Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20551) Mikemend


Mikemend
senior tag

Volt nekem a régi telefonomon egy Wakelock detector nevű app. Sajna csak roottal működik, de ezzel abszolút fel lehetett deríteni, hogy melyik app/szolgáltatás zabálja az akkut készenléti módban is. Miután kiderül, hogy a Google Services a ludas (azon belül is pár szolgáltatás), néhány szerviz ezután letiltásra került, egyből hirtelen megszűnt az akkuzabálás. Úgyhogy aki rootoltat használ, erre ránézhet, vagy a Google Services-nek nyom egy uninstallt és reinstallt + adattörlés, hátha.

[ Szerkesztve ]

(#20552) DonMaster válasza geryboro (#20487) üzenetére


DonMaster
addikt

5.1-en is produkálta a hibákat? szervizbe volt ezekel? + Facebook hibáját rákenni a telefonra, hát.....

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#20553) jimmedly válasza roninnn (#20550) üzenetére


jimmedly
senior tag

Kössz a leírtakat!
Erre már én is gondoltam h Lguppal kéne az MMet felrakni újra, formázással egybekötve. Refurbissel. De még nem készültem fel lelkileg a belakásra... (-:

(#20554) Scooter74 válasza Mikemend (#20551) üzenetére


Scooter74
őstag

Nekem ilyen problémám nincs 6.0-alatt.
Igaz az én telefonom nincs még egy hetes és eddig Full töltés után reggel mikor felveszem a telefont ugyan úgy 100%-n van az akku 0% merülés egy éjszaka alatt.
N5 után nekem kicsit furcsa volt mert ott 5-10% meg volt éjszakánként.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#20555) WinstonWolf válasza zack (#20542) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Hát logikai okfejtésedben van pár hiba. Az első és legfontosabb, hogy ha szerinted - és az itteni G4 fanboyok szerint - nincs ilyen hiba, amit jó páran leírtak, akkor miért is kéne visszamenni 5.1-re? A másik ellentmondás - legalább is nálam biztosan - az, hogy Telenoros a készülék, tehát EU-s. Így elvben teljesen ugyanannak kellene lennie, mint a tiednek. szóval megintcsak "jól kellene" működnie.

De amúgy én speciel azért fogom megejteni a szervizt, ha lesz rá időm, mert visszaraktam rá az 5.1-et és azzal is ugyanezt a jelenséget produkálta.

Amúgy ez a második G4-em. Az elsőt aznap vettem meg, amint megelent. vagy 4-5 hónapig használtam, aztán eladtam. Semmi gondja nem volt az üzemidővel. Most, kb 1 hónapja azért vettem újra egyet, mert ki szerettem volna próbálni, milyen a 6-os. Nem kellett volna. A készüléket 6.0-ás oprendszerrel vettem. Aztán egy hét múlva, amikor tulajdonképpen ráuntam az akkuidő rulettre visszaraktam az 5.1-et. Jelentős változás nem történt.

A fentiek alapján - átolvasva a fórumot meg méginkább - arra jutottam lehet, valami hardveres gond... Megpróbálom beadni a szervizbe hátha megtalálják. Ha nem, akkor "rásózom valami balekra" eladom, mert ez így nekem nagyon nem jó...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#20556) roninnn válasza jimmedly (#20553) üzenetére


roninnn
csendes tag

Szerintem érdemes rászánni magad, nekem se volt hozzá sok kedvem, tényleg nem tartom normálisnak ezt az eljárást, de könnyen lehet, hogy ezentúl inkább bevállalom ezt, mint hetekig szívni az ilyen-olyan problémák miatt. Most próbálom elfelejteni az elmúlt pár közös hetet. :)

(#20557) Stauffenberg válasza WinstonWolf (#20555) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Az első és legfontosabb, hogy ha szerinted - és az itteni G4 fanboyok szerint - nincs ilyen hiba"

Ne is folytasd, ilyet senki nem mondott. Csak azt, hogy sokan panaszkodnak ilyen-olyan hibákra és ezt alapvetően a 6.0 Marshmallow defektjének tulajdonítják. Miközben sokaknál meg probléma nélkül üzemel ez a rendszer.

A hibák forrása valószínűleg ott keresendő, ahol eltérés lehet az egyes felhasználók között (beállítások, alkalmazások, használati szokások, stb), nem pedig magában a rendszerben vannak. Ha a rendszer önmagában lenne ilyen, akkor mindenkinek tapasztalnia kellene.

(#20558) jimmedly válasza Stauffenberg (#20557) üzenetére


jimmedly
senior tag

Csak van vmi gond az új rendszerrel is szerintem. A Lolli köszöni, jól van ugyanazokkal az appokkal, beállításokkal amikkel az MM szenvedett. Ráadásul az akkuidőn kívül a play áruházzal, a youtubbal, a hangoutsal voltak gondjaim amik a droidban alapból benne vannak.

(#20559) Stauffenberg válasza jimmedly (#20558) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A Lollipop jön ki jól az appokkal vagy az appok jönnek ki jól a Lollipoppal?

Érted, ez a nem mindegy ha a hiba forrását keresed.

A Marshmallow (meg úgy általában véve az Android) egy nagy baja, hogy még mindig nincs benne egy használható akkuhasználat monitorozó. Vannak rootolt rendszerre egész jó megoldások, de alapesetben az akkustatisztika teljesen semmitmondó. Ha valami mondjuk a lokációs adatokat buzerálja és pörgeti vele a CPU-t, akkor a Google Play-szolgáltatások folyamat akkuhasználata fog nőni a statisztikában, mert az a gazdafolyamat. Te meg találd ki, hogy valójában melyik appod a ludas.

(#20560) jimmedly válasza Stauffenberg (#20559) üzenetére


jimmedly
senior tag

"A Lollipop jön ki jól az appokkal vagy az appok jönnek ki jól a Lollipoppal?"
:-) Szerintem is, is. Tény hogy még sok minden kiforratlan. :-) De sajna engem egyenlőre ebben a fotmájában nagyon ingerelt. :-)

(#20561) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Fejhallgató

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#20562) MartOOn válasza gerenda110 (#20532) üzenetére


MartOOn
addikt

Nabazz... Megneztem az enyémet. Most hogy feldobtad a képet. Nagyon kicsit de megrepedt az enyem is. Mindjart csinalok képet róla. Szomorú vagyok. Sokáig meg akartam tartani de igy basszus h szep lassan esik szét, igy inkabb eladom most. Alul meg nekem nem latszik semmi de az infranal igen. Tokban tartottam mindig. Vigyaztam ra ugyanúgy mint eddig minden telomra. Eddig mindegyiket szinte új allapotban tudtam eladni fél vagy egy év mulva is. Folia tok 100%-ban mindig.
Ehh... Az hogy a keret már a ranezestol is karcolodik, azon tultettem magam mert nekem csak a 3,5-es csatinal meg a töltő csatinal jelentkezik ez hiszen tokban van es csak ott csesztetem a kabelekkel. De ez hogy a semmitol reped a haz...

Lehet G5-n3l is meg kellene varni hogyan mukodik valijaban ez a modulos cucc meg a csatlakozoi. Ugylatom anyaghasznalatban meg telo hazakban az lg nem tul eros...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#20563) Mikemend válasza Scooter74 (#20554) üzenetére


Mikemend
senior tag

Nálam szinte ugyanez, abszolút meg vagyok elégedve a 6.0-ával, ezért is gondolom, hogy valami szoftveres bicsaklás van a háttérben, nem a droid a felelős a merülésért, esetek nagy részében a gugli szolgáltatások a ludasak.

(#20564) Aryon87 válasza MartOOn (#20562) üzenetére


Aryon87
félisten

Valami azt sugja az enyem is erre a sorsra jut. A mikrofonoknal latok valami horpadas jellegu csik feleseget eros fenynel.
Sebaj, ha megtortenik a baleset, megy szervizbe. G3nal is 3/4 ev utan repedt meg mindket mikrofonnal.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20565) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Az enyém nem reped, de ha megjön az S7 edge és jobb lesz ennél, akkor repül a kicsike :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#20566) snorbi82


snorbi82
senior tag

Nem tudom volt e már:

H818N: TD-SCDMA: B34/B39 GSM: 850/900/1800/1900 WCDMA: B1/2/5/8 LTE: B1/3/7/38/39/40/41

H818P: GSM: 850/900/1800/1900 WCDMA: B1/B2/B5/B8 LTE: B3/5/7/8/B7/20/28

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#20567) MartOOn válasza Tsebacsi (#20565) üzenetére


MartOOn
addikt

Én már körbe fotóztam... Este megy ebayre. Aztan irany O2 egy S7 edge-ért, amint lehet fogdosni. Ugyis elofizura kell valtanom. Eddig feltoltos voltam de kell a history-hoz majd hazvasarlasnal egy elofizu. Szoval nagy duzzogva... De lehet a VR kedvéért berendelem online előre.

Kár érte. Azt hittem sokáig elleszunk egyutt a g4 meg én. Mert softwaresen tenyleg talan a legjobb. Ennek is vannak pici hibai de hat mindennek akadnak gondjai. Csak valahol joval nagyobbak ezeknel. Amikor vettem akkor az s6 volt a masik kalapban de a cserélhető akksi meg az sd errefelé billentette a merleget. Most talan visszafele billen egy kicsit, sd visszakerult + az ip védettség is amit szerettem az s5-ben pl. A G5 még erdekes lehet de meglatom hogy muzsikal, azert nagy valoszinuseggel egy s7 edge-t barmikor le tudok majd cserélni egy G5-re. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#20568) Tsebacsi válasza MartOOn (#20567) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A G5 most nekem külsőleg nemgyerebe, és az LG UI-jéből is elegem van, meguntam :DDD

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#20569) leslien válasza MartOOn (#20567) üzenetére


leslien
nagyúr

gy s7 edge-t barmikor le tudok majd cserélni egy G5-re. ;

modtam annal idején h igy kell csinálni...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#20570) MartOOn válasza Tsebacsi (#20568) üzenetére


MartOOn
addikt

UI-val semmi bajom. Sőt, barcsak samun is ez lenne. Akkor nem kellene mindig a Nova-t rahuznom. A haz minosege hagy nemi kívánnivalót maga után...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#20571) Quqesz válasza MartOOn (#20562) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Van garid? Mert akkor cseréltesd ki a keretet.

Bár nem tudom mit csináltok a telótokkal, de nekem soha nem volt tokban és 3 hónapja nincs baja, se karc ,se repedés, se bőrkopás.......
Ha S7-et veszel vigyázz ne hagyd a napon, mert akkor ugrik a vízállóság(nem gumi tömítő van benne, hanem az üveg/fémkeret összeragasztásával oldották meg, ami ha kint hagyod hosszabb ideig napon elenged)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#20572) iTomi81


iTomi81
tag

Hello Mindenki!

Érdeklődni szeretnék hogy meg tudja e valaki mondani, hogy ha a t-mobile-tól rendelnék egy ilyen telefont az csak függő lenne, vagy t-s menüje lenne, esetleg appok egyéb....
Van e bármilyen más negatívum a függetlenhez képes?

Előre köszönöm a segítséget.

(#20573) MartOOn válasza Quqesz (#20571) üzenetére


MartOOn
addikt

Nincs garim. :( Ebayes vasarlas volt.
Semmi extrat nem csinaltam vele. Pont ez a bajom. Mindenki tudja hogy kenyesen vigyazok a telefonjaimra. Tok es uveg mindig van rajtuk. Nem dobalom nem rakom xar helyekre nem hagyom a napon... Semmi extra. Ez a ciki ebben, mert dobalnam vagy xarnek ra azt mondom no hat megrepedt igy jartam. De ilyen felhasznalas mellett is meg tud repedni az azért gáz. Lehet a tiéd (még) nem repedt meg de mi a garancia hogy nem is fog?

s7-re lenne biztositasom mert szolgáltatótol venném

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#20574) Aryon87 válasza iTomi81 (#20572) üzenetére


Aryon87
félisten

Ertelemszeruen fuggo keszuleked lenne, ami pont a legzsufoltabb xarokkal van megpakolva, kedve a T-s boot animaciotol kezdve a T-s alkamazasokig :D utobbiakat el lehet tuntetni, mig az animacio a fuggetlen kdz-s szoftver rahuzasaval lehetseges. Persze a keszulek nem lesz fuggetlen.

Quqesz, szinte az enyem is biztos repedni fog, latom a fenytorest azokon a pontokon, mert szabalyos egyenes csik vannott ilyen benyomodasszeruen. Esesnek biztos nincs koze hozza, mert ott nemnerte utes, csak a sarkanal. G3-al majd megprobalom lefotozni kesobb.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20575) kocsij válasza zack (#20501) üzenetére


kocsij
tag

Miért is kéne hogy egy hátlapra garanciát adjanak? Semilyen gyártó nem fog adni garanciát egy sza..s hátlapra. Vigyázni kell rá és kész.

Galaxy S23 Ultra

(#20576) Lacika0002


Lacika0002
aktív tag

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne hogy G4-hez honnan lehetne gyári töltőkábelt rendelni? Ha tudtok linket küldeni azt is elfogadnék, akár privátban is. Köszönöm a segítséget előre is. :R

(#20577) neo_xperia válasza Lacika0002 (#20576) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Az enyém is besz.rt. Első perctől eléggé labilis volt, lötyögött a telefonban. A végén már olyan rossz volt hogy a legkisebb mozdulatra is megszakadt a töltés.
Irány Telenor, gari Azt mondja az ügyintéző be kell adjam a telefont is, mert együtt kell bevizsgálni. Két-három hét. :W
Köszi, viszlát.
Írtam az LG-nek, hogy ez így nem ok. Jó, vigyem be a szervízbe, kicserélik. Mondom nem jó, debreceni vagyok, de ha kell akkor hajlandó vagyok megvásárolni is, csak mondja meg hol lehetséges. Megadott egy debreceni partner szervízt, ott meg tudom vásárolni.
Ok. Telefon, a szervíz értetlenkedik, ők nem forgalmaznak tartozékot, csak munkafelvétellel foglalkoznak.. :W :W

Végűl megrendeltem ebay-ről. 1500 ft, gyári, fehér, öröm-bódottág.

A vicc az, hogy a szar kábel a család minden telefonjával hibátlanul csatlakozik, csak az enyémmel szarakodott. :U

(#20578) Quqesz válasza MartOOn (#20573) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Onnan újként vetted? Nem lehet hogy már ilyen volt csak nem vetted észre? Persze nem kizárt, hogy az enyém is így jár........

Neo_xperia
Az enyém meg olyan patentosan megy be, hogy néha azt hiszem nem jó helyre dugtam,meg féltem az elején belenyomni. Az gáz ha így lötyögött...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#20579) Sanya válasza Lacika0002 (#20576) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nillkin 5v 2a 1,4m mucrousb kábel és kész.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#20580) kentucky


kentucky
őstag

Galaxy S3-nál mikrofon repedéssel nem is foglalkoztak vele garanciában, mondván, hogy "járulékos veszteség".

[ Szerkesztve ]

(#20581) neo_xperia válasza Quqesz (#20578) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Ez a mostani nekem is tökéletes, de a gyári.. Jobbra-balra holtjátéka volt, meg amikor bedugtam mindíg olyan érzésem volt hogy nem megy be tövig :D
A végén már csak ügy volt kontakt, ha a csatlakozásnál kitámasztottam valamivel.

ezt rendeltem

[ Szerkesztve ]

(#20582) DonMaster válasza Aryon87 (#20574) üzenetére


DonMaster
addikt

Csak 1 kérdés, mivel azt kérdezte mi a hátránya, nah most a T-mobile-os boot animácio miben hátráltatja?
a kb havi 2havi 1x ujra inditásban.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#20583) Aryon87 válasza neo_xperia (#20581) üzenetére


Aryon87
félisten

Tokban vagy tok nélkül van a teló? Mert a tok okozhat ilyen kellemetlenségeket.

Donlaca, de van akit zavar, arra a 2 alkalomnál lévő restartnál is

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20584) gerenda110 válasza MartOOn (#20562) üzenetére


gerenda110
aktív tag

ezekszerint nem csak nekem lett ilyen...:) Akkor hogy is van az, hogy a leütött saroktól lett repedt a házam?:) mert biztos köze van hozzá... ugye sanya?... úgyhogy ütvefúrózhatsz tovább:)

Igen szomorú, mert "elvileg" javítva lett a hiba...... sajna nekem ez volt az utolsó telefonom az lg től, nem szeretnék félévente rohangálni a szervizbe vele... HTC-re gyúrok vagy majd a huawei p9-re:P addig is amíg le nem jár a gari és az előfizu marad a telefon, aztán oda adom tesómnak...:)

Amúgy ma be adtam szervizbe a telefont, ház repedéssel, recsegő hangszóróval,karcos kamerával és merülő akkuval.

[ Szerkesztve ]

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#20585) Mikemend válasza neo_xperia (#20581) üzenetére


Mikemend
senior tag

Akkor normál micro USB kábellel nem is érdemes próbálkozni, ha esetleg kellene? :U Csak mert a korábbi telefonomnak is micro USB-se van...

(#20586) MartOOn válasza Quqesz (#20578) üzenetére


MartOOn
addikt

2 hetes készüléknek vettem. Csavo visszavaltott iphone-ra. Nem vettem észre h ott lett volna de ennyi ido alatt ha nem ment tovabb a repedés akkor nem is olyan nagy baj ez. :) (nemalofasztnem)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#20587) Balazska15 válasza Mikemend (#20585) üzenetére


Balazska15
senior tag

Én valami alcatel usb-vel töltöm a telefont, gépen egy lenovo kábel van, mindkettő tökéletes.

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#20588) neo_xperia válasza Mikemend (#20585) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

De, negpróbálhatod. Én is próbáltam más kábellel, de ilyen 4-5 óra töltés időt jelzett.
Aryon87 :természetesen tok nélkül

(#20589) Mikemend


Mikemend
senior tag

Csak egy kérdés: van valami különbség az OPT2-HQ és az EUR-XX verziók között? Pl. más ütemben jön a frissítés, unlock és így tovább. Az enyém az előbbi és Vodás animációval jön be, de elvileg unlockoltként vettem... :U

(#20590) Mikemend válasza neo_xperia (#20588) üzenetére


Mikemend
senior tag

Köszi, akkor ennyire érzékeny a kábelre is... Akkor megér 1500-at a másik (ebayes eredeti), csak hogy ha egyszer szükség lesz rá, akkor 2 hétig ne álljak itt töltés nélkül :)

[ Szerkesztve ]

(#20591) Userlook


Userlook
tag

Hali
Most vettem egy g4 ujjonann. De viszont nyitva van a bootlodere. Az lenne a kerdesem, megkapom-e az ota-an a frisiteseket?

Motorola Defy -> Motorola Razer-> LG G2 Black 32g->LG G4 Fashion Edition 32gb->Xiaomi Mi9t Pro

(#20592) madarasz92


madarasz92
őstag

Sziasztok!
Szeretnék egy G4 Dual Sim-es telefont venni, valaki esetleg használ ilyet?
A kamera nagyon fontos lenne hogy jó legyen illetve ha esetleg vett valaki ilyen telefont mondani tippet honnan érdemes venni.

(#20593) Aryon87 válasza Userlook (#20591) üzenetére


Aryon87
félisten

Frissítést azt kapsz, viszont a garinak búcsút inthetsz.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20594) neo_xperia válasza Userlook (#20591) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Akkor az már nem "újonnan" volt.

(#20595) #73499136


#73499136
törölt tag

Olvasva a repedés problémákról , gyorsan karcolódó szintem mindenről elgondolkodtató, ez a telefon gondolom kezdő árban 200 000 vagy felette lehetett? És szinte "szarból" van összerakva, silány minőségű anyagokból, ezek a műanyagnak nevezett valamik valószínű üdítős palackok lehettek az előző életükben.
Nem véletlenül hatalmas üzlet a mobil gyártás. :K

(#20596) Vikooo


Vikooo
addikt

Szerintetek mennyire lassítaná a telefont, merítené jobban az akkut ha titkosítom a belső háttértárat?

(#20597) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Valakinek itt van tapasztalata a Spigen SGP Thin Fit tokkal? Elvileg kívül műanyag de belül szilikon, igaz ez? :F
Valaki írta, hogy neki a Nillkin Super Frosted eltört, az érdekelne, hogy vajon ez is hasonlóan silány?

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#20598) Stauffenberg válasza Userlook (#20591) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Akkor ez egészen biztosan nem volt új készülék. Ilyenkor két dolog lehetséges:

a.) Valaki visszavitte a mobilt a boltba (pl: elállt a vásárlástól), már nyitott bootloaderrel, neked meg eladták "új" készülékként.

b.) Valamilyen ázsiai buhera disztribútoron ment át, ahol már előre feltelepítettek neked vírusokat, amik bankkártya adatokra és jelszavakra vadásznak. Emiatt kezdte zárni a bootloadert több népszerű kínai márka is.

Na meg a márkaszervizes garanciától is elestél ezzel. A helyedben visszavinném és visszakérném az árát, ha nem adják, akkor feljelentés. Persze az sem mindegy, hogy számlával kaptad újnak beállítva a készüléket, vagy adás-vételi szerződéssel "0 perces" termékként (ami jogilag használtnak számít).

De rühellem az ilyen sufni GSM boltokat... élősködő férgek.

(#20599) Brain75 válasza madarasz92 (#20592) üzenetére


Brain75
senior tag

Hello.

Én azt használok.
A kamera kiváló. Minden ugyan az benne mint az 1 kártyás verzióban.

Én partnero GSM-nél vettem Nekem már ez az 5. telefonom tőlük és soha semmi bajom nem volt velük.

Üdv

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#20600) Brain75 válasza DokiBaxxi (#20597) üzenetére


Brain75
senior tag

Szia

Én ilyet használok. Ez az egy ami rámegy a bőr hátlapra.
Belül puhább mint kívül, de nem szilikon.

Üdv

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.