Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20951) gerenda110 válasza Aryon87 (#20950) üzenetére


gerenda110
aktív tag

sajnos a kamera lencsét nem cserélték ki..

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#20952) Scooter74 válasza majdnemkocka (#20948) üzenetére


Scooter74
őstag

Parancsolj, Ali tele van vele

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#20953) WinstonWolf válasza Stauffenberg (#20927) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Szerintem az éjszakai merülés amiatt fontos, mert ilyenkor aztán tényleg nem buzerálja senki a telefont, azaz csak azok a folyamatok mennek, amik háttérfolyamatok, és vajmi kevés behatása van rá a felhasználónak. Így lehet objektíven látni, hogy valamelyik alkalmazás - vagy ne adj isten - az oprendszer maga mennyire szívja az akkut. Nem mindegy, hogy 4%-ot esik egy éjjel alatt vagy 24-et. Vagy ha mondjuk egy program telepítése után hirtelen megugrik az éjjeli merülés mértéke, akkor az tuti akkuzabáló nappal is...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#20954) Mikemend válasza pivi.l (#20945) üzenetére


Mikemend
senior tag

Na meg az a kérdés, hogy a NeWisdom matricát vajon hol lehet kapni, hogy ide is kiszállítsák? Amazonon láttam, de ők nem szállítanak ide, Alin és ebayen meg noname-ek vannak. :U Erősen gondolkodom azon, amit én is belinkeltem (a "kollegina" után), pedig jobb lenne egy minőségi matrica... Itthon nem árulnak ilyesmit? :U

(#20955) htc07 válasza Mikemend (#20954) üzenetére


htc07
addikt

"minőségi".. nemrég volt téma hogy pár hét után elfelejt működni. ;]

(#20956) pivi.l válasza Mikemend (#20954) üzenetére


pivi.l
tag

NeWisdom matricát én is kerestem az Ebay -en, de nem találtam.
Végül ezt rendeltem meg: [link]
Ha megjön, beszámolok hogyan működik.

[ Szerkesztve ]

(#20957) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Én tőle rendeltem ezt : [link], és tökéletesen működik, kb kétszeres lett a töltési idő, de tokon keresztül is tökéletesen tölt, bárhová teszem. Egy valami miatt nem használom, az pedig, hogy melegszik a teló, illetve, hogy nyomja a hátlapot, de szerintem mindegyik. Kerek 20 nap alatt ideért korrekt csomagolásban. Most egy tokba vagyok szerelmes : [link], csak nagyon drága, és félek, hogy túl nagy lesz tőle a telefon.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#20958) Vikooo válasza Scooter74 (#20935) üzenetére


Vikooo
addikt

Azok a legjobbak! Tovabb marad karcmentes mint a Nillkin pl. Nekem bevallt.

(#20959) szaszaboy0


szaszaboy0
tag

Sziasztok,
Megint történt egy eset amit megosztanék veletek.
Nem tudom túl terheltem e a telefont bár szerintem ilyesmi nem lehetséges, de sem dupla érintéssel sem power gombbal nem sikerült felélesztenem a kijelzőt. Mikor sikerült végre egy fekete háttér fogadott a–z ikonokkal a beállított helyett. Vajon mi lehet a gond? 2 napja csináltam gyalulást és kezdtem belakni.

Üdv Szabi

(#20960) Mikemend válasza pivi.l (#20956) üzenetére


Mikemend
senior tag

Kíváncsi leszek, hogy passzol és hogy mennyire vékonyították...

(#20957) Tomtotom: no ez szinte ugyanaz, amin én is gondolkodtam, de még nem ugrom bele, pedig már viszket a tenyerem :D Csak sajnálnám a fekete bőrhátlapot, ha tényleg nyomná (plusz még ott lesz a tok is, amit várok)...

[ Szerkesztve ]

(#20961) debcamp


debcamp
aktív tag

Én viszont tegnap kaptam meg a matricákat, most volt időm bepróbálni.
2db-ot rendeltem ha elszúrom az egyiket :D A műa. hátlapra próbáltam, ne a bőrt barmoljam el, de ment elsőre. Egyedül a töltési oldal kis érintkező füle alá kellett egy kicsit alápolcolni, mert amíg az nfc helyén van a gyári hátlapon alátámasztás, addig a töltés helyén nincs és nem érintkezett jól.
Így már jól működik. Kicsit nekem is magabiztosabban kellett rápattintani a hátlapot (műa), de a helyén van, nem áll el a gomboknál sem. Tokon (Spigen Neo Hybrid) keresztül is simán megy a töltés. Egy Nokia DT-900-al töltöm, eddig semmi gond.
Most tettem rá 30%-nál, kíváncsi vagyok mennyi idő alatt lesz 100%-on és mennyire fog melegedni.
Ha meg van és nem felejtem el, írok! :)

(#20962) neo_xperia válasza mouzrr (#20920) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Szia! Vagyunk itt egy néhányan akik G2-ről váltottunk. A különbség? Stabilitásban kb. ugyanaz. Másban minden téren jobb a G4. Gyorsabb, szebb kijelző, kamera is jobb, főleg gyengébb fényviszonyok mellett. Amiben gyengébb egyértelműen az az üzemidő. De ebben a G2 kiemelkedően jó. Itt kb. a G2 üzemidejének a 70%-ra számíts. Nálam pl.átlag 3 és fél óra SOT, másfél nap használat mellett. Persze kihozható 4-5 óra is, de akkor nem bír ki 24 órát. Ez persze nagyban függ a felhasználói szokásoktól. Összességében megéri váltani mindenképp.

[ Szerkesztve ]

(#20963) leslien


leslien
nagyúr

skacok , búcsúzok további jót nektek.... :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#20964) neo_xperia válasza leslien (#20963) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Na! Mi volt a csábító?

(#20965) leslien válasza neo_xperia (#20964) üzenetére


leslien
nagyúr

S7 edge

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#20966) tipuka válasza neo_xperia (#20964) üzenetére


tipuka
addikt

ott az aláírásában az S7 Edge. :)

lecsúsztam 6 másodperccel :)

[ Szerkesztve ]

(#20967) neo_xperia válasza tipuka (#20966) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

mielőtt teljesen hülyének néznél, így is látnád?
:)

(#20968) mivan80 válasza Mikemend (#20903) üzenetére


mivan80
aktív tag

Kb 3 óra
Érdemes venni többet (azért itt is elmondom, hogy a tok vastagságtól, anyagtól függően zavarhatja a töltést!)
Aliexpress vagy ebay keress rá, én is linkeltem
Én Nokia Fatboy-t
Ezt nem tudom, az enyém műanyag hátlapos

(#20969) #18001664


#18001664
törölt tag

Imádom ezt a telefont...mindig meglep mennyire jó!

(#20970) neo_xperia válasza #18001664 (#20969) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Engem az lep meg hogy mindezek ellenére mégis mennyien lecserélik.. :F

(#20971) #18001664 válasza neo_xperia (#20970) üzenetére


#18001664
törölt tag

Az újdonság ereje nagy kísértés! :)
Nehéz megállni, hogy ne csábuljon el az ember, akármennyire is jó a jelenlegi készüléke!
Én max az utódra fogok cserélni ha élőben tetszik, de ha nem jön össze akkor is boldogan fogom simogatni a jobb zsebem tartalmát ( G4 ) :D

(#20972) Mikemend válasza mivan80 (#20968) üzenetére


Mikemend
senior tag

Köszönöm a válaszokat!
A 3 óra az még abszolút jó, viszont a matricából ahogy elnéztem már van vékonyított is, csak ide nem szállítanak az amazonról :((
A tok 6 millis lesz, hogy védjen is valamit (szilikon), szóval necces ha 8 millis vastagságon tölt maximum egy Qi... :U
A vékony matricát azért vadászom, mert olvastam fentebb többektől, hogy feszíti a hátlapot.

(#20973) smidipeti1 válasza Tomtotom (#20957) üzenetére


smidipeti1
tag

2016 VERUS ! Hot Selling Neo Hybrid Tough Armor Case for LG G4 Luxury Mobile Phone Hard Cover Back Plastic+TPU Case for LG G4
http://s.aliexpress.com/eqmEfIV3
(from AliExpress Android)
Én ilyet használok 3 hónapja... 1000 Ft került... No comment...

(#20974) tipuka válasza neo_xperia (#20967) üzenetére


tipuka
addikt

én nem néztelek hülyének, ne értsd már félre. :) nem tudtam én, hogy mobilnézetből vagy.
én is néha átsiklok dolgok felett, közben ott van a szemem előtt...

smidipeti1: képet kérlek a tokról! kíváncsi lettem!

[ Szerkesztve ]

(#20975) Tomtotom válasza smidipeti1 (#20973) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Köszi, már itthon is találtam a drmobil.hu oldalon 3-ért.

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#20976) zack válasza Stauffenberg (#20927) üzenetére


zack
nagyúr

;] :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20977) GuruZone válasza gerenda110 (#20949) üzenetére


GuruZone
őstag

Nekem elszállt a háttérvilágításom február közepén,
két hete adtam le a Telekomban, ma hozta meg a futár.

Kijelzőt cseréltek és kamerát is, pedig elfelejtettem ráírni a hibalistára,
hogy a kamerán (nem az üvegen) a vásárlást követő 5. naptól (2015. július 7.)
kezdve van egy "folt", valószínűleg porszem.

Megkeresem ki javíthatta (LG vagy telemax) és agyondícsérem őket. :R :R

íme egy kép, folt a jobb-felső sarokban:

Ide kattintva nagyban

A győri LG szerviz nem tud rendelni kijelzőt G4-hez,
ezért nem vittem be a sráchoz.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#20978) Wucky válasza GuruZone (#20977) üzenetére


Wucky
senior tag

Van győrben LG szerviz?
Címet tel számot pls. Akár privátban.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#20979) Vikooo válasza neo_xperia (#20970) üzenetére


Vikooo
addikt

Ez engem is! Imadom ezt a telefont de csaladoskent (meg amugy se) nem szeretnek evente tobb szaz ezer Ft -ot ilyenekre kiadni. Ott pukkadjon meg az ujdonsag ereje :)

[ Szerkesztve ]

(#20980) Quqesz válasza leslien (#20965) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Használd egészséggel! Majd tudod infókat kérünk S7 vs G4...

neo_xperia
Nem baj, majd pár hónap után újra itt lesznek :D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#20981) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Kíváncsian néztem mennyibe fog kerülni a G5 és ezt találtam és a felsorolt kiegészítők lesznek hozzá:
G5 ár
Sztem én berendelem :D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#20982) Sanya válasza Quqesz (#20981) üzenetére


Sanya
nagyúr

Én meg új kocsit akarok venni. Meg most megyek veszek kenyeret meg tejet, a többi van itthon.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#20983) Stauffenberg válasza WinstonWolf (#20953) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"azaz csak azok a folyamatok mennek, amik háttérfolyamatok, és vajmi kevés behatása van rá a felhasználónak"

És mi van a szinkronizációkkal? Nálam szinkronizál 3 email fiók, egy tucatnyi app és reggelre nem ritkán 20+ új értesítésem van (nyilván csoportosítva csak 4-5, de attól még minden egyesével jött le pushban). Nem gondolom, hogy az átlagos használattól ez nagyon eltér.

"Nem mindegy, hogy 4%-ot esik egy éjjel alatt vagy 24-et."

De most itt nem is a rendellenes merülésről beszéltem, hanem a teljesen normálisról. Tegnap több topikban is kerestem keresővel és több olyan jellegű hozzászólást is láttam, hogy "az XY telefonom maximum 1%-ot merült éjjel, de sokszor semmit, de ez a fostalicska már 5%-ot is merül, el is adtam, visszaváltottam XY-ra". Szóval én csak ezt akartam megtudni, hogy ez miért olyan stresszes.

Arról nem beszélve, hogy sokszor csalnak a töltöttség jelzők. Szerintem mindenki emlékszik arra, hogy G4-en 5.1 alatt elég sokáig be volt ragadva 100%-on a kijelzés, most 6.0-án meg hamarabb elkezd leesni 99%, 98%, 97%-ra. Simán lehet, hogy a korábban tapasztalt 0-1% körüli merülés semmivel sem volt kevesebb, mint most 4-5% mondjuk (nálam nagyjából ez a tapasztalat, korábban sokszor szinte nulla merülés volt éjjel, most meg 5% is simán, de az összesített üzemidőben nincs eltérés).

(#20984) szaszaboy0


szaszaboy0
tag

Szóval történt már ilyesmi valakivel?
Nem tudtam kb 1 percen át feloldani a kijelzőt sehogy sem.
Mikor sikerült igen akadozott a menü és egy pillanatra csak fekete háttér volt a beállított helyett.

Üdv Szabi

(#20985) majdnemkocka


majdnemkocka
tag

Ezekkel az uaBids tokokkal van valakinek tapasztalata? Ez valami ukrán cucc?

;)

A tiny flurry of human activity against the impeccable backdrop of stars and void.

(#20986) debcamp válasza majdnemkocka (#20985) üzenetére


debcamp
aktív tag

Most ez komoly??? :U :DDD :C

Egyébként nekem ilyen van több mint fél éve, használatban van és semmi baja.
Nem kopik a külső keret, masszív darab és az eddigi igénybevételeket is jól bírja (kisebb ütődések.. hát na.. izomból még nem vágtam földhöz :D ) Ahogy a képen is, pezsgő színt vettem, mert az van a barna bőr mellett nekem műa hátlapban és akkor már passzoljon. Csak műa. hátlapra megy fel, de már így is stabil, passzentos, jól tart. Bőr nem is menne alá szerintem, vagy csak nem egészségesen... meg úgyis kitakarja az egész hátlapot, úgysem látszana, felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#20987) mouzrr


mouzrr
őstag

Sziasztok. Megvan a G4, viszont gépen nem enged frissíteni, nem tudok a Frissítés indítására nyomni, viszont a telefonon kerestem frissítést és talált 900 MB-os v20d-jan-20-2016 os frissítést. Ezt tegyem fel vagy gépről is lehetséges lenne?

(#20988) debcamp válasza debcamp (#20986) üzenetére


debcamp
aktív tag

Folyt, csak lejárt a szerkesztési idő..

Kiszedni belőle a telefont szerintem nehézkes -vagy csak nem találtam még meg a tökéletes műveletet- pont amiatt, hogy méretpontos és jól tart, stabil, berakni könnyebb. Ha nem váltogatod a tokokat naponta, akkor nincs is vele dolgod. A lyukak méretpontosak, jó helyen vannak, infra, hangszóró, jack, stb..
Qi töltő (DT-900) tökéletesen működik vele.

Ja igen, ez egész pontosan a Spigen-től a Neo Hybrid.
Más Spigen termékkel kapcs. nincs infóm. Nekem eredeti, nem tudom mennyire másolják ugyanezen néven..
azt tudom hogy Más névvel van -majdnemhogy- ikertestvére Caseology-tól az ENVOY széria. Igaz ennél más anyagokkal is dolgoznak, mint akár "carbon" és "leather"..

Ha valamit kihagytam, másnak is van ilyen, majd leírja :)

(#20989) KZP válasza mouzrr (#20987) üzenetére


KZP
őstag

Az összefoglalóban szépen le van írva az LGUP-pal való frissítés menete, én is az alapján csinálom éppen a 2 órája átvett telcsin. :))

(#20990) mouzrr válasza KZP (#20989) üzenetére


mouzrr
őstag

Köszi a választ. Közben írja a Support Tool hogy LG Bridge-el kéne frissíteni, megpróbálom azzal. :K

(#20991) Reinkz


Reinkz
senior tag

Elkezdtem volna rootolást, de már az elején elakadtam..

Amióta felraktam a driverket az óta nem veszi be a windows a telefonomat csak tölti, hang van de problémát jelez az eszközkezelő :U

?

így meg nehéz lesz rá átmásolni amit kell, szedjem le azt a drivert amit az első lépésben megadtak, és csináljam nélküle nem lesz abból probléma később?

[ Szerkesztve ]

(#20992) majdnemkocka válasza debcamp (#20986) üzenetére


majdnemkocka
tag

Köszönöm a kimerítő választ, bár nem volt komoly, csak egy roppant izgalmas szombatii meetingen túl sokat nézegettem a tokot. :D Bocs.
(viszont jópofa, hogy "uabids" keresésre is a Spigent dobja fel a Google)

A tiny flurry of human activity against the impeccable backdrop of stars and void.

(#20993) Mikemend válasza mouzrr (#20990) üzenetére


Mikemend
senior tag

Én is Bridge-dzsel frissítettem és semmi bajom, sőt. :)

(#20994) majdnemkocka válasza Reinkz (#20991) üzenetére


majdnemkocka
tag

Ez ígyegy picit kevés. Melyik leírás hányadik lépésénél tartasz, hány bites milyen Windowsod van, stb.?

A tiny flurry of human activity against the impeccable backdrop of stars and void.

(#20995) debcamp válasza majdnemkocka (#20992) üzenetére


debcamp
aktív tag

Igen én is néztem a linked.. gondoltam is hogyhogy jön ez ide (mmint a google spigen találatai. érdekes hogy nem csak a case meg G4 re adott találatokat, hanem kvázi pontosan a spigen termékekre a g4 tekintetében... vmi nagyon tud ez a google :U ) :D
Na majd miután leírtam mindent, akkor vettem észre a "kacsintást" a végén.. Mondom: Jaaaaaaa :B :DDD

(#20996) Reinkz válasza majdnemkocka (#20994) üzenetére


Reinkz
senior tag

Nagytoll leírását követtem.

64bites win10.

Letöröltem azt a drivert ami a leírásban volt és felraktam az Lg honlapjáról leszedettet. így újra bevette MTP-ben, ráraktam a rootolt img-t, követtem a leírást minden jól ment, a command windowban vissza is kaptam egy #-t kb 1percen belül újra indítottam a telefont még írt is vmit hogy alkalmazások indítása.

de root checker szerint nincs rootolva :( mint ronthattam el?

miután beütöm hogy id e mögött:"uid=(0)root gid=(0)root" még vmi recoveryset is visszakaptam.

[ Szerkesztve ]

(#20997) mouzrr válasza Mikemend (#20993) üzenetére


mouzrr
őstag

Sikerült minden, már fel is tettem mindent ami kell. A Tone füles is király amit kaptam hozzá. A kamera lenyűgözött már 2 kép után :C

(#20998) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Alakulgat :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#20999) tipuka


tipuka
addikt

na sziasztok, mától én is G4-es tulaj vagyok ! :C

ha nem tudnám milyen nőt és kecskét simogatni, az G4-es bőrhátlapját simogatnám egész nap. :DDD

(#21000) Tomtotom válasza tipuka (#20999) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Gratula, sok örömet hozzá :)
Megrendeltem a Verus Verge tokot, amit kinéztem, nem volt olcsó, de legalább eredeti. Ha megjön, teszek fel képeket :). Remélem az üvegfóliát nem nyomja le.

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.