Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18001) KROK640 válasza GEIL (#17962) üzenetére


KROK640
veterán

Ha jól emlékszem a macskám volt rajta ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#18002) KROK640 válasza bambano (#17983) üzenetére


KROK640
veterán

Gondolj bele, hogy töri tanárként mennyivel nehezebb helyzetben lennél :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#18003) qnadam válasza E.Kaufmann (#17918) üzenetére


qnadam
veterán

Gyerekek, most komolyan, volt már olyan sorozat, amit tisztességesen le bírtak zárni?

breaking bad.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#18004) qnadam válasza Migráns (#17959) üzenetére


qnadam
veterán

ja, a gyalog galopp hozzáadja pl a töketlen fecskét, csak épp a film abszurditásának egyik alapját öli meg, ugyanis eredetiül kókuszdió van benne, amit a sztori szerinti korban még nem is ismerhettek. ez pedig a fordító szereptévesztése.
és hiába vannak bármilyen jó színészek, hangzásban esélye nincs a steril szinkronnak egy helyszíni hanghoz képest. persze egy animációnál ilyen gond nincs :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#18005) KROK640


KROK640
veterán

Na, de el ne felejtsem amiért idejöttem :
Szóval apuka (majdnem após) gépe ... Mindenki ismeri szerintem a storyt (gyors összefoglaló azoknak akik most csatlakoztak : megdöglött az előző gép, majd 70 ezerért sikerült egy 2nd gen I3-at 4GB RAMmal beszerezni, aztán úgy kellett felárért visszaszerezni az adatokat)

Péntek este (2021. 10. 22.), 23:20, csörög a telefonom, barátnőm az.
barátnő : képzeld bekapcsoljuk a gépet, felpörögnek a ventilátorok pár másodpercre, majd leáll az egész gép ahogy van. Ha újra bekapcsoljuk megint ez van, kép nincs.
KROK : Akkor szóljatok annak akitől vettétek, én ebből kimaradnék ha lehet ...

vasárnap délután : telefon csörög, hogy jajj reggel elfelejtette :
Akitől vették a gépet, annak most terhes a kanárija, emiatt nem ér rá, meg amúgyis, utána meg külföldön van eltemetve. Apa örjöng, hogy majdnem 100 ezrbe van ez a szar, és nem megy, már az én laptopomat akarja elvenni... nézd meg lécci lécci lécci lécci lécci lécci ....
KROK : Siktir, anixero!! (Ciprusi káromkodás) Jól van ... a jövőhéten valamelyik nap kisántikálok, de még nem tudom, hogy mikor. Két dolgot kérek, az egyik, hogy apád ne legyen otthon mikor megyek, a másik, hogy hozz fel addigra egy fél liter páleszt a pincéből... szükségünk lesz rá.

Úgy hiányzott nekem ez az egész, mint üveges tótnak a hanyattesés...

így állunk most, illetve ezekszerint megtudtuk, hogy a régi winyó külső házbatétele és visszaadása (plusz még ki tudja mi) összesen újabb közel 30 ezerbe került apukának. Ráadásul mostmár TILTen van, mert már aligha van pénze, de gépe még most sincs.
Nyilván most fog jönni az, hogy foglalkozzak már vele, oldjam már meg, de persze ingyen.
(ha valamit cserélnem kell azt viszint nem fogom zsebből kifizetni)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#18006) hcl válasza KROK640 (#18005) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az szép lesz, bár jó esetben működő gépet kaptak, csak a szállítástól lett kontaktos... :S

Mutogatni való hater díszpinty

(#18007) Migráns válasza qnadam (#18004) üzenetére


Migráns
csendes tag

Nem arról volt szó, hogy a szinkron szó szerint követi, azaz egy az egyben visszaadja az eredeti tartalmat, szöveget. Pontosan attól lett már-már önálló alkotás, hogy az alkotók hozzáadtak valami plusz nyelvi leleményt, némi magyar sajátosságot. Szerintem egyenesen zseniális, amit a fordító, a dramaturg, a szereplőgárda, és a szinkronrendező csinált a filmmel.
Magát az abszurditást fordították magyarra, nem a szigorúan vett szöveget - és úgy látom/hallom, hogy tették ezt a legteljesebb sikerrel.
Ugyanez mondható el a Forrest Gump szövegeivel kapcsolatban is. A Bubik által előadott monológok sokak szerint még jobbak is, mint az eredetiek.

[ Szerkesztve ]

(#18008) KROK640 válasza hcl (#18006) üzenetére


KROK640
veterán

Hát nem tudom mi lesz, de úgy látom, hogy mégiscsak bele kell follyak (eredetileg én akartam vinni az egész projectet), persze mikor ??? Amikor már elfogyott a pénz, és örülhetek, ha a nullásan kijövök az egészből.

(igen, én is valami kontakt vagy zárlat témára gondolok, de ha itt lapot vagy tápot kell venni vagy ilyesmi, akkor komoly baj lesz, mert bennem jelenleg sem a képesség, sem az akarat nincs meg, hogy saját zsebből, "puszira" álljak ilyen alkatrészeket).

ha belegondolok milyen messzire mutat a probléma, volt egy Athlon X2, 3GB RAMmal, ami tökéletesen elég volt arra a célra amire használták (mail, word, esetleg facebook és youtube). A tönkrement alaplapot, szereléssel együtt egy 10-esből pótolni lehetett volna ... most közel 100 ezer ft elköltése után, van egy nem működő gép, ami mellesleg lassan 10+ éves technika, annak minden hátrányával, és persze Win10-el...

Azért ahogy számolom, jól elleszek vele, feléleszteni, rájönni mi a baja. Utána egy Windows 7-et rakni rá, meg pár egyszerűbb alapabb programot, és ha szerencsém van már kész is vagyok. (az adatok átmásolásáról ugye nem feledkeztél meg KROK? )

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#18009) E.Kaufmann válasza qnadam (#18003) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Jogos :R Azt tényleg sikerült.
A Better Call Saul-t is elkezdtem nézni, de megrekedtek talán ott, hogy a bátyó magára gyújtotta a házat, meg kicsit felemás, hogy drukkolok a srácnak, de a végén úgy is lezüllik majd pék lesz, vagy mi a pók (nem szpojler, mert ezzel kezdődik :DDD )

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#18010) hcl válasza KROK640 (#18008) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az X2 is 10 éves technika... De egy 1-2gen i5 amúgy 8 gigával elmegy ám Win10-en, ha kell, nem túl lassú, az a része nem gáz.

"az adatok átmásolásáról ugye nem feledkeztél meg KROK? "
Winyó külső házból ki, gépbe be, és át is van.

Mutogatni való hater díszpinty

(#18011) Syl válasza KROK640 (#18008) üzenetére


Syl
nagyúr

Ah, te még mindig önként vállalod a szopást? ;] Azt kellett volna mondani, hogy hozzák el hozzád a gépet! Kimenni és b*szakodni más sz*rával, úgy hogy te egy fillért sem, a másik meg száz mátyást kapott? Most minden bántás nélkül, miből vagy te? :F

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#18012) tope válasza KROK640 (#18005) üzenetére


tope
addikt

Részvétem...
Majd mesélj mi újság, de készülj fel mindenre, IS!

(#18013) Lenry válasza qnadam (#18003) üzenetére


Lenry
félisten

Avatar: The Last Airbender

az első pillanattól kezdve fix volt, hogy hány epizód lesz, mikor mi fog történni, és tartották is ehhez magukat

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18014) E.Kaufmann válasza Syl (#18011) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Ez már az MPSzR (Monty Phyton szopó rollere) sokadik évad.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#18015) --ka válasza KROK640 (#18008) üzenetére


--ka
senior tag

Nem a legjobb vétel, de 100K-ért, már ilyen is van.

Tessék megmutatni az após jelöltnek, bár nem hiszem, hogy a lényeg eljutna a célig, az eddig leírtakból úgy veszem észre.
Együttérzésem. :O

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#18016) Lenry válasza --ka (#18015) üzenetére


Lenry
félisten

Tessék megmutatni az após jelöltnek

fölösleges. neki ez egy 100.000-es fekete fémdoboz, a másik meg egy 70.000-es fekete fémdoboz volt

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18017) --ka válasza KROK640 (#18008) üzenetére


--ka
senior tag

Ahogy elnézem, az emag kínálatát, nem tartom kizártnak, hogy megrendelt valamit 50K-ért és továbbadta 70K-ért.

[ Szerkesztve ]

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#18018) --ka válasza Lenry (#18016) üzenetére


--ka
senior tag

"fölösleges. neki ez egy 100.000-es fekete fémdoboz, a másik meg egy 70.000-es fekete fémdoboz volt"

Erre céloztam: "...bár nem hiszem, hogy a lényeg eljutna a célig..." :(

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#18019) DJGABI válasza --ka (#18015) üzenetére


DJGABI
addikt

Oké hogy új (bár kérdés hogyan? jó ideje porosodhat ez a gép, nem mai csirke az a Pentium prockó), de kb rosszabb vétel mint az após által vásárolt gép. Használt üzletiben is bőven kifogott volna jobb vasat. dehát akkor neki gyorsan kellett. Ehhez képest már második-harmadik hete nincs gépe?

emagon se árulnak már ilyen őskövületeket, valami saját levedlett vasat passzoltak el neki.

(#18005) KROK640 legyünk optimisták, valszeg tényleg működik, kábeleket megmozgatni, ramot megmozgatni, aztán indulni fog remélhetőleg. de ja, házhoz is hozhatták volna ha annyira meg akarják javíttatni

szerk: tévedtem. és bakker ott van, kapni újonnan (?) pont ugyanazt a gépet [link] 480-as ssd-vel 65k. dehát ezt meg magának is megrendelhette vna ennyi erővel

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#18020) --ka válasza DJGABI (#18019) üzenetére


--ka
senior tag

Láttad a linket? Döbbenet mi van az emagon.

Ami a Lenovo-t illeti, az legalább 3 év garos, az árban a Win10; bekapcsolod és megy. Nem jó vétel, ebben nincs vita. ...és csendes.

[ Szerkesztve ]

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#18021) E.Kaufmann válasza --ka (#18020) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Ez mondjuk kevésbé lett volna átb... Kis RAM bővítéssel kellemes irodai gép lenne Gizikének.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#18022) DJGABI válasza --ka (#18020) üzenetére


DJGABI
addikt

Nézem. Mondjuk ezek nem emag által forgalmazott cuccok, többsége külsős cég, minden második román ráadásul. Kemény miket árulnak.

Csak random kattintgatok, de 100k-ért már tényleg kurrens gen gépet is kaphatott volna, ÚJAT [link]

Annyiból igazad van a Lenovot csak be kell kapcsolni és megy

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#18023) Top cat válasza KROK640 (#18005) üzenetére


Top cat
őstag

Na akkor summázva, elvitte a régi gépet, hozott egy lomot, ez került 70K-ba. Majd visszahozta a régi vinyót egy külső házban, ez került megint 30K-ba. :D

Arról már ne is beszéljünk, hogy be sem üzemelte a gépet, + venni kellett egy DVI átalakítót is hozzá.

Ezek után apuci őrjöng? Mond meg neki úgy is halloween közeleg, vegyen a boltba két ilyent és kösse a lábai közé. Utána menjen a drága kollégájához és üsse amíg nem adja vissza a pénz felét.

Ha ebbe belefolysz, jól nem fogsz kijönni belőle. :N
" a jövőhéten valamelyik nap kisántikálok" Még mindig nem jött helyre a lábad?
Úgy látszik te tényleg azt szereted ha fáj. A szó szoros és átvitt értelmében is.

(#18024) koby11h válasza Top cat (#18023) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ha kell a gép, akkor ölbe kapja apósjelölt és elviszi hozzád egy kis pálinkával együtt, leteszi a küszöbre és hazamegy.
Aztán ha kész a gép és elfogyott a gyógyszer, akkor jöhet érte, a gép ugyan ott lesz.
Probléma megoldva. :K

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#18025) opr válasza koby11h (#18024) üzenetére


opr
veterán

Teljesen egyetertek, KROK kicsit igazan a talpara allhatna ebben a szituban. ;]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#18026) quailstorm válasza DJGABI (#18019) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mitől rosszabb vétel? Beleestél az (i3 > Pentium G) marketingképzetbe?
Lehet csak két mag, de az elég bika. Valamint normális DCH driver van az integrált grafikához. HD2000-hez, ami lett véve, Win10 támogatás sincs. Még hackelt driverrel is kompromisszumos. Tudom jól, ezt a hsz-t is HD2000 + i5-2400 kombóról írom.

Úgyhogy az a gép minden tekintetben sokkal jobb. Még akkor is, ha 100k-ért sok, és régi. Csak most nem igazán lehet válogatni.

Használt üzletikkel az a baj, hogy kb. nincs Skylake és afölött. Esetleg Skylake még van.

[ Szerkesztve ]

(#18027) Syl válasza DJGABI (#18019) üzenetére


Syl
nagyúr

> Oké hogy új (bár kérdés hogyan?

A mai világban, amikor 1988-as IBM AT-t is lehet gyári csomagolásban venni? [LGR link] :B

Egyébként én a múlt héten vettem egy ilyet: [link]
i5-6500T, 8 GB DDR4, 256 GB nvme SSD, Win10 Pro - hangtalan, villámgyors és kisebb, mint a Mac Mini.
Ja, 60 pénz volt egy megbízható HA eladótól (tréfás számlával 75 lett volna)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#18028) Top cat válasza koby11h (#18024) üzenetére


Top cat
őstag

Apósjelölt már elköltött 100K-t. Nem akar az már rákölteni és mozdulni sem az ügy érdekében.

De minek is tenné ha van egy balek aki elmegy, megcsinálja, ha kell alkatrész megveszi. :D
És amíg nem működik, még a saját laptopját is odaadja.
"majdnem 100 ezrbe van ez a szar, és nem megy, már az én laptopomat akarja elvenni... "

(#18029) E.Kaufmann válasza Syl (#18027) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Eredeti bontatlan IBM PC-ért én is adnék 100e JMF-et :DDD

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#18030) --ka válasza Top cat (#18028) üzenetére


--ka
senior tag

"majdnem 100 ezrbe van ez a szar, és nem megy, már az én laptopomat akarja elvenni... "

Pontosan ez a mondat volt, ami elindított, hogy megnézzem, mit is lehet venni ezért az összegért manapság. Így találtam rá az új 3 év garos Lenovo-ra, és még nem is kerestem meg a legjobb ár/teljesítményű gépet.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#18031) koby11h


koby11h
aktív tag

Nekem is volt kb. 2 hónapja, hogy menjek már el házhoz SSD és + mem berakni, új Windowst telepíteni...
Mondom az nem megy, gépet elhozzák, megcsinálom itthon, eljönnek érte, együtt kipróbáljuk, ha még kell valami, akkor prótoljuk és elviszik.
Miért? Mert én közben itthon dolgozom, filmet nézek, csinálom egyéb dolgomat. DE, ha megoldják az ottani szórakoztatásomat, étkeztetésemet arra a röpke 2-3 órára (szerelés, memtest 1 ciklus, Windows, driverek és apróságok), akkor csak eljönnek értem és hazahoznak. Csinos lányok is legyenek!
Másnap nálam volt a gép, aznap délután el is vihették.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#18032) Syl válasza E.Kaufmann (#18029) üzenetére


Syl
nagyúr

Annyit én is :C

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#18033) opr válasza Syl (#18032) üzenetére


opr
veterán

Gondolkodás nélkül. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#18034) bambano válasza Top cat (#18028) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

olvasások terén kihívásokkal küzdők kedvéért: a lánya notebookját akarja elvenni.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#18035) emvy válasza qnadam (#18003) üzenetére


emvy
nagyúr

Sopranos.

while (!sleep) sheep++;

(#18036) Top cat válasza bambano (#18034) üzenetére


Top cat
őstag

Köszönöm hölgyem. :D

Felületesen olvastam. KROK előéletét ismerve, nem lenne meglepő az sem.

(#18037) koby11h válasza Top cat (#18036) üzenetére


koby11h
aktív tag

Előéletét ismerve nincs laptopja és talán nem is lesz :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#18038) hcl válasza koby11h (#18031) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

+ még akármi kell hozzá, az otthon van, náluk meg nincs.

Mutogatni való hater díszpinty

(#18039) --ka válasza E.Kaufmann (#17918) üzenetére


--ka
senior tag

Nem megkövezni, magánvélemény: Battlestar Galactica, a leges legutolsó snittől eltekintve (modern utcakép felvétel), nyilván lehetett volna tovább ragozni, de mivel már egy ideje sejteni lehetett a poént, nem volt értelme nyújtani a sztorit. (Az igazság az, hogy az utolsó évadot is összecsapták, de ettől még nagy kedvenc. Előre félek, hogy megint hozzá akarnak nyúlni.)

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#18040) Syl válasza koby11h (#18037) üzenetére


Syl
nagyúr

Előéletét ismerve, önként jelentkezett após(jelöltnél) és felajánlotta saját gépét, ajándékba :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#18041) koby11h válasza Syl (#18040) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ok, ott a pont! :C :R :C

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#18042) dingdongkng válasza Syl (#18011) üzenetére


dingdongkng
tag

Őszintén szólva, sikerült ismét kiválasztani a létező LEGROSSZABB időpontot az ügybe való belefolyásba... Itt már nyerni nem lehet, csak rossz híreknek a hozója lehet valaki. 2 helyen lehetett volna ebbe beleavatkozni, a legelején, és közvetlen az első átbaszás után, de ott is csak úgy hogy az üzlet visszacsinálásában segédkezni...

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#18043) Syl válasza dingdongkng (#18042) üzenetére


Syl
nagyúr

A Gyuri szavával élve:
Ha egyszer szereti ha fáj…
:DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#18044) fatpingvin válasza KROK640 (#18005) üzenetére


fatpingvin
őstag

Krok nem akarlak bántani és ne vedd személyeskedésnek de ezen a ponton ez már tényleg az idiótaság kategóriája amit csinálsz.

addig oké hogy nem passzoltad le kategorikusan amikor az apósjelölt önjáróan eldöntötte hogy ki fog b*szni 70 rongyot valamire amihez nem ért viszont kérhetett volna segítséget tőled is, ez már water under the bridge, viszont az hogy ezután még te rohangálsz köröket, ráadásul olyan módon hogy nem azt mondtad hogy oké akkor öreg most egy darab bővített mondatban kinyögöd hogy mi az igényed, én megcsinálom te meg a végén fizetsz, hanem a hozzá nem értő apósjelölted által vélt vagy valós hibákat kezded egyenként foltozgatni...

bocs hogy ezt mondom de ez ttényleg már a házhoz a pofonért esete. én valamikor 17 évesen jöttem rá hogy ilyet nem lehet csinálni. vagy az alany csinálja, vagy te, de ha az alany nem hozzáértő akkor nincs átmenet.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#18045) Silverboy válasza dingdongkng (#18042) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Léci Léci Léci-re kellet volna mondani azt, hogy ágyembugyesz oldjátok meg. Papa lassan 1 hónapja nem gépezik mert annyira fontos volt, lusta volt átjönni, átbaszták, és én legyek a rossz hír hozója? Meg a lónak a nemi szervét :DDD. Örök közmondással élve, "Vidd ahhoz akitől hoztad!"

De most belegondolva, ezek a svindlerek, hány és hány embert b*sznak át naponta, csak ebben a törpe országban... legyen az IT vagy autó... de lehet én vagyok ennyire hülye, hogy fél milliós laptopot sem én fogom szétb*szni, hanem tovább irányítom erre szakosodott kolléga felé (KH), vagy a kétszáz máttyásért vett modellvasuttammal is Csíkosháttú kollégához, megyek... Mert van kapcsolata a gyártókkal és ipari szinten űzi jó pár tíz éve... max 2 napig nem gyújtok rá... IT-re is igaz mint az autóra, vigyél magaddal hozzáértőt, vagy legalább kérdezd meg...

#18043 Syl
Mazohista nah... :DDD

#18044 fatpingvin
Én szoktam csinálni, percdíjban... fél óra hibakereséses szop*s 8000 / 4 óra után van kedvezmény, ha van süti/kávé/tea és még az ablakon kihajolva rá is gyújthatok a konyhába egy ecigire akkor kis kedvezmény jár :D.... az első 20000+ forintnál rájönnek, hogy ökrök voltak. ;]

[ Szerkesztve ]

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#18046) becenevem válasza fatpingvin (#18044) üzenetére


becenevem
aktív tag

Egyet értek.

Egy példa magamról. Mikor még fiatal voltam (2005,jól emlékszem), annyira ragaszkodtam az egyik csajhoz (vagy a szexuális igényeimhez inkább), hogy hasonlóan idióta voltam. Mai énem felrúgná az akkori énem, hogy térjek észhez. Nem ért annyit a csaj.

Remélem Krok, nem a csajhoz ragaszkodsz...

[ Szerkesztve ]

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#18047) fatpingvin válasza becenevem (#18046) üzenetére


fatpingvin
őstag

ezt nem a barátnőjére írtam. Krok korábbi sztorijait ismerve ez abszolút nem specifikus.

nem a leányzóból kéne kiindulni hanem abból hogy jól van-e ez így hogy a kolléga saját magát szopatja egy másik ember töketlensége, inkompetenciája és lustasága miatt

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#18048) Lenry válasza fatpingvin (#18044) üzenetére


Lenry
félisten

öreg most egy darab bővített mondatban kinyögöd hogy mi az igényed...

...kiválasztjuk a hardvert, és aztán itt, most, a te bankkártyáddal megrendeljük hozzám, ha megjött, akkor meg összeszerelem. szólok ha kész, akkor majd elviszed.

FTFY

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18049) E.Kaufmann válasza Lenry (#18048) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Szerintem meg rendelje meg a levonónt :D, a franc küszködjön ezután apósnak szereléssel, annyira meg nem húzza le, mint a másik húzta. De még egy használt márkás géppel is jobban járnak a Marseusból vagy pl PC-MAX-ból, ami utóbbi ráadásul még Debrecenben is van.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#18050) BiP válasza KROK640 (#18005) üzenetére


BiP
nagyúr

+30ezer? Ez a szintű lehúzás már lassan a büntetőjogi kategória.
Ha ilyen a barátja/kollégája, nem is kell már neki ellenség.

Amúgy az a bosszantó, mennyivel másabb szinezete lenne a történetnek, ha azt mondja, hé Krok, leendő új családtag, itt van 100e forint (+a régi gép értéke, mert erről se feledkezzünk meg), mit tudsz ebből kihozni?
(Nem pedig ingyen, tegnapra.)
És ebből kaphatott volna egy olyan gépet, ami újabb 10évre elég lett volna, és minden 2.nap lesz*pta volna magát, akkora lett volna az ugrás a HDD-s X2-höz képest.
+ még neked is jutott volna belőle egy kellemes kis haszon, kompenzálni a Tivadar vonalon bukott összeget.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.