Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) kmóricka válasza kentucky (#27998) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Utána kéne járni mielőtt telefont veszel, hogy van e rajt részlet...ha van, akkor így jártál, kivéve ha korrekt az eladó és elintézi neked a dolgokat...
Arról nem beszélve, hogy ha nem fizeti esetleg, még lesz egy letiltott telód is...bár ez ez esetben mellékes hisz új telót szeretnél ugye..
Ahelyett, hogy itt kérdezősködsz napok óta már rég felhívhattad volna az ügyfélszolgálatot és utána érdeklődhettél volna....itt a fórumon senki nem fogja visszadni a pénzed, vagy mit vársz ? :)
Nekem is volt olyan eladásom, amikor a hibátlan készülék hangszórója pár hétre rá elromlott(részlet nem volt rajt)..., megkeresett aki megvette, tisztáztuk a dolgokat, lekérettem neki expansystól újra a számlát, meg írtm egy adásvételit ..és azzal elvitte megjavíttatni. Pont.

(#28002) zetecR válasza Aryon87 (#12519) üzenetére


zetecR
addikt

Miért nem tudok képernyőmentést csinálni?
Nyomom a Vol - és a bekapcsoló gombot és semmi...

(#28003) kentucky válasza kmóricka (#28001) üzenetére


kentucky
őstag

Az eladó nagyon korrekt, már beszéltem vele. Csak azért kérdezősködök hátha valaki járt már így. 1 év részlet van még a telefonon. Számla, minden meg van hozzá, és tényleg teljesen megbízható az eladó, és már beszéltem vele. Az egész hercehurcából egy logout bejegyzés is lesz majd.

[ Szerkesztve ]

(#28004) Quqesz válasza zetecR (#28002) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Miért nem csinálsz a Quickmemo-val? Értesítő sávban ott van a gombja(rögzítés+ a neve) v ha nincs rakd be és nem kell szórézni a gombokkal.... :K

kentucky
akkor szerencsés vagy,nem egy fószer járt már itt úgy, hogy papírnehezék lett a telefonja ilyen miatt(volt részlet, szolgáltató tiltotta a telót)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#28005) kentucky válasza Quqesz (#28004) üzenetére


kentucky
őstag

Bár igazából úgy vagyok vele, hogy inkább vissza a pénzt, mert amennyire jó telefon a G4, szervizzel annyira megszívtam. Harmadszorra van ugye most szervizben, és már öt ezer forintom is feleslegesen ráment az üvegfóliákra, meg a sok telefon kiesés.

(#28006) brek666 válasza kentucky (#28005) üzenetére


brek666
tag

második szerviznél már a csereutalványt kérvényeztem volna jelentős értékcsökkentés és nagymértékü kellemetlenség címszóval.

(#28007) zetecR válasza Quqesz (#28004) üzenetére


zetecR
addikt

Köszi.

szerk: Viszont így sajna nem látom az állapotsort, de majd rákeresek annak a méretére.

[ Szerkesztve ]

(#28008) kentucky válasza brek666 (#28006) üzenetére


kentucky
őstag

arról nem is szólva, hogy a gombok ugyanúgy lötyögtek miután megkaptam...

[ Szerkesztve ]

(#28009) Aryon87


Aryon87
félisten

Par probakep. Kivancsi vagyok miket mondtok ti is. Fotos topikban mar egyertelmu nekem, de lassam ti mit irtok..

viragos-kertilampas1 auto

viragos-kertilampas2 iso500, 1/2000

virag iso400, 1/2000

virag2 auto

Erdekes, hogy az automatika az iso erteket 50-re viszi le, es kb 1/425 expoidovel csinalja.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28010) zetecR válasza zetecR (#28007) üzenetére


zetecR
addikt

Jé, a mostani mentésen rajta van... :)

(#28011) zetecR válasza Aryon87 (#28009) üzenetére


zetecR
addikt

Ez nem érdekes; arra törekszik, hogy minél alacsonyabb legyen az ISO, mert annál kevesebb lesz a zaj.

(#28012) Quqesz válasza Aryon87 (#28009) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na itt az automata képeid jók! Minek rakod fel ekkora iso-ra? Nekem max 300-350 szokott lenni kézinél,de inkább lejjebb sötétben......ilyen magas értéknél tuti zajos lesz a kép....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#28013) Aryon87 válasza Quqesz (#28012) üzenetére


Aryon87
félisten

Na akkor a kozelieknel jo, a tavoliaknak pocsek. Na erre varrni gombot..
Probaltam a valos fenyviszonyt beloni, azert az 400-500 iso ertek.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28014) Stauffenberg válasza Aryon87 (#28013) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Probaltam a valos fenyviszonyt beloni, azert az 400-500 iso ertek."

Ez így egy értelmetlen zagyvaság. Miért kell neked ISO 400-500 verőfényes napsütésben? Ultragyors záridő miatt, miközben statikus a téma?

Látszólag még azért vannak gondok az expozíció megértésével. :) Tanulmányozd még a korábban linkelt leírásokat.

(#28015) Pistakiss válasza Aryon87 (#28013) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Manuálban már a képen látod expo előtt, milyen sötét vagy világos lesz, szerintem mindig 100-al kezdj, vagy max 200 ISO-val. Ha ezek kevesek, akkor vedd feljebb! A virág nem fog elugrani, tehát elég rá az 1/125-öd expozíciós érték is. Csak rossz fényviszonynál és nagy sebességnél érdemes feljebb tekerni az ISO-t és vele a zársebességet, makrónál meg még előnyösebb az alacsony ISO, hogy minél tágabb legyen a rekesz!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#28016) Aryon87


Aryon87
félisten

Akkor meg gyakorolgatok :D

Sebaj, tudom hogy segitsegetekkel egyre jobb lesz. De a szemcsezettseg akkor sem vilagos..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28017) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

SZiasztok,

Valaki 5.1-ről már állított már vissza root-ot?Valóban nyom nélkül lehetséges?

Köszönöm. :R

(#28018) Nagytoll válasza Jumbozorz (#28017) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Sima rom flash eltűntet mindent, lgup vagy flash tool és minden oké

(#28019) kmóricka válasza Aryon87 (#28016) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Nemtom, ezek jobbak mint a tieid?:D
Mert annyira engem sem győz eddig meg a kamera....
Ezek sima auto módban
[link]
[link]

(#28020) Aryon87


Aryon87
félisten

Megjott a nehanyatok altal ajanlott, es dicsositett bor kinezetu szilikontok. Hat valoban qrva jol nez ki, a fogasa meg sokkal jobb mint az elozoe. Nem is bumszlibb nagyon a telo:

G3-al fotozva:
kep
kep2

Kmoricka, probald meg direkt linkesiteni,igy nagyitani se lehet

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28021) DaDa válasza Aryon87 (#28016) üzenetére


DaDa
senior tag

[link]

A lényeg, hogy nem mozgó (statikus) alanyt a lehető legkisebb ISO-val fotózunk akár állványról ha kell mert az ISO ront a képminőségen. Mozgó alany esetén és/vagy gyenge fényviszonyoknál (ha nincs állvány persze ez csak nem mozgó alany esetén mert mozgás esetén nem sokat ér az állvány) akkor lehet az iso-val játszani amit még kézben meg tudsz tartani. De itt is számos körülménytől függ. A legnehezebb fotózni ahová tényleg szükség van ISO-ra az a mozgó alany sötétben. Érdemes pár fotótippet keresned a neten mert ezek egy része tanulható a többinek belülről kell jönnie.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#28022) Pistakiss válasza Aryon87 (#28020) üzenetére


Pistakiss
őstag

Most ezt melyik hátlapra teszed?

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#28023) kmóricka válasza Aryon87 (#28020) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Nem tudtam...

(#28024) Stauffenberg válasza Aryon87 (#28016) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"De a szemcsezettseg akkor sem vilagos.."

Ugyanaz, mint az audióban a jelerősítés, ami rontja a jel/zaj arányt (megjelenik a "sistergés"). Nem véletlen, hogy a profi filmezésben az erősítést nem csak ISO (vagy ASA) értékben szokás megadni, hanem ugyancsak decibelben (dB).

De a lényegre visszatérve: Minél alacsonyabb ISO-t (érzékenység) használsz, annál kevesebb lesz a képzaj (szemcsézettség). Az ISO növelésével növeled az érzékenységet, de ez ezzel együtt növekszik a képen megjelenő képzajt is. Hozzáteszem valamekkora képzaj mindig jelen van a képen, még ISO 100 vagy 50 mellett is, ez természetes.

(#28025) Aryon87 válasza Pistakiss (#28022) üzenetére


Aryon87
félisten

Muanyagra. Az elozo kicsit megsertette a bort, igy azonnal kicsereltem.

Stauffenberg: vagyis akkor minden esetben 50-300-as iso a javasolt ertek, es a zaridovel kell inkabb babralni.
Csak az kavar meg, hogy este alacsony iso, es 15-30sec zarido a javasolt, mig nappal a magas(?) zarido, gondolok itt pl 1/1000 vagy 1/2000 ertekre, mig az iso olyan 500 korul van.
Engem inkabb az automatika altal keltett mosodas/szemcsezes zavar, mert van akinek joforman tiszta a kep, akar kozelit, akar tavolit fotoz. Quqesz vagy Bigblackdog (fotos topik gazdaja) olyan kepeket tesznek fel hogy csak amulok, en meg nulla vagyok ahiz kepest :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28026) Pistakiss válasza DaDa (#28021) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Azért itt van egy kis félre magyarázás! Mozgó tárgy esetén is lehet állványt használni, ha a tárgyat és a környezetét is élesen akarjuk lefényképezni, mert a nagy zársebesség miatt az oldalra mozgó tárgy sem fog bemozdulni! A másik eset, ha jól megnézed a sportfotósok is használnak állványt, főleg a motorsportban a nagy teléknél! De telefonnál szinte csak akkor kell az állvány, ha csoportképet szeretnél készíteni, ahol te is benne vagy a csoportban

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#28027) Snoop27 válasza Aryon87 (#28025) üzenetére


Snoop27
őstag

Sajnos nekem pont ez sertette meg a barna bort, keson vettem csak eszre, most en is a muanyag hatlapon hasznalom.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#28028) morneo.it válasza Quqesz (#28012) üzenetére


morneo.it
senior tag

Én is a Canon 1100D-men 99%-ban 200-as ISO-val dolgozok :)
Egy kis reklám helye, nézegesd a fényképeim. Mindig kiírom az értékeket a képekhez, abból hátha valaki tanul :)

[ Szerkesztve ]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#28029) DaDa válasza Pistakiss (#28026) üzenetére


DaDa
senior tag

Ezzel tudnék vitatkozni. :) A sport fotósok azért használnak állványt mert pl. úgy jobb a súlyelosztás így a gép fogása kényelmes, ráadásul nehéz teleobik vannak rajtuk amit nem könnyű mondjuk 90 percig tartani. Ráadásul azzal a géppel sok közeli képet is készítenek elmosott háttérrel amihez kell állvány. A mozgó alany + éles háttér meg olyan rövid záridőt sejtet, hogy tutira semmi nem fog elmosódni így ott teljesen felesleges az állvány hacsak szintén nem a súlya miatt. De persze ki, hogyan...

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#28030) Aryon87 válasza Snoop27 (#28027) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem ez sertette meg a bor peremet, ahogy vettem le, meg nem is passzolt hozza normalisan a varrat miatt.
[link]
Ennek a szilikonnak sokkal jobb a fogasa, es ugye vedi a kijelzot is egy esetleges pofaraesestol

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28031) Snoop27 válasza Aryon87 (#28030) üzenetére


Snoop27
őstag

Nem jo a link. Már jó. Együtt érzek veled, engem nagyon felb*szott mikor láttam, de ez van, bele nyugodtam, majd veszek rá másikat.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#28032) Aryon87 válasza Snoop27 (#28031) üzenetére


Aryon87
félisten

Javitottam.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28033) brek666 válasza Aryon87 (#28016) üzenetére


brek666
tag

Nappali fénynél iso 100 legtöbb esetben mindenre elég...
Felejtsd el a magas isot.
Van álllványod így éjszaka is mehet max iso 200 / kitapasztalod mi kell shutter a témához.
Amire a g4 nél figyelni kell éjszaka az a wb érdemes jócskán elmenni a hideg felé nagyon tud sárgásítani.

[ Szerkesztve ]

(#28034) nünüke1975 válasza Snoop27 (#28027) üzenetére


nünüke1975
aktív tag

Műanyag hátlapra ajánlott.Igy nekem most van egy barna bör hátlapom és egy fekete "bőr"hátlapom. :)

(#28035) Stauffenberg válasza Aryon87 (#28025) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"vagyis akkor minden esetben 50-300-as iso a javasolt ertek, es a zaridovel kell inkabb babralni."

Nincs ilyen, hogy javasolt érték. Az egyetlen amit javasolni lehet, az ennek az egésznek a megértése. :) Ha teheted (mert győzöd záridővel), akkor tartsd alacsonyan az ISO-t. De ha például a sötét miatt túl hosszú záridőt kéne használni, amit nem tudsz kézzel megtartani bemozdulás nélkül, akkor emeld magasabbra az ISO-t, mert a képzajos fotó még mindig jobb, mint a bemozdult.

"magas(?) zarido, gondolok itt pl 1/1000 vagy 1/2000 ertekre"

Záridőben rövid meg hosszú van. Az 1/1000 és 1/2000 rövid záridő, mert ez a másodperc tört részét mutatja.

Csak egy példa az expozíció megértésére:

a.) Záridő 1/500, ISO 200
b.) Záridő 1/250, ISO 100
c.) Záridő 1/1000, ISO 400

Ezek esetén egyformán lesz megvilágított a fotó. Ha az egyik oldalon csökkented eggyel a fényértéket, másik oldalon meg növeled, akkor expozícióban egyforma lesz, csak máshogy alakul a bemozdulás és a képzaj.

(#28036) w333 válasza Stauffenberg (#28035) üzenetére


w333
félisten

Pontosan ... minél nagyobb a záridő annál kisebb legyen az ISO és így fordítva !

Mert ha a záridő is nagy = világosabb képek és az iSO is nagy = megint csak világosabb képek, abból csak egy nagy világos szemcsés kép lesz :K

Én azt tudnám neki javasolni ha pl. záridőt állít akkor az ISO -t hagyja automatikusan, ha pedig az ISO -t állítja akkor a záridő legyen automatikus, vagy amit fentebb már te is leírtál de ezt ki kell tapasztalni ! :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#28037) Aryon87 válasza Stauffenberg (#28035) üzenetére


Aryon87
félisten

Ezer koszonet :R
Vasarnap, ha az idom engedi + az idojaras is engedi, ki akarok menni egy esti parlament/var fotozasara :)

Elobb-utobb ugyis megtanulom

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28038) w333 válasza Aryon87 (#28037) üzenetére


w333
félisten

Fotós topikba dobtam be egy pár javaslatot :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#28039) Aryon87 válasza w333 (#28038) üzenetére


Aryon87
félisten

Olvastam koszi :R

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28040) kentucky


kentucky
őstag

Na ma sem hívtak, úgyhogy már szinte biztos, hogy csereutalvány lesz. Még életemben nem voltam olyan ideges, mint most, hogy amikor a legeslegjobban kellene egy megbízható, jól működő telefon, ráadásul még ha cserés is lesz, akkor is még ott, van, hogy vajon visszaadja-e az eredeti vételárat az eladó, aki részletre vette (nagyon megbízható, de azért bennem van a félsz). Bocsi mindenkinek, hogy itt kisírtam magam, de egyszerűen már nem bírtam. :O :W

Kis érdekesség: ahogy most olvasgatta a javítási jegyzőkönyveket, megláttam, hogy amikor másodszorra vittem be a telefont az LG-hez, akkor a Telemax-hoz továbbküldték, és ők javították meg.

[ Szerkesztve ]

(#28041) Quqesz válasza kentucky (#28040) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szolgáltató odaküldi( mind a 3), csak ha te viszed be a váci útra, akkor javítják ott

Aryon
Na akkor pár tipp.ALAP ha manuálisan állítasz vedd ki az autómata kijelzőfényt!
Nappal manuális: iso 50, a záridőt pedig addig tekered amíg elég világosnak nem látod. Az 1/.... mindég az 1 másodperc tört része!
Sötétben kézből:
Kb 1/30-tól húzza a képet, ami a mozgó alakok elmosódását eredményezi.
Mozgó alak fotózása: 1/30 záridő beállít,az iso-t tekered nagyobbra.
Statikus alany
Beállítod az iso-t 300-ra és a záridőt állítod nagyobbra(1/8,1/4,1/2,stb), DE ha a kézben kitartott szintet eléred(kb 1 sec) akkor állíthatod nagyobbra az iso-t mindég egyet egyet feljebb és közben ellenörzöd mikor megfelelő. Minnél kevesebbet kell felfele állítanod, annál kevesebb a képzaj!

Sötét állvány
Statikus
Ilyenkor berakhatod az 50 iso-t ismét és záridőt állítod(8sectől lehet fényfestést kb)
Mozgó
Ide megint rövid záridő kell, tehát belövöd 1/30 v fölé és iso-t emelsz.

Remélem tudtam segíteni.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#28042) Quqesz válasza Quqesz (#28041) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Lejártam

Lehet nem minden tökéletes, de majd a többiek is kisegítenek ötletekkel, ez kb ilyen alap amiből ki tudsz indulni, a többi rajtad múlik.

Mozgó alak fotózása sötétben:
Ha húzza az alakot, akkor vehetsz kisebb záridőt is, de ezzel együtt emelned kell az iso-t is. mindég csak egyet emelj és igazítsd hozzá az isot a képzaj növekedése elkerülése végett.
A legfontosabb, hogy gyakorolj,próbálkozz....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#28043) kentucky válasza Quqesz (#28041) üzenetére


kentucky
őstag

Váci útra vittem be akkor is :U

(#28044) atike


atike
nagyúr

Ez a megoldás működhet rootoláshoz? 6.0-nál természetesen. Próbálta már esetleg valaki? :)

(#28045) kentucky válasza atike (#28044) üzenetére


kentucky
őstag

Zárt bootloader esetén nem lehet rootolni 6.0-ás rendszert G4-nél.

(#28046) atike válasza kentucky (#28045) üzenetére


atike
nagyúr

Értem. Nyitott boorloader = garanciavesztés, de attól még működhet a linken leírt módszer....? Közben nézem az XDA-s linket is.. És igen, írják, hogy csak nyitott bootloaderrel.

A hozzászólásokat olvasgatva meg nem épp mindenkinek sima a root,... Ajjajj...

(#28047) Quqesz válasza kentucky (#28043) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Van olyan, hogy ha sok a munka a váci úton, akkor átküldik a telemaxhoz. Volt már rá példa....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#28048) kentucky válasza atike (#28046) üzenetére


kentucky
őstag

Simán flasheled a TWRP-t, aztá a legújabb SuperSU zipet, az megpatcheli neked a kernelt. Pofonegyszerű az egész. Hozzáteszem ez szerintem a legegyszerűbb mód, kipróbálni nem tudtam.

[ Szerkesztve ]

(#28049) HAX


HAX
tag

Na már tényleg nem tudom mit csináljak.. nyomtam egy resetet végre mert eddig lefagyott a telefon ha elindítottam a kamerát (gondoltam összekeveredett valami a szoftverben), most a reset után sem változott semmi, néha nem tud kapcsolódni a kamerához hibaüzenet is előjön. Direkt nem tettem fel egy appot sem, gyári állapotban próbáltam ki.

Most akkor gariztassam vagy mit lenne még érdemes megpróbálni szerintetek? :(

(#28050) Armi5 válasza Armi5 (#27822) üzenetére


Armi5
tag

Bevinném Váci úti LG-hez a töltőm garanciapapírral akkor cserélnék vagy mi történne van aki tudja, sejti?

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.