Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) leslien válasza Sn00k (#11999) üzenetére


leslien
nagyúr

akkor neked sem jön be a bolt? mert a MM "picit" drágább...
főleg h u. a. a garancia érvényes... de magánügy....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12002) Sn00k válasza Quqesz (#12000) üzenetére


Sn00k
veterán

Volt az MM-be is fekete, de nekem az nem jon be. Inkább a barna meg a sima szürke. Viszont hiába bontattam ki, sajna nincs benne plusz hátlap, mint a korábbinál, de most kaptam hozza egy quadbeat 3 fülest, ami meg az előzőnél nem volt. Nem világos ez számomra, mitől változik. Vagy, ez régió függő, hogy mi kerül a dobozba? Mert az előző az román volt. Ez meg konkrétan magyar régió kódos.

(#12001) leslien: Az előzőt GSM boltból vettem. Én sem szívesen fizeti ki jóval több ezret mondjuk egy MM-es készülékért, de most valahogy elhagyott az ítélő képességem és egyszerűen meg kellett vennem :) Jó magyar 175k ft-ért. Mindegy 1x-2x belefér ez is:)

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#12003) #93966848


#93966848
törölt tag

Sziasztok!
Melyik sufni GSM boltból érdemes megrendelni a telót?Ahol szabályos számlát adnak és biztos, hogy jár hozzá ajándék hátlap? :R

(#12004) Sn00k válasza #93966848 (#12003) üzenetére


Sn00k
veterán

Keress rá itt a topikba. Nagyon sokan a mobilkereskedéstől vették és semmi gond nem volt velük. Én annó a B-teltől vettem, meg még rajtam kívül páran és nem nagyon volt panasz.

3njoy the Lif3

(#12005) Manka76 válasza Quqesz (#11955) üzenetére


Manka76
senior tag

Ezt muszáj volt lenyúlnom!!

Nekem szerencsére nem lett halkabb, legalábbis ezzel a Minion-os dallal majd le mászik az asztalról úgy szól.

[ Szerkesztve ]

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#12006) leslien válasza Sn00k (#12002) üzenetére


leslien
nagyúr

akkor remélem + garit vettél hozzá?!

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12007) ruzsabazsa


ruzsabazsa
aktív tag

Sziasztok.Ma megjott a g4em :) Viszont olyan bajban vagyok hogy a nexus reset utan mindig visszaallitotta a kepeim es mindenem.A g4 elso inditasa utan a visszaallitas rakerdezesekor csak a tabletem nevet hozta be ezert uj keszulekkent allitottam be.Mi lenne a megoldas h minden mentett kepem atjojjon erre? Koszi elore is

(#12008) Aryon87


Aryon87
félisten

Egyelőre marad az 5.1, sokkal hangosabb maxon a rendszerhangok + csengőhang. Mivel sikeresen letörlődött a belsőből a kivágott csengőhang részletem, újra kellett csinálnom (Vengaboys - Kiss), és ki is próbáltam. Üvölt :D De sokkal jobb, mert ezt a forgalmas utcán is meg lehet hallani. Na ugyanezt 6.0-nál már nem..

És most hogy a sok hülyeség is lepucolódott róla, szépen működik. Valahogy folyékonyabbnak érzem a rendszert. Lehet érzéki csalódás csak.

Ruzsbaba, Üdv a klubban :) Én is csináltam backupot, de valamiért visszaállításkor nekem is a tablet tartalmát hozta fel (végül azt húztam le)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#12009) Tybike81 válasza Quqesz (#12000) üzenetére


Tybike81
őstag

Nem, sajna ez a kód se működik.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#12010) ruzsabazsa válasza Aryon87 (#12008) üzenetére


ruzsabazsa
aktív tag

A google fotok alkalmazast nem is lattam h fent van.Azzal bedobta a kepeimm.Mas nem szamit :) Jo kis telo eddig. :) Gyari vagy a chrome a jobb bongeszo?

(#12011) Quqesz válasza ruzsabazsa (#12010) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Gyári sztem gyorsabb és kevesebbet fogyaszt aksiból. A fiók beállnál nézd meg milyen pipák vannak bent és meglesz minden. Üdv a klubban!

SnOOk
Mármint a feketében nem volt plussz hátlap?

Manka76
:DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#12012) Aryon87 válasza ruzsabazsa (#12010) üzenetére


Aryon87
félisten

Én Chrome-t használok.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#12013) zombinyul


zombinyul
addikt

No skacok, ket eszrevetel a mai nappal: megint veszett gyorsan merul. Ma a szokasosnal is tobbet voltam szabadba, ott meg ugye baromi hideg volt, nem tudom ez mennyire befolyasolhatja a dolgokat. Valamennyivel kevesebb kijelzoidovel a tegnapinal, kevesebb hivassal majd' 20%-kal tobbet merult a telefon ugyanannyi ido alatt. Csak pislogok... Nem is ertem.
A masik, hogy miota tok nelkul hordom, elkezdett hajszalkarcosodni a kameram. Es ami megdurvabb, 1-2 porszem is van a kamerauveg alatt. Ezt szinten nem ertem, hogy egy elvileg zart helyre hogy a francba kepes bejutni por?
Osszessegebe ezek a mai tapasztalatok nem toltenek el tul sok boldogsaghormonnal, de sajnos ilyen is kell neha. :))

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12014) Quqesz válasza zombinyul (#12013) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Karcok:azt meg hogy csináltad? Nekem egy sincs rajta és nincs szívem tokba rakni. A tok sem védi a lencsét....
Porszem: ha nagyon zavar v látszik a képen,akkor a két kis csavart kicsavarod,leveszed a modult és kitisztítod. Ilyen előszokott fordulni.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#12015) Tutu7030 válasza ruzsabazsa (#12010) üzenetére


Tutu7030
veterán

A dolphin browser. :)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#12016) zombinyul válasza Quqesz (#12014) üzenetére


zombinyul
addikt

Nem zavarnak se a porszemek bele a kepbe, se a hajszalkarcok. Mikor hasznaltam meg a szilikon tokot, nem lett karcos (gondolom mert akkor nem erintkezik a kamerauveg semmivel ha leteszem valahova, mert a tok vegett sullyesztve lesz), miota megvan a fekete bor hatlap, es tok nelkul is tudom biztosan fogni (meg ezen sokkal tobbet ront az atlatszo szilikon tok mint a barnan, ez a fekete valami vadallatul nez ki csupaszon), azota meg karcosodik. Nem nagyon, csak kozvetlen napfenyben latszanak apro karcok, nem is zavar kulonosebben - csak egy eszrevetel (es tudom, nem maga az uveg karcolodik, csak a bevonata).
Szetszedni nem akarom emiatt. Nem is fogom... Ha nagyon elfajul a helyzet, majd visszaviszem az Eldzsinek. :D Gondolom mikor csereltek a hangszorot, akkor maszhattak be a por / szosz szemek. Ezert se fogok eretvagni.
Csak leirtam ezeket, mint eszreveteleket. :)
Viszont hogy most ennyivel gyorsabban merul kevesebb hasznalattal mint tegnap... 15 es fel oraja vettem le toltorol, 1 es haromnegyed ora kijelzoidot tettem bele bongeszovel meg Messengerrel (magas fenyeronel), es most 45%-on all. Tegnap vaddisznobb hasznalattal meg 55-65 kozt voltam valahol.
Szamithat ennyit, hogy tobbet volt szabadba mint tegnap, es hidegebb is volt ma?

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12017) Sn00k válasza Quqesz (#12011) üzenetére


Sn00k
veterán

Nem, egyáltalán nem volt plusz hátlap benne, csak ez quadbeat 3 vagy mi a neve füles.

3njoy the Lif3

(#12018) zombinyul válasza Sn00k (#12017) üzenetére


zombinyul
addikt

Telenornal fulest, meg plusz hatlapot is adtak (es szerintem ez ebbe a regioba alapnak kellene hogy legyen).

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12019) ßrainiac válasza Stauffenberg (#11992) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nem, es raadasul semmilyen "extra" appot nem hasznalok.

Megvolt az LG backup, factory reset, restore, eddig minden rendben.

(#12020) leslien válasza ßrainiac (#12019) üzenetére


leslien
nagyúr

youtube is?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12021) MaxxDamage válasza #93966848 (#12003) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia!

Mobilkereskedéstől vettem és nem volt semmi gond, teljes csomagot kaptam, számlával, 2 év garral teljesen gyári kiszerelésben, + hátlappal, fülessel, stb...
Igaz én vettem hozzá (eBay) red leather és blue hátlapot is és gumis blue védőtokot, kijelzőre a legkeményebb védő üveget is...(így kb.védve van mindentől , kivéve a víz!).+ pár extra tartozék
Majd arra leszek kiváncsi, hogy mikor kell majd bele új akksi :))

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#12022) Quqesz válasza MaxxDamage (#12021) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Új aksit láttam gyorséknál 8e forintért. Gondolom van ocsobb,de ez sem rossz.

Zombinyul
Oksa ;)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#12023) siofok


siofok
őstag

A youtube background xposed modult használja vki?engedélyeztem,újraindítottam,de nem tudom háttérbe rakni. :(

OnePlus nord 2t

(#12024) Trol válasza Trol (#11672) üzenetére


Trol
tag

[link]

Ilyen jellegű problémája van még valakinek? Nekem most konkrétan az van, hogy a wifi ikon folyamatosan villog, és már az újra indítás sem segít rajta... Szerviz tanácsa természetesen az volt hogy csinálják factory resetet, de tartok tőle hogy nem segít sokat. :((

(#12025) zombinyul válasza Trol (#12024) üzenetére


zombinyul
addikt

Ez nekem sokkalinkabb tunik hw problemanak...
Attol fuggetlenul meger egy probat a factory reset, ki tudja, lehet valami alkalmazas tett be neki, vagy valami szoftveres vezerlovel vannak bajok.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12026) Trol válasza zombinyul (#12025) üzenetére


Trol
tag

Sajnos külföldi oldalon is hw problémát írnak. :( megpróbálom, de szerintem irány a szerviz.

(#12027) ßrainiac válasza leslien (#12020) üzenetére


ßrainiac
addikt

Egyes videok meg mindig.

De a V10 OIS teszt amit linkeltel (azt hiszem, te voltal) az megy 1440-ben megallas nelkul.

(#12028) 5423r válasza Quqesz (#12022) üzenetére


5423r
tag

A gyári aksi a Váci úti szervizben 5000 Ft, mindenképpen jobban megéri, mint a bizonytalan származási helyű.

(#12029) 75romi


75romi
csendes tag

Üdv Mindenki!
Segítséget kérnék! QI/NFC chipet idehaza be lehet szerezni valahol szerintetek?
Előre is köszönöm a választ!

(#12030) leslien válasza ßrainiac (#12027) üzenetére


leslien
nagyúr

nálam is ez a helyzet... szóval szerintem ezt hamarosan javítani fogják... kíváncsi leszek a többi hiba elő jön a fr után is neked.. btw meg így is a leg stabilabb telo, rendszer az összes közt ( nexust ugye senki nem érti ide..)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12031) Quqesz válasza Trol (#12024) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Aztem próbáld ki azt,hogy kiveszed az aksit kb 1 percre. Ilyenkor a fesz kiürül belőle és talán az újra feszültség alá helyezés rendbehozza. Egy próbát megér,aztán factory reset,ha az sem akkor szervíz....

5423r
Győztél! Tényleg jó ár!

leslien
Ma mikor voltam a váci úti szervízben egy srác előttem egy nexus 5-öt adott be,mert random folyamatosan újraindult neki. :))

SnOOk
Előtted bontották fel a dobozt? Ha már fel volt bonta nem kell mondanom.......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#12032) Sn00k válasza zombinyul (#12018) üzenetére


Sn00k
veterán

Akkor számomra ez kisebb rejtély, hogy egy MM-ben megvásárolt telefonnál , hogy fordulhat ez elő :/

3njoy the Lif3

(#12033) leslien válasza Sn00k (#12032) üzenetére


leslien
nagyúr

pláne úgy h a telenori 165k a kártyás +7500 és független
és akkor 2ev garid van +egy év kijelző törés gari..
azért remélem h dec 06.-ra maradt még a zsákban vmi és nem költöttél el mindent mert fiaim várnak mint a mesiást... :DDD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12034) petfoto válasza 75romi (#12029) üzenetére


petfoto
tag

Nekem nem sikerült itthon. 12 $ MiniintheBox-on.
Hamarosan megérkezik...

Napster82:
Nekem olyan üvegfóliám van, amilyet keresel, de a nevét nem tudom. Ha Bp-i vagy, akkor felhívod a Mobile Shop szervízét Óbudán, ők ezt tartják, 2k-ért. Nekem bevált. A bolt is...

[ Szerkesztve ]

(#12035) ßrainiac válasza leslien (#12030) üzenetére


ßrainiac
addikt

Egyebkent tenyleg franko.

6.0 elott kb. semmi bajom nem volt vele.

Nexusok meg addig voltak erdekes, amig a gyartoi telok optimalizalatlan kaksyk voltak. Viszont ez mar eleg baro ;P

(#12036) Sn00k válasza leslien (#12033) üzenetére


Sn00k
veterán

Ezt jo lett volna , ha elobb tudom, akkor nem is kerdes , hogy ott veszem. A 2 ev gari az nalam is jatszik legalabbis azt mondtak, annyi van ra. Na mindegy igy jartam :/ A telapohoz meg, annyi, hogy mond a cimet lehet betudok, majd ugrani;) a langyos tej legyen kikeszitve! A kemeny meg tiszta legyen! :DDD

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#12037) Stauffenberg válasza Sn00k (#12032) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Elég egyszerűen előfordulhat egy MM-ben, hogy a szürke hátlapos telefonodhoz nem járt ajándék hátlap, mert ahhoz nem jár.

Csak a bőr kiszereléshez adnak egy műanyagot. Fordítva nem.

(#12038) Tybike81 válasza Aryon87 (#12008) üzenetére


Tybike81
őstag

Na 5.1 vissza téve nekem is...
Igaz először hibával megállt az LGUP, majd lefordultam a székről az idegtől hajnalban, de második neki futásra sikerült. Most V10D ismét :) Amit te linkeltél Romot az milyen verzió? V10D vagy V10E?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#12039) Vikooo


Vikooo
addikt

Milyen fulest ajanlotok a G4 -hez? A gyari eleg kenyelmetlen es nem szol valami jol.

(#12040) ToMmY_hun válasza Vikooo (#12039) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Ez erősen árkategória függő. Én például Klipsch-et használok, itt van egy egész jó termékük: klipsch.com - R6i

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#12041) zack válasza Vikooo (#12039) üzenetére


zack
nagyúr

Vsonic GR07?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12042) Peter.70 válasza Sn00k (#12036) üzenetére


Peter.70
őstag

Nálunk nincs kémény és tiszta a bakancsom :D

(#12043) Sn00k válasza Stauffenberg (#12037) üzenetére


Sn00k
veterán

NA, akkor meg is oldottad a rejtélyt! Te vagy a hónap topikgazdája! Legalábbis nálam:) Majd szólok a Ph-ás tulajoknak az érdekedben :DDD

(#12042) Peter.70:: OKÉ, privibe jöhet a cím:)

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#12044) Nikaré válasza Quqesz (#12022) üzenetére


Nikaré
őstag

Tőlük már nem veszek akksit, legutóbb váltig állították még a boltban is, hogy eredeti a kiválasztott, de hamarosan szervizbe került a (Samsung) telefon, egyből kérdezték honnan ez az akku?
Kapásból mondták utángyártott, meg is mutatták az eltéréseket!
Ennyit a "gyorsboltról"

Ezzel a QI/NFC chip és töltő pad beszerzéssel nekem is gondom akadt.
Néztem a korábbi linket, de nem tudom egy jó ideig megoldani (messzi rendeléssel). :U

A búgás nekem is előfordult kettő módon.
Bekapcsolt kameránál és bekapcsolt led lámpánál.
Majd még kísérletezek ezzel mert piszkálja a csőrömet.

[ Szerkesztve ]

(#12045) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Hmmm nektek néha előszokott fordulni,hogy többszöri kopogtatásra sem ébred fel a kijelző? Most vagy nem vagyok elég eréjes,v a fólia tompít,v esetleg az ujjam száraz de ritkán előfordul. Persze power gomb oszt jónapot.

Nikaré
Jogos,lg szervízben ocsobb és a nincsen becsomagolva felirat gyorséknál már nekem is gyanus volt(mi is vettünk samu aksit,hát nem hozta a vártat)....
Búgással ne foglalkozz,hétköznapi használatban észrevehetettlen......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#12046) SlayR válasza Quqesz (#12045) üzenetére


SlayR
senior tag

Megesett, de nálam pl sokkal jobban működik ez a dolog is 6.0 alatt

(#12047) Kyller válasza Quqesz (#12045) üzenetére


Kyller
senior tag

Nekem csak zsebből kivéve azonnali kopogásra nem szokott reagálni. Várnom kell 1 mp-et, utána rendben van.

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#12048) ruzsabazsa


ruzsabazsa
aktív tag

Sziasztok.Ugye tegnap jott meg a telo plusz hatlappal meg minden de a telo dobozan szokott folia lenni? Mert nem emlekszek ra h volt e de inkabb nem mint igen :D a Nexusomnal se emlekszek hogy volt.

(#12049) SlayR válasza ruzsabazsa (#12048) üzenetére


SlayR
senior tag

Telefon dobozon nekem külön nem volt csak matrica az oldal nyitónál

(#12050) DaDa válasza ruzsabazsa (#12048) üzenetére


DaDa
senior tag

Nekem is csak egy LG matrica volt az oldalán. Fólia nem.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.