Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20051) DaDa


DaDa
senior tag

Egy vélemény...nem OFF-ban az OFF-ról

Lassan már azokból van a legtöbb bejegyzés, hogy mit ne írjunk a topikba, mi OFF és mi nem az. Én úgy gondolom, hogy egy ilyen topikba minden való. Azért van ez a topik. Akkuidő, hibák, hol vegyem, mit érdemes, melyik a jobb, üvegfólia, tok...mind ide való. Persze van egy egészséges íratlan szabály, hogy előbb használjuk a keresőt és olvassuk el az összefoglalót és utána kérdezzünk, de ezek akkor is mind ide való témák és elenyésző esetben kéne csak off-nak venni. Ha tényleg úgy működne a topik, hogy mindenki keressen vissza mert már egyszer írták akkor kb 6000 hozzászólásnál megállt volna a számláló. Ami engem zavar azt egyszerűen tovább lapozom, ettől még másnak lehet érdekes. Nem mindenki profi topikos, és gyakran mosolygok olyan kérdéseken amire egy soros válasszal lehet válaszolni, de erre 3-an nekitámadnak egy 3 soros visszavágással, hogy miért nem használja a keresőt. Harmad annyi erőfeszítés lenne válaszolni a kérdésre ahogy hál isten sokan meg is teszik. Persze az ő figyelmüket is fel lehet hívni a keresőre, de nem ez a lényeg. Az LG topikok nagyon rég óta sokkal barátságosabbak mint a többi topik és jó lenne ha ez megmaradna.

na ez nagyon OFF volt :DDD

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#20052) zombinyul válasza kagzer (#20048) üzenetére


zombinyul
addikt

Az olyan, idővel simulni fog.

Ljizsef: nekem sokat van szilikonba a bőr (a fekete csak melóba, a barna non stop abba volt), semmi sérülést nem okozott.

DaDa: nagy +1!

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#20053) FerNandor válasza neo_xperia (#20049) üzenetére


FerNandor
őstag

Köszönöm a tippeket.
Én se tudom, mitől lehet. Töröltem minden adatot az alkalmazáskezelőn keresztül, azóta megint csinálta egyszer, de csak az index fórumnál...
Melyik kaspersky? Playen sok van.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#20054) MartOOn válasza neo_xperia (#20049) üzenetére


MartOOn
addikt

Hoppá... Nem is tudtam, hogy vannak ilyen okdalak... :D

FerNandi: iiiiindex? Azmegmi? Injabb akkor a napiszar.hu :)

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#20055) bajaki


bajaki
őstag

Köszi srácok, meg is rendeltem. :) Tegnap este még 119k volt, ma már csak 114k, szóval pont jókor. :D

Meglátjuk, remélem tartósabb lesz, mint a mostanában nálam járt telefonok. Nem igen sikerült mostanában egyiknek sem annyira lenyűgöznie, mint anno a Nexus 4-nek. :)

(#20056) Pőze válasza bajaki (#20055) üzenetére


Pőze
aktív tag

Ha jól emlékszem neked is volt OPO-d. Én arról tértem át. Előtte nekem is Nexus 4 volt amit imádtam (azóta is megvan mert annyira hozzám nőtt) Nekem most a G4 is ugyan ilyen feeling mint a nexus 4. Kicsit hiányzik a mókolás. Ennyi bajom van csak vele :(

[ Szerkesztve ]

(#20057) Tomtotom válasza #73499136 (#20050) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Nekem is szilikonban van, semmi gond nincs vele, nem sérti a bőrt, inkább védi. Én csak azért használom, mert így nyugodtabban teszem le a telefont bárhová, + ha izzad a tenyerem, vagy piszkos a kezem, nem kell féltenem, bár az eséstől ez a vékony nillkin nature nem hiszem, hogy sokat véd. :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#20058) Balazska15


Balazska15
senior tag

Boldog tulajdonosa lettem egy fekete bőrhátlapos G4-nek és nagyon tetszik!! :DD
Az elmúlt pár évben volt pár telefonom, cuccaim között láthatjátok, de a G2 volt meg legtovább, mivel nagyon szerettem, úgy érzem ez is sokáig meglesz :)

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#20059) gerenda110


gerenda110
aktív tag

Ne irány a szerviz:) Házrepedés+gyors merülés+karcos kamera+recsegő beszédhangszóró+kontaktos füles+kopó hátlap!! kíváncsi vagyok mit javítanak és mit nem:D

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#20060) bajaki válasza Pőze (#20056) üzenetére


bajaki
őstag

Igen, volt OnePlus One-om is. :K Az volt a Nexus 4 előtt. A One is nagyon király "kis" telefon volt, azt is szerettem, csak ne lett volna a fránya sárgásodás. Utána volt annyi minden, felsorolni sem biztos, hogy feltudom: Nexus 5, LG G2, iPhone 5S, Lenovo Vibe Z2 Pro, Lumia 735, OnePlus Two, és most iPhone 6. Talán ez volt a sorrend. :D Ideje lenne megállapodni valamivel. :)

Igen, azt láttam, hogy nem lehet visszazárni a bootloadert, ez kicsit meg el is bizonytalanított, de ki fogom bírni, ha a gyári rendszer rendben van. Mostanában inkább vágyom egy jó gyári rendszerre, mintsem a mókolásra...kicsit ráuntam már.

(#20061) neo_xperia válasza FerNandor (#20053) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Kaspersky Internet Security. A többi vírusirtó (AVG, CM Security) semmit nem talált, ez egyből megfogta és takaritotta.

(#20062) FerNandor válasza neo_xperia (#20061) üzenetére


FerNandor
őstag

Lefuttattam, köszi. Nem talált semmit.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#20063) Tsebacsi válasza #73499136 (#20050) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nemhiszem, az nem érdesebb, kemény műanyag.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#20064) FerNandor válasza neo_xperia (#20061) üzenetére


FerNandor
őstag

megint megnéztem az index fórumot, bejelentkeztem. Egyből rezgett, jött a paly.google.com stb. Igen paly, nem play.
Kaspersky nem csinált semmit... Mi a f@sz ez... :W

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#20065) Nikaré válasza FerNandor (#20064) üzenetére


Nikaré
őstag

Nézd, én menteném amit kell a telefonról és teljes gyaluval újra raknám a az sw-t.

(#20066) Tsebacsi válasza Nikaré (#20065) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szerintem is Hard Reset de minél előbb.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#20067) geryboro


geryboro
senior tag

ez a telefon isten áldása már azt kell hogy mondjam. :(((

Win 10 Launcher
szó szerint meg akasztotta a telefont.
csak ujra indítás segített.

Launcher 8 PRO
FC özön
szaggatás

360 Launcher
el sem indul, instant FC.

Next Launcher
megjelenítési hibák.
szaggat, laggol.

Solo Launcher
app drawer akármit csinálok szaggat.

ezt a telefont csak a gyári Launcherrel lehet "normálisan" ahsználni?

/2.

a kijelzőn 0.33-as temperált övegfólia van.
nem hiszem hogy az érintési problémákat befolyásolná,
bár előtte nem tapasztaltam rajt hasonlót.

a böngésző görgetési problémát a gyorsítótár ürítése nem oldotta meg.
természetesen upgrade után volt factory.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#20068) zombinyul válasza bajaki (#20060) üzenetére


zombinyul
addikt

Több évi iOS meg WP használat után mondom hogy tökéletesen stabil, smooth, megbízható a rendszer, pedig az enyém is tökéletesen szűz. :) A WP-nél pl. stabilabb és megbízhatóbb (legalábbis a 8-as WP-nél mindenképp, a 7 az még tökéletes volt).

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#20069) FerNandor válasza Tsebacsi (#20066) üzenetére


FerNandor
őstag

Ezt akartam volna elkerülni. De akkor mindegy. LG backup aztán hard reset aztán majd root meg 60fps. 6.0-ra nincs még root, ugye?

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#20070) Nikaré válasza FerNandor (#20069) üzenetére


Nikaré
őstag

Nincs root 6.0-ra. Arra azért figyelj, hogy a backup -ban ne legyen böngészőhöz kapcsolódó mentés.

(#20071) Tsebacsi válasza geryboro (#20067) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nekem a nova több mint tökéletesen megy!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#20072) FerNandor válasza Nikaré (#20070) üzenetére


FerNandor
őstag

Köszi. elvileg nincs benne.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#20073) neo_xperia válasza Tsebacsi (#20071) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Dettó.

(#20074) Oberthur


Oberthur
tag

Sziasztok!

Vettem egy LG G4 et és azt szeretném megkérdezni, hogy boot képernyőről a Vodafone animációt logót el lehet e valahogy távolítani?

Oberthur (HP 15.2/8GB/240GB SSD + Oneplus 6T + Gear Fit 2 + XBOX One S)

(#20075) Balazska15


Balazska15
senior tag

Az LG Bridge független romot tölt le? A nálam lévő G4 valószínűleg nem gyárilag független telefon. Olyan előfordulhat, hogy a frissítés következtében valahogy újra függővé válik? Vagy ez nagyon hülye kérdés? :B

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#20076) jimmedly válasza Tsebacsi (#20071) üzenetére


jimmedly
senior tag

+1 :) :)

(#20077) zack válasza geryboro (#20067) üzenetére


zack
nagyúr

User error, vagy hardver hiba. :U

Next Launcher nálam vaj sima. 5.1-en és 6.0-án is.
A többit nem használtam.

(#20070) Nikaré

Van root 6.0-ra, ne jelentsük már ki teljes meggyőződéssel, hogy nincs. :F
Tegyük hozzá inkább, hogy 6.0-án a root csak bootloader nyitással lehetséges, ami garancia vesztéssel jár.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20078) Quqesz válasza Balazska15 (#20075) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem a kettő egymástól független. A sim zárra nincs hatással a rom. A romod viszont vodás, és ezért van voda animációd. Nekem is ilyen:független, de voda rom(soha nem kapta meg a voda,sim zárt nem tudott rárakni). A bootanimációt csak egy független rom lgup felrakással tudod eltüntetni. Sztem felesleges, mert a voda az elsők közt adta ki a frissítéseket, éb ezért is nem foglalkozok vele. A bridge is ezt a metódust követi(vodára-voda)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#20079) laca71


laca71
aktív tag

Sziasztok
A 818n és a 818p modell között mi a különbség?

(#20080) MartOOn válasza geryboro (#20067) üzenetére


MartOOn
addikt

Nova kiválóan fut.

User error.

Cserelj telefont... Es topikot.

Ignored.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#20081) Balazska15 válasza Quqesz (#20078) üzenetére


Balazska15
senior tag

Közbe végigment a frissítés, valóban maradta vodás boot animáció, de egyáltalán nem zavar, mert nagyon ritkán fogom látni :)

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#20082) FerNandor


FerNandor
őstag

Na csinaltam ketto factory resetet. Nem veszett el a rootom se a fhd60. Visszaraktam lg backuppal mindent. Bejelentkezek indexre es egybol dobja. Ugyhogy hagyom az indexet. Nem tudom, mi ez. Itt es mashol nem tapasztaltam...

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#20083) zombinyul válasza FerNandor (#20082) üzenetére


zombinyul
addikt

"Visszaraktam lg backuppal mindent."

Pont ez a baj.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#20084) FerNandor válasza zombinyul (#20083) üzenetére


FerNandor
őstag

Semmi olyan. Par letoltes. Hivasinfo par regi alkalmazas. Semmi ujat nem raktam fel azbutobbi ket hetben es semmi olyat nem toltottem le. Ma kezdte ezt delutan.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#20085) zombinyul válasza FerNandor (#20084) üzenetére


zombinyul
addikt

Ez így viszont érdekes... Nem értem mi a franc baja lehet.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#20086) Scooter74


Scooter74
őstag

Sziasztok,

Nexus 5 után mai nappal én is csatlakoztam a G4 táborhoz.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#20087) Tsebacsi válasza FerNandor (#20084) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én megpróbálnám backup nélkül először. Ha úgy is csinálja akkor teljes gyalu nincs, ami lelövi a rootot is??

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#20088) SybenX válasza Scooter74 (#20086) üzenetére


SybenX
őstag

És milyen nexus 5 után? :)

(#20089) #73499136 válasza bajaki (#20055) üzenetére


#73499136
törölt tag

Gondolom nem szolgáltatónál veszed ennyiért? Milyen gazanciát adnak hozzá? A boltival azt mondják vigyázni kell!

(#20090) Tsebacsi válasza #73499136 (#20089) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nekem LG G2nél bolti volt (B-tel), sárgult a kijelző, és a garis szervíz javította meg (telemax) ingyen gariba, azóta is hibamentes.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#20091) siofok válasza FerNandor (#20082) üzenetére


siofok
őstag

A factory reset nem nyul a system részhez tudttommal,azért marad meg a root,stb.és lehet ott van az is,ami neked a gondot okozza

OnePlus nord 2t

(#20092) kagzer válasza FerNandor (#20082) üzenetére


kagzer
aktív tag

Szia

Elkérhetném a linket, ahová irányit Téged?

(#20093) Stauffenberg válasza Nikaré (#20070) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Nincs root 6.0-ra."

De van. Ez egy gyakori tévedés. Egy módosított autoroot kernelt kell flashelni TWRP-ből, de ehhez bootloadert kell nyitni. A többség csak azért nem rootol, mert nem akar bootloadert nyitni.

(#20051) DaDa: Nem arról van szó, hogy ezredszerre leírni ugyanazt Off lenne, csak sokan már eret vágnak tőle. Az egyik korábbi törzstag privátban elég jó hasonlattal élt: Olyan ez az állandó kijelzőidő posztolgatás, mint amikor valaki minden ebédről megoszt egy fotót. Nem is jár már ide emiatt.

(#20025) Ljizsef: Akkor én is leírom megint, utoljára. :) Nem vontam kétségbe, hogy ilyen előfordulhat és ha előfordul, akkor az szívás. Csak azt kérdőjeleztem meg, hogy ez a hiba tényleg olyan számban fordul-e elő, ami miatt félve (vagy egyáltalán ne) vegyen valaki unibody telefont. Mindig a Huawei P6 példát olvasom, de azt nem rakja mellé senki, hogy például különféle unibody iPhone modellekből sok százmillióval több fogyott már, ezek gyakran 3-4 évesen is napi használatban állnak (másod-harmad kézben) és nincsenek sztorik tömeges szétnyílásról.

A felvetés egyébként tök jogos, csak túlzásnak tartom reális veszélyként számon tartani. Mint amikor itt kérdezgetik a topikban, hogy szabad-e G4-et venni, mert az a hír járja, hogy a bootloop probléma minden G4-et megöl előbb vagy utóbb...

(#20094) FerNandor válasza kagzer (#20092) üzenetére


FerNandor
őstag

Mielott ezeket csinaltam, masoltam az url-t, de vegulis nem masolta.. Most azota befrissitettem csomoszor, kileptem, aztan vissza es semmi... :Y

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#20095) zombinyul válasza Stauffenberg (#20093) üzenetére


zombinyul
addikt

A bootloop téma hog eltűnt. Tényleg nem lehetett egy veszélyes történet.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#20096) Vikooo válasza FerNandor (#20094) üzenetére


Vikooo
addikt

Nalam ugyan ez volt a gsmarena.com oldalnal.

(#20097) Tomtotom válasza Stauffenberg (#20093) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Én elolvasom a hozzászólásokat, és szerintem bárki kérdezhet, egyrészt ezért van a topik, hogy segítsük egymást. Engem nem zavar senki kérdése, még ha elötte már 100-szor megkérdezte is. Illetve én is mobilról követem a fórumot, ott nincs kereső. Személy szerint örülök neki, hogy ennyi az össz gond a telóval. Nyilván a 6.0 root-ról majd csak kb 1év múlva írunk, mert a garit sokan féltik még. Sony z2 topikból jövök, ott a rossz szervízről, és a hibás készülékekről szól napi szinten a téma, egy ideje kezdett csak a főzött rom-okról és egyebekről szólni. Amiben tudok segíteni, és van időm lepötyögni mobilon, akkor segítek, még ha ezerszer is tették fel a kérdést. Ez csak az én véleményem, és hozzáállásom.

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#20098) FerNandor válasza Vikooo (#20096) üzenetére


FerNandor
őstag

Es vegul mi lett?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#20099) Scooter74 válasza SybenX (#20088) üzenetére


Scooter74
őstag

Ma vettem át kékeknél, és még sokat nem nyomkodtam, mert bekapcsolás után egyszerre frissítettem 6.0-ra. Jelenleg most lakom be a telefont.
Nekem eddig nagyon bejön, jó a fogása eszméletlen szép a kijelzője, lagg nuku a kamera meg szuper.
Így elsőre ennyit tudok mondani. :)

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#20100) bajaki válasza #73499136 (#20089) üzenetére


bajaki
őstag

Szolgáltatónál pár éve már elvből nem veszek telefont.

B-Tel-ről van most szó. Tapasztalatok alapján, amiket itt és egyéb LG telefon topikokban olvastam, beveszi az LG szerviz a bolti garanciás - rendes számlás - telefonokat is javításra. Illetve olyat is olvastam, hogy gyári garanciajegyet is kapsz tőlük - mármint a B-Tel-től.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.