Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19901) Sanya válasza zombinyul (#19900) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nem, nekem akkor indul el a zenelejátszó, ha beledugom a fülhallgatót, de beállíthatod, ha bluetooth-on csatlakozik, akkor is indítsa el a zenelejátszót.
Ha el is indul, akkor sem indítja el nekem automatán a zene lejátszását, csak magát a programot.

Smart settingsben tudod kikapcsolni, de nem hiszem, hogy ez a baja.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#19902) Tatyla válasza Sanya (#19899) üzenetére


Tatyla
őstag

Köszönöm szépen

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#19903) geryboro válasza Tsebacsi (#19896) üzenetére


geryboro
senior tag

lehet hogy én vagyok vak vagy mi, de nálam ilyen rész hogy további és kalibrálás az sajnos nincs. :(((

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#19904) Tsebacsi válasza geryboro (#19903) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Kijelző fül legalján van a Speciális beállítások/további lehetőségeknél, mint Álmodozás, mozgásérzékelő kalibrálása, stb. Szerintem ez lesz az.

Tudtommal a kijelző érintésérzékenységét nem lehet kalibrálni, sem állítani.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#19905) Stauffenberg válasza Sanya (#19890) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Tehát pénzért ellátnád a feladatot(offoláscsökkentés)"

Jelenleg is ellátom, amennyire az INGYEN ráfordított szabadidőmből telik rá. Ha állandó ügyeletet akarsz és úgy beszélni velem, mintha a főnököm lennél, akkor arra az esetre felajánlottam egy ilyen munkaviszony létesítésének lehetőségét a bérigényemmel együtt.

"míg így a jelenlegi formában szarsz rá?"

Hogyne, hát nem látod? Vegyél vissza ebből a flamekeltő stílusból. Utoljára mondom: Topikgazda és nem moderátor vagyok, nem tartozom 0-24 órás ügyelettel senkinek, főleg neked nem. Napjában többször is ránézek a topikra, de alkalmanként (főleg hétvégén) eltelhet akár 6-8 óra is két becsekkolás között, sajnálom. Kétszer szóltam a topikra, hogy az offolást fejezzék be, be is fejezték.

Ha ennyire elégedetlen vagy, akkor jelentkezz társ-topikgazdának, bár sok értelme nincs, mert moderálást nekem is ugyanúgy a Moderátort keresek a fórumhoz! topikban kell kérnem, mint mindenki másnak. Használd bátran, ha úgy érzed elönti a topikot az offolás és én éppen szarok rá (általában mikor a családommal vagyok a fórum helyett, rendszerint rajtatok nevetek, hogy direkt hagyom anarchiába fulladni a közösséget).

(#19906) geryboro válasza Tsebacsi (#19904) üzenetére


geryboro
senior tag

bocs, listanézetben voltam.
nem a mozgásérzékelőt szeretném kalibrálni, hanem ha lehetséges van e valamilyen mód a kijelző érintés
érzékenységének a növelésére?

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#19907) andreas49 válasza Deedays (#19882) üzenetére


andreas49
senior tag

Nekem az Evernote vált be a legjobban, mindent felhőben tárol, bármikor bármilyen eszközzel látható, szerkeszthető.

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#19908) zombinyul válasza Sanya (#19901) üzenetére


zombinyul
addikt

Tudom hogy van ilyen opció, de most más volt a probléma. Bezárt zenelejátszóval pihent töltőn a telefon mint minden éjszaka. Mégis, egyszer a semmiből fogta, felvillant a kijelző, és elindult a zene. Nem is ertem... BT fülest sose használok, de az automatikus indítás minden formája ki van kapcsolva. Szerintem ez kb. örök rejtély marad. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#19909) geryboro válasza zombinyul (#19908) üzenetére


geryboro
senior tag

kínai telefonnal tapasztaltam hasonlót.
ott a gyári alacson fesz+amperóra számos töltő adapter okozta a kellemetlenségeket,
amikor hajnali fél 3-kor egyszer csak megszólalt az ébresztő, nem volt beállítva, sőt! :DDD ki sem lehetett kapcsolni, csak szólt, ez mellett ugrált a kijelző érintése, + magától reagált.
Egy töltő csere megoldotta a problémát.

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#19910) Szőr válasza geryboro (#19906) üzenetére


Szőr
csendes tag

(#19911) Aryon87 válasza zombinyul (#19908) üzenetére


Aryon87
félisten

Szellemjaras? :D

En meg egy nap ugy ebredtem hogy a Tiny flaslight program kijelzovilagitos opcioja miatt ment a kepernyo.
Neztem is hogy wtf?
Szerencsere tolton volt a telo, mert siman lemerult volna. Csak tudnam az hogy kapcsolt be? :F

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19912) Gyugyu1987 válasza Stauffenberg (#19905) üzenetére


Gyugyu1987
tag

+1

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#19913) Sanya válasza geryboro (#19906) üzenetére


Sanya
nagyúr

Milyen fw van a telefonon? Valamelyik frissítésben pedig ezt megoldották.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#19914) #18001664


#18001664
törölt tag

Tudom unalmas már az akksi téma szóval elnézést érte. Nem értem mi történik a 6.0 firmware-rel, vagy én vagyok figyelmetlen és a kevés appom közül az egyik szivat de eddig 5 óra SOT megvolt, 2 hete viszont 3.5 óra ha megvan, ugyanazokkal az appokkal.
Értetlenül állok a dolgok előtt. Akksi cserém lesz hamarosan?

(#19915) #73499136 válasza Aryon87 (#19911) üzenetére


#73499136
törölt tag

Szerintem a különböző alkalmazásokkal feltelepülnek a telefonjaitokra olyan programok is amik időnként aktiválják a telefont, ezek nem egészséges dolgok észrevétlenül futnak a háttérben és furcsaságokat produkálnak az mellett hogy rontják rendesen az akkumulátor üzemidőt. :K

(#19916) #73499136 válasza szaszaboy0 (#19869) üzenetére


#73499136
törölt tag

Megnéztem ezt az összehasonlító videót, háát ha az igaz akkor nagyon jó, de volt egy olyan érzésem hogy ez valamilyen nem hivatalos reklám lehet a telónak, már gyanúsan jók voltak azok a fotók egy profi erre a célra kiélezett kamerához képest. Főleg a versenyautóról mozgás közben készült fotók, semmi elmosódás semmi életlenség azért ez gyanús, de ne legyen igazam. :K

(#19917) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Én is így vagyok, két hete még 4,5-5 óra kijelző időm volt, most meg jó, ha 3 óra megvan. Éjszaka is 15%-ot merült, pedig jó, ha 1-2%-ot szokott merülni egy éjszaka alatt. Úgy, hogy kijelző is van az akkuhasználatban, pedig hozzá sem nyúltam. Reset volt 2-szer is a frissítés után. Az akksi nem lehet rossz nálam, mert december vége óta használom újonnan a telót. Valamikor megjavul az üzemidő, valamikor meg piszok rossz, ugyanazon használat mellett. Lesz még mit javítani a 6.0-án. Telekom-os v20d-t használok.

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#19918) #73499136 válasza Tomtotom (#19917) üzenetére


#73499136
törölt tag

Szerintem biztos hogy valamilyen a háttérben futó akármi (talán vírus szerű valami) meríti az aksit, ezért van hogy amikor csinálnak egy gyári visszarendezést , mindent lepucolnak a telóról megjavul az üzemidő, egészen addig amíg megint fel nem kerülnek azok az alkalmazások amik magukkal viszik a nem kívánatos valamiket is :K

(#19919) Tomtotom válasza #73499136 (#19918) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Lehet, de tényleg elég instabil az egész. Pedig minden este leállítok minden futó folyamatot.

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#19920) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Valaki használja a MortPlayer Audio Books nevű alkalmazást? Bármit elindítok, 10 másodpercig megy majd megáll. Újra elindítom, és minden megfelelően működik.

.

(#19921) Stauffenberg válasza #18001664 (#19914) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ez pusztán csak az én elméletem, de szerintem a jogosultságkezeléssel lehet a gond. Pontosabban azzal, hogy nem minden app képes ezt megfelelően kezelni.

Pont pár napja volt, hogy elfogyott a mobilnet adatmennyiségem és olyankor lekorlátozzák. Több olyan app is volt, ami emiatt izzadni kezdett (pl: Instagram, Tumblr). Pörögtek, hogy le tudják tölteni a friss tartalmat, de túl kevés volt a korlátozott sávszél, de ahhoz meg túl sok, hogy a "Connetction Lost" vagy "Time Out" hibaüzenetekkel feladják a próbálkozás. Vettem is gyorsan még +1 GB-ot, zabáljon csak a kicsike.

Na én el tudom képzelni, hogy hasonló előfordulhat a jogosultságkezeléssel is, ha az adott app nincs felkészítve Marshmallow-ra. El akar érni valamit, ami le van tiltva, de mivel azt sem tudja mi az a 6.0-ás Android, ezért csak a fejét vakarja és beragadva pörög tovább.

De ez csak elmélet.

Ha gondolod indítsd el safe módban a telefont és tolj végig vele úgy egy napot (ha tudsz). Ha úgy már királyság az üzemidő, akkor valami nem gyári app húzza az akkut.

[ Szerkesztve ]

(#19922) #73499136 válasza Tomtotom (#19919) üzenetére


#73499136
törölt tag

Battery Doctor? Clean Master? nem tudom , lehet hogy semmit sem érnek de esetleg egy próbát . :K

(#19923) Tomtotom válasza #73499136 (#19922) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Clean master rajt van, azt minden este lefuttatom.

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#19924) #18001664 válasza Stauffenberg (#19921) üzenetére


#18001664
törölt tag

Ebben lehet valami...ilyesmire gyanakszok én is. Ugyan az Instagram push ki van kapcsolva de a statisztika szerint is rengeteget fogyaszt, vagyis nem annyit mint amennyit valójában használom. Megy a háttérben és nem értem miért. Ettől már csak a FB app furább, push szintén kikapcsolva de az értesítési index mégis ott figyel...tehát mégis folyamatos a kapcsolat, hiába tiltottam meg neki.

(#19925) #73499136 válasza #18001664 (#19914) üzenetére


#73499136
törölt tag

Legalább ebben ki lehet cserélni, gondold el amiben nem. :K

(#19926) Sanya válasza Tomtotom (#19917) üzenetére


Sanya
nagyúr

update vagy refurbish móddal raktad fel a romot? nekem a refurb móddal felrakott v20d sokkal jobban muzsikál, mint a v20c vagy d amit upgrade móddal rakott fel az LG BRIDGE. (818N)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#19927) Sanya válasza geryboro (#19906) üzenetére


Sanya
nagyúr

szerintem csináld meg a tesztet előbb, hogy ki tudd jelenteni, hogy mi a baj: servíz menü- > Device Test -> Service Menu – Manual Test -> Touch Draw Test – Manual.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#19928) Tomtotom válasza Sanya (#19926) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Frissítéssel.

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#19929) jimmedly válasza #73499136 (#19918) üzenetére


jimmedly
senior tag

Lehet hogy így van, de: V20D-ről visszaálltam V10D-re mert merült a telefon mint a kő. Bő két óra alatt mobilneten 30%-ot merült a telefon. A tizes romon pedig két naponta töltöm, mintha másik telefont kaptam volna. Ráadásul koppra ugyanazokat az appokat raktam vissza amiket eddig használtam. Tehát ha vmi települne velük, az a mostani Lollin is rajta van, mégsem merül közel sem úgy mint MM alatt. Pedig igazán jó volna tudni hogy hol van az árulás. Ugyanazokat a beállításokat, képernyő feloldást, stb használom mint az MM-en volt.
Nemzetközi fórumokon nem jön elő ez a probléma csak nálunk?
Ja Stauffenberg kolléga elméletében lehet h van vmi benne? Mivel wifi alatt nem merült vaddisznó módra. Viszont ébrenlétet is jobban bírja 10 alatt, magasan jobb a kijelző idő.
Sanya Nekem a telo frissített első bekapcsolás után a V20D-re, FR-t csináltam. Mégis más eredménye lenne ha lguppal raknám fel a romot?

[ Szerkesztve ]

(#19930) Aryon87 válasza #18001664 (#19914) üzenetére


Aryon87
félisten

nalam is hasonlo a problema. Korabban ugye kiemelkedo uzemidoim voltak 20c-n. Felfrissitettem d-re, pocsek volt. Visszamentem c-re, megint pocsek volt. Bridge-val rafrissitettem, de igy is pocsek. Akku mar beallt. Minden nap toltorol leveve 20-25 percig tartja a 100%-ot, majd indul a titanic effekt.
Akkustatban a kijelzo az elso, utana a chrome, es jon a tobbi minimalisan fogyaszto app.
A GSam battery progi szerint a kijelzo az egyik, az alkalmazasok kozt pedig a rendszer a fo lehuzo ero.
Tegnapi ertekek:

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19931) Stauffenberg válasza #18001664 (#19924) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nálam az Instagram kb a harmadik legnagyobb fogyasztó, minden nap 5% körül vesz ki a statisztikából (készenlét 15% körül és a legnagyobb a kijelző 50-60% körül). Én nem tiltottam le benne semmit, csak a helymeghatározást, jönnek a push értesítések folyamatosan.

Kicsit más, de akár ide is kapcsolódhat:

Most csinálok majd a napokban egy teljes gyalulást.

Amikor áttértem 6.0-ra LG Bridge-el, akkor elterveztem, hogy:

- Belakott 5.1-re ráküldöm a 6.0-át, nem resetelek és 2 hétig így használom
- Csinálok egy backupot, majd factory resetelek és visszaállítom a backupot, így használom újabb 2 hétig
- Csinálok egy teljes gyalulást, nincs backup, teljesen tiszta lappal indulok

Tapasztalatok:

- A belakott 5.1-re ráküldött 6.0 nem igazán prüszkölt. Néha egy-egy megakadás előfordult, itt-ott volt egy kis sebességcsökkenés, de alapvetően így is stabil és gyors volt a rendszer. Az üzemidő egy kicsit csökkent a korábbihoz képest. De azért bőven használható.

- A factory reset után a rendszer érezhetően gyorsabb lett, ami kb addig tartott, amíg a backupot vissza nem állítottam. Ismét előfordult egy-egy belassulás és megakadás. Üzemidő továbbra is valamivel soványabb az 5.1-hez képest. De még mindig használható.

- Most jön majd a teljesen teljes gyalulás, semmi sem maradhat az előző rendszerből.

Reményeim:

Remélem, hogy a nem reprezentatív, saját körben elvégzett felmérésem azt igazolja majd (legalább magamnak), hogy a factory reset túrót sem ér, ha közben a korábbi, nem tökéltes rendszeredről készített backupot visszaállítod. Sosem voltam az ilyen backupok híve, nálam a tiszta telepítés tényleg teljesen tiszta lapot jelent, egyesével visszatelepített appokkal és egyesével újra beállítok mindent.

(#19932) toto0569 válasza Tomtotom (#19923) üzenetére


toto0569
addikt

Ezek a 6.0-án nem működnek.Olyan ,mintha takarítana de mégsem.Azt mutatja,hogy kitakarított de ha ellenőrzöd a szemét mennyiségét a Smart cleaning beépített alkalmazással előtte és utána akkor ott marad a helyén.Egyelőre csak ez a saját dolog működik.
+ Én minden lerakásnál kilövöm a futó progikat és úgy kapcsolom le a képernyőt.

Stauffenberg:Én is mindig újratelepítem az appokat.Sosem rakom mentésből vissza.

[ Szerkesztve ]

(#19933) Stauffenberg válasza toto0569 (#19932) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Én is mindig újratelepítem az appokat.Sosem rakom mentésből vissza."

Általában én is, de én például Nexuson sosem szorultam rá. Például a legtovább támogatott eszközük a Nexus 7 (első generációs) volt, azon például 4.1-től egészen 5.1-ig volt vagy 12 frissítés, mindegyiket OTA-n telepítettem és SOHA nem csináltam egyiknél sem resetet egészen az 5.0-ig. Az 5.0 esetében is csak azért, mert azt hittem az OTA frissítés tett be neki, de nem, az tényleg ilyen szar volt az elején.

Most csak a kíváncsiság miatt áldoztam rá ezt a 2 x 2 hetet a tesztelésre. Különösebben nem tapasztalok problémákat, de ez ugye felhasználási szokásoktól is függhet. Azért bízom benne, hogy a teljes gyalulással igazolom, hogy aki tökéletes eredményt akar, az semmit ne tartson meg a korábbi verzióból.

[ Szerkesztve ]

(#19934) toto0569 válasza Stauffenberg (#19933) üzenetére


toto0569
addikt

Olyan mintha ez a 6.0 nem szeretné ,csak a rendes telepítést.
Sok mindent nem használok,nekem nem nagy munka.

(#19935) Aryon87 válasza Stauffenberg (#19933) üzenetére


Aryon87
félisten

Most legutobb en is tiszta telepitest csinaltam, megis valami nem okes. 3 ora kijelzoidoket el se erem, holott ugye 20c-n siman megvolt a 4-5 ora is. Rejtely.
Mikor visszamentem c-re, akkoris ugyanilye pocsekul ment. :F

Ja, azt kihagytam hogy a mostani frissitest kicsit kompletebben csinaltam:
2 factory reset, bridge frissites, 2 factory reset, majd tiszta telepiteses belakas...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19936) #73499136 válasza jimmedly (#19929) üzenetére


#73499136
törölt tag

A rendszer autómatic mindig frissül ha jön rá újabb vagy rákérdez akarod e a frissülést? Ha te választod meg mit szeretnél és bevált a V10D akkor ez lehet a megoldás. :K
A P6 fórumon pl a "profik" azt javasolták hogy ne frissítsen senki sem online, takarítson le minden rendszerfrissítő mindent és utána telepítse az újat mert állítólag szemetek maradnak fenn amik pl többek között az aksi üzemidőt is ronthatják.

(#19937) #18001664 válasza Stauffenberg (#19933) üzenetére


#18001664
törölt tag

Én teljes gyalulással raktam fel, előtte is HR, utána is HR. Minden appot manuálisan telepitettem, nem biztonsági mentésből. Mégsem klaffol valami.

(#19938) Levente07


Levente07
tag

Sziasztok

Nekem v20c van fent, és semmi bajom vele. 5óra kijelző idő 2 nap alatt szerintem teljesen ok. Ezért is nem rakom fel a 20d-t, mert félek hogy megfingatja....

(#19939) dkovizoli válasza #73499136 (#19922) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én ezeket nem tartom semmire, sőt. Nálam most 63%-on áll 65 óra után, becsült idő még 88 óra. Igaz ebben nem sok sot van, de van rajta fb, messenger meg még egy csomó alkalmazás , folyamatos wifi, szinkronizáció és nem rakom éjszaka semmilyen repülő meg egyéb módba. Lerakom este majd reggel megy zsebbe és ennyi. Természetesen ha többet van használva - nem ez a fő telefon - akkor nincs ennyi készenlét, de olyankor eléri az 5 óra sot-ot akár. V20e és telenoros készülék.

(#19940) zack válasza Stauffenberg (#19931) üzenetére


zack
nagyúr

"a factory reset túrót sem ér, ha közben a korábbi, nem tökéltes rendszeredről készített backupot visszaállítod. Sosem voltam az ilyen backupok híve, nálam a tiszta telepítés tényleg teljesen tiszta lapot jelent, egyesével visszatelepített appokkal és egyesével újra beállítok mindent."

Ez nem is lehet kérdés. Minden FR-nél, és új telepítésnél semmiképpen sem ajánlott visszatenni az előző rendszeren levő mentéseket, csak az "új eszköz" kiválasztása hozhat javulást, és stabilitást, és minden programot manuálisan letölteni, beállítani az új rendszerhez.
Egyetlen megoldás az lehet, hogy Titanium Backup progival elmentett program beállításokat vissza lehet tenni, az nem okoz gondot, feltéve, ha manuálisan telepítve van Play-ről majd a beállítások Ti Backup progival vissza vannak rakva. Az egyetlen gond, hogy a Ti Backup-hoz root kell, ehhez pedig 6.0-án bootloader unlock szükséges.

V20C-ről OTA frissítettem V20D-re, de semmi gond a telefonnal.

17%
24ó 40p készenlét, 3ó30p kijelző, 2ó navi (Waze), 1ó Spotify, 16p Frászbuk, 20p hanghívás.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19941) Stauffenberg válasza zack (#19940) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Minden FR-nél, és új telepítésnél semmiképpen sem ajánlott visszatenni az előző rendszeren levő mentéseket"

Túlzásnak érzem, hogy "semmiképpen sem ajánlott", mert egyébként szerintem a felhasználók 80%-a nem háklis arra, ha a backupból visszaállított rendszer kicsit prüszköl, talán még észre sem veszik, cserébe fenekényelmes.

Én most csak pusztán a teszt kedvéért vállaltam be. Mit is mondhatnék... nem szorulok rá, hogy bütyköljem a telefont, kezdek unatkozni. :D

De az én tapasztalatom, hogy a backupból visszaállítás után továbbra is egy pörgős, gyors, teljesen használható telefont kaptam, ráadásul ott folytatom vele, ahol 5.1-en abbahagytam. Persze a használhatóság függhet attól is, hogy mit állítasz vissza. Én csak a rendszer beállításait és az alap applikáció csokromat (Twitter, Messenger, Endomondo, Tumblr, Instagram, VSCO, Snapseed, WhatsApp, stb) hoztam vissza. Az eredmény nem 100%-ban tökéletes, de ha ezt a telefont egy teljesen átlagos, laikus user kezébe adnám, szerintem nem értené miért gyalulom le mégis. :)

Te meg én, meg a többiek a topikban mást tartunk tökéletesnek. De nem is nekünk készülnek az ilyen automata backup megoldások (Titanium már más dimenzió tudásban, nem árt hozzá némi haladó ismeret, az nem egyetlen gombnyomásos backup).

(#19942) -B-


-B-
senior tag

Erre a problémámra tud valaki megoldást?

A wifi beállításoknál a "maradjon a wifi bekapcsolva alvó módban" igen-re van állítva és az "optimalizálások mellőzésénél" is van pipa a wifinél, mégsem csatlakozik, csak akkor, ha feloldom a kijelzőt.
Ez elég idegesítő.

(#19943) #18001664


#18001664
törölt tag

Tudtok olyan videofelvevő appot ahol lehet közben fókuszt állítani manuálisan?

(#19944) #18001664 válasza -B- (#19942) üzenetére


#18001664
törölt tag

WiFi routerben ugye 20mhz-ra van állítva a sávszélesség és ki van kapcsolva az energiatakarékos WMM?!

(#19945) -B- válasza #18001664 (#19944) üzenetére


-B-
senior tag

Nem hinném, hogy a routerhez lenne köze, hisz azon nem állítottam semmit és a telefon frissítése előtt nem volt ilyen gondom.

(#19946) zack válasza Stauffenberg (#19941) üzenetére


zack
nagyúr

Ez így van. Kényelem szempontjából jó a backup. Nekünk azért nem, mert van viszonyítási alap, milyen akkor, ha tiszta a rendszer, és tiszta telepítést kap.
Egy Endomondo-t, Messenger-t, nem nagy dolog beállítani, a többit nem használom.
Ez ok okozati kérdés. Sokan nem merülnek bele, mert nem értenek hozzá, nem érdekli őket annyira, azt viszont egyből észreveszik, ha az üzemidő csökken.
Szóval az egyszerűbb backup használata fel van kínálva "tálcán", de ha ebből eredően az üzemidő csökken, akkor eszükbe se jut, hogy a mentések visszaállítása állhat a háttérben.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19947) Sanya válasza jimmedly (#19929) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nekem más eredménye lett lg uppal refurb móddal felrakva.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#19948) majdnemkocka válasza Aryon87 (#19911) üzenetére


majdnemkocka
tag

Több telefon kapcsán olvastam töltés közbeni "szellemjárásról", a ludas mindig a (meghibásodott vagy csak egyszerűen csak gagyi) töltő volt. Ha jól értem, elektrosztatikusan feltöltődik a készülék, amitől a kapacitív érintőképernyő mindenféle vicces fals érintéseket regisztrál.

A tiny flurry of human activity against the impeccable backdrop of stars and void.

(#19949) jimmedly válasza #73499136 (#19936) üzenetére


jimmedly
senior tag

Most már ki van kapcsolva az automatikus frissítés. A huszas romot közvetlenül vásárlás után rakta fel a rendszer. Még örültem is h rögtön itt a frissítés és ráadásul 6.0! Hamar elment a kedvem tőle, most kezdek megint örülni a telónak, mióta megvolt a romcsere. Nem is szándékszom hozzá nyúlni ha így jó lesz egy darabig az tuti.
Sanya: Igen, látom hogy van akinek bevált. De mint ahogy az előbb írtam is, egyelőre ha így marad nem nyúlok hozzá az tuti! :K
Fura amúgy, mert az FR-nek ugyanúgy le kéne takarítani mindent mintha Lguppal csinálnám.

[ Szerkesztve ]

(#19950) zombinyul válasza majdnemkocka (#19948) üzenetére


zombinyul
addikt

Gyári töltő, újszerű állapotba, megtörni, megsérülni esélye se volt. Csak nem az a baj...

Plusz előtte úgy indította el a zenelejátszót (zenével persze), hogy nem volt töltőn.

Ezenkívül leszedtem a kódos védelmet, utana feloldást követően nem reagált semmire a telefon. Akkor egy újraindítás segített. De nem hiszem hogy a kettőnek köze volna egymáshoz.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.