Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) SlyChocolate válasza hito (#4970) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Ez így van aki nem hiszi tegye fel a videóit pc-re és nézze meg ott a média infókat.
29 környéke a képkocka szám FHD-ban.
Nem is tudom miért ír mást az mx?
Annó engem is megszívatott ezzel, de nem is offolom a G4 topicot ezzel...

(#5002) Nagytoll válasza mzb1995 (#5000) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Szerintem egy factory reset nem tünteti el a rootot, az csak a személyes adatokat/beállításokat törli. Amúgy nem kell félni a root miatt, garancia megmarad mellette mert a bootloaderhez nem nyúl.

(#5003) Sanya válasza ctvagyok (#4981) üzenetére


Sanya
nagyúr

Lehangoló? Földi halandó október előtt nem jut hozzá.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#5004) Weeman1


Weeman1
veterán

Bocs akkor.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro

(#5005) migabi24 válasza Weeman1 (#5004) üzenetére


migabi24
nagyúr

Vooot mááán

(#5006) zombinyul


zombinyul
addikt

Mas, akinek van meg Quick Circle tok, tapasztalt olyat hogy a keretet kicsit osszekarcolta a cucc? Mert nekem van rajta 1-2 helyen egy adag... Azert ez egy gyari tartozeknal elegge cinkes. :W

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#5007) migabi24 válasza zombinyul (#5006) üzenetére


migabi24
nagyúr

Samsungnál rendszeres az ilyen

(#5008) zombinyul válasza migabi24 (#5007) üzenetére


zombinyul
addikt

Az egy dolog, de nekem nem Szarszungom Samsungom van. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#5009) ak76 válasza zombinyul (#5006) üzenetére


ak76
senior tag

Nem a tartozék cinkes,hanem a keret felületkezelése,nekem is van rajta pár hajszálkarc,miközben a készülék alig két hetes,plüssbelsős bőrtokban van,meg úgy általában,vigyázva van rá...
Ez ugyanolyan szar lesz,mint a samunak az S3-S5 öse. :U

(#5010) szabi510


szabi510
tag

Lg-nél lehet keresni imei-re hogy pl mikor gyártották stb stb?

(#5011) zombinyul válasza ak76 (#5009) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem meg rajta van a gyari folia az oldalakon is, az azert sokat felfogott. Viszont ahol felgyurte a tok a fokiat, ott bajok vannak. Minimalis karcok, de vannak. Kicsit bosszanto.
De vegulis tobb helyen okvastam is rola, hogy a keret sajnos eleg serulekenyre sikeredett...

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#5012) hard74 válasza zombinyul (#5011) üzenetére


hard74
senior tag

Nem értem miért csodálkoztok a keret karcolódásán, fémből van nem gyémántból.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#5013) leslien válasza szabi510 (#5010) üzenetére


leslien
nagyúr

serial number t kell nézni S/N pl nekem :

S/N: 506K =2015.06. Korea.. HUX

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5014) hito válasza migabi24 (#5007) üzenetére


hito
nagyúr

Na most hogy jon ide a Samsung megint, de komolyan? Ne az legyen mar az etalonrud! Tudjuk mar onalloan is ertekelni a keszuleket. Bocs, csak mar kicsit tenyleg frusztral, hogy minden masodik postban szerepelnie kell a Samsung szonak, nelkule mar velemenyt sem tudunk mondani. Nekem se a szivem csucske a Samsung, de nem erzek ellenallhatatlan kesztetest arra, hogy lepten-nyomon ekezzem oket. Egy ilyen problemat probaljunk meg onalloan kezelni, szerintem O nincs kint a vizbol azzal, hogy a Samsungoknal is elofordul ilyen. A G4 problemajat ez nem kisebbiti.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#5015) zombinyul válasza hard74 (#5012) üzenetére


zombinyul
addikt

Nem femet imitalo muanyag? Mondjuk erzesre tenyleg fem, de mintha mast olvastam volna.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#5016) ak76 válasza hard74 (#5012) üzenetére


ak76
senior tag

Kb annyi fém van benne mint a fiam szülinapi tortájában.

:K

(#5017) migabi24 válasza hito (#5014) üzenetére


migabi24
nagyúr

Csak pl képpen említettem, hogy simán okozhat ilyet

(#5018) hito válasza migabi24 (#5017) üzenetére


hito
nagyúr

:R Nincs gond, csak a topic szellemisegehez talan tulsagosan is hozzatartozik a Samsung az antikrisztus hozzaallas, most eppen nalad borult a bili:D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#5019) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Tök jó ez a lassított videó dolog, csak lehetne egy fokkal jobb a kép minősége. Igaz, hogy 1280x720 felbontásúnak írja, de kevesebbnek érezni.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#5020) hard74 válasza ak76 (#5016) üzenetére


hard74
senior tag

Lehet, hogy csak fémimitáció,akkor meg pláne nem csodálkozni a karcokon.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#5021) FerNandor válasza zombinyul (#5011) üzenetére


FerNandor
őstag

Nekem is rajta van minden. Az oldalán lévő fóliák lehúzóját levágtam nagyon óvatosan orvosi szikével így nem is akar/tud úgy felgyűrődni. A gombokon is rajta van a fólia még.. :)
Flip cover tok megkarcolta a G2 hátulját, azt tudtam cseréltetni telekom/telemax. Aztán raktam rá sima passzentos fekete gumis hatlapot, tpu covert vagy pontosan mi a neve. Aztán az alá is beragadt a por és karcolgatta. Úgyhogy ezt csak sima szütyibe rakom.

Miért van az, hogy opera miniben nem tudok belépni xda-ra? Rányomok a bejelentkezésre, betölt és ennyi. Chrome-on be tudok jelentkezni.

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#5022) zombinyul válasza FerNandor (#5021) üzenetére


zombinyul
addikt

Azt en is levagdostam, de a gyari circle tok felgyurte megis... Ahol feljott ott meg karcolt. De mar mindegy. Ezen kivul van egy apro, korommel is erezheto utesnyom szeruseg a kereten, de inkabb nem is foglalkozom vele. Ami jobban zavar, hogy a kijelzo es a keret talalkozasanal van egy apro res, oda gyult bele kosz, es nem tudom mivel kiszedni... Csunya, bosszanto.
Nekem most csak egy szilikon tok van rajta, mert van meg egy flip tokom, azzal borzasztoan megelszik a telefon. Ellenben vastag, jol ved, es eselye sincs karcolni. :) Lehet felkerul az ha hazamentem.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#5023) apuc válasza FerNandor (#5021) üzenetére


apuc
őstag

Nekem ez a finom karctól is óvni picikét túlzás- de én is tokban tartom, és persze a gyári fólia rajta a kijelzőn..
Nekem a quick circle Nillkin tok nagyon bevált.

(#5024) FerNandor válasza apuc (#5023) üzenetére


FerNandor
őstag

Van egy jó pár éves lg LCD tv, amit már nem én használok, azon is rajta van még a fólia :D
Én vigyázok mindenemre, szeretem, amikor hónapok után is olyan, mintha új lenne. :]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#5025) leslien


leslien
nagyúr

na végre van egy telom ami használható....

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5026) apuc válasza FerNandor (#5024) üzenetére


apuc
őstag

Persze, értem- ezért is van az enyém is tokban-ráadásul flip-es, igaz, aktív -ki sem kell nyitni sok esetben..
De ez át tud lendülni a másik oldalra, amikor nem a tárgy lesz miértünk.. :)

leslien: :K
Szolgáltatótól?
Nekem is ez életem első csúcstelója, mindig középkategóriások voltak.A "majdnem jók"- Xperia SP, LG L90, stb..de ez nagyon más..persze az ára is, de ha a 14 éves fiamnak Z1-e van 1.5 éve, szerintem nekem 44 évesen már lehet egy G4-em.. :)

[ Szerkesztve ]

(#5027) leslien válasza apuc (#5026) üzenetére


leslien
nagyúr

igen,de nekem abszolút a flagship ek voltak....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5028) Inczke válasza leslien (#5027) üzenetére


Inczke
tag

Fényképezni keresek állványt erre a telefonra.

Tudtok ajánlani valamit?

(#5029) ak76 válasza Inczke (#5028) üzenetére


ak76
senior tag

E-Bay a barátod. :K

[ Szerkesztve ]

(#5030) davidsz


davidsz
őstag

system.rooted.H81510c-EU.img fájlhoz nincs valakinek linkje? Ami link van mindenhol, onnan 5 óra mire lejön.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#5031) kovacs.adam9


kovacs.adam9
tag

Letoroltem a messengert. 89%-on vagyok 54 perc képernyő idővel. Volt benne játék is meg Chrome. :R

LG KP500 -> Sony Xperia X8 -> Huawei Ascend G300 -> Huawei Ascend P6 -> LG G2 -> LG G3 -> LG G4 -> Motorola Defy + Volkswagen Passat 2.0 benzin

(#5032) peti123


peti123
csendes tag

Ha több alkalmazás is nyitva van a multitasking fülön és külön- külön zárjátok be nektek is néha egy pillanatra megakad a szélén amikor kilökitek oldalra? Több helyen olvastam hogy igen máshol azt írják nem :)

(#5033) Viktor0610 válasza peti123 (#5032) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

És ez miért is lényeges? :D
Eddig fel sem tűnt, csak most, hogy mondtad, és erre figyeltem. Eleve szükségtelen bezárogatni a programokat. :P

Samsung Galaxy A54

(#5034) peti123


peti123
csendes tag

Igazából nem fontos csak előtte g2 telóm volt és fura hogy ott nem történt ilyen és ezért tűnt fel :)

(#5035) Tutu7030 válasza davidsz (#5030) üzenetére


Tutu7030
veterán

A codefi-ről 3,5-4 óra. :D Csak ~43Mbps sebességgel jön.
Szóval, a türelem romot terem. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#5036) Sebibalu válasza kovacs.adam9 (#5031) üzenetére


Sebibalu
őstag

És használsz valamit a messenger helyett?

(#5037) kovacs.adam9 válasza Sebibalu (#5036) üzenetére


kovacs.adam9
tag

Igen most kipróbáltam a UC Browsert. Tökéletes :) Ad értesítést is. :Y

LG KP500 -> Sony Xperia X8 -> Huawei Ascend G300 -> Huawei Ascend P6 -> LG G2 -> LG G3 -> LG G4 -> Motorola Defy + Volkswagen Passat 2.0 benzin

(#5038) ctvagyok válasza kovacs.adam9 (#5031) üzenetére


ctvagyok
őstag

Nekem nincs messenger mégis 3,5h-4,5h kijelzőidő között ingadozom

(#5039) davidsz


davidsz
őstag

Nekem van messenger, skype, wifi, sync, gmail, chrome ... kijelzőidő 3h-3,5h max. de nem bír ki a telefon egy napot. Reggel 7kor leveszem, és van hogy délután 5kor már enni kell hogy adjak neki... ez pocsék.
Honor 6 dupla simmel aktívba ugyan ezekkel éjfélig bírta.
Lehet itt QI töltés meg minden, azzal sem vagyok ki a vízből, mert annyit nem tudom tölteni... power bankot meg nem fogok rászikszallagozni...
Bárhonnan is nézem, ez az akku idő gyenge MUNKÁRA!!!
(Mellesleg ezen elbukott iPhone, samsung stb nálam)

És mielőtt bárki kezdené: Nincs beragadva semmi, nem fut feleslegesen semmi... Elsők között vettem meg a G4-et, de már bánom, hogy a Honor 6-ot lecseréltem.

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#5040) leslien válasza davidsz (#5039) üzenetére


leslien
nagyúr

remélem azért tisztában vagy a két telo spec... ?! ha nem akkor nézd meg..

akkor ha több kijelző idő kell vegyél Moto x play ...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5041) davidsz válasza leslien (#5040) üzenetére


davidsz
őstag

Azzal vagyok tisztában, hogy használati értékre a Honor 6 jobb. LG akkuidőben harmat gyenge.
ez pedig a real life, nem számadatok.

most még teszek egy próbát root-tal, hogy mit lehet belőle kihozni, ha nem lesz jobb, megy a háztól.

Nem csak kijelző idő kell több, az csak egy dolog. Munkával bírjon ki egy napot reggel 7-től éjfélig. Na ezt nem sok tudta nálam eddig.

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#5042) jose999 válasza davidsz (#5041) üzenetére


jose999
senior tag

Használj munkára Nokia 3310-est. Az egy hetet is kibír. :DD
Nem tudom....Nekem simán bírja reggeltől-estig, akkor meg mindenképp kap enni, akárhol is jár a töltöttség. A 4 óra kijelzőidőm szinte mindig megvan. Amit írsz, az tényleg csapnivaló (3h kijelző, 10 h használattal)

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#5043) davidsz


davidsz
őstag

Az hogy neked kibír , az sajnos engem egy cseppet sem nyugtat meg. Egyszerűen el kell fogadni, hogy ez nem akku bajnok telefon. Másban mindenben szuper.
A QI töltés nem oldja meg a napközbeni átvészelést: lassan tölt - kurva gyorsan merül
Ami miatt vettem, abban nálam elvérzett.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#5044) leslien válasza davidsz (#5043) üzenetére


leslien
nagyúr

akkor tessék játszani... :D OnePlus 2 International Giveaway.. magyar is nyert már...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5045) diges60 válasza davidsz (#5041) üzenetére


diges60
csendes tag

Ezek szerint 2 hónap alatt ennyit romlik az akku? Vagy azóta többet melózol? Legalábbis akkor elégedettnek tűntél.

(#5046) bounty123 válasza davidsz (#5043) üzenetére


bounty123
őstag

pótakku + külső töltő kombó? ha már ott az a cserélhető akku.

(#5047) davidsz válasza diges60 (#5045) üzenetére


davidsz
őstag

Igen. Romlott. Az első napokban szintén rossz időket produkált. Aztán egy hét használat után beállt. Egész jó volt egy napot bírt. Amikor nem bírta, másik akkut is próbáltam...
Ami érdekes, ha cserélgeted az akkukat, akkor még pocsékabb időket produkál.
Egy hónapja direkt nem cseréltem. QI töltés max. Elkezdett hétről hétre romlani az akku idő. Olyan mint amikor első héten javult...
Nem dolgozom többet. Reggeltől estig nyúzom, mint mindegyik telefont.

Összeségeében: első hét furcsa volt. Második hétre beállt az akksi. Egy hónap eltelte után jöttek a gyengülések.

Most Root-tal megnézem majd, mi lesz.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#5048) tdom


tdom
csendes tag

Facebook Lite-ról vélemények, mennyire megbízható, tényleg annyival jobban kíméli az akksit?

(#5049) Zitta válasza davidsz (#5047) üzenetére


Zitta
őstag

Azért azt se felejtsd el, hogy az elmúlt hetek időjárása igencsak befolyásolja/befolyásolta az akkumulátorok teljesítményét - minden készülék melegedett nagyon - rendes töltésnél is, vezeték nélkülinél meg jobban.

:K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#5050) Meggyi001 válasza tdom (#5048) üzenetére

Hát G2-ön és G3-on csúnyán laggolt, addig el sem jutottam, hogy huzamosabb ideig teszteljem, de azóta ezeket lehet orvosolták a frissítésekkel, tégy vele egy próbát.

https://gamergep.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.