Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19801) kocsij válasza drmotto (#19800) üzenetére


kocsij
tag

Nézd meg az S7 és a G5 összehasonlitást. Ha G4-t cserélném akkor simán S7 lenne és nem a G5.

Galaxy S23 Ultra

(#19802) zoltan77


zoltan77
aktív tag

Nekem marad a génégy sokáig, szereintem most a legjobb telefon a piacon árkategóriában. :)

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#19803) drmotto válasza kocsij (#19801) üzenetére


drmotto
őstag

Megnéztem, és ezért kérdezem. Szóval, kifejtősen, miben is "basz oda"?
És ne a szubjektív jegyekkel gyere.

(#19804) tonnni1 válasza andreas49 (#19780) üzenetére


tonnni1
tag

Köszi a választ.

(#19805) zoltan77


zoltan77
aktív tag

Amúgy a samsung megint odaver mindenkinek, szép telefonok lettek.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#19806) Quqesz válasza -B- (#19797) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nézd meg az aksi adatoknál az optimalizációnál a wifi be van-e pipálva(a doze ne vegye le aksi kímélés miatt)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19807) kocsij válasza drmotto (#19803) üzenetére


kocsij
tag

Olvasd el a mobilaréna beszámolóját róla és meglátod. Sokkal jobb az S7 mint a G5 sajnos. Ha váltani kéne akkor simán az S7-t választanám.

Galaxy S23 Ultra

(#19808) BloodRay válasza kocsij (#19790) üzenetére


BloodRay
veterán

Aztán miben bax ez oda a G5-nek? Ez még annyit sem változott mint a G4... Visszarakták azt amit az S5-ben kivettek és... WOW! De legalább továbbra is ujjlenyomatmágnes, törékeny üveg házban lesz...
Ha szoftveresen nem lesz olyan retek mint az elmúlt pár év csúcs Samsungjai akkor felzárkozott. Maximum. De zéró innováció. Szerintem.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#19809) -B- válasza Quqesz (#19806) üzenetére


-B-
senior tag

Hiába pipálom be, ugyanúgy nem kapcsolódik csak akkor, ha feloldom a kijelzőt.

(#19810) drmotto válasza kocsij (#19807) üzenetére


drmotto
őstag

Harmadszor kérem, hogy írd már le , mi az amitől odabasz. De tényleg. Ugyanaz a hw, a kinézet szubjektív. Szóval? megtanult a samsung optimalizálni? Vagy mitől?
Konkrétumokat légyszi,.

(#19811) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Az LG G5 vélemények még valamennyire elférnek itt, de nagyon erőltetni azt sem kéne.

Viszont a Galaxy S7 - LG G5 vita már teljesen off.

Van mindkét készülékhez hír a Mobilarénán, azokhoz meg topik.

Használjátok bátran!

Másodjára kérem.

(#19812) majdnemkocka válasza geryboro (#19601) üzenetére


majdnemkocka
tag

A Google Camera tud mindenféle panorámákat (gömböt is), és multifókuszt (illetve utólagos fókuszt, az app "életlenítés"-nek hívja). A "mozgókép"-et nem biztos, hogy értem, ha a 6P-ben elérhető GIF-gyártásra (SmartBurst) gondolsz, akkor az nem érhető el (az 5X-ben sem). Ha a videókészítésre gondolsz, az természetesen van. :)

[ Szerkesztve ]

A tiny flurry of human activity against the impeccable backdrop of stars and void.

(#19813) buliforma


buliforma
csendes tag

Gondoltam megosztom veletek, hogy a v20 D frissítés óta csökkent akkuidőm megoldódott. Volt HR újra belaktam nem backupból és még is gyenge volt. Aztán kikapcsoltam a smart lock funkciót és láss csodát visszatértek a 3 h körüli kijelző idők. Előtte a 2 is csoda volt v20D-n

(#19814) Aryon87


Aryon87
félisten

Most nezem a Telenor oldalan, hogy a G4 torlesztoje az en csomagomban 11k. :Y
Nekem 7800ft

Hol kell azt kikapcsolni? Nalam is fosul teljesit a 20d...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19815) buliforma válasza Aryon87 (#19814) üzenetére


buliforma
csendes tag

Beállítások/Biztonság/Trust Agent

(#19816) Aryon87 válasza buliforma (#19815) üzenetére


Aryon87
félisten

Koszi. Nalam szurke az opcio. Sima elhuzast hasznalok, nincs kodolas.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19817) kentucky


kentucky
őstag

Szerintetek Android N-nel mi is megkapjuk az új LG UX felületet?

(#19818) #18001664 válasza buliforma (#19815) üzenetére


#18001664
törölt tag

Nekem is az húzta az akksit, gps-t úgy nyomatta hogy "öröm" volt nézni!

(#19819) #18001664 válasza kentucky (#19817) üzenetére


#18001664
törölt tag

Nem hiszem!

(#19820) #18001664


#18001664
törölt tag

Nem tudom nem tilos-e itt ilyet írni de valaki nem akarja a bordó bőr hátlapját feketére cserélni?

(#19821) neo_xperia válasza #18001664 (#19820) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Miért nem rendelsz ebay-ről? Nekem a múlt héten jött meg a fekete, rekord 11 nap alatt. 6 K volt.

(#19822) #18001664 válasza neo_xperia (#19821) üzenetére


#18001664
törölt tag

Egy linket tudsz adni ahonnan te rendelted? Köszi!

(#19823) neo_xperia válasza #18001664 (#19822) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Én innen rendeltem, de most hogy nézem, jelenleg csak fekete van, a többi szín out of stock.

De nézz szét máshol .

[ Szerkesztve ]

(#19824) Aryon87 válasza kentucky (#19817) üzenetére


Aryon87
félisten

Sztem meg fogjuk kapni, főleg ha a G3-ból indulok ki, ugyanis ők is megkapták a G4 rendszerfelületét.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19825) Aryon87 válasza Aryon87 (#19824) üzenetére


Aryon87
félisten

Sőt, most tűnt fel hogy a G5 rendszerfelülete igencsak a MIUI-ra hajaz. Teljesen másképp néz ki az értesítési sáv, a beállítások menüje is.
G5 6.0.1 szoftverrel pörög.

Vajon mi is megkapjuk majd ezt G4-re?
Ugye az N az már újabb főverzió, 7-es számozással ha nem tévedek.

G5 hands on videó

Bocs a fél off-ért

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19826) Aryon87


Aryon87
félisten

Na igy mindjart mas a dolog... Miota fent van a 20d ez az elso ilyen statisztika. Kicsit bosszant, hogy valami huzza az akksit.

kep1
kep2

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19827) leslien válasza Aryon87 (#19825) üzenetére


leslien
nagyúr

biztos lehetsz benne h a G4 kap még egy fő verziót...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19828) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Segítséget kérnék olyan G4 tulajtól akinek van tapasztalata a "üzenet/hívás" hangértesítései részhez.
Minden be van állítva magyar nyelvre, de fogalmam nincs, hogy ez milyen módon lehetne kihasználni!? :B :U :R

/mi a pontos működés módja, folyamata?/

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#19829) Stauffenberg válasza kentucky (#19817) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Honnan jön az Android N? Annak még a developer preview változata sincs bejelentve. Az LG G5 is még Marshmallow-t futtat, szóval az új UI jöhet nekünk akár a 6.0.1-es frissítéssel is.

Én nem várom az új UI-t, teljesen eltűnt az App Drawer és tényleg egészen MIUI szájíz, amit én nem kifejezezten csípek. Én a stock rendszertől való minél kevesebb eltérést pártolom. Aztán tudja a franc, lehet a stock 7.0 is így néz majd ki és az LG már dolgozik a következő Nexuson, innen ismeri már.

(#19830) ToMmY_hun válasza Stauffenberg (#19829) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

"LG már dolgozik a következő Nexuson" - az zseniális lenne! Az 5-ös Nexus megkockáztatom, hogy az eddigi legjobb droidos telefonom volt. :) A G4 is frankó, de annyira nem lehet babrálni vele, mint a Nexus telefonokkal. :B

C programmers never die, they are just cast into void.

(#19831) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Sziasztok! Az alábbi hibával szembesültem : Ha kb 10 percig netezem a telón, akkor a fekete állapotsáv ami a Chrome használatakor látszik, szürke háttérnél szellemképként bentmarad a kijelzőn nagyon halványan (alig látszik) . Véletlenül vettem észre. LCD screen nevű programmal a szürke színnél kb 50% fényerőn elég jól látszik, majd kb 5 perc múlva eltűnik. Megnézné valaki, hogy másnak is jelen van e a probléma? Alig észrevehető, de pl az akkumulátor jelzése és a sáv az kivehető, de csak szürke háttérben. Ez hiba lehet?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#19832) Sanya válasza Tomtotom (#19831) üzenetére


Sanya
nagyúr

reboot után is megmarad? reboot után ne futtasd a chrome-ot.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#19833) Tomtotom válasza Sanya (#19832) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Még nem próbáltam, de eddig észre sem vettem, nem tudom, hogy jelen volt e 6.0elött.

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#19834) Sanya válasza Tomtotom (#19833) üzenetére


Sanya
nagyúr

Akkor próbáld.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#19835) Quqesz válasza Tomtotom (#19831) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha jók az emlékeim volt itt már hasonló eset, de neki is mindég elmúlt, nem égett be véglegesen....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19836) jimmedly válasza Aryon87 (#19816) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nekem is sima elhúzás volt, mégis harmatos volt az üzemidő. Ráadásul mint vmi béta verzió, úgy viselkedett a V20d. Visszamentem V10-re, a telefont mintha kicserélték volna.

(#19837) jimmedly válasza #18001664 (#19820) üzenetére


jimmedly
senior tag

Barna csere?

(#19838) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Üdv Urak!

Én bátor voltam, előrendeltem az S7 edge-t. Így valamikor márciusban lehet lesz egy eladó G4-em. Kicsit még bizonytalan vagyok, de a G4 nekem kezd kifújni, és nem is hozta 100%ig azt, amit vártam tőle. :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#19839) totattis


totattis
tag

Sziasztok!
Olvasgatom a hozzászólásokat és ismét látom az akku idő problémát.

Az én történetem:

Szeptember 30-án megjött a T-mobiltól rendelt G4. Olvastam akkor is az akku gyengeségéről, 3 nap alatt megnyugodtam, nagyon jól ment és egyre jobb lett. Volt olyan napom, hogy 1,5 óra képernyő, és több mnit 1 óra telefonálás, valamint egész napi wifi/mobilnet és a telefonálás bluetooth-on keresztül történt, este 12-13 órányi készenlét után 70+ %-on ment töltőre. Aztán november elejétől megszűnt a szuper akku idő. Hasonló használat mellett már 10 óra készenlét után 10-15 %-ra merült le, de csak akkor ha a wifin keresztül kapcsolódott, (mobilneten jó volt az akku idő,) és mehetett töltőre. Itt és más (android) fórumokon kértem segítséget. Itt általában az jött, hogy kapcsoljam ki a helyeim szolgáltatást, nos az ugyan úgy ment az első 30 napban is, ez nem volt változás viszont android operációs rendszer állandó ébren maradása volt a bűnös. Ezért felkerestem az android fórumot, gondoltam tudnak megoldást, nos az ottani egyik főguru szerint nem lehet szoftveres baj, biztos elengedett egy forrasztás. Nos a legfőbb indoka az volt, hogy ő is 5.1-et használ, igaz főzött romot, és ráadásul Sony Z valamin. Gondoltam viccel, rákérdeztem még egyszer szerinte tök hülye vagyok, ha nem értem, ha nála jól működik akkor senkinél nem nem lehet szar.
Visszatérve ide kaptam, hogy a gyári visszaállítás segít. Húztam halasztottam, olyan jól be volt lakva a telefon, de végül kb egy hónap után rászántam magam. És láss csodát azonnal visszatért a szuper akku idő, mindent vissza állítottam az én szám íze szerinti működésre, ment minden, a helyeim is. Aztán ismét eltelt 30 nap és ugyan az a hiba jelenség lépett fel, kivéve, hogy már mobilnet alatt is pontosa úgyan úgy fogyasztott, egy kissé elkeseredtem, de gondoltam most már kivárom a gyári 6.0-át. Meg is jött valamikor február elején. Azóta ismét tökéletes az akku idő, és ha lehet még jobb is lett. Most várom a 30 nap leteltét.
Tudom nagyon hosszú a beszámoló, ezért bocsi mindenkitől!

Van-e hasonló tapasztalat?

(#19840) Peter.70 válasza Tsebacsi (#19838) üzenetére


Peter.70
őstag

Mit vártál tőle? :)

(#19841) zombinyul válasza buliforma (#19813) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem telefonálás függvényében 3-4 óra kijelző szokott kijönni. Ha telefonálok másfél órát, úgy nap végéig 3 óra kijelzőt tudok összehozni, ha nem telefonálok sokat, akkor simán 4 fölé megyek.
Pedig ez a smart lock be volt kapcsolva.
Most kikapcsoltam, kíváncsi leszek változik- e valami. :)
Szintén 20d.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#19842) Stauffenberg válasza ToMmY_hun (#19830) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ha a Nexus 5X-be került volna 3GB RAM, akkor most nem G4-ről írnék. :) Én is nagyon csípem a Nexusokat, de a 6P már túl drága lett volna nekem. Tényleg csak a RAM-ba tudok belekötni a Nexus 5X-nél. Kár érte.

(#19843) Tsebacsi válasza Peter.70 (#19840) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Kamerában nekem még mindig nem az igazi, rapid fotózásra nem mindig alkalmas, homályos képeket lövök vele, bemozdulnak dolgok vagy a kép szélei életlenek. Sokat kell játszani a fehéregyensúllyal, egyéb beállításokkal, hogy értékelhető kép legyen, addig meg a téma elsuhan vagy érdektelen lesz.
A duplakopp szenvedős néha, nagyon nem akar feloldani.
Néha random elmegy a térerőm, és teljesítményben sincs egy Exynos szintjén (menüben gyors azt aláírom).
Unalmas lett az LG UI is, már csak Nova Prime-al tudom elviselhetővé tenni.
Azért nem alma, mert nagyon sok androidos feature hiányozna.
Csak akkor cserélem véglegesen, ha az S7 mindenben jobb.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#19844) szaszaboy0


szaszaboy0
tag

Bocs a témáért, van a jutyubon egy videó a g4-g5 egymás mellett.
Annyira gyönyörű ez a g4 eszembe nem jutna mást venni...

Üdv Szabi

(#19845) Tálydi


Tálydi
senior tag

Sziasztok!

Nem igazán találtam megfelelőbb topicot arra, hogy feltegyem a kérdésem.
Melyik boltban érdemes LG G4-et vásárolni manapság? Gondolok itt főleg a garanciás ügyintézésre (bár összefoglalóban olvastam, hogy csupán a számla megléte is elég, de nem tudom ez régió függetlenül érvényes-e?).

Előre is köszi:R

Eeeeh, what’s up, doc?

(#19846) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#19828) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Valaki erre valamit? (G4 téma) :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#19847) diegho válasza Tálydi (#19845) üzenetére


diegho
nagyúr

Mobilkereskedes.hu

(#19848) Tálydi válasza diegho (#19847) üzenetére


Tálydi
senior tag

O igen azt elfelejtettem, hogy fontos lenne a bolt fizikai megléte. Nem szeretnék rendelni hanem elmennék érte még ma.

Eeeeh, what’s up, doc?

(#19849) Mike81 válasza Tálydi (#19848) üzenetére


Mike81
senior tag

Akkor neked a fent említett bolt csak akkor jó ha pesti vagy és személyesen találkozol a futárral. De amúgy eddig nem volt panasz a Mobilkereskedésre. A párom telefonja is onnan van,és eu-s. Tudtommal csak europai telefonokat hoznak. De ha ez nem így van akkor majd kijavítanak.

(#19850) Vikooo válasza MaxxDamage (#19846) üzenetére


Vikooo
addikt

"A hivo fel adatainak es uzenetenek hangos felolvasasa"
Ez van az opcio alatt mint leiras.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.