Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Stevenstyle


Stevenstyle
senior tag

Sziasztok!

Megannyi teszt és videó elolvasása / megnézése és még több hezitálás (tényleg nagyon sok) után majd élőben megtapizás és egy másik készülék lemondása után végre sikerült eldönteni mi legyen. Pénteken megrendeltem a kicsikét így, ha minden jól megy és semmi sem jön közbe remélhetőleg a héten csatlakozom hozzátok mint tulaj :)

Remélem így min. 1 évre sikerült megoldani a telefon kérdést és lesz egy megbízható és gyors munkaeszközöm a Z után amit váltani fog.

[ Szerkesztve ]

(#4002) Nagytoll válasza Stevenstyle (#4001) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Hát a Z után biztos megváltás lesz :DDD egyik ismerősöm Z-jét használtam sokszor és még a kezdőlapon is laggolt agyba-főbe. Lehet, hogy csak ő nem tudta használni a telefont és telirakta minden szutyokkal, de ezek alapján tetszeni fog neked a G4

(#4003) Stevenstyle válasza Nagytoll (#4002) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Egyáltalán nem volt vészes, Tornado ROM volt rajta azzal egész pörgős volt, persze nem annyira mint az M7 vagy a Nexus 5 mit közben kipróbáltam pár hónapig tesztkészülék gyanánt, de a gyári stock rom tényleg meg tudott akadni még a fő képernyőn is néha.

[ Szerkesztve ]

(#4004) jose999


jose999
senior tag

Egy valószínűleg hülye kérdés... A kamerán hátul van fólia? :)

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#4005) sid87 válasza jose999 (#4004) üzenetére


sid87
senior tag

Nincs.

Holnap megyek egy nagyobb kirándulásra, kiváncsi vagyok akku időben, és fényképezésben mit fog nyújtani, első igazi éles teszt lesz ez. :)

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#4006) jose999 válasza sid87 (#4005) üzenetére


jose999
senior tag

Köszi, akkor nem kapargatom :))

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#4007) vasi89


vasi89
addikt

Androidon működik az ami iosen icloud zár? Ha ellopják a telefont vagy elhagyom akkor itthonról tudok téglát csinálni vagy itt ez nem működik? Illetve a telefon keresése dologra sincs lehetőség? Nagyon rég használtam androidot :)

(#4008) SidCorky válasza vasi89 (#4007) üzenetére


SidCorky
senior tag

Téglázásra nem tudok jó cumót, de ilyesmire a Cerberust használom :) Pontosabban élesben még nem kellett használni, de itthon próbálgatva működött

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#4009) Viktor0610 válasza vasi89 (#4007) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Device manager. :)

Samsung Galaxy A54

(#4010) Meggyi001 válasza vasi89 (#4007) üzenetére

Van persze, meg tudod csörgetni, zárolni, törölni távolról,a helyét meghatározni, ilyenek....ehhez asszem net kapcsolat kel. De van még egy csomó ilyen biztonsági alkalmazás a play-en, lehet valamelyikhez nem kell net esetleg :F

https://gamergep.hu/

(#4011) anzo válasza Meggyi001 (#4010) üzenetére


anzo
senior tag

Te aztán pörgeted az életed már 08.10-e van? :DD

[ Szerkesztve ]

(#4012) Viktor0610 válasza anzo (#4011) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most elárulta magát, hogy ő igazából a jövőből jött. :D :))

Samsung Galaxy A54

(#4013) Aryon87


Aryon87
félisten

Beruhaztam egy atlatszo szilikon tokra. Stabilabb fogast biztosit, es ugye vedi a telefont. Hamarosan megrendelem a bor jellegu flip tokot os :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4014) vasi89


vasi89
addikt

Köszi sracok! :R

(#4015) Tulku


Tulku
veterán

Megnézterm a képeket (s6 és g4 linkek) és továbbra is darálom az eklézsiát...

Bizonyára látjátok (vonal élességtől és zajtól függetlenül) hogy - akár éjszaka is - az erősen megvilágított részek beégnek. Ez rontja az összhatást, ráadásul ki sem küszöbölhető gyári szoftverrel...és erre nagyszerű a DNG (nyers állomány) mentése, mert az elmondható általánosságban hogy ezeknek a telefonoknak a szenzora jóval több információt hordoz, mint amit az optika és a szoftver perpill tud.

És persze ez külön energiákat emészt, de ha valakinek ez első vonalbeli fotóeszköz, akkor tanácsos megtennie...

(#4016) FerNandor


FerNandor
őstag

Bevizsgálják a telefonom.. elvileg holnap kapják vissza és jelentkeznek. Ha vissza akarják küldeni, akkor elállok a vásárlástól.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#4017) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Én ma levettem a gyári fóliát, és mintha jobb lenne az érintés érzékelése. Vagy csak placebo, nemtudom. De már untam.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#4018) adakiller


adakiller
senior tag

Sziasztok!

Mai nappal én is csatlakoztam a G4-es társasághoz :)

(#4019) SidCorky


SidCorky
senior tag

Használja itt valaki a Qi töltést? Mennyire jó minőségű ez az utólag a hátlapba rakható cucc? Milyen töltőt használtok?

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#4020) #29810560 válasza SidCorky (#4019) üzenetére


#29810560
törölt tag

Igen, én kizárólag wireless töltöm a G4-et.
NeWisdom töltő-állványt használok. Én ragasztottam be a gyári hátlapba a - szintén a NeWisdom-tól vásárolt - QI/NFC chipet. Tökéletes a töltés. Pont tegnap este töltöttem fel a telót 5%-ról 100%-ra kb. 3 óra alatt. (Nem mértem pontosan az időt, a 3 óra hozzávetőleges érték.)

[ Szerkesztve ]

(#4021) SidCorky válasza #29810560 (#4020) üzenetére


SidCorky
senior tag

Ja hogy nekik van ilyen padjuk is. Mennyibe fájt az egész szett és honnan/mennyi idő alatt vetted?

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#4022) #29810560 válasza SidCorky (#4021) üzenetére


#29810560
törölt tag

(#4023) SidCorky válasza #29810560 (#4022) üzenetére


SidCorky
senior tag

:R

Ennyiért még egész vállalható

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#4024) zazenke válasza #29810560 (#4022) üzenetére


zazenke
őstag

csak ne járjon úgy az ember mint én hogy egy 50 dolláros mobilt rendeltem a munkahelyemre strapatelefonnak mert igen nagy igénybevételnek vannak ott kitéve a telóim és szépen vám alá fogták. még ugyan nincs elintézve de utánanéztem és ráfog menni 27 % áfa meg még vagy 2000 ft ügyintézési díj is. és mehetek a bankba is az átutalásos vásárlásról bizonylatot kérni ez is pénzbe lesz szerintem. aliexpressz és holland szállítás szintén. általában bejönnek a cuccok de ez a telefon szúrta a szemüket

[ Szerkesztve ]

(#4025) kovacs65 válasza zazenke (#4024) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nekem elfogadták az e-mailban elküldött Paypal bizonylatot.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#4026) alxza válasza Stevenstyle (#4001) üzenetére


alxza
csendes tag

Dettó ugyan ez a helyzet ,ma jött meg az LG G4. Sony Xperia Z után váltottam én is .Ennek a kamerája valami fenomenális. Iszonyat jó :)

LG G4

(#4027) Gonoszmanoka válasza SidCorky (#4019) üzenetére


Gonoszmanoka
csendes tag

Gyári qc tok+lg wcd110 töltőállvány.Hibátlan. Gyorstöltés Tronsmart quickcharge töltővel szintén hibátlan.

(#4028) xabolcsy válasza Gonoszmanoka (#4027) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

"Tronsmart quickcharge"
Én is ilyet rendeltem, menyire gyorsan tölti fel?
Milyen a minősége?

(#4029) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

Naah, Ma voltam alaposabban megtapogatni a NOTE 4 es a G4-et is.

Azt kell mondjam, bevallom , ott helyben LG FAN lettem !. :D

a G4 annyira kellemes fogasu, (persze egy Barna borost fogtam ki megnezni) a NOTE kimondottan peklapat erzest ad ,, akarcsak a jelenlegi NOTE 1-em. ;]

volt meg ott egy G3 S is,, meg az is tudja azt a feature-t hogy nem kapcsol ki a kijelzo ameddig nezed.

sokkal simabb a G4 mukodese, nem kerdes hogy hamarosan berendelem ! :K

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#4030) Meggyi001 válasza Dr.FantastiK (#4029) üzenetére

A G4 nem tudja a nézés ficsört? Tudja nem?

https://gamergep.hu/

(#4031) zombinyul válasza Meggyi001 (#4030) üzenetére


zombinyul
addikt

Nem, nemis ertem miert hagytak ki belole.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4032) Tutu7030 válasza Meggyi001 (#4030) üzenetére


Tutu7030
veterán

Sajnos nem, pedig a G-n is szerettem ezt a funkciót.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#4033) #29810560 válasza zazenke (#4024) üzenetére


#29810560
törölt tag

Nekem simán átjött a pakk a vámon. Mázli. :)

(#4034) Meggyi001

Ez azért durva, ez már alap ficsörnek kéne lennie...

https://gamergep.hu/

(#4035) Dr.FantastiK válasza Tutu7030 (#4032) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

az nagy Kár !

azthittem hogyha a G3S tudja, akkor a G4 is ... :U

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#4036) Nagytoll válasza Dr.FantastiK (#4035) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Majd ha jobban felpezsdül a fejlesztés XDA-n akkor biztos lesz egy mod ami bekapcsolja, mert ha jól tudom ez a feature nem igényel külön szenzort

(#4037) Meggyi001 válasza Nagytoll (#4036) üzenetére

Asszem anno kivettem a G2-ből magát az apk-t, és másik telon is próbáltam, nem ment....kell tudnia a kernel-nek is nem?

https://gamergep.hu/

(#4038) chuky666


chuky666
csendes tag

Nyomás szenzor van a G! ben mint a G3ban?

Köszi.


[ Szerkesztve ]

(#4039) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Ajánlom mindenkinek a "Key Plus" alkalmazást aki személyre akarja szabni a hátsó gombokhoz(android 5.0-tól felfelé csak a hangerő fel gomhoz) tartozó alkalmazást. Root nem kell hozzá, beállítani viszonylag egyszerű, telepítés után lezárt képernyővel duplán megnyomod a a hangerő felt, mintha csak a QM+-t akarnád elindítani és aztán bekapcsolod a képernyőt(nálam nem kapcsolt ve automatán) és beállítod a key plus alkalmazást alapértelmezettnek. Én beraktam a flashlighot, tök jól működik, csak duplaklikk és be-ki lehet kapcsolni a kijelző felébresztése nélkül. Amúgy minden alkalmazást hozzá lehet rendelni.

(#4040) Stevenstyle válasza Dr.FantastiK (#4029) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Átérzem! Én a kipróbálás után mondtam le a Note 4 rendelésem és rendeltem meg a G4-et. Mondjuk én nem kiállított darabot nézegettem, hanem két 0 kilómétereset vagy egy órán át, de a konklúzió nálam is hasonló lett pedig nagyon sokat hezitáltam mert az S-Pen és a nagyobb kijelző nagyon szimpatikus volt. Nem félreérteni, az is egy nagyon jó készülék, de számomra megfelelőbbnek tűnik a G4.

alxza: Irigyellek, én csak pénteken rendeltem ami azt jelenti, hogy a héten még nem biztos, hogy megérkezik bár nagyon remélem :)

[ Szerkesztve ]

(#4041) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Még egy alkalmazás(megvan a holnapi programom:D csinálok egy listát az ajánlott appokból), az app neve SGS touchscreen booster, play áruházból érhető el ez is, root ennél sem kell, és az érintőképernyő érzékenységét arra lehet vele állítani amire akarod, nem hittem volna, hogy segít, mert nekem a touchscreen test nem szaggatott amikor csináltam, de ezzel az appal sokkal gyorsabban tudok írni a billentyűzeten és a kezdőlap is fluidabbnak tűnik. A beállításaim:
1. Csúszka: 43
2. Csúszka: 2
3. Csúszka: 0
4. Csúszk: 60
5. Csúszka :5
Megéri kipróbálni!
Szerk: Ne tévesszen meg, hogy ez az alkalmazás samsunghoz van elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#4042) w333 válasza chuky666 (#4038) üzenetére


w333
félisten

Persze ... kb. az összes csúcstelóban benne van :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#4043) adakiller


adakiller
senior tag

belaktam a telót, és az alábbiakat tapasztaltam:

+ akadásmentesen rendszer
+ gyönyörű kijelző
+ akksiidő 2. töltés után is eléggé barátságos
- nagy ikonméretek, igaz ezt a nextlauncherben a textdroiddal le tudtam csökkenteni
- jobban melegszik mint vártam
- bár gondolom ez android hiányosság (vagy az enyém), de hiányzik a néma hangprofil, csak hang, és rezgő mód van
- az alábbi toknál érdekesen mutat az óra...

[tok]

és

[óra]

egyelőre erről lövésem sincs, hogy lehet-e változtatni a pozíción(hiába "húzom be", utána visszaugrik ebbe az elcsúszott pozícióba), mindenesetre ugyanez nilkin-ből is berendelve.

összességében nálam: 8/10

[ Szerkesztve ]

(#4044) laca71


laca71
aktív tag

kezdik lassan főzni a romokat....
http://www.htcmania.com/showthread.php?t=1052939

(#4045) zack válasza laca71 (#4044) üzenetére


zack
nagyúr

Helyes. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4046) vasi89 válasza adakiller (#4043) üzenetére


vasi89
addikt

Jah a melegedés engem marhára felhúzott mikor navi közben 3x írta ki h túlmelegedett. Oké h ablakban van de nem igaz h ezt a kérdést nem tudják megoldani. De gondolom ez manapság lassan minden telefonra jellemző.

(#4047) Ordowick válasza vasi89 (#4046) üzenetére


Ordowick
tag

Meg gondolom a 30+ fokok sem segítenek neki :) Én csak Optimus G-hez tudom hasonlítani, engem is meglepett az elején, hogy melegszik, kicsit hűvösebbre számítottam, de azért jobb a helyzet mint az Optimusnál volt, lehet ez csak a bőr hátlap hőelvezetésének köszönhető.

(#4048) snorbi82 válasza vasi89 (#4046) üzenetére


snorbi82
senior tag

Nekem navi közben teljesen hűvös maradt a telefon (de lehet azért mert ment rá a légkondi :)) ).

A főzött romokra még várok. Nekem csak egy valami hiányzik a G2 után, mikor figyeli, hogy nézem e. Bár már gondolkodtam írok az LG-nek, akik magas ívből tennének rám, de megtettem a hazáért. :D

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#4049) Tutu7030 válasza snorbi82 (#4048) üzenetére


Tutu7030
veterán

Megkérdezhetted volna azt is, hogy miért nem lehet alapból külön állítani az értesítési és a csengőhang erősségét. :) A G-nél még simán működött, ennél meg külön programot kell letölteni hozzá.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#4050) kentucky válasza snorbi82 (#4048) üzenetére


kentucky
őstag

Legyszives az en nevenben is irj nekik :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.