Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9701) DJGABI


DJGABI
addikt

keresztapám hív, hogy valami frissítés jött, azóta nem megy a tavaly karácsonyra kapott gépén -az amúgy egész eddig perfektül működő- vezeték nélküli usb egér. nagyokos gsm boltos haverja szerint a driver halt meg, szíves örömest adott neki egy PS2-es egeret... nyilván azzal se jó. a szintén usb-s billentyűzet érdekes módon megy.

vajon lemerült egér lesz, esetleg állásában az usb port halt meg? stay tuna

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#9702) hcl válasza DJGABI (#9701) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

PS2 és USB egyszerre haljon meg? :S

Mutogatni való hater díszpinty

(#9703) BiP válasza hcl (#9700) üzenetére


BiP
nagyúr

Igen, van pár ilyen ember (én is ilyen vagyok, érdekel a miért is), de a többségnek hiába magyarázod, nem megy át.
Van olyan kollégám, akit ez fáraszt, neki csak mondják meg, mit-hova, a miértbe nem megy bele. Jó kis droid.
Szoktunk is viccelődni, hogy igazi Accenture-ös (Tatás, wipro, akármi kiszervezős) munkaerő lehetne.

(#9704) bambano válasza Diabolis (#9695) üzenetére


bambano
titán

azért valahol benned is van egy kis pokoli operátor: írjon levelet egy olyan gépen, amire nem tud belépni a lockolt jelszó miatt... :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#9705) hcl válasza BiP (#9703) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"de a többségnek hiába magyarázod, nem megy át."
Annak az sem, hogy mit hogyan.
Ráadásul pont a számítógép-használattal jön elő az, hogy nem mindig van egyszerű "mit hova" eljárás. Van, amikor muszáj absztrahálni, ott meg az ilyenek mind elvéreznek. (És általában ez a jéghegy csúcsa csak náluk.)

Mutogatni való hater díszpinty

(#9706) Diabolis válasza BiP (#9699) üzenetére


Diabolis
tag

Nem scriptelni akartam őket megtanítani. De ha elkezdik, hogy "nem jó a jelszó", legalább tudják elmondani, hogy melyik....

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#9707) Diabolis válasza bambano (#9704) üzenetére


Diabolis
tag

Egy szóval sem mondtam neki, hogy azon a gépen írja meg. Üljön át valaki máséhoz :D Intő példaként a többieknek :D
Egyébként a post megírása után pár perccel visszahívott, ugyanezzel a kérdéssel :DD :DD

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#9708) elessar válasza Diabolis (#9707) üzenetére


elessar
tag

Írja meg papíron, szkennelje be, a szkennerről küldje a főnöknek. :)

(#9709) Tim82 válasza bambano (#9704) üzenetére


Tim82
nagyúr

"Tyler csak kimondta, ami mindannyiunknak a nyelve hegyén volt."

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#9710) hcl válasza bambano (#9704) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Esetleg odasétál, elmondja neki... :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#9711) BiP válasza hcl (#9710) üzenetére


BiP
nagyúr

Jaaaj, annyira husszaddik századi vaaaagy .... :P

szerk: amúgy azért jó az email, mert akkor írásos, visszakövethető nyoma marad, hogy mekkora debil.

[ Szerkesztve ]

(#9712) hcl válasza BiP (#9711) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

...ahogyan ez itt már párszor elhangzott :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#9713) Lenry válasza BiP (#9703) üzenetére


Lenry
félisten

neki csak mondják meg, mit-hova, a miértbe nem megy bele.

az ilyeneknek a következő lépése, hogy "nem működik a semmi", aztán odamész, és kiderül, hogy odébbkerült eggyel a menüpont és így már nem találja meg.

mondjuk az ilyen tényleg szótári definíciója a droidnak, csak akkor meg el kell kezdeni gondolkodni, hogyan tehető az adott pozíció redundánssá

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9714) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Tegnapi "nem jó a jelszó" felhasználó...

Új kolléganő, kapott notebook-ot, de nem tudja mi a jelszó, az előző kolléga jelszavával használja. (argh 1)

Jó, belépési procedura végigellenőrizve, hopp, azt a jelszót megváltoztatta-e?

Hát, ő ezt a felszínt még ugyan nem látta.

Kapott belépéskor egy e-mail a privát címére, benne egy csatolmánnyal?

Persze, de nem olvasott bele, csak megnyitotta és be is zárta.

Jó, mert ott vannak ezek (többek között) leírva.... De ha már itt van, akkor csináljuk végig amit még szükséges. Végigmegyünk rajta, jó, most lépjen be akkor a notebooba... nem sikerül. Próba, nem sikerül... sokadik próbálkozásnál feltűnik hogy mintha rövidebb lenne a "pontsor" a login ablakban, alaposan elkezdek gépelni... hát, az 5 és a 6 számbillentyű nem működik, cserében a numerikus részen meg az 1 érzéketlen. Mondnom hogy ezzel a jelszóval ezen a gépen nem fog tudni belépni, váltson olyan jelszóra amikben ezek nem szerepelnek, erre ő: ja, tegnap észrevette hogy azok a gombok nem működnek... (argh 2)

Mindezt úgy 15 perc küzdelem után... (ráadásul véletlenül jött ide, csak már nem küldtem tovább a desktopos kollégákhoz ha már itt volt. Legközelebb jobban meggondolom az ilyet ;))

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#9715) solena válasza F.E.K.. (#9714) üzenetére


solena
tag

Ez is fincsi:D

Szintén jelszavas (tegnapi), bár nem velem esett meg, hanem szervizes főnökömmel, csak reggel felhívott, hogy melyik is az a program, amivel módosítani lehet a local windows felhasználó jelszavát, úgyhogy délután elmeséltettem vele a sztorit:DDD

Előzménynek annyi, hogy Főni hétvégén a szomszéd településen céges telephelyen hálózatot épített ki, alakított át, azóta olyasmivel is képesek felhívni, ami a melóhoz nem is köthető. Már javasoltam neki, hogy erről mihamarabb érdemes lenne szerződést írni, mert ingyen dolgozzon az, akinek két anyja van:P

Szóval, reggel ötkor(!) felhívták, hogy a vindóz nem engedi be, rossz jelszóra hivatkozva, de tegnap még jó volt, és menjen ki, és csinálja meg ASAP. Engem 3/4 hétkor hívott fel, hogy melyik az a program, hogy ott helyben ne kelljen szenvedni, ha ki kell ütni, mert elszabták, de valószínűleg csak a CapsLock lesz a hunyó, de biztos ami zicher alapon, inkább rákérdezett a programra. Akkor még nem ment ki, csak még valamikor nyitás előtt:D

Nem a CapsLock volt a hunyó. A NumLock nem volt bekapcsolva:))

Kíváncsi vagyok, ma milyen sztorival szórakoztat majd Főni:)) (ő meg kiengedi a gőzt)

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#9716) hcl válasza F.E.K.. (#9714) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

De ha rossz a gép, minek jelezni bárhová. Akkor meg kell mozdulni... SOsem értettem, hogy miért nem tudják leírni pl. ticketben, mi a bajuk. Aztán komolyan néznek egyet, amikor 2 mondatban leírom helyettük, mi történt. Nem tud bejelentkezni valahova -> nem Local IT feladatkör -> ticket -> begépelem helyette, hogy "nem tudok belépni ide, ezt írja ki, pls help"
:W

@Solena : De ezek (* lock) ilyen 30-40 éve létező dolgok, és nem, nem kerültek be a köztudatba :D
Bezzeg hogy az iPhone drága, meg hogy a huavejben jó a kamera, azt mind tudja :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#9717) solena válasza hcl (#9716) üzenetére


solena
tag

Ritkán használatosak, a legtöbben a CapsLockot véletlenül ütik meg a Shift helyett (volt már példa, hogy ezért áthívtak a másik irodából, hogy miért ír nagybetűvel:DDD), a NumLock meg néhány elszabott vindóz-állapotot leszámítva alapból be van kapcsolva:DDD

Meh, ha minden igaz, januártól már csak szervizes sztorik lesznek, otthagyom a főállásomat, elég lesz nekem a szervizbe beeső hülyékkel foglalkozni. Teleszaladt a bakancsom az állami szektorral:P

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#9718) Diabolis válasza solena (#9717) üzenetére


Diabolis
tag

Hirens'S Boot CD :D :D Jobb mint a csavarhúzókészlet :D

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#9719) solena válasza Diabolis (#9718) üzenetére


solena
tag

Az is, de az lehet, hogy w10-nél már nem feltétlenül tudja kiütni. De ott van H. Irénke munkatársnő NT Password Editje viszont simaliba, feltéve, ha local user, és nem online fiókos történet. Bár, a LazeSoft jelszavas történetét még nem próbáltam, az lehet, megoldaná azt is :F

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#9720) hcl válasza solena (#9717) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Van, aki Shift helyett Caps Lock-ot használ :D
Attól még, hogy nem nyomkodják, azért elég sokan tudják, mik ezek.

@Diabolis : Azám, de azon belül is tudni kell, mit keress :D (Active password changer)
@Solena : Kiüti az Win10-en is, igaz, csak régebbi buildeken próbáltam.

Mutogatni való hater díszpinty

(#9721) koby11h


koby11h
aktív tag

Nem mai eset, vagy 5 éve volt, odajön a kislány, hogy "A gépem elfelejtette a jelszavamat, hiába adom meg nem fogadja el!".
Tessék tippelni ki nem jegyezte meg (Uram bocsásd meg: nem írta fel) az általa az előző hét pénteken megváltoztatott jelszavát... ;]

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#9722) koby11h válasza Diabolis (#9718) üzenetére


koby11h
aktív tag

Haladjunk a korral:
WinPE 10-8 Sergei Strelec (x86/x64/Native x86) 2020.09.21 English version

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#9723) solena válasza hcl (#9720) üzenetére


solena
tag

"Van, aki Shift helyett Caps Lock-ot használ :D"
Olyat is láttam, először néztem nagyot, de úgy döntöttem, nem szoktatom le róla, ügyesen használta (az értelmesebb usereim közé tartozott, vele kevés gondom volt, ha valami hiba volt a rendszerben, az nem ő volt. És még érdekelte is a dolog)

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#9724) BiP válasza solena (#9723) üzenetére


BiP
nagyúr

Volt főnököm is így használta.Vele sok más baj volt, ellenben ebben elég gyakorlott volt. Ritkán maradt nagybetű 1-1 szó.

(#9725) KROK640 válasza Diabolis (#9695) üzenetére


KROK640
veterán

De, a világ béke és a covid mentes világ is az, amit akarok :P

jajj az ilyen indirekt oktatásokkal én is próbálkoztam. Pont azok utasítják vissza kedvesen / legnagyobb felháborodással, akiknek a legeslegnagyobb szüksége lenne rá!

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#9726) BiP válasza KROK640 (#9725) üzenetére


BiP
nagyúr

ezeknél még az ingyen sör is könnyebben megvalósítható.
utána jön a világbéke, és a sor legvégén a hülye user fejében világosságot gyújtani :)

[ Szerkesztve ]

(#9727) hcl válasza solena (#9723) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

De a 99%-a azért így nyomja, mert sötét :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#9728) Syl válasza BiP (#9726) üzenetére


Syl
nagyúr

> a hülye user fejében világosságot gyújtani

Pedig csak egy csákány kell hozzá ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#9729) Kisgépkezelő válasza Syl (#9728) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ősi orvosi módszer. Volt szerencsém pár tucat ilyet, meg sok más furcsaságot látni a Természettudományi múzeum embertani tárában.

(#9730) MBazsee


MBazsee
tag

Egyik kollegina hív reggel amikor épp embert próbáltam magamból faragni, hogy nem tud belépni a rendszerbe, meg különben is minek kellett megváltoztatni a jelszót, mert már mekkora szar az egész.
Mondom neki, hogy mivel a jelszavadban van szám is, ellenőrizd a NumLock billentyűt, hogy mi a státusza.
Jéééé, nem volt benyomva, de így sem tud belépni. Ok akkor várj, néhány perc, beérek és megnézem mi a gond.
Addig mit csináljon?
Próbáld kitalálni a jelszavad!
Beérek, had lám mit írsz? Írja, majd enter, de továbbra sem tud belépni. Ránézek a billentyűzetre: NumLock kikapcsolva, de a CapsLock bekapcsolva.
Amikor ezt megemlítettem neki, hogy nem azt kapcsolta be amit kellett volna, akkor meg fel volt háborodva és állította, hogy én azt mondtam neki.

(#9731) hcl válasza MBazsee (#9730) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

De legalább a legtöbb billzetre rá is van írva, hogy melyik melyik :W

Mutogatni való hater díszpinty

(#9732) Syl válasza hcl (#9731) üzenetére


Syl
nagyúr

Csak a ScrollLock-ot ne akard megmagyarázni az ilyennek :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#9733) BiP válasza MBazsee (#9730) üzenetére


BiP
nagyúr

Milyen elegáns, hogy még neki áll feljebb.
Rácsapnám a telefont, köszönöm szépen, oldd meg magad. Viszlát.

(#9734) hcl válasza Syl (#9732) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mondjuk annak már nem sok haszna jelenleg sem :D Egyszer megszívatott, valami progiban meg lehetett vele állítani a görgést :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#9735) bambano


bambano
titán

Bog szerint az e-autó egy guruló telefon.
jó lesz, ha vigyáztok, nehogy a telefonotok legyorsuljon egy kanyarban és elszálljon...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#9736) sh4d0w válasza bambano (#9735) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy nehogy kanyarban a telefonnal kilinccsel előre vigyorogjatok...

https://www.coreinfinity.tech

(#9737) hcl válasza bambano (#9735) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Zsír cucc, telefonnal lehet veretni :D
Én fényképezőgépbe épített telefont szeretnék már régóta :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#9738) Rimuru válasza hcl (#9737) üzenetére


Rimuru
veterán

Ilyeneket csinaltak mar de nem szoktak jol ellatni egyik funkciot se. :))

Vigyázat, csalok!

(#9739) looser


looser
addikt

Ti mit kezdtek azzal, ha usernek az alkalmazáson belül van gondja? A mi dolgunk, hogy menjen az app, onnantól kezdve nekem szvsz nem kell ismerni mélységében a hr, pénzügy, office stb. programokat. Tehát amikor körlevélkészítésben vagy táblázatszerkesztésben kérnek segítséget? Van egy pont, ami után azt érzem, hogy ez már kurvára nem az én gondom és ő úgy érzi, joggal haragszik rám, mert én nem segítek neki... Oké, van olyan is, hogy valami elcseszett, ezer egyéb helyről összemásolt word/excel omlik össze, ilyenkor word esetén átteszem notepadbe, excel esetén beillesztem egy új táblázatba formázás nélkül és hajrá, azzal nyilván lesz dolga, de még mindig jobb, ha nem kell előről formáznia. Ilyenkor egyébként visszatérnek az eredetihez és csinálják tovább. Szarul érzem magam, mert meg tudnám csinálni, de nem ez a dolgom és őt is megértem, mert összesítenie kell egy rakat adatot, doksit, ő meg nyilván csak másol és nem érti, miért esik szét a doksi. Hol a határ? Ti mit mondtok?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#9740) hcl válasza Rimuru (#9738) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ilyenre gondoltam, hogy Sony A7, benne egy GSM modul :D MILC_be , tükrösbe még senki nem épített Android telefont pl.
Kompaktba igen, az olyan is volt :D

@looser : Én sem tudok nekik segíteni, ha az Excel mélységeiben van valami, pl. függvénnyel. Én nem használom. Nyilván kéne tudni, meg amikor tudom, segítek is (meg Google állandóan), de ha pl. nem mi supportáljuk a szoftvert, akkor felejtős.

Egyes cégeknél vannak erre kijelölt emberek, akik amúgy userek, de többet tudnak. Ez mondjuk önkéntes alapon még jó is, de többet fizetni nem szoktak érte. :S

Mutogatni való hater díszpinty

(#9741) sh4d0w válasza looser (#9739) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ott a határ, amit a munkaköri leírásod részletez. Ha a usernek office tanfolyamra van szüksége, jelezze a managere felé.

Sajnos az az érzésem, hogy ezt már elcseszted, amikor korábban a notepades mókával segítettél. Tudod, nyújtod az ujjad és a karod kell.

https://www.coreinfinity.tech

(#9742) Moleman válasza hcl (#9740) üzenetére


Moleman
addikt

Én voltam ilyen superuser (a CRM rendszeré), az elején kapóra jött, mert egy sávval magasabb fizetést kaptam miatta. :) Később, mikor már az alap pozim is nagyobb lett, semmit nem kaptam érte, néhány hétvégi tesztelős túlóralehetőségen kívül.
Rájött a HR is, hogy ez így nem sok megtartó erő, kitalálták, hogy legyen mindenkinek egységesen havi kb 15-20k plusz, de addigra már annyi melót vártak volna el, hogy leadtam. Most mondja az asszony, hogy ő úgy tudja, hogy végül sose kapták meg azt a pénzt. Ja igen, ő lett a maradandó hozadéka a superuserségnek, úgyhogy megérte. :D

(#9743) koby11h válasza looser (#9739) üzenetére


koby11h
aktív tag

Általános irodai programok:
Ha egy konkrét problémája van akkor azon átsegítem (fkeres, kimutatásvarázsló, körlevél, HA() függvény, nyomtatás beállítások, makro nem fut, OneDrive nem szinkronizálja le fájlnév hiba miatt, véletlenül kitörölt/felülírt fájlt, ... ilyesmik). Elmondom Neki mit miért csinálok, mit nem kellett volna, mire figyeljen... Ha pl. xlsx, docx fájl sérül akkor én is próbálom javítani, vagy előző verziót visszaállítani (a Mentés másként nem divat...).
De helyette nem dolgozom, az hogy most én üljek oda és az előző állapotból másolgassam át a képleteket, kimutatás varázslót csináljam újra, egy hasonló fájlt létrehozzak Neki az adott havi tartalommal.. az már az Ő munkaköre.
Az enyém, hogy a program elinduljon egy üres táblával, abban tudjon dolgozni.
Tehát nem gépelek be helyette adatokat, Nem telefonálgatok neki adatokért, nem nyomozom, hogy ki ronthatta el csak megoldom.

Igaz ez egyéb esetekre is: nem konvertálok videokat helyette, max. telepítek Neki egy free for commercial use programot. Nem szerkesztek Neki képet hanem Gimp vagy hasonló és ha ez a munkaköre akkor már meg kell tudnia oldani. Nem töltöm fel a weblapot adatokkal helyette, felhívom vele a webfejlesztőt és megkérem egy példán mutassa meg (Már megint?, Igen!) és utána hagyom hagy dolgozzon.

Speciálisabb programok:
Ide nekem a banki kliens programok (Electra, BBBT,...), ÁNYK, beléptető, videomegfigyelő, bérszámfejtő, könyvelő, logisztikai, termelésirányító program és egyéb fő üzleti tevékenységgel kapcsolatos programok tartoznak. Ezekre jó esetben van szerződésük, rossz esetben két dolog szokott előfordulni. Felhívja a szoftverfejlesztőt, elmondja mi a gond, és ha kell IT segítség (mentés feltöltése valahová, újratelepítés, frissítés...) akkor szól. Ez a jobbik.
A rosszabbik, megadja mi a hiba, felhívom a szoftverfejlesztőt/supportot elmondom én mit láttam, mivel próbálkoztunk stb. aztán csinálom amit mondanak amíg jó nem lesz. És utána javaslom a support szerződés megkötését az adott céggel erre a szoftverre.

Aki meg 5 percenként rohangál oda, mert minden egyes lépéssel elakad azt volt, hogy megkértem húzza ki az önéletrajzából az Excel felhasználói ismeretek sort!!!

Persze minden attól is függ mi van a munkaköri leírásban/szerződésben.
Ha abban az van, hogy mindent le kell nyelni akkor nincs más hátra, térdre magyar! :)

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#9744) hcl válasza Moleman (#9742) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jó asszony lehet, hogy megérte :)
Meg nálatok legalább adtak érte pénzt.
Előző melóhelyen volt, amit ingyen csináltattak mezei userekkel, de kajak ilyen HR-es és egyéb feladatokat :D

@koby11h : De ha nem munkaköre, csak rátolták a feladatot? Mondjuk olyan esetben is lehet mondani, hogy felfelé beszélje meg, hogy nem így kéne, de gyakran erősebb a fentről jövő ukáz :S

Mutogatni való hater díszpinty

(#9745) DJGABI válasza hcl (#9702) üzenetére


DJGABI
addikt

Hát igen, én is meglepődtem volna, nyilván nem is az volt a probléma. Egér bedug, hangot hallani, hogy fel/lecsatlakozgat, oké. Minden portban ugyanez, minden más felesleget lehúz, nem akad össze, nem amiatt van. Eszközkezelőbe billentyűzettel elnavigálok (az még ps2-es volt, működött), bocs nem jegyeztem meg, nem is tudom milyen kategóriában volt valami usbhub vagy hid vagy mi -számomra ismeretlen-, amúgy magyar csindózon, angol nyelvű driver (!)... Na modom ezt biztos nem én, meg nem is a zupdate telepítette... Eltávolítás után öröm bódottág, működik minden.

Amúgy már az újratelepítést hajtotta, de én ugyan nem vagyok a saját magam ellensége ;]

(#9739) looser hajjaj, tudnék mesélni. a céges programon belül mindent is ismerni kell. word/excel segítség alap, nem ritkán képet/videót is editálni kell alap szinten

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#9746) Dr.NX válasza hcl (#9740) üzenetére


Dr.NX
addikt

MILC-ben is volt beépített Android, 3G-vel, Wifivel. Mondjuk pont GSM hanghívást nem tudott.
https://en.wikipedia.org/wiki/Samsung_Galaxy_NX

Elfogadom a sütiket.

(#9747) hcl válasza DJGABI (#9745) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ebből a múlt héten kettőt fogtam. A virtuál Win10-em is állandóan dobálja az USB3 vezérlőt, azt is leszed, visszatesz.
És ráadásul frissítés? Ez mind 19xx Win10 volt, szóval nem most frissült le. Annyi különbséggel, hogy nekem egyik usernél sem világított az egér, tehát a driver hiba miatt táp sem jött a portból.
Akartam tippelni, hogy ez lesz, de nem mertem :D

@Dr. NX : Tééényleg. Csak az ugye nem telefon.
A Sony MILC-ei is talán droidosak, de azok sem telefonok :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#9748) Lenry válasza looser (#9739) üzenetére


Lenry
félisten

- Én ezt a programot üzembiztosan fel tudom telepíteni, de tovább nem értek hozzá - általában ezt szoktam mondani.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9749) fatpingvin válasza KROK640 (#9725) üzenetére


fatpingvin
őstag

ilyenkor nem árt ha a management egy kicsit együttműködő. apáméknál van ilyen, akivel probléma van az mehet ilyen továbbképzésre.

nem opcionális, kötelező jelleggel. aki nem tudja elvégezni illetve elvégzés után ugyanazok a problémák vannak vele azzal jön az elbezélgetés hogy bélám/mariskám, az a helyzet hogy nem vagy alkalmas arra a feladatkörre amire alkalmazunk. kezdjél magaddal valamit különben következményei lesznek.

érdekes módon egy elég jól működő rendszer.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#9750) F.E.K.. válasza Lenry (#9748) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Mázlista... Van aki ilyet ritkán mondhat... (Bár office szintre vannak megfelelő munkakörben kollégák szerencsére)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.