Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34001) koby11h


koby11h
aktív tag

Ja, és kib@szott Valentin nap!!!
Fellépek a canadahun.com-ra reggeli közben olvasgatni és szívecskék mindenhol... :O

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#34002) Aljasvip válasza koby11h (#34000) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Áh ne viccelj, ő csak egy tipik multis p.cs csoportvezető szintjén van még, de nagy karrier elé néz.
Most még csak egy kisebb csoport életét keseríti meg az új kitalált fasságával, amiben persze nulla támogatást és felelősséget vállal. Ha jó prezentációkat tud erről csinálni akkor irány felfelé.

Next level az osztály-, majd pedig teljes céges szinten elcsavarni valamit az elviselhetetlen irányba, netán egy teljes platform/cluster fejlesztést is rábíznak majd, ahol csak 5+ év múlva lehet majd a szép PPT-k mögül kihámozni hogy teljes anyagi bukás, elindulni is felesleges volt abba az irányba... De hát ugye akkor már túl magasra jutott ez a sikereket halmozó vezető, és hogy ne csináljon több bajt felfelé buktatják.
Az egyetlen remény, ha elhagyja a céget és kihűl a sz.r amit itthagyott.

A valósággal való bárminemű egyezés a képzelet szüleménye. :DDD

(#34003) hcl válasza hcl (#33999) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Illetve : Idegen nyelven beszélő emberek; anyanyelvi helpdesk van, külső cég adja, tehát minden országra, ha felhívja valaki, akkor tud velük beszélni.

@koby11h : " ha valami nem megy, akkor kérdezzék a support-ot."
Itt ugyanez cégen belül :D

@Aljasvip : Ki lehet az általában hámozni korábban is, csak senki nem akarja, mert kínos :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#34004) bambano


bambano
titán

fenébe... a vi és az áramszünet nem jó párosítás...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#34005) E.Kaufmann válasza bambano (#34004) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Próbáltál gyorsan menteni, amíg még bírja a szünetmentes és belekavarodtál :DDD ?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#34006) bambano válasza E.Kaufmann (#34005) üzenetére


bambano
titán

nincs itthon szünetmentes.
még...
végülis jobban belegondolva van szünetmentesem. valahol a raktárban :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#34007) Lenry válasza bambano (#34006) üzenetére


Lenry
félisten

nincs itthon szünetmentes.
:Y
nálunk amilyen fasza a villanyhálózat, lassan a Playstation is kapni fog egy UPS-t

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#34008) hcl válasza bambano (#34004) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

WTF :D
Bármi más szőnyegszerkesztő se jó áramszünettel...
A temp file nem maradt ott? :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#34009) E.Kaufmann válasza Lenry (#34007) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Nekem sincs az asztali géphez, bár gondolkoztam rajta. A hálózat meg a NAS van szünetmentesítve, bírja is vagy fél óráig az FSP nano 400.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#34010) bambano válasza Lenry (#34007) üzenetére


bambano
titán

nagyon sokáig ment az, hogy évekig nem volt áramszünet. az elmúlt időszakban meg volt legalább három. hogy most a városi hálózat ótvar, vagy betettek a töltök, vagy rossz a ház kapcsolószekrénye, nem tudom. ez utóbbira már kért a közös képviselő zsetont, hogy cseréljék...

azon agyalok, hogy rakok fel szigetüzemű napelemet és arra dugom a gépeimet. most jelent meg dc tápos itx alaplap, meg T-s 14.gen intel proci.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#34011) fatpingvin válasza bambano (#34006) üzenetére


fatpingvin
őstag

"nincs itthon szünetmentes."

hogy fog így zavartalanul végigfutni a memtest? ;] ;] ;]

én rádrótoztam egy 45ös autóakkut a kis APC szünetmentesemre... arról az asztali gép elment két-kétésfél órát, terheléstől függően.

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#34012) Oldman2 válasza fatpingvin (#34011) üzenetére


Oldman2
veterán

hogy fog így zavartalanul végigfutni a memtest?

Azért tart „sokáig”, mert gyakran újra kell kezdeni...
:R

(#34013) fatpingvin válasza Oldman2 (#34012) üzenetére


fatpingvin
őstag

mondom én hogy kell az az UPS... egy fél ruhásszekrényre való autóakksival ;]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#34014) Top cat válasza fatpingvin (#34013) üzenetére


Top cat
őstag

UPS ugyanmá. Kell egy ilyen, oszt jóvan. :DDD

(#34015) E.Kaufmann válasza fatpingvin (#34011) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Akkor nem ismered a viccet. A kissebségihez kimegy a biztosítós, mert kirabolták.
-Mit vittek el?
-Két tévét, három videómagnót, két mosógépet....
-Na de Gazsi! Be sincs vezetve az áram!
-...ja és két aggregátort...

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#34016) koby11h válasza fatpingvin (#34013) üzenetére


koby11h
aktív tag

Aggregátor is kellene... csak a biztonság kedvéért. Csak mondom.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#34017) koby11h válasza E.Kaufmann (#34015) üzenetére


koby11h
aktív tag

:K Pontosan!

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#34018) fatpingvin válasza koby11h (#34016) üzenetére


fatpingvin
őstag

nem hülyeség, bár a benzin bizonytalanabb mint a víznyomás, szóval maradok a vízhálózatra köthető miniturbinánál :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#34019) bambano válasza fatpingvin (#34011) üzenetére


bambano
titán

újrakezdem...
nem végzünk félmunkát :DDD

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#34020) E.Kaufmann válasza fatpingvin (#34018) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

100-as benya (jobban eláll) vagy dízel üzemű cucc :DDD
Amúgy meg havonta egyszer be kell röffenteni így-is úgy is, bár én sem üzemeltettem ilyesmit.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#34021) hcl válasza E.Kaufmann (#34020) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én de. Volt az egyik melóhelyen. Negyedévente jöttek karbantartani, akkor egy 10 perc járatás. Volt mellé 2 szekrény méretű UPS, meg 2 szekrény akku. Pár óráig csak arról elment az egész kóceráj :D

Agyturbina volt a UPS majsztró :)

Ma az L2 indián kiveszi a gépet a domainből, de nem tudja visszatenni (neki az van leírva, hogy if olyan jegy, then domain rejoin). Nem szól. Egy idő után hazamegy. User nem tud dolgozni. 1 napig.
:O

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#34022) koby11h válasza hcl (#34021) üzenetére


koby11h
aktív tag

Indiánt megkérni, hogy holnap már csak a HR osztályt keresse... probléma megoldva.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#34023) hcl válasza koby11h (#34022) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Inkább azt, amelyik ilyen az utasítást írta :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#34024) koby11h válasza hcl (#34023) üzenetére


koby11h
aktív tag

Legyen akkor mindkettő, mert kérdezhetett is volna mielőtt hazamegy!

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#34025) hcl válasza koby11h (#34024) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Na igen :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#34026) Diabolis


Diabolis
tag

Hétvégén megfűztem az asszonyt, hogy agykiürítés címen beröffentem a százezres véhatost. Előtte nap úgy is jött egy hívás a legnormálisabb telephelyemről, lessük meg, nincs messze.
Természetesen elhangzott a “de jó hogy itt vagy” mondat, amire közöltem, hogy nem vagyok itt, hétvége van, csak kocsikázok, egy eszközt jöttem megnézni, semmi mást, tessék hívni az ügyeletet, amúgy sem laptop sem csavarhúzó nincs nálam. Annyira nem hitték el, hogy meg kellett mutatnom, hogy nem a cégessel jöttem. Persze a csajok ismerték a működési elvet: “kérsz kávét?”
A másik eszköz is készen lett :DD
Hazafelé még elmagyaráztam a yardnak, hogy az autó amúgy gyári, körbeleste, majd megállapítottuk, hogy azért állított meg mert hagytam. Ő valami egyhat skodával volt, ami amúgy száznyolcvanat is megy. Nem szóltam, csak mosolyogtam :D

[ Szerkesztve ]

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#34027) opr válasza Diabolis (#34026) üzenetére


opr
veterán

Ez milyen vas pontosan? :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#34028) hcl válasza Diabolis (#34026) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A rendőr elég elnéző volt :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#34029) Diabolis


Diabolis
tag

B Vectra 2.5 V6 :D Az oldalamon van blogsorozat.

Hcl: apja fszt már bocs, vizsgabiztosokat ne írja már felül :D
Amúgy irmscher tanúsítvány a kesztyűtartóban.

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#34030) opr válasza Diabolis (#34029) üzenetére


opr
veterán

2.5 V6 az szép és jó. Beröffen egy szívó V6, az minden autóbuzi számára azonnali mosolyt jelent még dugóban állva is. Jó szórakozást!

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#34031) bambano válasza opr (#34027) üzenetére


bambano
titán

Aki követi a blogját, tudja, hogy egy kisköbcentis B vectra ;]

diabolis: olyat már hallottam, hogy "felsőbb" körökben meztelen csajokról szippantják az anyagot, na de kávét??? :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#34032) hcl válasza Diabolis (#34029) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Kötekedésben jók a mieink :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#34033) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Tegnap előztem egy kamiont pályán kis 1.2-es motorral, de sebességhatár közelében. Előtte ment egy rendörautó, de tisztes távolsággal, hogy simán befértem kozéjük. Be is kellett, mert jött a merci nagy sebbel a hátsómba, de ahogy meglátta a rendőrautót, hát hírtelen nem elfogyott az a ménykű sok köbcenti és lóerő? :DDD Örömmel néztem, hogy becsicskult :D

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#34034) Diabolis válasza bambano (#34031) üzenetére


Diabolis
tag

Most tényleg arra a fél liter különbségre vered a nyálad? :D

Hcl: amúgy abszolút nem kötekedett, teljesen normális volt. Időnként megállítanak Wilsonnal, körbenyálazzák, megállapítják, hogy rozsdásodik, de megmutatom nekik a fékeket, rugókat és megnyugszanak.

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#34035) bambano válasza Diabolis (#34034) üzenetére


bambano
titán

700 köbcenti :P
nem mintha 500 köbcenti ne számítana, pl. egy barátnőnél ;]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#34036) Diabolis válasza bambano (#34035) üzenetére


Diabolis
tag

Kerekítve a 700 az 500 :D
A többi igaz :D

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#34037) hcl válasza Diabolis (#34034) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jó fej rendőröket fogsz ki :) Vagy csak az teszi, hogy nem a tipikus Audi/Bömbi/Merci.

Mutogatni való hater díszpinty

(#34038) BiP válasza E.Kaufmann (#34033) üzenetére


BiP
nagyúr

Én a csicskákon akkor "röhögök" és egyben bosszankodok is, amikor nyomja az autópályán, levillog mindenkit, de a VÉDA előtt nyomja a satut, és 110-zel pötyörög át a kapu alatt (nem, nem 130, határozottan lassabban, félősebben), majd a kapu után gázfröccs.

(#34039) BiP válasza Diabolis (#34034) üzenetére


BiP
nagyúr

Időnként megállítanak Wilsonnal,
Mi ez a Wilson?

(#34040) Diabolis válasza hcl (#34037) üzenetére


Diabolis
tag

Is-is.
Látok én olyan tuningot, ami közveszélyes, mégis tapossa neki a barom.
Ellenben én éjszaka is be tudom tartani az ötvenet a faluban, és oda tudok nézni a zebrához. Persze, nekem is volt már kötekedő zsaru, vele közöltem, hogy semmit nem fogadok el, jelentsen fel nyugodtan. Megmutattam neki a vizsgaképeket is, majd rákérdeztem, hogy hány, minősített vizsgabiztos több órányi munkáját óhajtja felülírni öt perc alatt?
Jött a mostazegyszerelengedem.... Cserébe induláskor úgy megszórtam murvával, mint a szrt...
De egy ilyen vt, a többi ha magasról is kezdte, pár perc alatt megnyugodott, és onnantól csak leskelődött. És hallgatózott ("picit megtúráztatnád?") :D

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#34041) Lenry válasza BiP (#34039) üzenetére


Lenry
félisten

a szóbanforgó autó neve

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#34042) Diabolis válasza BiP (#34039) üzenetére


Diabolis
tag

Ő a százezres véhatos. Mr. Wilson Fisk.
Nagy, fehér, elegáns, erős és megbbsza anyádat :D

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#34043) Diabolis válasza BiP (#34038) üzenetére


Diabolis
tag

És sokszor nem is véda, csak matrica kapu :D

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#34044) Lenry válasza BiP (#34038) üzenetére


Lenry
félisten

ettől én is agyérgörcsöt tudok kapni, mert rohadtul balesetveszélyes, hogy kvázi indokolatlanul fékez nagy sebességről.
mintha jutalompont járna a VÉDA alatti minél lassabb áthaladásért... :W

#34043 Diabolis yepp, M5-ön pl egy sebességmérős kapu sincs (szerencsére :DDD :B )

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#34045) szebe válasza Diabolis (#34043) üzenetére


szebe
őstag

Pihenőkben szokott állni sárgavillogós útdíjellenőrző autó (leginkább teherautókat néznek afaik). Na, arra is rendszeresen megy a satu.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#34046) BiP válasza Diabolis (#34040) üzenetére


BiP
nagyúr

Hadd legyek megint értetlen:
Megmutattam neki a vizsgaképeket is, majd rákérdeztem, hogy hány, minősített vizsgabiztos több órányi munkáját óhajtja felülírni öt perc alatt?
Ez mi? Tuningverdához külön vizsga kell? Vagy a sima jogsin megy ekkora pörgés?

#34041 Lenry + #34042 Diabolis : köszi. Így már rémlik, korábban írtad is a nevét, de nem kapcsoltam. Kávé előtt vagyok még :)

[ Szerkesztve ]

(#34047) bambano válasza Lenry (#34041) üzenetére


bambano
titán

ugye? rendes fórumtárs emlékszik a másik történeteire, főleg az autósokra. akár wilsonról van szó, akár egy kiflibe hajtott passatról...
;]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#34048) hcl válasza Diabolis (#34040) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Meg nem tuningot... csak olyan állapotú autót. Azt' nem zavar senkit :W

Murva, yeah :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#34049) bambano válasza Diabolis (#34043) üzenetére


bambano
titán

ja, okosan, az m3-ason Gyöngyös egyik végében véda kapu van, a másik végében meg matrica kapu. nyilván nehéz lett volna egy cuccra rakni...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#34050) BiP válasza bambano (#34049) üzenetére


BiP
nagyúr

2 paráztató jobb, mint az egy (forgalomlassítás céljából). valószínűleg emiatt.
(még valószínűbb, hogy a 2 banda egyszerűen nem beszél össze, nem egyeztet ilyenekről)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.