Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) Technoman válasza zombinyul (#12999) üzenetére


Technoman
őstag

Nem hiszem. Amikben aktív vagyok/voltam az ittenin kívül: Panasonic TV, Dune Media Player és az Samus S6 fórum. Ezekre emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#13002) zpeugeot


zpeugeot
csendes tag

Sziasztok segítség kéne olyan gondom lenne, hogy a
Belállítások,Kijelző,Képernyő zárolása,Válassza ki a képernyő zárat alatt az első 3 opció nem elérhető!!!
Ezt írja ki:
-Letiltva az adminisztrátor által, titkosítási irányelv vagy hitelesítőadat tároló által!

Miért írja ezt ki, valamint hogyan tudom vissza állítani? :F :F :F

(#13003) #29810560 válasza zpeugeot (#13002) üzenetére


#29810560
törölt tag

Ezt gyakran megkérdezik. :)

Itt a válasz:
akooos #2772

(#13004) zombinyul válasza zpeugeot (#13002) üzenetére


zombinyul
addikt

Beallitasok - biztonsag - tanusitvanyok kezelese - tanusitvanyok torlese a megoldas. Paran jartunk mar igy.

Technoman: akkor nem tudom miert voltal ismeros, ezekbe pont nem szoktam elofordulni. :D

Ququesz: az mas, akkor passz...

Megegy eszrevetel az alap bongeszobe: ha tobb embernek szeretnek valaszolni itt a forumon, hosszan ranyomva a valaszra nem hozza fel a tovabbi opciokat. Szeretnem a valasz opciot hosszu erintes utan hatterben megnyitni, de igy nem lehet. Ilyesmivel talalkozott mas is? Bongeszo 6.0-tol sajnos nem elonyere valtozott, de nem kiabalok el semmit, csak holnap lesz meg a factory reset (eddig nem volt), nem tudom ez mennyire befolyasolja a bongeszot, de hatha megjavul.

Eddig az akkuidom is erezhetoen rosszabb mint 5.1-en, remelem hamar beall a megfelelo szintre. :D
Szerk.: most nezem, 6 ora keszenlet, tobb mint haromnegyed ora kijelzoido, vegig Messengerrel meg alap bongeszovel, egy kis hivas, ugy 1 ora zenelejatszas, es 81%-on van. Nem is veszes. :D Mondjuk zomebe 50% koruli fenyerot latok, de ez akkor se olyan rossz. :)

Viszont a fenyeroszabalyozas nagyon franko lett, ez a resze pont sokkal jobban bejon mint 5.1-en. :D

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#13005) Tybike81


Tybike81
őstag

4 napja feltettem a V20b softot, Azt vettem észre hogy 100%-ról estig kitart az aksi és marad olyan 65-70%.
Másnap ugyan olyan használat mellett már csak délig max 2ig elég a maradék százalék. Olyan mintha 60 tól iszonyat gyorsan merülne. Mi lehet a gond, és ilyenkor az átlagtól melegebb is a teló.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#13006) Quqesz válasza Tybike81 (#13005) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A gond: használod.....:D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#13007) Viktor0610 válasza Tybike81 (#13005) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

100%-on (és "környékén") elég sokáig megmarad, aztán gyorsabban merül.
Ez a megoldás.

Samsung Galaxy A54

(#13008) Tybike81 válasza Quqesz (#13006) üzenetére


Tybike81
őstag

Ugyan annyit használom mint első nap, és ez a melegedés se tetszik mert eddig nem vettem észre 5.1 alatt hogy ilyeb forró lett volna a teteje környékén.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#13009) sziro74 válasza w333 (#181) üzenetére


sziro74
csendes tag

Nem drágább, ugyanannyi.

(#13010) GuruZone válasza qMAGICq (#12971) üzenetére


GuruZone
őstag

qMAGICq tedd fel a Google kamerát, ott lehet felbontást állítani. Céges dolgokat is azzal szoktam fotózni, hogy ne legyen akkora az email (csatolmány) mérete.

Üdv az újaknak!!!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#13011) sziro74 válasza petya2012 (#12199) üzenetére


sziro74
csendes tag

majd ha kijön a régiódra akkor le tudod szedni

(#13012) gatto_ válasza zombinyul (#13004) üzenetére


gatto_
senior tag

Ha változik a böngésző a reset után azt jelezd itt légyszíves, mert akkor én is rászánom magam. Addig nem, mert nem akarok csalódni. :)

(#13013) zombinyul válasza gatto_ (#13012) üzenetére


zombinyul
addikt

Minden tapasztalatot meg fogok osztani. :)
Viszont en is csak hetvegen csinalom, mert most stabilan mukodik a cucc, nem erezheto rajta hogy nem kapott factory resetet. Nagyon elegedett vagyok vele. Es mivel hetvegeig nincs szabadnap... Raerek akkor megcsinalni. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#13014) Bossi


Bossi
őstag

Lenne egy kérdésem, hogy tudom megállapítani egy készülékről, hogy független (és nem szolgáltatós lett függetlenítve? ) nem G4, más készülék lenne... tudom nem ebbe a fórumba való, de hátha valaki tudna segíteni.

köszi

[ Szerkesztve ]

(#13015) Balus


Balus
tag

Van valakinek ötlete, hogy miért nem tud a telefonom a Vodafone LTE hálózatra csatlakozni?

A telefon független, magyar serialos. Sim kártyát cseréltettem. Korábban küldtek SMS-t is, hogy most már élvezhetem a 4G-t.

Ha manuálisan kiválasztom, akkor azt írja, hogy a regisztráció nem sikeres.

(#13016) MartOOn válasza zombinyul (#13013) üzenetére


MartOOn
addikt

akkor hetvegen kozos nagy resetet tartunk... :) mi akik ellustiztuk frissiteskor... :DD
az viszont teny ha nem hasznalod nem merul. most hasznalok egy moto360-ast (valszeg meg is tartom) es rengeteg mindent onnan intezek. uzenetek (email, sms, messenger) torlese vagyí gyors valasz. zenek iranyitasa... stb es igy meloban alig merult valamennyit a telo. :D

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#13017) zombinyul válasza Balus (#13015) üzenetére


zombinyul
addikt

Na igen. :D Nem erzem nagyon hogy muszaj (csak a bongeszobe veszek eszre folyamatosan egyre tobb hibat).
De azert megcsinalom, mert biztos ami biztos (2x elofordult az is, hogy 1 tizedmasodpercre betoltes felirat volt kezdokepernyore ugrasnal, szerintem ez is a lustasagomnak tudhato be).
En nem gondoltam hogy egy factory reset ennyire sokat szamithat, de ha tudtam volna, tuti a frissitesnel megcsinalom. :D

Egyebkent en hasznalom rendesen, minel tobb lemerules-feltoltes legyen meg, had alljon be az akksi ahogy kell. :) Most ugyis ejszakazok, lehet toltogetni mint allat. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#13018) hódmaci


hódmaci
senior tag

sziasztok!
Szeretnék vásárolni egy LG g4-et
Na de van annyi féle fajta.
pl
pl
pl
pl
Pontosan mi a különbség köztük?Nem a felsoroltak közt hanem általában.mire figyeljek oda?
Ja és hol érdemes vásárolni függetlent?

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#13019) leslien válasza hódmaci (#13018) üzenetére


leslien
nagyúr

pl színük... én biztos h nem itt vennék...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#13020) hódmaci válasza leslien (#13019) üzenetére


hódmaci
senior tag

És a színük így elviszi az árakat?Akkor semmi más különbség nincs köztük?
Mint írtam a felsoroltak csak példák.
Linkelhettem volna többet is de fölöslegesnek tartottam.

Hol volna érdemes venni ?

[ Szerkesztve ]

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#13021) zombinyul


zombinyul
addikt

Azokhoz volna kerdesem, akik regota hasznaljak bor hatlappal, tok nelkul.
Nektek a varras hogy birja a kikepzest? Nem rojtosodik, nem jon szet? Elsosorban fekete borhatlapos tulajoktol kerdeznem, de masok tapssztalatai is erdekelnek.
Eddig durvan 1 honapja hasznalom tok nelkul a feketet, a barna 95%-ban tokba volt. Kell a varrast "feltenem"?

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#13022) RAYBOMB


RAYBOMB
tag

Sziasztok!

Rootolva van a telefonom, a bootloader nyitás nélküli root.
az lenne a kérdésem, hogyan tudnék úgy letakaritani mindent a telefonról, hogy a képek,hangok stb... és a root ne vesszen el? :) :) :)

(#13023) Quqesz válasza Balus (#13015) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szia!
Nekem holland vodás a telóm és be sem volt kódolva,voda simmel simán felmegy 4G-re(most is úgy írok).

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#13024) Aryon87 válasza Vikooo (#12996) üzenetére


Aryon87
félisten

+1

V10d-ről simán rátoltam a V20a-t, semmi hibaüzenetem nem volt vagy döcögés. Ott csak a rendszerhangok voltak halkabbak mint Lollin, emiatt visszamentem rá, de gyalulással.
Kijött a V20b, azt már gyalulással tettem fel, és semmiféle hiba, inkompatibilitás, meg egyéb olyan nyalánkságok nincsenek, amiket olvasok mostanában.

Viszont erős a gyanúm hogy a Bridgel való frissítés csesz el valamit. KDZ sokkal jobb (és gyorsabb is)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#13025) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Az utóbbi napokban rossz ránézni a topikra, egymást érik a kesergések a vélt vagy valós bugok/hibák miatt és a külső szemlélő ránézésre tényleg nem tudná elhinni, hogy egy példamutatóan optimalizált, a 2015-ös év egyik legjobb telefonjának topikjában jár.

Ezért összeállítottam egy checklistet, hogy min menjen végig a tisztelt nagyérdemű MIELŐTT a topikban kezd keseregni. Fontos a bugok kibeszélése, de csak a valódiaké.

Frissítettem 6.0-ra, de valami nem kerek, mit tegyek?

Talán nem a véletlen meg szerencse műve, hogy egyeseknél stabilan és hibamentesen fut a 6.0 Marshmallow, másoknál meg nem. Van akinél factory reset (gyári visszaállítás) nélkül is jól fut a rendszer, de mi van akkor ha nem?

1.) Rootolt rendszerre nem frissítünk rá factory reset nélkül. Ha igen és később csuklik majd, akkor azon ne lepődj meg.

2.) Ha csak egyetlen alkalmazás hibádzik, akkor első körben töröld a gyorsítótárát (cache), esetleg az adatait is (beállítások, mentések elvesznek).

3.) Ha a cache ürítése nem segít, akkor telepítsd újra. Az előző rendszerről áthozott appok nem mindig működnek hiba nélkül.

4.) Ha még ezután is döglődik, akkor utánaolvasol, hogy az adott app mennyire ápol jó viszont a legfrissebb Android verzióval. Könnyen lehet, hogy a hiba forrása maga az app és kell még pár nap vagy hét, mire jön hozzá frissítés. Értelemszerűen ez nem a rendszer hibája. Ha nem ez a gond, akkor kíméletlenül gyalulsz és factory resetet nyomsz az egész rendszernek, biztos ami biztos.

5.) Ha nem egy alkalmazás működik rosszul, hanem maga a rendszer viselkedik furán, produkál csúnyaságokat, akkor nincs mese: Kelleni fog a factory reset.

6.) Ha gyorsabban merül az akku a kelleténél, akkor is várj pár napot (töltési ciklust), idő míg beáll.

7.) Ha mindezek ellenére is zavart érzel az erőben, akkor is KÉRDEZZ rá a topikban (persze ha a kereső nem segített), hogy más is tapasztalta-e, mielőtt farkast kiáltasz.

8.) Ha tiszta telepítés ellenére is előjön valami gubanc és nem vagy vele egyedül, akkor gratulálok: Bugot találtál!

Bónusz tipp: Már eleve tiszta telepítéssel mész neki a frissítésnek. Ugyan ELVILEG erre nincs szükség, de az 5.1 és 6.0 között elég sok a változás a felszín alatt, elég csak az alapjaiban megváltozott jogosultságkezelésre gondolni. Szóval azért javasolt.

(#13026) zombinyul válasza Stauffenberg (#13025) üzenetére


zombinyul
addikt

No, kiprobalom hogy a gyari bongeszo cuccait torlom. Ha bevalik, jovok egy sorrel. :D Ugye baromi sok a bajom vele, a hasznalhatatlansag hatarat surolja, de ez eszembe se jutott (mas appal semmi bajom, csak az alap bongeszo szaraxik). Ugyhogy most bizakodok, es koszi a tippet (latszik hogy bizonyos teren nem tudok elszakadni WP-tol meg iOS-tol :D). :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#13027) castiels


castiels
addikt

Ha a Telenornál vásárolom meg a készüléket akkor 1 vagy 2 év garanciát kapok?

(#13028) zombinyul válasza castiels (#13027) üzenetére


zombinyul
addikt

Szolgaltatonal mindig 2-t. 2 ev teljes koru, plusz a Telenornal jar 1 ev tores elleni is. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#13029) Quqesz válasza Stauffenberg (#13025) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Így így! Hiba mentesen megy a bridge frissítéssel.(a szerkesztett képes dolog meg sztem vmi jogosultsági dolog lesz)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#13030) castiels válasza zombinyul (#13028) üzenetére


castiels
addikt

Tehat akkor a regi telenoros g2 re is 2ev gari van? A jotallasi jegyen 1 evet ir, a 2 ev hol lelhető fel?

(#13031) save válasza Stauffenberg (#13025) üzenetére


save
tag

+1

És kiemelném:

(persze ha a kereső nem segített)

(persze ha a kereső nem segített)

(persze ha a kereső nem segített)

Beírások legalább harmada write-only; tisztára mint egy óvodában.

[ Szerkesztve ]

(#13032) zombinyul válasza castiels (#13030) üzenetére


zombinyul
addikt

Errol nem tudok nyilatkozni. A G4 elott a tabletom, meg a 735-osom vettem a Telenornal, azokra is 2 ev. G2-esem sose volt, igy azt passzolom.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#13033) castiels válasza zombinyul (#13032) üzenetére


castiels
addikt

a jotállási jegyen 2 év szerepelt?

(#13034) zombinyul válasza castiels (#13033) üzenetére


zombinyul
addikt

Most dolgozok, nem tudom megnezni. A G4-nek tuti, a tobbieket nem tudom. Hivd fel az LG szervizt, mindenre szakszeru, korrekt valaszt adnak. Ok megmondjak foglalkoznak-e 1 evnel idosebb, szolgaltatos telefonnal.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#13035) Aryon87 válasza castiels (#13030) üzenetére


Aryon87
félisten

Ugy tudom 1 ev szolgaltatoi, 1 ev gyartoi garancia van. Elsobbseget a szolgaltatoi elvez (ettol fuggetlenul mehetsz a gyartohoz is). Ha az lejar, utana meg mehetsz a gyartohoz gariztatni ugyanugy. Xperia SP eseteben igy volt, LGnel is igy kell legyen.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#13036) castiels válasza Aryon87 (#13035) üzenetére


castiels
addikt

De haár csak a gyári van hátra mehetek a szolgáltatohoz is?

(#13037) Aryon87 válasza castiels (#13036) üzenetére


Aryon87
félisten

Szolgáltató közölni fogja veled hogy náluk már nem tudsz élni a javíttatással.
Mondom Sp-vel már megjártam ezt (Telenor), és így mehettem a Cordonhoz..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#13038) gatto_ válasza zombinyul (#13026) üzenetére


gatto_
senior tag

Próbáld, de rajtam nem segített. :)
Bár nekem semmi bajom vele, az 5.1-estől eltérő, rosszabb nagyítástól eltekintve.
Pl. a sorozatjunkie oldala jó példa erre.
Szinte olvashatatlanul apróra nagyít.

Első dolgom volt a probléma felmerülésekor a program alapértelmezettre állítása, és minden adatának törlése.

[ Szerkesztve ]

(#13039) Quqesz válasza castiels (#13030) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szolgáltató 2 évet ad. Te is beviheted a szervízbe és le is adhatod a szolgáltatónál,viszont ő a telemaxba küldi. Kérdezz rá az lg-nél,de a szolgáltatók külön 2 éves garijegyet adnak,nem az lg papírját.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#13040) zombinyul válasza gatto_ (#13038) üzenetére


zombinyul
addikt

Az egyik legalapvetobb problemat megszuntette. Pl. ha ketujjal nagyitottam (nem dupla koppal), hiaba nyomtam ra barmire, mast nyitott meg. Ha teszemazt ra akartam menni a privat beszelgeteseimre, hiaba nyomtam telibe ra, megnyitotta a fooldalt (vagy barmi mast). En ilyet meg nem lattam, komolyan... Es volt hogy 3x bejatszotta ezt egymas utan (mindig mast nyitott meg, volt hogy olyan tesztet amirol azt se tudtam honnan szedte elo), negyedjere lett jo. Bosszanto volt de nagyon... A visszaallitas utan nem sokat hasznaltam az alap bongeszot, de ez a hiba ugy tunik megszunt. Viszont a dupla koppos nagyitas hasznalhatatlan lett, valtottam Chromera a francba. Nem lassabb, felhasznalobaratabb, jo lesz az. Mivel az alap bongeszot visszaallitottam, meg az elozmenyeimet meg a konyvjelzoimet se sajnalom, mert nincsenek. :D A Chrome ezerszer hasznalhatobb a jelenlegi formaban, oda nagyit ahova kell, tenyleg tokeletes.
Ugyhogy ezzel a bongeszo problema letudva, lassulas letudva, mert mar egy ideje nem tapasztalom. A vilagon semmi bajom a 6.0-val, tenyleg allati jo rendszer. Neha 1 tizedmasodpercre kiirja ha kezdooldalra lepek hogy betoltes (szinte eszre se venni), meg az akksiido sem tul acelos, de az elsore gyogyir lesz a factory reset (remelem :D), a masodik meg beall majd magatol. Imadom ezt a telefont, komolyan, ezzel a 6.0-val meg megintcsak odatettek magukat LG-ek (plane ha figxelembe vesszuk a kiadas gyorsasagat is).

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#13041) castiels válasza Quqesz (#13039) üzenetére


castiels
addikt

Jótállási jegy telenor (1 év garancia)...

Nem baj az a lényeg h a szolgáltató intézi a gyártoi garit is, tehát be lehet vinni hozzájuk.

(#13042) zombinyul


zombinyul
addikt

A bor hatlap varrasaval kapcsolatos kerdesemre (hogy mennyire birja a kikepzest tok nelkul, zsebben hordva, hosszutavon) tud nekem valaki valaszolni?

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#13043) htc07 válasza zombinyul (#13042) üzenetére


htc07
addikt

Gariban cserélik ha elkopik azt írták itt többen.

Úgyhogy 364 naposan irány az LG szervíz. :DDD

(#13044) zombinyul válasza htc07 (#13043) üzenetére


zombinyul
addikt

Azt tudom hogy cserelik gariba. :D Csak azt nem tudom, hogy a varras mennyire serulekeny, mert az elozo bor hatlapom ugyan 3 honapig hasznaltam, 95%-ban tokban volt, igy nincs tapasztalatom. Mert a feketen viszont szinte soha nincs tok. :) Es az erdekelne mennyire "kell felteni".

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#13045) Aryon87


Aryon87
félisten

Stauffenberg, jó lett a flash összefoglaló, a kép pedig tetszős :)

Megjegyzésként, nekem a 9.-es pontban lévő hibaüzi nem jött elő, pedig a Bridge fent volt.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#13046) Sanya


Sanya
nagyúr

6.0-val eltűnt a hidden menü 277634#*#

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#13047) Aryon87


Aryon87
félisten

Egyre jobban tetszik hogy a kijelzoidot tudom hisszsbb idore is kitolni, pedig hasznaltam a telot boven..
Viber, messenger, youtube, beerkezo hivasok, bongeszes, fotozas.


Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#13048) Tybike81 válasza Aryon87 (#13047) üzenetére


Tybike81
őstag

Neked hogy-hogy narancs sárga az állapot sorod?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#13049) zombinyul válasza Tybike81 (#13048) üzenetére


zombinyul
addikt

Energiatakarekos uzemmod. 6.0-tol narancssargara valtja az allapotsavot meg a navi gombok kornyeket.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#13050) monroe8609 válasza zombinyul (#13042) üzenetére


monroe8609
aktív tag

Szeptember kozepe ota (tehat kb 3 honapja) hordom siman tok nelkul farmerzsebben!Kopasnak semmi nyoma!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.