Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9751) Lenry válasza F.E.K.. (#9750) üzenetére


Lenry
félisten

amíg nincs a munkakörödben, addig nem vagy köteles érteni hozzá. onnantól meg teljesen őszintén mondhatod, hogy nem tudsz mit baszni a kolléga problémájával.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9752) E.Kaufmann válasza Lenry (#9751) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Azért ez cégfüggő is, multinál nyugodtan lehet mondani, magyar kkv-nál meg meg kell csinálni, mert tuti bemószerolnak a főnöködnek, aztán ő fogja kérni, ami nem is jó pont és nem is kérés.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#9753) bambano válasza E.Kaufmann (#9752) üzenetére


bambano
titán

és ha bemószerolnak a főnöknél, akkor mi van?
ha rajtad kívül mindenki hülye hozzá, akkor honnan fogják tudni, hogy te tudod a választ csak sunnyogsz vagy nem tudod a választ?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#9754) Lenry válasza E.Kaufmann (#9752) üzenetére


Lenry
félisten

"főnök, én. ehhez. a. szarhoz. nem értek, és sehol nincs leírva, hogy kellene. ellenben a Tibit azért fizetjük mert elvileg ő igen." - ahol ez a mondat problémákhoz vezet, onnan le kell lépni

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9755) hcl válasza bambano (#9753) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem kell tudniuk. Merérthozzá. Merilyettanult. Csakszemét. Mernemmondjameg.
Fogalmatlan hülyéknek aztán mondhatod, hogy te akkor látod először azt a progit :D

@Lenry : Nincs más ilyen kisebb cégeknél. És valakinek meg kell oldania, tehát...

Mutogatni való hater díszpinty

(#9756) bambano válasza hcl (#9755) üzenetére


bambano
titán

persze, mondhatnak mindent nekem (rám), attól még nem lesz megoldva a problémájuk. pláne, ha felbosszantanak.
én mostanában nevelem át az egyik főnökömet, mert nem akarja elfogadni, hogy nem nyúlok windowshoz. nemrég volt haladás :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#9757) hcl válasza bambano (#9756) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Engem sem érdekel, hogy ki mit mond/gondol, de ha kirúghatnak érte (mert mondjuk annyian gondolják, és megfelelően nagy fejesnek is elmesélik) az más eset :D
Mondjuk nem olyan helyen dolgozom, ahol ez működne, de vannak ilyenek szép számmal.

Mutogatni való hater díszpinty

(#9758) F.E.K.. válasza Lenry (#9751) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Hát ez az, DevOps pozícióban van amihez értenem _kell _ (pláne hogy bőven vannak olyan részek amiket én raktam bele a rendszerekbe).

Persze van amit tovább paszolhatok a fejlesztők felé, de egy részébe akkor is bele fogok folyni...

De legalább az MS office (és általában az MS dolgok) nincsenek benne a munkaköri leírásomban. Meg L1 support se... :))

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#9759) nullpoint


nullpoint
senior tag

TotalCommander topik khalt, ezért kérdezem itt is, biztos van hozzáértő.

Van arra opció hogy több fájlt úgy másoljak hogy csak az előző befejezése után kezdje a következőt?

Tehát elkezdek pendrivra egy mappát másolni, leteszem háttérbe, és utána kiválasztok másvalamit másolásra, azt akkor kezdje amikor az előzőt már befejezte.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#9760) elder troll válasza nullpoint (#9759) üzenetére


elder troll
senior tag

F5, F2.
Ha több dolgot másolsz különböző helyekről.

[ Szerkesztve ]

(#9761) nullpoint válasza elder troll (#9760) üzenetére


nullpoint
senior tag

Próbáltam, de ugyanúgy elkezdi másolni. Kiválasztottam az elsőt, f5, lerakom háttérbe, választom a kövit, f2, lerakom háttérbe, és ugyanúgy másolja azt is párhuzamosan az előzővel.
Persze emiatt a sebesség is aránytalanul lecsökken. :F

Pont ez a bajom, hogy az én olvasatomban a sorbaállít azt jelentené hogy megvárja az előzőt, és nem azt hogy ereszdelahajam. :D

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#9762) elder troll válasza nullpoint (#9761) üzenetére


elder troll
senior tag

Már az elsőnél is F2-t kell nyomni, csak úgy működik.

(#9763) Syl válasza elder troll (#9762) üzenetére


Syl
nagyúr

Na ilyenkor szoktak előbújni kuckóikból a "semmi szükség a TC-re, ott a fájlkezelő" megmondóemberek :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#9764) nullpoint válasza elder troll (#9762) üzenetére


nullpoint
senior tag

Ravasz, nagyon ravasz. Így megy. Köszönöm. :D

Tehát ha az elsőt nem sorbaállítással kezdem, akkor buktam a többinél a lehetőséget, jól értem?

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#9765) iguana válasza nullpoint (#9759) üzenetére


iguana
őstag

én nem tudok róla. 1000 éve használom és fel sem tűnt ez az F2-es opció. mindig tanul valamit az ember, köszi :U
a [teracopy-t] használom a másolás, tömeges másolás, mozgatás műveletekre a tc-be integrálva. a tc-ben a felső sorban az eszköztárba fel lehet tenni az ikonját (a bal oldali nálam a copy, a jobb oldali a move művelet).

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#9766) elder troll válasza nullpoint (#9764) üzenetére


elder troll
senior tag

Nem buktad, csak az első nem sorbaállított párhuzamosan fog menni a többi sorbaállított másolnivalóval, és ugye pont ezt szeretnéd elkerülni.

(#9767) nullpoint válasza elder troll (#9766) üzenetére


nullpoint
senior tag

Köszönöm, jár a sör. :C

@iguana: Köszi, megnézem ezt is.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#9768) sh4d0w válasza Syl (#9763) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Az a jó, hogy Linux alatt mindig így mennek a másolások a GUI-n az alap fájlkezelőben :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#9769) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Azert a mi oldalunkrol (user) is vannak wtf szituaciok.
Kertem egy project webapp servert (SharePoint Online) mert en vagyok a Project Admin (persze jogom nincs csinalni mert a SharePoint Adminhoz nincs hozzaferesem nyilvan)
Erre megkapom ugy a site-ot, hogy sima site owner vagyok semmihez nem ferek hozza PWA settingsben.
Ezt ket het alatt csinaltak meg (5 perces ujjgyakorlat amugy).
Mondom hat ez igy nem jo. Dehat site ownerkent mindent tudnom kell csinalni. Hat mondom majdnem majd ha beleraktok a Project Admin group-ba.
Addig pingpongoztunk mig az egyik megunta es site collection admin jogot adott azzal meg beallitottam en a sajat jogosultsagomat...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9770) hcl válasza Snoop-y (#9769) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Azért így nem annyira sima user vagy :D
De ja, a SD és hasonlók működése szinte mindenhol agyrém. :D Ha meg jóvá is kel hagyni valamit, akkor örökké tart :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#9771) Snoop-y válasza hcl (#9770) üzenetére


Snoop-y
veterán

Az o nezopontjukbol ugyanolyan mezitlabas user vagyok csak nekeme nem lehet hamukazni mert tudom mit nem csinaltak meg :D

Sokszor mar a ticketet is ugy kuldom el, hogy dev szerver beallitas screenshot minden lepesrol csak masolniuk kell. Biztos utalnak is erte csak ha nincsenek ezek akkor mindenen hetekig ulnek vagy valamit elkurbinalnak.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9772) hcl válasza Snoop-y (#9771) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Akkor nem vagy ugyanolyan user :D Tudja a SD is, hogy kivel nem lehet szórakozni :D

Volt kollega, aki az idióta hálózatos cégnek is megírta, mit adjanak ki a routeren, de ettől nem lettek gyorsabban kész a jegyei :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#9773) Snoop-y válasza hcl (#9772) üzenetére


Snoop-y
veterán

En attol megyek a falnak, hogy olyanok allitgatjak ezeket akik 10-ed annyit ertenek hozza mint a mi csoportunk. Gyakorlatilag a ceg jobban jarna, ha mi sajat magunk allitgathatnank amire szuksegunk van mert konkretan heteket varunk hozzanemertes miatt lasd fenti pelda (es itt nem a burokraciara gondolok ezt a laufot mar beleszamolom mindig) csak hat ugye az SOD ( segregation of duty ) miatt nem lehet. Felreertes ne essek ha masik oldalon en ulnek en sem engednem.

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9774) hcl válasza Snoop-y (#9773) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A SOD is csak egy dolog, de inkább az, hogy nem lennének lekövetve a változások (nem mintha az sok mindenre jó lenne, azaz ahol dolgoztam ilyen change-orientált helyen, ott kb. semmi értelme nem volt :D )
Mert ugye ha van jogod, akkor állítgatsz mindent, amit érsz, nem fogod jegyzetelni...

Mutogatni való hater díszpinty

(#9775) Snoop-y válasza hcl (#9774) üzenetére


Snoop-y
veterán

Az is benne lehet. Mondjuk en magamnak is jegyzetelek, hogy tudjam mi miert van valahol beallitva. Igy konnyebb hibat keresni is ha valami gebasz van.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9776) hcl válasza Snoop-y (#9775) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hajjaj, mennyien nem jutnak el eddig... :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#9777) ahenobarbus válasza koby11h (#9722) üzenetére


ahenobarbus
tag

Üdv,

E miben tud többet mint a Win10-en alapuló Hiren's?
Vagyis látom, frissebb Windows-on alapul, de nem tetszik h. a "megbízható" oroszok készítik... Mondjuk az eredeti Hiren's is indiai, a Win10-en alapuló meg közösségi változat. Ki tudja laknak e bennük férgek...

uff, ocs.

(#9778) hcl válasza ahenobarbus (#9777) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Simán lehet, hogy igen (Hiren-en is akadhatott volna) :D De sok más CD-ről bootoló Windows van. A Win10 Hiren's-t meg köszi :D
Hogy miben tud többet : esetlegesen pont háló : újabb interface-k kezelése, esetlegesen pl. ReFS támogatás, ilyesmikre gondolnék.

Amúgy én is inkább offline használom ezeket. Illetve ha hálózatról bootolod, akkor sem látja alapból a hálót, legalábbis még a Win10 alapúakon is külön kellett eddig felhúzni.
Ja, meg... Amin bebootolom, abban vagy nincs winyó, vagy ha van, akkor általában ext filerendszer van rajta, ahhoz meg sok sikert :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#9779) E.Kaufmann válasza hcl (#9778) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Azért nem egy Mission imposssssible: [link]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#9780) hcl válasza E.Kaufmann (#9779) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem, de alapból nem fér hozzá a legtöbb PE CD-s Windows. (A régi Hiren-eken is volt asszem Ext* olvasó, de nem indult magától.)

Mutogatni való hater díszpinty

(#9781) BiP válasza ahenobarbus (#9777) üzenetére


BiP
nagyúr

Whááá, ez tök jó, hogy van újra Hiren. Én leragadtam ott, hogy évek óta nincs új, örülök a Win10-esnek.

(#9782) hcl válasza BiP (#9781) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nézd meg, mikori :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#9783) koby11h válasza ahenobarbus (#9777) üzenetére


koby11h
aktív tag

Szia!
Hasonló a Hiren's 15.2-höz, csak tényleg frissebb Windows, frissebb programok.
Amikor nem volt újabb Hiren's, akkor egy idő után találtam a 2baksa.ws-en (ex 2baksa.net), és kezdtem használni - kb. 4-5 éve.
Tud BIOS/UEFI, Native old PC módban P4-ig visszafelé eddig mindenen elment, jobb a driver támogatása újabb lapokon...
Van false positive jelzés több portable appnál ha külső víruskeresőt ráküldesz.
Én teszteltem: bootoltam róla, volt mellette egy teszt sdd Windows 10-ls és sok programmal. A vírusosnak jelölt programokat mindet elindítottam. Utána az ssd-t átraktam két másik gépe és azok eredeti Windows-áról bootolva Symantec Endpoint Protection 12 valamint Eset Endpoint Antivirus programokkal átnéztem és semmi sem találtak.
Ez kb. két éve volt, persze nem minden verziónál játszom el, de én is kíváncsi voltam.
Most mielőtt az újat használom, mindig várok 1 hónapot. Ha addig nem derülnek ki gondok akkor használható. Közben meg jó az előző verzió.
Szóval semmi extra, csak egy másik bicska. :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#9784) BiP válasza hcl (#9782) üzenetére


BiP
nagyúr

2 éves már, na és? :) Ennyire vagyok naprakész :)

De amikor évekig nem történt semmi frissítés, lemondtam róla, nem figyeltem. Szerencsére nem is volt rá szükség.

[ Szerkesztve ]

(#9785) hcl válasza BiP (#9784) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Akkor én néztem be, hogy sokkal régebbi? :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#9786) Lenry válasza hcl (#9785) üzenetére


Lenry
félisten

volt egy jó pár év, amíg nem frissült

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9787) BiP válasza hcl (#9785) üzenetére


BiP
nagyúr

2012-es volt az utolsó régi, és úgy néz ki, hogy ez a Win10-es új, aminek megörültem, ez is már 2 éves. Azt hittem, erre utalsz.

(#9788) ahenobarbus válasza koby11h (#9783) üzenetére


ahenobarbus
tag

Üdv,

Értem, kösz az infót a tesztelésről.

uff, ocs.

(#9789) solena


solena
tag

Állami szféra, így szeretlek (még jó, hogy beadtam a felmondást, így már csak morgok rajta):

Irodába tökegyedül vagyok, többiek ebédelnek. (Ez azért fontos, mert ha tudom, hogy vannak mások is, akkor a telefonnak a közelébe sem megyek:DDD )

Csörög a telefon, felveszem, hierarchia felsőbb szintjéről, hogy XY-t keresi. Mondom, nincs bent. Innentől lett érdekes a beszélgetés:

- De akkor hogyan küldözgeti be a jelentéseket? - itt már érezhető volt a hangján, hogy nem erre válaszra számított
- Otthon is van internete és levelezéselérése. Ma nem is lesz bent.
- Akkor hogyan tudok vele egyeztetni telefonon? - hangszíne érezhetően módosult...
- Egy, én nem tudom a privát számát, kettő, ha tudnám, sem adhatnám ki. Írj neki egy e-mailt, kérdd el tőle, vagy beszéljétek meg levélben.
Itt jött a feketeleves, mert ilyen flegma hanghordozást - ha nekem szánta volna, és nem csak kijött volna belőle - nem különösebben tűrök meg:
- Akkor így, hülyeségekkel együtt küldöm be a táblázatot. Szia.
- Szia.

Visszajöttek ebédről, elmeséltem, mi van. Ja, hogy politikusfeleség. Valószínűleg nincs hozzászokva, hogy valaki nemet mondjon:DDD ;] De a GDPR akkor is GDPR;]

De jó, hogy nekem ketyeg a ~60 nap:DDD

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#9790) hcl válasza BiP (#9787) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

De akkor hol a Win10-es linkje? Mert akkor nekem nem az van meg :D
...megtaláltam :D Ott volt az oldal tetején, csak pont nem látszott :D

@Solena : LOL, ezeknek még mindig nincs meg, hogy
- a fél ország HO-ban van
- nem csak telefon van
- otthon is van net :D
Miért nincs a kollegának céges telefonya? :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#9791) solena válasza hcl (#9790) üzenetére


solena
tag

Két okból:
1: állami szféra :DDD
2: "kutyaközönséges" ügyintéző szint

Egyébként nem HO-ban van, hanem szabadságon, csak ezek szerint nincs jobb dolga:DDD (nem tudom, ha szabadságon vagyok, a "céges" e-mailekre sem nézek rá, nemhogy dolgozzak...)

[ Szerkesztve ]

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#9792) BiP válasza solena (#9791) üzenetére


BiP
nagyúr

De ahogy mondtad, a felsőbb szinteken nem szokták meg a nemet, szóval a kutyaközönséges ügyintéző szint a szabi alatt sem mond nekik.

(hogy Miss HülyepI$cának miért nem volt jó az a megoldás, hogy ír egy emailt (ha már úgyis emailben küldené el a hülyeségekkel teli anyagot), az rejtély marad.

(#9793) solena válasza BiP (#9792) üzenetére


solena
tag

Konkrét odafent meg szokták érteni, ha alá van támasztva a nem (voltam azon a szinten pár évet, csak az idegrendszerem nem bírta), ez a... nem tudja megemészteni rendesen. Kolléganő meg sztahanovista, ha kijelentené, hogy szabadság alatt lóf*szt, akkor megcsinálná más.

Nem rejtély. Verbálisan sokkal erősebbnek érzi magát, mert azt hiszi, hogy be lehet csicskítani mindenkit, írásban ez annyira nem jön át neki. Ha meg extrasürgős és szorítja a határidő, és azért lett volna kényelmes neki telefonon átbeszélni, akkor hamarabb is kapcsolhatott volna.

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#9794) BiP válasza solena (#9793) üzenetére


BiP
nagyúr

akkor hamarabb is kapcsolhatott volna.
Viszont ez szintén nem a felső réteg ismérve. Mindent az utolsó pillanatban, de akkor viszont azonnal.

(#9795) hcl válasza solena (#9791) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, ha meg ilyen hülyék, hogy nincs helyettese, akkor paff :D Ennyire nem kéne hülyén szervezni a dolgokat.
Szabin meg jóhogy ne kerese akkor se, ha az ördög nője :D

Szoktam mondani, hogy viszonylag egyszerű lehet főnöknek lenni, mert elég azt mondani, hogy "oldjátok meg" , és minden megoldódik :D Nem kell szabályokat betartani, stb... :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#9796) bambano válasza solena (#9789) üzenetére


bambano
titán

aki a felmondási idejét tölti, az a többiek érdekében megnevelheti kicsit a főnököket. :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#9797) solena válasza bambano (#9796) üzenetére


solena
tag

Á, ezek már nem nevelhetőek. Csak bekaptam a leszarom tablettát, és ismerjék meg egy kicsit milyen az, ha a saját kedvem után megyek;] (a munka azért el van látva, és most hozzámvágták a leltárt is - mert az egész (sok)diplomás bagázsban nekem van annyi logikai érzékem, hogy átlássam. Határidő nincs, elszöszmöszölök rajta, ha éppen van kedvem. De már megy a vinnyogás, hogy mi lesz velük nélkülem:DDD) De érdekes, mióta beadtam a papírt, a közvetlen vezetőség is visszább vett az arcából;]

BiP: alapesetben valóban nem, de amikor még ottvoltam, akkor azért működött (oda nagyon sokan a versenyszférából nyergeltek át, annak megfelelő szemlélettel, mert olyan vezető volt). Most nyáron volt egy kis fejhullás, azóta kezdődő fejetlenség van, az új arcok tipikusan közszférás mentalitásúak :(

hcl: létszám-korlátozás, ki van ez centizve. De ezek tényleg olyan piszlicsáré feladatok, hogy a megfelelő jogosultságokkal simán hozható, még ész sem kell hozzá. Közszférában tudod mi kell ahhoz, hogy olyan típusú főnök legyél? (legalább) Egy diploma (kell a kinevezéshez:D) vagy még felsőbb szintről különengedély, hogy diploma hiányában is felvegyenek, gerinckivétes operáció és nagyon hosszú, ízérzékelésre alkalmatlan barna nyelv:P A normális főnökhöz az utóbbi kettő elhagyható, helyette acélidegzet:DDD

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#9798) hcl válasza solena (#9797) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"De már megy a vinnyogás, hogy mi lesz velük nélkülem"
Ha eddig nem volt fontos, hogy ott maradj, akkor most miért az? :D

"Közszférában tudod mi kell ahhoz, hogy olyan típusú főnök legyél? (legalább) "
Máshol is ugyanez. Ezen kívül semmi.

A helyettesítés meg nem annyira attól függ, hogy hányan vannak. Nem elengedni szabira egyszerre az összes embert, akinek joga van valamihez, meg ilyenek.

Mutogatni való hater díszpinty

(#9799) Diabolis válasza hcl (#9798) üzenetére


Diabolis
tag

Jó dolog ez a helyettesítés, állami cégnél főleg :D Elvetemült, de saját példa:
1: Vagyunk ketten bitpásztorok. Mi eleve nem mehetünk egyszerre szabira.
2: Én helyettesítem a rohangálós kollégát, vele nem mehetek egyszerre szabira.
3: A másik rendszergizda helyettesíti a főnököt, ő vele nem mehet egyszerre szabira.
4: Ha a két másik ember közül valaki szabin van, akkor őt helyettesíteni kell, megint egy rendszergazda marad, aki nem mehet szabira, mert nincs helyette senki.
Ja, persze ha valaki betegen van, lásd a szabis szabályoknál :D

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#9800) GEIL válasza Diabolis (#9799) üzenetére


GEIL
addikt

De végszóként tegyük hozzá:

"...mindenki pótolható..."
"....5 -en állnak sorba a helyedre..."

Csak amikor oda jutunk, hogy fizuemelés vagy szabi...akkor mindjárt pótolhatatlanok leszünk, de mégsem annyira hogy ezt honorálják is.
Persze vannak kivételek. :R :U :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.