magas lett. ki kell deríteni a g4 videó hangját. mi az igaz

(#1009) Mike81


Mike81
senior tag

De most 100% hogy a G4-nél is sz@r a videó hangja? Mert ha igen akkor nekem is szerintem felejtős lesz a teló. A G2 sem tudtam egy normális videót csinálni a gyerekekről. Az asszony S2 oda vissza pofozza videóban :-/

[ Szerkesztve ]

(#1010) Benex


Benex
senior tag

Ma vagy holnap délutánra készítek 2 videót, FHD illetve UHD is. Azért nem biztos hogy ma, mert fogalmam sincs, hogy mit videozzak le amibe lesz hang is. (én hangom mint egy medve hangja, nem sok értelme van ha én beszélek ) ötleteket elfogadok.

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#1011) Remekelek28 válasza Mike81 (#1009) üzenetére


Remekelek28
őstag

A G2-nél a zajszűrés volt rosszul megcsinálva,emiatt a háttérzajok tompák voltak,szaggattak,itt ilyen nincs,max egy kicsivel kevésbe jó minőségűm,minz az S6.
G2 volz a családba,annak a felvétel hangja dénylrg ótvar.
Nekem pl a G3s hangja egész jó. Ha ilyen a G4 is akkor nincs gond.

(#1012) Mike81 válasza Benex (#1010) üzenetére


Mike81
senior tag

Köszi előre is mindannyiunk nevében:-)

Amúgy most ugrott be, hogy valaki mintha rakott volna fel egy videót amin jó minőségű volt a hang.

(#1013) Ordowick válasza Mike81 (#1012) üzenetére


Ordowick
tag

Igen, még az eleje felé a topiknak, én kértem az egyik tulajt hogy csináljon zenéről felvételt. Nokia 808-al összehasonlítva nagyon jó hangzása volt.

[ Szerkesztve ]

(#1014) Remekelek28 válasza Benex (#1010) üzenetére


Remekelek28
őstag

Kutyádat,ha van,vagy bármilyen állatot stb.

(#1015) Mike81 válasza Ordowick (#1013) üzenetére


Mike81
senior tag

Igen közben én is megtaláltam. Aki kíváncsi rá az keresse meg a 601 hozzászólást.

(#1016) Bodagreg


Bodagreg
csendes tag

Átcsábultam G Flex-ről.. Eddig szerelem, csak az akku karcsú a Flex után.. Ha volna kérdésetek csak írjátok meg nyugodtan!

[ Szerkesztve ]

LG V30, LG G Pad 8.3, LG 65UF850V Xbox One X - BodaGreg, PS4 PRO - Bodager

(#1017) Peter.70 válasza Bodagreg (#1016) üzenetére


Peter.70
őstag

Melegedési problémák vannak?

(#1018) Bodagreg válasza Peter.70 (#1017) üzenetére


Bodagreg
csendes tag

Tegnap egy hosszabb fotózás után éreztem hogy elég meleg a telefon, nem forró mint anno a HTC One X-em, de ez azért is lehetett mert a nap sokat sütötte. Komolyabb gond eddig nem volt ezügyben.

LG V30, LG G Pad 8.3, LG 65UF850V Xbox One X - BodaGreg, PS4 PRO - Bodager

(#1019) Peter.70 válasza Bodagreg (#1018) üzenetére


Peter.70
őstag

Ez biztatóan hangzik:)

(#1020) Bodagreg válasza Peter.70 (#1019) üzenetére


Bodagreg
csendes tag

Azt tegyük hozzá, hogy nem játszom nagyon telefonon inkább konzolos vagyok, úgyhogy nagyon még nem sikerült megizzasztanom a hardvert. De teszt gyanánt leszedek egy komolyabb gémet és majd mesélek.

LG V30, LG G Pad 8.3, LG 65UF850V Xbox One X - BodaGreg, PS4 PRO - Bodager

(#1021) Benex válasza Bodagreg (#1020) üzenetére


Benex
senior tag

Hearthstone, EA UFC ,Real Racing 3, Asphalt 8, Mortal kombat x, nfs Most Wanted és gta san andreas , ezekkel játszottam már a G4-en , nem volt gond :) :) Viszont a melegedéshez tegyük hozzá, hogy a bőr valamiért hamarabb átveszi a kéz melegségét, a műanyag hátlappal másabb volt.SZERINTEM!! De nem beszélhetünk olyan melegedésről mint pl a nexus 4-emen , mire elindul a hearthstone, addigra már forró.

Jah és direkt teszteltem , hogy játékot hátterbe le másik indit kicsit játszani vele majd vissza az előző játékba , és igen , mind gondolni lehet , itt se volt semmiféle problémája a telefonnak.

[ Szerkesztve ]

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#1022) S e t h


S e t h
nagyúr

Hajrá fogyasztói társadalom!
Akard, szeresd, vidd, ha lehet azonnal, minél előbb!
Szinte minden zászlóshajó témájában felmerül időnként a zug gsm boltok szerepe, mert van olyan halandó akinek nincs elég pénze a legújabb csodakütyüre, és ezért ezen üzletek ajánlatait böngészi és közben rágja a körmét, jó üzletet csinálok?
Aztán ha betojik a készülék és az üzlet rideg "le sem tojlak" magatartásával találkozik, akkor jön az én ilyen készüléket többet nem veszek, mert egy halom trágya düh cunami kommenteken, oldalakon keresztül.
Vegye meg mindenki azt és ott ahol a pénztárcája engedi, de már tényleg röhej, hogy egy ideje csak a térerőről van szó és ez még csak nem is érinti a készülék specifikációját, de azért titkon reménykedünk benne, hogy egy megbízható értékesítő mogulról van szó.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1023) Mike81 válasza S e t h (#1022) üzenetére


Mike81
senior tag

👍

(#1024) Benex válasza Mike81 (#1023) üzenetére


Benex
senior tag

:DDD :DDD

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#1025) Peter.70 válasza S e t h (#1022) üzenetére


Peter.70
őstag

:C A topik alapvető célja az lenne szerintem, hogy a készülék működésével kapcsolatos tapasztalatok gazdát cseréljenek

(#1026) Remekelek28 válasza S e t h (#1022) üzenetére


Remekelek28
őstag

A dühödet,a "düh cunami kommentelőkön" töltsd le ne rajtunk,mert itt ilyenről nem volt szó. Az meg végképp elfogadhatatlan,hogy páran egy üzletről beszélnek és te rögtön a résztulajdonost keresed bennük.
Illetve mi már tegnap befejeztük azt a részét,amit neked ma el kellett kezdened ujra. Gratula!
A G4-ről van esrtleg személyes infód? Várjuk

[ Szerkesztve ]

(#1027) xabolcsy válasza S e t h (#1022) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Szia!
Neked van g4-esed?
Esetleg tervezed a vásárlást?
Tudnám ajánlani a Tér-erő.com oldalt eszméletlen jó!
:W

(#1028) xabolcsy válasza Peter.70 (#1025) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Nem tévedsz!
A fórum nak a lényege nem csak az!!!
Hanem h segítsünk egymásnak, ha valakinek a vásarlásba akkor abba kel segíteni.
De ha téged nem érdekel, átugrod azt a részt!
Ha csak rajtam kivűl 1 emberen segít az itt leírtak már megérte!
Az meg h kinek mennyi pénze van se ide tartozik!
Mert nem a mm-ba akarom megvenni mert ott drága!!
Akor már csóró ge... vagyok?
Ha van olcsóbb és ugyan azt nyújtja 40e olcsóbb!!!
Mert azért hülye nem vagyok!!!

[ Szerkesztve ]

(#1029) Mike81 válasza xabolcsy (#1028) üzenetére


Mike81
senior tag

Legközelebb az ilyen megjegyzéseket pakold off-ba.
Előre is köszi👍

(#1030) xabolcsy válasza Mike81 (#1029) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Szerintem te a tiedet :W

(#1031) Remekelek28 válasza Bodagreg (#1016) üzenetére


Remekelek28
őstag

Honnan vetted a G4-et és ott plusz hátlapot adtak hozzá ?

(#1032) Peter.70 válasza xabolcsy (#1028) üzenetére


Peter.70
őstag

Félreértettél, engem is érdekelnek a vásárlással kapcsolatos infók

(#1033) xabolcsy válasza Peter.70 (#1032) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Akkor nem értem a #1025 kijelentésed!

(#1034) Bodagreg válasza Remekelek28 (#1031) üzenetére


Bodagreg
csendes tag

Bécsben vettem GSM boltban 2 év garanciával. Van hozzá még egy arany hátlap.

LG V30, LG G Pad 8.3, LG 65UF850V Xbox One X - BodaGreg, PS4 PRO - Bodager

(#1035) S e t h válasza Remekelek28 (#1026) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha volnál olyan kedves idézni a hozzászólásomból a résztulajdonosi vonatkozású részt azt megköszönném.
Félek nem fog menni.
Inkább olvasd el ismét, van aki megértette.

G4-ről? Egyelőre le vagyok döbbenve, hogy büntetve vannak a független készüléket vásárlók.Ergo ne vegyek a médiában, mert hülye vagyok, inkább rabság szolgáltatónál. Más gyártónál is van ilyen nyakatekert megkötés?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1036) Remekelek28 válasza S e t h (#1035) üzenetére


Remekelek28
őstag

Kétértelműnek tűnt a hozzászólásod,de a másik értelmére annyit tudok irni,hogyha tegnap végigolvastad volna a kommenteket,láthattad,hogy volt róla szó,hogy áfás számlával leszervizel az LG minden telefont 1 évig és az adott gsm üzlet áfás számlát ad,ellenben a többivel,igy miután megvetted a készüléket mehetsz a gyártói szervizbe nyugodtan...
Talán még a B-tel ad áfás számlát és nem használtként,mint megannyi GSM bolt. De ők 188 ezer ft-ért adják. Lehet venni onnan is. De mivel gyakorlatilag ugyanazokkal a feltételekkel adja egyik és másik,mért ne vehetné valaki a 20 ezerrel olcsóbbat.
De,ha kedvezőbb áron tudsz olyan helyről ami megbizható,ne tartsd vissza. ;)

(#1037) zazenke


zazenke
őstag

ja egy két megnyugtató video tényleg jó lenne mert pl a g2 videoja nem csak hangban volt rossz hanem alacsonyabb megvilágításnál levette a a képkockék számát nem bírta tartani a 25-30 as értéket és olyan lett a video mint egy gagyi telefonnal . darabos és szagatott. még az akkori s4 es ellenfélnél nem volt ilyen gond. Remélem ilyen ordas hibák már nincsennek a g4 ben

(#1038) 5423r válasza Remekelek28 (#1036) üzenetére


5423r
tag

Kérlek ezt az áfás számlával bármikor lehet menni az LG-hez felejtsétek már el.
Az, hogy több embernek mázlija volt, mert valaki kedves/figyelmetlen, az nem azt jelenti, hogy az LG mint a barom minden készüléket megjavít hálából, hogy a cég aki eladta az legalább akkor befizeti az adót. :C
Ez addig megy amíg az orrukra nem koppintanak, ugyanis semmiféle kötelessége nincs.
Úgy vásároljatok a nem hivatalos partnerektől, hogy azt vagy az LG javítja, vagy nem.
De egyáltalán nem biztos, ezt senki se garantálja. Szóval még mindig az MM, Edigital vagy bármely más HIVATALOS forgalmazó mellett szól, hogy nem csak holnap, de 364 nap múlva is tuti beveszi a szerviz az általuk eladott készüléket.

Jönnek ide akik venni szeretnének, és majd a ti hibátok lesz, ha nagy nyugodtan vásárol máshol (zug GSM-ben), és az LG elhajtja, mert megunták.

Annyira unalmas olvasni, vagy épp keresgélni, hogy mit kell átugorjak, ha valós információkat akarok olvasni, nem csak gyerekes vitát, diskurzust arról, hogy az LG mindent javít.

Szóval röviden újra, hogy tiszta legyen.
Hivatalos forgalmazó = biztonság
Szürkeimport = rizikó
Így ajánljátok, hogy ki hol vegye, és min spóroljon.

[ Szerkesztve ]

(#1039) Remekelek28 válasza 5423r (#1038) üzenetére


Remekelek28
őstag

Értelek én,de még mindig biztonságosabb mint a számla nélküli bolti garanciás telefonok.
Mindenki saját belátása szerint vásároljon!

(#1040) Benex


Benex
senior tag

Helyi kis főzőversenyre kimentem , pont kapóra jött. Íme a kétféle VIDEÓ. Barátnőm szerint minden rendben velük. (Igen ,a kezem úgy remegett mint a kocsonya, ahhoz képest egészen jó) Az egyik felvételen még a mikrofont is lefogtam egy kicsit. Remélem ez ad egy kis képet a kameráról,illetve mint látni nagyon távol álltam az énekesnek nevezett emberkétől :D :DDD

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#1041) Aryon87 válasza Benex (#1040) üzenetére


Aryon87
félisten

Ahogy elnézem, ennek a hangjával semmi gond nincs :)
Igaz, a munkahelyi gép szaggatott mint állat, mindjárt megnézem mobilon (Xperia Sp)

Szerk: mobilon csak képkènt mutatkozik :DD

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1042) Benex válasza Aryon87 (#1041) üzenetére


Benex
senior tag

Egyik videó FHD-ba lett felvéve, míg a másik UHD. Ezt elfelejtettem leírni :)

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#1043) Aryon87 válasza Benex (#1042) üzenetére


Aryon87
félisten

Ja akkor nem is csodálkozom hogy ez a fos gép miért szaggatott :DD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1044) Remekelek28 válasza Benex (#1042) üzenetére


Remekelek28
őstag

Szerintem ennek nincs baj a hangjával,A G4-re értettem :)

(#1045) Mp3Pintyo válasza Remekelek28 (#1044) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Teljesen jó a hangja! :O) Akkor mostmár csak ki kellene próbálnom egyet, hogy milyen méretügyileg és megvárni amíg a T végre nem adja hozzá azt a csoda "ajándék" fülhallgatót :D

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#1046) Benex


Benex
senior tag

Okés bőr hátlap, fullos hatás , stb , de most feltettem a műanyag "kocka mintás" hátlapot is , hát így is valami eszméletlen szép ez a telo. Most kis ideig így is hagyom! :)) :)

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#1047) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

T-nél mi az a G4C? Csak a tárhely a kulonbseg?

(#1048) bryant56 válasza vadászcsiga (#1047) üzenetére


bryant56
aktív tag

(#1049) vadászcsiga válasza bryant56 (#1048) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Koszi. Erről nem is tudtam. A C-t kihagyom

(#1050) Tsebacsi válasza Benex (#1046) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ez ugye a barna bőrös amihez az arany hátlap jár?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.