Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19201) Atis93


Atis93
csendes tag

Sziasztok!

Ha a Telekomtól vásárolok bőr hátlapos G4-et, kapok hozzá sima műanyag hátlapot is?

(#19202) debcamp válasza Atis93 (#19201) üzenetére


debcamp
aktív tag

Röviden: Igen :K

(#19203) Mike81 válasza TeeJay (#19089) üzenetére


Mike81
senior tag

A mobilkereskedéstől is sokan vettek G4-et. A páromnak is van onnan telefonja. Rendes számlát küldtek hozzá.

(#19204) #18001664 válasza Quqesz (#19200) üzenetére


#18001664
törölt tag

Akkor mégis hogy tiltsam meg neki?

(#19205) Quqesz válasza #18001664 (#19204) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mikor gps-t bekapcsoltam és az engedélynél rányomtam a kikapcsra feldobott egy ablakot, azt olvasd el.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19206) #18001664 válasza Quqesz (#19205) üzenetére


#18001664
törölt tag

Nekem nem dob XD

(#19207) Taci


Taci
addikt

Ez folyamatosan foglalkoztat: a barna bőr hátlap (első verziója) bevallottan gyenge/gyengébb minőségű. Mivel az LG elismerte viszonylag hamar, így gondolom, javította is a hibát, és talán egy bizonyos gyártási idő után készültek már az új, javított barna bőr hátlappal kerültek forgalomba.
Lehet tudni, hogy milyen dátum ez? Mert ha igen, akkor a szériaszámból már a dobozt látva is ki lehet szűrni, hogy a régi, rossz minőségűt, vagy az új, jó minőségűt veszem. (Első három karakter elvileg: pl. 507: 2015. júliusi)

(#19208) campers


campers
tag

Sziasztok!

Komplett backup-ot szeretnék csinálni a G4-emről. Először is azt szeretném megkérdezni, hogy ti melyik módszert ajánljátok? A következőket már végigcsináltam:

1: USB kábellel PC-re kötöttem a telót, elő is jön a belső ill. az SD kártya mappa is. Csakhogy, míg az SD-kártya tartalmát ( 2-3-szorra ) tudtam csak átmásolni teljes egészében, addig a belső memóriát sehogyan sem tudom. A másolás indítása után előjön a "hozzávetőleges másolási idő tervezése" ablak. (20 GB-ról van szó kb.) Ez az ablak 10 percig van jelen, majd elkezdődik a másolás. Kb. 5-6 órát ír ki másolási időnek. Aztán kb. úgy 2 perc után az ablak eltűnik és a másolás is abbamarad. Aztán ezt megismétlem, az eredmény ugyanaz. Alig megy át pár db fájl.... Nem fejezi be a másolást.

2. LG Bridge: Mondom neki mindent másoljon át, erre miután a Start gombra nyomnék, kiírja, hogy a telefonon szabadítsak fel 20 GB szabad területet.... MINEK???? Épp a teli memóriát akarom felszabadítani, átmásolva a cuccokat a PC-re. Hát ezzel sem ment.

3. LG PC Suite IV: felismeri a telót, minden frankónak látszik, DE! az átvitel indításánál ezt írja ki:"Váltson USB csatlakozási módról PC Suit módra a telefonon, majd csatlakozzon ismét a számítógéphez".
Tisztelettel kérdezem, hogyan váltok PC Suit módra a telefonon?

Aki tud kérem segítsen, mert mindjárt falhoz vágom ezt a sok sz@rt itt előttem! :W :)

(#19209) htc07 válasza campers (#19208) üzenetére


htc07
addikt

Átmásolod az adatokat PC-re (képek zenék stb, gondolom van jó sok, ha 20 giga), aztán telóról törlöd, és úgy próbáld meg.

Szerintem így mennie kell.

(#19210) campers


campers
tag

Igen, ezt szerettem volna elsőre is. De az előugró telefon mappa- kívánt adatok kijelöl-jobb gomb- másol- majd a PC mappa- jobb gomb-beilleszt folyamat nem működik. A másolást ~10 perc múlva megkezdi, és utána 2 perc múlva le is áll. Nem másol át semmit "sima" másolással.

(#19211) Quqesz válasza Taci (#19207) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Most mennyire vegyem el a kedved? Volt vki,aki erre rákérdezett a márkaszervízben és nincs a meg b verzió....ugyan az van az elejétől fogva, csak egy darabig cserélték.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19212) sid87 válasza WinstonWolf (#19198) üzenetére


sid87
senior tag

Pont a jobb akku idő miatt frissítettem, mert az 5.1-el is kevés volt...

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#19213) kóóó


kóóó
aktív tag

Udv uraim. Olyan kerdesem lenne, hogy ha G4-en elkezdenek lejatszani egy HD filmet, akkor a keszulek kepet kitudnam valamilyen kabelen keresztul rakni egy regi tipusu nem okos plazma tv-re, amin van HDMI kimenet?

Üdv.: kóóó!

(#19214) Csiet válasza mivan80 (#19077) üzenetére


Csiet
csendes tag

Köszönöm, valóban véletlenül egy rossz alkalmazást választottam ki "defaut" megnyitásra.
Kicseréltem a gyári galériára és már minden rendben is van. :)

(#19215) Tigerclaw válasza racerx (#19144) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Végül rendeltem egy "champagne gold"-ot, de beírtam nekik, hogy ha mégis tudnak szerezni legyen "silver satin". Az ezüst jobban tetszik nekem.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#19216) Tigerclaw válasza kisdeme85 (#19166) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Én épp azért nem mertem azt választani. Ahogy a barna/narancs színű is ezért esett ki. Maradt a fekete. Utólag láttam pár barnát tokban és nem tetszett ahogy kilátszik a kamera kivágásnál a narancs szín. Átlátszó tokban viszont elfogadhatóan néz ki. Az a fura, hogy a bőr hátlaphoz nem ajánljanak sok tokot, miközben a neten azt látni, hogy gyakorlatba ugyanúgy kompatibilis, mint a műanyag hátlap. Talán attól tartanak a gyártók, hogy valaki gyakran ki-be rakja a tokba a telefont és a bőr nem fogja bírni. Ez azért ritka. A következő lépés QI hátlap és olyan QI töltő beszerzése, ami működik tokban lévő telefonnal stabilan.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#19217) Zerno


Zerno
csendes tag

Sziasztok!

Most vennék telefont G3 vagy G4 érdeklődnék hogy szerintetek meg ér-e a G4 a + 30 000 F t
természetesen én se telefonálásra használnám hanem játék fotó,net,stb és nem szándékoznék 3 évig cserélni.(G3 jobban tetszik de csak a formája miatt)

remélem nem mindennapos kérdés és nem szeretnék G5 t venni 200 000 Ft-ért

Ernő

(#19218) diegho válasza Zerno (#19217) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem egyértelműen megéri a G4 a felárat.

(#19219) leslien válasza Zerno (#19217) üzenetére


leslien
nagyúr

Ernő szerinted mit fogunk neked itt ajánlani?! még szép h a G4... :D pláne h röpke 3 évre tervezel...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19220) Quqesz válasza Zerno (#19217) üzenetére


Quqesz
nagyúr

G4, sok mindenben jobb mint a G3 + tovább fogják támogatni.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19221) pappbence96 válasza Zerno (#19217) üzenetére


pappbence96
csendes tag

Szerintem ha vársz a vásárlással egy pár hónapot, a G5 (plusz az S7) megjelenése méglejjebb fogja nyomni a G4 árát (illetve én ebben reménykedek :D )

(#19222) legiaap


legiaap
nagyúr

Nem nagyon követem a topikot ezért ha volt már a kérdés akkor sorry. Szóval az Android M már kint van hivatalosan erre a telefonra? Ha igen akkor javult az akkuidő?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19223) zack válasza pappbence96 (#19221) üzenetére


zack
nagyúr

700-800 EUR között fog nyitni az S7. G5 is drága lesz az elején. Senki se várjon túl nagy esést a G4-től. G4 ára már beállt. Csak minimálisan fog csökkenni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19224) leslien válasza legiaap (#19222) üzenetére


leslien
nagyúr

no csak, üdv :D
kint van a MM.. nekem javult és még mindig azt mondon h az egyik legjobban optimalizált telo..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19225) zack válasza legiaap (#19222) üzenetére


zack
nagyúr

Kint van, de egyelőre szerintem az 5.1 jobb. Aksi időben is, és ami talán még ennél is fontosabb, hogy nem forrósodik. Nekem MM alatt keményen forrósodott. Tennék egy próbát még1x, de csak akkor ha lesz root.
De amennyit használtam eddig, nem győzött meg.

Ugyanakkor a vicc az, hogy helyette sanszom sincs mást venni. V10 lenne egy jó alternatíva, de +70k-t nem érne a csere. A többi visszalépés lenne. Note4-re vissza még elgondolkodtató, mert a cerka mostanság megint kellene...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19226) leslien válasza zack (#19225) üzenetére


leslien
nagyúr

Note4-re vissza még elgondolkodtató, mert a cerka mostanság megint kellene...

akkor inkább már a Note 5.. úgyis bolti garival veszed..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19227) tipuka válasza Mike81 (#19203) üzenetére


tipuka
addikt

ott is adnak a bőröshöz sima műanyag hátlapot? :D :DDD
MWC után sztem megveszem ott, ha nem találok jobb ajánlatot, akár használtat, mert nekem az is megfelelne.

(#19228) #18001664 válasza zack (#19225) üzenetére


#18001664
törölt tag

Nekem kétszer is volt Note4-em, imádtam! Viszont most a G4 után nem érzem, hogy jó váltás lenne újra a Note4. Hiányozna a G4 kamerája, az OS is sokkal jobb ebben szerintem, nincs Knox, stb... Ha G4-hez lenne cerka és fém keret ez lenne a tökéletes telefon.

(#19229) bekebazsi


bekebazsi
csendes tag

Sziasztok új vagyok itt. Segítsetek légyszives.
G3-ról váltanék s a G4-en, Huawei p8-on, Honor 7-en, Note 4-en gondolkodom.
Fontos a kamera, az akadás, fagyás mentesség. Nem nagyon játszom, inkább net, film ilyesmi.
Előre is köszi.
Bazsi

(#19230) diegho válasza bekebazsi (#19229) üzenetére


diegho
nagyúr

Én sem játszok, most vettem G4-et, eddig tetszik.

(#19231) legiaap


legiaap
nagyúr

Köszi az infókat.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19232) Aryon87 válasza bekebazsi (#19229) üzenetére


Aryon87
félisten

Egyértelmű hogy a kívánt kritériumoknak a G4 felel meg a legjobban, főleg a kamerás képességek miatt is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19233) zombinyul válasza bekebazsi (#19229) üzenetére


zombinyul
addikt

A P8-at gyorsan lodd ki szerintem. Borzalmas az a telefon (es szerintem a Honor is).

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#19234) Bornie127 válasza zombinyul (#19233) üzenetére


Bornie127
senior tag

Amúgy miért rossz az a P8?. Állandóan olvasom tőled, hogy milyen rossz, mert a párodnak az volt/van. Az én páromnak is az van, nemrég vettük neki, árban is jó és ha nem kaptam volna a Telekomtól ingyen egy G4-et a HTC M7 helyett, akkor valószínűleg én is olyat választottam volna. Ne a G4-hez viszonyítsd, csak objektíven, érdekel mi a bajod vele.

(#19235) zombinyul válasza Bornie127 (#19234) üzenetére


zombinyul
addikt

Valószínű gyári hibás, viszont előtte P6-osa volt, szintén rengeteg problémával, pedig 2x megjárta a szervizt.
2 óra SoT, 6 óra készenlét kb. és lemerült. A legalapabb játékokat kivéve mind szaggatott rajta, Antutuba is iszonyat eredményeket ért el. A kijelzője foltosodott. Rendszeresen fagyott / újraindult. Soroljam még? :)
Borzasztóan sok baj van vele is, meg a P6-tal is. Az én szemembe a Huawei kimeríti az ipari hulladék fogalmát...
De már nem vagyunk együtt, így nem is idegesítem magam rajta. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#19236) Bornie127 válasza zombinyul (#19235) üzenetére


Bornie127
senior tag

Nagyjából követtem az eseményeket, tudom, hogy már nem vagytok együtt.
Nem szeretnék sem mellette, sem ellene lenni a P8-nak, de az exedé tuti hibás volt.
Követem azt a fórumot is, de egy két pici hibától, mint ami itt is előfordul, nincs baja a készüléknek.
Alkalmazásberagadás előfordult egyszer, restart megoldotta, azóta olyan szépen muzsikál! Nagyon durva üzem és kijelzőidőket hoz, csak pislogok, amikor elkérem párom telóját és belenézek. :Y
A kamera is jó, de nem jobb a G4-nél, de ne felejtsük el az árkülönbözetet sem.
Ettől függetlenül, szerintem ajánlott készülék, főleg ha nem kell 5,5"-os tepsi.

[ Szerkesztve ]

(#19237) zombinyul válasza Bornie127 (#19236) üzenetére


zombinyul
addikt

Unalmas hogy a családban minden hülyevej gyári hibás. Én inkább kihagyom az életemből. :)
Annak örülök ha Párodé jól muzsikál, maradjon is így! Volt asszonyéba a kamera is szörnyű volt (ha egy villannyal kivilágított szobába fényképezett, az borzasztó minőségű volt, kb. a 800-as Lumiám megrágja és kiköpi), azzal se voltunk elégedettek. De hát tömeggyártott eszközökről beszélünk, nyilván vannak benne hibás darabok. Csak mind az ismeretségi körömben köt ki (kolléganőm P8 Lite-ja jó kis telefon, abba viszont a GPS nem akar normálisan működni).
Ez van. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#19238) migabi24 válasza zombinyul (#19233) üzenetére


migabi24
nagyúr

.

[ Szerkesztve ]

(#19239) Bornie127


Bornie127
senior tag

Melyik üveget érdemesebb venni, Nillkin H, H+, H+ pro?

(#19240) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Pénteken raktam fel a CM13-at a telefonra, mert elegem volt a lassú, RAM zabáló gyári rom-ból. Féltem, hogy az akksi gyengébben fog szerepelni, azonban pont az ellenkezője történt. Gyári v10d rommal 3-3,5 óra kijelzőidőket futott a készülék, a mostani romon pedig a következő a helyzet:

[Screenshot]

Wifi folyatosan bekapcsolva, GPS akkukímélő módon, kijelző fényerő pedig közepes értéken. Netflix-eztem, böngésztem és facebookon chateltem.

Amennyiben igény van rá, akkor összedobok egy leírást a telepítésről/beállításokról, mert telepítés után kellett piszkálni hogy jól működjön.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#19241) bekebazsi


bekebazsi
csendes tag

Köszi a válaszokat a telefonokról. Maradt a G4 és a P8 e 2 között dől el. A p8ra 20-at a G4re 40-et kéne ráfizetnem a G3am-ra. Irjon légyszi olyan aki próbálta a P8at és nem fagyott neki, nem gyári hibás volt stb...
Vagy ne vaciláljak? Válasszam a G4et?

(#19242) spider80 válasza bekebazsi (#19241) üzenetére


spider80
őstag

Ilyen árkülönbségnél mindenképp G4! Ez szerintem egyértelmű.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#19243) migabi24 válasza bekebazsi (#19241) üzenetére


migabi24
nagyúr

Egyértelműen P8, szebb is jobb is olcsóbb is, egyedűl talán a kamerába kerekedik a G4 felül

[ Szerkesztve ]

(#19244) leslien válasza migabi24 (#19243) üzenetére


leslien
nagyúr

juj mi lesz itt.... :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19245) migabi24 válasza leslien (#19244) üzenetére


migabi24
nagyúr

Úgyis szar idő van, legalább mindenki elfoglalja magát :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19246) Bornie127 válasza bekebazsi (#19241) üzenetére


Bornie127
senior tag

Ár függvényében: Ha nem zavar a nagy kijelző, a műanyag ívelt ház és a +40 k belefér, kell a jobb gpu, a Qhd kijelző, akkor a G4, kamerában is jobb.
Ha, mindezek nem kellenek, nem szeretnél játszani, jobb a kisebb méret, és megelégszel a gyengébb kamerával a G4-hez képest, akkor a P8 a fém+üveg házával.
Nekem a P8 a nyerő dizájnban, páromnak olyan van remek üzemidővel, a G4-be jobb cuccokat pakoltak.
Szerintem mérlegeld mire van szükséged ezekből az ár függvényében.
Mind a kettő remek telefon a maga kategóriájában, egyiken sincs baj a szoftverrel. Nekem tegnap előtt az időjárás jelentés kapcsolta be valamiért a gps-t, jól meg is szívta az akksit, a P8-on is volt valami, egy restart kellet neki és azóta is hibátlanul teszi a dolgát párom nagy örömére. Egyébként neki egy BB Z10-et váltott, ahhoz képest ég és föld a kamera a P8 javára.

[ Szerkesztve ]

(#19247) Bornie127 válasza migabi24 (#19245) üzenetére


Bornie127
senior tag

Akkor ezzel is elfoglalhatnátok magatokat: :D

Melyik üveget érdemesebb venni, Nillkin H, H+, H+ pro?

(#19248) gilfoyle válasza legiaap (#19222) üzenetére


gilfoyle
őstag

Ahogy írták kint van az M, viszont nem forrósodik és az akkuidő is jobb.
Én legalább annyira elégedett vagyok az M-mel mint az elődjével, a napi használatban sok különbséget nem veszek észre, mindkettő gyors és stabil. Ami fontos, hogy megjavult a hangszórórecsegésem az új szofttal és az akkuidő lett némileg jobb. De ugye az utóbbi felhasználási szokás függő...

(#19249) zezoka


zezoka
őstag

Én nemtom, mindenki panaszkodik itt a 6.0-ra, az én leszólt (mee' most ez a menő leszólás, h áfacsalt) ázsiai telómnak (nem rajtam múlt milyent kapok) a V20B-n meg semmi baja! :) Kijelzőidő rendre 4-5 óra között, és minden másnap este teszem töltőre!

[ Szerkesztve ]

(#19250) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani bármiféle trükköt, vagy igazán bevált alkalmazást (akár fizetőset is) amivel teljesen ki lehet használni a G4 képességeit videózás terén és manuális beállítások is előcsalhatóak? Elég sokat videózom vele, maximálisan elégedett is vagyok, de az automata viszonylag sokszor hátráltat a munkában :)

Amennyire lehetett, átnéztem a topikot, de nem találtam erre vonatkozó infót :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.