Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19451) zack


zack
nagyúr

Van esetleg valakinek magyar garis G4, amit műanyag, vagy barna bőr hátlappal vett? Budapesti tulaj kellene.
A továbbiakban pü.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19452) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Üdv!
Gondoltam beköszönök, a mai nappal én is csatlakoztam a G4-es táborhoz, régóta szerettem volna már egy ilyet, most végre gazdája lettem egynek :C :R

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#19453) Stauffenberg válasza Pipaszutyok (#19450) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Milyen gyári ROM-ot? Rá való ROM-ot? Akkor aligha. Ha a függetlent tolod fel rá, akkor már necces, de könnyen visszaállítható LGUP-al a teljesen gyári, Telekomos ROM.

(#19454) Pipaszutyok válasza Stauffenberg (#19453) üzenetére


Pipaszutyok
csendes tag

Csak gondoltam a T-s helyett valami nem szolgáltatóst,elég sok a felesleges progi,bár kilőtem őket.
Anno még az Xperia S-emre tettem romot,bár nem vagyok guru egyáltalán,lehet hagyom a fenébe...
:)

(#19455) Stauffenberg válasza Pipaszutyok (#19454) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szerintem tök felesleges, minden előtelepített Telekomos appot le tudsz törölni. Én is így tettem és már csak a boot animáció emlékeztet arra, hogy nem a független ROM van fent, de azt meg jó ha havonta egyszer látom, mikor valamiért újraindítom a telefont.

(#19456) 19_OsY_81 válasza 19_OsY_81 (#19447) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Valaki váltott esetleg Sony Z szériáról G4-re? Tapasztalatok?

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#19457) Pipaszutyok válasza Stauffenberg (#19455) üzenetére


Pipaszutyok
csendes tag

Köszönöm!
:) :R

(#19458) Quqesz válasza 19_OsY_81 (#19456) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Toto kollegát kérdezd,ő Z2-ről jött.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19459) toto0569 válasza Quqesz (#19458) üzenetére


toto0569
addikt

Nincs mit kérdezni...
Jó a Z2 ,stabil rendszer.De ennyi...

G4:Csúcs telefon,szebb,nagyobb kijelző.
Z2-höz képest sokkal ,de sokkal hangosabb és teltebb hang.(hiába sztereó a Z2).
Nagyon szép képek,Manual kamera beállítások ami miatt nagyon kellett nekem.
És már 6.0 a rendszer...
Nem találtam ettől jobb telefont mikor cserére adtam a fejem.(mert nincs)
Na jó...lehet,hogy van de annyi pénzért nem éri meg.Ez egy Best buy telefon a piacon. :C

(#19460) killzone1987


killzone1987
senior tag

Sziasztok!
Ezzel lehet-e kezdeni valamit?


Hogyan tudnám föltelepíteni még is?
Jelenleg Lolly 5.1 van fönt...

(#19461) kisdeme85


kisdeme85
tag

A beépített gps-t hogyan lehet működésre bírni? Ha beállítom,hogy csak azt használja net stb nélkül, kb semmi se történik,mintha nem is lenne gps a telóba.

(#19462) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Sziasztok!

Elkészült a CM13 és bootloader nyitás leírásának első publikálható változata. Hiba lehetséges, hogy van benne, ezért arra kérnék mindenkit hogy szóljon ha bármilyen jellegű észrevétele van a leírással kapcsolatban.

LG G4 CM13 telepítés leírás

használjátok egészséggel!

C programmers never die, they are just cast into void.

(#19463) neo_xperia válasza kisdeme85 (#19461) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Kérdés milyen navi appal akarod használni. Ha olyannal ami ofline nem működik, akkor kikapcsolt net mellett nem fog navigálni, hiába van bekapcsolva a gps.

(#19464) Roland861010 válasza zack (#19451) üzenetére


Roland861010
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#19465) Quqesz válasza toto0569 (#19459) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor ezek szerint bevált :) amúgy a 6.0-val mit össze nem pöcsöl a többi gyártó. Dec óta alig pár telóra jött még csak ki még a csúcsok közt is. Szánalmas a dolog,nem csoda, hogy ilyen téren dícsérik az ios-t......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19466) diegho válasza toto0569 (#19459) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem csak egy jobb telefon van jelenleg a G4-nél és az a Nexus 6P, de az jóval drágább is. Ha 10k lett volna a különbség azt veszem, sokat gondolkodtam 5X-en is, de a G4 szerintem időtállóbb lesz a több memóriának, SD bővíthetőségnek, optikai stabilizátornak köszönhetően.

(#19467) kisdeme85 válasza neo_xperia (#19463) üzenetére


kisdeme85
tag

igo-t elvileg kéne neki menni offlineba is, próbál keresni de...plusz, gps test se mutat semmit :S

(#19468) killzone1987


killzone1987
senior tag

Valaki használja az xposed installert?
Mert nekem nem nem lehet fel installálni...
Vagy az alábbi hibaüzit azért írja,mert még nincs rootolva a teló?
Ha rootolnám,utána valyon gond nélkül felmenne?
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#19469) vhunor válasza diegho (#19466) üzenetére


vhunor
őstag

A 6P mellbevágó sebességű, de a méret és forma nekem nem volt kényelmes. Viszont utána minden lassúnak tűnik.

(#19470) save válasza mivan80 (#19444) üzenetére


save
tag

Igen, szemre nekem is úgy tűnik, hogy ebben semmi elektronika nincs. Ebben az esetben a telefonnak kell tartalmaznia fogadó elektronikát.

Egyébként manapság annyira pici és lapos alkatrészeket is gyártanak, hogy sokszor már szabad szemmel is alig lehet látni.

(#19471) zack válasza vhunor (#19469) üzenetére


zack
nagyúr

A gond csak az, hogy a hüvely csinálja. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19472) Tomtotom válasza 19_OsY_81 (#19456) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Szia! Én is z2-ről váltottam. Egyedül a fém keret hiányzik, mert ez a műanyag könnyen karcolódik. A z2 a feleségemé lett :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#19473) Vikooo válasza kisdeme85 (#19467) üzenetére


Vikooo
addikt

Nokia HERE a megoldas vagy Google Maps, mar itt is elerheto az offline mod.
A GPS csak egy poziciot kozol, a terkepet vagy a netrol vagy a memoriabol tolti be.
Baromi gyors es pontos amugy a GPS a telefonba es meg a kinai holdakat is latja.

[ Szerkesztve ]

(#19474) MartOOn válasza Stauffenberg (#19435) üzenetére


MartOOn
addikt

Ezt is ezerszer megbeszéltük már. Azért a V10-ben van egy Sabre DAC. Ami nem elhanyagolhato ertekkel bir annak aki szereti az igenyes zenét. Hasonlo kütyü mindenfele okostelos cucc nélkül is 100ropi korul mozog. Ebben meg benne van... "csak úgy"... Szoval azert van különbség nem csak a strapa meg a megjelenés idopontja. Akit erdekel olvasson utana vagy legalabb nezzen at a topikjaba.

Kozben latom másnak is eszebe jutott... :)

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19475) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Mikor megkaptam a telefont, alapból 5.1-es android volt rajta. Na gondoltam frissítek 6.0-ra, és mivel OTA-n nem talált frissítést, frissítettem LG Bridge-el. Egy dolog az, hogy nem volt wipe (tudom, mert 1-2 dolog már be volt állítva), de a másik az, hogy most mikor újraindítom a telefont, mindig kiírja a következőt: Warning! Current version is not available for user. Can't find matched cust for NT-code mcc/mnc[21630], subset[FF].
Ezt ha eltüntetem, következő újraindításig nem jelenik meg és nem is vettem észre rendellenességet a telefon működésében (igaz, csak pár órája van meg). De mégis zavar, van valami mód, hogy eltüntessem full wipe-os KDZ flash nélkül? Illetve okozhat valami gondot, hogy 5.1-ről 6.0-ra való frissítésnél nem volt wipe?

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#19476) Stauffenberg válasza MartOOn (#19474) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Megvitattuk már. Az a DAC rétegigény, nem itt a fórumon, ahol a fél társaság wannabe hangmérnök, hanem úgy általában véve az ilyesmi csak keveseket mozgat meg. De persze értem, hogy van különbség, ez természetes. De alapjaiban a V10 egy tőről fakad a G4-el. Átlag user szemében külsőségekben van csak eltérés.

(#19477) gabesz199


gabesz199
csendes tag

Sziasztok!:) 2 kérdésem lenne kérlek segítsetek:/
1: fentebb olvastam hogy van olyam rom ami függetlenítí a telefont? Erről valamí leírást kaphatnék? Németországban dolgozok és így jó lenne ha tudnám használni is:/.
2: amióta feltettem a 6.0 át nemtudom bekapcsolni a vakut fényképezéshez csak profi módban... Más is találkozott ezzel? Előre is köszi a segítségeket!!!

Mosoly :)

(#19478) Aryon87 válasza gabesz199 (#19477) üzenetére


Aryon87
félisten

1. nem függetlenít, hanem a független verziós KDZ rom-ot lehet feltenni, attól még ugyanúgy szolgáltatófüggő marad a teló.
2. Van egy villám jel, jobbról a 2., annak van 3 opciója: Csak vaku, nincs vaku, automata vaku. (elötte a jobb felső saroknál lévő 3 pöttyöt nyomd meg, hogy automata módra válthasd a kamerát

:)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19479) gabesz199 válasza Aryon87 (#19478) üzenetére


gabesz199
csendes tag

Nem engedélyezi.. Szürke a vaku ikon és autómatában van :/

Mosoly :)

(#19480) gabesz199


gabesz199
csendes tag

Megvan mivolt a baj... Hdr bevolt kapcsolva :$:D

Mosoly :)

(#19481) zack válasza Stauffenberg (#19476) üzenetére


zack
nagyúr

Ez így van, ahogy írod. De azt se felejtsük el, hogy egyre nagyobb az igény, a jó hangképességre. Sajnos mivel ez egy okostelefon, ami már eleve G4 belsővel lett kiadva, lecsúszva ezzel az újdonság erejéről, annyiért kellett volna kidobni mint amennyibe a G4 kerül vagy csak kicsit drágábban. Ez a hardver kifutó széria, hiszen jönnek az újak, és biztos lesz a V szériának folytatása. Ez csak amolyan puhatolódzás, igényfelmérés az LG részéről. De visszatérve a V10-hez... Az irány nem rossz, de első fecske, és nem hoz nyarat.
Ha beáll, hogy lesz a G5 mellé V20, és egy időben fognak kijönni azonos hardverrel 20k különbséggel, mindenképpen elgondolkodtató alternatíva lehet.
Persze kell hozzá legalább egy olyan füles/fejes, amivel megéri hallgatni, de ez csak egyszeri befektetés.
Megvettem a Sennhieser IE8-at (80k), használtam 3 évig, eladtam 45k-ért, és vettem belőle egy Vsonic GR07-et, és még maradt is belőle, hangminőségben pedig nem keveset léptem előre.
Szóval ha egyszer áldoz rá valaki, utána lehet csere-berélni, és a V10-ben levő DAC az ilyen minőségű fülesekhez lett kitalálva, nem a gyári headset-hez.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19482) szaszaboy0 válasza 19_OsY_81 (#19456) üzenetére


szaszaboy0
tag

Sima Z-ről váltottam G4-re.
Soha többet Sony

Üdv Szabi

(#19483) Trolee


Trolee
aktív tag

Sziasztok!
Miért lehet hogy sötétben a kijelzőt nem tudom életre kelteni sehogy?
Csak világosban működik...
Korábban kapott új üvegfóliát, ami ugyanúgy rálóg a fényérzékelőre mint a korábbi, de azzal nem volt ilyen gond.
A fólia miatt lehet vagy szoftveres bug?
Nagyon zavaró tud lenni. :(
Köszi a segítséget.

(#19484) Reinkz válasza Quqesz (#19465) üzenetére


Reinkz
senior tag

Hát nem tudom annak is két oldala van addig jó az ios még a készüléked 2 generáción belül van aztán valahogy ott is jönnek fel problémák.

Meg hogy őszinte legyek nem nagy durranás ez az update, doze és két ablakos mód, utóbbi nekünk eddig is volt, doze nekünk új de az is főleg annak jó aki nem nyomogatja a telefonját, bár szerintem este mindenki a töltőre rakja.

(#19485) Mikemend válasza toto0569 (#19446) üzenetére


Mikemend
senior tag

Köszi, már meg is tettem, kaptam rá tippet (Open Camera). Köszönöm!

(#19486) #18001664


#18001664
törölt tag

Chrome/Beállitások/Adatvédelem/ "Biztonságos böngészés".
Innen vegyétek ki a pipát ha valakinek lassú a Chrome!
Nekem eddig 6-7 sec volt legalább mire betöltött egy oldalt, most már 1 sec!!!

(#19487) killzone1987


killzone1987
senior tag

Sziasztok!
Sehogyan sem tudom feltenni az LGE ANDROID MTP DEVICE-t,
Win 7 64bit
Már mindennel próbálkoztam,letöltöttem a leírásból a teló szoftverét,már a pc suitét is föltettem,hátha,de hiába engedélyezem,hogy automatikusan keresse meg a netről,keres kb 1-3 percig,és sikertelen.
Mit csináljak már,hogy felismerje végre az MTP-t is:
A többi az működik,csak az mtp nem,amikor download módban van feldugva a teló :W :W

Sajnos addig nem tudom rootolni,amíg fel nem ismeri ezt is... :(

[ Szerkesztve ]

(#19488) v2_rider válasza Trolee (#19483) üzenetére


v2_rider
tag

100% hogy a fólia miatt van. Nekem is volt probléma vele. Kalibráld újra és jó lesz.

(#19489) WinstonWolf válasza Vikooo (#19369) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

"Az egyeniranyitast elvegzi a toltofej amibe bedugod a Qi toltot. Annak a tekercsen mar DC aram folyik."

Azért ezt ne nagyon híreszteld. Kibukik a fizika tudásod hiánya... :DD

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#19490) zombinyul válasza #18001664 (#19426) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem csak a Facebook embertelen lassú Vhrome-mal. Minden más pörög, de a Facebook szinte használhatatlan.

zack: érdekesen hangzik hogy az újabb jobb, de emellett logikus is. Egyik kollégám ma vett egy új G4-et, pénteken találkozom vele, kipróbálom. Kíváncsi leszek. :) Az enyém is már több mint fél éves, júliusi.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#19491) krisztar71


krisztar71
újonc

Sziasztok.Mióta frissült a telefonom 6.0-os androidra a -képernyő zárolása-válassza ki a képernyőzárat- menüpont alatt nem találom a -nincs képernyőzár- lehetőséget.Szerintem volt régen.V.mi ötlet?

(#19492) killzone1987 válasza killzone1987 (#19487) üzenetére


killzone1987
senior tag

Egyszerűen nem sikerül!!! :(( :((

Már restart is volt.
Valakinek ötlet? :F :F

(#19493) Aryon87 válasza zombinyul (#19490) üzenetére


Aryon87
félisten

En is csodalkoztam mikor irta Zack hogy mas a telefon. Lehet van kulonbseg az azsiai es eu kozt. 7 honapos telobletere nemnerzem hogy "hasznalodott" volna, ugyanolyan frissnek erzem mint kicsomagolaskor. Egyedul a kereten es a kameran latom a nyomat, hogy nem tegnapi keszulek. Viszont az akkuidovel nem vagyok kibekulve. (20d)

Nem emlekszik valaki arra, melyik verziot istenitettem annyira, ahol tizenvalahany ora akkuido, es 4-5, majdnem 6 oras akuidoket irtam? 20b vagy 20c? :DDD

Killzone: innen probaltad a drivereket?

Vagy torolj minden drivert a geprol, es tedd fel ujra.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19494) killzone1987 válasza Aryon87 (#19493) üzenetére


killzone1987
senior tag

Nem az általad linkelt oldalról,hanem,az összefoglaló részből töltöttem le a drivert,de ami te adtál meg linket,onnan leszedtem a G4 drivert,install,reboot,download módban rádugtam a telót,ismét Kapásból elkezdte keresni az mtp szoftvert,és ugyan ott ütközik meg 1-3 perc próbálkozás után,mert nem tudja letölteni.. :W

(#19495) zombinyul válasza #18001664 (#19486) üzenetére


zombinyul
addikt

Basszus, ez tényleg működik, villámgyors lett a Facebook is, köszi! :D

Pénteken meglátom, nagyon kíváncsi leszek. :) 735-ös Lumiánál semmi ilyesmit nem vettem észre, pedig az enyém, meg kollégámé közt majdnem 1 év különbség van. Ugyanolyan a két telefont használni, semmi különbség. Egy dologban tapasztaltam csak így kor alapján különbséget: amoled kijelzőbe. Ott a régebbi telefonnak érezhetően gyengébb a fényereje, és az újnak érezheten szebb a képe.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#19496) killzone1987 válasza killzone1987 (#19494) üzenetére


killzone1987
senior tag

Próbáltam már manuálisan is betallózni neki az mtp fájlt,de hibaüzenetet kapok erre is...
Na most mi van ilyenkor?
Mind a 3-at megpróbáltam!! :(((

(#19497) DokiBaxxi válasza DokiBaxxi (#19475) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Na közben teljes gyalulással megint felraktam a 6.0-t (20D) de még mindig ugyanaz az üzenet fogad. Ötlet? :F

(#19498) Aryon87
Nem, telenor

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#19498) Aryon87 válasza killzone1987 (#19496) üzenetére


Aryon87
félisten

Nincs ötletem :(

swagger: Telekomos vagy? Mert csak azoknál jön az üzenet. LGUP-al tedd fel a 20b-t, ott nincs ilyen üzi

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19499) Aryon87 válasza Aryon87 (#19498) üzenetére


Aryon87
félisten

Hm, ez érdekes, mert telenorosként ilyen üzinek nem kéne lennie. Kénytelen vagy KDZ flash-el szórakozni

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19500) DonMaster válasza DokiBaxxi (#19497) üzenetére


DonMaster
addikt

ted fel a t-mobile -os 5.1-et és bridge-el frissits 6.0 v20d-re.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.