Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86051) fatpingvin válasza hcl (#86050) üzenetére


fatpingvin
őstag

jó, hát a rfkill-t mire tartjuk ha nem arra hogy szoftveresen felülírjuk a fizikai wifi switchet? :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#86052) koby11h


koby11h
aktív tag

Eladó laptop:

Gratulálok a hiányzó driverekhez...
A szakszerű leíráshoz. Mivel bolt, azért illenék nem írni olyanokat, mint a regisztrált Windows (mi, Home, Pro?), újszerű akkumulátor (kapacitása, gyári-e, elhasználódás mértéke?), vagy a külső tisztítás (más képeken látszik, hogy ujjlenyomatos, poros - legalább a fotóhoz tényleg le kellett volna törölni).
Ahhoz is, hogy képtelen vagy képmetszővel csinálni képet, azon nem Te látszanál, hanem a képernyő tartalma...
És végül a 70000 Ft-os madárfogó árhoz! :P

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#86053) oriic válasza koby11h (#86052) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Regisztrált Windows"

Lol. Amúgy simán megvesznek ezzel bizonyos embereket, holott kb egy aktivátorral mókolt rendszerről van szó 100%

Arról nem is beszélve, hogy szerintem 70k drága ezért.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#86054) MasterDeeJay válasza oriic (#86053) üzenetére

Nekem van egy dell chromebookom hasonló hardverrel, ha felét kapnám érte mint amit ezért kérnek már pezsgőt bontanék. Pedig az még használható is valamire. Windows ilyen atom procival háát, türelmesnek kell lenni hozzá az biztos.
Amúgy lehet rajta igazi eredeti win10 home is akár (win7 oem bios integrált kóddal), láttam már nem egy akciós akkori 100eft alatti notin eredeti win-t, nem csak freedost.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#86055) oriic válasza MasterDeeJay (#86054) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet ezért ennyi az ára, mert eredeti Win van rajta. Látod erre nem is gondoltam. ;]

Live-Die-Respawn

(#86056) koby11h válasza MasterDeeJay (#86054) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nem kétlem, hogy eredeti a Windows, de ha pl. egy Home, akkor én nem szeretnék ilyet az AD-s munkahelyeimen látni.
Itt pedig konkrétan irodai munkához is ajánlják. Akkor írja, hogy kisirodai, ott talán nincs AD.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#86057) fatpingvin válasza oriic (#86053) üzenetére


fatpingvin
őstag

ezzel egyébként az őrületbe tudnak kergetni, egyesek azt hiszik hogy ez árképző. a BIOS-ban lévő kulcs talán valamennyire, amúgy meg egyáltalán nem.

múltkor volt hasonló, valami irodai gépet néztem, elég basic, nem baj mert szervernek kellett volna, rajta viszont win10 pro, aktivált, hirdetésben leírva hogy alkuképes. ráírok az eladóra hogy a win10 mennyire árképző, illetve hogy a kulcs az BIOS-ban van vagy külön aktivált? külön aktivált és árképző. mondom oké, akkor legyen az hogy 15k mínusz és nem kérem a kulcsot, win10 pro ennél többért megy itt aprón is.

há' az úgy nem megy, ötezret enged belőle de akkor a vinyó marad mert hogy azon van.

itt mondtam hogy oké akkor nem ezeket a droidokat keressük, csak a vinyó önmagában ér kb annyit, nekem meg a telepített windows pontosan ugyanaz mintha teljesen blank lenne, ugyanis első dolgom nullázni az egészet és formázni ext4-re.

nem lett belőle üzlet, wonder why

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#86058) Syl válasza oriic (#86055) üzenetére


Syl
nagyúr

Nagy ügy. Nekem olyan iPad-em van, amire eredeti Windows 7-et raktam :P :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#86059) koby11h válasza Syl (#86058) üzenetére


koby11h
aktív tag

Zsír! Így még OS/2 Warp-ot is lehet rá rakni :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#86060) Syl válasza koby11h (#86059) üzenetére


Syl
nagyúr

Olyanom nincs, de a WIndows ME nagyon jól áll rajta :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#86061) Gyuri27 válasza fatpingvin (#86057) üzenetére


Gyuri27
félisten

Van itt baj kérem.
Szerver és win 10?
Ez olyan érzés Gates bácsinak mint ha egy 20 éves egzotikus lány lenge öltözetbe, fűszoknyába svájci csokival kenegetné a himbilimbijét. :DDD :P

Syl: ez csak rajta van és nem benne. Mutass egy képet ahol ez a win a háttéron (ban) van.

Úgy látszik néha be kell irnom, mert itt aztán zavar van a fejekben.
Mint a gyerekek az oviba. Zajongás meg lárma. Oszt nem játszik szépen senki. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#86062) Chaser válasza MasterDeeJay (#86054) üzenetére


Chaser
titán

cpu-s csodákhoz az ms ingyen adott licenszet - nem tudom mi volt a pontos feltétele, de sok olcsóbb tableten is volt win legálisan -

szerk:
csak az maradt ki hogy atom az a cpu ( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86063) Syl válasza Gyuri27 (#86061) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem is azt írtam, hogy benne van! A hideg kifagyasztotta a szemgolyókocsonyádat? :P ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#86064) BiP válasza fatpingvin (#86057) üzenetére


BiP
nagyúr

Amúgy telepített Win meg árképző lehet, hiszen a laikusnak számíthat, hogy nem kell rá rendszert telepíteni. "ingyen tegnapra" topikban pont az mindig a nyűg, hogy az átlaguser azt hiszi, hogy egy rendszertelepítés az ingyen van.
Más kérdés, hogy nekünk egy előtelepített Win csak felesleges nyűg, mert +1 dolog, amit le kell pucolni.
Szóval árképző, de nem 15k értékben. Főleg, ha valami aktivátoros cucc. BIOS kulccsal még ér valamennyit.

#86062 Chaser : Asszem 10" volt, de hogy alatta vagy felette, nem emlékszem :)
És ja. 2magos Atom, 5W fogyasztással, csúcsgép lehet. Akkor már inkább valami core2.

[ Szerkesztve ]

(#86065) envagyok válasza Syl (#86058) üzenetére


envagyok
veterán

Nem adod el?
Érdekel.
De csak a win7, az ipad maradhat.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#86066) Chaser válasza BiP (#86064) üzenetére


Chaser
titán

ilyesmi volt, de nagyobb netbookok is kaptak free wint
win telepítés boltban 3-5k lehet most driverezve - mondjuk ma már az nem nagyon kell jó esetben -
volt "szerencsém" néhány ilyen atomos csodához, ha ellenségem lenne annak se kívánnám, pláne amikor megfejelték lassú hdd-vel

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86067) fatpingvin válasza Gyuri27 (#86061) üzenetére


fatpingvin
őstag

nope. nekem a hardver kellett volna, felhasználási területét tekintve szerver funkcióra, az eladó asztali gép kategóriában árulta win10-el telepítve.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#86068) KROK640


KROK640
veterán

1 órás friss újonc 105 ezerért hirdeti a 4GBos RX570-et (pár hete még 70-ért adtam el, egy éve kb 30 ezret ért), ami sosem volt húzva, és csak játékra volt használva. Persze csak hivatalos stockimage-ekkel hirdetve a portékát. (RX570 Asus ROG Strix OC Edition (4 GB/GDDR5) )

A másik harcostárs, tévedésből vett egy AMD RYZEN 5950X CPU-t, ám 14 nap alatt sem jött rá, hogy az alaplapja nem fogja támogatni, ezért mindössze 270 ezerért áruba bocsájtja, ahelyett, hogy vett volna egy 25-30 ezres alaplapot alá. Az Iponon 305 ezer ez a CPU. Tehát benyel inkább egy 35 ezres buktát, minthogy vegyen alá 30-ért egy lapot... Érdekes. De itt legalább nem netes stock képek vannak.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#86069) fatpingvin válasza BiP (#86064) üzenetére


fatpingvin
őstag

oké, akkor ha legközelebb eladok valamit dobjak fel rá egy Ubuntut OEM telepítéssel és csapjak rá 5e plusz mert hogy bedugod és használhatod?

ugyanis itt nyilvánvalóan nem a licenszkulcsot fizeted meg hanem azt a kényelmet hogy nem kell telepítened.

viccet félre, szerintem ez valahol alap hogy adott-vett vason ha nem gyárilag van rajta valami akkor egyrészt első dolgom ledarálni a francba, akkor is ha pont az a rendszer amit rá akarok tenni (ezt én routerekkel is megcsinálom, ha OpenWRT-vel vettem akkor is telepítek rá OpenWRT-t...) ha meg licenszkulcsos, akkor a kulcsot kérem, nem a telepített instance-t.

persze nem tudom hogy mekkora fájdalom windowst telepíteni, soha nem volt hozzá balszerencsém hogy ilyet kelljen csinálnom vagy akár csak végignéznem. ha akkora sz*pás mint használni akkor megértem hogy árképző az hogy leveszi a júzer válláról a nyűgöt.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#86070) pn4hvq válasza KROK640 (#86068) üzenetére


pn4hvq
senior tag

"mindössze 270 ezerért áruba bocsájtja, ahelyett, hogy vett volna egy 25-30 ezres alaplapot alá"
Vagy vette mondjuk 220e-ért és körített mellé egy történetet, hogy miért eladó :)

(#86071) Chaser válasza KROK640 (#86068) üzenetére


Chaser
titán

az aprón kb minden második emberke friss reges és vga-t akar eladni, de ez már jó ideje így van
az árakat meg a piac szabta meg

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86072) KROK640 válasza F.E.K.. (#86030) üzenetére


KROK640
veterán

Tehát kérkedik azzal, hogy az autópályán gyorsan hajt ezzel :D
(aztán majd kérdezhet, hogy vétkezett, mikor kérdekedett, hogy túl gyorsan érkezett és nem fékezett?)

Az autó nem eszi a vizet, de inni még ihatja xD

"197000 mulva oil" ez mikor kell majd olajat cserélni, vagy ez az ára lenne? Esetleg ennyi ára olajat kell rálocsolni mielőtt felgyújtod??

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#86073) hcl válasza fatpingvin (#86051) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Már amit lehet :D

@koby11h : "Ahhoz is, hogy képtelen vagy képmetszővel csinálni képet"
Mert nem bolt, hanem "bolt" :D
Biztos tud számlát is adni :D

"Itt pedig konkrétan irodai munkához is ajánlják."
Szerinted van fogalma arról, hogy mi az az AD? :D

@Syl : LOL :D

@Gyuri27 : Szerver az, amire azt mondjuk, hogy az :)

@KROK640 : "Tehát benyel inkább egy 35 ezres buktát", mindenhogyan :D
De ki tudja, lehet egy ötösért esett le a kamionról az a proci :D

@fatpingvin, BiP : Amúgy halál, akartak már úgy venni tőlem winyót, hogy Windows van-e rajta? Meg gépeknél is az az első kérdés. Nem tudnak telepíteni, fogalmuk nincs, mi az a kulcs, stb.

Mutogatni való hater díszpinty

(#86074) fatpingvin válasza hcl (#86073) üzenetére


fatpingvin
őstag

ha lenne PS3-am, nálam az is szerver lenne. valószínűleg. asztali gépnek kényelmetlen, másra meg nem igazán tudnám használni. bár mondjuk arra se, régi vas már, maximum a kuriózumértékee okán lenne érdekes.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#86075) BiP válasza fatpingvin (#86069) üzenetére


BiP
nagyúr

Neked, nekem nem ér plusz pénzt. De amúgy meg ha valaki laikus, normál esetben neki fizetni kéne azért, hogy egy üres vasra rendszer kerüljön.
Tehát egy rendszerrel árult gép egy ilyen laikusnak többet ér (még ha nem is akarna többet adni érte), mint egy olyan gép, amin nincs.
Erre mondom, hogy árképző hatása van, még ha nekünk ez 0 Ft-t pluszt ér, szóval ezt mi úgyis lealkudnánk.

(#86076) fatpingvin válasza BiP (#86075) üzenetére


fatpingvin
őstag

ebben mondjuk van valami. ettől még szürreálisnak érzem valahol, de nyilván ennek nem én vagyok a targetje.

erről az jut eszembe amikor egyetemi éveim megkezdésekor a családi kasszából elkülönítésre került számomra egy X összeg hogy vegyek belőle magamnak laptopot... utólag visszatekintve nem volt a legjobb vásár de nem panaszkodhatom, még mindig azt használom :D viszont az eladót majdnem agyoncsaptam amikor negyedszerre sem tűnt úgy hogy felfogta volna miszerint nem, én kifejezetten olyan darabot keresek amin nincs gyárilag windows, ugyanis nem szándékozom azért 20e-vel többet fizetni hogy otthon első dolgom legyen legyalulni róla. nem értette.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#86077) Syl válasza envagyok (#86065) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem. Szentimentális értéke van mindegyik Windows dobozomnak (98, me, 2000, xp, vista, 7). Ragaszkodom hozzájuk :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#86078) hcl válasza fatpingvin (#86074) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nekem is így :D

@BiP : "De amúgy meg ha valaki laikus, normál esetben neki fizetni kéne azért, hogy egy üres vasra rendszer kerüljön."
Valójában tökingyen meg tudja oldani, de általában gondolkodni luxus :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#86079) envagyok válasza Syl (#86077) üzenetére


envagyok
veterán

Megértem :)

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#86080) BiP válasza hcl (#86078) üzenetére


BiP
nagyúr

Nyilván. De pont ezt mondom, hogy az "ingyenkéne" topikban is folyamatosan ezt sírjuk, hogy hiába "csak egy rendszert feltenni semmiség", azért tudjuk, hogy ezért pénzt lehet kérni, hiszen ez munka, főleg azért, mert a laikus nem ért hozzá, és igenis tessék megfizetni.
Erre ebben a topikban meg furán néz rám mindenki, amikor azt mondom, hogy egy Wint/rendszert feltenni dolognak pénzben kifejezhető értéke van? nem értelek titeket.

(#86081) hcl válasza BiP (#86080) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Lusta és hülye arcokból lehet megélni, ennyi. Nyilván amikor valami speckó szerszám/tudás kell valamihez, akkor nem járható út, de egy OS telepítés már tizenéve nem művészet, bármilyen OS-ről is legyen szó, aki akarja, meg tudja oldani.
Persze, hogy van értéke, mert munkaóra, de a röhögés tárgya, hogy selling point az, hogy már meg van csinálva :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#86082) BiP válasza hcl (#86081) üzenetére


BiP
nagyúr

nekünk nem selling point. 15ért meg már inkább szánalmas, mint vicces.
De tudod te is, hogy ha rendszer nélkül árulná, az első kérdés úgyis az, hogy vindóz van-e rajta, és ha nincs, akkor dobjon már rá egyet. :)

(#86083) hcl válasza BiP (#86082) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Persze, érteni értem, csak vicces, főleg, amikor már winyót is úgy keresnek :D
Mondjuk úgy már tudom, hogy annak se kell eladni, aki így kezdi :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#86084) Gyuri27 válasza hcl (#86073) üzenetére


Gyuri27
félisten

Csak nem win 10-el koma! Ne szóljál be amúgy. Mert rád negyek mint öreganyám az akciós farhátra a hentesnél.

Amd - Radeon - Ryzen

(#86085) Chaser válasza Gyuri27 (#86084) üzenetére


Chaser
titán

;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86086) KROK640 válasza tope (#86037) üzenetére


KROK640
veterán

2000-es évek első felében (amikor még nagyon gyorsan fejlődtek a dolgok és nem az volt mint most, hogy egy 3 éves géppel azért egész jól el lehet lenni) játszódott le a köv történet : Volt a faluban egy iszonyatosan túlárazott régi gép. Megkérdeztem már tőle, hogy na és mégis a 3 éves gép (ami akkor már kb csak retrozni volt jó) miért kerül ennyibe? Hát mert ő ennyiért vette 3 éve, és nehogy már bukjon rajta ...

de a dolog nem volt egyedi, ha valakinek új gépet raktunk össze és felemerült a régi részben vagy teljesen történő eladása, rendszeresen kaptam azt mikor mondtam rá egy árat h mennyi a reális, hogy ne hülyéskedjek már ő 120ért (most csak írtam valamit) vette, ő nem fog ilyen sok pénzt elbukni. És ment a pár éves használhatatlan gépek felsz0pása, hogy azok mennyit érnek, mert sokért vette, és a végén inkább hozzátette a régi gép árát, az újhoz, és megtartotta a régit, mert át akarom verni. Aztán 1 év múlva meg ingyen ment tovább a családba, mert csak lom...

Ma sem lenne életszerű egy 3 éves gépet újkori árán árulni (bár ha tovább jönnek ezek a hiányok, akkor igen, sőt...még lehet hirdetni 3 évig teszteltnek is ) de akkor meg pláne durvább volt ez.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#86087) envagyok válasza Gyuri27 (#86084) üzenetére


envagyok
veterán

Akkor ő volt az:

:DDD

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#86088) envagyok válasza KROK640 (#86086) üzenetére


envagyok
veterán

"Ma sem lenne életszerű egy 3 éves gépet újkori árán árulni"
Hm...
Az eladó 3 éves pc-k legnagyobb részét úgy látom, hogy a 3 évvel ezelőtti új áruk felett árulják most.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#86089) KROK640 válasza fatpingvin (#86041) üzenetére


KROK640
veterán

Egyiket sem használom. Mert nincs is rá szükségem.
Sőt, a legritkább, hogy 1-2GB alatt bármiért is pendriveot ragadjak, az elmegy mailben, vagy fellövöm FTPre.
Ma már egy Win telepítőnek is legalább 8-as pendrive kell. És akkor még mellé az utils könyvtár.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#86090) KROK640 válasza MasterDeeJay (#86054) üzenetére


KROK640
veterán

Lehet akár szürke 2-3 ezer ft-os kulcs is, amin azon izgulsz, hogy mikor áll meg

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#86091) KROK640 válasza fatpingvin (#86057) üzenetére


KROK640
veterán

Azért megszívtad volna, ha a kulcsa Biosban van vagy csak egyszerűen nem árképző.
Egyébként ő duplán hülye volt, mert ezzel az erővel formázhatta is volna a winyót :D . Bááár... így harmadát engedi mint amit akartál és még a HDD-t is eladhatja külön.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#86092) KROK640 válasza pn4hvq (#86070) üzenetére


KROK640
veterán

Az is lehet, hogy vette 220-ért, de ha így van, akkor hármat én is kérek ezen az áron.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#86093) KROK640 válasza pn4hvq (#86070) üzenetére


KROK640
veterán

Egyébként ebben az a veszélyes, hogy ilyenkor sosem tudja az ember, hogy egy hülyével áll szemben, akivel jó üzletet csinálhat; vagy pedig egy rafinált csaló, aki pont erre épít, hogy majd akik kapzsik, azt gondolják, itt egy hülye most lehúzzuk. (mert ugye Normi is a jóáron kínált cuccokkal lett csaló)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#86094) KROK640 válasza BiP (#86080) üzenetére


KROK640
veterán

Én értem. Ha nekünk rakják fel a Win-t akkor nincs árképző hatása, ha mi rakjuk fel akkor van :D

A viccet félre téve egy felrakott Windowsnak főleg akkor van értéke, ha valaki kérésére nála, az ő igényei szerint rakjuk fel a rendszert. Nem pedig akkor mikor kéretlenül van egy gépen.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#86095) hcl válasza Gyuri27 (#86084) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Akár azzal is. Ha fileszervernek kell, akkor egy megosztás. Jumpservernek RDP, VNC...Ha egyébnek, akkor telepítesz rá, ami kell :) Nem a legjobb választás, de sok esetben megteszi, mert a szerver Windóz elég drága. (De írta is @fatpingvin, hogy nem desktop Win10 lenne rajta.)

"Mert rád negyek mint öreganyám az akciós farhátra a hentesnél."
Fúj :D

@KROK640 : Nem szokta meg akkor még a társadalom, hogy ilyen gyorsan változnak a dolgok. Igazából ma sem. Évtizedek kellenek, mire egy technológiai változás bekerül a köztudatba, az informatikában meg még egy ideig pár éves ciklusok vannak :D

"a végén inkább hozzátette a régi gép árát, az újhoz, és megtartotta a régit, mert át akarom verni."
És mennyi ismerte be később, hogy igazad volt? :DDD

"Sőt, a legritkább, hogy 1-2GB alatt bármiért is pendriveot ragadjak, "
Én afelett sem, erre való a hálózat :)

BTW minek Windows kulcs egy gépre, ha úgysem azt raksz rá? :D Nekem is tök felesleges pl.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#86096) , válasza KROK640 (#86093) üzenetére


,
addikt

Ő (meg az összes többi csaló is) nem jó áron kínálta a cuccokat, hanem mesebeli áron. Aki egy kicsit is tisztában volt az árakkal, őt nem tudta átverni, mert világos volt, mint a Nap, hogy csak átverés az egész.

(#86097) Chaser válasza KROK640 (#86094) üzenetére


Chaser
titán

vagy akkor mikor tesztelni is jó lenne a vasat, de a vevőnek live lin vagy win nem megy
én notebookokra majdnem mindig raktam, ha nem kérték volna akkor is ugyanannyi az ár - már csak azért is raktam, hogy normálisan tudjam tesztelni -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86098) Gyuri27 válasza hcl (#86095) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azaz. Hát persze.

Egyébként eredetileg, komplett, barand, noti ha ahhoz van illik a gyári állapotára löni.
Szerintem.
És ezért nem kérhet az ember külön pénzt. Sem a telepitésért, se a visszaállitásért se a matricáért.
Ettől eltérőért nincs de felrakja másik os stb stb lehet egy minimálisat.
De ha csak nem valami szopó roller akkor ez lehet grátisz is.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#86099) koby11h válasza Chaser (#86097) üzenetére


koby11h
aktív tag

Így így, ha van hozzá akkor felrakva, lefrissítve, driverekkel, ez lenne az alap.
Az árat meg alkudja ki mindenki maga.

Ha meg pl. háttértár nélküli a meghirdetett cucc, akkor legalább a live Linux vagy egy Strelec Win / Hiren's illik futni a teszthez. Már ha megnézik a vevő fizetés előtt.

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#86100) hcl válasza Gyuri27 (#86098) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"És ezért nem kérhet az ember külön pénzt."
Kérni kérhet... de ne tőlem :D BTW a bolt is kér.

@koby11h : Nekem értetlenkedett már vevő, hogy hogyan van kép a gépen ha nincs benne winyó :D (PXE-ről bootolt :D )

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.