Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20751) Reinkz válasza gabor_01 (#20747) üzenetére


Reinkz
senior tag

277634#*# Field test- wifi test- ota settings disable

Probald meg ezt nekem nem jott be sajnos konkretan ezert fogok rootolni es ha ott vagyok a 1080p60fpst sem vetem meg.

Nekem is merult a v20D től másrészt 3db knockod nekem kell es kesz mert igy minimum 6ot kell megadni gyakorlatilag kinyirtak a featuret.

(#20752) Mikemend válasza gabor_01 (#20741) üzenetére


Mikemend
senior tag

Mondjuk én egyből vásárlás után húztam fel rá a V20D-t, mielőtt bármit belaktam volna benne. Lassan két hete használom és semmi gubanc, akadás, akku is nagyon rendben van. Úgyhogy lehet, hogy tényleg szűzen kell felhúzni, adatokat meg majd visszapakolod.

(#20753) Mikemend válasza Reinkz (#20751) üzenetére


Mikemend
senior tag

Apropó spec kódok: nincs valahol konkrét összesítés a hátsó kódokról és a szerviz menü felépítéséről (mi mire való)? Jól jönne egy leírás... :U

(#20754) gabor_01 válasza Mikemend (#20752) üzenetére


gabor_01
senior tag

Én inkább arra gyanakszom, hogy a frissítés valami alap paramétereket ír felül, amit nem kéne. Volt aki szerint visszaállva Lolira is hibás maradt a működés.

Reinkz:

Valami publikusabb dologra gondoltam :D

(#20755) #18001664 válasza gabor_01 (#20754) üzenetére


#18001664
törölt tag

Bootloader?

(#20756) gabor_01 válasza #18001664 (#20755) üzenetére


gabor_01
senior tag

Inkább azt mond meg, hogy amikor bejön egy hívás és azonnal beleköszönsz, azt hallják is a túloldalon?
Ez az egyetlen bajom a Lolival, hogy van kb. 1 másodperc késleltetés, addig semmit sem hallanak a túloldalon.
Felvéve a hívást, nagy levegőt veszek és csak azután köszönök....
(L90-nél Lolival ez kb. 2 másodperc volt, idegesítő. Kitkatra visszaváltva tökéletes lett ismét.)

[ Szerkesztve ]

(#20757) #18001664 válasza gabor_01 (#20756) üzenetére


#18001664
törölt tag

Nem tudom erre még nem figyeltem, nem tűnt fel hogy lenne ilyen jelenség. Hamarosan megírom, hogy nálam van-e ilyen.

(#20758) Aryon87 válasza Bornie127 (#20720) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem nagy dolognak szamit, mivel olyan hangokat is hallok vele amiket eddig nem. Es nekem joval rosszabb a hallasom mint egy normalis embernek.

Mellesleg nyomtam lgup-al egy gyalulast. Most csak azokat a programokat tettem fel amiket tenylegesen hasznalok is. Kivancsi vagyok lesz-e javulas.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20759) bajaki


bajaki
őstag

Aki Chrome-ot használ, nem tapasztal kisebb-nagyobb akadásokat? Görgetés, de inkább nagyítás közben tapasztalom. Nagyon irritáló. :(
(V20d)

[ Szerkesztve ]

(#20760) szaszaboy0 válasza bajaki (#20759) üzenetére


szaszaboy0
tag

De igen és a betöltés is néha nagyon lassú.

Üdv Szabi

(#20761) Aryon87 válasza bajaki (#20759) üzenetére


Aryon87
félisten

Nálam ilyen problémák nincsenek.
Ritkán tölt csak be lassan, de azt meg a mobilnet/wifi beakadása okozza.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20762) #18001664 válasza szaszaboy0 (#20760) üzenetére


#18001664
törölt tag

Én 1-2 hete rájöttem a megoldásra de csak saját felelősségre!
Nekem eddig jól működik, vírusos üzeneteket sem kapok!
Chrome- Beállítások-Adatvédelem- Biztonságos böngészés elől vedd ki a pipát. Chrome bezár alkalmazásváltóból és újraindít.

(#20763) #73499136 válasza bajaki (#20759) üzenetére


#73499136
törölt tag

Én nem, abszolút, pedig a G4 jóval erősebb mint amit használok, tehát ott valamivel gond van (már mint a tiéddel) :)

(#20764) szaszaboy0 válasza #18001664 (#20762) üzenetére


szaszaboy0
tag

Nincs pipa ott de mégis csinálja.
Lehet csinálok egy HR-t és belakom újból.
Viszont a napokban csinált olyat is hogy a home gombbal nem tudtam kilépni, beakadt és fekete képernyő volt sokáig.
Miután bezárta a poweramp-ot megnyílt a Chrome és ugyanaz. Volt vagy fél perc mire bezárta.

Üdv Szabi

(#20765) #18001664 válasza szaszaboy0 (#20764) üzenetére


#18001664
törölt tag

Akkor tényleg javasolt egy HR.

(#20766) szaszaboy0 válasza #18001664 (#20765) üzenetére


szaszaboy0
tag

Lehet egyáltalán nem kellett volna 5.1 elmentés restore... Pedig vigyáztam nehogy visszategyek olyat ami nem oda illő

Üdv Szabi

(#20767) bajaki válasza #73499136 (#20763) üzenetére


bajaki
őstag

Próbáltam Firefoxot is, az még rosszabb volt. CM Browser egész tűrhető, de azt meg nem szeretem.

Csináltam touch testet is, normálisan veszi az érintéseket, szóval nem tudom mi lehet a gond. :(

(#20768) vigyori78 válasza bajaki (#20767) üzenetére


vigyori78
őstag

Érdekes jelenség :U amúgy WIFI ,2g,3g,4g ?

(#20769) bajaki válasza vigyori78 (#20768) üzenetére


bajaki
őstag

Nem véltem felfedezni összefüggést, mobilnettel is tapasztaltam a dolgot.

Szerintem megpróbálom újrahúzni.
Hol találok régiónkénti KDZ listát? DEU, tehát német régiós telefonom van, V20d-vel, így érkezett a múlt héten. Vagy csak rakjam fel azt ami az összefoglalóban - illetve Logout-on - is van?

(#20770) Zaji


Zaji
őstag

Valaki vett már gyári keretet?

(#20771) Scooter74 válasza bajaki (#20769) üzenetére


Scooter74
őstag

Nekem ezt csak akkor csinálja mikor Nova Launcheren vagyok.
Most a gyárinál semmi gond nincs a chromeval.

Gondoltam letörlöm a Novat és újra teszem, de nem engedi mert deaktivációt kér, azt hol találom?

[ Szerkesztve ]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#20772) szaszaboy0 válasza Scooter74 (#20771) üzenetére


szaszaboy0
tag

Alapértelmezés törlése, utána engedi törölni.

Üdv Szabi

(#20773) Scooter74 válasza szaszaboy0 (#20772) üzenetére


Scooter74
őstag

Köszönöm
Közben sikerült.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#20774) szaszaboy0


szaszaboy0
tag

Megnyomkodtam az S6 edge+ telót lehet nem kellett volna.
Veszettül néz ki, elegáns, öröm volt kézben tartani és a kamera sokkal gyorsabb mint jelen készüléké.
Igaz a lecsapott kijelző nem az esetem de megtudnám szokni.

Üdv Szabi

(#20775) Zaji válasza szaszaboy0 (#20774) üzenetére


Zaji
őstag

Nekem is nagyon tetszik! Annak idején csak az SD kártya miatt döntöttem a G4 mellett.
Most is erősen gondolkodom, hogy S7 vagy G5 legyen.

(#20776) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Csináljunk egy offtopikot "Erre szeretnék váltani G4-ről" címmel?

(#20777) leslien válasza Stauffenberg (#20776) üzenetére


leslien
nagyúr

itt is lehet.. android off topik
[link]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#20778) Stauffenberg válasza leslien (#20777) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Tudom. Csak hangsúlyosabbá akartam tenni a szarkazmust. :)

Egy napig nem jutok a fórum közelébe és elszabadul a pokol, hitelfelvételtől a nagy népvándorlásig mindenféle off volt ma már. :D

(#20779) Vikooo válasza Stauffenberg (#20778) üzenetére


Vikooo
addikt

Ennyire unalmas telefon a G4, hogy nincs mit kibeszelni vele kapcsolatban. :)

(#20780) Scooter74 válasza Vikooo (#20779) üzenetére


Scooter74
őstag

Nem unalmas, hanem mindenkinek klappul működik és így nincs mit kibeszélni. :K

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#20781) Stauffenberg válasza Vikooo (#20779) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mondjuk írni sem kötelező a topikba, ha ennyire unatkozik a tisztelt felhasználó.

Ezt most nem bunkóságból írom, hanem ez egy szakmai topik, miközben vannak direkt offolásra szánt topikok is. Mostantól a G4 közösségnek is van sajátja.

(#20782) szaszaboy0 válasza Stauffenberg (#20781) üzenetére


szaszaboy0
tag

Elnézést az off-ert és a nem idevaló készülék fényezéséért.
Többet nem fordul elő.

Üdv Szabi

(#20783) Balazska15 válasza Stauffenberg (#20781) üzenetére


Balazska15
senior tag

Félő, hogy ha beindul a másik topik akkor az lesz a vége, mint több más telefonnál ahol van off, hogy két helyen lesznek "szakmai"dolgok, mert aki oda szokott, pl most veszi a telefont és arra talál elsőnek, az ott fogja feltenni a normális kérdéseket is. Azt hiszem a G2-nél van/volt külön MÉLYVÍZ, és semmi értelme nem volt! Szerintem mivel tényleg nem sok nyűg van a G4-el és, ha csak arról szólna a fórum akkor elég kihalt lenne, így elfér pár off hsz is, de ez csak az én véleményem, abszolút nem zavar mikor váltásról vagy tokokról van szó..

[ Szerkesztve ]

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#20784) toto0569


toto0569
addikt

Szerintem a topikban helye van minden LG G4-hez kapcsolódó kérdésnek és mondanivalónak.Legyen az bármi.Azért van.
De aki másik készüléket vesz az köszönjön és viszlát.A nem ide kapcsolódó mondandóját az új topikban tegye közzé.
:K

(#20785) jimmedly válasza Balazska15 (#20783) üzenetére


jimmedly
senior tag

Egyet kell értsek!

(#20786) Zaji


Zaji
őstag

Honnan lehet eredeti fő részeket (pl alaplap, kamera,stb) venni G4-hez?

(#20787) #18001664 válasza Zaji (#20786) üzenetére


#18001664
törölt tag

Ebay szerintem.

(#20788) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Nicsak az LG magyar oldalán fent vannak az új telók,többek közt a G5 is....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#20789) Mikemend


Mikemend
senior tag

Tudja valaki az okot, hogy az LG miért nem engedi a hangerő le gomb testreszabását? :U

(#20790) MartOOn válasza Quqesz (#20788) üzenetére


MartOOn
addikt

gondoltam h ár még nem lesz... de cserebe legalabb jo xar az oldaluk. hasit a netem laptopon de ez alig akar betolteni. biztos a nagy erdeklodes... :P

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#20791) Zaji válasza zombinyul (#20674) üzenetére


Zaji
őstag

Kérlek írd meg az LG válaszát a keret cseréjével kapcsolatban. Kijelzővel nem cserélik a keretet?

(#20792) AMD_64


AMD_64
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni a készülék H818P-s.
Nincs root, tök gyári minden, két hete frissítettem le OTA-n 6.0 V20c-re. Azt produkálja 2 napja hogy némára teszem és mégsem az mert, ha hívnak átvált (kivágja némából) hangosra, ha leteszem akkor is hangos üzemmódba marad. FR-t nem szeretnék nyomni mert, akkor mindenem elveszik. Valami ötletetek lenne?

(#20793) Aryon87 válasza AMD_64 (#20792) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha 5.1-ről frissítettél 6.0-ra, akkor erősen ajánlott a gyalulás.
Mindent ments le, és nyomj legalább egy gyári visszaállítást.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20794) Sanya válasza AMD_64 (#20792) üzenetére


Sanya
nagyúr

Szedd le a készülékhez tartozó kdz-t. Majd refurbish módban tedd a telefonra lg up-pal.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#20795) okezsoke válasza Aryon87 (#20793) üzenetére


okezsoke
tag

Ha jól értem az ilyen hozzászólásokat, javasolt azonnal frissíteni ha megjön a teló?
Még két hét.... :))

Más: A HR az HardReset? Mit értetek alatta?

[ Szerkesztve ]

(#20796) Vikooo válasza okezsoke (#20795) üzenetére


Vikooo
addikt

Mar csak a havi biztonsagi resek foltozasa miatt is erdemes. Foverzio valtalsnal elofordulhatnak durvabb hibak-vagy a google vagy az OEM miatt- de ezeket a nagyobb gyartok eleg gyorsan javitjak. Az LG pl az akkukezelest javitotta a v20d verzioban.
Hard Reset, en inkabb Factory Resetnek hivnam igy egyertelmubb. Telefon inditasat kovetoen tartsd nyomva a bekapcs es hangero le gombot, a megjeleno menubol tudod teljesen torolni es gyari allapotba hozni a rendszert. Vigyazz! Minden adat torlodik, a kulso SD kartyat is tavolitsd el mielott torlod, adatokat mentsd le stb.
Masik modszer a telefon beallitasainal a megfelelo menubol elinditani a folyamatot. En az elobbit jobban szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#20797) sszemtelen


sszemtelen
őstag

n00b kérdés: Már hivatalosan, minden root, meg egyéb nélkül jön OTA-n a v20d? :B

(#20798) zezoka válasza okezsoke (#20795) üzenetére


zezoka
őstag

Frissíteni mindenkinek egyéni megítélése:
Valaki egyből frissít, h mindig a legújabb verziója legyen vagy csak azért mert új, vagy mert javítás van benne, vagy mert biztonsági frissítés. - Én pl ebbe tartozok.
Valaki előbb tájékozódik fórumon, h kinek hogy vált be, és csak utána csinálja, v nem csinálja.
Valaki pedig egyszerűen nem törődik a frissítésekkel, mert bevált neki egy verzió, és azon marad. Vagy mint pl tesóm, aki pl azért nem frissített régen egy telóját, mert szerinte mindent össze-vissza átvariáltak, minden máshogy van, és nem akar újat megszokni.

De az egyértelműen elmondható hogy fő verzió váltásoknál (mikor az első betű változik), erősen ajánlott (=kell) a factory reset (más néven hard reset), különben helytelenül fognak működni dolgok! Adott főverzión belüli frissítéseknél már nem szükséges, de lehet olyan helyzet, hogy megéri, vagy egy előjött hiba ezzel megszűnik.

Én amúgy is időnként (fél évente/évente) újrahúzom a rendszert, h újra belakhassam, és ilyenkor általában manuál rakom vissza a progikat, és nem is kerül vissza minden.

HR=FR=Hard reset=Factory reset=Gyári beállítás visszaállítása=miden adat és beállítás törlődik.

[ Szerkesztve ]

(#20799) Morris válasza sszemtelen (#20797) üzenetére


Morris
veterán

Igen.

(#20800) sszemtelen válasza Morris (#20799) üzenetére


sszemtelen
őstag

Danke. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.