Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29001) neo_xperia válasza hacki87 (#28999) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

photoshop :C

amúgy én még nem láttam 1%-ot, nálam 2 után off.

[ Szerkesztve ]

(#29002) Armi5


Armi5
tag

Mindenkinek aki üzemidőt posztolgat: Olyat posztoljatok ahol mobilneten vagytok egésznap! Mert nekem úgy csak 2,5 óra szokott lenni a screen-on time :P Nyomogatás meg utazgatás, mobilnet.

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#29003) trobi28 válasza Armi5 (#29002) üzenetére


trobi28
addikt

Az én általam linkelt tegnapi videóban a fogyasztás javát 4g hálozaton lógva töltötte a telefon. Egész nap úton voltam, előtte értem haza nem sokkal :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#29004) Quqesz válasza Armi5 (#29002) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Miért kikapcsolod a mobilnetet? Nejem céges levelezés miatt nem engedhető meg. Viszont én csak 2G-n használom a telót, mert amire kell általánosságban arra elég.

hacky
Egy túrót, ezt tabon csináltam:

:DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#29005) hacki87 válasza Quqesz (#29004) üzenetére


hacki87
senior tag

Az a 0% komoly :)

Elég lesz csak simán "i"-vel is, nem vagyok én Béci Ypsilonnal. :)) :D

[ Szerkesztve ]

(#29006) kmóricka válasza Armi5 (#29002) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Mindigis mobilneten voltam....sosem kapcsolom ki...és sosem volt rosszabb tőle az üzemidő, bármilyen teló is volt...az utazás közbeni hálózat ingadozás meríti inkább, de az már telefonfüggő, emléxem h volt egy gagyi lumiám, na az olyankor meghalt...

[ Szerkesztve ]

(#29007) brek666 válasza Silenzio (#28998) üzenetére


brek666
tag

Ennyi.Teljesen igazad van.Magyarán ergya.És amikor azt állítom,hogy a leggyengébb az akku része a telefonnak és a legtöbb embernek aki egész nap használja (Wifi always on .adat always on,st)annak nem megy max 3 órát se...Erre jön egy egy roll aki lehelikopterezi a topik nagy részét és bizonygatja,hogy már neki akkor is 5 óra meg 3nap----És ez igaz is lehet csak akkor gy.k nem használja..nem telefonál nincs feloldva a képernyő...Erre írtam ja akkor nekem is elmegy akár 6 napot 1 óra sot al...
Ezért hasonlítjuk össze a SOT-ot mindig mert ez a márvadó...Ebben a G4 nagyon lemarad alján van a sornak.ETTŐL még imádom legjobb telefonom eddig pedig volt vagy 40 eddig...

(#29008) bigrock válasza brek666 (#29007) üzenetére


bigrock
addikt

Használja-e valaki a bejövő híváskor a hívó nevének felolvasását?
Csak egyszer mondja be a néni a hívó nevét, de én többször szeretném. Be lehet valahogy állítani?

(#29009) Aryon87 válasza bigrock (#29008) üzenetére


Aryon87
félisten

En hasznaltam/hasznalom. Sajna 1x mondja.
4 telefontipusnal is ugyanaz a helyzet (G3s, G3, G4, G5)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#29010) Quqesz válasza brek666 (#29007) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Volt itt aki egy napig hasznàlta intenzíven és kijött neki a 3,5-4 óra sot is. Ne találd fel a spanyolviaszt, mindenki tudja nem a legacélosabb a G4 aksi terén - többen G2-ről jöttünk, tudjuk mi a jó - de én sem tegnap vettem a telót van tapasztalat. Az meg ,hogy nem mindenki hard user az nem baj, nem fogom itthon nyomkodni a telót, ha van egy 10 colos tab. Ergó nem jó, de nem is xar az aksi. Érdemes átnézni a rendszert. Az ilyen 6 napos hülyeségeket meg hagyjuk.....nekem is volt, hogy 1 nap alatt kemerült, az aksistatban semmi jérvadó, de tudom sokat használtam a kamerát ami bezony nyalja rendesen az aksit.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#29011) Sanya


Sanya
nagyúr

818n-re kijött v20e tényleg jobb akkuidőt produkál.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#29012) Mikemend


Mikemend
senior tag

Ha már akku dolog: igaz, nem sokat nyomom a képernyőt és ha használom, akkor is főleg kamerát, az meg zabál. De az örök igazság: amit nem használsz, kapcsold ki. Nekem nem megy a mobilnet, wifi, csak ha kell. BT szinte soha. Játékoptimalizálás be van kapcsolva, bár egyik-másik zabál rendesen, fél óra után akár 10%-ot is. A képernyő fényereje nálam Auto, nem akarom állítgatni, de a fix sem lenne jó. A megnyitott appot mindig kilövöm taskból.
Lényeg a lényeg: általában 2-3 naponta töltöm, ha nem használom annyira, de ha napi szinten is, akkor is úgy 30-40% körül. Igen, a kijelző zabál, de a használt appok alapján egy idő után ki lehet deríteni, melyik zabál sokat és melyik keveset.

(#29013) Viktor0610 válasza Mikemend (#29012) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"A megnyitott appot mindig kilövöm taskból."

Miért????? :W :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#29014) Bass válasza Viktor0610 (#29013) üzenetére


Bass
addikt

Ezt en sem ertem 😃

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#29015) sszemtelen válasza Viktor0610 (#29013) üzenetére


sszemtelen
őstag

Én megszokásból.. utoljára 2.3 volt a droidos telefonomon (Desire HD), és ott ez volt a reflex.. *appok bezár, képernyő lezár*. Még WP8-WP8.1 alatt is bennem volt.. azóta sem enged :O :D

(#29016) SharpSA válasza Viktor0610 (#29013) üzenetére


SharpSA
veterán

Az a probléma (legalábbis nekem), hogy a recent apps gombra nem csak a valóban háttérben futó appokat mutatja, hanem minden korábbit. Tudom benne van a nevében. Emiatt én is sokszor húzogatom ki a már biztosan nem működőeket, mert baromi hosszú tud lenni a lista...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#29017) Silenzio


Silenzio
addikt

Az én rendszeremmel gebasz van. Skype-oltam egy órát. Nuku kijelző. Leszívott 25%-ot. Ez még hagyján. Azóta is zabál. Lelőttem. Zabált. Kijelentkeztem. Zabált. 3 órával később jócskán használva (skype nem) kijelző: 18%. Skype 22 prócent. :) elég volt. Holnap rendszervisszaállítás.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#29018) ctvagyok válasza Silenzio (#29017) üzenetére


ctvagyok
őstag

A skype nálam is szar, magától elindulgat és beragad. A skype app a hibás szerintem. Ma nekem is kézzel kellet kilőni. Lehet le is törlöm, nem használom sokat. A mindig TV volt még ilyen szar nálam.

[ Szerkesztve ]

(#29019) bghistvan válasza #86973952 (#29000) üzenetére


bghistvan
senior tag

Okés,addig hagyom is,nem frissítgetek v20d-re.

(#29020) #86973952 válasza bghistvan (#29019) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ja azt hittem már v20d -n csinálja. Még nem frissítettél, vagy csak korábbi verziót tettél fel, mint a v20d?

(#29021) Mikemend válasza Viktor0610 (#29013) üzenetére


Mikemend
senior tag

Egyszerűen nem bízom meg a mai napig sem az appokban. Tudom, ha nem lőném ki, gyorsabban indulna, de így meg tuti nem zabálja az akkut. Az indulás pedig olyan sokat nem eszik, ahhoz már elég gyors a cucc. Nem külön feladatkezelővel lövöm ki, csak a szokásos módon, négyzettel :)

[ Szerkesztve ]

(#29022) bghistvan válasza #86973952 (#29020) üzenetére


bghistvan
senior tag

Ááááá, ez még nagyon szűz :) Még a szolgáltató által rátelepített Lolli van fenn rajta,üzemidő is bejáratós :)
A v20d-n még gondolkodom,de ahogy vissza olvastam a korábbi hsz-eket,sok különbség nincs.
Egyenlőre meg vagyok vele elégedve.

(#29023) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

Nekem ez kb. a csúcs(csak repülőgépes üzemmódban tudott többet, de az más helyzet): [link] :U
Nem mondom, hogy a G2 uzemideje nem tetszett jobban, de ha 35% lenne is töltöre tenném, nem vágnék neki egy új napnak vele.

(#29024) ADAM1337 válasza cicaslany86 (#29023) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem 3:45 jött ki kijelzőre, igaz én 2órát (waze) gps-eztem is az azért zabálja jobban, meg bt-n hallgattam egyszerre zenét róla a kocsiban.
hamarabb kell töltőre raknom kb 1-2 órával mint a honor 6-ot nekem meg az belefér bőven.

[ Szerkesztve ]

(#29025) Silenzio válasza Mikemend (#29021) üzenetére


Silenzio
addikt

Maga az Android nem olyan már, mint régen, Mike. Kilövöd. Oké. 10 másodperc múlva újraindítja a g*cibe. Semmi értelme.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#29026) ToomyC


ToomyC
aktív tag

Tegnap vége lett az esti meccsnek még volt benne 50% , reggel 5-kor már ki volt kapcsolva mert lemerült ... na erre varjatok gombot ... :F

(#29027) Mikemend válasza Silenzio (#29025) üzenetére


Mikemend
senior tag

Várj, mert ezt a részét tudom, ott már nem is lövöldözök. A "szokásos" feladatkezelőre gondolok, ahol kihúzgálom a futó taskokat. Tehát nem hard módon lövöm ki, külön programmal vagy a futó alkalmazásoknál, hanem a lapozóban, a legutóbbi képernyőknél.
Különben ma megnéztem és nálam ha nem 100%-ra van feltöltve, akkor egy este alatt (10-6-ig) 4%-ot esik az akku. Ha 100%-ra van töltve, akkor meg semmit. Érdekes. :U

(#29028) leslien


leslien
nagyúr

skacok kéne 1 segítség.... képeket szeretném szerkeszteni a gyári alkalmazással, de eltűnt a lehetőség.. h lehet visszaállítani? :R

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#29029) gabor_01


gabor_01
senior tag

Segítséget kérek:
MM alatt az ébresztőnél hogy lehet a csengőhangot és annak hangerejét változtatni?
Most embertelen és ráadásul full hangerőn szól. Loli alatt már nem emlékszem hogy is volt, de nem volt gond vele.

:R

(#29030) Vikooo válasza Mikemend (#29027) üzenetére


Vikooo
addikt

A szokasos feladatkezelo ugyan ugy leallitja az alkalmazast ha onnan lovod ki, max az ehez kapcsolodo service marad a folyamatok kozott de az alkalmazas leall majd ujraindul szinte azonnal ha a memoria lehetove teszi. Szerintem felesleges es elavult "szokas".

Egy jol megirt alkalmazas engedi deep sleep -be menni a telefont a kepernyo lezarasat kovetoen.

Multitasking multitasking multitasking. Ezt olod meg ezzel a regi szokassal :)

(#29031) Vikooo válasza gabor_01 (#29029) üzenetére


Vikooo
addikt

Ott ahol az ebreszto idejet allitod. Picit gorgess lejjebb...

(#29032) neo_xperia válasza leslien (#29028) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

A galériában?

(#29033) leslien válasza neo_xperia (#29032) üzenetére


leslien
nagyúr

igen...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#29034) neo_xperia válasza leslien (#29033) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Ha megnyitsz egy képet a galériában, nem jelenik meg fent a ceruza ikon?

(#29035) leslien válasza neo_xperia (#29034) üzenetére


leslien
nagyúr

nem és ahogy nézem a G3 at ott sem..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#29036) neo_xperia válasza leslien (#29035) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Nálam így néz ki, és a ceruzára bökve felajánlja hogy mivel akarom szerkeszteni /fotók,snapseed,quickpic stb/

Amikor betöltöd a képet bökj rá mégegyszer, mert a fenti lista az ikonokkal csak akkor jön fel !

(#29037) Vikooo válasza leslien (#29035) üzenetére


Vikooo
addikt

Telepitsd pl a Snapspeed alkalmazast

(#29038) Silenzio válasza Mikemend (#29027) üzenetére


Silenzio
addikt

Ja, ez G4 sajátosság. Olyan mint az iPhone, ez is 100%-on bütyköl kb. fél óra kijelzőidővel is. Nálam pl. Aztán elkezd rohamosan esni. :D

Apropó iPhone. Miért ugyanolyan a gyári billentyűzet, mint az iOS-é? De teljesen? Mi ez a méltatlan húzás? Tud valaki ingyenes swype-os qwerty billentyűzetet ami támogatja a magyar nyelvet? Pl. mint a gyári Sony bill? Ez a gyári LG számomra olyan hatékony, mint fogkefével felmosni az előszobát.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#29039) DaDa válasza leslien (#29035) üzenetére


DaDa
senior tag

Nálam ez akkor fordult elő ha valamelyik google alkalmazást letiltottam. Ha jól emlékszem a google+ kellett ahhoz, hogy a szerkesztés menjen.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#29040) neo_xperia válasza DaDa (#29039) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Letiltottam a Google +-t, nálam így is engedi a szerkesztést.

(#29041) Napster82


Napster82
tag

Üdv.
Telekomos v20d kdz-hez tud valaki linket?

(#29042) neo_xperia válasza Napster82 (#29041) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Az összefoglalóban lévő v20d független miért nem jó?

(#29043) Napster82 válasza neo_xperia (#29042) üzenetére


Napster82
tag

Azért, mert indításkor van egy hibaüzenet.

(#29044) neo_xperia válasza Napster82 (#29043) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Ertem.Most mi van rajta ? Bridge nem frissíti 20d-re ?

(#29045) gabor_01 válasza Vikooo (#29031) üzenetére


gabor_01
senior tag

Nincs görgetési lehetőség. Már mindent kipróbáltam.

(#29046) DaDa válasza neo_xperia (#29040) üzenetére


DaDa
senior tag

Akkor valamelyik másik google alkalmazás kell

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#29047) neo_xperia válasza DaDa (#29046) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Nálam működik a szerkesztés, úgyhogy nem akarom tesztelgetni hogy mi miatt nem megy.Egyébként sem használom a gyári galériát, quickpic megy helyette.

gabor_01: Nem látsz ilyen opciót ?

[ Szerkesztve ]

(#29048) toto0569 válasza leslien (#29028) üzenetére


toto0569
addikt

Valamit beállítottál alapértelmezetnek,azért nem látod.Valami képnézegetőt vagy szerkesztőt...
Beállítások-alkalmazások- (itt keresd ki azt amit véletlen beállítottál)és alapértelmezés törlése...

[ Szerkesztve ]

(#29049) jimmedly válasza Silenzio (#29038) üzenetére


jimmedly
senior tag

Anysoft keyboard. A magyar nyelvet is tudja.

(#29050) Quqesz válasza Silenzio (#29038) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Milyen téren nem támogatja? Ékezetesek vannak, be lehet állítani a magyar nyelvet, szavakat lehet letölteni hozzá, hogy feldobja ajánlatként,ujjal húzhatod össze.....mi hiányzik?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.