Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20151) Morris válasza Balazska15 (#20149) üzenetére


Morris
veterán

:R

(#20152) DaDa válasza Vikooo (#20140) üzenetére


DaDa
senior tag

Nekem MI band 1 van asszonynak 1s azt kell mondjam észrevehetetlen az akkufogyasztás. Az energiatakarékos BT-nak köszönhetően szinte semmi.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#20153) MartOOn válasza Vikooo (#20140) üzenetére


MartOOn
addikt

Miband 1-em is van (sztem futashoz alkalmatlan. Terkepet nem rogzit, lepeseket egész nap számolja nem lehet ciklusokban inditani. Hacsak nem kizarolag futashoz veszed fel, akkor egész jo es olcso saccolo)
Most moto360-nal hasznalom. Bluetooth folyamatosan megy, semmi észrevehető fogyasztása nincs. Szinte zéró.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#20154) Snoop27 válasza Wucky (#20102) üzenetére


Snoop27
őstag

Szia. Igen, en napi szinten jatszom a Kritikat (nyitottam is neki egy forumot itt a mobilarenan), mondhatni eleg szepen fut rajta, de nem olyan siman, mint a custom rom-os G2-n.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#20155) zombinyul


zombinyul
addikt

Ken Hong bácsi is szilikonba tartja a fekete bőr G4-esét. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#20156) bostone


bostone
addikt

Sziasztok!

A telefon belső adattárolónak mutatja a külső sd-t? Tehát lehet alkalmazásokat áthelyezni vagy telepíteni minden buhera nélkül?

(#20157) debcamp válasza MartOOn (#20153) üzenetére


debcamp
aktív tag

Ha jól értem, akkor a korábbi darab, az 1 nem alkalmas futáshoz a leírtak alapján és a mozgas/futás térképes lekövetéshez sem... Az 1S már képes /alkalmas erre?

(#20158) DaDa válasza debcamp (#20157) üzenetére


DaDa
senior tag

Mind a kettő alkalmas futáshoz. Én teszteltem is és a gps-es telefonhoz képest megtett távolságban 1-2%-ot tért el. Térképes követéshez is alkalmas mind a kettő csak ehhez a MI saját progija kell hozzá nem a playrő letöltött. Valamint ehhez a telefonodnak is ott kell lennie, aminek nem sok értelme, mert ha ott a telefon akkor van vagy 20 ingyenes app ami jó erre. Az 1 és az 1s között csak a pulzusmérés a különbség Van itt fóruma a mi band-nek is érdemes ellátogatnod oda mert ez tényleg off :)

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#20159) MartOOn válasza debcamp (#20157) üzenetére


MartOOn
addikt

Sztem az sem. De javitson ki akinek olyan van.
Hiaba kapcsolod be a gps-t a telodon (mert ugye kell hozzá a telo) csak egy ures "terkepre" helyezi ra a mozgasodat es eddig meg nem jöttem ra higy lehetne ala térképet helyezni de lehet ha nagyon belemelyedsz akkor talalsz mar rá megoldast. 1 eve tuti nem volt.
A lepesszamlalo, bar eleg pontos csak éjféltől éjfélig mér. Tehat ha rajtad van egesz nap, hiszen hasznalhatod ebresztonek meg notificationre is, akkor azt a lepes mennyiseget is mutatni fogja. Max a statisztikabol tudsz nemi infot kihamozni, ha tudod mikor indultal es mikor fejezted be a futast de ahhoz meg matekozni kell.
Nem ertettem miert nem lehet beallitani rajta egy intervallumot hogy pl most elinditok rajta egy alkalmazast, vagy a telon tok mindegy es amig az fut külön IS megjeleniti a lepeszamot meg a tavolsagot (1s eseten a pulzusszamot is atlagban vagy csucspontokat) igy fudnam hogy ma osszesen 11kmert mentem de a delutani futasom ebbol 3,5km volt 3perc alatt mert qrva jo vagyok...

Dada: alkamlmasnak "alkalmas" csak marhara nem használható... A fenti problemakra van már megoldas?

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#20160) DaDa válasza MartOOn (#20159) üzenetére


DaDa
senior tag

Nem igazán, mert ez elsődlegesen nem fitness karkötő. A futást valóban csak a napi aktivitásból tudod kihámozni de ez nem olyan vésze. Viszont egyetértek, hogy ez nem sportolásra lett kifejlesztve. Főleg értesítés fogadására és alvás figyelésre. Ha néha néha futsz egyet akkor jó ez is rá de rendszeres futáshoz erre kifejlesztett pántot érdemes venni.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#20161) zezoka válasza bostone (#20156) üzenetére


zezoka
őstag

Nem!

Gépre dugáskor megjelenik külön a belső tárhely és nálam konkrétan Samsung SD kártya.

[ Szerkesztve ]

(#20162) debcamp válasza debcamp (#20157) üzenetére


debcamp
aktív tag

Köszönöm srácok.
Valami olyasmire gondolnék, amihez nem kell telefon.
Elmegyek futni vagy csinálni vmit telefon nélkül, rögzít minden adatot amit tud.. Hely, lépések, sebesség, szintkülönbség meg ilyesmi.. És majd ha újra összetalál a telefonnal akkor szinkronizálja egy pl adott programmal ha futásról van szó, pl endomondo meg amik vannak, vagy csak simán az lg vagy egyéb lépés számláló dologgal szintén térképes kimutatása...
Más..
Az egész napos mozgás térképes lekövetéséhez (később tudjam merre jártam pl telefon nélkül is)..

Hülyeséget akarok?

(#20163) #73499136 válasza zombinyul (#20121) üzenetére


#73499136
törölt tag

Erről van szó!!! +1 :K A topikgazda úr azt nem érti meg (és már nem is tudom hogyan kellene elmagyaráznom) hogy a probléma abból adódik hogy a kompakt házaknál mire észreveszik hogy baj van már megrongálta a környezetét és kuka, amíg a levehető fedlapúaknál, hátlapúaknál ez kevésbé fordul elő, erről írtam saját példát is de hiába írók bármit. Ha beballag valaki gari időn túl a szervizbe egy szétnyomott házú telóval, ok hogy megcsinálják de mennyiért, egy 270 000 ft-os telefont? Erről írtam a P6-os konkrét történeteket (ezzel is baja volt) , mást is írhattam volna de valószínű hiába.

w333 szerintem olvasd el mit írtam korábban, írtam példák erre az esetre, nekem 1 készülékben 2 aksi végezte felfújódva mint a varangyos béka.

[ Szerkesztve ]

(#20164) bostone válasza zezoka (#20161) üzenetére


bostone
addikt

Ezek szerint az lg is sóherkedik a 6.0-val...

(#20165) szaszaboy0 válasza #73499136 (#20163) üzenetére


szaszaboy0
tag

Hallottam már ilyesmiről, sony z, a púpos akksi megrepesztette a kijelzőt.

Üdv Szabi

(#20166) Sanya válasza bostone (#20164) üzenetére


Sanya
nagyúr

Csak a microsoftnak fizetendő adót kerüli el így.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#20167) jimmedly válasza #73499136 (#20163) üzenetére


jimmedly
senior tag

Van egy két és fél éves S3-om. Átlag évente kapott új akkut. Nem is a teljesítmény romlás volt a feltűnő, hanem a hátlap domborodása. Szépen felpuffadt az akku benne. Mindig szigorúan gyári akkut kapott pedig, samu töltőt használok hozzá.

(#20168) Aryon87 válasza szaszaboy0 (#20165) üzenetére


Aryon87
félisten

Sony SP beepitett akkus volt, de leveheto hatlappal. A folyamatos forrosodas miatt az akku feletti reszen burkolat repedezett. Szerviz utan is elojott a repedezes.
Sajnos ezert tartok en is a beepitett akkutol, es orulok hogy az LG nem koveti (meg) ezt a trendet.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20169) #73499136 válasza szaszaboy0 (#20165) üzenetére


#73499136
törölt tag

Itt arról van szó hogy a gyártók a Design-ra hivatkozva térnek át (egyre többen) az unibody házakra aminek az lehet a hátránya amiről Te is írtál én meg már nem is tudom hányszor :) Szerintem meg arról van szó hogy a gyártók így érik el(igyekeznek elérni) a mielőbbi telefon váltást, ne legyen érdemes javíttatni hanem használják valameddig és kész, így van ez szinte mindennel, mosógép, TV, néhány év és mehet a szemétre , nekem ez erről a véleményem, vannak akik megértették vannak akik nem. De tényleg nem akartam erről ennyit írni a gazda úr írta egyszer hogy "Ámen" de aztán mégsem lett "Ámen" mert ő azért csak folytatta. :K

[ Szerkesztve ]

(#20170) #18001664 válasza Aryon87 (#20168) üzenetére


#18001664
törölt tag

Nekem egy iPhone-nal sem volt gondom, pedig az is beépitett akkus. Sőt a Meizu MX5 is az volt mégsem volt panaszom. Nem kell annyira tartani ettől az unibody dologtól, túl van lihegve szerintem.

(#20171) #73499136 válasza #18001664 (#20170) üzenetére


#73499136
törölt tag

Senki sem mondta hogy ez törvényszerű, nyilván vannak ellenpéldák is, ezt csak mint jelenséget, lehetséges problémát hoztam szóba, tényleg túl van ragozva de a "mester" mindig tesz hozzá valamit pedig már volt "Ámen" :K

(#20172) Stauffenberg válasza #73499136 (#20163) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"A topikgazda úr azt nem érti meg..."

Leszállnál már a témáról?

[link]
[link]
[link]

Többször leírtam már, hogy egyetértek veled abban, hogy ez a hiba előfordulhat. Akkor most kinek nehéz a felfogása?

Legyél szíves most már lépj tovább!

(#20173) #73499136 válasza Stauffenberg (#20172) üzenetére


#73499136
törölt tag

Én már rég megtettem volna , nekem nem volt Ámen az Ámen!!!

[ Szerkesztve ]

(#20174) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Sziasztok! Ma megjött Kínából a 2000 forintos qi matricám, és a töltőpad, amit 5.-én rendeltem. Ha lesz időm felragasztani, beszámolok róla :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#20175) Vikooo válasza Tsebacsi (#20141) üzenetére


Vikooo
addikt

Koszi :)

(#20176) kagzer válasza Tomtotom (#20174) üzenetére


kagzer
aktív tag

Apropó.

1500 Ft-os töltőpad és 1500 Ft-os Quick Circle tok tökéletesen működik.

Mindkettő Ebay.

(#20177) szaszaboy0


szaszaboy0
tag

Használ valaki poweramp lejátszót?
Az történt, hogy random leáll zene közben, mintha meg sem nyitottam volna.
Fél óra, 20 perc, 5 perc mindegy leáll és nem tudom mi lehet a baj. Nem foghatom memória hiányra, az lenne még szép.
Kicsit idegesít a dolog mert ilyennel még nem találkoztam.

Üdv Szabi

(#20178) SybenX


SybenX
őstag

Na akkor ha a B-telnél veszem akkor milyen garancia is jár a telefonhoz?1év gyári és +1 mi? Bolti vagy szoftver?

(#20179) zombinyul válasza szaszaboy0 (#20177) üzenetére


zombinyul
addikt

Én még nem használtam,bde annyira dicsérik, hogy majd kipróbálom. Nekem az alap lejátszó csinálta ugyanezt egy időbe. Nem is értettem...

Az alap lejátszónak a kinézete se tetszik.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#20180) DaDa válasza szaszaboy0 (#20177) üzenetére


DaDa
senior tag

Én azt használom, igaz nem sokszor de még nem fordult elő vele semmilyen probléma. Töröld az app adatokat hátha segít.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#20181) SybenX válasza SybenX (#20178) üzenetére


SybenX
őstag

Közben megkérdeztem a B-telt és a 2. év csak szoftvergarancia,szóval marad a mobilkereskedés 2 év garival.

(#20182) xabolcsy


xabolcsy
aktív tag

Hogy lehet az sd egybe formázni a redszer memóriával?
Elvileg a 6.0 tudja! De hogy?

(#20183) Scooter74 válasza SybenX (#20178) üzenetére


Scooter74
őstag

Akkor N5 után neked is G4 lesz a nyerő?

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#20184) SybenX válasza Scooter74 (#20183) üzenetére


SybenX
őstag

Igen :K
Viszont nem kizárt,hogy 1-2 év múlva vissza térek vissza nexusra.

[ Szerkesztve ]

(#20185) Vikooo válasza xabolcsy (#20182) üzenetére


Vikooo
addikt

LG nem implementalta ezt a feature-t ahogy a Samsung sem. Szoval sehogy. En nem is banom tobb a hatranya mint az elonye (miert akarnam elvesziteni a memoria cserelhetoseget pl?)

Off: en is szeretem a konnyu akku cserelhetoseget de emlekszem az S4 nel volt rettento sok selejtes, puposodo akksi es a cserelhetoseg ellenere tobb S4 -nel is repesztette a kijelzot.
Ettol fuggetlenul a legjobb dolog a konnyen cserelheto akku. Regen ez alap volt, ma mar vastagon szedve szerepel a specifikacioban, annal a keves telefonnal ahol ezt alkalmazzak.

[ Szerkesztve ]

(#20186) #73499136 válasza szaszaboy0 (#20177) üzenetére


#73499136
törölt tag

Igen, Én használom!! Eredeti verzió?? Vásároltad?

(#20187) Scooter74 válasza SybenX (#20184) üzenetére


Scooter74
őstag

Nem fogod meg bánni.
A későbbi Nexus vonalat majd én is meglátom.
De viszont arra fel kell készülni, hogy a Google is keményít, mert már az 5X és a 6P esetében is necces a root. Elméletileg gari vesztés van mindkét telefon esetében, ha nyitod a bootloadert.
Illetve meg is jegyzi azt. A Google is előbb vagy utóbb befogja fejezni a Nexus vonalat szerintem, és piacra fog dobni egy nyers androiddal ellátott sima okos telefont.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#20188) Stauffenberg válasza Scooter74 (#20187) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Bizony, hogy nem. Én is Nexus vonalról jövök és szerintem a G4 elég jól hozza az ott megszokott összeszedettséget és optimalizációt.

Én sem zárom ki, hogy visszatérek majd Nexusra, de most a G4-et tartottam jobb vételnek, mint az ugyanannyiért kapható 5X-et.

(#20189) vigyori78 válasza xabolcsy (#20182) üzenetére


vigyori78
őstag

(#20190) tonnni1


tonnni1
tag

Sziasztok!

A G2-ben volt feladat kezelő a G4-ben találok ilyet vagy ehhez hasonlót?

(#20191) FerNandor válasza tonnni1 (#20190) üzenetére


FerNandor
őstag

Beállítások - általános - alkalmazások - futó?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#20192) tonnni1 válasza FerNandor (#20191) üzenetére


tonnni1
tag

Nekem ott a futó alkalmazásokat nem kínálja fel, legalábbis én sehol nem találom.

(#20193) FerNandor válasza tonnni1 (#20192) üzenetére


FerNandor
őstag

Ott jobbra kell húzni kettőt és ott kell lennie. Úgy van, hogy letöltve, sd kártyán, futó, összes.

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#20194) vigyori78 válasza tonnni1 (#20192) üzenetére


vigyori78
őstag

Fejlesztői opciók és az ötödik.

[ Szerkesztve ]

(#20195) tonnni1 válasza vigyori78 (#20194) üzenetére


tonnni1
tag

Megvan, köszönöm.

(#20196) neo_xperia válasza FerNandor (#20193) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Ezt biztos hogy G4-en láttad? Mert nálam nincs ilyen opció. Legalábbis 6.0 alatt.

(#20197) siofok válasza neo_xperia (#20196) üzenetére


siofok
őstag

Ottvan.

OnePlus nord 2t

(#20198) TODI1111 válasza neo_xperia (#20196) üzenetére


TODI1111
addikt

Biztos, hogy ott látta csak az még Lolli alatt volt úgy.

(#20199) FerNandor válasza neo_xperia (#20196) üzenetére


FerNandor
őstag

Ja, ez lollin van.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#20200) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Felraktam az ebay-es qi matricát, feláldoztam a fekete bőr hátlapot. Lekaparni elég nehéz volt a gyárit(nfc-t). Tökéletesen működik a töltőpaddal együtt, kicsit lassabban tölt, mint a vezetékes, viszont melegszik a hátulja elég rendesen. Ez normális? Mármint a melegedés. 2200forintért amúgy nagyon megérte, ha bírni fogja a strapát :). Akinek van tapasztalata, megírhatná nekem. Tőle rendeltem ezt, 20 nap alatt jött meg: [link]
Tényleg kíváncsi lennék a véleményekre :) Most már az ára is olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.