Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) puskas83 válasza Aryon87 (#26974) üzenetére


puskas83
csendes tag

Köszönöm a gyors választ, elmentem vettem egyet. A rusztikusabb barnalát akartam (a neten narancsnak hívják),de ők nem forgalmazzák ezért a feketét vettem. A narancsnak nevezetről még mem mondtam le lehet veszek majd később. Minden ruhahoz másik hátlap 😄

[ Szerkesztve ]

(#27002) Aryon87 válasza puskas83 (#27001) üzenetére


Aryon87
félisten

:C
Barnan a kopas jobban meglatszik, de a fekete is tud rendesen. Nalam mar rendesen szurkulnek a sarkak... Torott flip tokban van a telo, amiatt, de mar nincs szoritasa mint ujkoraban.. Most jon 3 tok, meglatjuk milyen a szoritasa.. Max megy fel a muanyag hatlap.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#27003) zack válasza neo_xperia (#26998) üzenetére


zack
nagyúr

Nem neked szólt feltétlen, csak már sokszor olvastam elégedetlenkedést a számla miatt. :R

(#26999) balu28

LG vétel esetén, való igaz, hogy megéri a mobilkereskedes.hu-ról venni. De csak azért, mert a szerviznek elég a számla. A többi gyártó esetén ez karcsú, és nem sokat ér a számla önmagában. Magyar gari jegyet meg ők sem fognak adni ennyiért.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27004) Aryon87 válasza Aryon87 (#27002) üzenetére


Aryon87
félisten

Aliexpressen talaltam ezt a kepet :D
Ha a bal oldali eredeti barna, az igencsak meredek lenne...

kep

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#27005) Brain75 válasza neo_xperia (#26991) üzenetére


Brain75
senior tag

A partnero ad számlát ha kéred. Sőt 27%-os áfás számlát is ad ha kell.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#27006) Armi5


Armi5
tag

Van aki vett észre Telenor telefonnal mostanában mobilnet vesztést? Restart szokta megoldani, eddig nem volt, de mostanában előfordul párszor. 6.0 van rajta egy jó ideje. Friss.

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#27007) Aryon87 válasza Armi5 (#27006) üzenetére


Aryon87
félisten

Nálam pár napja 1x eldobta a hálózatot, utoljára 20b-n csinált ilyet, lassan fél éve.. Szerencsére magától észhez tért, és visszakapcsolódott, pedig épp újraindítani készültem.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#27008) lukacsik válasza Armi5 (#27006) üzenetére


lukacsik
tag

Nekem tegnap volt ilyen és szintén restrat segített csak. Volt 4g kapcsolat de nem töltött be semmit. 5.1 van a telefonon.

(#27009) #86973952 válasza Armi5 (#27006) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szintén, de nem csak G4 -en. Tabon és másik telefonon is. Szolgáltatói hiba.

(#27010) zoli978


zoli978
tag

Gondolkozok telefon vételen, és ezt a telefont néztem ki, megéri?

(#27011) Viktor0610 válasza zoli978 (#27010) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Háttö....

Nyilván attól függ, mennyiért veszed. :P

Samsung Galaxy A54

(#27012) Peter.70 válasza Viktor0610 (#27011) üzenetére


Peter.70
őstag

:C

(#27013) morneo.it válasza Peter.70 (#27012) üzenetére


morneo.it
senior tag

Jó reggelt skacok!
eMag-ról érdemes megvenni EZT a G4-est? Mit tudni, mi a tapasztalat az eMag vs. LG Váci utca szervizről? :K

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#27014) Peter.70 válasza morneo.it (#27013) üzenetére


Peter.70
őstag

Ha már webshop, akkor inkább a már Többek által ajánlott mobilkereskedes.hu

(#27015) morneo.it válasza Peter.70 (#27014) üzenetére


morneo.it
senior tag

Az mivel is jobb? Oké, 20-assal olcsóbb és dualSIM-es, de akkor is? A garancia terén mi a helyzet? Itt is kapom a hivatalos számlát + 24 hó bolti garit (ebből első 12 hónap az LG-hez is vihető)? :K

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#27016) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

sziasztok! Lehet nem itt kéne megkérdezni,de nem tud valaki olyan wifi kezelő programot G4-re ,hogy autómatikusan a legerősebb ismert hálózatra lljon át? Van itthon 2 wifi hálózat,és ezek között kellene váltogatni autómatikusan.Köszönöm,az ötleteket tanácsokat

(#27017) morneo.it válasza csiziktomi (#27016) üzenetére


morneo.it
senior tag

Informatikusként:

1. router.
- WAN: internet
- LAN1-4: amire akarod, de ebből az egyik menjen a második router LAN1-4-jébe

2. router:
- WAN: üres
- LAN1-4: amire akarod, ebből az egyik menjen az első router LAN1-4-ébe
- DHCP: kikapcsolva
- SSID: ua. mint az 1. routernek
- WIFI jelszó: ua. mint az 1. routernek
- LAN IP cím: térjen el a 1. routertől.

Eredmény: a második router, mivel egy az SSID/PASS az elsővel, és nem is ad DHCP-n IP címeket, "átfolyik" rajta a hálózat (mivel az első ad IP címet).
A telefon meg mindig az erősebb routerre ál át - ezt nevezik romaingnak.

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#27018) s3nsitivity válasza morneo.it (#27017) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Szerintem ha ez a megoldás szóba jöhetne akkor nem két háló lenne neki.

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#27019) morneo.it válasza s3nsitivity (#27018) üzenetére


morneo.it
senior tag

Én arra gondoltam, hogy állítsa át a hálózatot erre, amennyiben otthon neki kettő routere van :)

Más.

Írtam a mobilkereskedes.hu-nak emailt, mi az a 24 hónap garancia (amivel drágább leheletnyit a készülék, mintha csak 12 hónap garanciával venném). 31 percen belül válaszoltak, most, szombaton. Ez +1 nekik :)

A készülékre 12 hónap gyártói + 12 hónap forgalmazói garancia vonatkozik. ez az LG esetében 12 hónap, ami azt jelenti, hogy ebben az időszakban a gyártói márkaszerviz javítja a készüléket probléma esetén. Az általunk forgalmazott készülék eredeti,az LG által közölt paramétereknek mindenben megfelel. Mivel Európai Uniós piacra szánt modelleket forgalmazunk, nem csak Magyarországon, hanem az Unión belül is tudja érvényesíteni a gyártói garanciát.
Az elállásra az átvételtől számított 14 napja van, amennyiben magánszemélyként (nem cégnévre, nem egyéni vállalkozói számlára) vásárol. Az átvételtől számított 3 munkanapon belül észlelt és jelzett, rendeltetésszerű használatot akadályozó hiba esetén kérheti a készülék cseréjét is.

[ Szerkesztve ]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#27020) Quqesz válasza morneo.it (#27019) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem olvastad el az oldal garis bekezdését. A 2 év esetében 1 évben te is viheted az lg szervízbe v a teljes 2 évben hívod őket és intézik a garit ők. 2 G4-et vettem náluk eddig és gond nélküliek(holland mind a 2)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#27021) Technoman


Technoman
őstag

(#27022) morneo.it válasza Quqesz (#27020) üzenetére


morneo.it
senior tag

Az hogy hibátlan egy G4, az nem a bolt érdeme. De a garanciás ügyintézés már igen. Az első évben oké, hogy LG-hez küldöm (békéscsabai lévén nem vagyok Pesten járatos, de nem is gond. A G2-m is gond nélkül küldtem LG-hez GLS csomagként, 6-7 nap alatt vissza is ért). Engem a 2. év érdekel, a bolti gari. Sunfi mód hátul javítgatják? Csak a munkadíj ingyenes, az alkatrész nem? Vagy teljeskörű náluk a 2. év is? Hol javíttatják? Amúgy pont ezt kérdeztem válaszban tőlük.
Illetve: ki mit kapott a barna bőr csomagban? Vodánál jár a pezsgős műanyag popsi, piros headset, fehér töltő + kábel. Itt a mobilkereskedes.hu-nál mit kapni?

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#27023) SybenX válasza morneo.it (#27022) üzenetére


SybenX
őstag

Én náluk barna bőrhöz arany hátlapot kaptam és minden gyári tartozékot.Egyébként teljeskörű garanciát adnak a 2. évben is.

[ Szerkesztve ]

(#27024) s3nsitivity válasza morneo.it (#27019) üzenetére


s3nsitivity
addikt

" Én arra gondoltam, hogy állítsa át a hálózatot erre, amennyiben otthon neki kettő routere van "

Én pedig arra, hogy ha ez jó volna neki akkor alapból nem lett volna szükség 2 routerre csak egy L2 repeater-re.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#27025) morneo.it válasza s3nsitivity (#27024) üzenetére


morneo.it
senior tag

Tudom. De nem tudja, mi a Rage Extender, mi az hogy LAN, DHCP, stb. De várjuk meg a válaszát :DD

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#27026) morneo.it válasza SybenX (#27023) üzenetére


morneo.it
senior tag

De boltban javítos a 2. év, nem? :)

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#27027) SybenX válasza morneo.it (#27026) üzenetére


SybenX
őstag

Igen, nekik kell visszaküldeni a 2. évben.

(#27028) Aryon87 válasza s3nsitivity (#27024) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez a repeateres dolog engem erdekelne, hogy hogyan is mukodik, meg hogy kell beallitani, mert a router az egyik szobababn van, es a lakas masik feleben mar gyengul a jel, az erkelyen pedig el is dobja a wifit.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#27029) kgyuri7


kgyuri7
csendes tag

Sziasztok!

Kíváncsiságból lefuttattam:

V20d... Pedig azt gondoltam...

(#27030) Quqesz válasza morneo.it (#27022) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A második évben(de az elsőben is kérheted) kijön tőlük a futár és elviszi tőled a márkaszervízbe(az viszont nem tiszta hogy váci út v telemax), majd ha kész visszahozza. Ami szervízként szerepel cím náluk az egy társasházi lakás, nem hinném ott javítanának....
2 barnát vettünk, mind2ben volt arany hátlap.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#27031) Saccco válasza Technoman (#27021) üzenetére


Saccco
nagyúr

Jó egy komolytalan cikk. :U

Spekuláció. Tárgyi tévedés (Oneplus One-ra kijött a MM).

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27032) andreas49 válasza Quqesz (#27030) üzenetére


andreas49
senior tag

Most volt "szerencsém" a mobilkereskedes.hu garanciához. A telo 506-os (az elsők közül való CH-s régiós) és megrepedt a keret alul-felül. A készüléket oda-vissza térítésmentesen futár vitte-hozta. A javítás nem a központi márkaszervizben készült, hanem a Telemax-nál.

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#27033) morneo.it válasza andreas49 (#27032) üzenetére


morneo.it
senior tag

Első évben a Váci utcára is lehet küldeni, közvetlen. Az LG-s srácok nekem pl. (G2 esetében) a sárgásodott LCD helyett LCD+komplett előlapi részt cseréltek. Második esetben kértem a kiesett G betű pótlását a hátlapon, ehelyett komplett új hátlapot adtak. Harmadik körben csereutalványt kaptam, megkaptam. Ebből lett a G4, amit menyasszonyomnak adtam. Én most akarok dualSIM-es barna bőröst venni magamnak. Ha az beadja a kulcsot, első évben Váci utcára küldöm saját kontómra, nem fogok a TeleMax-al szenvedni :D
Neked akkor mi lett a vége az ügynek?

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#27034) lela


lela
aktív tag

Azt szeretném kérdezni hogy az LG biztonsági mentés ami a telón van alapból az mennyire jó? Tehát ha ROM ot szeretnék cserélni, vagy gyári beállítások visszaállítását megcsinálni akkor ha előtte megcsinálom akkor vissza tud tenni mindent ugyanúgy? Pl:Operában a könyvjelzőket, beállításokat, háttérképeket, csengőhangokat.
Vagy tud valaki valamilyen más erre való tuti alkalmazást?

Köszi előre is!

(#27035) andreas49 válasza morneo.it (#27033) üzenetére


andreas49
senior tag

Kicserélték a keretet és a display-t.

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#27036) #86973952 válasza lela (#27034) üzenetére


#86973952
törölt tag

Appokról, kezdőképernyőről, beállításokról, és néhány személyes beállításról csinál mentést (pl. ébresztő). Illetve leha média tartalmakat ki tudod menteni a belső tárhelyről és az SD -ről.

(#27037) andreas49 válasza lela (#27034) üzenetére


andreas49
senior tag

Ha nem rootolt a telod, akkor az LGBackup teljesen megfelel. Csak arra kell ügyelni a visszaállításnál, hogy ha más verzióra akarod visszatenni, akkor a beállítások visszaállítása nem biztos, hogy nyerő lesz. Az alkalmazások az adatokkal együtt kerülnek vissza.
Ha ez nem nyeri meg a tetszésedet, akkor tudom ajánlani az Easy Backup HU vagy a Super Backup Pro programot.

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#27038) Aryon87 válasza andreas49 (#27032) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor ugy tunik a G3 egyik rakfeneje valoban itt se lett orvosolva :(
Nekem is repedesgyanus volt, fenynel latszott a heg felesg. Te vagy a 3. akinek valoban elrepedt a keretje.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#27039) lela válasza andreas49 (#27037) üzenetére


lela
aktív tag

Hát igazából most telekom V20D van és feltennék egy független V20e t mert amikor megvettem a telót tavaly 1gb görül volt a szabad RAM, most viszont sokszor kifagy a facebook és megnézve 300-600mb.
A legnyűgösebb az opera mert nekem abban benne van egy csomó könyvjelző meg gyorsindítók stb.
Legutóbb is sok szívás volt vele mire visszaraktam.

(#27040) csiziktomi válasza morneo.it (#27025) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Hát nem tudja:) ,De eddig úgy ment,hogy ugyan az a név + jelszó kombó volt beállítva mind a kettőn,de így időnként "összevesztek"(hol az egyiken ,hol a másikon nem volt net).Tehát most visszatértem az alapokhoz.2 külön név van megadva.Ehhez kerestem progit ,ami tudja,hogy mnidig az erősebbre álljon rá.Jelzem találtam:[link]

Telesen normálisan kezeli:) simán átvált .Köszönöm a segítséget mindkettőtöknek. :R

(#27041) yooccoo


yooccoo
aktív tag

sziasztok

nekem olyan problémám van, hogy play store nem akar működni
a tünetegyüttes a következő
wifi van, felcsatlakozik, tudok böngészni, játszani, stb
play store időtúllépés miatt el sem indul
mobilnetre átváltva az anomália megszűnik, megy a keresés, látom a többi eszközömön szereplő programokat
ha mobilnettel rámegyek az adott programra, akkor visszaváltva wifire már le tudom tölteni a programot és tudom használni is
gyári adatok visszaállításával kezdtem a dolgot, tehát innen induljunk el, a kályha már meg volt
köszi előre is

(#27042) morneo.it válasza yooccoo (#27041) üzenetére


morneo.it
senior tag

Másik WIFI?

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#27043) Vikooo válasza kgyuri7 (#27029) üzenetére


Vikooo
addikt

Januari biztonsagi frissites :((

(#27044) Levwi


Levwi
aktív tag

Hali lenne valakinek vezeték nélküli töltéshez matricája? Lehetőleg 2 kellene. Ja és ebay kizárva, mert nem tudok onnan rendelni. Nincs bankszámlám. Vagy honnan lehet még beszerezni?

Huawei P20 Pro Black

(#27045) dkovizoli válasza Vikooo (#27043) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nálam márciusi, de ugyanez a helyzet. De had ne mondjam, hogy az áprilisi update után is a fele megvan.

[ Szerkesztve ]

(#27046) nünüke1975


nünüke1975
aktív tag

Bőrhatású szilikon tok nagyon király olyan mintha olyan lenne a hátlap annyi különbséggel hogy elölröl is látszik,de nagyon bejön 500ft-ért meg aztán pláne
[link]

(#27047) rasurosenpai válasza neo_xperia (#26991) üzenetére


rasurosenpai
tag

Köszönöm szépen a választ! Jól láttad a kérdésem mögötti szándékot, pusztán fel akartam mérni a lehetőségeimet.

@baul28
Neked is köszi az infót.

(#27048) Quqesz válasza yooccoo (#27041) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem vagy egyedül, sztem a gogli szervere xaraxik....nem csak telón van nálam ez a jelenség. Sőt a youtube is csinálja....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#27049) morneo.it


morneo.it
senior tag

Most rendelnék a mobilkereskedes.hu-ról. Apró betűs részben az alábbi nem szabályellenes? Pont arról szól a 14 napos elállási jog, hogy amennyiben nem tetszik a termék, visszaküldöd. Ehhez egyértelmű, hogy használatba kell venni...

"Figyelem! Fontos tudnia, hogy amennyiben a megvételt követően használatba vette a terméket, már nem állhat el a vásárlástól. A vásárlástól való elállás joga nem a termék 14 napos ingyenes használatát biztosítja Önnek, hanem a termék szemrevételezésének lehetőségét, ugyanúgy, ahogyan arra az üzletben vásárolt termékek esetében is módja van."

A törvény így szól:
"Kipróbálhatjuk-e a terméket az elállási határidő alatt?
Természetesen igen, hiszen pontosan ez az elállási jog lényege, hogy a 14 napos határidő alatt megbizonyosodhassunk arról, hogy a termék alkalmas a rendeltetésszerű használatra és megfelel az egyéni használati céljaink teljesítésére, tehát a csomagolás felbontása és a termék kipróbálása nem vezet az elállási jogunk elvesztéséhez [kivéve zárt csomagolású egészségvédelmi, higiéniai termékek, hang-, illetve képfelvétel (CD és DVD lemezek), számítógépes szoftver esetében].

Fontos tudni ugyanakkor, hogy ha a terméket nem csak kipróbáltuk, hanem ezen felül is használtuk, akkor a termék ebből fakadó értékcsökkenésért felelősséggel tartozunk a vállalkozás felé. "

De facto: kipróbálható a készülék, és ha nem tetszik, nem jó (ami mondjuk 1-2 nap alatt kiderülhet), el lehet állni. De ha kitolja az ember 14 napig, és akkor mondja (miközben masszívan használta, koptata), hogy: "Hopika, mégsem 'kő!", na akkor joggal mondhatják, hogy nem a teljes vételárat kapom vissza. De azt nem mondhatja, hogy ha kibontod, bukod a jogod...

Jól gondolom?

[ Szerkesztve ]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#27050) Quqesz válasza morneo.it (#27049) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én ezt így értem:kiveszem,megnézegetem,bekapcsolom,nem veszek le róla semmilyen fóliát és ha nem tetszik nyomok egy gyári visszát,becsomagolom és visszal-küldöm. De szóljatok ha ez hülyeség....abba mondjuk gondolj bele, hogy pl bemész az MM-be, kérsz egy új telót,kicsomagolod,leveszel róla minden fóliát,majd nyitástól zárásig ott maradsz nyomogatni és a végén visszaadod, hogy kösz nem.....mennyire érzed valósnak? Nekik meg el kell adni ezt a telefont újként....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.