Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jUUh


jUUh
addikt

Nehéz lett volna a címbe beleírni? ;]

Samsung Galaxy S23+

(#2) Songoman válasza jUUh (#1) üzenetére


Songoman
aktív tag

Click bait, mint mostanában az Index.hu

(#3) judas13 válasza jUUh (#1) üzenetére


judas13
addikt

Ez a portfóliós stílus remélem itt nem terjed el.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#4) razorka777


razorka777
veterán

Azért se kattintok. :)
Mennyibe kerül?

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#5) DraXoN válasza Songoman (#2) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Ez a címadás már 15 éve terjed legalább (marketing szakon/órákon/tanfolyamokon kimondottan oktatják ezen címadásokat, hogy nagyobb találati arányt lehet elérni ha nem közlik egyből az információkat is)

razorka777:
Ez most "csak" egy kar és 3 fog. Nem kell érte anyóst is zálógházba rakni.
Igaz, évről-évre drágábbak, én pont ennyiért vettem anno újjonan az LG v20-amat 2017 nyarán (akkor 1 éves modell volt).

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#6) kbyte1024


kbyte1024
veterán

Még mindig gyenge a vas. Szokásos Honor betegség ez.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7) Songoman válasza DraXoN (#5) üzenetére


Songoman
aktív tag

Valamire való, komolyabb sajtótermék nem él ezzel az eszközzel. Az index.hu is akkor kezdte el, amikor betagozódott a NER-be. Nézz meg egy 444.hu vagy Telex.hu cikket, ott sokkal kevésbé (mondhatni szinte nem is) élnek ezzel az eszközzel.
Mindezek miatt (is) hagytam abba pl. az index.hu vagy a portfoilo.hu olvasását, mert idegesítő.

(#8) laci1892 válasza kbyte1024 (#6) üzenetére


laci1892
senior tag

Én amennyire megvoltam elégedve a 90-el úgy kezdtem el realizálni hogy abszolút nem éri meg a honor.

Elég szubjektív vélemény de.... : egy pixel 7a ( most mondtam csak egy példát) melett enm tudok reális okokat mondani miért éri meg bárkinek is jobban a honor.

Talán a magic 6 pro ami elgondolkodtató.... Talán.

[ Szerkesztve ]

(#9) tms+ válasza Songoman (#2) üzenetére


tms+
tag

remélem, hogy nem terjed itt is el ez a clickbait címadás, mert borzalmas

Galaxy S24 & S23 Ultra | Watch4 44mm | Buds Pro

(#10) Ba cy lus


Ba cy lus
őstag

Ezt a MP-háborút be kéne fejezni, hogy már szelfikamerának is rendszeresítik lassan az 50 MP-t.

Inkább azzal reklámoznák a telefonok kameratudását, hogy mennyi adott lencsének a felbontóképessége (pl.), merthát ezen múlik a valós fotós tudás jórésze, ez a szűk keresztmetszet.

[ Szerkesztve ]

(#11) janeszgol


janeszgol
félisten

Baromi szép telefon. Ennyi. Gyenge hardver, a Honortól én még nem láttam olyan oledet, ami ne 120 Hz-en kaparná ki a szemem (nincs DC dimming, az Oppoval kezet foghatna).
A Ram mennyisége okés, a háttértáré is, de csak UFS 2.2 sajna. Ez ma már nem teljesen pálya ebben az árban.
A kamera meg. A Xiaomi 108 mpx-el produktuma nagyon jó. Senki másé nem az. De meglátjuk!

(#12) laci1892 válasza janeszgol (#11) üzenetére


laci1892
senior tag

Amúgy nekem a 11t pro tört össze. Gyorsan kellett venni valamit így jött a honor 90. A 108mpx ott sokkal szebb képeket szült, mint itt a 200mpx

Cserébe a Xiaomi frissítési ciklusa szar. Erősen pixel felé hajlok :N

(#13) judas13 válasza razorka777 (#4) üzenetére


judas13
addikt

:K
129 990.-

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#14) szemy94 válasza tms+ (#9) üzenetére


szemy94
senior tag

Ez az oldal megérdemel annyit, hogy kattints szerintem, nem akkora clickbait, nem próbál másra utalni, mint ami.

Origo például bajnok ebben, ahol úgy fogalmaznak, hogy félreérthető lehessen, itt egyértelmű, hogy mire kattintasz.

Mi13T, S9, xBox One S 1TB

(#15) haruspex válasza szemy94 (#14) üzenetére


haruspex
aktív tag

Jó, de origora max véltlenül kerul normális ember mióta lézerjani szomorú lett, meg akit erdekel hogy hetente kitor a 3 vh.... Magát komolyan vevő oldal nem címez így szerintem sem.

A honor árazása helyenként egészen szüreális....

[ Szerkesztve ]

(#16) szemy94 válasza haruspex (#15) üzenetére


szemy94
senior tag

Én is csak elvétve találkozom velük hál' az égnek, értem miről beszéltek, tőlük hányok én is, de erre ne infláljuk el a clickbait szót, mert ha ez az, akkor mi nem az?

Mi13T, S9, xBox One S 1TB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.